Arama sonuçlarınız

1. N

Zoom uygulamasının Wi-Fi problemi

Kendi internetinden girdiğim zaman Zoom uygulamasına giriyor ama Wi-Fi'den girdiğim zaman Zoom uygulamasına girmiyor internette problem yok internet stabil bir şekilde çalışıyor ama sadece Zoom uygulamasına girmiyor bu neyden kaynaklanıyor?
  2. N

Macbook pro 2016 taucbar

ssd degişimi yapılıyormu
  3. N

Macbook pro FileVault sıkıntısı

Macbook pro 15" 2016 Kullanıcısıyım ürüne boot camp üzerinden windows yükledim pc acılırken direk windows olarak acılıyor mac os a geciş yaptıgımda FileVault şifresiyle karşılaştım ürünü ikinci el almıştım şifreye ulaşamıyorum faturası vs kaybettim ssd yi şifrelemesiymiş ssd degiştirmemmi gerekiyor
  4. N

Turkcell mega lifecell taşınabilir wifi 75gb

ben bunu alırken Akk vardı şimdi türkcell bu kalktı artık 75 gb fazlası için para vermemiz lazım diyor benim tahakkuk var diyorum bey efendi 10 kere 3 gb satın alırsanız ozmaan sknırsız oluyor diyor ben alırken böyle idi akk kalktı yerine antarnatif yok gece kullanımlarım paketten düşüyor ne...
  5. N

Data hattında AKK kalktımı ?

turkcell Lifecell Mega bilgisayardan internet 75GB KULLANIYORUM ALIRKEN GECE 2 SABAH 8 AKK VARDI 2019 oldu data hattından akk kaltımı ?
  6. N

turkcell zam pardon güncelleme

abi az önce müşteri hizmetlerinden aradılar yıllık sözleşmem bitmiş yenilemek içi tarifeleri saydı GNC turkcelli olara 2 gb gündüz 2gb gece 750 dk 1000 sms 45 TL kitlediler anlaşılan Turkcell de fırsatçılık yapıyor ÖNCEKİ tarifemi 56 lira idi aynı tarifeyi alıcak olsaydım 80 tl olucaktı YORUMU...
  7. N

macOS kullanıcı şifresini unuttum

bilgisayarı acarkenki şifrem normal giriyorum ama sistem tercihlerindeki ayarları değiştirdiğimde ekrana gelen kullanıcı adı ve şifresi var aynısını oraya giriyorum açılmıyor nasıl oluyor anlamadım
  8. N

şarkıyı bilen varmı ?

bütün gün aradım Shazam da baktım bulamadım bilen varmı ?????????? arka planda calan şarkı videonun başında ve 45 saniyeden sonrası
  9. N

MacBook Pro Touch Bar 2016 ve Airpods

AirPods cihazını telefonda kullanıyorum sıkıntı yok ama MacBook Pro da kullanıyorum kesintilere maruz kalıyorum biri duruyor digeri çalışırken yor
  10. N

airpods

AİRPODS alıcagımda bu cihazı aynanda macbook ve iPhone de kullanabiliyormuyum yada hızlı bir şekilde geçiş yapabiliyormuyum
  11. N

macbook pro touchbar 2016 internet sıkıntısı

internetim hızlı hatta iphone x ile bağlandığında youtube'dan 2k videoyu donmadan izliyorum o derece hızlı ama macbook pro ile bağlandığında sayfa cok yavaş yükleniyor o derece yavaş yani
  12. N

iphone x hızlı şarj

yeni iphone x aldım hızlı şarj için usb-c kaplosu ve adabtör almam gerekiyormuş kaployu alıcagım adaptor olarakta macbook pro 15" touch bar bilgisayarımın adaptörünü kullansam olurmu
  13. N

macbook pro touchbar ısınma sorunu

Yeni aldığım macbook pro touchbar 15 inç tarayıcıda dahi takılırken çok fazla ısınıyor banamı öyle glıyor bilmiyorum ?????
  14. N

photoshop

yeni maçbook. Pro aldım photoshop ve final çap Pro uygulamalarını dışarıdan temin edebılıyormuyum
  15. N

Macbook pro touch bar 15" 256 gb

amerikadan macbook Pro touch bar 15" 265 gb bilgisayar alıcagım Apple sitesinde 2399 $ fiyat biçilmiş bu fiyat anahtar teslim fiyatını yoksa vergisi cartı curtu konulduktan sonraki fiyat farklımı?h