Arama sonuçlarınız

1. Titaniatic

Monitör birden bozuldu, açılamıyor.

Selamlar. Öncelikle sorunumu daha sonra da detayları anlatayım. Sorunum şu şekilde; bilgisayarı açarken monitör ilk başta normal gibi davranıyor, daha sonra açılmaya çalışıyor ama açılamıyor. Demeye çalıştığım şey şu, güç tuşunun ışığı yanıyor sonra geri sönüyor. Monitör açılma sesi geliyor...
  2. Titaniatic

Acil yardım gerekli, fazla vaktim yok.

Selamlar. Öncelikle sorunumu daha sonra da detayları anlatayım. Sorunum şu şekilde; bilgisayarı açarken monitör ilk başta normal gibi davranıyor, daha sonra açılmaya çalışıyor ama açılamıyor. Demeye çalıştığım şey şu, güç tuşunun ışığı yanıyor sonra geri sönüyor. Monitör açılma sesi geliyor...
  3. Titaniatic

Monitör Delirdi.

Selamlar. Monitörle ilgili bir sıkıntım var. son 1 haftadır pcyi açınca windows logosu geliyor, tam oturum açma ekranına gelince kapanıp açılıyor değişik şeyler oluyordu ve arkasındaki monitörü prize bağlayan kabloyu çekip takınca bir müddet aynısını yapıp ekranı veriyordu ama bu gün hiç...
  4. Titaniatic

Bir hata oluştu, özelliklerin tümü başarıyla değiştirilemedi.

sfc /scannow komutunu bir çok kez denedim olmadı. linktekini yüklemeyi denedim yine olmadı. o sayfa ise açılmıyor.
  5. Titaniatic

Şu anda yüklü, fakat aktif değil ve aktifleştiremiyorum dostum.
  6. Titaniatic

Selam arkadaşlar. Microsoft.NET Framework'ü, Windows özelliklerini aç veya kapat'tan aktifleştiremiyorum. Kutucuğu işaretleyip kaydet'e basıyorum ve bu hata meydana geliyor. Ondan sonra aktifleşmiyor. Ne yapmalıyım?
  7. Titaniatic

Windows 7 Sorun - Çözüm Başlığı

Selam arkadaşlar. Microsoft.NET Framework'ü, Windows özelliklerini aç veya kapat'tan aktifleştiremiyorum. Kutucuğu işaretleyip kaydet'e basıyorum ve bu hata meydana geliyor. Ondan sonra aktifleşmiyor. Ne yapmalıyım?