Arama sonuçlarınız

1. avalonYT

9500gt win10 desteği bulunması

Değinmek istediğim konu aynı yaşta olan ve halen iş yapan geforce 9500 gt'nin win 10 sürücü desteği bulunması fakat performans olarak kendisinden daha iyi olan hd 4850 serisinin win 10 desteği olmaması. Geforce 9500gt yaklaşık 10-11 yaşında günlük kullanım için hala uygun ve kendisinin win10...
  2. avalonYT

Catalyst control center başlatılamıyor hatası alıyorum windows 10

Ekran kartı : Ati mobility radeon hd 4850 İşletim sistemi : Windows 10 Bu ekran kartı için uygun win10 driver yok bende win8 driver'ı kurdum , CCC kurmaya çalıştım kurduktan sonra böyle bir hata alıyorum bazı oyunlarda DirectX11 hatası alıyorum. Ekran kartı sürücüsünü bir kaç kere kaldırıp...
  3. avalonYT

Masaüstü bilgisayarı 4-5 gün açık bırakmanın zararı varmıdır

Masaüstü bilgisayarı 4-5 gün açık bırakmanın zararı varmıdır
  4. avalonYT

Instagram sayfanız için logo yapımı

Merhabalar yeni bir video ile karşınızdayım kendi hazırlamış olduğum tasarım paketi ile harika logolar yapımını gösterdim. iyi seyirler
  5. avalonYT

Xioami kılıf nerden bulabilirim

spigen markasının kılıfları varsa nerden bulabilirim bilgisi olan var mı ?
  6. avalonYT

YouTube kanalım sizce önü açık mı ?

youtube kanalım'da teknoloji içerikli videolar paylaşıyorum sizce ne tür videolar daha çok izlenebilir bir fikriniz var mı ? youtube kanal link bırakıyorum (reklam amaçlı değildir moderatörler) Avalon
  7. avalonYT

mi band 4 almak için sebep var mı ?

mi band 3 kullanmaktayım 4'e geçiş yapmam mantıklı olur mu ?
  8. avalonYT

Photoshop Hız Efekti Verme - Araba Hız Efekti verme

Videom da arabalara hız efekti nasıl verebilirsiniz gösterdim iyi seyirler
  9. avalonYT

YouTube Eğitim Seti

YouTube hakkında hiçbir bilgisi bulunmayan arkadaşlar bu playlist ile video yüklemeye hazır hale gelebilir video serimiz devamlı güncellenecektir iyi seyirler Youtube Eğitim Seti: Youtube Eğitim Seti - YouTube
  10. avalonYT

Netflix Olaylarını Özetlediğim Video

Netflix Türkiye'nin son günlerde başına gelenleri atılan tweetleri özet bir şekilde anlattım >>
  11. avalonYT

YouTube Seo Eğitim Seti

Merhabalar YouTube eğitim seti devamlı güncellenen bir video serisi olacaktır tek yapman gereken oynatma listesini kayıt etmen gerek YouTube Seo Eğitim Playlist: Seo Eğitim - YouTube
  12. avalonYT

Camtasia Benzeri Program var mı ?

Aradığım program hem camtasia düzeyinde olsun hemde boyut düşük olsun en önemlisi ücretsiz olsun bildiğiniz neler var
  13. avalonYT

Bedava steam key kazanma

10 dolar değerinde bedava steam key kazanmak çok basit tek detaylarını videom da anlattım linki bırakıyorum iyi seyirler. >>>
  14. avalonYT

Youtube Trend'in gereksiz videoları

Youtube Trend'in gereksiz videolarını buraya atabilirsiniz