Arama sonuçlarınız

1. D

Twitch de Yayın Açmak

Arkadaşlar internetim 50mbit download 5 mbit upload 100gb AKN. Akn yi aştıktan sonra 16mbit download 2 mbit Upload. İnternet hızım düştükten sonra yayınları 480 P veya 720 P verebilir miyim 2mbit upload ile? Ve 100gb kota ortalama kaç günde biter yayın açarsam
  2. D

Isınma sorunu

İşlemcim i7 7700k işlemci Soğutucum Msi Core Frozr L Pubg oynarken Core Temp'i açtım ve max sıcaklık 73 derece oldu ve bu bana yüksek geldi ondan sonra 15 dakikalık stress testine soktum pc yi ve sonuçlar: Çekirdek#1:79 Derece Çekirdek#2:77 derece Çekirdek#3:79 derece Çekirdek#4:77 Derece...
  3. D

mSATA ile SATA arasında ki fark

Samsung evo 850 mSATA alacağım ama baktım ki sata ile arasında 50 lira fark var mSATA ile SATA arasında ki fark nedir bilen biri anlatabilir mi almışken iyisini almak istiyorum hangisi daha iyidir ?
  4. D

ssd

Samsung evo 850 500 gb ssd almayı planlıyorum ama msata olan yani küçük flash bellek gibi olanı mı ? Yoksa büyük klasik ssd gibi olanımı almam daha iyi olur aralarında ki farkı bilmiyorum bilgilendirirseniz sevinirim
  5. D

Sıcaklık Yardım lütfen

Arkadaşlar i7 7700k işlemcime Overclock yaptım ve 4.6 ghz e yükselttim.Fanlarımı da turbo moda aldım ve o şekilde çalıştırdım.15 dakkalık stress testinden sonra en yüksek sıcaklık değerleri 78-77-80-80 çıktı 1.sorum bu çıkan değerler sıkıntı yaratır mı ? 2.sorum ise stress testi en yüksek...
  6. D

Overclock

Arkadaşlar İşlemcim i7 7700k İşlemci Soğuıtucum msi frozr l gaming anakartım Asus strix z270H Bu işlemciye overclock yapmak istiyorum ama sistemimi riske atmak istemiyorum sınırı 5ghz ise 4.7 4.8 arasında bırakmak iştiyorum ama internette aradım bulamadım 7700k için ideal olarak kaç ghz e...
  7. D

Ne Almalıyım

Oyun içinde yüksek performans almam için Hangi Ekran kartı ve anakartı almamı önerirsiniz Ekran kartım msi gtx 1080
  8. D

i7-4790 3.6 GHZ (8CPus) işlemcim GTX1080 destekler mi?

GTX 1080 Alacağım Ama İşlemcim Destekler mi Emin değilim İşlemcim İntel Core i7-4790 3.6 GHZ (8CPus)