Arama sonuçlarınız

1. F

Öneri Tarayıcını Seç, Savaşa Başla!

Bugüne kadar Firefox kullandım. Bugünden sonra da bir mucize olmazsa Firefoxa devam.
  2. F

SDN Hangi Tarayıcıyı Kullanıyor?

Firefox akıcılığını başka bir tarayıcıda buluncaya kadar aynı tarayıcıya devam.
  3. F

SDN Forum Hediye Çekilişi #1

Katılıyorum.
  4. F

Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

Aksine normal bilgi mesajları gelince ekrandan silince okundu oluyordu. Yani güzel bir özellikti. Şimdi ios 13'te olmuyor işte.
  5. F

Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

Arkadaşlar ios 12'de kilitli ekrana imessage düştüğünde mesajı sol tarafa ittirip sildiğimizde mesaj okunmuş sayılıyordu. Ios 13 de bu özellik bende olmuyor. Ekrandan gitmesine rağmen mesaj hala okunmamış gözüküyor mesajlar kutusunda. Sizde de böyle mi kontrol edebilir misiniz? Telefonum...
  6. F

Konuşma kaydeden program (İOS)

Konu hortlasın. Var mı 2 şubattan bu yana kayıt yapabilen bir uygulama bulan?
  7. F

Windows 10 1909 Kurulmalı Mı?

Ben windows updateden güncelle dedim 5 dakika içinde güncellendi.
  8. F

OEM key nedir

Tek kullanımlık olduğu için ucuzdur. Anakarta yapışır, windows sürümünü ve anakartı değiştirmediğiniz sürece keyi kullanabilirsiniz.
  9. F

Windows 10 1909 Kurulmalı Mı?

Bende sizin gibi o kadar olumlu yorum okudum ki hemen güncelledim. :)
  10. F

Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz! #22

Kılıflarını çok beğeniyorum ama bir türlü almak nasip olmadı. İndirimlerini takip ediyorum. Denk gelirse alacağım.
  11. F

Turkcell ve Vodafone arasında kaldım

Yıllardır turkcell kullanıyorum. Çok memnunum tavsiye ederim.
  12. F

Yıl başında hayatımdaki ilk iPhone'umu alacağım

11 ile xs kıyaslamak bile yanlış olur bence. Kesinlikle xs almalısın.
  13. F

Tarayıcılarda Siyah Ekran Gidip Geliyor

Aynı problem bende vardı. Bu sebepten chrome kullanmayı bıraktım şuan firefox kullanıyorum gayet memnunum.
  14. F

iPhone 7 Pilini Değiştirmeli miyim?

319 TL
  15. F

120 GB SSD Yeterli Midir?

Acer v3-772g modelini kullanmaktayım. FP ürünü aramaktayım. Bilgisayarımı çizim programları ve internet için kullanıyorum. Buna göre öneride bulunursanız sevinirim.
  16. F

Tüm ssdler laptoplar için uygun mudur? Yoksa laptoplar için ayrı mı bakmamız gerekiyor?
  17. F

laptop için ne öneriyorsunuz? marka ve model olarak hiç bir bilgim yok
  18. F

Bu konuda aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum arkadaşlar. Makinem performans olarak iyi ama açınca yaklaşık 8-10 dk kadar hdd %100 kullanımı oluyor. Bu sorunu çözebilmem için ssd alırsam çözebilir miyim?
  19. F

İpTv Şikayet (Param Gasp Edildi)

Bende uhd 50 fps bitrate değeri yüksek yayın satışı yapan firma arıyorum.
  20. F

SDN Fenerbahçe Kulübü

Ben hakem, direkten dönen şutlar, kaçan pozisyonlar vb. herkesin konuştuğu konulara değinmeden farklı bir durumla ilgili yorum yapmak istiyorum. Yıllardır böyle kritik, final diyebileceğimiz önemli maçların hepsinde başarısız oluyoruz. Buna diğer branşlarda dahil. Bunun acemiliğini çok...
  21. F

iPhone 6s batarya sağlığı %80

Garantisi olanlar için bu durum geçerli değil mi?
  22. F

Iphone 7 Plus iyi bi tercihmi ?

iphone 7 plus 128 gb kullanan birisi olarak tavsiye ediyorum. Beni en az 2 sene daha rahatlıkla idare eder. Ama tavsiyem 7 alacaksan 128gb olanı. Kablosuz şarj için de 8 tercih edebilirsin.
  23. F

Dış ip değişmeme sorunu

Merhaba arkadaşlar, superonline fiber internet kullanıyorum. Modemi yeniden başlattığımda dış ip değişmiyor. Sabit ip talebimde olmadı firmadan. Bunun için de ekstra bir ücret de ödemiyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim.
  24. F

IOS 13 denetim merkezi reaksiyon sorunu

Aynı problem bende de vardı. Son güncelleme ile düzeldi galiba. Artık sorunsuz bir şekilde açabiliyorum.
  25. F

Maksimum 200 liraya kulaklık

Sennheiser Cx 275s kullanıyorum. Çok memnunum, ses kalitesi ve bas çok çok iyi. Tavsiye ediyorum.
  26. F

Spotify Ödeme Sorunu

Yeni üyelikler için fiyatlar şuan aktif. Eski kullanıcılara yılbaşından sonra yansıyacakmış.
  27. F

SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

7 plus 128 gb
  28. F

Superonline mı? Turknet mi?

Taahhüt süresi boyunca inceleyip ona göre karar vermek daha doğru gözüküyor.
  29. F

Superonlinedan çok memnunum şimdiye kadar da hiç sıkıntı yaşamadım. Hız değerleri tam olarak ulaşıyor, hemde wifi ağı üzerinden. Lakin 100 mbps upload olayı çok kafamı karıştırıyor.
  30. F

Böyle bir kaç kullanıcısı olduğu kişilerin yorumu da aldıktan sonra geçmeyi planlıyorum.
  31. F

Yalnız benim binamda superonline fiber var. Yani ttnet altyapını kullanmıyorum ve turknette adres girdiğimde aşağıdaki fotodaki gibi download ve upload hızı olarak 100 mbps verebileceklerini yazıyorlar.
  32. F

Orayı inceledim ama superonline tarifelerinde 24 ay taahhüt olması caydırdı beni. Bir de turknet 100 mbps download ve 100 mbps upload için sadece 76 tl istiyor. Benim inanamadım kısım bu hızları gerçekten verebiliyor mu? Dimyat`a pirince giderken evdeki bulgurdan da olmayalım.
  33. F

Merhaba arkadaşlar, evimde 25 mbps turkcell superonline fiber internet ve tvplus kullanıyorum. İkisine toplamda 100 TL ödeme yapıyorum. Mart ayına kadar da taahhütüm var. Turknette alyapı sorgulattığımda 100 mbps download ve 100 mbps upload paketi tanımlayacaklarını yazıyor. Daha önce...
  34. F

iOS 11'de batarya problemi yaşanıyor!

6s kullanıyorum ve güncellemeden sonra şarjım çok çabuk bitmeye başladı.
  35. F

Mail Eklenti Butonu

Merhaba arladaşlar, aldığım ekran görüntüsünde de görüldüğü yeni mail sayfasında eklenti butonu yok. Sorun benle alakalı mı diye öğrenmek için arkadaşımın telefonundan baktım onda da aynı şekilde eklenti butonu mevcut değil. Telefonum 6s olup ios sürümüm 11’dir. Son güncellemeden sonra mı böyle...
  36. F

Askerlik tecili nasıl ayarlayabilirim?

29 yaşına kadar üniversite okumak şartı ile askerliğini tecil ettirebilirsin fakat aktif öğrencilik hayatın bittikten sonra her yıl kendin tecil ettiriyorsun. 30 yaşından gün aldığın an yoklama kaçağı olarak gözükürsün ve çevirmelerde durdurulursun.
  37. F

Bitturk.net Davetiye Dağıtımı

kaldıysa bende alabilir miyim [email protected]