Arama sonuçlarınız

1. E

Rapido Kalem

Bugün gittim. Kalemi aldım ve geldim. Kalem yazmıyordu :D Dedim heralde bu kalemi temizlememişler. İçini açtım içindeki kabında mürekkep yoktu kfdhokfhoıxjh Bilmiyorum belkide benim cahilliğim ben ilk başta alırken içinde mürekkebi olur sanmıştım :D Bide onun mürekkebi için gidicem Normal...
  2. E

Açık Lise Kredi Sistemi

Üniversiteyi bilmiyorum :)
  3. E

Açık Lise Kredi Sistemi

Öncelikle ben bu konuyu açan kişiyim bu diğer hesabım. O hesaba girmeye üşendim :D Ve uzun uzuuun yazmışsın ama kusura bakma xkdfhgpoxkdho Ben o açık lisede okumuyorum :D Benim okuduğum açık lisede sadece senede 3 kez sınava gidiyorsun ders falan yok. Okula hiç gitmiyorsun evde çalışıyorsun...
  4. E

Rapido Kalem

Bende yeni başladım zaten :D Bu alanda kendimi geliştirmek istiyorum. Normal B-2B kalemleriyle çiziyorum kendimce şuan. Henüz öğrenme aşamasındayım. Yani mesela henüz bir insanın fotoğrafının karakalem halini çizebilmiş değilim daha yeni başladım B-2B kullanmaktansa 0.1 kullanırım daha iyi :D
  5. E

Rapido Kalem

KaraKalem çizimleri için kalem lazım. Fazla detaya gireceğim, bu kalem hakkında bilgisi olan birisi bana 0.2 - 0.1 hangisini almam gerekiyorsa söyleyebilir mi? İlla bu saydığım ikisinden birisi değil örnek verdim çok bilgim yok hangisini almalıyım set olarak almayacağım şimdilik sadece 1 tane...
  6. E

Resim Kalemi (Karakalem)

Merhaba. Resim konusunda yeniyim en azından kendimi denemek istiyorum. Kalemlerden falan çok anlamıyorum. Karakalem çizimleriyle başlayacağım ve bu çizimlerin basit çizimler olmasını istemiyorum yani detaya girebilmeliyim. Benim bildiğim en iyisi sanıırm Rapido Kalemleri ama şuan daha yolun...
  7. E

Açık Öğretim Lisesi Hakkında Soru (Yeni Kayıt)

Merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi Açık lise hakkında bir sorum var. Bildiğiniz gibi 15 Eylül son kayıt tarihiydi. Bazı sebeplerden dolayı o güne kadar kayıt yaptıramadık,kaçırdık. Daha sonra 18-22 Eylülde olan ''Mazeretli Kayıt'' için gittiğimizde kayıt için eksik belgeyle gittiğimizi...
  8. E

Bilgisayardan Çıkan Sesi Kaydedemiyorum

Başlıkta da dediğim gibi. Ben youtube için videolar çeken birisiyim ve farklı uygulamalarda denedim. Video çektiğim programla alakası yok yani. Bilgisayarda bir ayar falan mı var yani bilgisayardan ses çıkıyor ben duyuyorum kulaklığımda. Ama o sesleri kaydedemiyorum. Bir çözümü varsa, bilen...
  9. E

Windows xp Ses Değistirme Uygulamasi

Merhaba.Win xp kullanıyorum youtube'a League of Legends oyunu için şarkılar yazıyorum ancak sesim kötü. Fake voice var ama onun içinde kaydetmek için bir şey bulunmuyor ve onu açıp ses kaydetmeyi açınca sesim normal kendi sesim olarak duyuluyor. Morphvox pro diye bir program varmış sanırım o da...
  10. E

Windows XP çalışan script LOL

Merhaba. Elobuddy gibi scriptler win xp ye inmiyor. Benim bulabildiğim bir tek GOS var. Ama dodgeları her zaman düzgün yapmyıor mükemmel değil yani. Ve karakter kombolarını indrdiğimde de saçma saçma hareketler yapıyor. Mesela lux haritada utli menziline giren kişiye direk ulti atıyor bu normal...
  11. E

1500-2000 TL Oyun Bilgisayarı Toplama

Merhaba. 1800 TL Civarı bilgisayar toplamak istiyorum. baktığım yerlerde en fazla 6 taksit seçeneği gösteriyor ve 1 takside en fazla 300 tl verebilirim. League of Legends oyuncusuyum ve videolar çekeceğim kasmaması lazım. Önerilerinizi bekliyorum...
  12. E

1500-2000 TL pc önerisi

Öncelikle forumda yeniyim konu doğru yerdedir umarım. Başlıkta belirttiğim gibi 1500-2000 civarı pc toplamak istiyorum. LOL videoları çekeceğim ve kasmaması lazım fps yüksekte olmalı. Bilen arkadaşlar önerirse sevinirim...