Arama sonuçlarınız

1. M

İş Imkanı Olan Sertifikalar Nelerdir?

Selam arkadaşlar ben sertifika almayı dusunuyom tercihim autocat almak. Aklıma takılan alırsam iş imkanım olurmu. Arge hasta kabul vb. Alsam faydalı olurmu. Yada başka ne tur seltifika almalıyım. Lise mezunuyum yazılım okudum.
  2. M

İnstagram daha sonra tekrar dene

Arkadaşlar instagram da 1 gunde fzala insan takip ettiğim için toplumumuzu korumak için takip etme işlemleri sınırlıyoruz hatası var bu sorun cozulur mu ne yapmam gerek
  3. M

Hangi oyun motorunu kullanmalıyım?

Kaliteli bir oyun için hangi oyun motorunu kullanmalıyım? gerek performans gerek grafik bakımından Unrel mi? unity mi?
  4. M

hangi dillerle robotik kodlama yapabiliriz?

c# ile robotik kodlama yapabilir miyim, yada c# ile ne yapabilirim? geleçeği olan diller hangileri?
  5. M

oyun motoru grafigi etkisi var mı?

merhabalar bir oyun yazarken yapmış oldugunmuz modellemeyi oyun motoruna aktarırken oyun motoru o modellemenin kalitesini degiştirir mi?
  6. M

Cilt beyazlar mı?

Selâmlar. Askerden geldim karardım. Normalde beyaz tenli ve sarışınım esmer hic yakışmıyor. Zamanla beyazlar mıyım? . beyazlamak için etkili bir yöntem var mı?
  7. M

Unity'nin desteklediği veri tabanı nedir?

slm unity hangi veri tabanı destekliyor? SQL mi MySQL mi
  8. M

yabancı kanallardan canlı yayın dizi film seyrede bilir miyiz?

slm ben abd kanalı olan freeform kanalından canlı yayın izlemek istiyorum fakat su hatayı alıyorum (ABD'nin veya bölgelerinin dışında görünüyorsun. Uluslararası hak sözleşmeleri nedeniyle, bu videoyu yalnızca ABD’deki ve bölgelerindeki görüntüleyenlere sunuyoruz. ) bağlanmak için bir yolu var mı?
  9. M

bank24 kullanımı nasıl?

bende bank24 kartı var sizce iyimi kullanışlı mı ? başka ne kart önere bilirsiniz? bütün kartların özellikleri aynı mıdır?
  10. M

banka kartım internet'ten alış veriş yapmıyor?

banka kartım internete açtım fakat udemy den satın alma işlemi yapmaya çalışıyorum yapmıyor? udemy abd sunuculu ondan yapa bilir mi? ödeme şekilleri (visa,mastercart ) benim visa ama udemy desteklemiyor diyor? neden yapıyor olabilir?
  11. M

banka kartıyla internet'ten alış veriş yapabilir miyim?

merhabalar ben banka kartı almayı düşünüyorum ama o kartla internet'ten alış veriş yapabilir miyim? bide banka kartların hesap işlem ücretleri oluyor mu?oluyorsa ne kadar (aylık mı, yıllık mı)?
  12. M

php videolu anlatım için kaynak?

merhaba php öğrenmeye karar verdim fakat en iyi videolu anlatım kaynağı arıyorum. kaynak bilgisi olan varsa önere bilir mi.(Türkçe)
  13. M

iş dünyasında yetenekler

slm lise bilgisayar web programlama mezunuyum. çizimi seviyorum.bir fabrika vb. gibi yere alırlarmı illa üniversite okumam mı lazım. veya seltifika alsam girermiyim.
  14. M

Yeni bir dil öğrenmek istiyorum ?

merhabalar yeni bir dil öğrenmek istiyorum nasıl başlamalıyım hangi yolları izlemeliyim. kelime öğrenme yolları nelerdir? dil öğrenmiş varsa, yada fikri olan varsa söyler misiniz?
  15. M

iphone mi samsung mu ?

slm arkadaşlar ben tel almayı düşünüyorum ama iphone mi samsung mu karar veremedim sizce hangisini almalıyım yada başka önerebileceginiz marka var mı? neden tercih etmeliyim? kullananlar lütfen tafsiye?
  16. M

Lise mezunu belediyede iş bulabilir mi?

slm arkadaşlar ben lise den bilgisayar mezunuyum. belediyede iş bula bilirmiyim? örnek maski gediz veya belediye binasın da bilgisayar işi bula bilirmiyim?
  17. M

acıkögretim ile bilgi almak istiyorum?

merhaba arkadaslar açık öğretime giden arkadaşlar yardım edebilirmi? ösym den istedigim bölume gidemiyom. acıkögretimden gidemez miyim illa ösym den tercih yapmak zorun damıyım lütfen yardımlarınızı bekliyorum?
  18. M

godot unity farkı?

slm arkadaşlar godot oyun motorunun grafikleri nasıl kullanıslımı,unity den farkı nedir sizce kullanmalı mıyım?
  19. M

Yatay geçiş sistemi

merhabalar ben liseden üniversiteye geçiş yapmak istiyorum yatay geçiş hakkımı kullancam. ama merak ettigim konu sşu sınavsız geçiş ile yatay geçiş aynı şey mi? ygs 150 barajını geçtim.
  20. M

Mobil oyundan reklam geliri nasıl olur?

yapmış olduğum bir oyunda günde 1 milyon aktif kullanıcı olursa bundan kazanç sağlayabilir miyim? oyun için reklam fiyatları hakkında bilgisi olan var mı?
  21. M

Modem arayüzüne giriş yapamıyorum

arkadaşlar tp link modem,minin içine giriyorum 1-2 saat sonra giremiyorum takılıyor. bi de durduk yere mac adresleri tanıyor birileri baglanıyor gösteriyor.site güvenli degil diyor. sebebi ne olabilir.ne yapmalıyım
  22. M

Mobil oyun yapmak için hangi programı tavsiye edersiniz?

Arkadaşlar unreal engine mi ? unity mi? kullanmalıyım? Neden? Farkı ne? Not(Mobil oyun için)
  23. M

Oyundan kazanc saglamak

Oyun tasarlicam ama oyundan nasil kazanç sağlanır
  24. M

Oyun için sunucu gerekli mi?

oyun tasarlamayı düşünüyorum sunucu gereklimi? gerekliyse web sunucusu gibi mi yoksa farklı mı? kiralama fiyatları nedir ?
  25. M

film sitesi mi oyun mu yapmalıyım?

arkadaşlar film sitesi mi yapmalıyım oyun mu yapmalıyım ? Kazanç bakımından hangisini seçmeliyim?
  26. M

Animasyon Yapmak İstiyorum Ne Önerirsiniz?

Yapmış olduğumuz animasyonları bir ara ya toplamak için kullanaçağımız program hangileridir?