Arama sonuçlarınız

1. Renega

Kablosuz kulaklık tafsiyesi(QCY T1C /T1C PRO-QCY T2C)

QCY T2C deneyimim ve yorumum: Ürünü birkaç aydır kullanıyorum. Genel olarak memnunum. Artıları: + Butonu çok işlevsel. Bu kadar işlevsel özellikli twp kulak içi kulaklık yok + Sabahtan akşama kadar açık duruyor kulalık birşey çalmazken bekleme moduna giriyor böylece ikidebir kapat aç yapmadan...
  2. Renega

4K Netflix ortak arıyorum (Son 1)

Grubumuza 4. arıyorum. 5 aylık + 1 aylık kapora peşin alınmaktadır (gruptan ayrılma durumu için) 2 yıldır grubu yönetiyorum. Forumda daha önce alım yaptım bakabilirsiniz hiç şikayet almadım. Profiliniz size özel olacaktır kimse kullanmaz. 1561386012 Mobilim düzenleyemiyorum kapora kaldırıldı...
  3. Renega

AppleKutusu.com güvenli mi?

bende sahibinden.com'da görünce araştırmak istedim hakkı abinin 3 telefon aldığını duyunca ilgimi çekti kimseden kötü yorum yok. 9000tl verip kullanmayacağım garanti için para vereceğime 6000tl verip 1 yıl yurt dışı garantili apple kutusundan alırım. 8 yılda 2 ipad kullandım hiç garantiye gerek...
  4. Renega

Netflix Ortak Hesap Alımı

Biz de 3 kişiyiz bir kişi daha arıyoruz özelden ulaşın
  5. Renega

Netflix'e ortak girilir mi?

Bir kişilik yerimiz var ortak arıyoruz
  6. Renega

Netflix'e ortak girilir mi?

Ben de katılmak isterim 4K paketine
  7. Renega

iPhone 6S Plus Alınırmı ?

en iyi kamera, en iyi tasarım ve stabil sistem.. hangi oyunda kasıyor telefon? zaten telefon dediğinde kamera, performans ve tasarıma bakılır başka birşeye bakılmaz.. --- Gönderi Güncellendi --- 2000'e kesin getirtebiliyorsan düşünme al benimde ilgimi çekti şimdi siteyi yazarmısın? --- Gönderi...
  8. Renega

LG 55UH770V mi yoksa LG 55UJ630V mi?

türkiyede kimse yerli üretim yapmıyor bunu kafana sokman gerek.. bu paneli türkiyede kendimiz üretiyoruz ha? 3D teknolojisinide biz geliştirdik de bari.. yada hdr biz buzduk de tam olsun.. kendini kandırıyorsun bu panelleri kendimiz üretmeye kalksaydık 10 yıl geriden gelirdik chp yüzünden...
  9. Renega

LG 55UH770V mi yoksa LG 55UJ630V mi?

Arçelik: panel çinden gelme, zaten lg fiyatına? al sen lg bakma buna bizdede 2 tane vestel var en az 10 kere garantiye gitti geldi şuan birinin dahili uydu alıcısı bozuk ve hiç açılmıyor diğeri ise dikey gölgelenmenin zirvesinde..
  10. Renega

LG G4 mu ? SONY XPERIYA Z5 PREMIUM mu?

Sakın lg g4 almayın. mutlaka er yada geç bootlop oluyor cihaz açılmıyor sıfırlanıyor garantide. bence o fiyat segmentinde en iyisi c9 pro veya p2
  11. Renega

TürkNet hakkındaki deneyim ve yorumlar

kargoyu teslim aslasar da onlara takip kodunu iletmen gerek yoksa başlatmıyorlar --- Gönderi Güncellendi --- Onu aradığında söylemen lazım hızımı 35mbps yükseltirmisimiz dersen onlar yükseltiyor eğer yükselmiyorsa bizim uaşadığımız sorun sende de vardr. Apartmanın kutusu arızalanıyor nedense...
  12. Renega

Çok farklı biri olduğum söylenebilir :) neden iptal ettireceksiniz?
  13. Renega

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 3 aydır TürkNet kullanmaktayız ve özellikle güvenemeyen insanlar için bu deneyimlerimi paylaşmak istedim. Diğer kullanıcılar da yaşadığı olayları yorumda anlatıp yardımcı olabilirler. Alt yapımız 16mbps, hayatımız boyunca (ki yaklaşık 14 sene) türktelekom kullandık...