Arama sonuçlarınız

1. B

iPad ekranda beyaz çizgi sorunu ?

Arkadaşlar resimde gördüğünüz cihaz ekranında herhangi biri r çatlak kırık olmamasına rağmen böyle oldu. Ve iPad parlaklık full açık 15 dakika sonra normale dönüyor. Sanırım ısınıyor diye. Sorun nedir ?
  2. B

Drone yapmam için gereken parçalar ? Ve izlemem gerekn yol ??

Başlıkta da belirttiğim gibi bi drone yapmak istiyorum. Aslında yıllardır yapmak istiyorum :). Şimdi bende drone yapabilmesi için gerekn parçaların bir çoğu var. Bunları modeli ile birlikte söyleyeceğim. Framesini ve geri kalan parçalarını bunlara göre onermenizi istiyorum. Kumanda: flysky i6...
  3. B

Sınıfta kalıyorum mu ?

Bildiğiniz üzere okulların kapanmasına az bir süre kaldı. Benim sorum şu. Geçen dönem genel ort 70 di şuan ise genel ort 42 kadar düştü. Bu ortalamalar ile sınıfta kalma durumu olur mu ?
  4. B

iPad mini pixel gg

Arkadaşlar ekranda resimde görmüş olduğunuz bir sorun oldu. Bu donanımsal mıdır yoksa yazılımsal bir sıkıntimidir. Donanımsal ise ekranın hangi parçasını değiştirmem gerekir dokunmatik çalışıyor .
  5. B

iOS 12 yüklenmiyor

başlıkta da belirttiğim gibi iOS 12 yüklendi ancak indiremiyorum su anda yüklenemior hatas veriyor sorunun ne olduğunu bilen varsa yazarsa sevinirim
  6. B

App Store ödeme yönteminiz reddedildi !

Arkadaşları başlıkta da belirttiğim gibi önceden aynı kart ile app storedan alışveriş yaptım sorunsuz bir şekilde o parayı karttan cekiler yani borç yok ve güncelleme ve ücretsiz uygulamada yükleniyor ancak kartı kabul etmiyor bunun nedenini bilenler yazabilir mi
  7. B

Lg g7

lg g7 Ocak ayı gibi çıkacağı söyleniyor bende bi telefon alacağım lg g6 yı pek beğenmedim lg g7 sizce nasıl olur iyi olur mu fiyat konusunda beklemeye değer mi --- Gönderi Güncellendi --- Acil cevap lütfen --- Gönderi Güncellendi --- Cevabı olan yok mu :)
  8. B

2000-2500 TL telefon önerisi

Yakın bir süre içinde telefon almayı düşünüyorum bütçem 2000-2500 arası ekran kasa oranı iyi olmasını istiyorum genellikle oyun oynarım oyun performansı iyi olmalı ve kamerası beni tatmin etse yeter bu özellikte telefon var mı bu fiyata ? --- Gönderi Güncellendi --- Cevap bekliyorum beyler
  9. B

Lg g6?

arakadaslar merhaba lg g6 almayı düşünüyorum kronik sorunu filan var mı ? Bana sıkıntı yaratır mı veya bu fiyatlarda başka önerileriniz var mı
  10. B

2000-2500 TL ARASI TELEFON

Merhaba başlıkta okuduğunuz gibi bu civarda bir telefon alacağım aklımda p10,lg g6, iPhone 6s var alacağım telefonda oyun oynarım kasma olmaması gerekir kamerası beni idare etsin yeter pili iyi olsun ama endok oyun önemli benim için bunların arasında hangisi daha iyidir yada Sizinde...
  11. B

Hala iPhone 6s alınır mı ?

arkadaslar sadece merak ettiğim için konuyu açıyorum 2017 yılında iPhone 6s alınır mı kasma donma yapar mı ?
  12. B

iPad ses açma tuşu çalışmıyor

Az önce böyle bir olayla karşılaştım ses kapama tuşu çalışıyor ancak ses açma tuşuna çalışmıyor şuan assastive touch ile sesi açabiliyorum sorun nedir Acil cevap lütfen
  13. B

2000 Tl ye telefon önerisi

Arkadaslar başlıktan da okuduğunuz üzere 2000 tl ye telefon arıyorum samsung önermeyin lütfen . Oyun performansı iyi olması gerekiyor ve kamerası tatmin etmesi gerekir beni .
  14. B

LG G6 mı Xiaomi mi 6 mı ?

Arkadaslar merhaba bu 2 telefon arasında kaldım lg g6 mı yoksa xiaomi mi 6 mı almalıyım kağıt üstünde xiaomi üstün ancak tasarım konusunda lg beni cezbediyor :) aralarımda fazla fiyat farkı yok hangisini alırsam alayım ithalatçı alacağım size soruyorum arkadaslar hangi telefonu almaliyim acil...
  15. B

iPad Mini 2 Youtube Açılmıyor!

arkadaslar öncelikle merhaba başlıktan da okuduğunuz üzere iPad'imden YouTube'dan video izleyemiyorum. Youtubenin uygulaması açılıyor ancak video açılmıyor sadece daire dönüyor .Daha sabaha kadar bu sorun yoktu. Sorun nedir cevaplarsanız mutlu olurum .
  16. B

Youtube para kazanma problemi

Arkadaslar öncelikle merhaba benim sorunum şu ben YouTube'da para kazanmayı etkinleştirdim ama para kazanma yerinde şöyle bir şey yazıyor: Başvurunuz gönderildi inceleniyor Bu ne başvurusu olabilir arkadaslar ? Şimdiden Teşekkürler..
  17. B

iPad mini 2 ekran siyah gözüküyor ?

Arkadaşlar merhaba benim iPad'im de şöyle bir sorun oluyor örneğin YouTube'dan video izlediğim zaman ekranı yatay çevirdiğimde ekranın çeyreği siyah gözüküyor bu sorun nedendir ?
  18. B

Clash of clanda 2. Köy hesabı açmak ?

arkadaslar ben clash of clanda 2. Köy hesabı açmak istiyorum ancak öğrendiğin kadarıyla yeni bir cihaz olarak ayarlamak gerekiyormuş ben iPad'i yeni cihaz olarak ayarladıktan sonra 2. Hesabı kurduktan sonra tekrar cipadi sıfırlayıp bu sefer yeni bir iPad olarak ayarlamadan iCloud verilerini geri...
  19. B

iPad ses simgesi gözükmüyor

arkadaşlar iPad'de şöyle bir sorun oldu Ses düzeyi gözükmüyor tuşlara bastığım zaman ama ses kısılıp yükseliyor cihazı kapatıp açtıktan sonra sorun gidiyor ama bir zaman sonra yeniden bu sorun oluyor neden olur acaba ?
  20. B

Xiaomi mi 6 Türkçe dil seçen

Öncelikle merhaba arkadaşlar xiaomi mi 6 da Türkçe dil seceneği olacak mı bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim :).