Arama sonuçlarınız

1. B

Faturalı hattımı hazır karta geçircem fiyat ne kadar çıkar bilgisi olan var mı?

1 ay önce hazır kart dan faturalı ya geçtim pişman olup hazır karta dönmek istiyorum 1 tane ödenmemiş 48 tl lik faturam da var ücret ne kadar çıkar acaba ?
  2. B

Samsung Galaxy A7 2017 Kendi Kendine Yeniden Başlıyor ?

Arkadaşlar bulundugum bölgede şarz sorunu yaşadığım için a7 2017 cihazımı ultra güç tasaruf moduna aldım şarzım %5 flndı neyse 1 günü rahat geçirdim kapanmadı telefonu farklı Syrox usb typce c kablosu ile şarz ettim orginal şarz aletini unuttum köyde neyse taktım şarz oluyordu kapalıydı cihaz...
  3. B

Hotmail Şifremi Nasıl Geri Alabilirim?

Arkadaşlar stajda bir ablanin hotmail sifresini unuttmus içinde yani hayatını kurtaracak bilgiler var geri alamiyorum diyo hotmail de kayıtlı numarasını iptal ettirmiş ikinci e postaysa kapatmış geri alamıyor benden yardım istedi nasıl alabiliriz geri
  4. B

Turkcell Fatura Telefon Aldım Pişman Oldum Yardımcı Olun ?

Arkadaşlar turkcell den A7 ( 2017 ) aldm faturama telefondan memnunum şuan fakat faturaya gelen fiyat batırdı beni resmen ne yapmam lazım normalde 12 ay anlaştım 200 olarak 25TL de kontör, internet, SMS vs fln da içinde 225TL ödemem gerekiyorken şuan fatura 295TL ne yapmam lazım yardımcı olun lütfen
  5. B

Samsung Galaxy A5 (2017) ile A7 (2017) Arasındaki Fark Nedir ?

Arkadaşlar Şimdi A7 (2017) almak istiyorum ama özelliklere bakıyorum yani hiç bir fark göremedim boyut haricinde aradaki fiyat farkıda 150 200TL var yani ben pek anlamadım o yüzden size soruyorum yardımcı olurmsunuz ?
  6. B

Ses Sistemi Tavsiyesi ?

arkadaşlar elimde 300 350TL ye yakın para var ses sistemi alıcam öyle şahalı yüksek bir şeye kaçmak istemiyorum orta seviye kaliteli bass ve tiz veren bir şey arıyorum biraz yardımcı olurmusunuz?
  7. B

Bizim evin tapusu başkasının üstünde gözüküyor

1 ay önce abimle birlikte ordu dan bir siteden ev aldık 1 kat dan 113m2 evin içine eşya meşya falan derken tapuyu bugün almaya gittik fakat tapuda bizim aldığımız ev 1 kat yerine zemin kat görünüyor kafam baya bi karıştı bu nasıl oluyor ? bilgisi olan varmıdır arkadaşlar bizim bi üstümüzde 2 kat...
  8. B

Kredi Kartına Taksitlendirme ?

Arkadaşlar hepsiburada.com dan Xiaomi Mi 6 64GB ( ithalatçı garantili ) 2099TL ye alıcam kredikartıyla fakat taksitlendirmeyi internet üzerinden yapamıyoruz banka tarafından arayıp taksitlendirebiliyormuyuz acaba böyle bir yöntem var mı ?
  9. B

Huawei P9 Plus mı ? Huawei Mate 9 mu ?

arkadaşlar başlıkta da belirtim şimdi benim şuan limitim 2000TL şimdi benim aklımda Xiaomi Mi6 vardı ama maalum türkiyedeki soyguncular sayesinde onuda ziyan ettiler ondan da vazgeçmek zorunda kaldım neyse bende huawei ye yöneldim LG G5 den sonra artık LG almam diye kendime yemin ettim huawei yi...
  10. B

Eniştemde 2 El Note 5 Var Alimi Sizce ?

Arkadaşlar herkese hayırlı günler dilerim bugün eniştem aradı beni naber falan diye havadan sudan konuştuk dedim ki telefon alıcam limitim 2000 2100TL arası falan dedim bende dedi 2 aylık note 5 var dedi zaten biliyorsun dedi yani biliyorum faturasının üstüne almıştı 2 yada 3 aylık olması lazım...
  11. B

Xiaomi MI6 2500TL Hepsiburada.com da ?

Xiaomi MI6 2500TL Hepsiburada.com da ?
  12. B

Xiaomi Mi 6 Nerden Alıcam ?

Arkadaşlar Fena Xiaomi Mi 6 Bağımlısı Oldum Hepsiburada.com dan Sipariş Vericektim Fakat Böyle Bir Şey Çıktı Bu Ürün Geçici Olarak Temin Edilmemektedir Falan Yazıyor Yani Ne Zaman Geliceğide Belli Değil Biraz Yardımcı Olurmusunz Arkadaşlar Telefona Fena Tutuldum ? Biraz Beklimi Çünkü En Son 15...
  13. B

Xiaomi Mi6 mı Note 5 mi ?

Arkadaşlar ya ben 2000tl bandında beni ileriye götürebilecek bir cihaz arıyorum yani rahat 2 sene hatta 3 sene götürebilecek bir cihaz arıyorum ve iki seçenek arasında kaldım bu söylediğim iki cihazda ithalatçı garantili cihazlar xiaomi mi6 15 haziranda satılmaya başlanıyor note 5 de zaten...
  14. B

Hepsiburada.com'dan telefon almak

Arkadaşlar herkese öncelikle ramazanını kutlarım allah inşallah kabul eder diyerek konumuza başlayalım ya ben hepsiburada.com olsun n11.com olsun bu sitelerden daha önce alışveriş yaptım dambıl aldım kulaklık aldım ses sistemi aldım vs vs bu tarz şeyler aldım en fazlada n11.com dan aldım geçen...
  15. B

Sony böyle bir cihaz çıkarsa keşke

Özellikler Snop Dragon 850 2.5GHz 5.5 inç 4k HDR Ekran 4/6 GB RAM 64/128 GB ROM 25+20mp çift kamera 13mp selfie kamerası 5500mah batarya
  16. B

ZTE Axon 7 Sizce Nasıl ?

evet arkadaşlar başlıkta belirtiğim gibi ZTE Axon 7 gözüme çarptı Özellikleri , Tasarım konusunda güzel bir cihaz bide sizlere sorim dedim sizce alınırmı ? ZTE Axon 7 Teknik Özellikleri Boyut: 123.8 x 58.6 x 7.6 mm Ekran: 5.5 inç Quad HD (2560 x 1440) İşletim Sistemi: Android 6.0.1 İşlemci...
  17. B

Sony Xperia Z5 Premium vs Samsung Galaxy A7 2017

arkadaşlar herkese merhabalar haftaya yeni bir cihaz alıcam bundan daha önceki cihazım lg g5 di onu kardeşime verdim çok istediği için şimdi ben telefonsuz kaldım ve kendime yeni bir tane alıcam 1800 2000tl arasında bir fiyat alıcam önem verdiğmi özellikler kamera , tasarım , performans vs bu...