Arama sonuçlarınız

1. Rdmsy

Öneri 12 Mini Pişman Eder Mi?

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır 12 mini almayı düşünüyorum ilk çıktığında 12 ile aralarındaki 1.000 TL lik fark sebebiyle 12 mini mantıksız gelmişti ama şu an 7.900 e kadar düştü ,sizce bu telefon pişman eder mi batarya ve ekran olarak? Sıradan bir kullaniciyim tarayıcıda gezinti ve Twitter...
  2. Rdmsy

iPhone 11 alınır mı

Merhaba arkadaşlar ben Huawei p30 kullanıyorum eve başka telefonu lazım oldu bizim 6si emekliye ayırdık bu indirimlerden 6830 a iPhone 11 aldık. Ürün daha gelmedi biraz yorumları falan okuyunca ekran ve boyut kenar çerçeve olarak baya eleştiri almış acaba gelmeden iade mi etsek diye düşünmeye...
  3. Rdmsy

Huawei p30 alınır mı?

Aslında mi note 10 lite alacaktım buradan bir kaç arkadaş biraz daha yukari fiyatta p30 önerdi araştırdım 4290 a sıfır satılıyor sizce bu paraya değer mi? Batarya benim için çok önemli bu fiyatta p30 'dan daha iyi diyeceğiniz önerebileceğiniz telefon var mıdır? Boyut olarak da gayet kibar olması...
  4. Rdmsy

Mi note 10 lite nasıldır?

5 ay önce sıfır iPhone 7 almıştım Bataryaya dayanamadım artık sattım. En fazla 4000 TL şarj konusunda hiç üzmeyecek hangi telefonu önerirsiniz. Fotoğraf hiç önemli değil oyun da çok nadir oynarim. Onceligim şarj ve akıcılık. Donma kasma ve ısınma olmayacak bi telefon arıyorum. Bir de boyut...
  5. Rdmsy

İos 13 sistem dokunuşu

İphone 7 de sistem dokunuşlarını kapattığımız zaman sessiz tuşu da titremiyor. Açtığımız zaman ise bütün uygulamalarda titreşim aktif oluyor. Bu titreşimi kapatıp sesiz sadece sesiz tuşunda aktif etmenin yolu yok mu?
  6. Rdmsy

İphone xs mi x mi?

Merhaba arkadaşlar iphone x almayı düşünüyorum ama hicbir yerde bulamadım. Olan yerlerde de gereksiz pahalı. Xs 7700 e düşmüş. Ama x hâlâ 9000. Iphone disinda telefon düşünmüyorum. Xr ve 11 de çok kaba geliyor. Iphone x için ne düşünüyorsunuz? Sıfırını uygun fiyata bulamaz miyiz? Üretimi mi...
  7. Rdmsy

S10 e den iphone x e geçilir mi?

Merhaba arkadaşlar, 3 ay önce s10e almıştım androide alışamadım iosu arıyorum, hız ve ekran kalitesine diyecek lafım yok ama sensörler berbat(yakınlık,hareket sensörü), kamerayı da beğenmedim. Satsam ne kadar eder onu da bilmiyorum apple gibi değerini korumuyor galiba. X kullanan arkadaslar...
  8. Rdmsy

S10e parmak izi yeri

S10e deki parmak izinin yandaki tuşun üzerinde olmasına alışamadım. A50-a70 de bile ekranda parmak izi var. Diyelim s10 ve s10 plus tan gözle görülür bi farklılık yapmak iştendi s8-s9 gibi neden arkada değilde yanda? Muhtemelen bundan sonra hiçbir telefonuna yandaki tuşa parmak izi koymayacak...
  9. Rdmsy

S10 bildirim sorunu yardım

Arkadaşlar normal mesaj geldiği zaman ekran uyanıyor ve kilit ekranında gözüküyor olması gereken bu. Fakat gmail, whatsapp vs. Uygulamalarda bildirim geldiği zaman sadece ses geliyor fakat ekran uyanmıyor kilidi açmadan ne gelmiş göremiyorum. Ne yaptıysam olmadi. Bi yardım edin.
  10. Rdmsy

S10e

Forumdaki arkadaşlara teşekkür ediyorum. P20 mı mi9t mı derken herkes s10e önerdi aldım cihazı bataryası dışında çok memnunum. Aslinda 4.000 uzerinde para vermek istemiyorum telefona fakat mediamarktta benim emektar 5 yıllık 5s i 930 liraya saydılar eskisini getir kampanyasindan , 3750 ye almış...
  11. Rdmsy

Xiaomi mix serisini nasıl bilirsiniz?

Merhaba arkadaşlar, Mix 2s inceledim sdm 845, 6gb Ram kasa biraz ağır ama boyut ve ekran kasa oranı olarak cok iyi çok şık , fiyat ise 2.700. Tavsiye eder misiniz bu modeli? Mağazalarda göremedim tabi pek tutulan bi ürün değil ama kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını merak ediyorum. 2.700 e bu...
  12. Rdmsy

LG g7 hayranlığı nereden geliyor?

Arkadaşlar hemen hemen tavsiye isteyen bütün konularda g7 yi görüyorum. 2.000 liram var diyene az daha ekleyebilirsen g7 al deniyor 4.000 liram var diyene g7 al paran cebinde kalsın deniyor. Bir kaç kişi de değil baya yazan var bu kadar mi güzel bu telefon? Tamam Snapdragon 845 qhd+ ekran Ram4gb...
  13. Rdmsy

iPhone 7 mi s9 mu?

Arkadaşlar 3500 civarı bütçe var iPhone 7 ve s9 arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz?
  14. Rdmsy

Apple kimliği doğrulama sorunu yardım!

Arkadaşlar telefonu sıfırlayıp tekrar iCloud'dan yüklemek isterken iki faktörlü doğrulama kodu SMS olarak gelmedi telefon ile seçeceğine bastım aradılar kodu girdim kabul etmedi bir kaç kez denedim sonuç ayni kodu kabul etmiyor. Şifre ve telefon numarası doğru olmasına rağmen. En sonunda fazla...