Arama sonuçlarınız

1. colorgames

16 Yaşında İki Genç Geliştiriciden Yeni Yerli Oyun: Let's Cube!

Okul ve sinavlarinda da basarilar dilerim. Selamlar
  2. colorgames

anagram+1 iphone'da

Sevgili arkadaşlar, Android versiyonu çok sevilen oyunumuz anagram+1'in IOS versiyonu da yayında. Ingilizce tanıtım videosu (oyunun elbette Türkçe'si de var -hatta en güzel anagramlar Türkçe): Apple App Store Linki: anagram+1 on the App Store Google Play Store Linki: anagram+1 - Google...
  3. colorgames

ilk oyunum "anagram+1"

Sevgili arkadaslar, gunluk sorular ve 1 nisan sorusu icin anagram+1'i instagramdan takip edebilirsiniz: https://www.instagram.com/anagram_game/ Selamlar
  4. colorgames

ilk oyunum "anagram+1"

anagram+1 oyunumuzun tanitim videosu: Yakinda Turkce'sini de yapacagiz insallah. Selamlar
  5. colorgames

16 Yaşında İki Genç Geliştiriciden Yeni Yerli Oyun: Let's Cube!

Merhaba Ahmet, Oyununuzu dun aksam indirdip denedim ve cok begendim; tebrik ederim. Ozellikle ayna modu cok guzel. Basta imkansiz gibi geliyor insana ama sonra cesitli yontemler gelistiriyor insan kendi kendine. Cok basarili olacaginaza inaniyorum insallah. Zaten Pixel Soccer oyunununuzun...
  6. colorgames

ilk oyunum "anagram+1"

Degerli arkadaşlar, Ilk oyunum "anagram+1"i play store'da yayınladım. "anagram+1" bir kelime ve anagram oyunu. Size bir sözcük + bir harf veriliyor ve bunları kullanarak gizli sözcüğü bulmanız gerekiyor. Örneğin size "RAF" + "E" veriliyor ve "FARE"yi bulmanız bekleniyor. Kolay gibi gozukebilir...