Arama sonuçlarınız

1. Hidro Dinamik

Öneri 2 Adet Telefon Önerisi

Merhabalar, Günlük işler için 2 adet sıfır telefon alacağız. İlk telefon için en fazla 6500-7500TL, diğeri için 7500-10000 TL bütçemiz var. Günlük işlerden kastım; (Önceliğe göre sıraladım.) Çok sık telefon görüşmesi (Konuşma) Evrak işleri (Office, PDF vb.) Fotoğraf çekme Dizi/film izleme...
  2. Hidro Dinamik

Soru Guineapig İsim Önerisi

Merhaba Dostlar, Bildiğiniz üzere gine domuzu besleyen birisiyim. Bu akşam gelen anlık bir gazla ilk kızımı aldığım çiftlik sahibinden yeni bir yavru satın aldım. Ancak şöyle bir sorun var, isim bulamıyorum. Sizden yeni kızıma yakışacak isim önerilerinizi bekliyorum. :) Aşağıdakiler yeni...
  3. Hidro Dinamik

Call Of Duty Oyunları İndirime Girdi

Zaman zaman forumda COD oyunları indirime girsede alsak muhabbeti dönüyor. Beklenen gün geldi bütün oyunlarında indirim var. Fırsatı kaçırmayın. ? https://store.steampowered.com/search/?term=call+of+duty
  4. Hidro Dinamik

2 Adet Modem ve Menzil Genişletici Önerisi

10 Gün önce sokak başına Tip9 dolap konuldu. Bir kaç ay içinde hiper (vdsl) aktif edilecekmiş. Şuan evde 2 adet ADSL hat var ve 2 modem, 1 router kullanıyorum. Modemler sadece ADSL2+ a kadar desteklediğinden yeni 2 adet modem arayışına girdim. Bir modemden sadece ethernet bağlantı için...
  5. Hidro Dinamik

Apartmana Fiber Getirmek

Merhaba Dostlarım, Az önce farkettim sokağın başına TürkTelekom'a ait TİP9 saha dolabı konulmuş. Tanıdıklara sorunca bir kaç gün önce konulmuş. Müşteri hizmetlerini aradığımda şuan için adsl gözüküyor, detaylı bilgi için müdürlüğe sormanız gerekmekte denildi. İlçede telekom müdürlüğü...
  6. Hidro Dinamik

Bildiğiniz absürd şarkılar var mı?

Absürd şarkıdan kastım fesatca anlasilabilecek sarkilardir. Arkadas ortaminda ciddi ciddi dinlerken biranda o absurd kismin gelip ortami renklendirmesi gayet guzel oluyor ? Asagidakiler örnektir. Eglenme amaciyla yapildiklarini dusunuyorum. Veya gercekten masumane dusuncelerle yazilmis ve...
  7. Hidro Dinamik

proteinmarket.com.tr Rezilliği

Merhaba Arkadaşlar, 11.07.2020 tarihinde sipariş vermiş olduğum dambıl setim hala daha elime ulaşmamış bulunmakta. Aramalarımın %90 ı açılmıyor. Açıldığında ise yönetim değişti 4 üne kadar süre verin. Yok yolladık yollayacağız gibi saçma bahaneler üretiyorlar. Son 2 gündür ise ürün kargoya...
  8. Hidro Dinamik

Balkonumuzun yeni misafirleri

Balkonumuzun yeni misafirleri ? Sevelim sevilelim.
  9. Hidro Dinamik

Psu sağlam ama bilgisayar açılmıyor

Elimdeki eski kasayı günlük kullanmak icin temizleyip kuracaktım. Kasa hic acilmiyor. Psu fanı, cpu fanı hic bir tepki yok. Psuya şase yaptirip calistirdim calisiyor. Ama anakarta baglayınca tık yok. Sorun güc dugmesinde diye dusundum ancak sesi eskisi gibi click sesi geliyor. Sizce sorun...
  10. Hidro Dinamik

Aynı evde 2 adsl bağlantısı

Mezun olup memlekete geleceğim için internetimi memlekete taşımak istiyorum. Çünkü modeme 1 kisi baglansa ping 300 400 leri görüyor. Sadece adsl altyapısı olduğundan vdsl ye de geçemiyorum. Gerçi Ttnet ile 40 50 pingi görüyorum indirme yükleme hızları işime yarayan detaylar değiller. Kendi...
  11. Hidro Dinamik

Guinea pig (Gine Domuzu) "MURPHY"

Merhaba Arkadaşlar, Sizlere kendi beslediğim bir hayvan dostumdan bahsetmek isterim.Zira ülkemizde çok bilinen ve/veya tercih edilen bir hayvan değil. Hem tecrübelerimi aktarıp hem sizlerede guineapigler hakkında ön bilgi vermek için açtım bu konuyu. Öncelikle guineapigler kemirgen türüdür...
  12. Hidro Dinamik

Steam Arka Plan Öneri

Merhaba Arkadaşlar, Steam profil arka planım için canlı birşeyler arıyorum. Malum 4700 sayfa arkaplan olduğu için tek tek dolaşıp büyütüp karar vermek kolay olmuyor o yüzden bildiğiniz kullandığınız gördüğünüz varsa önerebilirseniz sevinirim. Şuan canlı renkler düşünüyorum ancak ileride sıkılıp...
  13. Hidro Dinamik

Steam Cs go karakter fiyatları büyük artış

An itibarı ile Cs go karakterlerinde büyük fiyat artışı yaşanmakta elinde olan değerlendirebilir.
  14. Hidro Dinamik

Monitör önerisi bekliyorum

Merhaba arkadaşlar, 1 sene önce aldığım hazır sistemime monitor arıyorum. Bütçe bu ay için 1400-1500 tl ama duruma göre 1 2 ay daha erteleyip 2000 lere butcemi çıkarabilirim. Genellikle fps tarzı oyun oynayıp dizi film izlemek ve solid catia gibi programlar kullanıyorum. Bunları göz önüne alarak...
  15. Hidro Dinamik

Steam hakkında 2 soru ve Oyun tavsiyesine ihtiyacım var

Merhaba arkadaşlar. Steamden 150TL ye kadar oyun/oyunlar önerebilecek var mı ? Oyunun güzelliğine göre bütçe 200 250 max. 300 TL ye kadar çıkarabilirim. Daha öncesinde knight,silkroad,metin2,cs go,warrock, pointblank gibi oyunlar oynadım. Ama her türlü oyun tavsiyesine açığım çünkü eskisi kadar...
  16. Hidro Dinamik

Rtx 2070 sistem tavsiyesi

Arkadaşlar bir kaç aydır ara ara konu açıp bir şeyler danışıyorum. Pek tatmin olabileceğim cevaplar alamadığım ve sürekli teknoloji geliştiğinden kafam her seferinde karıştığından son konumu açıyorum. Bu akşam veya en geç yarın sabah bilgisayar sipariş edeceğim. Sadece...
  17. Hidro Dinamik

Sistem önerisi 5bin tl

Merhaba arkadaşlar, Bir kaç güne sistem satin alacağım. Autocad, solidworks, kac adams tarzı çizim programları kullanabilmek için alıyorum. Makine mühendisliği için gerekli daha bir çok programda çalıştırmayı planlıyorum. Ileride girdigim sektörde lazim olabilecek bir sürü program olduğundan her...
  18. Hidro Dinamik

Çizim için sistem tavsiyesi ve bir dünya soru

Merhaba arkadaşlar, Catia,solidworks,autocad,siemens nx,3dmax, c++,matlab gibi mühendislikte işe yarayan bir sürü programı barındırıp gerektiğinde kullanabileceğim bir sistem almam gerekiyor. Üniversite son sene telaşesinden dolayı en az catia,adams car gibi bir kaç program kullanmam gerek...
  19. Hidro Dinamik

Windows 10 Satın Alım Hakkında

Merhaba Arkadaşlar, Yakında bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Freedos olacağından sistem olarak windows 10 kullanmayı istiyorum. Ancak bu işler nasıl olur bilmiyorum daha öncelerde oem lisans kullandığımdan bilgim hiç yok. Bu sistem işleri nasıl olur işler bilmediğimden eğer sistemi aldıktan...
  20. Hidro Dinamik

Logitech mk220 nasıl ?

Merhaba arkadaslar, Bugun küçük oldugu icin bakindigim klavye mouse setini zorla ailem aldı ozelliklerini kalitesini arastiramadan alinca aklima takildi nasıldır idare eder mi ? Masa sehba koltuk gibi evin heryerine laptopu tasidigim icin ve laptop klavyesini oyun esnasinda kullanmamak icin...
  21. Hidro Dinamik

Hangi Catia

Merhaba arkadaşlar, Yaz döneminde kendimi catia programında geliştirmek istiyorum. Catia hakkında araştırma yaparken anlayamadığım bir nokta oldu. Catia nın çeşitlerimi var ? Mesela catia p3 v5-6r2017 ve catia 3d experince gördüm. Makine mühendisliği okuyorum. Autocad Solidworks orta seviye...
  22. Hidro Dinamik

Hurda Arac Teşviki

Merhaba Arkadaşlar, Önceden de yakın zamanda da duyduğum hurdaya ayrılacak araç teşviklerini merak ettim. 2018 de 10 bin tl ötv indirimi çıktı ancak eskiden beri 20 yaş üstü aracın kilosuna belli bir miktar para ödeniyordu. 2018 de bu ödenecek tutar ne kadar bilen var mı ? Araştırdım ancak hep...
  23. Hidro Dinamik

Araba önerisi

Merhaba Arkadaşlar, Babamı 1.5 sene evvel kaybettik. Ondan kalan arabamız iflah olmayacak kadar eski arabayı kendiside degistirmeyi düşünüyordu. Bir davamız var kazanırsak 30 bin tl gelecek bi kac ay icinde. Kenarda araba icin birikmis bir paramizda yok yadigarı 4.5 bine hurdaya cikarmayi...
  24. Hidro Dinamik

Valve Complete Pack almalı mıyım ?

Arkadaşlar Cs go sahibiyim ancak bu pakette gerçek fiyatı 333 tl olmasına rağmen 21.4 tl ye düşmüş. almalı mıyım ? içerisindeki oyunlar nasıldır fikri olan varmı ? Birde 2. konu açmıyım. Önerdiğiniz hoşunuza giden oyunlarıda yazarsanız sevinirim hazır indirim zamanındayken alabilirim.
  25. Hidro Dinamik

Counter Strike - Global Offical Görev Nasıl Yapılır ?

Merhaba Arkadaşlar, 2 3 yıldır cs go sahibiyim ancak görevleri bilmiyorum. Doğrusu adının görev olduğundan dahi şüpheliyim. Kimi sitede jeton kiminde görev demişler. Ne olduğunu anlamadım. Söylenene göre görev yaparak görev sonunda silah sahibi oluyormuşuz. Bu olay nedir ? ve nasıl yapılır ...
  26. Hidro Dinamik

Mouse Önerisi

Arkadaşlar 5 10 yıl oldu logitech m185 kullanıyordum.(modeli internetten bakarken öğrendim belkide değildir fotosu aynı) Sol click basmamaya başladı 3 basıyor 5 basmıyor felan. Yeni Mouse almayı düşünüyorum ancak bütçem tam belli değil. 0-200 arası gibi görünüyor ama her ihtimale karşı her...
  27. Hidro Dinamik

ms-gamingoverlay bağlantı hatası

Arkadaşlar steam üzerinden cs go açtığımda her açılışta böyle bir hata ile karşılayıp oyun ekranı masaüstüne atıyor ve öyle oyuna giriyor. Oyun dosya kontrolünü yaptım, bilgisayarım yeni formatlandı driverlar dosyalar felan yüklenip güncellendi. Her oyun açılışında masaüsüne geri dönüp oyuna...
  28. Hidro Dinamik

Windows 10 da Birkaç Sorun

Merhaba Arkadaşlar. Acer Aspire E15 (E5-573G) model bilgisayarımı 3 yıl önce Windows 10 home yüklenmiş bir şekilde aldım. Ürün katoloğunda dahi Windows 10 olarak verildiği söyleniyor. Ancak uzun süredir format atmadığım ve bir kaç hata aldığım ve hataları düzeltemediğim için sıfırlama kararı...
  29. Hidro Dinamik

Oyun Önerisinde Bulanabilir misiniz ?

Arkadaşlar öncelikle uzun süredir oyun oynayamıyordum piyasayı takip edemedim. Aklımda bazı sorularda mevcut. 1-)Warrock ve PointBlank'ta hackerlar duruyor mu ? Ve oynayan kullanıcı sayısı oyun için aktiflik ne durumda? 2-)Silkroad pvp server arıyorum kullanıcı sayısı biraz fazla olsun ne...