Arama sonuçlarınız

1. ashabulyemin

Gitti dinozor, geldi Dinocan

Ne yazıkki Melih Gökçekin icraatlerini hayallerde bile gerçekleştirmek bazıları için olanaksız. Tam diyorlar adamı yakaladık kündeye getireceğiz adam hacıyatmaz gibi bir valiz dosya ile gelip müddei lerin kafasına kafasına vuruyor. Ancak acıma hissi yok rakiplerini yerlerde süründürüyor...
  2. ashabulyemin

Öğretmene 'oğlumun yerini değiştirdin' dayağı

https://www.youtube.com/watch?v=b2OLu8zi7cI önce bir video girelim sonra devam edelim. Öğretmenlik kutsal bir meslektir.Ancak bazı öğretmenlerin bu kutsallığı yok etmek için ellerinden gelen gayreti kasıtlı olarak gösterdiği aşikardır. Günümüz çocukları bizim gibi ye tokadı otur türünden...
  3. ashabulyemin

Öğretmene 'oğlumun yerini değiştirdin' dayağı

Saygıyı insan kendi kazanır.Demekki kadınların canı burnuna gelmiş.ancak şiddet çare değil hakedilsede. Ben işin kolayını buldum.Müdürle konuşup ardından il milli eğitim müdürlüğüne gidiyorum.Kişiler şiddete baş vuracaklarına ellerini ateşten sakındırıp maşa tutsunlar. Bazıları hak etmiyor...
  4. ashabulyemin

Ece Seçkin - Aman Aman Video Klip

Maltepe skate parkta çekildi.ece seçkini mütevazi kişiliğiyle tanıdık doğal ortamda patenci kardeşlerimizle bir çalışma oldu. diğerbir şarkısıyla alt yapı aynı doğrudur ama izlenebilir.
  5. ashabulyemin

B.B.King Hayatını kaybetti

Eric Clapton’dan Stevie Ray Vaughan’a kadar birçok isme ilham kaynağı olanblues gitaristi B.B. King, 89 yaşında hayatını kaybetti. Las Vegas’taki evinde uyurken yaşamını yitiren King’e 1980’de diyabet teşhisi konulmuştu. Diyabet nedeniyle Nisan’da hastaneye kaldırılan efsane sanatçının Mayıs’ta...
  6. ashabulyemin

Adminimize!!!Profesyonel kay kay ve paten[skate]hakkında bölüm talebi!!!

Sizlere yepyeni bir trendden bahsedeceğim.Bizlerin tanımadan önce bir çocuk oyunu olarak gördüğümüz ancak içine girdiğimizde zorlu fakat tutkulu bir uğraşı olduğunu gördüğümüz paten[skate]ve kay kay. Gençlerin büyük emekler verip becerilerini sergilediği bu dalda sağlam dostluklar kuruluyor.Bu...
  7. ashabulyemin

Onlar Konuşur Ak Parti Yapar...

https://www.youtube.com/watch?t=22&v=uZxUqubH4Ak yorumsuz
  8. ashabulyemin

İstanbulumuzda arabaa almak değil o araabayla bir yere varmak mesele.boğaz köprülerine karşı olan zihniyet utanmadan köprüyü kullanıyor.Bizzaat şahidimki marmaraya binmiş 3 saatte geçemeyeceği karşıya 10 dakikada geçiyor ve hala marmarayı eleştiriyor.Yok şu kadar yenmiş yok ülkeyi satmışlar...
  9. ashabulyemin

Yalan söylemeye mecburiyetimmi var.Onca kişi bir olup sözlerime cevap veremiyorsunuz ki bu benim başarım değil güneş balçıkla sıvanmaz. Ben sizinle eşit değilim anında banlanırım.Birde eşit olsam eskiler bilir size onlarca sayfayı anında dökerim.
  10. ashabulyemin

7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren hayatını kaybetti

Zalimler için yaşasın cehennem[nfk] O günleri yaşamayan araştırmayan yıkılan dalyan gibi fidanların celladına Allah[cc]tan rahmet istemiş.Bunu isteyen arkadaşları Rabbimiz avf etsin. Rahmet herkez için istenmez.Cennetliktir denmez.Zalim idarecilerin din gününde çekecekleri büyük azablar...
  11. ashabulyemin

Şimdi tüyü bitmemiş yetim edebiyatı eskidi.Yapılan çirkin halkın emanetini yanlış yerde kullanıyorsun.Birileri yağcılık yapmıştır. yine kıyağı ben yapayımda resim olarak değil link olarak vereyim.Ancak ak partiyi savunmak için değil kafaları aynı kafa...
  12. ashabulyemin

Öncelikle belirteyimki ak partili değilim.Politikalarını da dini tarzlarınıda beğenmiyorum.Bize ters ancak ehven-i şer dir.Şu anda ak partinin yerini alacak bir parti olmadığı gibi ne bizlere hitap eden bir parti nede ana muhalefeti üstlenecek bir parti var. Toplumun tümünü sarıcak...
  13. ashabulyemin

Eğer olay buysa bende çocuğumun cenazesini kucağımda taşıdım o acıyı bilirim. Ancak koordinasyon eksikliği nedeniyle yaşann bu olayın siyasi argümana dönüşüp ajitasyon yapılması ne derece doğrudur takdirlerinize bırakıyorum. Burada önemli olan çocuğun vefatıdır.İncelenmeli sorumluları...
  14. ashabulyemin

https://www.youtube.com/watch?v=YZrGqyKnIPY nereden nereye ve buna eklenecek bir kelime yok onlar konuşur..... https://www.youtube.com/watch?v=aonBfZUTdJs
  15. ashabulyemin

Yargıtay, CHP'nin Atatürk'ün vasiyetine uymasını istedi01 Mart 2006 Çarşamba 05:14 Yargıtay, son olarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın mal varlığı tartışmaları sırasında gündeme getirdiği CHP ile Türk Tarih Kurumu ve Türk Dil Kurumu arasında Atatürk'ün vasiyeti nedeniyle çıkan uyuşmazlıkta...
  16. ashabulyemin

Size uymaya kalksam yüzlece capsı eklerim arşiv dolu.Sizler tanin gazetesi gibi akıllarınızı çöplükle dolduranlar takılmış plak gibi bir tam dolu sayfa yazar sonra bize imla dersi verir.Gençsiniz niye kendinizi update etmiyorsunuz sizler hala 1940 larda chp faşist diktasındasınız.Bakın onlarca...
  17. ashabulyemin

Somadaki durum acaba dediğiniz gibimi. Madenciyi sıkıştığı zaman sadece mecliste zaman çalmak amacıyla kullanan zihniyetimi övüyorsunuz. Göçükte oldüğü için hükmen şehid olan 301 madencimiz gerçekten bir cinayete gitmiştir.Uzun yıllardır hüküm süren sömürü düzeninin bir neticesi ak parti...
  18. ashabulyemin

Amira Willighagen - O Mio Babbino Caro

hayır uzman olduğum bu konuda yorum yapmaktan acizim. https://www.youtube.com/watch?v=qDqTBlKU4CE
  19. ashabulyemin

Kedi katiline 3 yıl ertelemesiz hapis! Darısı kadına şiddet faillerine

Eskişehir'de, bir kafeden aldığı kediyi yaralayarak telef eden ve bu vahşet görüntülerini de sosyal medya üzerinden paylaşan öğrenci M.C.A., 3 yıl hapis cezasına çarptırıldı "Katledilmesi neredeyse saniye saniye kaydedilen ve internet ortamında paylaşılan kedinin faili hakkında 3 yıl hapis...
  20. ashabulyemin

21. ashabulyemin

Evet Hewal anlaşılmaz bir olgudur ki iran tarihinde olduğu gibi ülkemizi karıştırmak için kürt kartıyla saadet/bbp kartını oynuyor. Şimdi bana ünlü düşünür Zerdüştü ve onun meşhur kitabını anlattırma.Hakkındada konuşmak istemiyorum ki rivayete göre Efendimizi adınla müjdeledi tabi rivayet...
  22. ashabulyemin

Şimdi kürtlerin kim olduklarını benden dahamı iyi bildiğini iddia edeceksin.Kürtler müslümandır.Ermeni olanları suriyeden sızan çok azıdır.Kürtler şafıi dir biz hanefiyiz ki bu gerçek chp ye gerekse hdp ye handikap olarak yansıyor.Onlar namaz abdessiz dolaşmaz zedüşlük bir siyasi partinin...
  23. ashabulyemin

Ya sev ya terket.chp li olmayanların izmirimizde işi ne.Hele akp liler uzak dursun.İzmiri sadece izmirliler yunandan kurtardıki hareket ordularına sadece bayrağı dikmek kaldı.İzmir izmirlilerinden izmirli olmayanlar girmesin. Niye hdp gelmesin açıklamanız lazım onlarda siyasi hayatın legal...
  24. ashabulyemin

Teokan arkadaşım bu fikrine katılmıyorum.İzmir nostalji şehridir.Yakın zamanda bornova ya gittim.Gençliğimdeki çöp dağlarıyla karşılaştım.Belki size itici gelir ancak bana hayli sevimli geldi bir anda kendimi gençliğimde hissettim. İstanbula gelince o gecekonduların fiyatı ne bilen varmı işte...
  25. ashabulyemin

İnşaallah dahada yaygınlaşacak.Şimdi gözümüz 3 katlı tüp geçitte. İnsanlığımızı tekrar hissettiren hırsızlara!!!!selam olsun. Ancak bir ana muhalefet şart biz yavrusunada razıyız.Mutlaka iktidarın denetlenmesi ancak özeleştirilerle desteklenmesi lazım.
  26. ashabulyemin

Bazı birim fiyatların inişi veya çıkışıyla değil değerlendirmeleri özgürlükler üstünden yapalım. Şimdi süper modumuz ak parti çalar demiş. Ak partinin hırsız olduğunu kabul ediyorum.Çalarak 12 seneye 120 seneyi sığdırdı.Bir sessiz devrim gerçekleşti.%6000-10000 faizler şimdi çocuklara masal...
  27. ashabulyemin

doğan medyası eski günlerini özlüyor.İstiyorlarki başbakanlar kapılarına gelsin onlarda pijamayla karşılasın.O günler mesutla bitti şimdi halk iktidarı var. Maltepe skate parktan size görüntüler onbinlerce ağacın gölgesinde avrupa standardında. https://www.youtube.com/watch?v=xCfAh-tgS-c eski...
  28. ashabulyemin

Şimdi bizim anlatamadığımız Bu kişiler cumhuriyet dönemine sığınıyorlar. Eğer o iki kişi Mustafa Kemale müdahale etmeseydi belki güzel işler olabilirdi ancak amaç onun ölümünde n sonra diktatörlüğe hazırlıktı.Onun adına halk düşmanı hareketler yapmak halkı isyana teşvik etmek işte gelenler...
  29. ashabulyemin

işte mizah bu değerli arkadaşımı tebrik ediyorum.Muasır medeniyetlere ulaşacağımız yığınla fabrika yatırım.Demekki eskiye özlem bu demekki ana muhalefet partisinin amacı bu. O zamanın ilk uçak otomobil fabrikasını dünyada kuran biziz.Bez fabrikasınıda. genelde silah bez süt ve sigara fabrikaları...
  30. ashabulyemin

Nükleer Reklamına Çocukları Alet Etmek

Aslında nükleer santrala hayır diyenlere kızmak lazım ama korkarımki yapı türkiş yapılacak ucuz malzeme pahalı diye kakalanacak güvenlik ihmal edilecek tek olumsuz yönü bu
  31. ashabulyemin

Nükleer Reklamına Çocukları Alet Etmek

Bir tercihin seçilmesi aşamasındayız.Evinde elektrikli ısıtıcı aircondantion bulunanlar fabrikalarda elektrikli makine çalıştıranlar ya bundan vaz geçecek yada yeni çevreye zararsız kaynaklar bulacak. Nükleer enerji biraz pahalı emniyetsiz ancak benim gördüğüm hidroelektrik santralların çevreyi...
  32. ashabulyemin

Hdp barajı aşar mı?

Şimdi hariçten gazel atmayalım özellikle meseleleri gazeteden takip edenler. Uzun yıllar derin devletle onun iki uzantısı pkk ve hizbullah arasında kalan gariban halk gerçekten çok ezildi.Derin devlet bir yandan ana dillerini dahi konuşturmazken yönettiği iki örgütle birinle bağımsızlık...
  33. ashabulyemin

Sizlere maltepe skateparktan sesleniyorum!!!! küçükyalıdan kartal pendiğe kadar halka açık sahil şeridinde gençlerin ücretsiz olarak faydalanabileceği kürekten bisiklete kaykay pistinden paten pistine model uçak pistinden model araba yarışı pistine kadar sayılamayacak kadar etkinlik alanı...
  34. ashabulyemin

Hdp barajı aşar mı?

Hakaret yok.Cevap verilirse hoş olmaz:mad:
  35. ashabulyemin

Hdp barajı aşar mı?

Bazı şeyler söylüyorsunuz ki duyduklarıma inanamıyorum. Daha önce söylediğim gibi içinizde yahudi roman ve yezidi varsa onlar ari ırkız diyebilir bunun dışında kimse ben kürdüm türküm diye öğünmesin.Özellikle zerre-i miskal kadar imanı olan var ise bu haramdır. Özellikle iki partinin ırkçı...
  36. ashabulyemin

Hdp barajı aşar mı?

Değerli kardeşim Bize binlerce kişinin katili olarak sunulan kişi devletin ilkokuldan itibaren özenle ve özel olarak okuttuğu 7 sene buharlaştırıp kadastro memuru!!!!!!yaptığı bir devlet memurudur. Ülkemiz kanlı ve karanlık bir dönemden geçmiştir.Kardeş kavgası katli olmuştur.Ancak bizim o...
  37. ashabulyemin

Hdp barajı aşar mı?

Sıkıntı şu dayatılan bir köyde oy sayısı belli ve istenen dayatılan oy sayısıyla.Önce seçmenin seçim sonrası can güvenliğinin sağlanması lazım
  38. ashabulyemin

Hdp barajı aşar mı?

Keşke alsaydı şahsen kaybım iktidar olamazsa en az 1400x2=2800 tl Ancak hayallerin ötesinde.Mhp de dediğin olabilir F1=F2 fizik kuralı ancak Mhp chp ve hdp aynı düşünce sistemiyle ak partiye yükleniyor.Eğer seçmen uyanırsa ancak kendini kurtarır. Ne yazıkki muhalefet partileri karşı program...
  39. ashabulyemin

Hdp barajı aşar mı?

Birileri gaz verip onları siyasi hayattan uzaklaştırmaya çalışıyor.Bağlı oldukları yer efendilerinden aldığı talimatlarla yönetmeye çalışıyor. Onların bu günkü halini anlayabilmek için ingilterenin 1800 den bu yana emperyalist çalışmaları iyi görmek,bizim gibi üçüncü dünya ülkelerişnde kurulan...
  40. ashabulyemin

İlk Kafa nakli ameliyatı !

Aslında kafayı değiştirmeden içini yani düşğüncelerini değiştirmekte fayda var.Geçmişi reddetmeden zamana uyabilmeli update otomatiğe bağlanmalı. Burada sıkıntı beyin ile vucud arasındaki omuriliğin bağlanabilmesi.Burada bası dahi problem yaşam devam edebilir ancak çoğu organ çalışmaz
  41. ashabulyemin

Gelini beğenmeyen damat intihara kalkıştı

jürimiz burada ve gönüllü hadi bizde katılalım
  42. ashabulyemin

Facebook'ta 'Atatürk' kriteri

Önce Atatürke onca hakaret neden yapılır.Bu hakaretlerin temeli ne zaman atılmıştır.Bir insan zorla sevdirilirmi bunun getirisi nedir inceleyelim.Mustafa Kemali çok iyi tanıyan onu gerçekten çok ve gerçekten seven bir anne babanın oğlu olarak başlıyorum.Mustafa kemalin hayatı 1930 dan itibaren...
  43. ashabulyemin

Her dairenin 1 araçlık şahsi otoparkı olacak

bunun savunulacağı bir durumu yok.Keriz vergisi türünden.İstanbullu zaten evinin kapısı için park parası ödüyor.Bir istanbul düşünün ki her direğin dibinde bir suriyeli aile barınıyor.Her sokak ispark tarafından tutulmuş.Göztepe şantiye alanına dönmüş ve belediye sinekten yağ çıkarmanın...
  44. ashabulyemin

Arabistan, Peygamber Efendimiz'in kabrini yıkabilir!

Seyyah kardeşim özelden sadece bir ehl-i sünnet alimini gösterki vahhabinin kıldırdığı namaz geçerli desin onun inancı ayrı benimki ayrı cemaatimizin bu konudaki görüşleri böyledir bu ehl-i sünnet görüşüdürkmurat ise sende islama karşı aşırı hassasiyet var cevap dahi vermek zaman kaybı
  45. ashabulyemin

Eklenti

zamanında bu yetki kötüye kullanıldığından naylon üyeler anında üyelik açıp uygun olmayan paylaşımlar yaptı sonrasında bu yetki kısıtlandı
  46. ashabulyemin

Değerli arkadaşlar burası bir forumdur ve sizin düştüğünüz hataları bilmediğiniz konuları ilme vakıf bir arkadaşınız olarak cevaplıyorum.bunlar temel kaidelerdir.vahhabi itikadına mensup olan islamiyetten uzaktır.Oysa siz bir imama uyduğunuzda onun hataları sizide bağlar namazı bolulursa sizin...
  47. ashabulyemin

önce Efe77 ye arkasında namaz kılarsın fitne çıkmasın diye ancak farz eda edilmediğinden iadesi edilir.Bu ehl-i sünnet görüşüdür.57 ülke bizi bağlamaz bir vahhabinin arkasında kılınan namaz makbuldür diyen fetva verebilen bir ehl-i sünnet alimi ekleyiniz.Kmurat takişinin kendisini tanıması kadar...
  48. ashabulyemin

Bu yapılanın arablıkla veya başka bir milletten olmakla alakası yok.Kabe ve emin belde vahhabi işgali altındadır.Vahabilik ise bakkal vahhabın oğlu muhammede biattır bu ise ingiltere anglikan kilisesine bağlılıktır.onlar müslümanlığı krallığa tercih ettiler ve vahhabi oldular.kabe imamının...
  49. ashabulyemin

Nikon D3000 mi? yoksa FUJIFILM HS25 EXR mi?

İlgili şikayet sitesinin firma sayfasına baktığımızda 3000 ve 7000 lerde sıkıntı yaşandığını görüyoruz bu konuda Fotoğrafium a gir açılan destek penceresinden kardeşimize sor.
  50. ashabulyemin

Nikon d7100 endiselerim.dslr kullanan herkesten fikire ihtiyac var

önce bir öneriSigma 18-250mm f/3.5-6.3 DC Macro OS HSM Lensmakine alacağınız zaman'' şikayetim var''diye yazarsanız ilgili sitede firma adını girin ve kameraların yaptığı arızaları ve servis sorunlarını bulabilirsiniz.Ben 5500d yi bekliyorum
  51. ashabulyemin

Öğretmenini öldürmekten yargılanan öğrenciye tahliye

Evet şimdi atak sırası öğrencinin velisinde.Tazminat davası hayli yüklü olacaktır.Ne olmuşki ölen nasılsa bir öğretmen ya o çocuğun vurmaktan hasar gören eli????*Çocuklara bir şey öğretmek için kendi hayallerini hep ikinci pana iten öğretmenlere uzanan eller deva bulmasın.Kırılsın demedim çünki...
  52. ashabulyemin

"Dünya dönmüyor, sabittir"

Bir suudi imam!!!!için uygun olan açıklama budur.En azından içindekini yansıttığı için tebrik ediyorum.Kendisi bakkal vahhabın oğlu muhammedin inanç temsilcisi olduğuna göre 1700-1800 senelerinin anglikan görüşlerini paylaşmasıda normaldir.Galileo dan bahseden kardeşim galileo o devirlerde siz...
  53. ashabulyemin

Sdn de Günceli yakalamak!!!

Uzun zamandır faceye gömüldük.Geri döndüğümüzde bir baktıkki Sdn nin parlak günlerinden eser yok.Bağrışsakta kavgada etsek tartışşakta küssekte Sdn ülkenin politikasını dahi etkileyen vbüyük bir yoğunluğu barındırıyordu.Ülkemizin en büyük forum/platformunu eski günlerine döndürmek işlevselliğini...
  54. ashabulyemin

Gökdelen inşaatında ölenlerin sayısı 100 'e yükseldi

konuyu yakından bilen bir kardeşiniz olarak demek isterim ki inşaatlarda işçilerin çoğunda işgüvenliği eğitimi ve malzemesi yok çalıştığı ortamda iş güvenliği malzemesini destekleyecek ekipman yok adamın belinde emniyet kemeri peki nereye takacak tam burada söylenecek var ama neyse...
  55. ashabulyemin

Yayalara yol vermeyen sürücüye ceza geliyor

aslında yaya çizgisine ayak basanın yol hakkı vardır.Araçlarda yol vermelidirde bu eğitim ve kültür işidir.Sen adama kıyak yapacak duracaksın yanındaki araç tam hızla üstünden geçecek .Hayır böyle bir düzenleme uygun değil gerçekçi değil önce eğitim
  56. ashabulyemin

Emeklilik yaşı 43'e düşüyor!

şu anda kayıplar madenden olduğu için avutmaya oradan başlanacak yoksa en basiti kot taşlamacısı beş sene çalıştıktan sonra silicosis oluyor ve ardından mevta maksat çevir kazı yanmasın
  57. ashabulyemin

Bu hale imam getirdi, hem de camide

aynen biraz değil hayli eksiklik oluyor.İmam hatip veya ilahiyat fakultesinde imammı yetiştiğini sanıyorsunuz.sadece tilavet düzgünlüğüyle veya üç dört sure bilmekle bu iş olmaz
  58. ashabulyemin

Bu hale imam getirdi, hem de camide

Nereden bakalımki!!!! Bir kardeşimiz kayıt düşmüş diyanetin imamı diye herhalde açıklamaya yeterli. hutbe Peygamberlik makamıdır oraya çıkan Efendimiz[sav]yi temsilen hutbe verir.Hutbede bu konunun tartışılmasına cevaz vardır tartışılabilir.Ancak hocaefendi konuyla ilgili hadis ve ayetleri...
  59. ashabulyemin

Emeklilik yaşı 43'e düşüyor!

Somada 301 can gitmiştir.Sadece kardeşlerimizin yakınlarına ayrıcalık tanınması devletin ihmalini örtmez yakın zamanda ihmal yüzünden yirdiğimiz yüzlerce binlerce can var ki hepsi bizim için değerlidir. erkem emeklilik hayali ağlayan çocuğa emzik mukabilidir bırakın 43 ü 50 ye inmesi dahi...
  60. ashabulyemin

Mariza Lisboa Terra full

http://www.youtube.com/watch?v=jPjmBt6d4GE Mariza Lisboa Terra Copmleto
  61. ashabulyemin

"Katli vaciptir"

Olaylarla verilen örnekler bağlantısız.Suudi arabistanda recm varmış ... Suudi arabistan anglikan mezhebine bağlı vahhabidir müslüman değildir.Efendimiz[sav]e ehl-i beyte sahabeye düşman olan müslüman olamaz sadece ingiliz kilisesine uşak oluır[Burada hakaret değil vahhabiliğin kuruluş amacı...
  62. ashabulyemin

Zorla evlilik suç sayılacak

İşte halktan kopuk olmanın emareleri!!!! feodal sistemden kopamamış doğu bölgemiz hatta artık yurdumuzun tamamına yakını ne yazıkki kız çocuğunu bir hayvan olarak algılamakta kararlı.Biraz ağır oldu hayvan dedik özür.Elinde bir köpek yavrusu olsa onu istesen sana iki saat ahiret sorusu sorar...
  63. ashabulyemin

"Katli vaciptir"

Amaç sivrisinek değil bataklık olmalı.Kapitalist sistemin bize kurduğu tuzaklardan biride cinselliktir.Çocuklara sunulan cinsel içerikli metaryaller cinsel içerikli mesajlar onları erken yaşta olgunlaştırırken!!!büyüdükleri zamanda bir açmazın içerisine sokuyor.Aslında bu olaya akedemik olarak...
  64. ashabulyemin

"Katli vaciptir"

Önce fetvayı verene bakıp sonra yoruma geçelim.Fetva ancak fakihlerin işidir ki her önüne gelen fetva veremez ülkemizdede bir elin parmaklarını geçmez.Önce görünümle islama uyacaksın ki bu görünüşün Ali Haydar Efendi[ksa]efendibabamızın ki dört mezheb kadısıdır fetvasını nakletmeye kalksak...
  65. ashabulyemin

İsrail'den Gazze'ye hava saldırısı

ve elleri bu sefer israil için kalktı ve beddua etsem kızarlar dedi ve dua etti bu filistinlilerde ne biçim insan uslu dursalar olmaz sanki ...... Evet şaka gibi değilmi mavi marmarayı kınayanlar şimdi uçaklara övgü yağdırıyordur ehl-i sünnet islam dünyası bilindiği gibi buyuk bir nufusa sahip...
  66. ashabulyemin

Emeklilere 900 lira müjdesi!

http://www.youtube.com/watch?v=cY31qwQ6Axc masallar herhalde konuşma dilinin oluşumundan beri var bizde seçim zamanı gündeme geliyor.Maksat uyumak zannediyormusunuz çocuklar masllara kanıp uyuyor hayır sadece naz yapıyorlar emekliler üzerinden kandırmacalara son enflasyon farkı 50 tl 6 aylık zam...
  67. ashabulyemin

Leroy Merlin ve Baumax, Türkiye pazarından çekiliyor!

Artık bir sömürge ülkesi yok.avrupada markalarıyla yarışan ama Türk markalarıyla yarışan bir sanayimiz var.Beko en çok tutulan marka enkalitesizini ülkemizde pazarlayan vestel ön sıralarda. demiyorlarki tüketici bilinçlendi artık tapon miadı dolmuş malları yemiyorlar biz çekilyoruz diyorlar...
  68. ashabulyemin

Büyük 'su krizi' kapıda!

yağmur Rabbimizin bazen bir niğmeti bazende azabına vesile olarak ölçü dahilinde iner.Bunu arttırmanın yolu toplum olarak yaşantımızı yeniden düzenlememizdir.Ben-i israil azdığında 40 sene kuraklık oldu
  69. ashabulyemin

600 bin taşeron işçiye kadro müjdesi

taşeron işçinin emekçini sırtındaki bir kenedir.Önemli olan bu aldatmacalar değil taşeronlaşmanın önünü yasalarla kapatmaktır.Aynı hizmete ödenen parayı işletme ve şirketler direk emekçiye verdiklerinde görülecekki yaşam standardı yükselmiş.
  70. ashabulyemin

Hz Hasan(ra)efendimizin şehadetini andık

http://www.youtube.com/watch?v=brml7IRsn3U http://www.youtube.com/watch?v=CZhIS4vpOhc dergah yoluna kurban
  71. ashabulyemin

İçtiği şişe sudan sperm çıkınca...

şimdi işe bak verdiğin para ne ki ne istiyorsun üç beş dolar para vermiş içinden cenin çıkacak hali yokya
  72. ashabulyemin

Emekliye 5 bin 250 lira net zam

daha dört aydan bir hafta fazla zaman var 1 nisan için yinede iyi espriydi Burada kelime oyunu var yani eski sıfırı pol paralara göredir herhalde böyle bir yanlışlık yapmazlar
  73. ashabulyemin

Salyangoz kabuğundan 13 Milyon Euro gelir!

hayır değerli kardeşim salyangozun çorbası olmaz genelde kabukla gelip özel çatalıyla 7 sosuyla birlikte yeniyor tabi bu ordöv benzeri yemeklerden önce fırında O'gratenli yani kaşar peyniri ile yapıldığı gibi yemeğide yapılıyor hayli yüksek fiyatlı bu ürünlerden çin restoranlarında...
  74. ashabulyemin

Hırsızı yakalayan polise maaş ödülü

nasıl şimdi puan alsınlar diye haybeden ceza yazıyorlarsa nasıl yanyana gelen üç kişiye örgüt diyorlarsa bundan sonra telkinle!!!hırsız olanlar olacaktır hatta yemin edeceklerdir abi valla çaldım polis düzenine giderken demokrasiden uzaklaşmak demokrasiden uzaklaşırken oligarşiye yaklaşmak...
  75. ashabulyemin

Ali Ağaoğlu; Her eşe bir daire alsınlar

Milletin bu masallara karnı tok şimdi de ja vu zamanı yani ekmek ve kömür Aslında diyarbakır çıkarması ve hüükümet desteği olmasaydı oda halkın arasına karışacaktıda reklam kampanyalarıyla yırttı gözüküyor ama gerçeği bu değil
  76. ashabulyemin

PKK 4 askeri kaçırdı

Aslında nereden girsek konu siyasi ancak bizi etkilediği kadar girelim yapılan görüşmeler her iki taraftanda dökülen kanların önlenmesi kanla beslenen yaratıkların can damarını kesiyor.güney doğu illeri peygamberler şehri turizm olarak işlenmemiş bakir yani biraz uğraşılırsa burada sefalet...
  77. ashabulyemin

Ölüm anında neler oluyor!

Sekarat hali kur'an ve hadislerde çok net anlatılıyor kafamızı nasıl imanlı gidebilirize çalıştıralım velevki tevbe üzerine ölün kelime-i şahadet üzerine ölün nasıl öldüğünüzü anlamadan makamınıza geçersiniz ama aksi olursa ....işte o kötü
  78. ashabulyemin

Çocuk istismarında üst sınır 18 yıl

bu haberi son yorumuma ekleyebilirmisiniz...
  79. ashabulyemin

ancak bunun bir alt yapısı var terkedilmiş veya bakıma muhtaç çocuklar hastalıklı kişilerin eline insafına terkediliyor başka çareleri yok kalsa idareciler çıksa dışarıdakiler satacak evine dönse namus akla gelip katledecekler özel kanunlarla korunmaları lazım diyecem ama her kanunun bir kılıfı...
  80. ashabulyemin

Taksicilere devrim gibi model

önce taksicilere eğitim ekonomik durumlarının düzeltişlmesi gereken ahlak yapısının sağlanması gerekir her rengi boyadıkta bir fıstık yeşiliş kaldı
  81. ashabulyemin

öncelikle bir selam edelim yeniden buradayız meselenin farklı boyutları var 1-tv dizilerinde makyajla yaşından çok büyük gösterilen çocuklar onları gernç kız halinde gösteren veya yetişmiş gibi gösteren diziler ne olacak hem çocuk de hem masumiyet de ondan sonra dizilerde olmayacak rollerde...
  82. ashabulyemin

Cani annelerin skandal sitesi!

nedense meydanı boş bulan islama saldırıyor anlaşılır gibi değil. Ne garip insansınız insan bir yazdığını okur öyle gönderir sanki arkanızdan atlımı kovalıyor. tam aksine, bebeğini vermek isteyenlerin çoğu bir gençlik hatası sonucu hamile kalmış ama toplumsal, ailesel ve dini baskılardan...
  83. ashabulyemin

Helal sertifikalı domuz eti!

Bu kasıtlı olarak yapılıyor Avrupadada ülkemizdede aynı müslümana haram gıda yedirme çabası var
  84. ashabulyemin

Bebeğini bırakıp tatile gitti, bebek öldü!

Merhamet... Alemlerin Rabbi olan Allah[cc]100 de birini dünyadaki kullarına verdi özellikle annelere tabiki bu bir rızk tır Rabbimiz kimine az kimine çok verir.Ve buyrulduğu gibi eşlerinizle çoıcuklarınızla ve ekinlerinizle imtihan dan bir fasıl. O an neler düşündü bilinmez cahillik desen...
  85. ashabulyemin

Kas ilacı alan kadın, erkek oldu!

Gayet normal Erkek ve kadın vucudu hormon haricinde birebir aynıdır bu farklılığı kadınlık[öströjen erkeklik tastestoron hormonları meydana getirir bir kadına erkek erkeğede kadın hormonu verdiğinizde kıllanma ve göğüsle birlikte aşırı güç yüklemeside verilmiş olur dopingtede böyledir. Ancak bu...
  86. ashabulyemin

İstanbul'a “Cep Otogarları” geliyor

Bence gerçek ihtiyaç çukura düşen firmalara yeni yatırım!!!imkanları sağlamak kadıköydede yapılmıştıya hem otogar hem gar şimdi öyle duruyor.çakılmaya az kaldı
  87. ashabulyemin

Maliye bahşişden de vergi alacak!

Tam isabet !!! vizite ücreti 100 tl %10 peçete/bahşiş=10 tl günlük kişi başı 200 tl vergi geldi. Aslında at sineği dediğimiz cinste büyük sineklerde yağ deposu mevcut uzun süreli uçuşlarda bunları yakıyorlar onların yakalanıp bu yağların alınmasında fayda var. Bereket...Beyt-ul malda bereket...
  88. ashabulyemin

Bakan Çelik: Herkes emekli olamayacak

Adaletsiz düzende emeklilik yaşı 60 olduda daha bunlara yetmedi.Önce milletvekillerine kıyak emekliliği yasakla sonta haybeden emekliliğe dur dede sıra işçiye gelsin. Mezarda emeklilik dönemi vardı artık oda geçti mezardada prim ödeme herhalde devam edecek.Yeni kıdem tazminatı uygulamaları...
  89. ashabulyemin

Hastası ölen doktorlar meslekten men edilecek

bende hatayı vurguladım canım kardeşim uzun çalışma saatleri dikkati dağıtır beyin stand by a geçer gözler açık uyunur isabetli karar alınmaz net görme düşünce sağlanmaz birde ya ölürse dışardakilerde beni öldürür düşüncesi onlara yeter
  90. ashabulyemin

mi acaba olaya bu derece sığmı bakıyoruz tabii doktorlar android yüklenen programları uyguluyor hayır hiç bir doktor hastası ölsün istemez hatada kul içindir hatasız kul olmaz.Mükemmellik sadece Allah[cc]a mahsustur O her türlü nokjsanlıklardan beridir. önce sağlık emekçilerin güvenlik sorunu...
  91. ashabulyemin

İkinci kez idam edilecek

iranda halk sudan bahanelerle idam ediliyor.İnsanlar islamdan uzaklaştıkça insanlıktanda uzaklaşıyor.Sakın olaki iranı bir islam memleketi veya ehl-i sünnet dışı dahi görmeyin iran aynı suudi arabistan gibi ortağı amerikanın peşinde yahudiden beter durumdadır. not:İslamda katli vacib hükmü az...
  92. ashabulyemin

Şam'da fetva: Açlığa karşı kedi, köpek, eşek yenebilir

BİZ'DE ZİYAFET; SURİYE'DE "KEDİ, KÖPEK ETİ YENİR FETVASI" Bu gün bayram; kurbanlar kesildi, sofralar kuruldu, ikramlar yapıldı. Bizde bunlar olurken Suriye'de alimler, yiyecek bulamayan müslümanlar için, "kedi köpek eti yiyebilirler" fetvası verdi. Bayram münasebetiyle görüştüğüm Suriyeli...
  93. ashabulyemin

genelde açıklamalar saçma veya mantıksız olduğu yönde iki kardeşimizinde bvilimsel açıklamaları var ama hepsindede temel yanlış temeli olmayana ne inşa edeceksiniz. Bu kanunu teklif eden zeka özürlülere göre insanları öldüren insanlar yani düz mantık o zaman bir müdahale ile yaşamına devam...
  94. ashabulyemin

Helal sertifikalı domuz eti!

zaman ve grubunun yayınları en az o hınzır eti kadar zararlıdır velevki o hınzır etini ölmeyecek kadar az ve tiksinerek yemek zarurette helaldir Allah[cc]çokça bağışlayandır[haram eden ayetin sonu]ancak itikad bozulduğunda tevbede kurtarmaz
  95. ashabulyemin

İran'da babaların 13 yaşındaki üvey kızlarıyla evlenmesine izin verildi

Bu yalanın kuyruklusudur kim söylemişse böyle bir şey yok islam adına yalan söylemeyelim iftirada atmayalım ki iftiracıya 80 iftira sopası vurulur. konulara tek tek girelim sonra rezil şianın iftirasını ve bunu ktbüsitteye alet etmelerine girelim. islamiyette evlat edinme olayı yoktur bunun...
  96. ashabulyemin

İran sessiz sedasız 3 Türk şirketini satın aldı

şimdi islami semaya geliyor yeşil sermaye geliyor diye gerisini yırtanlar sermayenin en necisi ülkenizin en mutena turizm firmanızı ve iki firmanızı aldı kınanız bizden olsun
  97. ashabulyemin

İran'da babaların 13 yaşındaki üvey kızlarıyla evlenmesine izin verildi

Konunun birkaç boyutu var. önce yaş durumuna bakalım günümüzde kızların gelişimini dikkate aldığımızda hem psikolojik açıdan hemde bedensel açıdan cinayettir. dini boyutuna bakamayız çünki islam dini üzerine değiller şia inancı üstüneler. Kanuni açıdan baktığımızda devlerinin kanunlarına...
  98. ashabulyemin

Hızlı tren hattından kabloları çaldılar!

ne yapsaydı imkanı yok kabloları çalmış imkanı olsaydı ssk yı soyardı
  99. ashabulyemin

11 yaşındaki kız çocuğu erkek oldu!

Konu fetavayı hindiyyede ve nur'ul izahta ciltler dolusu geçiyor konunun islami boyutu ancak organların birlikte yaratılması halinde geçerli ki o zamanda hacetini önce hangi organıyla yaptığına bakılıp ona göre hüküm veriyor. Çocuğun durumuna bakacak olursak eğer katolikse sıkıntı bundan...
  100. ashabulyemin

Los Pajaros Perdidos live

http://www.youtube.com/watch?v=MZyXQS2oiL0 yasal olarak sadece sesli görüntüye müsade var yoksa elimizdekikayıtlardan görüntülü verirdik
  101. ashabulyemin

Mariza - Concerto em Lisboa mutlaka kaydedin

http://www.youtube.com/watch?v=MXcOY9VSOLImari zanın en son ve en önemli konseri
  102. ashabulyemin

Mariza - Terra em concerto (Santarèm 2008) fado

http://www.youtube.com/watch?v=VXdPOKaobag Mariza lisboa Amelia nın yerini doldurabilen tek fadişta her konseri bir olay
  103. ashabulyemin

Cristina Branco Live tam performans mutlaka kaydedin fado

http://www.youtube.com/watch?v=h8IyEUKw5ao Günümüzün önemli fadiştalarından christine branconun bir performans sunumu meraklısına
  104. ashabulyemin

Eşşehid Bayram Ali Öztürk[Mektubatçı][Rha]şehadetinin sene-i devriyesini yad ediyoruz

Selamunaleykum Değerli kardeşlerim 7 sene önce bir Hz ömer[ra]şehadeti daha yaşanmıştı.Mektubatçı bayram hocamız[Rha]profesyönel bir biçimde; sabah sohbetini verirken kürside bıçaklanarak katledildi.Unutmadık unutturmayacağız.Bugün öğle namazını müteakip kabri başında anacağız sevenlerine...
  105. ashabulyemin

Selimiye Camii’nde yaşanan skandallar dizisi…

Bahailik özellikle üsküdar ve çamlıca civarında tutunmaya çalışıyor bunların şehi!!!osmanlı döneminde sürüldü uslanbmadı sonra hal edildi yahudilikten türeme bu inanç biçimi islamı yahudileştirmeyi amaçlar bid'atlar sokmayı hedefler hani televizyonda çan çan öten bir kadın şeh!!!varya onun...
  106. ashabulyemin

Eric Clapton - River of Tears HD

http://www.youtube.com/watch?v=Jzjb3bdMDYU
  107. ashabulyemin

Eric Clapton & Roger Waters - Wish you were Here

http://www.youtube.com/watch?v=S-mHglW7Bp8
  108. ashabulyemin

El Toro - Flamenca

http://www.youtube.com/watch?v=YUHDOd4PQWE
  109. ashabulyemin

Malagueña salerosa - chingon - (2004)

http://www.youtube.com/watch?v=cby_ItzK6JY
  110. ashabulyemin

İsrail tarihi camiyi sinagoga çeviriyor

mı acaba cami ile diğer anılan yerlerin ,kullanım amaçları farklıdır.tabi bunu anlamanız için kiliseye gitmeniz havraya gitmeniz onların rituellerini izlemeniz gerekir. camiide tek olan Rabbe ibadet edilir kulluk görevi ifa olunur. Kiliselerde baba oğul kutsal ruh!!!adına bazı mezheblerde...
  111. ashabulyemin

şu anda ermeni cemaaqti varlığını ve patrikhanesini Fatih Sultan muhammed[Rha]han efendimize borçludur demiyelim vesile tabirini kullanalım.Yahudiler keza buna örnek hiçbir ulus yok buradan ispanyaya gemi gönder binlerce yahuedinin hayatını satın al ve yanmaktan kurtar. o eskidendi şimdi...
  112. ashabulyemin

Böyle durumlarda genelde eleştireceğime acaba biz ne yaptık diye bakarım.Bahçemiz pis ... götürüyor.O bahçe temizlenmeden elin yahudisine laf söylemek haksızlık olur.yakın zamana kadar patates ambarı yapılan camilerimiz sanayii devriminin oluşmasıyla çöplüklere sonra çağ atlayarak hurdalıklara...
  113. ashabulyemin

Açlık sınırı 1.012, yoksulluk sınırı 3.296 TL

Bu sorunların giderilebilinmesi için islam hukukunun beyt-ül mal hukukunun bilinmesi gerekir. ülkemiz bir sömürge ülkesidir hala ve oligarşik diktalar yönetimde söz sahibi olmak istemektedir.gelir dağılımındaki adaletsizlik bundandır.gerçek adalalet ise hz Ömer adaletidir[ra] suriye mısır ve...
  114. ashabulyemin

Ali Kara Hocaefendi[vekil] sohbetleri devamlı yayınlanacak

http://www.youtube.com/watch?v=vM6pat1NUaw tac oruç bahsi http://www.youtube.com/watch?v=s-9HRdi6tTY 7/7/2013 cıhad ayetleri http://www.youtube.com/watch?v=EsGqdvwvCNM şifa -şerif 4 http://www.youtube.com/watch?v=N10gr2uKa5k akaid ilmin sebeleri...
  115. ashabulyemin

Adnan Oktar: Bu Hristiyanı Bin Tane Yobaza Değişmem!!!

içinizde hiç adnan oktarı tanıyanınız varmı alman darwin vakıfları onu yalanlayana bir servet veriyordu Masonluk üzerindeki ketumiyeti ilk kaldıran oydu ilk filmi çeken bu uğurda iki arkadaşını kaybeden. eserleri ki bunlar kendi eseri değildir kendisi araştırır yani bir internet kurdu...
  116. ashabulyemin

Doğru nefes alma "Hu"ya dayanıyor!

konu güzel ancak notalara indirgenmesi herhalde kaynağıyla ilgili
  117. ashabulyemin

1 Haftada İngilizce Öğrenmek Mümkün mü?

ilavinya kardeşim hipnoz nedir önce bunun açıklanması lazım yani pc niz çalışırken usb ile program atmak hard diske ulaşmak bugün pisikanaliz yöntemlerle kişi onlarca sene evveline gidebiliyor çocukluğu tekrar yaşatılıp oradaki sıkıntı halloluyor.sazan gibi atlayıp polmaz diyeceğinize önce...
  118. ashabulyemin

Açlık sınırı 1.012, yoksulluk sınırı 3.296 TL

yıllardan beri milleti dolandırmak uyutmak için yapılan hesaplardan biri.İlla gözüme pembe gözlük takmak zorundamıyım şu anda toplumsal isyan çıkmıyorsa belediyelerin muhtarlıklar aracılığıyla yaptığı büyük desteklerdir bu aş olarak yakacak sağlık olarak yansıyor.adaletsiz bir ortam düşünün ki...
  119. ashabulyemin

Diyanet'ten Ekşi Sözlük'e tepki!

ekşi sözlük eklemeler yapılabilen bir düşünce platformu kıvamında Efendimiz[sav]yi herkez sevmek zorunda değildir.Eğer kişi kendini bilmezse kötü biçimdede yad edebilir. sünnete bakıyoruz en ağır hakaretler kendisine yapılmış üstüne doğum yapmış ineğin sonu atılmıştır.taifte görmediği zulum...
  120. ashabulyemin

Et, Bal ve Sütte Sahtecilik Yapan Markalar LİSTE

genelinde tanınmamış firmalar Bala dikkat çekmekte fayda var arı neslinin yarısı iklim değişiklikleri sebebiyle telef oldu yani üretim yaı yarıya düşmesi lazım ama ters orantı her reklamda 10 kg bal yanında tarak ayna dikiş ipliği hediye demekki geçen sefer sahtekarlık yapanlar aklandi...
  121. ashabulyemin

Mehmet Talu hocaefendi Fetva,hadis,fıkıh,ehl-i sünnet sohbetleri Devamlı Yayınlanacak

http://www.youtube.com/watch?v=c6iejZGsWNQ&list=PLZkuAEexqQjFHyjqHYjw7jVeq9ilCqMAo&index=22 ahir zaman alametleri http://www.youtube.com/watch?v=L25xLBSZSOA&list=PLZkuAEexqQjFHyjqHYjw7jVeq9ilCqMAo&index=30 ramazan 2008...
  122. ashabulyemin

Su İçmek Orucu Bozmaz !

Hala aynı yerdeyiz.Anlayamadığım bazı arkadaşların içtihad belirtmeleri ki alimlerimiz dahi bundan kaçınır.İmam-ı rabbani[müceddid-i elf-i sani]den bu yana sadece yüzyıl müceddidleri geçti yenisi 2600 senesinde ki Allahualem biz görmeyiz.Yani haybeden sallamak yok. Bu vatandaş kendi inançlarına...
  123. ashabulyemin

Hz. Fatıma'ya çirkin iftira

değerli kardeşimistersen konuya o şekilde bakma sizler hatırlamazsınız eskiden şah dönemi ve pehlevi ailesi vardı yani amerika vardı o devrildi hümeyni geçti yani abd kalmaya devam etti.Arab ülkelerinin yönetimleri ise bazısı harici bazısı vahhabi içlerindeki az sayıdaki ehl-i sünnet...
  124. ashabulyemin

Alkol ve sigaraya zam

Her seferinde aynı cevap ama ne yapalım zammın sağlıkla alakası yok yolunacak kazlardan hasad yapmak o kadar.Dini olarak yoruma gerek dahi duymuyorum cumhuriyet döneminden beri içki ve sigarada tekel kullanılıyor.eski bir istanbul deyişiyle noktalayalım eskiden istanbul evleri bahçeli tavuk...
  125. ashabulyemin

Hz. Fatıma'ya çirkin iftira

Şia ile aleviliği ayırmakta fayda var alevilik ilede anadolu aleviliğini.Şia nın ehl-i beyt ile bir ilgisi yok onların inancı zerdüştlük+ ateşetaparlık yani eski asya/pers inançlarından.Hz Fatıma[R.anha]ise sadece bizler ve anadolu alevileri için anlam taşır vahhabilerinde düşman olduğudur.hatta...
  126. ashabulyemin

Teslim olan PKK'lı örgütün planını deşifre etti

http://www.youtube.com/watch?v=d6EWMY4X9ic http://www.youtube.com/watch?v=0Y1p1nYvfvM bu yazıyı okumadan önce mehmet talu hocamızın gelen haberi araştırmak konulu sohbetini dinleyelim Derin devlet tarafından kurulup yine onlarca yakın zamana kadar yönetilen örgüt tam çökecekken bir kıvırma...
  127. ashabulyemin

Hac'dan sonra umre de iptal

Anglikan suud hükümetinin islam ümmetini kabeden uzak tutma gibi bir gayreti var ilk hedef sahabenin kokusunu silmek ikincisi haccı yasaklamak.Aslında bir de yıkabilseler ah o fil yılı olayı olmasaydı!!! Bir hatun için inancını terkedip yepyeni bir inanç kuran ingiliz kralının sadık...
  128. ashabulyemin

Su İçmek Orucu Bozmaz !

Adamın verdiği fetva kendi inancına göre doğrudur.Aslında hıyarlık etmiş yemekte münasebette orucu bozmaz şia inancında hatta ayakkabıyı ters giymek dahi Bizim orucumuzu bozan veya bozmayanın ne olduğu bellidir ki bu ehl-i sünnet inancıdır.Şia ise islam dışı putperestlik ateşperestlik ve...
  129. ashabulyemin

Yarı cami yarı kilise furyası başladı

yani browo bu kadarınada pes kardeşimiz bölgenin yabancısı değil şıp tanıdı.o zaman çöplük hurdalık yapıldığı içinin pisliklerle dolu olduğu günleri bilir amaç işte biz Allah[cc]ın evini ne hale getiriyoruz.Tabi daha Refree blowout yapmamıştı Allah[cc]ta sizi rezil yaptı. Memlekete okul lazım...
  130. ashabulyemin

Zat-ı Aliniz,herhalde konuları karşılaştırıp değerlendiremiyor.Olabilir zeka Rabbimiz<in hazinesinden dir kimine az kimine çok verir.Yanlız sizinki azlıktan değil anlamamazlıktan gelmekten. Tavsiyemiz şudur ki: Armegedon savaşlarını iyi çalışın, Evangelizmi iyi çalışın. Sıra yahudiyle...
  131. ashabulyemin

hala senin ne yapmak istediğini anlayamadım.Biliyorsun bu konularda tevazu yok en önemli arşiv bizde ekleriz sıkıntı yok.Gerek camiilerin tezyini gerek bu şekilde kullanımı kıyametin alametlerinden yani biz şaşırmıyoruz. http://www.youtube.com/watch?v=pCeUPPgqGx0...
  132. ashabulyemin

hemen diyalogçu usulü ab normlarına uygun bir ezan ekleyelim istersen
  133. ashabulyemin

yorum yayınlanmamış ya kurallara aykırı geldi ya daha okunmadı külliye camii çavuşbaşı yıllar önce gaspedilerek çöplük haline daha sonrada yol yapım şantiyesinin hurdalığına dönüştürüldü şimdi alman kilisesi görünümlü okul!!!!hele çan kuleleri muhteşem!!! Alevi vatandaşlarımızın cem evi...
  134. ashabulyemin

Umre ziyaretine kısıtlama

çocuğun adını doğru koymak lazım adamlar vaahabi yani anglikan kökenli ve mekke medine ziyaretlerinden gıcık kapıyorlar bunların atalarınında bir kısmı öyleydi.para getirmese yeni bir fil yılının yaşanma korkusu olmasa yıkacaklar ama olmuyor işte maksat sahabenin islamın kokusunu silmek birde...
  135. ashabulyemin

Bence camiinin kapatılması yeniden altın varaklarla tezyin edilerek chapel olarak açılması gerekir.Allah[cc]ın evini inananlar yapar günümüzde camiler işgal altındayken onlarca sene çöplük olarak kullanılırken şimdide alman kilisesine benzetilmiş okula dönüştürülürken bu sistemden farklısını...
  136. ashabulyemin

Sevgilisini evlat edindi!

Bunlar için günah desek... hayır onlara kıyamet gününde sadece kul hakkından soru var ama tevbe kapısı ölümü görene kadar açık şirk müstesna. Hristiyanlık inancında kardeşimizin dediği katoliklikte sadece ruhbanın karşı cinsle evliliği yasak ancak eşcinselliği kilise korumasında yapabiliyorlar...
  137. ashabulyemin

Fatsa'da ibadethane kardeşliği: Cami, cemevi, aşevi bir arada

Birileri israrla bu konuyu kaşıyor.ya bilmeden yada özellikle hassasiyetlere dokunuyor.Bunu yazan arkadaşım önce bir türk tarihini oku emin oktay tarihi değil türk tarihi sonra bu yazıyı tashih edersin.Türklerin islamiyeti kabulü nasıl olmuş anadolu aleviliği nasıl ortaya çıkmış şianın...
  138. ashabulyemin

İmamdan Pastanede Diz Çökerek Evlilik Teklifi

olmamamsı lazım görüntüler birbiri ardınca geliyor birileri biryerleri kaşıyor.İmam cemaat [uygun olmayan]ilişkisinde gelinen son nokta gibi. Ancak yer sıkıntısı olabilir biz yine husn-ü zanda bulunalım.Hiç bir yer kalmamıştır garibim ne yapsın aslında bu hareketin bir de devamı var yaniş seri...
  139. ashabulyemin

Dünyada Alkol Yasakları Nasıl Uygulanıyor

meselenin iki boyutu var.Önce ben alkol kullanmam sebebi öncelikle alkol yüzünden çocukluğum dehşetiçinde geçti ve o dehşeti elhamdülillah çocuklarıma yaşatmadım Kur'anda yasak sünnette de ve icmadada kıyastada sabit Ya ben bakarım Hz Ali[keremallahuvecheh] Bu konuda ne demiş ilmin kapısı...
  140. ashabulyemin

Mümkünse bu yıl hacca gelmeyin!

hiçbir şey anglikanizmin emin beldede yayılmasından daha önemli değildir hacc ta öyle oraya gayri müslimlerin girmemesi hakkında ayetler vardır Suudide az sayıda ehl-i sünnet olan yani Efendimiz[sav]ye biat edipte sahabesinede tabıin ve tebe-i tabıine bağlı olanlar müstesna ilgili videolar...
  141. ashabulyemin

23/06/2013 Berat gecesi özel 21 video tam sohbetle ehl-i sünnetten size

Değerli ihvanımız berat gecesini yayın grubumuz arşivinden çok sayıda dergahtan ve bunların hocaefendi ve mürşid-i kamillerinden ehl-i sünnet sohbetler olarak veriyoruz şimdiden berat geceniz mübarek olsun bu gece amelleriniz halasınıza vesile olsun kitabını sağ elinden alanlardan olasınız...
  142. ashabulyemin

İlim Meclisi Kur'an tefsir,Fıkıh,akaid,ilmihal devamlı yayınlanacak

http://www.youtube.com/watch?v=MpYo9KwY7d4 opruç tutmanın önemi hanefi fıkhı http://www.youtube.com/watch?v=RxBPVwDdV_8 kardeşlik http://www.youtube.com/watch?v=_etquOB9mR4 adiyt suresi http://www.youtube.com/watch?v=C19LnAmuYD0 şaban-ı şerif/sıla-i rahim...
  143. ashabulyemin

Mehmed Zahid Kotku[ksa]hz.Ramuz-el Hadis dersleri sohbetler devamlı yayınlanacak

http://www.youtube.com/watch?v=UaiO4aoYmYo 31 http://www.youtube.com/watch?v=Hl2kb2-MKmU 32 http://www.youtube.com/watch?v=Bnn-K432NVg 33 http://www.youtube.com/watch?v=4QoGZYp77uI 34 http://www.youtube.com/watch?v=lrBhGujybR0 36 http://www.youtube.com/watch?v=AXuCKC0Niog 37
  144. ashabulyemin

Mehmet Talu hocaefendi Fetva,hadis,fıkıh,ehl-i sünnet sohbetleri Devamlı Yayınlanacak

http://www.youtube.com/watch?v=ND6zqIYt6jU istikamet üzeri olmak http://www.youtube.com/watch?v=kbrVs3_HEbM üç aylar http://www.youtube.com/watch?v=TRreNldVWlY mevlid kandili sohbeti http://www.youtube.com/watch?v=GFORruwYgxE&list=PLZkuAEexqQjFHyjqHYjw7jVeq9ilCqMAo&index=2 ehl-i sünnet...
  145. ashabulyemin

Dünyadaki vandalizmin dini alandakien bariz örneğini anglikansuudlar gerçekleştirmektedir.Kardeşleri ingilterede karşı mezhebi kıyıma uğratırken onların uşakları[bu hakaret amaçlıolmayıp suudun kuruluş tarihinle ilgilidir]mekke ve medinede mezarları düzlemişler kabeyiinşaat alanına...
  146. ashabulyemin

Allah[cc]ın dininin dünyadaki merkezi Kabe ne yazıkki vahhabi işgali altındadır.Müftü tabiri islami bir tabir olup ne hikmetse suudlar tarafındanda kullanılmaktadır.Yapılan hizmetler!!!!sahabenin ayak izlerini kokusunu emin beldeden silme amaçlıdır. Rabbim yeniden fethini nasib eylesin...
  147. ashabulyemin

Şifâ-i Şerif Dersleri

http://www.youtube.com/watch?v=EWHdmQ7r9qI şifa-i şerif tanıtım ali kara hocamız http://www.youtube.com/watch?v=mXH9WI41FbQ şifa-i şerif 1 ali kara hocamız http://www.youtube.com/watch?v=KU8R3B1mItQ şifa-i şerif li kara hocamız 2 cübbeli hocamız şifa-i şerif...
  148. ashabulyemin

Peygamber Efendimiz[sav]i tanımak-Hilye,siyer,hadis ve Gül[sav]kokulu sohbetler

http://www.youtube.com/watch?v=gozEUkxYQWA ilk-son peygamber ali kara hocamız http://www.youtube.com/watch?v=BSseU_T7-SY&list=PL2343D241EA939A3A 6/7/2011 hadis dersi ali kara hocamız http://www.youtube.com/watch?v=o1d7BKtytbg&list=PL2343D241EA939A3A hadis nedir hadis-i şerif nedir ali kara...
  149. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=nGriZpWeBdA radv 11-14 tefsir http://www.youtube.com/watch?v=KU8R3B1mItQ şifa-i şerif Efendimizin... http://www.youtube.com/watch?v=uHsm1KvKI5g kelam ilminin zuhuru 1 akaid http://www.youtube.com/watch?v=vR8A0DWgqjw cenaze bahsi multeka-fıkıh...
  150. ashabulyemin

İlim meclisi-M.Özşimşekler,M.talu,A.Balkanlıoğlu ve ehl-i sünnet alimler sohbet devam

http://www.youtube.com/watch?v=2ukxEGd3Fpw hüseyin avni hoca başkaları için dua http://www.youtube.com/watch?v=lhOUwP6jVH0 efendimiz[sav)e duyulan ihtiyaç Mehmet Talu http://www.youtube.com/watch?v=MCwagFL9fDo&list=PLDEdtpT44JazgrUHFCRl0ojdV2GXRJYYY&index=14 ölüm en büyük gerçektir...
  151. ashabulyemin

Fatih Kalender Hocaefendi Birebir fıkıh/lalegül'den tam ve konulu devamlı yayınlanaca

http://www.youtube.com/watch?v=w9K7EA0lI_4 28 http://www.youtube.com/watch?v=G_zpKdP3gLA 30 http://www.youtube.com/watch?v=Emwr5CrbSVY 29 http://www.youtube.com/watch?v=alXaUwI-1jc üçten dokuza boşanma http://www.youtube.com/watch?v=V3C0JCOzNjM zekat kurban hesabı...
  152. ashabulyemin

Allah[cc]ı tanımak:esma-ül hüsna,sıfatları,sohbetler.Devamlı yayınlanacaktır[inş]

http://www.seyrangah.tv/el-bari.html el Bari[cc] http://www.seyrangah.tv/el-musavvir.html el Musavvir[cc] http://www.youtube.com/watch?v=MYjD2qoy8gQ meleklerin görevleri nelerdir http://www.youtube.com/watch?v=8SlJZLjEn_s Allah[cc]ın ilah ism-i http://www.youtube.com/watch?v=tkCSZwdlnm8...
  153. ashabulyemin

Puta tapma devam ediyor

Değerli arkadaşlar va'z edilen kişi ehl-i sünnet dışı kendisini bizim oralardan tanımlayan aslında tasavvufa ehl-i sünnete karşı bir kişi dedikleriyle doğru olsa dahi amel edilmez çünki altında yatan nedir bilinmez bilmediğimiz konularda bilmediğimiz kişilerden dinlediklerinizin size faydası...
  154. ashabulyemin

Miraç Kandili - Miraç Kandili nedir? Miraç Kandili nasıl olmuştur? (5 Haziran 2013)

Allah[cc]razı olsun.Özellikle dikkat edelim.İsra ve mi'rac hadisesi Efendimizin bedeniyle olmuş gördüklerini vucud gözüyle görmüştür.Bu ehl-i sünnet inancının şiarıdır.
  155. ashabulyemin

Mi'rac Gecesi isra ve mi'rac hadisesini çok sayıda videoyla yad ediyoruz!!!

Değerli kardeşlerimiz Bu gece mi,'rac gecesidir.Mi'racınız mübarek olsun.Yayın grubu olarak her ehl-i sünnet cemaat ve dergaha yer verdiğimizden çok sayıda hocaefendinin bu konudaki sohbetlerini sunuyoruz.Sohbetler kendi kanalımızındır hukuki sıkıntısı yoktur paylaşılabilir...
  156. ashabulyemin

İngiltere'de İslamiyet geleceğin dini oldu

Değerli kardeşimiz Bu tür sorular çelişki değildir ilimsiz amel olmaz soracaksınız öğreneceksiniz ve öğrendiklerinizle amel edeceksiniz. Dünya ne yazıkki tam hızla sona doğru yaklaşıyor küçük alametler zaten çıkmıştı büyükleride çıkıyor. kıyameti şöyle düşünüyoruz Meryemoğlu İsa...
  157. ashabulyemin

İhsan Şenocak hocaefendi Tefsir ve ehl-i sünnet sohbetleri devamlı yayınlanacak

http://www.youtube.com/watch?v=hTtcXojHu1w durumumuza çare http://www.youtube.com/watch?v=lq9Pj4u2nX8 çok önemli ölüm kabir ahiretle ilgili http://www.youtube.com/watch?v=3Wh5ORr1JZs sure-i secde 1/2 http://www.youtube.com/watch?v=DZljN56beqM insan suresi...
  158. ashabulyemin

Mustafa Özşimşekler hocaefendiden sohbetler[devamlı yayınlanacak]

http://www.youtube.com/watch?v=lzxpYoY_p_g 2/73/2013 güldeste http://www.youtube.com/watch?v=3UQODoyGfpw ahmet yesevi derneği 18 http://www.youtube.com/watch?v=e07E0MWj8JM Allah[cc]ve resulüne itaat http://www.youtube.com/watch?v=4WQj61diYHU almanya sohbeti...
  159. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=GvOybGMmyz4 efendimiz[sav]e salat ve selam http://www.youtube.com/watch?v=_rwRdeBDytE efendimizin ism-i şerifi http://www.youtube.com/watch?v=Mn3JZEkUqPw efendimiz[sav]nin ümmetine sevgisi http://www.youtube.com/watch?v=tWxGySZFwT8 peygamber kıssaları...
  160. ashabulyemin

Kur'an,osmanlıca ,arabça,farsça okuma yazma

http://www.youtube.com/watch?v=Kc4AYJAUFeA farsça 2d http://www.youtube.com/watch?v=przgtgFpbec osmanlıca 9 http://www.youtube.com/watch?v=ees3V65N_XM aöf arabça 1/4 http://www.youtube.com/watch?v=LWe2kgFOe40 arabça set 1/9 http://www.youtube.com/watch?v=D1lEkMR5kN4 arabça 9...
  161. ashabulyemin

Şifâ-i Şerif Dersleri

http://www.youtube.com/watch?v=_7AtjenwXRE seyyidimiz 19 http://www.youtube.com/watch?v=Xmh1DqNcZ4Y cübbeli hocamız 40 http://www.youtube.com/watch?v=XvyeH21yhtI ,, 42 http://www.youtube.com/watch?v=6Q2CV8qkAZo 41 http://www.youtube.com/watch?v=9kHqiI1CJiM 43
  162. ashabulyemin

yukarıdaki programa bir sefer sonra gireceğiz bu gün sizler özel gül[sav] kokulu sohbetlerimiz olacak http://www.youtube.com/watch?v=GvOybGMmyz4 peygambere salat ve selam cübbeli hocamız http://www.youtube.com/watch?v=_rwRdeBDytE efendimiz[sav]cübbeli hocamız...
  163. ashabulyemin

Abdülmetin Balkanlıoğlu Hocaefendi sohbetleri devamlı yayınlanacak

Hocamızın video yayınlarında bir değişiklik yaptık youtubeye tarafımızdan çoğu ilk defa kazandırılan sohbetlerden verdik http://www.youtube.com/watch?v=HPpUBStukrA sultanbeyli http://www.youtube.com/watch?v=9FXGI1oBXCU edremit 1 http://www.youtube.com/watch?v=b1gtL5MnkDs edremit 2...
  164. ashabulyemin

Cübbeli Ahmet Hocaefendi Tefsir dersleri+ sohbetler devamlı yayınlanacak

siz değerli kardeşlerimize özel bir programımız var yanlız sizlerden ricamız linkleri mutlaka kaydedin cübbeli hocamızdan yasin-i şerifin faziletleri dizisi yayın grubumuz tarafından nete kazandırıldı http://www.youtube.com/watch?v=ecMQuutn5l8 yasin-i şerifin faziletleri...
  165. ashabulyemin

Ali Ulvi Uzunlar Hocaefendi Hadis dersleri+2 sohbet devamlı yayınlanacak

sistemimizi değiştirdik çok sayıda sohbet arşivimize eklendiğinden yeni sohbetlerle devam edeceğiz http://www.youtube.com/watch?v=3MwnPTzVXXo 1 http://www.youtube.com/watch?v=IdPW1lzJn_o 2 http://www.youtube.com/watch?v=IB0UFgt3aYA 4 http://www.youtube.com/watch?v=xwTMJAzz8oU 3...
  166. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=wAOBI1aqxxY&list=UUlLkNCRlsBTqKXdO4QFEOSg : cum'a sohbeti leyl suresi http://www.youtube.com/watch?v=5bC5Jmak3rw&list=UUlLkNCRlsBTqKXdO4QFEOSg cumaEa sohbeti 18/5 beled ve şems sureleri http://www.youtube.com/watch?v=c_kP5Yheb0I&list=UUlLkNCRlsBTqKXdO4QFEOSg...
  167. ashabulyemin

Eşşehid Hızır Ali Muratoğlu[Rha]hocaefendiyi şehadetinin sene-i devriyesinde yad ediy

Değerli ihvanımız Bugün Cemaatimizin yaslı günlerinden biri ilk şehidimizi verdiğimiz 17 mayıs 1998 gününün sene-i devriyesi Yayın grubu olarak düzenlediğimiz ve profil sayfalarımızın tamamında yayınlanacak yad programına biiznillah teala başlıyoruz. Allah[cc]mekanını cennet,makamını ali,bizide...
  168. ashabulyemin

Plasido domingo ,Anna Nebretkov ve......ziyafet diyelim

http://www.youtube.com/watch?v=9LtXUB_PE5A
  169. ashabulyemin

George bizet the pearl fisher inci avcıları full

http://www.youtube.com/watch?v=UtAZQ7HAI-Q
  170. ashabulyemin

Asgari ücrete büyük zam

Yalan söylerken yüzün kızarmaması pişkinliğin kamil halidir. yıllardan beri bordro mahkumları ellerine geçen üç beş kuruşa kesilen büyük vergilerin taktığı boyunduruk altındadır .ancak avukat doktor kuyumcu minibüs otobüs sahibi esnaf bu boyunduruğu boyunlarına kendileri geçirmektedirler Yani...
  171. ashabulyemin

Reyhanlı’da çifte patlama: 40 ölü, 100 yaralı

yorumumuza makas yapılmış değil tamamıyle yayınlanmamış yani emekler boşa gitmiş herhalde vakti boş yazıyor diyen varsa hayır saniyemizde kıymetlidir yorumumuz yayınlanmadıysa sebebi açıklansın bizde şerhimizi koyalım
  172. ashabulyemin

şimdi nete yeni kazandırdığımız sohbetlerden vereceğiz http://www.youtube.com/watch?v=QcS41WFuFmI eminönü http://www.youtube.com/watch?v=F5luXWWmY5k bahçelievler fatih mescidi 2 http://www.youtube.com/watch?v=wxMwxP_yDeo ,, ,, 1...
  173. ashabulyemin

Reyhanlı’da çifte patlama: 40 ölü, 100 yaralı

inna lillahi ve inna ileyhi raciun. la'netlenmiş toprakların insanları bu la'nete ümmet-i muhammedide bulaştırmak istiyor.Konu siyasi değil inançsaldır şöyleki Suriye ve ırak dört halife devrini takiben ehl-i beyt kıyımının yaşandığı topraklardır.Hz Hasen efendimiz[ra]in zehirlenerek,Hz...
  174. ashabulyemin

Okullarda porno eğitimi verilsin!

Aslında avrupa toplumlarında değilde bizde faydası olabilir.Öğrencilerin porno bilgilerinden öğretmenler istifade edebilir onların vereceği derslerden faydalanabilir. Ancak ülkemizde durum farklı tv lerde en uç fantaziler topluma normal olarak sunuluyor.incest tabir edilen veya rape tabir...
  175. ashabulyemin

Anneler günü ve islam[Sohbetler Timurtaş uçar[Rha]hocaefendi, Mehmet talu hocaefendi]

Değerli kardeşlerim Allah[cc]ımız bize gönderdiği kitapta azgın kavimlerden özellikle ben-i israilden bahsederken içinde bulundukları küfür ve tuğyandan önce onlar analarına babalarına ikreamda bulunmazlardı buyuruyor ve ardından devam ediyor fakire yolcuya yetime ve esirlere... Bu gün...
  176. ashabulyemin

Receb-i şerifiniz mübarek olsun [Receb ayına dair sohbetler]

http://www.youtube.com/watch?v=79cyGbr-jEg http://www.youtube.com/watch?v=IUsNF5yS2-I http://www.youtube.com/watch?v=WWSEO1Nh2ew http://www.youtube.com/watch?v=HsvjtS5j0ik http://www.youtube.com/watch?v=98Cnc_puqCE http://www.youtube.com/watch?v=lu6VJzLJ7xw...
  177. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=16Mwq6BwiX0 bu kişi eski dpt müsteşar yardımcısıyken gaza gelip peygamberliğini ilan etti abd de naklen vahy!!!!işleriyle meşgul http://www.youtube.com/watch?v=KDpLjnNrwvY http://www.youtube.com/watch?v=o80MqwMp48U !!!!izleyenler gülmekten kopacak tedbirsiz...
  178. ashabulyemin

Şifâ-i Şerif Dersleri

http://www.youtube.com/watch?v=DAH361oIx0A seyyidimiz şifa-i şerif 17 http://www.youtube.com/watch?v=fNH_JM3NsjU ,, 18 http://www.youtube.com/watch?v=50Sz9_H-kqI cübbeli hocamız 38 http://www.youtube.com/watch?v=jDEp_10xWaI 39...
  179. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=wJVaqxe7GJI 22 farz http://www.youtube.com/watch?v=oxY7GJ0-exA 21 farz http://www.youtube.com/watch?v=_ptxV64trTM 21 tefsir http://www.youtube.com/watch?v=agmBpw2Kj8Q 22 tefsir http://www.youtube.com/watch?v=sRIBkPQP240 18/4/2013 mescid sohbeti...
  180. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=PzngDXOjP5o farsça 2/c http://www.youtube.com/watch?v=NRz2NMKmB24 osmanlıca 8 http://www.youtube.com/watch?v=JpeGk1rGae8 aöf arabça 1/3 http://www.youtube.com/watch?v=jF76zloTMfQ arabça set 1/8 http://www.youtube.com/watch?v=kHvGCLQo_vw arabça 8...
  181. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=VvxgAFVklHY islam inkılabı http://www.youtube.com/watch?v=LQwsERhxpB4 zilzal suresi tefsiri http://www.youtube.com/watch?v=l-iEXNSry-I suriye konuşması ve dua http://www.youtube.com/watch?v=Z-DdBzEuMs4 dostun dosta kavuşmasıdır ölüm...
  182. ashabulyemin

Allah[cc]ı tanımak:esma-ül hüsna,sıfatları,sohbetler.Devamlı yayınlanacaktır[inş]

http://www.seyrangah.tv/el-mutekebbir.html el mütekebbir[cc] http://www.seyrangah.tv/el-halik.html el halık[cc] http://www.youtube.com/watch?v=N466ZbgJSLw Allah[cc]ın tekvin sıfatı http://www.youtube.com/watch?v=8FuAMp3Je2I es-sabur [cc] http://www.youtube.com/watch?v=tUZrhkLA-Jc...
  183. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=tOxGP8IhOIE&list=PLE9FE3056AF8C1553 Efendimiz[sav]in hayatı 2/7 http://www.youtube.com/watch?v=WaZS-rVdB6c&list=PLE9FE3056AF8C1553 2/8 http://www.youtube.com/watch?v=ME9kh0FwdmY fatih çıtlak hoca 19 siyer http://www.youtube.com/watch?v=Kct52uHMmFk nuri...
  184. ashabulyemin

Fatih Kalender Hocaefendi Birebir fıkıh/lalegül'den tam ve konulu devamlı yayınlanaca

http://www.youtube.com/watch?v=kyIM16aKFww birebir 26 http://www.youtube.com/watch?v=sWpVWJT9DAE 27 http://www.youtube.com/watch?v=w9K7EA0lI_4 http://www.youtube.com/watch?v=_HZ6WJGNDIc tavuk tüketirken neye dikkat http://www.youtube.com/watch?v=rpf8j9uSLZg tiner silikopn namaza...
  185. ashabulyemin

İlim meclisi-M.Özşimşekler,M.talu,A.Balkanlıoğlu ve ehl-i sünnet alimler sohbet devam

http://www.youtube.com/watch?v=RCoU6la_s_E osman topbaş[ks]hocaefendi la ilahe ilallah http://www.youtube.com/watch?v=OPq7niUYG4Q kalbler ancak Allah[cc]zikri ile mutmaine olur http://www.youtube.com/watch?v=HofO3Ks9tYg Yarbay mehmet ildırar[Rha]hocaefendi ölüm ve kabir alemi...
  186. ashabulyemin

Anna Bolena - Gaetano Donizetti - 2011

http://www.youtube.com/watch?v=bEINskD-nMYa anna bolena donizettinin bir numarası biliyorsunuz iki kardeşten biri osmanlıya teba oldu diğeri avrupada ama osmanlıya yakın oldu.Sopranolar için anna bolena rolu bir kariyer dir
  187. ashabulyemin

Guillaume ( William ) Tell - Gioachino Rossini - 1995

http://www.youtube.com/watch?v=4NufaurLuCw Eser zamanında devrimci öğeleri ilk sahneye taşıyan eserdir Zamanı olan kardeşlerimiz mutlaka izlesin.çocukken okuduğumuz bu eserin bir özet halidir.
  188. ashabulyemin

Arthur Rubinstein - Music of Spain - Granados, Falla, Albéniz, Mompou .wmv

http://www.youtube.com/watch?v=PMVkHQ4NLrs
  189. ashabulyemin

Asturias - Isaac Albeniz [Gitar solo]

http://www.youtube.com/watch?v=oEfFbuT3I6A
  190. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=jLsOjc0dLxA kıyamet suresi ihsan şenocak http://www.youtube.com/watch?v=_LR5zQtXydc http://www.youtube.com/watch?v=aT5pHxmJ72Y buruc http://www.youtube.com/watch?v=MEqTyGQ5d5g http://www.youtube.com/watch?v=Y9LUY6ne7cI mürselat...
  191. ashabulyemin

Mehmed Zahid Kotku[ksa]hz.Ramuz-el Hadis dersleri sohbetler devamlı yayınlanacak

http://www.youtube.com/watch?v=GpXZdPfZGrk 29 http://www.youtube.com/watch?v=f7G_cm_KSgI 30 http://www.youtube.com/watch?v=H-Rkpg4abTU 35 http://www.youtube.com/watch?v=10fuGk8N1l4 insan-ı kamil olmak http://www.youtube.com/watch?v=evjrD61qqkY Efendimiz[sav]in ilim talim emri...
  192. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=QfG9DNyKZtk milli manevi değerleimiz 5/2/2013 http://www.youtube.com/watch?v=FsqTEf9ymTM süt bankası projesi http://www.youtube.com/watch?v=VBNwvSomvLU hıdırellez http://www.youtube.com/watch?v=ztf99jkZJ7k hilye http://www.youtube.com/watch?v=ccZgOyyb5tI...
  193. ashabulyemin

Hilye nedir?

alia kardeşimiz eski günlerdeki gibi inşaallah devamı gelir bu ikrama bizde mukabele edelim yayın grubumuz arşivinden hilye-i şerif sohbetleri girelim not videolarımız özel izinlerle kaydedilmekte olup paylaşımı çoğaltılması helal dir. http://www.youtube.com/watch?v=ztf99jkZJ7k...
  194. ashabulyemin

Dinimizde dinozorlar hakkında bilgi var mı?

Bazı konular belli amaçlarla yeniden pişirilip servise konuyor bayat yemeğin taze diye sunulması gibi Bu konular geçtiğinde sitemizin bu bölümü içeriden çökertildi.Bakın biz cevap vermişiz Zulum devam ettikçe habibineccarlar olacaktır.Habibineccarlar her şeyi yitirmek bahasına doğruları...
  195. ashabulyemin

Kutsal kitaplar hakkında

zamanında sana bu talimatları verenler boyunun ölçüsünü aldılar Fitne uykudadır uyandırana la'net olsun
  196. ashabulyemin

Hacı Muhammed Kutlubay[ks]Harbte Fatih Sultan Mehmed[Rha]e Allah[cc]ın yardımı

http://www.youtube.com/watch?v=-5nbfiH36uE 3 mayıs Sultanımızın[Rha]şehadetinin yıldönümüdür
  197. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=vKrJQC0n-v4 tefsir 19 http://www.youtube.com/watch?v=HjmoXlasx7M tefsir 20 http://www.youtube.com/watch?v=_cBvN--HfQ4 farz 19 http://www.youtube.com/watch?v=JGTnoVrsPdU farz 20 http://www.youtube.com/watch?v=wfwrKu8DZkw reddddiyeler 13...
  198. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=l1dec_dtyHw kasas http://www.youtube.com/watch?v=BdJnWYHTzR4 20/1 hadis dersi http://www.youtube.com/watch?v=TCf4F1hsEJA 21/8 pazar sohbetleri http://www.youtube.com/watch?v=dR2rGhNteZE 2012 kadir gecesi http://www.youtube.com/watch?v=_Z_sKPdS3xQ 12/8...
  199. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=oweztkLET0g nebe 1-23 http://www.youtube.com/watch?v=N__ejIiaiao siyer-i nebi dersi http://www.youtube.com/watch?v=n_X_remnh5E dolunay fm 6 http://www.youtube.com/watch?v=-jNPBEWFmrc tekvir 8-29 http://www.youtube.com/watch?v=WDck1RVD1yU cennet niğmet yeridir
  200. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=AkgsBJ1Q6zA çanakkale http://www.youtube.com/watch?v=7Ouqn9Wj0B4 mntık 1 http://www.youtube.com/watch?v=rG7zhAimz4E molla camii mukaddemesi http://www.youtube.com/watch?v=CBjfEUdTpxQ islama davet http://www.youtube.com/watch?v=U6U16i3bmgE somali
  201. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=J_AAgFh41ro nkahlı eşi olupta zina zapanın azabı http://www.youtube.com/watch?v=Ksz9e9JD9XY Efendimizin[sav]yüce qhlakı http://www.youtube.com/watch?v=NukJinXTE2Y imam buhari http://www.youtube.com/watch?v=Q2vPjGMXyrE kul hakkının önemi...
  202. ashabulyemin

Kutsal kitaplar hakkında

şimdi A'raf 179 diyecem olmayacak boşver gitsin ister inan ister inanma kafana göre takıl.
  203. ashabulyemin

Kutsal kitaplar hakkında

hayır bunu bilmediğinden değil maksatlı soruyorsun surelerde açıkça zamanıda indirilmesi de bildiriliyor 3:44 - İşte bu, sana vahyettiğimiz gayb haberlerindendir. (Yoksa) "Meryem'i kim himayesine alıp koruyacak?" diye kalemlerini (kur'a için) atarlarken sen yanlarında değildin. (Bu...
  204. ashabulyemin

Kutsal kitaplar hakkında

Değerli arkadaşım isterseniz sanskritçe dahil açıklamalarımı translate edebilirim 30000 kelime ile düzgün istanbul lehçesi yazar ve konuşabilirim. Peygamber Efendilerimize [Allah[cc]cümlesine salat ve selam etsin]kitapları Cebrail [as]tarafından vahy yoluyla iletilmiştir.Eğer gerçekten...
  205. ashabulyemin

Kutsal kitaplar hakkında

Değerli kardeşim maksadınızı anlıyorum yönteminizide.denenmişi denemek ziyandır.Daha öncede denene bu yöntem din kültürü bölümünün çökertilmesine vesile olmuştıur.Sizin maksadınız başkadır ya cahillikten yapıyorsunuz ki açıklamalarınıza baktığımızda cahillikten değilde i hadi neyse kasıtlı...
  206. ashabulyemin

Diyarbakır'da Kutlu Doğum etkinliği

Efendimizin[sav]veladeti bellidir Rebeülevvelin 12 si pazartesi günüdür.Efendimiz[sav]bu güne hürmeteden her pazartesi oruç tuttu.Tekrarlamakta fayda var olayları yakından takip etmeyenler kavramları karıştırıyor. Hizzbullah veya kuranların orjinal değişiyle kontrhizbullah doğuda din adına...
  207. ashabulyemin

Bütün otistik çocuklar ateist

Cehalet.bu cahil yaratık aslında en mükemmel şekilde halife olarak yaradılmıştırda sonradan takva olamnya uğraşacağına boyundn büyük laf edip esferi safirine yönelmekte onun tüm organları zikir halinde kalbi Allah Allah(cc]sesiyle atmakta ki bilimsel olarak kanıtlanmış Lakin bu inkarcı...
  208. ashabulyemin

Akdenizin Nuru Hala Sultan (Ümmü Haram Bint-i Milhan (r.a))

http://www.youtube.com/watch?v=xopOsolmHg0 AliA kardeşim eski günlerdeki gibi Allah[cc]razı olsun
  209. ashabulyemin

Bankada çalışmak haram mı? caiz mi? tam olarak nedir?

http://www.dinimeseleler.com/soruCevapDetay.aspx?ur_id=102 Soru Bankada çalışmak caiz midir? Soran avecienna Tarih 02.08.2011 Cevap Bismillahirrahmanirrahim İnsaf sahibi herkes bilir ki, bugün ülkemizde banka deyince: Faizle para alan ve...
  210. ashabulyemin

Efendimiz[sav]yi doğru anlamak anlatmak mustafa özşimşekler hocaefendi

http://www.youtube.com/watch?v=47m451DGZTU
  211. ashabulyemin

Fatih Çollak hocaefendiden Efendimiz[sav]ile ilgili ayetler

http://www.youtube.com/watch?v=UFMmFB-iOTE
  212. ashabulyemin

Müslümanım diyen bir insan niçin namaz kılmaz.

http://www.youtube.com/watch?v=_LJqOqGLBPI http://www.youtube.com/watch?v=FTNOQOW4NP8 http://www.youtube.com/watch?v=iaQ7C3Fu0_A http://www.youtube.com/watch?v=xPqbmqm5rUU http://www.youtube.com/watch?v=p0qK48Jub8E http://www.youtube.com/watch?v=tvz9yM2D6FA...
  213. ashabulyemin

Kutsal kitaplar hakkında

Bu konuların özellikle sokulmaya başladığı dikkat çekiyor yine eski günlere dönecek yine incil tefsirlerine başlayacağız Bunların içerisinde elle yazılan Kur'an dır.Efendimiz[sav]ye gelen vahiy vahy katipleri tarafından ceylan derilerine yazılırdı daha sonra bunlar toplandı harekelendirme...
  214. ashabulyemin

Diyarbakır'da Kutlu Doğum etkinliği

önce konuyla ilgili yayınladığımız duyuruyu verelim resmi paylaşalım sonrada yorumumuzu yapalım Değerli ihvanımız bugün değişik bir şey yapıp hristiyanlıinancında kural koyucu mezhep olan katolik mezhebinde 20 nisanın anlam ve öneminden bahsedeceğiz ama önce saint marianı tanıyalım sonra...
  215. ashabulyemin

Şu konularda beni aydınlatır mısınız?

Değerli kardeşim Bunların limiti yerine sizin mali durumunuz ihtiyacınız kazancınız verdiğiniz zekat konularını gündeme getirmek durumu vardır çizgi israf haramdır ölçüsüdür. Giyimden başlarsak islami ölçülerde giyim helaldir ve yeni elbiseyi helalinden giymek güzeldir araba at niyetinedir eğer...
  216. ashabulyemin

20 Nisan Peygamber Efendimiz'in doğum günü...

Efendimiz Sav nin doğum günü rebeülevvelin 12 sidir yani kutladık feyz bereket rahmet o gündedir.defaten söyledik papaz takvimiyle mevlid-i şerif kutlanmaz müslümanların tabi olduğu takvim sistemi farklıdır Burada amaçlanan nedir.Amaçlanan edile-i şeriyede olmayan bir kutlamayı islam dinine...
  217. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=iAGiIOpRaSQ ehl-i sünnet alimlere sahip çıkmak http://www.youtube.com/watch?v=cjSTPSJPg1E milli manevideğerlerimiz http://www.youtube.com/watch?v=MP_yJ3OTy8M hacı adaylarına tavsiyeler http://www.youtube.com/watch?v=QvGGGJ8XqDE hacdan dönenlere tavsiyeler...
  218. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=kfJizHHSIOE 2702 12 http://www.youtube.com/watch?v=-cnHvDSlaqE 26 3 7 http://www.youtube.com/watch?v=w3DgNTkj6-g 24 11 2005 http://www.youtube.com/watch?v=QJtsFjr-eU4 20 3 2006 http://www.youtube.com/watch?v=znkKzjBmXtY 20 2 2006...
  219. ashabulyemin

Boston bombacıları Çeçen çıktı

Dünya terör piyasasında kimin neye niçin hizmet ettiğini bilen yok.Bombacının çeçeni ermenisi türkü olmaz çeçen vurgulaması niye Rus hedefe yapılsa anlarız abd ye yapılan bu saldırının amacı ne açıklanmaz kaynatılır.Bu konuyu çeçenya ve islamiyetle bağdaştırmak aymazlıktır yaşasın çeçenya...
  220. ashabulyemin

At etli köfteler satışa çıkarılıyor!

Öncelikle at eti hınzır ve diğer etlerin yenip yenmediğine nasıl karar veririz. Bu konuyu anlamamız lazım ki devam edelim.Önce türküz 1050 sene öncesine kadar sadece türk geçmişimiz var ki buna kürtlerde dahildir bu yaşam bir hars yani örf anane meydana getirmiştir.o zamana kadar türk milletine...
  221. ashabulyemin

Nuri hocamızdan Risale-i kudsiyyede Afendimiz[sav]

http://www.youtube.com/watch?v=0r2iJlp8dPU Risale-i kudsiyye Büyük şeyh efendi mustafa ismet garibullah[yanyavi]hazretleri tarafından Rabbinden ilhamla türkçeyi ve aruzu az bildiği halde tamamlanmıştır
  222. ashabulyemin

Şifâ-i Şerif Dersleri

http://www.youtube.com/watch?v=Yg7N4OS-EoA seyyidimiz 15 http://www.youtube.com/watch?v=wc2nU-0wiwI 16 http://www.youtube.com/watch?v=ifW28QtYeJ0 35 cübbeli hocamız http://www.youtube.com/watch?v=j82YofgkFEw 36 http://www.youtube.com/watch?v=mBxX_Z1nKVE 37
  223. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=zmiZlkstVNc farsça 2/b http://www.youtube.com/watch?v=NwL384icb_0 osmanlıca 7 http://www.youtube.com/watch?v=zHlp-H8ebGw aöf arabça 1/2 http://www.youtube.com/watch?v=39pZwbFYIl8 arabça set 1/7 http://www.youtube.com/watch?v=RcgFvPw5fBY arabça 7...
  224. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=bNt68zq6Txc&list=UU9EXt0EFLCThZASl6KvChaw&index=3 caprice gold sohbeti 14/4 http://www.youtube.com/watch?v=h450tmF6iAg uluslararası insanlığa hizmet sempozyumu full http://www.youtube.com/watch?v=_iKhXwiR7_w 14/4/2013...
  225. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=VjSaavDGmwg uhudda cihad dersleri http://www.youtube.com/watch?v=xqnpUHo_b7U mevlid-i nebevi hakkında http://www.youtube.com/watch?v=Y9LUY6ne7cI mürselat suresi http://www.youtube.com/watch?v=5Yx8gzDnpTU mürselat ishak danış...
  226. ashabulyemin

Nihat Hatipoğlu gözyaşlarına boğuldu!

Hz Aişe ....Dinimizin çoğunu onun naklettiği hadis-i şeriflerden öğrendik.Alim kadın....Sadece sabah namazının sünnetini tüm dünya niğmetlerinden efdaldir mahiyetindeki sözü bizim için hazinedir. Derken Kutlu doğum haftasına bu kandırmacayada hayır diyoruz Rebeülevvel ayının 121 sinde büyük...
  227. ashabulyemin

Dua edeyim derken şirke düşmeyin!

Tevessül haktır.Efendimiz[sav]dahi Rabbine iltica edip talepte bulunurken buna kendisini vesile ederek istemiştir.Tabiki istekler sadece rabbimizden olmalıdır.Ancak yayınlandığı yer hasebiyle o yayın organına sorarlar bir aynaya bakarmısınız!!!
  228. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=0VmaFggZaOM yunus 4-8 http://www.youtube.com/watch?v=edgMcmazNNs 24/2/2012 sual cevap http://www.youtube.com/watch?v=R4PNAR5_Yik hu d 9/14 http://www.youtube.com/watch?v=dsg7Un_Umqk zikr http://www.youtube.com/watch?v=Qf54CLr0wBI bakara 8...
  229. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=dgrNRc7fRn0 beytullahta ben http://www.youtube.com/watch?v=B_sD1Ad-O-w regaib 2011 http://www.youtube.com/watch?v=jyZmyeW79tM Efendimiz[sav]in yüce ahlakı http://www.youtube.com/watch?v=axrhx3Mahuc namazı vaktinde kılmanın önemi...
  230. ashabulyemin

http://www.seyrangah.tv/el-aziz.html el Aziz[cc] http://www.seyrangah.tv/el-cebbar.html el cabbar[cc] http://www.youtube.com/watch?v=XaDhho-kG_k kelam sıfatı http://www.youtube.com/watch?v=tZFEjQc9Uy4 el hadi [cc] http://www.youtube.com/watch?v=_ha7HRdX7PA Allah[cc]ın...
  231. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=9bCBQqDUww0&list=PLE9FE3056AF8C1553 efendimiz[sav]in hayatı 2/5 http://www.youtube.com/watch?v=ZE0UkFi2UF0&list=PLE9FE3056AF8C1553 2/6 http://www.youtube.com/watch?v=8zM_e9GwC8A fatih çıtlak hoca siyer 16 http://www.youtube.com/watch?v=oZQyzy9G2Sw...
  232. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=vzKMSblMJ_Q&list=PLDEdtpT44Jazb6Ge_FBtzhndNc0TD7r_5 medineli hacı osman efendi Hz adem[as]yaradılışı[1965} http://www.youtube.com/watch?v=m0xNcYM2w2M&list=PLDEdtpT44Jazb6Ge_FBtzhndNc0TD7r_5 Allah[cc]a tevekkül edin...
  233. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=gtPmQIrb6_4 birebir 23 http://www.youtube.com/watch?v=axOzclauk6w 24 http://www.youtube.com/watch?v=6OVvTe_o80Y 25 http://www.youtube.com/watch?v=1Q2kTvbgwmc necaset namaza engel mi http://www.youtube.com/watch?v=zOKtEvVfbfU ölüy okunacak dua...
  234. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=SUcAzM8g2GE ihsan şenocak fil kureyş sureleri http://www.youtube.com/watch?v=kLOP5hOvREc sünnetireddeden meal müslümanları i şenocak http://www.youtube.com/watch?v=tSQnjJvDSHE kevser suresi http://www.youtube.com/watch?v=c3ugahOsTUQ maun suresi...
  235. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=_ha7HRdX7PA Allah[cc]ın sevgisini kazanmak http://www.youtube.com/watch?v=gI27U9LleT8 pazar sohbeti 7/10 http://www.youtube.com/watch?v=Fl6jpwEaUWM ,,, ,, 27/4/2011 http://www.youtube.com/watch?v=WLCmEcz93OI zekat...
  236. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=yIKHukQB3yU 26 http://www.youtube.com/watch?v=ByuORDdvt-s 27 http://www.youtube.com/watch?v=f7G_cm_KSgI 30 http://www.youtube.com/watch?v=GpXZdPfZGrk 29 http://www.youtube.com/watch?v=HUd_M8VohJU 28 http://www.youtube.com/watch?v=Aso34lXeYFg...
  237. ashabulyemin

Ünlü isimler Hz. Muhammed'i nasıl anlattı?

http://www.youtube.com/watch?v=HeESYXKtSLA http://www.youtube.com/watch?v=BGDuXQaUDCA
  238. ashabulyemin

Kaç tane incil var? Gerçekten çok sayıda mı?

Bu konuya cevap yazmayalım konu iki sene önce maksatlı açılmıştı ve sitemiz bu konuda hayli yara almıştı.
  239. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=QfG9DNyKZtk dini meseleler 15/2/2013 http://www.youtube.com/watch?v=i-ROGSYvAbs kerbela http://www.youtube.com/watch?v=XulB3ad-1Is mevlid kandili http://www.youtube.com/watch?v=XIuATKkvLsk adab-ı muaşeret http://www.youtube.com/watch?v=UL62Ku4Q5a8 fetvalar...
  240. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=d0sHy1PeJ2I 04/3/2013 ihsaniye camii http://www.youtube.com/watch?v=VGMHt-CzO0I 15/4/2007 müslim duras mescidi sohbeti http://www.youtube.com/watch?v=j2Kz8lqBpUI 8/12/2012 nişanca camii http://www.youtube.com/watch?v=X0WROpiyek8 27/9/2007 halkalı...
  241. ashabulyemin

14-20 Nisan 2013 Kutlu Doğum Haftası

Kutlu doğum haftası edile-i şer,iye dışıdır.Bu hafta Efendimiz[sav]yi anma dan ziyade mevlid-veladet kandilini unutturma o günün feyz ve bereketinden yoksun bırakmak Efendimiz[sav]nin doğum gününü catholic calender veya saint day türü kutlamak amacıyla özellikle ehl-i sünnet dışı alim!!!lere...
  242. ashabulyemin

Diyanet İşleri Başkanlığı Kutlu Doğum Sinevizyonu-Işık Saçan Kandil

ehl-i sünnet düşmanlarının hadis düşmanlarının sahabe düşmanlarının konferanslarla kutladığı!!!!catholic days türü saintday türü kutlu doğum kutlamalarına hayır eğer bu kişiler Efendimizin [sav]doğumunu kutluyorsa!!!!sakın ha Biz ehl-i sünnet olarak mevlid-i şerif veya veladet kandili olarak...
  243. ashabulyemin

THY'de grev'e doğru...

yaşlılık işte unuttum aklımdan gitti eski tabiriyle kabak tadı vermek.thy de dispatch lerin sorunu vardır aşırı yoğunluk kabul hosteslerde aşırı yorgunluk vardır bir de yer işçileri taşarona ait onların sıkıntısı vardır gerisi kebab on dönüm bostan yan gel osman hesabı sistemi gayet yakından...
  244. ashabulyemin

Şifâ-i Şerif Dersleri

seyyidimiz ibrahim el ahsai[ksa]hazretleri 13- http://www.youtube.com/watch?v=eabxZUXBScY 14- http://www.youtube.com/watch?v=Iq6ysrb1uH0 cübbeli hocamız 34- http://www.youtube.com/watch?v=btkA_AnlzAM 33- http://www.youtube.com/watch?v=dYc2uTZ2VT4 32-...
  245. ashabulyemin

farsça 2/a http://www.youtube.com/watch?v=8aHkDxJ1lAw osmanlıca 6 http://www.youtube.com/watch?v=bufny-8aXyI aöf arabça 1-1 http://www.youtube.com/watch?v=dKz3SOsTCcA arabça 1.set/6 http://www.youtube.com/watch?v=fVS8ZsnkhYEa arabça 6 http://www.youtube.com/watch?v=kOABwOTUXQw...
  246. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=ShT1BoYznaIEhl-i sünnet dışı görüşlere reddiyeler 8 http://www.youtube.com/watch?v=TdoQbpy1D4A ,, , , ,, 9 http://www.youtube.com/watch?v=pjoAGhvL_Es 54 farz 16 http://www.youtube.com/watch?v=OJz-xePaosk ...
  247. ashabulyemin

Dini Bilgisi Yüksek olanlara bir sorum var

Helal haram konusunda fetva vermek ülkemizde sayılı fakihlerin yetkisindedir öncelikle soru biçimin yanlış aynı zamanda soruyu sorup cevabını onaylatmaya çalışman ise kurnazlık sana tavsiyem eğer haram yiyiyorsan öncelikle yeme ancak yedin rabbine iltica et ve avf ve mağfiret dile ki o...
  248. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=IdlejDPu2nc Allah[cc]ın görülmesi http://www.youtube.com/watch?v=V0sGeNTiezc cennet ebedidir http://www.youtube.com/watch?v=hNzijVkTvIk ehl-i sünnet inancı ve tasavvuf http://www.youtube.com/watch?v=F_eiIcdEuoo abdestin sünnetleri el hidaye den...
  249. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=7aav4borBOU gazzeye selam olsun http://www.youtube.com/watch?v=0BaY2mo2wFE nebe suresi http://www.youtube.com/watch?v=mfaV32mBw4Y ifam nas suresi http://www.youtube.com/watch?v=DZljN56beqM insan suresi
  250. ashabulyemin

Bildiğiniz üzere ehl-i sünnetin sesi isimli video kanalı grubumuzundur sohbetlerimizin çoğunu buradan veriyoruz 150 güldeste arşivimize gelmiştir her güncellemede 5 tane vereceğiz inşaallah http://www.youtube.com/watch?v=D3Wm1hrpxrA kıyamet ve alametleri...
  251. ashabulyemin

http://seyrangah.tv/el-muheymin.html El müheymin[cc] http://www.youtube.com/watch?v=wX6Rks19htw ya muheymin[cc]dua http://seyrangah.tv/delilin-kiymeti.html delilin kıymeti http://seyrangah.tv/yaratilistaki-denge.html yaradılıştaki denge http://www.youtube.com/watch?v=8qaes7lI90M El bedii...
  252. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=06tdh1jAepY siyer 11 http://www.youtube.com/watch?v=_IvO6C2Iayk siyer 12 http://www.youtube.com/watch?v=4MLGbpJv-nw siyer 14 http://www.youtube.com/watch?v=NaE6Zx6OvTk Efendimiz[sav]buyurdu...
  253. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=DUOkxj8_KIs ramuz el hadis 22 http://www.youtube.com/watch?v=eh_n-3CettE ,, ,, 23 http://www.youtube.com/watch?v=LWKi6C53D0M ,, ,, 24 http://www.youtube.com/watch?v=7xw7k_Uyr3I ,, , 25...
  254. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=qtCaepyL1HI ali kara hoca hud 50-60 http://www.youtube.com/watch?v=jTSVi334H5M nefs-i levvame http://www.youtube.com/watch?v=XLQ32tsHDWs tevessül ve istiğase ali kara hoca http://www.youtube.com/watch?v=O6TZQjq-LPs ehl-i sünnet ve tasavvuf ali kara...
  255. ashabulyemin

ümmet-i muhammed için yaşama şuuru http://www.youtube.com/watch?v=c3ugahOsTUQ maun suresi http://www.youtube.com/watch?v=kLOP5hOvREc sünneti reddeden meal müslümanları http://www.youtube.com/watch?v=SUcAzM8g2GE fil ve kureyş tefsirleri http://www.youtube.com/watch?v=8GiF9zKYPe4 namazda...
  256. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=C_Ms6dz2AyA haftanın sohbeti 1 http://www.youtube.com/watch?v=Qmk36fY1zWA 2 http://www.youtube.com/watch?v=-dZTEtpZMpY 3 http://www.youtube.com/watch?v=kFySQfNka7E&list=PLKqEppdfFUqJspAW2dyp2IWue3IynpLnr 72...
  257. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=tLT7HkqMn1A hud suresi 15-19 ayetler http://www.youtube.com/watch?v=NPytoOp-gkY hud 6-8 ayetler http://www.youtube.com/watch?v=Fsecohcd5nU 20/1/2013 soru cevap http://www.youtube.com/watch?v=JAJPFQqngPk mevlid-i şerif sohbeti...
  258. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=GFORruwYgxE ehl-i sünnet hidayetin tam yoludur http://www.youtube.com/watch?v=TRreNldVWlY mevlid kandili sohbeti http://www.youtube.com/watch?v=vY0F3yLrfSY ehl-i sünnet alimlerine tabi olmak http://www.youtube.com/watch?v=x3bazGup5jE dinimize göre islam...
  259. ashabulyemin

Süt Bankası hakkında-Süt Hısımlığı-Mehmet talu hocaefendi-Mutlaka izleyin okuyun

Değerl,i kardeşlerim Kurulma aşamasında olan süt bankasıyla ilgili ehl-i sünnetin görüşü ve süt hısımlığının hükmü günümüzde en mükemmel bir şekilde hocamız tarafından sunulmuştur. http://www.youtube.com/watch?v=FsqTEf9ymTM video uygulamasına ekleyemedim...
  260. ashabulyemin

100. yılda Türk savaş uçağı geliyor!

Cevabınızı siz gençlerin hala iyi niyetlerinizi koruduğunuzdan bahisle hayretle karşılıyorum ne yazıkki doğru ve planlar buyük bir k. pazarlama ağı ile elde edilmiş bunun davasıda ayrı sürüyor
  261. ashabulyemin

Öfkeli damat dehşet saçtı: 3 ölü

Bu konuyu iyi düşünüp ders çıkarmak lazım aile içi geçimsizliklerde veya ufak bir tartışmada eşlerin yakınları müdahil oluyor ve genelde kızı götürüyorlar ve iş çığrından çıkıyor.Bu konuda kız tarafında aynı uygulamalar var al kızı götür aynısını ben yaşadım eğer göndermeselerdi bende onları...
  262. ashabulyemin

Okullarda serbest kıyafet uygulaması

Hala aynı yerdeyiz ya içinizde hiç ortaokullu veya liseli babası varmı onlar konuşsun çünki kazık onlara dokunacak okullar defile podyumuna dönecek ve fakir işçi kızını zengin kızlarıyla yarıştıracak olayın iki yönü var bir dini ikincisi sosyal dinine veya inanışına bağlı olanlar çocuklarının...
  263. ashabulyemin

Ülkemizde newspaper denilen kağıt haber bültenleri Television denen kutularda görüntülü ve internet denilen ağdada online newsler çıkmaktadır. O eski güvercinli haberleşme devri sona erdi dumanlada telgraf devri bile bitti Kendinizi mutlaka hem upgrade hemde update ediniz ve günü değil anı...
  264. ashabulyemin

‘Ölüler dünyasına açılan geçit’ Pamukkale’de

Binlerce tanrılı Roma medeniyeti!!! Ulul azim Peygamber gelmiş kıymetini bilmemişlerde şimdi cehennemin kapısını arıyorlar bulmuşlarda!!! hani derlerya akıl akılda.......... Bu gidişle o kapıyı aramanıza gerek yok içeri sormadan girersiniz merak etmeyin ama islama dönenler müstesna Roma...
  265. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=dd3_zX-MRow seferi namazı http://www.youtube.com/watch?v=YNA5MAXYTOk miras http://www.youtube.com/watch?v=afl9gqFFsIE sakal kesme http://www.youtube.com/watch?v=m16wfujoyu4 maaş promosyonu http://www.youtube.com/watch?v=shuGuFmN7qc kumar oynayanın namazı...
  266. ashabulyemin

Abdülmetin balkanlıoğlu haftanın sohbeti 1 http://www.youtube.com/watch?v=C_Ms6dz2AyA ,,, , , , ,,, 2 http://www.youtube.com/watch?v=Qmk36fY1zWA , ,, ,, , 3...
  267. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=NhXqZmP65fQ ahmed yesevi dernek sohbeti 2 http://www.youtube.com/watch?v=VKdum70zzbA namaz fuhşiyattan korur http://www.youtube.com/watch?v=e07E0MWj8JM Allah[cc]ve Resulune[sav]itaat http://www.youtube.com/watch?v=_LJqOqGLBPI namaz kılmayanın ölüm anında 3...
  268. ashabulyemin

3 Yıllık Karısına Porno Sitede Rastladı

Beyler hacılığı hocalığı karıştırmayalım konuyu saptırmayalım bizleride aynı seviyede yorum yazmaya zorlamayın Pez. karıyı boşayacak bir düzen kurmuş yerse bunun hacıyla hocayla alakası ne Ula. elin papazlarından g. olmayanı papa seçiyorlar okumuyormusunuz elin papazı en kötüsünü kendisine...
  269. ashabulyemin

başarı o uçağı yapmak değil yapanları komaktır planları korumaktır.Ne yazıkki uçaklar tanklar bitmeden planlar yunanistanın eline geçmekte tasarımında çalışanlarda katledilmektedir intihar ettirilenler !!!!kazaya kurban gidenler!!!!hayır bedeli bu olmamalı
  270. ashabulyemin

Türkiye'nin devleri teker teker batıyor

Avm leri yakından takip ediyorum verilen markalardan Wenice için üzülürüm gerçekten kaliteli ve uygun fiatla satıyordu Rodimood ise uçık Esas sebeb millet artık fahiş fiatları kalitesiz malları ve lakayıt elaman çalıştıran yerleri benimsemiyor çöküş varsa bunlardan dır anadolu yakasında...
  271. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=6F_Dvg_ENyc kader hadisleri http://www.youtube.com/watch?v=O6TZQjq-LPs ehl-i sünnet inancı http://www.youtube.com/watch?v=tkCSZwdlnm8 Allah8cc]ın sıfatları http://www.youtube.com/watch?v=GMbzAwXce_4 sual cevap sohber 3/3/2013...
  272. ashabulyemin

3 Yıllık Karısına Porno Sitede Rastladı

demekki insan neslinde mutasyon oluyor.duruma göre şekil değiştiren hücreler kafa üzerinde boynuzsu bir durum almış. Haberi ciddiye alalım ve inceleyelim 1-olayın sanatsal bir boyutu vardır acaba vatandaş kadının rolünümü beğenmedi 2-Bir ekranın ebadını düşündüğünüzde bir lekeyi görme...
  273. ashabulyemin

http://www.seyrangah.tv/es-selam esselam [cc] http://www.seyrangah.tv/el-mu-min el mü'min http://www.youtube.com/watch?v=n-7L9ZYkLFE esma- dua ya mu'min[cc] http://www.youtube.com/watch?v=JqTWDU3VLSE Allah[cc]ın sıfatları Cübbeli ahmet hoca...
  274. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=cBVMOkzCAio Efendimiz[sav]buyurdu semerkand http://www.youtube.com/watch?v=9QeJYFR0vu4 fatih çıtlak hoca siyer 9 http://www.youtube.com/watch?v=Cp8ByRtPBaI ,, 10 http://www.youtube.com/watch?v=9ai3XBOtglI&list=PLE9FE3056AF8C1553...
  275. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=nHedQi84ff4 ramuz el Hadis M.Zahid Kotku[ksa] 18 http://www.youtube.com/watch?v=3L6BBB8R_Us ,, ,, 19 http://www.youtube.com/watch?v=eoHGg_iEyt4 ,, 21...
  276. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=ArQotuT1Rv0 yalan 1 ali haydar çetintürk hoca http://www.youtube.com/watch?v=aydKOLxh8bo ,, 2 ,, http://www.youtube.com/watch?v=7eZxtIK4cOM ali haydar çetintürk inşikak suresi http://www.youtube.com/watch?v=tpx2qqR1x20 edeb semerkand...
  277. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=T4qR9tahWns 7/2/2010/1 pazar sohbeti http://www.youtube.com/watch?v=9cCCppciqJo ,, /2 ,, http://www.youtube.com/watch?v=8i2qQGLWy64 14/3/2010 pazar sohbeti http://www.youtube.com/watch?v=kGvrqwUugz4 17/5/2010 ilim meclisi...
  278. ashabulyemin

Değerli kardeşlerimiz sizlere ehl-i sünnet hocaefendiler tarafından verilen sohbetleri ve fetvaları sunuyoruz.yolumuz sohbet yoludur dergah cemaat ayrımı gözetmeyiz asgari müstereğimiz ehl-i sünnet vel cemaat üzeri olmalarıdır. Ali Kara hocaefendi bir mezbelelik olan zeytinburnumuzu yoğun...
  279. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=klZOreXllHE çanakkale ve şehadet http://www.youtube.com/watch?v=imb9wSZh-uU ecelin yeri zamanı değişmez http://www.youtube.com/watch?v=-2VHSck_m64 gönüllerin fethi http://www.youtube.com/watch?v=3533eoRDXjU fa,iz yiyenlere...
  280. ashabulyemin

görüntülü http://www.youtube.com/watch?v=wwFm-ctr2W4&list=PLDEdtpT44JazgrUHFCRl0ojdV2GXRJYYY&index=95 tefekkür 1 http://www.youtube.com/watch?v=VybPX2dbM5M&list=PLDEdtpT44JazgrUHFCRl0ojdV2GXRJYYY&index=94 ,, 2...
  281. ashabulyemin

Her Gün Bir Kere Âmenerresülü Okuyalım...

Allah[cc]razı olsun Amenaresulunun faziletleri saymakla birmez yatsıyı takıben okursan daha hayırlı olur.
  282. ashabulyemin

Hazreti İsa Aslında Hiç Olmadı mı..?

Kur'anda ism-i şerifi en fazla zikredilen Peygamber efendilerimizden Meryemoğlu İsa-Mesih[as]hazretlerinin yaşayıp yaşamadığı hakkında tereddüt dahi itikadınızın bozulmasına yol açarki bu tevbesi kabul edilmeyen günahlara yol açar. Yanlız hristiyan inancındakilerin hayallerinde canlandırdıkları...
  283. ashabulyemin

ehl-i sünnet dışına reddiyeler 5 http://www.youtube.com/watch?v=eTeQYclPlXg 6 http://www.youtube.com/watch?v=OvtsoEt4B5A 7 http://www.youtube.com/watch?v=oTAH0HB5bos 54 farz...
  284. ashabulyemin

Şifâ-i Şerif Dersleri

http://www.youtube.com/watch?v=AHzK3bO5pdM Cübbeli hocamız şifa-i şerif 29 http://www.youtube.com/watch?v=nyQ93Mp0jEY ,, ,, 30 http://www.youtube.com/watch?v=kSxE4KiX6yY , , 28 seyyidimiz...
  285. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=iBDrQkbuKEc Ahmet vanlıoğlu peygambersiz hareket etmek http://www.youtube.com/watch?v=cpIltF2ROIE şeyh hamid el abbasi hz şah-ı nakşibendi http://www.youtube.com/watch?v=kLl81-WahyY ihsan şenocak hoca hesabı verilebilecek bir hayat...
  286. ashabulyemin

farsça 1/e http://www.youtube.com/watch?v=sUFjOGUF9Qs osmanlıca http://www.youtube.com/watch?v=MscwXp66pYg arabça 1/5 http://www.youtube.com/watch?v=ZQEtz61dkJs arabça 5 http://www.youtube.com/watch?v=4iSur2n53og arabça a. şehidoğlu 5...
  287. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=T7jzgKLVHyI birebir fetva 17 lalegül http://www.youtube.com/watch?v=HzTCF5u5jHo ,, 18 http://www.youtube.com/watch?v=9PtwsHj3ykg 19 http://www.youtube.com/watch?v=xeesN1RlrGc parayla altın hesabı caizmi...
  288. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=ymq53_oLsF8 takvanın mertebeleri 3 http://www.youtube.com/watch?v=ymq53_oLsF8 ,, 2 http://www.youtube.com/watch?v=3UQODoyGfpw 12/04/2012 dernek sohbeti http://www.youtube.com/watch?v=Wwb9tInbjkE zekat vermenin önemi...
  289. ashabulyemin

Değerli ihvanımız yeni düzenimizde 4 görüntülü 4 sesli 4 kısa konulu sohbet vereceğiz http://www.youtube.com/watch?v=Q8pxDyU13xY&list=PLDEdtpT44JazgrUHFCRl0ojdV2GXRJYYY&index=2 emanetlere sahip çıkalım http://www.youtube.com/watch?v=UL62Ku4Q5a8&list=PLDEdtpT44JazgrUHFCRl0ojdV2GXRJYYY&index=3...
  290. ashabulyemin

PKK'lı teröriste rekor ceza

yapılan katliamların karşılığı yani bir baldırıçıplak onca askeri şehadetine vesile olmuş?????ya katledilenlerin nöbet çizelgesini kimliklerini ailelerini verenler::::içeriden operasyonlara katılanlar yok yık birinin üstüne yeterli. Mecliste kanunen terörist tanımlamasına giren ondan fazla...
  291. ashabulyemin

İsrail Mescid-i Aksa'da Cuma namazını yasakladı

http://www.youtube.com/watch?v=A82u1ke5sXw Topluluklar anlık hareketlerine dikkat edecekki gelecek nesillere temiz bir miras bırakacak azmayacak. Öncelikle ifade edeyim ki yaşıtlarım varsa bilirler israilliler arablara taş atarak karşılık veriyorlardı.Ne zaman mısır tanklarını bırakıp kaçtılar...
  292. ashabulyemin

En az cami İstanbul'da!

eğer çalışmalarımızı yakından takib edebilseydiniz bizlerin cemaatçilik gibi bir saplantısının olmadığını görürdünüz.Olay cemaatçilik değil olay ehl-i sünnet davasıdır.Biz kişilerin ameli kusurlarına bakmayızbunlar düzelecek kavramlardır Ancak itikadda bozukluk tevbenin dahi kurtarmayacağı...
  293. ashabulyemin

En az cami İstanbul'da!

Camiiler yapılsında...demek kolayda şu andaki camilerin yapısı nasıl bir bakalım. Önemli olan namazda huşudur huşunun sağlanabilmesi için haramdan uzaklaşılması yetmez şüphelinin bile terki gereklidir.Diyanet diye bir yiyici kurum var ne iş görüyorsa birsürü kuruluş ona bağlı tuvalette sakız...
  294. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=NaNRlUr9Kjc Biz seni şahid olarak gönderdik Tahir büyükkörükçü[Rha] http://www.youtube.com/watch?v=qIMWt16sqz8 cübbeli hoca mescid s. 7/3 http://www.youtube.com/watch?v=YI9sLHH7Gzs ademin [as]yaradılışı ahmet tomor http://www.youtube.com/watch?v=KSWC5PoXUt4...
  295. ashabulyemin

Farsça 1/d http://www.youtube.com/watch?v=sK-yHKUeCcc osmanlıca 4 http://www.youtube.com/watch?v=G3iuazWgejw arabça 1/4 http://www.youtube.com/watch?v=wNPyY1CLQFA arabça 4 http://www.youtube.com/watch?v=Ui9wRoutk3k a.şehidoğlu arabça 4...
  296. ashabulyemin

birebir 14- http://www.youtube.com/watch?v=kEV9yaGhyz4 15- http://www.youtube.com/watch?v=JA3ZlxWaOvU 16- http://www.youtube.com/watch?v=GGpXztNo8tw http://www.youtube.com/watch?v=7V_PHXF880o dövme gusüle manimidir http://www.youtube.com/watch?v=wXaPgprQj2U diş...
  297. ashabulyemin

http://www.youtube.com/watch?v=HXeDGM6-s7M üç faziletli mescid http://www.youtube.com/watch?v=tQvId_aF1Y0 zinaya yaklaşmamak http://www.youtube.com/watch?v=ahkBN8T9Q9Q ,, 2 http://www.youtube.com/watch?v=ydBnvBjnLsc şehidler ve terör konusundaki açıklaması...
  298. ashabulyemin

Değerli Kardeşlerimiz Ülkemizin en önemli fetva makamlarından olan Mehmet Talu hocaefendi Hadis tefsir fıkıh fetva ve ehl-i sünnet sohbetlerinin yanı sıra kur'an derslerinde okutulan Tecvid kitabınında müellifidir.Oldukça mütavazi sevecen bir Allah[cc]dostu olan hocamız sohbetlerini özellikle...
  299. ashabulyemin

Peygamber Efendimizin eşsiz başarısı

http://www.youtube.com/watch?v=Q11PLLY8akg
  300. ashabulyemin

Evliyaya ,Alime düşmanlık - dil uzatmak

İşte günümüzde mealcilik hastalığının sonuçları al meali yok ne gerek var translate et iş tamam bir ayeti bir yerden al önünü arkasını buda işine yarıyanı kullan işte bir büyük azabta burada sdn okuru yine tuzu elinde hazır hıyar diyeni bekliyor.Hayır ki hayır elli sefer söyledim burası bir...