Arama sonuçlarınız

1. S

Soru Hangi Sistem Valorant'da Daha Yüksek Fps Alır?

Merhaba 1. Kombinasyon Amd Ryzen 5 2600 + Sapphire pulse rx 5500 xt 4gb ? 2. Kombinasyon Amd Ryzen 5 3600 + Asus Gtx 1050 Tİ 4gb ( çift fan ) ? Sadece Valorant oynuyorum..
  2. S

Yardım Valorant Sistemim iyi ama çok drop sorunu var

Arkadaşlar merhaba öncelikle sistemim; Ryzen 5 2600 Sapphire rx 5500 xt 4gb 512gb ssd 16 gb ram 2x8 2133mhz 144 hz monitör 140-150 fps alıyorum ( çatışma sıralarında ) fakat son zamanlarda artık acaip şekilde gözle görülür drop yemeye başladım geçen sene bu yoktu ne yaparsam yapayım şuan oyun...
  3. S

Yardım Ryzen 5 2600 soğutucusunu takamıyorum?

Bugün temizlemek için fanı sökücektim vazgeçtim daha sonra 2 vidası oturmuyordu takamadım hepsini birden çıkarıp deniyim dedim busefer de gördüğünüz gibi vidaların karşılıkları içine gitti ne yapmam gerekiyor acil yardım https://www.hizliresim.com/k0lz3pe 1635363320 Bir kişi yardım edemiyor mu...
  4. S

Kymco agility 125 ruhsatta farklı yazıyor

Merhaba konu başlığım biraz saçma olabilir kafamda ki soru işareti şu; 2 3 gün önce kymco agility 125 aldım fotoğrafı ve ruhsatın fotoğrafını paylaştım bakabilirsiniz sorum şu ruhsatla herşey uyuyor tamam hoş agility yerine neden ck 125 t.6 yazıyor ruhsatta ve aldığımda motora birden gaz verince...
  5. S

İphone tavsiyesi

Merhaba. Sadece Iphone olmak üzere bütçe sıkıntım yok ama fazla abartmamak gerektiğini düşünüyorum. benim için önemli olanlar; - kamerası - şarjı - yani ıphonelardan şuanda en mantıklısı :) teşekkür ederim..
  6. S

Aras Kargo Cumartesi Dağıtım Yapıyormu ?

Hepsiburadan perşembe akşamı telefon aldım.Bugün(Cuma akşamıda gelmedi) aras kargo cumartesi getirirmi ?
  7. S

Huawei P9 Lite 2017 mi Galaxy J7 Prime mı Almalıyım?

Merhaba.. Bu 2 telefon arasında kaldım telefonu yarın alıyorum perşembe günü hepsi burada'dan 2 sininde hafızası 16gb malesef ama yeter ya yinede. Herşeyiyle karşılaştırıp bana bi tavsiye verin lütfen acill..
  8. S

Sony Xperia X mi - Huawei P9 Lite 2017 mi ?

Merhabalar. 1500TL sınır ile bu 2 cihaz arasında kaldım.Hangisini önerirsiniz? - 1500TL Sınır ile bunlardan daha iyi dediğiniz cihaz tavsiyelerinide alabilirim max ekran boyutu 5.2 :) Teşekkürler.
  9. S

Xiaomi Telefonları Hangi Mağazalarda Satılıyor ?

Resmi olaraktan kastım.. mesela mediamarkt,teknosa,gold,evkur,vatan,migros ve benzeri mağazalar işte buralardan birinde yada başka mağazalarda satılıyormu internet dışında ?
  10. S

1500 TL TELEFON TAVSİYESİ!

Merhabalar.. Aradığım özellikler: Ekran : 5.0 , 5.2 inc mümkünse 5.5 olmasın.. Batarya : Eh işte 1 günü çıkarsın :) Kamera : Arka,Ön Kamerası iyi olsun önemli İnternet,oyun ortalama girerim işlemcisi iyi olsun orta segmente göre.. İthalatçı garantisi önermeyin! Sınır duruma göre 1600 tl'ye...