Arama sonuçlarınız

1. mzafa

1500-2000 TL Arası En İyi Telefonlar

Merhaba arkadaşlar, Ankete koyduğum telefonlar arasında bir anket başlatıyorum, Deneyim sahibi olanlar yardım ederlerse sevinirim, Artık bu fiyatlara amiral gemi almak imkansız olduğu için en iyi fiyat performans ürününü bulmak zorundayız. Fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor, ama ortalama...
  2. mzafa

Aliexpresste jetonla alışveriş

Selam dostlar, Bu konuyu açma sebebim daha çok danışmak aslında, Mobil uygulamada biliyorsunuz jeton biriktiriliyor ve bu jetonlarla ürün alınabiliyor fakat bu ürünler belli bir süre sonunda açılıyor. Saniyesinde ürünler bitiyor. Şu an 1000 jetonum olmasına rağmen hiçbir ürün alamadım ne kadar...
  3. mzafa

Windows 10 ekran parlaklık sorunu

2 gün önce gelen büyük Win 10 güncellemesiyle birlikte pcnin ekran parlaklığını değiştiremiyorum dostlar. Bazı araştırmalar yaptım ve hepsini denedim, Intel ekran sürücüsünü yeniden yükledim ama sorun kalkmadı, çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  4. mzafa

General Mobile 8 Whatsapp Sorunu

Şu anda gm8 kullanan herkeste sorun mevcutmus yeni güncellemeyle birlikte hiçbirşey yapılamıyormuş, foto indirilip gonderilemiyor, surekli hata verip atıyormuş, çözümunu bulan arkadaşlar var ise yardımcı olalım :) ---- Mesajlar birleştirildi ---- Eski sürüm nasıl yüklenir bilen var mı?
  5. mzafa

HTC adım sayar

Neredeyse bütün telefonların kendine özel adım sayarı var HTC nin böyle bir uygulaması yok mu? Fun fit diye bir uygulama gördüm ama onu da telefon desteklemiyor diyor, onerebileceginiz var mı söyle güzel adım sayar
  6. mzafa

Stefan Zweig

Avusturyalı yazarın kitaplarına bu sıralar baya bir merak saldım dostlar, bir kac kitabını okuma fırsatım oldu fakat kütüphaneme setini oluşturmak istiyorum. Okumuş olanlariniz varsa bana sevdiğiniz eserlerini söyler misiniz oradan başlayayim.
  7. mzafa

Askerde okumak için kitap önerileri

Merhaba arkadaşlar, Kitabın askerde ve ya başka bi yerde okunmak için olanı olmaz biliyorum, her türlü okunurz okunmalı ancak asker için rahatlatıcı sürükleyici kitap önerileriniz varsa alabilirim. Maksat kafa sağlam kalsın, Çok düşünmeyelim :)
  8. mzafa

Mazda 3

Mazda eksik kalmasın diye açmış olduğum başlık aslında :D 1 haftadır kullanıyorum ve çok şükür çok memnunum gerçi bu otomobil konuları teknolojiye benzemez, inceleme testleri belki 1 yıl olmalı :D Mazda kullanıcı arkadaşları buraya alalım :D
  9. mzafa

30000 tl'ye kadar otomatik vites, lpg ve ya dizel araç önerisi

Baya geniş çaplı bir konu oldu arkadaşlar ama bazı markalar arasında , parça bakımından, yakıt bakımından, araştırma yapmam gerekiyor Bu anketi hepsinin km'si, model yılı (2000-2003)aynı, kazasız ve boyasız olduğunu düşünürsek ?
  10. mzafa

Dark SW08 Akıllı Saat

Merhaba arkadaşlar, Akıllı saatleri arastırırken şöyle bir saate denk geldim, inceleme videolarını izledim gayet memnun kaldım, görüntü olarakta gayet şık, şu anda hepsi burada fiyatı 400 lira civarı, kullanan arkadaşlar var mı ya da sizce o paraya değer mi?
  11. mzafa

xiaomi mi band 2 akıllı bileklik

Merhaba arkadaşlar, öncelikle çok akıllı olmasa da kullanışlı olduğunu duyduğum, okuduğum bu saati almayı düşünüyorum, sizden de eğer kullananlar var ise artı ve eksilerini belirtmenizi isterim, 100 lira gibi bir fiyatı var şu an da değer mi? ya da üstüne biraz daha para koyup akıllı saat almak...