Arama sonuçlarınız

1. E

Yardım Katılımsız nasıl yapılır

Ben double driver katılımsız nasıl yapabilirim Winrar'la silent kodu veriyorum çalışmıyor?
  2. E

Soru monitör açılmıyor

Anakartin ön panel kablolarını söktüm ve galiba yanlış taktım hiç açılmıyor pc de power tuşa basdığım zaman açılmıyor
  3. E

Yardım windows iso düznleme

bu konuyu anlatırmısınız Windows Kurulumuna Driverpack Ekleme en sondaki konu çalışmıyor aynısı yaptım ama 1707769363 burdamısınız ya
  4. E

Soru Windows ISO düzenleme sırasında "Ninite123.exe" hatası veriyor

Arkadaşlar bu kod hata veriyor, çözümü nedir acaba? 1706202923 aloo ne zaman yorum yazcaksınız çok merak ediyorum
  5. E

Yardım Komut dosyası katılımsız hazırlama

Arkadaşlar bu komutu silent command yapabilir misiniz? BIOS'tan sonra otomatik kurması için. Ayıp oluyor ama ben BIOS'tan sonra çalışmasını istiyorum bakar mısınız komuta? @echo off. cd /d "%~dp0" "%WINDIR%\system32\mshta.exe" "%~dp0run.hta" --sfx %1 exit.
  6. E

Soru Aygıt yöneticisinde ses giriş ve çıkış aygıtı görünmüyor

Merhaba arkadaşlar, Abimin yeni aldığı laptopta ses giriş ve çıkış aygıtları bilgisayarı kablosuz olarak televizyona bağladıktan sonra gözükmemeye başladı. Format çare olmadı, ses aygıtlarını güncelleme çözüm olmadı. Daha bir sürü yol denedim ama olmadı. Sizce çözüm ne olabilir?
  7. E

Yardım regedit komut çalışmıyor

arkadaşalr bu regedit komut çalışmıyor bakabilirmisiniz format sırasında kurmadı REGEDIT /s masaustu.reg
  8. E

Yardım Bat scripts hata veriyor?

Selamünaleyküm. Bat script'i tıkladığımda bu uyarıyı veriyor. Nasıl kaldırabilirim? Katılımsız bir .bat dosyası oluşturmuştum, .exe ile birlikte kullanmak istiyorum.
  9. E

Yardım windows iso modlamak

arkadaşalr ben software klöasr oluşturdum katılımsız driver nasıl oluşturabilirim exe klasöre atmak için software klaösre usbde
  10. E

Soru Windows ISO düzenleme

Selamün aleyküm ben silent bat istiyorum $oem$ katılımsız driver ve katılımsız program bende kurmuyor.
  11. E

Yardım İso dosyasını flasha yazdıramıyorum?

rufus 1697305523 @WindStone 1697305634 @WindStone burdamısın
  12. E

Yardım İso dosyasını flasha yazdıramıyorum?

arkadaşlar ben isoyu yazıdramıyorum efi olarak uefi değil yalnız efi olmuyor .yardımcı olsanız
  13. E

Yardım "Belirttiğiniz klasör aygıtınız için uyumlu bir yazılım sürücüsü içermiyor" hatası

Elle sürücü güncellemeye çalışırken şöyle bir hata ile karşılaştım. Sebebi ne olabilir acaba? Yardımcı olursanız sevinirim. 1696834519 inf sürücü lazım uyumlu toshiba satellite r 830 1696835371
  14. E

Yardım Windows kurulum ekranında driver kurma?

Evet ustam nasıl yapcağım @Jubei
  15. E

Yardım Windows kurulum ekranında driver kurma?

Arkadaşlar, INF sürücüsünü nasıl kurabilirim? Format sırasında Aygıt Yöneticisi'nde.
  16. E

Soru Windows Update Çalışmıyor

Selamün Aleyküm. Resimde gösterdiğim gibi, hizmetler bölümünde bir hata alıyorum. Başlat'a tıkladığımda çalışmıyor. Ayrıca güncelleme yapamıyorum. Bilgisi olan var mı? 1692470678 aferin size hep böyle olun maşşalhınız var
  17. E

Soru format atamıyorum

@Mr. Doge olmuyor siyah ekranda kalıyor
  18. E

Soru format atamıyorum

siyah ekranda kalıyor https://hizliresim.com/qs0kadh usb ayarı doğru https://hizliresim.com/r9xsrrz
  19. E

Soru Sürücü bulmakta sıkıntı yaşıyorum?

Arkadaşlar ben Acer Aspire 5736Z için Wi-Fi ve chipset bulamıyorum, dosyası ve indirme linki için yardımcı olur musunuz? Modeli Acer Aspire 5736Z. Windows 10 Pro X64 bit için
  20. E

Soru windows iso düzenleme

selamün aleyküm ben bu kodları çalıştırmak istiyorum masaüstü gelmeden görmesi lazım format sırasında Start /wait %WINDIR%\setup\1.exe Start /wait %WINDIR%\setup\2.exe Start /wait %WINDIR%\setup\3.exe ECHO. ECHO Deleting Temp Installation Files... RD /S /Q %systemdrive%\Apps del /q /f "%0" EXIT...
  21. E

ben arkaplanda kurmasını istiyorum program ve driver silent comamnd line biliyormusunuz bat
  22. E

arkadaşlar bat dosyam hata veriyor her birine tıkladığım zaman ben usb çalıştırmak istiyorum yolu yazdım ama çalıştı usb de görmedi
  23. E

Soru windows 7 format atamama

arkadaşlar ben format atamıyorum windows 7 hata veriyor sorunsuz nasıl format atabilirim sorun olmıyacak şekilde
  24. E

Yardım EFI Network Boot hatası

olmuyor kaç sefer denedim id versem 1687547800 @EFI Shell id versem size anydesk
  25. E

Yardım EFI Network Boot hatası

Bu hatayı nasıl düzeltebilirim USB test etcektim yardım ISO'yu USB'de gösteriyorum olmuyor USB test etcektim RUFUS ile yazdırmıştım ben.
  26. E

Soru Windows 10 VMware kurulumunda EFI network hatası

Sürekli bu hatayı alıyorum, nasıl düzelteceğim? ISO'mu test ediyordum. 1687080350 diğer arkadaşlara yorum yazıyrsunuz maaşllahınız var 1687082728 hiç cevap yok aferin size
  27. E

Soru Windows 7 iso dosyasına, driver eklemek!!!

nasıl yapcağız anlatırmsıın detaylı acronisden başka @EFI Shell 1686337119 burayı anlatırmsınız detaylı Komut istemini açman gerekiyor. Bunun için shift ve f10 tuşlarına birlikte basarsanız açılır. Sonra CD c:\windows\system32\devmgmt.msc yazıp enterladığınızda aygıt yöneticisi açılır. Buradan...
  28. E

Soru Windows 7 iso dosyasına, driver eklemek!!!

Merhaba arkadaşar; Bilgisayarıma her format attığımda tamı tamına 43 tane driver yüklemek zorunda kalıyorum, bu da haliyle insanı canından bezdiriyor. Benim yapmak istediğim windows 7 iso dosyasına bu 43 driverı gömmek böyle bir şey mümkün müdür? Yapılırsa nasıl yapabilirim? Yardım eden...
  29. E

Soru sanalda işletim sistemi çalışmıyor

selamün aleyküm ben iso hazırladım virtualbox ve vmware de çalıştıramadım ramı 4096 yazdığım halde network efi hatası veriyor
  30. E

Soru format atamama

selamün aleyküm windows 7 hatasız format atamıyorum sanal makinede gösterirmisiniz hatasız format atıldığını
  31. E

Soru katılımsız yapma

arkadaşalr ben katılımsız driver nasıl yapabilirim $oem$ yapıyorum masaüstü gelmeden kurmuyor 1685741706 kimse yokmu
  32. E

Soru 250 GB SSD sistemde disk bölme işlemi nasıl yapılır?

olur 1683452630 1l7vul9.jpg ustalarım ben d ve e diski oluşturmak istiyorum tamammı 150 150 olarak 1683452762 20230507_124040 » ResimLink @EFI Shell 1683453872 resim at dedin attım kendin cevap vermiyorsun 1683454774 sonra beni salak yerine koymuyun cevap vermiyen sizsiniz 1683459494 kimse yok...
  33. E

Soru 250 GB SSD sistemde disk bölme işlemi nasıl yapılır?

Biglisayarimda 250 GB SSD var Windows 10 kurulumu yapiyorum disk bölme istiyor. Nasıl yapacağım? Yarı yarıya yapacaktım D ve E diski oluşturacaktım.net rakamı ne yazayım. 1683446961 ne zaman yorum yazcaksınız merak ediyorum
  34. E

Soru Bat dosyamı kod ile açamıyorum

bilemiyeceğim 1683222818 açmıyor ya 1683222927 of of
  35. E

çalışşa
  36. E

tamamdır 1683221696 sonra ne yapcağım
  37. E

açmıoyr
  38. E

olmuyor doğru kodu yazsanız bana
  39. E

@echo off "%WINDIR%\Setup\Files\WinRAR.exe" /S bu kod açmıyor bat dosyamı açmıyor
  40. E

Soru windows iso format atmak

nasıl yapcağım gpt koplaya yapıştır olmuyormuş taşıma yapcakmışım 1682153052 usb nasıl koplayacağım işte 1682157666 format/user/driver/program or batch file ben program cmd sürükle bırak yapıyorum formattta kurmuyor otomatik bu komutun anlamı nedir
  41. E

install.esd benimkisi 1682152860 onu nasıl yapcağız teşki id gelsen gpt fat32 yapamadım
  42. E

arkadaşlar ben resimdeki isoyu nasıl taşıyabilirim usb ye koplaya yapıştır olmuyormuş usb taşıma işlemi yapmak istiyorum
  43. E

Soru konuyu yapamıyorum

arkadaşlar burayı anlatırmısınız rica etsem teşekkür ederim şimdiden nstall.wim dosyasını oluşturmadan önce, windowsu kurduğunuz sürücüye gidip, administrator kullanıcısına ctrl a ctrl c ile kopyalayıp, default kullanıcısına kopyalarsanız, bütün kullanıcılar masaüstünde o simgeleri görür. jaws...
  44. E

Soru Windows ISO dosyasına sürücü ve program nasıl entegre edilir?

Herkese merhaba. Windows ISO dosyasına program ve driver enjekte etmek istiyorum. Fakat, bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Nasıl yaparım? ben intel -s chipset sessiz kurulum bat nasıl yazabilirim 1678123370 burddamısınız kaç dk dır bekliyorum 1678125417 rahatsımıznız acaba yorum yazmamışınız...
  45. E

Soru ssd alma

selamün aleyküm ben ssd almak istiyorum 3 diske bölmek için kaç gb almak gerekir kasamın özelliklerini atsam bakabilirmsiiniz asgari ücretle çalışıyorum ben markası asustek p8h61-mx uygun fiyata varmı bütçeme uygun
  46. E

Yardım doğru kod nasıl yazılır

şu konuyu anlatırmısınız rica etsem Sistemi kuracağınız C haricindeki ayrılmış D veya E gibi disk bölümünde ana dizine Software ve Tweaks isimli klasörler oluşturun, exe, bat, reg vb. uygulanacakları uygun klasöre atın, verdiğim iso kalıbı ile kuracağınız herhangi bir sistemde kurulum sırasında...
  47. E

bat dosaysı yapıyorsun programalr için software için 1677689664 bilen varmı programlar scripts yazmayı
  48. E

d diskinde software olusturdum programlar için tweaks için nasıl bat olusturabilirim
  49. E

@kmurat murat abi ben tweaks klaösr oluşturdum bat dosyası nasıl yazabilirim softwarede programlarım var benim 1677616437 @kmurat murat abi burdamısın 1677616927 @kmurat murat abi.
  50. E

$oem$ otomatik kurması için yazdım 1677608942 @hakanyargici çalışması için ne yazmak gerekir 1677608956 doğru kodu nedir
  51. E

@echo off cd %~dp0 start /wait REGEDIT /S AYAR.reg start /wait REGEDIT /S OEM.reg start /wait Install.exe DEL /F /Q %0% >nul del /q /f "%0" exit @hakanyargici buyrun uzun değil 1677608772 @hakanyargici hakan abi
  52. E

yok yok virüslü değil bende deneyebilirsin ustam istersen id verebilirim 1677608475 çalışmıyor nasıl test etceğiz 1677608508 @hakanyargici nasıl değiştirecğim hakan abi 1677608530 kod içeriğini düzenlemem lazım
  53. E

selamün aleyküm burdaki kodları nasıl çalıştırabiliriz masaüstü gelmeden kullanıcı adında çalışmasını istiyorum deneme -yanılma yapıyorum çalışmıyor
  54. E

Soru hata mesajı göremiyorum

selam ün aleyküm burada hata mesajı nasıl görebiliriz setupcomplete.cmd için bat dosyası yapmıştım kurarken hata verdi. C:\Windows\Panther\UnattendGC\SetupAct.logDosyayı, dosyanın neden yürütülmediğini gösteren herhangi bir hata mesajı için de kontrol edebilirsiniz .setupcomplete.cmd için
  55. E

Soru windows iso bağlam menüsü düzenlemek

hyada ya ben ondan istemiyorum windows iso sağ tuş nasıl düzenleyebilirim
  56. E

Soru windows iso bağlam menüsü düzenlemek

selamün aleyküm ben bunu gibi isoda işlem nasıl yapabilirim bağlam menüsü düzenlemek istiyorum windows isoda resimdeki gibi olmasını istiyorum 1677272074 evet bekliyorum hala
  57. E

Soru windows iso modlamak

arkadaşlar office 2010 x64 bulabilirmsiiniz buna göre örneğe göre 1676203335 niye konuşmuyorsunuz
  58. E

ben xml içerğini nasıl düzneliyeceğim siz yapsanız 1676140381 katılımsız xml düzenliyecektim 1676141065 ya ben ntlite istemiyorum
  59. E

ben içeriğini düzenlemk istiyorum
  60. E

tabiki ben windows 10 göre yapmak istiyorum iso ana dizinde klaösr oluştrudum https://chromium.googlesource.com/chromiumos/third_party/autotest/+/0.7.44.2/client/tests/kvm/unattended/win7-64-autounattend.xml tr olarak yapmak istiyorum 1676138558 @Eminkrkt 1676138585 herşeyi yapıyorum olmuyor...
  61. E

arkadaşlar katılımsız xml nasıl hazırlayabilirim iso ana dizinde klasör oluşturdum xml yapcaktım
  62. E

Soru chipset driver bulamıyorum

onları buldumda nasıl yazıyım googlea klasör lazım 1675964695 PCI\VEN_8086&DEV_1C22&SUBSYS_1C228086&REV_05 1675964716 @EFI Shell SMBUSDAN BULDUM
  63. E

bulamıyorum buraya paylaşşam olurmu yardımcı olsanız nereye bakacağım onlara @ EFI Shell 1675964599 bulamadım
  64. E

p8h61-mx 1675964258 bulamadım h61 destek sayfası nasıl bulacağım
  65. E

selamün aleyküm biosa uygun chipset driveri bulamıyorum yardımcı olsanız biosa uygun
  66. E

Soru Harici HDD'ye Windows nasıl kurulur?

ventoy kısmı anlayamadım resim atsam size olurmu proğramı
  67. E

nasıl yani direk
  68. E

2.0 kullanıyorum hata veriyor ustalarım 1672511491 faketmiyorki haricide usb de hata veriyor 1672511570 durumu kim düzeltebilri ben fat 32 istiyorum 1672511712 evet burdamısınız 1672511980 bu kadarcıkmı cevap
  69. E

evet ustam id versem teşki @EFI Shell 1672511245 ben tek başıma yapamam 1672511350 @EFI Shell id vereyimmi
  70. E

@EFI Shell nasıl yapcağız durumu düzeltceğiz usb bile hata veriyor
  71. E

Arkadaşlar elimde 1 TB harici hard disk var ve ben GPT FAT32 olarak nasıl yazdırabilirim? Resimdeki gibi hata veriyor. 1672510871 rufusda harici harddisk gözükmüyor
  72. E

Soru disk ayırma

ben disk ayırmak istiyorum 200 olarak msr kurtarma olmasın 1671887413 d e f olsun 1671887439 format atamıyorum 1671887451 @EFI Shell
  73. E

Soru disk ayırma

teşki id versem ustam 1671881633 @EFI Shell 1671882632 ne oldu niye sustun
  74. E

Soru disk ayırma

onu yazıyorum olmuyor ama
  75. E

Soru disk ayırma

selamün aleyküm mb toplam boyut 953826 bunu 3 diske nasıl bölebiliriz msr olmasın 200 gb olarak yapmak istiyorum 3 diske
  76. E

Soru sessiz kurulum parametre lazım acil

niye yorum yazmıyormusunuz başka arkadaşlara yazıyorsunuz maaşallah
  77. E

Soru sessiz kurulum parametre lazım acil

selamün aleyküm bu driver sessiz kurulum parametresini bulabilirmisiniz arkadaşlar googlelda bulamadım chipset çalışan yokki Audio_Realtek_6.0.9038.1_W10x64 ses driver ve chipset için acer aspire 5736z kurulum parametresi lazım 1655404551 ne kadar sessiz burası dilinizimi yuttunuz
  78. E

Yardım harici harddisk efi bölümü silme

selamün aleyküm taşinabilir harici harddisk var bende haricide efi bölümü nasıl silebilriiz efi silmek istiyorum 100 mb olanı yedek alamıyorum 1654280859 çok ayıp be insanları demmekki bu kadar bekletiyorsunuz
  79. E

Yardım windows iso driver eklemek

burda ne demek istiyor yardımcı olurmusunuz rica etsem detaylı bahsedermisiniz WindowsPE geçişi sırasında bir aygıt sürücüsü eklemek için Yüklemeyi düşündüğünüz aygıt sürücülerinin yollarını içeren bir yanıt dosyası oluşturmak için Windows Sistem Görüntü Yöneticisi'ni (Windows SIM) kullanın...
  80. E

Yardım windows format atmak

selamün aleyküm iyi bir uzman lazım bilgisayar tamiricisi varmı laptopu masaüste nasıl bağlayabilirim aynı anda biosa girmek için ve windows isoyu tamamen nasıl türkçe yapabiliriz https://cloud.mail.ru/public/cNWd/gD6DciaDj yardımcı olsanız 1650475588 harici harddisk rufusu görmüyor
  81. E

Yardım disk ayırma nasıl yapılır

selamün aleyküm ben disk ayırmak istiyorum e ve f diski oluşturmak istiyorum ikisinde 200 gb yapmak istiyorum net rakamı yazabilirmsiniz rica etsem teşekkür ederim
  82. E

Yardım virtualbox hatası

selamün aleyküm 8 gb ramı olan bilgisayarda sanal makineye kaç verilmeli hata vermemesi için net rakam nedir virtualboxda
  83. E

Yardım Katılımsız Software Klasörü Oluşturmak

Selamün Aleyküm, software klasörünü nasıl oluşturabilirim? Katılımsız sürücüleri koymak için software adında bir klasör açılması lazım.
  84. E

Yardım Disk bölme

Merhaba ben d ve e diski oluşturmak istiyorum iki disk yarı yarıya ikisinide 150 150 yapmak istiyorum nasıl yapabilirim net rakamı yazabilirmisiniz bana buraya rica etsem
  85. E

Yardım birden fazla boot seçeneği silme

@YNY tamam ustam
  86. E

yok hayır ustam @YNY
  87. E

Yardım Windows 10 güncellemeleri yayınladıktan sonra kurulumu sessiz hale getirmek mümkün müdür?

Başlıktaki gibi güncellemeleri sessiz hale getirmek istiyorum. Bu mümkün mü?
  88. E

windows 10 kullanımında sistemimde boista birden fazla uefi boot seçeneği oluşuyor kendiliğinden. Bu da sistemin açılışta boot logosunda takılmasına neden oluyor. Çözümünü bilen varmı acaba? 1 adet hdd var sistemimde, birinde Windows kurulu. Bu sorun beni kullanımından soğuttu. Sorunu çözmem...
  89. E

Yardım windows uefi format atamama

ben driver eklemek istiyorum gerçekten elle zor diyorum
  90. E

Yardım windows uefi format atamama

selamün aleyküm asus american 2012 var eski bilgisayar ben uefi olarak format atamıyorum biosa geri dönüyor usb görüyor ama nasıl yapacağım videoları izledim hiç bir şey anlamadım valla 1639805139 ben isoya driver nasıl entegre yapacağım ntlite gibi vs programlarla olmuyor
  91. E

Yardım windows modifiye

selamün aleyküm anlamadığım konu var yardımcı olurmusunuz detaylı anlatırmısınız rica etsem Adding custom drivers to a Windows 10 ISO Boot Image. Example: Integrate Apple BootCamp drivers bu konu ne demek istiyor Önyüklenebilir bir ISO dosyası oluşturun bu kısımdan ititbaren anlayamadım...
  92. E

Yardım windows iso güncelleme eklemek

sevgili ustalarım ben böyle istiyorum kurulumdan sonra otomatik kurması ntltie gibi programlarla eklenmiyor windows isoya interneteki kaynaklar olmuyor 1634406997 of of
  93. E

arkadaşlar ntltie gibi programlarla olmuyor diyorum anlamıyorsunuz sanırım ben kurulumdan sonra otomatik istiyorum şu an acayip sinirliyim 1634385415 ben kaynak istemiyorum 1634385674 sizler bilgisaayrdan anlamıyorsunuz sanırım
  94. E

hiç biri işe yaramıyor ustam 1634384302 internetikiler yaramıyor boşuna göndermeyin
  95. E

güncelleme kurulumdan sonra otomatik kurmuyor programlarla eklenmiyor ne yaptıysam olmadı moralimde bozuldu zaten benim windows 10 21h1 için yapıyorum
  96. E

@devxlive önmeli değil komutu nasıl çalıştıracağız detaylı anltırmısın buraya yazabilirmisin rica etsem senin verdiğin komutu çalıştıramadım team versem 1634382323 @devxlive şu komutu ustam disktool add-install <iso açılmış alanı> updateDosyası. 1634382530 @devxlive burdamısın
  97. E

@devxlive ayıp oluyor ama
  98. E

@devxlive ustam doğru düzgün yardımcı olmuyorsun yazıyorsun kaçıyorsun bu kodu nasıl çalıştıracağız diyorum sana disktool add-install <iso açılmış alanı> updateDosyası. 1634317945 halada bana ntltie bahsediyorsunuz ya sizin birşey bildiğiniz windowsu
  99. E

@devxlive ustam cmd den sonra yapamadım usta olmadi
  100. E

@devxlive iso indiriyimmi ustam isoya güncelleme ekliyeceğiz değilmi 1634244091 @devxlive ustam teşki videolu anlatım yapsan bizim için daha iyi olur 1634244745 @devxlive olmadı ustam videolu anlatım olsa
  101. E

@devxlive link çalışmıyor ne yapacağımı tam olarak detaylı anlatırmısın bana link çalışmıyor
  102. E

ntltie olmuyor kurulumdan sonra otomatik kurması lazım
  103. E

selamün aleyküm şu doğru kod nedir konudaki çalışmadı DISM yöntemi ile güncelleme entegrasyonu for %%U in (*.msu *.cab *.msi) do Dism /Image:C:\ISO\unpacked /Add-Package /PackagePath:"%%U" doğru kodunu googleda bulamadım ben
  104. E

Yardım magic iso programı nasıl kullanılır

yok ustam ekleyemedim
  105. E

Yardım magic iso programı nasıl kullanılır

selamün aleyküm magic iso programı biliyormusunuz programda windows isoya program nasıl ekleyebilirim vlc winrar gibi 1632253548 arkadaşlar yorum yazcaksınız yazın niye bekletiyorsunuz insanları anlamış değilim
  106. E

Yardım Windows 10 kasıyor

Merhaba, şu an kullandığım Windows 10 sürümü 20H2 (is derlemesi 19042.631) şeklindedir. Windows üzerinde anlamlandıramadığım bir sorun oluşuyor. Uygulamalar arası geçiş yaparken böyle hafiften drop giriyor bilgisayara veya herhangi bir şekilde video izlediğim zaman YouTube üzerinden izlediğim...
  107. E

Rehber Dosya Değiştirmeden Windows 11 Kurulumunda Secure Boot Ve TPM Denetlemesini Kapatma

@EFI Shell hangi bölümde komutu açtın windows 11 indirme linki varmı
  108. E

Soru i5-2310 sistem nasıl Windows 11 desteklemiyor?

ben ne kuracağım windows 10 bittiği zaman 1630587117 evet orjinal
  109. E

10 mu 1630587048 microsoft sitesinde indirmişdim
  110. E

Microsoft'un PC Health Check uygulaması laptopun Windows 11 için uygun olmadığını söylüyor. Aslında benim laptop Windows 11 için bütün gereksinimleri karşılamıyor gibi. Peki sorun ne? bende windows 10bittiği zaman ne kuracağım windows 11 kurulmuyor bende Sistem: İşlemci: Intel(r) Core(tm)...
  111. E

Yardım format atarken clenan hatası

selamün aleyküm ben disk bölme komutu uygularken clean hatası veriyor select disk 0 seçtiğim zaman çözümü varmıdır disk bölmede
  112. E

Soru idm indirmiyor

@The Fisher nasıl yapacağım ustam yardımcı olsan idm hızla indirmiyor turbobit siz yapsanız rica etsem Download file Win10_Pro_Yilbasi_Hediyesi_x64_SolidShare.zip (3,62 Gb) | Turbobit.net bende olmuyor bunu indirecektim ben 1630477375 o zaman sizde yardım edin bana 1630481770 okuyun böyle devam...
  113. E

Soru idm indirmiyor

selamün aleyküm bu adresi başka adres yapabilirmiyiz ben yapamıyorum idm hızla indirmiyor Download file OnSubat-2016.rar (4,28 Gb) | Turbobit.net indirme adresini yenileseniz. 1629976357 bekletin arkadaşlar 1629977579 konuyu kapatıyorum arkaadaşlar yazmıyaacaksını eğer
  114. E

Soru update scripts hazırlama

selamün aleyküm update scripts hazırlayabilirmisiniz konu göndersem 10 içinde yapabilirz değilmi. Güncelleme kurulumunu otomatikleştirelim bunun gibi
  115. E

Yardım türkçe dil xml lazım

selamün aleyküm bir program var türkçe yapamadım xml olarak yardımcı olurmusunuz rica etsem https://s5.dosya.tc/server5/8fbmin/AddonKopierer_v0.4.0.7.7z.html konu var anlayamadım yardımcı olurmusunuz rica etsem Kullanılacak Katılımsız programlar uyumlu olması gerekir. Bu yüzden hazırlanan iso...
  116. E

Yardım Winusb Programı Hatası

@ThorJ nasıl yapacağım usta doğru programı bulamadım ben 1623148319 bilende yok ya
  117. E

Yardım Winusb Programı Hatası

selamün aleyküm bende winusb hatası veriyor usb yüklerken driveri çözümü nedirhttps://resmim.net/wrozjg/ resimde hata veriyor çözümü nedir heryolu denedim ama 1623147593 o zaman konuyu kaldırayım ben programı bilen yokmu.
  118. E

Android Telefonda Internet Yok

selamün aleyküm asus zenfone 2 wifi bir diş çekiyor çekim gücünü nasıl arttırabiliriz evde arada odada yok ayrı ayrı 1622834257 okuyan arkadaşlar konuma niye cevap yazmıyorsunuz.
  119. E

Soru Android Telefon Ip Yapılandırma

selamün aleyküm ben telefonda ip nasıl yapılandırma yapaabiliriz benim modemin ip ve dns 1 ve dns 2 adresleri bilmiyorum telefona yazmak için dns adresleri bilmiyorum. 1622546540 bu adresleri bilmiyorum nasıl yazacağım benim telefonuma 1622546565 kimse yok herhalde
  120. E

Yardım Lg Telefon Açılmıyor

nasıl yapacağım benim maddi durumumda yok.
  121. E

yok hayır of ya delireceğim ya. 1622410097 olmuyor açılmıyor telefon
  122. E

selamün aleyküm telefon logoda kalıyor açılmıyor sim kartı taktım açdım ama logoda açılıyor tamamen açılmıyor çözümü nedir usb ile taktığım zaman bilgisayara sesi geliyor bilgisayarda gözükmüyor açılmıyor telefon 1622409988 diğer telefonda çalışmıyor bende kimse yokmu.
  123. E

Yardım Windows Masaüstü Yedeklemek

geri nasıl koyacağım bilmiyorum
  124. E

Yardım Windows Masaüstü Yedeklemek

selamün aleyküm ben windows masaüstü dizin yolllarını ve programları yedekledikten sonra formatdan sonra geri nasıl yedekleyebilirim .acaba sanal makinede öğretseniz. 1622266596 @kilicbaligi usta burdamısın acaba. 1622267298 kims eyokmu ya çok bekledim.
  125. E

Soru Android Telefon Ses Sorunu

selamün aleyküm asus telefon konuşurken benim sesim diğer karşı kişiye gitmiyor çözümü nedir olmuyor ses problemi var.
  126. E

Yardım Windows Disk Bölme

selamün aleyküm ben e diski oluşturmak istiyorum yardımcı olurmusunuz e diskini 150 gb yapmak istiyorum.net rakamı nedir soylermisiniz rica etsem.
  127. E

Yardım Bilgisayar Yedeklemek

selamün aleyküm windows masaüstü program ve driverları usb yedeklemek istiyorum nasıl yapabilirim formatdan sonra kurmak istiyorum.
  128. E

Soru Acer Aspire 5535 Recovery Problemi

işletim sistemimwindows 10 pro anlamadığım bir şekilde kararsızlaştı ve kullanılmaz bir hale geldi. recovery dvd lerim tekirdağda olduğu için recovery partitiondan kurmak istedim. fakat cevap alamadım. işletim sistemi hiçbir şekilde açılmıyordu. windows 10 pro kurup recovery partition ı aktif...
  129. E

Sysprep Imaj Hatası

kimse benim konuma cevap yazmamış ayıp valla herkesin konusuna yazıyorsunuz ama çözemedim sysprep
  130. E

Sysprep Imaj Hatası

selamün aleyküm yeni form güzel yapanlardan allah razı olsun tema falan güzel olmuş beğendim çözümü buldumda sysprep detayını anlamadım anlatırmısınız rica etsem olurmu konuda ne anlatmak istiyorum. Sysprep ile ilgili aşağıdaki registry değişliklerini yaptıktan sonra sorun çözüldü ve SID’i...
  131. E

Windows Güncelleme Uzun Sürüyor

benim konuya cevap yazmıyormusunuz
  132. E

Windows Güncelleme Uzun Sürüyor

selamün aleyküm ben güncelleme yapıyorum ama 20h2 güncelleme geldi 5 saatdir sürüyor güncelleştirme yapmadı güncelleme nasıl yapabiliriz manuel olarak hep öyle
  133. E

Windows 10 Uygulamalar Silindi

tamam bekliyorum berk usta
  134. E

paylaşamıyorumki sana ozelin kapalı berk usta.
  135. E

team verebilirsem tek başıma yapamıyorum o yüzden 1621265837 berk usta ya 1621265943 kullanıcı oluşturmada takıldım gerçekten olmuyor.
  136. E

berk usta nasıl yapacağım bende olmuyor hiçbiri of of 1621265623 berk usta team versem ben tek başıma yapamıyorum moralim bozuldu.
  137. E

selamün aleyküm windows 10 başlat menüsü sağ taraftaki uygulamalar silindi geri nasıl getirebiliriz syspreyde hata verdi log hatası bu formda anlayan yok hala. https://i.resmim.net/i/6-22.png 1.hata 5 2.hata nasıl çözeceğim.
  138. E

Windows 7 Için Bir Iso Dosyası Oluşturma

yapamadım usta o yüzden bir isodan tek sürüm yapmaya çalışıyorum olmuyor. 1621025245 of of
  139. E

Windows 7 Için Bir Iso Dosyası Oluşturma

selamün aleyküm windows 7 iso dosyasından bir tane iso dosyası nasıl oluşturabilrim homebasic oluşturmak istiyorum aiodan 1621024479 :mad::mad:
  140. E

Sysprep Log Hatası Veriyor

selamün aleyküm sysprep yaparken log hatası veriyor çözümü nedir çıldıracağım ya gitmiyor hata.https://ibb.co/v4h43LF kimse çöezemedi ya. 1620976518 of of
  141. E

Sanal Makine Windows 10 Açılmıyor

windows 10 kurmak istiyorum sanal makinede denemek istiyorum ilk önce
  142. E

kaç yazmam lazım olmuyor net rakam nedir
  143. E

aynen oturum açma niye başarısız dedi anlamadım hala
  144. E

sistemde 4 gb ram var verince hata çıkıyor
  145. E

selamün aleyküm sanal makine hata verdi yardımcı olurmusunuz ayarlarını yapamadım kasamda 4 gb ramı var nasıl ram vereceğiz sanal makineye 1620843396 sanalllaştırma etkin ama
  146. E

Windows 7 Aıo

arkadaşlar bi siteden indirdiğim windows 7 all in on yani tüm sürümleri ve güncellemeler entegre edilmiş bi dvd den sistem kurdum ama aklıma bazı şeyler takıldı bu tür dağıtımlar acaba 1.aio dan tek sürüm nasıl yapabiliriz sadece professional kurmak istiyorum.
  147. E

Windows 7 Sanal Makineye Kurma

selamün aleyküm nasılsınız arkadaşlar sanal makine çalışmadı bende windows 7 kuracaktım kasamda 4 gb ram var toplam kaç yazıyım raka net olarak.
  148. E

Sanal Makine Ayarları

selamün aleyküm sanal makine ayarları nasıl yapabiliriz 3072 2044 yazdım olmad toplam 4 gb ramı var kasamda geçersiz ağ ayarlandı yazıyor 1620556462 geçersiz ayarlar algılandı yazıyor
  149. E

Acronis True Image Tib Dosyası Sanal Makineye Kurmak

selamün aleyküm bende acronis true image iso sanal makinede çalışmadı yardımcı olurmusunuz sanal makinede bir yerde hata yaptım ama nerde https://ibb.co/YbL6NHZ 1620206666 kimse yokmu ya
  150. E

Acronis Tib Yedeğini Sanal Makinede Çalıştırmak

selamün aleyküm arkadaşlar acronis true image iso dosyası wvmare workstationda çalışmadı yardımcı olurmusunuz resimde ne demek istiyor acaba acaba nerde hata yaptım 1620204042 Ekran Görüntüsü (63) » ResimLink nerde yaptım hata yaptım söylermisiniz sanal makinede
  151. E

Yerel Disk Oluşturma

selamün aleyküm nasılsınız ben yerel disk d ve e diski oluşturmak istiyorum yardımcı olurmusunuz yarı yarıya yapmak istiyorum 150 gb gibi team versem yardımcı olurmusunuz rica etsem d ve e diski yok
  152. E

Yerel Disk Temizleme

ben bilmiyorum c diskini temizlemeyi yardımcı olurmusunuz ustalarım ya 1619695163 halada dolu ya
  153. E

Yerel Disk Temizleme

kişisel verim yokki mavi ekran hatası veryor
  154. E

Yerel Disk Temizleme

selamün aleyküm yerel disk c nasıl temizlerim çünkü dolduda temizleyemedim mavi ekran hatası verdi bilgisayar kapaatılırken anydesk versem c diskimi temizlerken mavi ekran hatası aldım anydesk versem siz temizleyebilirmisiniz rica etsem.doldu yani.
  155. E

Yerel Disk Nasıl Oluşturulur

selamün aleyküm ben d ve e diski oluşturmak istiyorum d diskine kaç yazmam lazzım toplam rakam olarak hata vermemsi için geri kalanı e ye nasıl verebilirim detaylı anlatırmısınız rica etsem. 1619559678 konuyu yazmak çokmu zor acaba
  156. E

Yerel Disk Oluşturma

selamün aleyküm nasılsınız yerel disk d ve e diski oluştumak istiyorum yardımcı olurmusunuz tam rakam olarak soylermisiniz bana toplam rakamı ne yazayım d d iski oluşturmak için geri kalanı e ye vermek istiyorum.toplam rakam d için.
  157. E

Modem Nasıl Iptal Edilir

usta kasa bilgisayarımda wifi kullanıcı adı ve şifre nasıl girebilirim windows 10 için kablosuz için
  158. E

Modem Nasıl Iptal Edilir

selamün aleyküm bende iki tane modem var güçlendirici ve ana modem güçlendirici modemi nasıl iptal edebilirim ana modemde wifi kullanıcı adı ve şifre nasıl değiştirebilrim ana modemde kasa bilgisayarda kullanıcı ve adı şifre nasıl girebilirim.odamda ana modemi kullanmak istiyorum.
  159. E

olmuyor wifi geri gelmiyor ana modeme gittiğim zaman
  160. E

günaydın arkadaşlar çözemedim ben hala ana modeme gittiğim zaman wifi kopma oluyor çözmü nedir asus zenfone 1619315105 telefonda wifi kopma oluyor
  161. E

selamün aleyküm arkadaşalr nasılsınız ben telefonuma fabrika sıfırladım ama ana modeme gitiiğim zaman telefonda wifi gözükmüyor telefonda
  162. E

hayır arkadaşlar yanlış anlaşılma olmuş sanırım başka odaya gittiği zaman wifi kayboluyor
  163. E

arkadaşlar nasılsınız benim asus telefonda başka odaya gittiğim zaman wifi simge kayboluyor wifi çekim gücüde az çekiyor çözümü nedir markası asus zenfone 2
  164. E

arkadaşlar ya yarın kim bana yardım edebilir sabahtan kullanıcı adı ve wifi şifresi değiştirmek istiyorum benimkisi kablosuz başka odaya gittiğim zaman wifi yok çekim gücüde iyi olsun mesela 244 257 mhz gibi 1619121665 olmadı düzgün yapamadım sanırım ben
  165. E

selamün aleyküm arkadaşlar nasılsınız modem wifide birden fazla kullanıcı var nasıl silebilirim tek wifi oluşturmak istiyorum çekim gücü iyi çeksin resimdeki nereye tıklamam lazım.
  166. E

windows 10 ei.cfg nasıl düzenlenir

etkinleştirilmiş sürüm yüklemek ustam
  167. E

@kilicbaligi hoşgeldin ben windows isoyu lisanslamak istemişdim ama.
  168. E

arkadaşlar ya kim bana yardım edebilir modemin arayüz kullanıcı adı ve şifresi unuttum nasıl yapacağım arayüze girdikten sonra benimkisi kablosuz kullanıcı ve şifre adını nasıl değiştirebilirim. 1619031305 kullanıcı adı ve şifresini unuttum modemin arayüzünü 1619031487 :mad:
  169. E

@The Punisher şimdi vereyimmi arama olmasın
  170. E

@The Punisher anladım ustam iyi çeksinde 1619011684 @The Punisher saat kaç gibi team vereyimm
  171. E

@The Punisher tamam usta
  172. E

@The Punisher team vereyimmi girmedi bende
  173. E

bilgisayar masaüstü @The Punisher 1619010694 @The Punisher ustam burdamısın
  174. E

@The Punisher chrome ama benimkisi türk telekom
  175. E

@The Punisher ustam sen girsen ben giremedim
  176. E

ip girmiyor bende ustalarım
  177. E

@The Punisher usta ıss anlayamadım açıklarmısın 1619009258 türk telekom yazıyor sadece
  178. E

yapdıktan hangi bölüme tıklayacağım
  179. E

nasıl yapacağız batin bey modemin ipsi versem 1619007892 modemin ismini ve şifresini ayarlayabilirmisiniz çok makbule geçer
  180. E

https://resmim.net/i/PLTzM 1619007769 gönderdim
  181. E

selamün aleyküm telefomla başka odaya gittiği zaman internet yok çok güç az çekiyor telefonda resimdeki gibi nasıl ayarlacağım bilmiyorum markası asus zenfone 1619007643 1619007734 Bot Verification resimdeki gibi telefonda internet yok başka odaya geçtiğim zaman
  182. E

katılımsız proğram eklemek windows iso

ben sadece windows isoyu öğrenmek istiyorum katılımsız program ve güncelleme eklemeyi kimseyle dalga geçmiyorum öğrenci değilim hiçbirşeyde kendim öğrenmek istiyorum dışarıya para vermemek için sigaram yok alkolum da kimseyede kötülüğüm olmadı benim. 1618070690 aynen ya
  183. E

windows isoya güncelleme nasıl eklenir

ben güncellemenin otomatik kurmasını istiyorum nasıl kullanacağım herşeyi indirdim.
  184. E

tamam anladık herkes ntlite diyor ama olmuyor işte onla
  185. E

selamün aleyküm windows isoya güncelleme nasıl ekleyebilrim formatdan sonra otomatik kurması için arkaplanda programlarla eklenmiyor.resimdeki gibi istiyorum.
  186. E

lg telefon açılmıyor

açılıyorda logoda kalıyor sonra kapanıyor
  187. E

lg telefon açılmıyor

şarj bitik zaten açtığım zaman logoda kalıyor ama sonra geri kapanıyor.
  188. E

lg telefon açılmıyor

resette olmuyor tepki vermiyor telefon
  189. E

lg telefon açılmıyor

bendede para yok yaptırmaya ankart yaptırmaya başka yedektede telefon yok
  190. E

lg telefon açılmıyor

resim atarmısın hangisine basacağım ses kısma power tuşunu bilmiyorum.markasını yazdım.
  191. E

lg telefon açılmıyor

selamün aleyküm bende lg telefon var bl-53Qh açılmıyor açıldığı zaman logoda kalıyor çözümü nedir sms taktım ama açılması için ne yapmak gerekir.
  192. E

gmail hesabı kurtarma

selamün aleyküm gmail hesabı kurtarmak istiyorum şifresini unuttum yardımcı olurmusunuz [email protected] telefonuma kod gelmiyor.
  193. E

HDD içine toz girdi

bağladım ışık yanıyor aygıt yöneticisi disk yönetiminde gözükmüyor.
  194. E

HDD içine toz girdi

arkadaşlar hdd laptopu taktığım zaman aygıt yöneticisi disk yönetiminde gözükmüyor hala delireceğim ya niye gözükmüyor ışığı yanıyor ama. 1615721548 laptop benimkisi acer aspire 5736z legacy 1615721783 şu an acayip sinirliyim.
  195. E

HDD içine toz girdi

@Zaur ben yanlış anldım o zaman
  196. E

HDD içine toz girdi

nasıl yapacağız usta pandemi nedeniyle birşeyde alamam kalabılığıda giremem çözmemiz lazım 1615663806 yok gözükmüyor usta ses geliyor ama
  197. E

HDD içine toz girdi

evet geliyor nasıl çözeceğiz. 1615663664 @Zaur niye dalga geçiyon .
  198. E

HDD içine toz girdi

ben yeni hdd aldım aygıt yöneticisinde hiç gözükmüyor çözümü nedir hiç gözükmüyor ışığı yanıyor takarken
  199. E

HDD içine toz girdi

temizleme işini nasıl yapacağım pek anlayamadım.
  200. E

HDD içine toz girdi

evet usta
  201. E

HDD içine toz girdi

anladım usta havasız ortam nasıl bulacağım daha henüz açmadım usta hdd nasıl temizleyeceğim.
  202. E

HDD içine toz girdi

evet hangi bölümleri temizleyeceğim hangi malzemelerle 1615663031 ustam burdamısınız
  203. E

HDD içine toz girdi

selamün aleyküm ben yeni hdd almıştım içine toz girmiş nasıl temizleyebilirim hangi malzemelerle hdd hangi bölümleri temizleyim.
  204. E

Harici HDD mi pcler görmüyor ama ışığı yanıyor ve çalıştığına eminim

çalışıyor ama laptopda gözükmüyor 1615186990
  205. E

bir tane kablo ile bağladım şu an laptopa ışığı yanıyor
  206. E

evet eminim 1615186477 team atayımmı 1615186515 sadece aygıt yöneticisinde gözükmüyor hdd takılı ışığı yanıyor
  207. E

evet yeni aldım aygıt yöneticisinde gözükmüyor hdd çzöümü nedir
  208. E

gözükmüyor usta çözümü nedir 1615185965 @Mert Şefik gözükmüyor
  209. E

selamün aleyküm ben yeni hdd almışdım laptopa taktığım zaman işiğı yanıyor pc de gözükmüyor gözükmesi için ne yapmak gerekir.
  210. E

raw olan hdd veri nasıl kurtarılır

ustam ben nasıl kullanacağı proğramı tam bilmiyorum bugun gece yada yarın müsaitmisin acaba 1615138531 anladım
  211. E

raw olan hdd veri nasıl kurtarılır

selamün aleyküm ben yeni hdd almışdım kafa vurmuyor raw olan hdd den veri nasıl kurtarabilirim windowsu okumuyor gece müsait olan birisi varmı yarın ona format atacaktım. 1615137908 ya da yarın müsait olan birisi gündüz 10.00 gibi 1615138423 :mad::mad:
  212. E

WIM İmajı alma ve Gimagex Kullanımı

selamün aleyküm ben sysprep imaj alırken log hatası sürekli çözümü nedir videodaki 1:20 kısımdaki kısmı anlayamadım yardımcı olurmusunuz aşağidaki resimde hata veriyor sysprep
  213. E

dism komutları

windows 7 isoya internet sürücü eklemek istiyorum ama 1613485594 isoya internet driveri nasıl ekleyebilriz ben sürücülerle beraber kurulum bitirmeden kurmak istiyorum
  214. E

dism komutları

selamün aleyküm anlamadığım konu var yardımcı olurmusunuz komutları çalıştıramadım klsörleri oluşturdum ama Skylake yonga setli sistemlere Windows 7 yükleme | Dell Turkey 3 konudaki komutları çalıştıramadım doğru komutları nelerdir 1613484844 doğru komutları yazarmısınız buraya rica etsem
  215. E

windows 7 türkçe dil paketi indirme

selamün aleyküm windows 7 pro x64 türkçe dil paketi nasıl bulabiliriz exe değil cab dosyası lazım exe değil windows 7 lisans anahtarların çalışıp çalışmadığını nasıl anlarız bende windows 10 kasıyor.
  216. E

windows 10 yazılımsal ve donanımsal sıkıntı yaşıyorum.

@hakancoskun4891 abi akşam müsaitmisin acaba team versem.bende bilmiyorum yazılımsal ve donanımsal sıkıntı var. 1613052805 yardım edcek birisi varmı.
  217. E

windows 10 yazılımsal ve donanımsal sıkıntı yaşıyorum.

selamün aleyküm ben windows 10 pro yükledim ama yazılımsal ve donanımsal sıkıntı yaşıyorum hangi proğramları yüklemem lazım sorunu çözebilecek birisi varmı ücretsiz yapabilecek birisi bu seferlik yazılımsal ve donanım için.
  218. E

selamün aleyküm ben windows isoyu home dan pro nasıl yapabilirim proyu ilk sıraya almak istiyorum ei.cfg dosyası düzenleyebilirmisiniz acaba pro yapmak istiyorum ilk sırayı 1612721145 kimse benim konuya cevap yazmamış vay be.
  219. E

windows isoya katılımsız proğram eklemek

ben proğram istemiyorum proğramsız kurmasını istiyorum. 1612260101 ne oldu niye ilginç emoji atıyorsunuz bana 1612261596 olmuyor bir türlü
  220. E

windows isoya katılımsız proğram eklemek

selamün aleyküm niye benden bu kadar rahatsız oluyorsunuz acaba anlam veremedim ben katılımsız proğramların formatdan sonra otomatik kurmasını istiyorum arkaplanda sessiz kurulum yapması için ben otomatik istiyorum.istediğim proğramlar var.otomatik istiyorum.niye altaki insanlarla...
  221. E

setupcomplete.cmd masaüstü gelmeden çalıştırmak

selamün aleyküm anlamadığım konu var yardımcı olurmusunuz rica etsem detaylı anlatırmısınız C: \ windows \ panther \ UnattentGC \ SetupAct.log'u kontrol ettim ancak hiçbir yerde bahsedilen SetupComplete.cmd'yi bulamadım. Ayrıca dosyamın hala orada olup olmadığını kontrol ettim, ancak yine...
  222. E

windows yönetimi ve komut sistemi

selamün aleyküm anlamadığım konu var yardımcı olurmusunuz konuyu göndersem buraya Bu makale, Windows 7'nin katılımsız kurulumunun nasıl gerçekleştirileceğini ve bir yansımanın nasıl oluşturulacağını gösterir. Kurumsal ortamda Windows 7'yi kurmanız gereken her şeyi açıklar. Başarılı Windows 7...
  223. E

Dosyalarımı Kaybetmeden Format Atmak

selamün aleyküm tecrübesi olan arkadaşlar varmı ben bir bilgisaayrcıda görmüşdüm bir tek harddisk içinde format atmışdı windows 7 lerde ben de yapmak istiyorum içinde chrome falan vardı moralimde bozuldu 1609097884 harddiskin içinde işletim sistemi vardı sonra ona ait dosyalar ve driverlar vardı
  224. E

yok zaman kaybı otomatik daha iyi
  225. E

@Ram_kafasi bey isoya katılımsız proğram eklemeyi diyorum arkaplanda kurması için otomatik ben hiçbirşeye ellemiyeceğim
  226. E

@Ram_kafasi bey nasıl yapacağım proğramlı kurmak istiyorum siz biliyormusunuz detaylı youtube de video yok hep kısıtlı
  227. E

selamün aleyküm bende ikinci bir harddisk var verilerimi kaybetmek istemiyorum format dosyası yüklemek istiyorum proğramları isoya eklemek istiyorum canlı ders için proğramı nasıl isoya ekleyebilirim formatdan sonra otomatik kurması için arkaplanda sessiz kurulum yapması için harddisk aldım ama...
  228. E

katılımsız parametre

niye kimse benim konuya cevap yazmamış onu anlamadım acabab bilen varmı
  229. E

katılımsız parametre

selamün aleyküm office 2010 x64 silent parametri ve proğramı bulamadım yardımcı olurmusunuz MsiExec.exe /i googlechromestandaloneenterprise64.msi /qn chrome MsiExec.exe /i ZoomInstallerFull.msi /qn zoom AcroRdrDC2001220041_en_US.exe /sAll /rs /msi EULA_ACCEPT=YES adobe reader parametreler bunlar...
  230. E

fps nasıl attırabilirim

selamün aleyküm sizi özdüysem özür dilerim benden yana çok çok helal olsun masaüstü bilgisayarım için fps arttırmak istiyorum en iyi duruma getirmek için oyunlarda kasamamamıs için teamdan öğretirmisiniz masaüstü bilgisayarımı en iyi performansa getirmek istiyorum özdüysem özür dilerim ustalarım...
  231. E

HDD sorunu

selamün aleyküm sevgili arkadaşlarım sizi özdüysem özür dilerim kalbinizi çok kırdıysam benden çok çok helal olsun bende harddisk sata var kasaya nasıl bağlayabilirim hangi kablo almam gerek Ancak eve geldiğimde pc ye birşey olmuştu moniyörün ışık tutuncu yanıyordu.pc kapanmıyordu ve...
  232. E

disk 1 0 problemi

laptop benimkisi 1603306929 acer aspire 5736z
  233. E

disk 1 0 problemi

evet abi 1603306842 kurtarma imkanımız varmı
  234. E

disk 1 0 problemi

düzelme imaknı yokmu
  235. E

disk 1 0 problemi

zaur nasıl yapacağız
  236. E

disk 1 0 problemi

selamün aleyküm diski tamamen kaldırmak istenginçiçek - ResimLinkiyorum nasıl kadırabilirim çünkü hata veriyor sizi özdüysem özür
  237. E

otomatik daha iyiydi ama
  238. E

kötü bir amacım yokki
  239. E

selamün aleyküm yazılımcı arkadaş varmı bilgisayarım bozulduda of ya Arkadaşlar katılımsız program yapmak için arka planda otomatik kurması için internette araştırdım ve. Şimdi bu yazılım ile diyelim kendim için NTLite yazılımını kullanarak Windows 10 ISO dosyasına programları resmi sitesinden...
  240. E

hdd low level format hatası

evet ya bu proğram güzel nasıl yapacağız harddiski sıfırlamak istiyorum 1602832672 kullandığım proğramlar hangisi bilmiyorum
  241. E

hdd low level format hatası

selamün aleyküm hdd low level format programı biliyormusunuz resimde ne demek istiyor harddiski sıfırlayacaktım
  242. E

windows iso edit yapma

RT Seven Lite bunu öğrenmek istiyorum teamdan öğretseniz
  243. E

windows iso edit yapma

windows 10 içinde yapabilirmiyiz @Ecomanya tam olarak proğramı bilmiyorum müsaitmisiniz öğretirmisiniz proğramı windows 10 içinde geçerlimi
  244. E

windows iso edit yapma

selamün aleyküm ben windows isomun nvidia ekran kartının formatdan sonra arkaplanda kurulmasını istiyorum bende insanım isoyu öğrenmek istiyorum
  245. E

ntlite proğramı uzmanı varmı

selamün aleyküm Çözüm olarak şunu sunabilirim. Bu sitede silent mod (sessiz mod) olarak kurulum parametreleri yer almakta. Buradan faydalanabilirsin. silent-install.net [silent-install.net] Regedit ayarlarına gelecek olursak NTLite programı üzerinden kayıt defteri alanına gelerek .reg...
  246. E

ntlite programı uzmanı varmı

selamün aleyküm ntlite uzmanı varmı güncelleme ve regedit ayarlarında takıldım windows iso imajım var 10 NTLite programı ile bunu yapabilirsin yalnız dikkat etmen gereken işlem yükleyeceğin programın kurlumunu slient olarak kullanman. Başka bir yerde buldum ne demek istiyor anlayamadım teamdan...
  247. E

ISO dosyalarını yapılandırma

olmuyor ben windows klasöre proğram ekleyecektim 1601843312 olmuyor proğramlar
  248. E

onla denedim olmadı o proğramla olmuyor
  249. E

windows abi 10 pro x64 1601841335 isoya nvidia ekran kartıda eklemek istiyorum windows klasörüm hazır 1601841840 bekliyorum 1601842467 canım sıkıldı bende hep hata veriyor
  250. E

aynen @DeepLearning bey
  251. E

anladım yapan birisini bulamadım 1601840386 morallerde bozuk kpss sınavına hazırlanmak için maddi durumum yok
  252. E

Merhabalar. Sorum şudur: Bir işletim sisteminin. ISO dosyasının içine, işletim sistemi ile beraber kurmak istediğimiz programları ekleyebilir miyiz? Mesela bir ofis ,zoom , chrome ,winrar programı diyelim, bunu. ISO dosyasına ekleyip (yöntem hakkında bir bilgim yok) sistemi USB'ye yazdığımız...
  253. E

oem nasil silinir

selamun aleykum windowsdaki oemi nasıl silebiliriz
  254. E

windows isoya katılımsız kurulum nasıl yapılır

yazılımcı arkadaş yokmu 1601632833 ben adam değilmiyim ya
  255. E

windows isoya katılımsız kurulum nasıl yapılır

selamün aleyküm windows isoya katılımsız proğram ekleyebiliriz chrome winrar gibi isoyu açıp yorum yapıyorlarmış sonra kapatıyorlarmış isonun içerisinde appwiz.sl varmış galiba ben dosya indiriyorum hep bozuk oluyor dosyaları orjinal kurmuyor proğramlarla denedim olmadı geçen ay toplam formata...
  256. E

Windows kurulumu sonrasında istenilen programların otomatik yüklenmesi

yok ben ondan istemiyorum otomatk hazır gelmesini istiyorum formatdan sonra 1599592578 :joycat::joycat: 1599592744 birbirimizi bu kadarmı yardımcı oluyoruz ya moralim bozuldu
  257. E

Windows kurulumu sonrasında istenilen programların otomatik yüklenmesi

Örneğin farklı bilgisayarlarda format atmak için Windows kurulumu yapıldıktan sonra programlar ve sürücüler otomatik kurulu olarak geliyor. Bunu nasıl yapabilirim? Yani Windows’u kurduktan sonra istediğim programların otomatik kurulu gelmesini istiyorum. Kuracağım işletim sistemi: Windows 10...
  258. E

acronis true image nasıl yedek alınır

selamün aleyküm nasılsınız acronis true iamge proğramı biliyormusunuz sizi format derdinden kurtarıyor hep kısa video var tam video yok nasıl yapacağız Windows 10 için yedek alicaksaniz driverlari otomatik tanıyor genelde. Windows 7-8 için driverlari kurmadan acronis ile yedek alabilirsiniz...
  259. E

masaüstü bilgisayar imaj alma

günaydın arkadaşlar sysprep imaj almayı biliyormusunuz iso şeklinde nasıl yapabiliriz
  260. E

Low Level Format Tool - Hard Diskinizi Fabrika Ayarlarına Döndürün

nasıl yapacağız @Yandere eski hızını istiyorum harddiskimin 1599427033 çalışmıyor bende program @Yandere diskleri silmemiz lazımmış
  261. E

Low Level Format Tool - Hard Diskinizi Fabrika Ayarlarına Döndürün

selamün aleyküm hdd low level formatı duydunuzmu acaba c d diskleri tamamen kaldırmak istiyorum programı açmadan yardımcı olurmusunuz aygıt yöneticisinden silinmiyor kompla kaldırmak istiyorum sonra ben oluşturum
  262. E

Oem Klasörü Ve Autounattend.xml nasıl oluştrulur

ben isoya katılımsız program eklemek istiyorum otomatik kurması için elle uğraşmak zor oluyor zaman kaybı programsız eklemek istiyorum
  263. E

Oem Klasörü Ve Autounattend.xml nasıl oluştrulur

selamün aleyküm anlamadığım konu var yardımcı olurmusunuz teamdan Oem Klasörü Ve Autounattend.xml Oluşturma (rehber) site linki ne anlatmak istiyor detaylı anlatırmısınız 1599308956 efi shell semih hayırlı olsun yeni görevin konuyu anlatırmısınız yapmak istiyorum 1599309562 0:18 kısımdaki oem...
  264. E

Katılımsız Kurulum Hazırlama

maalesef burda işe yaramadı video nasıl $oem$oluşturacağız
  265. E

ben isoya ekleyecektim chrome iso düzenlemesi yapacaktım 1599070412 formatdan sonra otomatik kurması için 1599070945 Modifiye Windows 7 Hazırlamak konuyu nasıl yapacağım konuyla ilgili video varmı 1599071118 $oem$ usb ye nasıl oluşturabilirim prorgramları yerleştirmek istiyorum otomatik kurması...
  266. E

Belki daha önce defalarca sorulmuştur. Belki google'da hakkında onlarca bilgi vardır. Ama yarım saattir arama yapıyorum net bir sonuca ulaşamadım. Bu katılımsız programlar nasıl hazırlanıyor. Bir çok bilgisayara kurmam gereken birkaç program var, windows isoya katılımsız program nasıl...
  267. E

küsdüm size arkadaşlar

arkadaşlar size küsdüm ben hiç yardımcı olmuyorsunuz windows isoya katılımısz program nasıl ekleyebilriiz programsız formatdan sonra otomatik kurması içiin
  268. E

Windows 10 Kurulumunuzu özelleştirin

sana değil abi yardım etmeyenler içindi 1598952843 :cryingcat::cryingcat: programsız ekleyecektim
  269. E

@kılcbalığı bey öğretmiyorlarki iso dosyalarım hep bozuk çıkıyor ben formatdan sonra otomatik kurmasını istiyorum chrome winrar gibi eklemek istiyorum programsız 1598950819 :mad::mad:
  270. E

CD'ye program ve sürücü entegre etme.

Merhaba Arkadaşlar ; Neredeyse 4 gündür katılımsız CD oluşturma konusunda epey bi araştırma yapıyorum ama vatandaşın birisi bi CD yapmış onu birileri bulmuş her yere kopyalamış dolaysıyla bana pek faydası olmadı , benim istediğim katılmsız CD' nin içine hem programları hem de sürücüleri entegre...
  271. E

selamün aleyküm konuyu anlayan birisi varmı yardımcı olabilecek birisi varmı teamdan okudum ama anlayamadım Windows 10 Kurulumunuzu özelleştirin windows 10 için geçerli
  272. E

sistem geri yüklemede istediğim tarih yok

aygıt yöneticisinde sisem ayrldı kısmı silindi o yüzden 1598612319 format attım ben semih 1598612514 temmuz sanırım tam hatırlamıyorum bu sene içerisinde format attırmışdım
  273. E

melih ben format attım sen biliyormusun team atsam 1598612193 istediğim tarihini yerleştirmek istiyorum
  274. E

2011 yılını yapmak istiyorum günü hatırlamaıyorum nasıl yapacağım 1598612108 resim atsanız
  275. E

nasıl değiştireceğim eski tarihini silmek istiyorum yeni tarih eklemek istiyorum gününü bilmiyorum
  276. E

:joycat::joycat: 1598611791 bir hata verdi bütün proğramları sildim geri getirmek için kendim tarihini nasıl oluşturacağım eski tarihini silmek için
  277. E

nasıl yani 1598611556 nasıl açacağım 2011 yılını yapmak istiyorum
  278. E

arkadaşlar bilgisayarı çok açık tutmaktanmı yoksa başka bişeydenmi bilmiyorum habire donuyor sesler taraklı taraklı çıkmaya başlıyor sistem geri yükleme yapayım diyorum bozulduğu günden öncesine bi geri yükleme noktası yok yani 2 hafta öncesine yok mesela nasıl bulabilirim yada oluşturailirim o...
  279. E

Disk Bölümü Silinmiyor, Nasıl Silebilirim?

arkadaşlar böyle hata çıkıyor sürekli 1598541182 özelden bana kim yardım edebilir 1598541383 mustafa bey nasıl yapacağız
  280. E

Disk Bölümü Silinmiyor, Nasıl Silebilirim?

Merhaba arkadaşlar. Windows'ta hem sabit disk oluştur ve biçimlendirden yani disk yönetiminden hem de AOMEI Partition Assistant Standard ile disk bölümünü silemedim. Silmek istediğim disk bölümünde sanki işletim sistemi yüklü. istenmeyen diski nasıl silebilirim kalıcı olmasını istiyorum
  281. E

Windows 7 Dvd Sine Program Entegre

selamün aleyküm anlayan birisi varmı isoya katılımsız proğram ekliyormuş Windows 7 Dvd Sine Program Entegre nasıl yapabiliriz cmd yi bulamadım çalışması için
  282. E

Windows 7 Sürücü Entegre

ben linuxdan bahsedmiyorum windows 7 isolarda internet driveri eklemek istiyorum proğramsız formatdan sonra çalışması için
  283. E

Windows 7 Sürücü Entegre

aynen ben sadece internet istiyorum isoya 1598135026 öyle zor oluyor
  284. E

Windows 7 Sürücü Entegre

yok ben öyle istemiyorum interneti kendim eklemek istiyorum isoya formatdan sonra çalışması icin
  285. E

Windows 7 Sürücü Entegre

Herkese merhabalar. Windows 7 ISO dosyasına sürücüleri nasıl entegre edebilirim ? isoya internet driveri eklemek istiyorum formatdan sonra çalışması için masaüstü markası asustek p8h61-mx diğer driverları ben yüklerim isomda internet driveri yok 1598133937 dışardaki bilgisayarcılar entegre...
  286. E

windows 10 modifiye yapmak

selamün aleyküm gençler nasılsınız anlamadığım konu var yardımcı olurmusunuz tam detaylı anlatırmsınız Modifiye Windows 7 Hazırlamak komutları çalıştıramadım 1597935882 :coldsweat::coldsweat:
  287. E

acronis true nasıl yedek alınır

selamün aleyküm acronis true image yedek almayı biliyormusunuz uzmanı olan kişi varmı Onu yedek almadan önce Windows driverlerini iptal edip sistemi yeniden başlatıp açılmadan acronise geçip yedekliyorum şimdi bunu anlatınca bile kafan karıştı ne demek istiyor konuda anlatırmısınız
  288. E

habar kimse bana yardım etmiyor moralimde bozuk
  289. E

Belki daha önce defalarca sorulmuştur. Belki google'da hakkında onlarca bilgi vardır. Ama yarım saattir arama yapıyorum net bir sonuca ulaşamadım. Bu katılımsız programlar nasıl hazırlanıyor. Bir çok bilgisayara kurmam gereken birkaç program var, mesela bunlardan biri . Kendi istediğim...
  290. E

flash bellegi gb nasıl yapılır

semih team atayımmı mb yerine gb olmasını istiyorum 1596364241 çip istemiyorum ama
  291. E

evet çiplere kaydetmesini istiyorum 1596364062 mb yazıyor semih 100
  292. E

durumu nasıl düzeltebilriz
  293. E

selamün aleyküm flash belleği mb yerine gb nasıl yapabiliriz fat 32 olması için dosyalar yazmıyorduda
  294. E

diskpartd hata veriyor

selamün aleyküm diskpartda hata veriyor clean dediğim zaman virtual disk servicess erro diyor clean yazmakdan korkuyorum hata çıkacak diye 1595677033 yapıyorum olmuyor
  295. E

düzgün format atamıyorum arkadaşlar

windows 8 kurdum herşeyi yapdım ses gelmiyor hopörlorden 1595523193 bir yerde eksik var ama tıklıyorum olmuyor
  296. E

düzgün format atamıyorum arkadaşlar

yok zaur adrese gerek yok teamdan olabilir