Arama sonuçlarınız

1. E

Süperonline fazla İnternet Hızı

650 MB zamanının speedtest ss i var mı
  2. E

Asansör boşluğundan kablo çekmek yasak mı

Deprem yasaları nedeniyle kanunlar değişmiştir. Qr kodla denetim getirdiler en küçük şeyde bile kırmızı etiketi yapıştırıveriyorlar
  3. E

Turkcell superbox alınır mı ? Pismanlık mı?

Onun yerine düz data hattı al?
  4. E

Geçiş mi yapmalı? Yoksa interneti kapatmalı mı?

Yandaş derken ?
  5. E

Mobil-4.5G ile fiber arasındaki internet farkı neden?

Ve ondan deneyince de sonuçlar çok benzer oluyor
  6. E

Telefon da mobil modem de aynı zaten
  7. E

Deneyimimi şöyle anlatayım: splashstop uygulamasını kullanıyorum. Evimin internetlerinden (5ms 100 down 4 upload) bilgisayarımı telefonuma yansıtıyorum 4,5g de stabil değil ama başka bir WiFi ortamında daha stabil görüntü alıyorum. Ve benim yaptığım her 10 speedtestden sadece 3’ü 100’ü geçiyor...
  8. E

Ont için verilen alet olabilir, buna yapılacak bir şey var mı bilmiyorum. Ont yanlış hatırlamıyorsam modemin yanındaki fiberi bakıra çeviren cihazdır. 5Ghz yi kapama. İnternet paketine bak. Ona göre hızı yerinde mi? Kotasız 100 mgbs net alsan hiçbir problemin olmayabilir. 4,5g için nasıl...
  9. E

Türknet rezilliği

Ucuz ya da pahalı: evine neti kim getiriyorsa onun netini kullanman lazım. Evine kabloyu getiren şirketin netine mahkumsun. Herkes için durum böyle. Hazırlık okumasaydım aynı sene üni sınavına girecektik. Yıllar ne kadar çabuk geçiyor. Fiberi nereye kadar alıyorsun? Mahalle ? bina? salon?
  10. E

İnternet altyapısı

Ama cep telefonlarına sunulan internet için fiber getiriyorlar?!
  11. E

ping

Kablo ile mi WiFi ile mi bağlısın? Wifi sa 802.11ac kullan
  12. E

Türknet nasıl aynı altyapıyla...

ben de 100 kullanıyorum. aylık ortalama indirmem 500 gb'ı geçiyor, yüksek gb'lı indirmelerde bekletiyor. Hele yurtdışındaki sunucularından data çekince hızım 50 mbps'ye kadar düşüyor. Fiberi türktelekomdan alıyorum alyapısı binamızın altına kadar geliyor ordan sonra daireye kadar bakır cat6...
  13. E

bu kafayla daha çok çekersiniz... 4 mgbts adsl inizde iyi sürünmeler
  14. E

Bir oyun yaması birkaç gb, 4k 1saat 5k video 14 gb asıl sen mantıksız konuşuyorsun
  15. E

? Deneyimlerimden bahsediyorum bakır çöptür, aksi idda edilemez. vdsl yarı fiber yarı bakır sonuçta var bakır. Ülkemizin imkanları yeterince olmayabilir ama bu gerçeği değiştirmiyor. 25-35-50 gibi değerler gerçekten iyi değil sadece ihtiyacını biraz görür. ---- Mesajlar birleştirildi ----...
  16. E

Bakırın girdiği altyapı beş para etmez
  17. E

Şu anda çağın gereksinimleri 100 mgbts ve üstü ftth ile. Bakır kablo ile net taşınmaz. Bakırla Telefon görüşmesi yapılır sadece!
  18. E

ADSL ve vdsl çağ dışı maalesef:( belki Türknet in dediği doğru olabilir ama bakır kabloda hızın çok çok kesilir:/ hala bi fiberi çekemediler 2019 a giriyoruz
  19. E

Evine fiber gelmiyor mu?
  20. E

Speedtest sonuçlarımızı paylaşalım.

bizim evin altına fiber kablo geliyor ama ordan yukarı telefon kablosu ile çıkıyor. Cat6 kablo ile değiştirmemize rağmen 6 ucunu kullanamadıkları için 2 ucunu bağladılar. T11 kutusu ne zaman gpon kutusu ile değişir? ---- Mesajlar birleştirildi ---- O ftth hangi tür evlere geliyor türktelekom...
  21. E

O şirketler evimin içine gelip de ftth bağlamıyorlar. Kampanyaları 100 mgbts ama bakır ile. Vodafone 100 megabits ile 1000 megabits arası hız veren tek şirkettir. Ve 100 megabits üstü net paketleri daha adil fiyata veriyorlar. Turkcell superonline/ Türktelekom da satılan 1000 megabits 1000...
  22. E

Niye diğer ülkelere göre fiber hızları çok düşük

Avrupa da fiber altyapı da alabileceğiniz en ucuz net 1 yıl önce 100 megabits di (Fransa) şimdi onu da kaldırmışlar 300 mgbts den başlatıyorlar. Kaan terzioğlu da açıklama yapıyor: ortak altyapı falan.... Sdn ve diğer haber siteleri de o CEO’ları sıkıştıran tek bir soru dahil sormuyorlar. Şaka...
  23. E

50 mgbts i özledim diyen var, arkadaşlar ne dediğinizin farkında mısınız? Avrupa da fiber altyapı da alabileceğiniz en ucuz net 1 yıl önce 100 megabits di (Fransa) şimdi onu da kaldırmışlar 300 mgps den başlatıyorlar. Kaan terzioğlu da açıklama yapıyor: ortak altyapı falan.... Sdn ve diğer haber...
  24. E

Turkcell soruları alayim

aklıma takılan 4 soru var cevaplarsanız çok memnun kalırım 1) 2019 da akk/akn kalkacak peki 100 mgbts üstü hız veren paketler gelecek mi? 250? 500? upload hızı ne olacak? 2) e-sim türkiye ye ne zaman geliyor devlet bu konu hakkında ihale/toplantı ne zaman yapacak? 3) pos makinekerine 3g ne zaman...