Arama sonuçlarınız

1. Noktawn

Yardım Kulaklık da sesten anlayan yardım edebilir mi ?

Merhabalar öncelikle, geçen ay Steelseries Arctis Nova Pro aldım Gamedec dedikleri cihazla birlikte ancak seslerde takılma ve patlamada var sanki eski gramafonlardan gelen o cızırtı ya da ufak patlama/tıklama sesi geliyor yardım ederseniz çok sevinirim kimse yardım etmiyor. Her yazılımım güncel...
  2. Noktawn

Soru Bilgisayarımda sesler takılıyor !!!

Arkadaşlar merhaba öncelikle yeni kulaklık aldım steelseriesin arcti pro die bir kulaklığını 1 ay oluyor yaklaşık fakat pc de sesler takılıyor yani anlık ses tık tık ediyor, sanki eski gramafonlardan çıkan ses gibi o ufak cızırtı ya da plağın cızırtı yapmasına benzer. Herşeyim güncel windows ve...
  3. Noktawn

Yardım Entegre Grafik Kapatılmıyor !!!

Arkadaşlar merhaba lütfen yardim edin kafayı yicem artık, yeni bir laptop aldim acer 5 nitro Rtx 3060 + İntel i7 10750H 2x8gb ram 3200mhz + 512gb ssd. Hic bir sekilde islemcinin ekran kartini kapatamiyorum yardim edin. BIOS da boyle bir secenek yok. Windowsdan da yapiyorum ancak hic bjr sekilde...
  4. Noktawn

Yardım Call Of Duty Warzone Fps Drop Sorunu !!!

Arkadaşlar merhaba intel İ7 10750 H, Rtx 2070 Super, 16 GB Ramim var. Oyun ssd ye kurulu, yüksek ayarlarda ya da low ayarlarda oynadıım zaman fps drop oluyor her ayarı denedim gene olmuyor. 70-90 arası fps alırken bi anda 45 e falan düşüyor fps, bi çözümü var mıdır bunun ?
  5. Noktawn

Casper G900 Kullanan Var Mı ?

Merhabalar bilgisayarımla ilgili sorun yaşıyorum Casper G900 kullanıcıları hardım edebilir mi ?
  6. Noktawn

Call Of Duty Black Ops Cold War Kaç Fps Alırım ?

Arkadaşlar merhaba. Elimde Casper G900 (16 Gb ram 3200mhz, RTX 2070 Super 256 bit, İntel İ7 10750H işlemci) var. Daha önce Call of duty Warzone indirmiştim ancak en düşük de de en yüksekte de 40-60 fps alabildim. İşin saçmalığı buydu. Sizce Call of duty black ops ta kaç fps alabilirim. Casper...
  7. Noktawn

Dayz Türk Server'i Var Mı Hiç ?

Arkadaşlar merhaba DayZ'ye yeni başladım ancak yabancı serverler de pek bir şey bilmiyorum hiç bir şey yapamıyorum sürekli ölüyorum acaba hiç tanıdığınız bi türk dayz serveri var mı ıp adresi falan nasıl girileceğini bilen var mı ? Varsa da yazabilir mi ? Discord da olabilir hiç fark etmez.
  8. Noktawn

Oyun oynarken video izlediğimde oyun kasıyor.

Arkadaşlar merhaba Casper G900 dizüstü laptopum var ve 2. bi ekrana sahibim. Sorun şu: 2. ekran da twitch açıkken ya da herhangi bir video açıkken diğer ekranda, oynadığım oyun takılıp duruyor veya kasıyor. Örneğin ETS 2 açıkken 2. ekranda twitch yayını izlemek istediğim zaman oyun yakılıp...
  9. Noktawn

Casper G-900 Forza 4' te kaç FPS alıyor ?

Arkadaşlar merhaba forza 4 aldım bugün internette testini göremedim kimse çekmemiş çeken tek tük kişiler onlarda fps i göstermemiş. Casper G900'ü olan kullanıcılar sizler kaç alıyorsunuz Forza 4 te ? (Intel İ7 10750 H / NVIDIA GEFORCE RTX 2070 SUPER 256 BIT [8 GB] / 1Tb SSD ve 1TB HDD /16 GB...
  10. Noktawn

Casper G900 çok ısınıyor !!!

Merhabalar öncelikle baştan demek isterimki lütfen Casper'i kötülemek amacıyla yorum yapıcaklar hiç yazmasın lutfen. Elimde Casperin G900 modeli var (Intel I7 10750H / NVIDIA GEFORCE RTX 2070 SUPER 256 BIT [8 GB] / 1Tb SSD ve 1TB HDD /16 GB Ram [2933 Mhz] ) ancak alet cok isiniyor. Mesela Need...
  11. Noktawn

Call of Duty Warzone düşük fps problemi !

Merhabalar öncelikle. Casper G900 dizüstü bilgisayarım var. İntel i7 10750H işlemcili, RTX 2070 SUPER ekran kartlı, 16 Gb 2933Mhz ramli e 1 tb ssd li pcim var. Oyun ssd ye kurulu ancak düşük fps alıyorum. Bütün heşeyim güncel fakat 40-60 fps arası alıyorum bazen boş yerlerde 70 e felan...
  12. Noktawn

Call of Duty Modern Warfare 2019 Nereden Satın Alınır ?

Arkadaşlar merhaba. Call of Duty MW 2019 satın almak istiyorum ancak oyun 500 tl ve hiç bir yerde bulamadım, üstelik bir diğer forumlarda da rusya vpn üzerinden daha uyguna alabiliyor muşuz 200 tl civarına acaba bu rusya vpn nedir nasıl yapılır nasıl bu oyunu satın alabilirim. Rusya VPN i...
  13. Noktawn

CS:GO Anlık takılma sorunu

Arkadaşlar merhaba 4 ay önce bir bilgisayar aldım ancak cs go da anlık takılmalar yaşıyorum. Diyer oyunlarda hiç böyle birşey yok ancak cs go ya gelince oyunda hep anlık takılma oluyor be bu oyunumu baya bi etkiliyor. Casper G900 -İntel i7 10750H CPU -Nvidia RTX 2070 Super -16 GB 3200 mhz Ram...
  14. Noktawn

Assassins's Creed Origins Düşük FPS Sorunu

Arkadaşlar merhaba elimde casper g900 rtx 2070 süper intel i7 10750H işlemcisi ve 16 gb ramimvar 3200 mhz lik ancak oyun düşük fps alıyorum yardım edermisiniz alet en ultra ayarlarda çalışıyor ancak hiç birşey yapamadım fps i arttırıcak. Driverlerim ın hepsi güncel. 60 fps alamıyorum ultra da...
  15. Noktawn

Discord pc yi çok zorluyor

Merhabalar. Casper Excalibur G900 bir bilgisayarım var yeterince güçlü ancak oyunlarda discordu açında fps düşüşü yaşıyorum, bu da baya bi performans düşürüyor. Bilgisayar en üst düzeyde çalışsa bile fps düşüşü yaşıyorum discord dan dolayı. Discordu kapayınca 2-3 kat daha fazla fps alıyorum...
  16. Noktawn

Bilgisayarım Cyberpunk 2077' yi açar mı ?

Selamın aleyküm ağalar. Param olunca cp2077 alcam ancak pcimin yükses ayarlarda oyunu oynatamayacağından korkuyorum. Casper Excalibur G900 (İntel İ7 10750H işlemcili 16 gb ramli [3200 mhz] hızında 1Tb HDD + 1TB SSD li ve RTX 2070 SUPER)' üm var. 1080p ayarlarda 60fps üstü almak için neler yapmam...
  17. Noktawn

Casper Excalibur G900 Ses Driveri Kuramadım

Merhabalar. Geçenlerde Casper G900 aldım. Ancak ses driverini kuramıyorum. Casperin sitesinden indirdim g900 ses driverini ancak ilk madde de sorun yaşıyorum bi türlü alet kuramıyor sürekli en baştan başlatıyor kendini, programa zorunluluğundan. lütfen yardım edin bilgisayarın sesi çok az...
  18. Noktawn

Casper Excalibur G900 Ses Driveri Kuramadım

Merhabalar. Geçenlerde Casper G900 aldım. Ancak ses driverini kuramıyorum. Casperin sitesinden indirdim g900 ses driverini ancak ilk madde de sorun yaşıyorum bi türlü alet kuramıyor sürekli en baştan başlatıyor kendini, programa zorunluluğundan. lütfen yardım edin bilgisayarın sesi çok az geliyor.
  19. Noktawn

Asus Rog Strix Scar 17 kaç hz ekran yenileme hızına sahip ?

ASUS G532LWS-AZ141T NOTEBOOK bu modeli almayı düşünüyorum yakın da vatan biligisayardan ancak ekran yenileme hızından şüphe ediyorum. Genellikle alışveriş siteleri orijinal sitelerden kopyala yapıştır yapıyor bir cihaz hakkında ki özellikleri insanlara sunarken ancak ben pek emin olamadığim için...
  20. Noktawn

Steelseries Engine 3 Audio Visualizer Çalışmıyor !!!

Öncelikle Merhabalar. Steelseries Apex 5 Hibrit Switch klavyeye sahibim, bundan 4-5 ay önce aldım. Steelseries Enngine 3' ü açıp Audiu Vİsualizer modun da takılmak istiyordum ancak bir türlü çalışmıyor müzik açık olmasına rağmen. Ne zaman o modu aktifleştirsem kapatamıyorum da. Lütfen yardım...
  21. Noktawn

Casper G900 Performans Testi Nasıl ?

Yakında bi Casper Excalibour G900 2070Süper ekran kartlı bir laptop alıcam ancak hiç bir yer de performans testini bulamıyorum videolar hariç. Sizce performansı nasıldır iyi midir ?
  22. Noktawn

Test Drive Unlimited 2 G29'u görmüyor.

Merhabalar. Logitech G29 direksiyonum var. Test Drive Unlimited 2 oynamak istiyorum ancak bir türlü ayarlar kısmında oyun direksiyonumu görmüyor. Bir çözümü ya da önerisi olan varsa söyleyebilir mi ?
  23. Noktawn

Test Drive Unlimited 2 oyunu G29 Dİreksiyon Sorunu

Merhabalar. Logitech G29 direksiyonum var. Test Drive Unlimited 2 oynamak istiyorum ancak bir türlü ayarlar kısmında oyun direksiyonumu görmüyor. Bir çözümü ya da önerisi olan varsa söyleyebilir mi ?
  24. Noktawn

RTX 2060 Super/ RTX2060 Ekran Kartı ile alınabilecek en ucuz sistem

Merhabalar. RTX 2060 Super/ RTX2060 Ekran Kartı alıp bir masaüstü pc toplamak istiyorum. Ancak rtx 2060/rtx 2060 super' e en düşük fiyata ve dar boğaz yapmayıp kasmadan oyanayabilceğim bir sistem söyleyebilir misiniz?