Arama sonuçlarınız

1. Durmuşkandemir

Soygun ıphone şarj kaplosu

Arkadaşlar apple mağazası şarj kaplosu için 149 tl 1m için fiyat verdi acaba önerecek olduğunuz başka marka varmı orijinale yakıt internetten sipariş veremem bozuldu o yüzden acil lazım olmazsa mecbur göz göre göre verip alacaz ---- Mesajlar birleştirildi ---- Arkadaşlar hama marka örgülü...
  2. Durmuşkandemir

Honor p9 lite

Arkaşlar honor 9 lite nasıl bir ürün sık oyun oynamayan birisi için önerirmisiniz
  3. Durmuşkandemir

Honor 9 Lite nasıl

Arkaşlar honor 9 lite nasıl bir ürün sık oyun oynamayan birisi için önerirmisiniz
  4. Durmuşkandemir

J7 prime güncelleme hatası

Arkadaşlar sürekli karşıma bu hata çıkıyor ne yapsam gitmiyor ne yapabilirim lütfen bilen arkadaş özelden de cevap vere bilir bildirimden göremiyorum bazen
  5. Durmuşkandemir

8 plus fiyatı

5899 tl fiyata satıldığını gördüm biri bana şaka desin yanlış desin
  6. Durmuşkandemir

Midye yeme yarışması

Merhaba arkadaşlar İstanbul dışında olduğu için ben katılamadım midyeci Ahmet var Çok önlü birisi midye yeme yarışması düzenliyor son katılım 25 Ağustos midyeci_ahmet resmî İnstagram sayfasından duyuruyu izleye bilir siniz ödül sıfır km BMW 118
  7. Durmuşkandemir

Tost makinası tavsiyesi

ARZUM Eco Panini Izgara ve Tost Makinesi Siyah Arkadaşlar Bağzen çok acele işim olduğu zamanlar Bağzen değişiklik olsun diye tost makinası almak istiyorum böyle bir ürün gördüm ızgara özelliği de varmış önerir misiniz yoksa önerisi olan varmı başka
  8. Durmuşkandemir

Ios 12 hakkın da düşünceleriniz

İlk kez ilk ıos sürümünü Kuracam eğer iddaları doğru çıkarsa normal de hep final sürümlerini kullanırdım iOS 12 özellikleri nasıl olacak? İşte tüm bilinenler! - ShiftDelete.Net
  9. Durmuşkandemir

Note fe çekiliş sonucu.

Arkadaşlar sonuç belli oldu mu
  10. Durmuşkandemir

Selam nasılsınız

Ramazandan dolayı eskisi gibi giremiyorum nasılsınız Sdn ailesi ramazan nasıl geçiyor herkese hayırlı ramazanlar
  11. Durmuşkandemir

Note fe çekilişine katılamıyorum

Safari ve Crome tarayıcıların dan denedim sürekli hata veriyor kaydolacak olduğum kısım kayboluyor
  12. Durmuşkandemir

Ios için video düzenleme programı

Arkadaşlar video yu çektiğin ekran videosunu ilk önce WhatsApp dan kesip sonra kaydediyorum o da çok zahmetli oluyor bir de kısa oluyor. Acaba bildiğiniz bir uygulama varmı resim gibi video kırpma programı
  13. Durmuşkandemir

Yılan oyunu

Snake '97: Telefon klasiği, dsd 164 sdn forum ailem bugün karşıma böyle bir uygulama çıktı eski telefonlar ile o eski oynadığımız yılan oyunu keyfini vermeye çalışan. Tamam o parmağımız ağrıdığı gibi bir heyecanlı bir durumu yok ama yine ekran resmî eski telefonlar olması hoşuma gitti ben ıos...
  14. Durmuşkandemir

Türkcell’den tarifeye ek s9 plus almak

Merhaba arkadaşlar Turkcell’den tarifeye ek s9 plus almak mantıklımı 5280 tl ye geliyor 12 aylık daha hesaplı yolları varmı bildiğiniz taksitle almak için
  15. Durmuşkandemir

Bunu nedir bilen varmı

Arkadaşlar bir kaç gün önce yine böyle bildirim aldım. Bu ney bilen varmı
  16. Durmuşkandemir

1 aylık bim şarj kablosunun hazin sonu

Arkadaşlar resim de gördüğünüz gibi sağlam olan 3 sene yakın kullandığım apple orijinal kablosu diğeri ise 1 ay bile olmadı kutusundan çıkartalı 2m bim den satın aldığım kablo
  17. Durmuşkandemir

Arkadaşlar destek olursanız..

İlk okula giden bir çocuğun çektiği videolar var bu yaşta kendi çabasıyla birşeyler yapması hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim
  18. Durmuşkandemir

2. El araba hakkında bilgi

Merhaba değerli arkadaşlarım 3 ay sonra araç alacam 60 bin tl ye kadar ilk önce sıfır düşünüyordum ama doların artmasıyla sıfır piyasası uçtu resmen bende 2. El araştırmaya karar verdim. Bazı abartı fiyat isteyen arkadaşları saymazsak sıfırından daha uygun fiyata satan kişiler var ama 2017 model...
  19. Durmuşkandemir

Turbo motor mu atmosferik motor mu

Başlıkda konunun tamamı var araç araştırıyorum kısmetse 3 4 ay gibi bir zaman dilimin den sonra alacam ama şimdiden araştırıp kafam da soru işareti kalmasın dedim. Wv 1.2 ya da 1.4 tsı benzinli motoruna kafayı taktım ama turbo olması kafamı karıştırıyor nasıl olur sizce jetta ya da golf 2011...
  20. Durmuşkandemir

Yeni araba satışı hakkında bilgi

Merhaba arkadaşlar yeni araba satışı konusunda değişiklikler olmuş duyduğum kadarıyla merak ettiğim bizler satışı nasıl yapacağız ve bu 3 ay garanti hangi modele kadar destekliyor galeri dışında bizleri de kapsıyormu satacak olduğumuz zaman
  21. Durmuşkandemir

Güncelleme uyarını silme

Arkadaşlar şuan 10.3.3 kullanıyorum ıos 11 güncellemesi yapmadan direk ıos 11 son sürümüne nasıl güncellerim telefonu sıfırlamadan ---- Mesajlar birleştirildi ----
  22. Durmuşkandemir

syma x5hw kumanda

Merhaba arkadaşlar donumun kumandası kazaya kurban gitti yenisine 70 tl diyorlar internette ben telefona program indirip Kuman'da yerine kullanamaz mıyım parayı verip bir de uyum sağlamazsa diye internetten sipariş vermekte istemiyorum
  23. Durmuşkandemir

Sdn kargo adresi

Merhabalar ben size kargo göndermek istiyorum hediye amaçlı tam olarak adres neydiye geçiyor telefon numarası vs alabilir miyim gönderim için lazım olacak bilgileri
  24. Durmuşkandemir

Carefoursa ps4 kampanyası

Sony PS4 500 GB Slim (3 Oyun ve 3 Aylık PSN Plus Hediyeli) | CarrefourSA ilgilenen arkadaşlar
  25. Durmuşkandemir

Kaplosuz kulak içi kulaklık önerisi

Samsung Gear IconX (2018) Bluetooth Kulaklık Fiyatı karne hediyesi ayağına yiyenim mallsef kulaklığıma el koydu yarın ya da en kısa zaman da almam gerekiyor internetten araştırdım bu dikkatimi çekti kullanan varmı ya da sizce nasıl önerirmisiniz Apple'ının alacaktın o paraya değer mi diye...
  26. Durmuşkandemir

Uygun fiyatlı zorunlu trafik sigortası alma yöntemi

Öncelikle merhaba arkadaşlar yine aracın bu yıl ki sigortası geldi teklifler aldım en uygun fiyatı sigortam net diye bir internet firması verdi kullanan varmı hiç güven olur mu poliçeyi kargo ile gönderecekler miş elime geç geldi ya da ulaşmadı diyelim trafikte bir sıkıntı yaşarmıyım zaten e...
  27. Durmuşkandemir

Atari

Arkadaşlar biraz geçmiş den muhabbet olsun diye böyle bir konu açmak istedim forum da bir çok kişi mutlaka oynamıştır oynamadıysa bile mutlaka biliyordur. Sizin en çok sevdiğiniz oyun hangisi hangi oyun size adaptör yaktırdı. Ben süper mario diyerek söze başlayım hangi markayı oynadınız Sega...
  28. Durmuşkandemir

R19 1.6 rne için lastik tavsiyesi

165/70 R13 orjinal ölçüleri bu sanırım üzerinde orjinal kapaklı jant mevcut üzerinde ki lastikler bitmek üzere fiyatı önemli değil kaliteli olmak koşulu ile önerecek olduğunuz lastik ya da lastik markası mersin iklimin de kullanılacak genelde ama arada kara vs gittiğimiz de oluyor
  29. Durmuşkandemir

Sizce nasılım

Arkadaşlar elimden geldiği kadar bir çok kişiye yardımcı olmaya çalışıyorum ama Benim hakkımda olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı yaparmısınız bildiğiniz kadarıyla @F1kan @lgsever @KeremEnginar @Hakkı Alkan @tolgacem
  30. Durmuşkandemir

S8 Plus mı Mate 10 Pro mu

Arkadaşlar internetim olmadığı için bakamadım izleyip biri yorum yapabilir mi hangisi çıktı. Benim tahminim mate 10 pro çıkmıştır Kaynak: https://m.youtube.com/watch?v=PolM3-HjIS4
  31. Durmuşkandemir

Forum programı

Bu ara yüz haliyle sdn programı dışında forum programı çıksa nasıl olur İnternet tarayıcısı ile görmek yerine ayrı bir program halinde olsa nasıl olur sizce istermisiniz böyle birşey
  32. Durmuşkandemir

Yeni forum dili ne zaman Türkçe hale gelir

Yeni ara yüzden sonra forum dili İngilizce oldu ne zaman Türkçe olur bir de Yen'i ara yüzü nasıl buldunuz
  33. Durmuşkandemir

6s ölü piksel sorunu

Bıktım bu Apple'ının özellikle 6s sıkıntıların dan arkadaşlar resim temsili ama aynı bu şekilde bir ölü piksel var telefon da servise vermekten artık ben utanır oldum bu sorun sizce ilerler mi ileri de bir sıkıntı yapar mı başına gelen arkadaşlar varmı.
  34. Durmuşkandemir

CaptainTsubasa

merhaba arkadaşlar dün ıos sürümünü yükledim story modda oynuyorum bu oyuncuların özel yeteneği nasıl aktif oluyor bilen varmı mesela kaptanın şu fileyi delen vuruşu falan gibi ilerleyen bölüm de kendisi mi aktif oluyor yapmam gerekenler mi var
  35. Durmuşkandemir

Note 8 ya da s8

Merhaba arkadaşlar bağzı arkadaşların bildiği gibi yıllardır ıos kullanan biriyim son olarak 6s aldım ve ıos dan soğumama sebep oldu. Batarya için servise verdim geldi ölü piksel hatası oldu tekrar geldi şimdi yine karşı tarafdancızırtılı ses geliyor idare ederim sıkıntı yapmayacakşekilde dedim...
  36. Durmuşkandemir

Hakkı reyis için kulaklık önerisi

Evet arkadaşlar hep kendimiz için bir Öner'i istiyoruz bu sefer hakkı abi kulaklık önerisi istemiş nerdir önerileriniz @Hakkı Alkan @tolgacem @KeremEnginar benim tavsiyem SENNHEİSER MOMENTUM WİRELESS ACTİVE NOİSEGARD KULAKÜSTÜ KULAKLIK
  37. Durmuşkandemir

Bilgisayardan WhatsApp kapatma

Arkadaşlar benim için çok önemli çalıştığım şirket bilgisayarında WhatsApp açıktı sürekli ondan mesajları kontrol ediyordum bir sorundan açılmadı ve pc tamirciye gitti ama WhatsApp hesabım açık kaldı telefondan nasıl kapata bilirim bilgisi olan arkadaşlar lütfen cevap vere bilir mi özelden...
  38. Durmuşkandemir

Shadow Fight 3 güncellemesi

Arkadaşlar severek oynadığım oyun 7 . Bölüm açılmadı sizce Yen'i bölüm güncellemesi ne zaman gelir bilgisi olan varmı yan görev yapmakdan sıkıldım artık
  39. Durmuşkandemir

Ios şarj aleti test programı

Merhaba arkadaşlar bugün ttec taşına bilir şarj aleti aldım bunun çıkış değerini öğrenmek istiyorum onun için önerecek olduğunuz program varmı üzerinde yazıyor ama telefona gelen değer ne kadar onun için 6s telefon
  40. Durmuşkandemir

Kulaklık padı nerden bulabilirim

Arkadaşlar başlığı yanlış açmış olabilirim gerçek isminin ne olduğunu bilmediğim için beats Powerbeats 2 kulaklığım var mavi silikonu kayboldu yedeğini bulamıyorum ev taşıdığımız için nerden ne şekilde bulabilirim satın almak istesem
  41. Durmuşkandemir

Nano ekran koruyucu

https://www.diamondprotectturkiye.com/ arkadaşlar yorumunuzu alabilirmiyim fikriniz nedir Diamond Protect ile filmsiz ekran koruma sağlayın! - ShiftDeleteNet --- Gönderi Güncellendi --- Aklıma şöyle bir senaryo geldi mümkünse arka kısmı cam olan Samsung ve ya apple ürünü için uygulandığı zaman...
  42. Durmuşkandemir

Toyota corolla 1.33 life kullanan

Arkadaşlar nihayet araba arayışımın sonuna geldim 40 tl ye kadar 2. El araba arıyordum ama piyasa ne hale gelmiş hayret ettim 2. Eli sıfırın dan pahalıya satanlar bile gördüm neymiş ekstra masraf yapmış tamam da abi bindiğin süreyi yaptığın yolu modeli hiç görmüyor musun. Neyse toyotanın yıl...
  43. Durmuşkandemir

Note 8 mi iPhone 8 Plus mı

Iphone 8 plus neden alınır kamerası ve bataryası gayet başarılı parmak izi okuyucu hızı çok başarılı. Müzik dinlerken oyun oynarken filim izlerken vs çok kaliteli ve yeterli ses veren bir çıkışa sahip malzeme kalitesi metal kalitesi sağlam bir his veriyor ve işçiliği gayet başarılı. Ayrıca ıos...
  44. Durmuşkandemir

Yaani kullananlar

Arkadaşlar Yen'i yerli yaani programını kullananlar varmı yorumunuzu alabilir miyim ben safariden çok daha hızlı buldum ama video açarken açılmadı nedense birde örnek veriyorum sahibinden.com da bir ilana girecem uygulama ile açmak istemiyorum ama ısrarla uygulamaya yönlendiriyor. Onun çözümünü...
  45. Durmuşkandemir

Yerli otomobil hakkında fikirleriniz

Yerli otomobili üretecek şirketler açıklandı! - ShiftDelete.Net arkadaşlar sdn başlığı açılyınca konu açmak istedim sizin fikriniz beklentiniz nedir yerli otomobil hakkında. Birde şöyle birşey eklemek istiyorum 45 ila 50 bin tl arası corolla ya da cıvıc almaya karar vermiştim sizce bu yerli...
  46. Durmuşkandemir

WiFi bağlanmama sorunu

arkadaşlar kaplo ile internete bağlanıyor sorun yok ama telefonu bağlamak istediğim de böyle birşey çıkıyor telefon 6s ama telefon ile alakalı olacağını sanmıyorum --- Gönderi Güncellendi ---
  47. Durmuşkandemir

Iphone sorunları

Merhaba arkadaşlar bu apple neden hep bir konuda sorunu çıkıyor mesela iPhone 6s de batarya problemi aramada karşı taraftan sesin cızırtılı gelme sorunu bağzı üretimler de aşırı geç şarj olma sizin başınıza hangileri geldi ve bunun en büyük sebebi nedir sizce
  48. Durmuşkandemir

35000 ile 40000 tl arası araç önerileri

arkadaşlar bu fiyat araşığında güzel konforlu bir araç arıyorum yakıt azlığı Normal olsun yeter yani az yakıp hantal gidecek birşey istemiyorum sedan tarzı gerçi çok fark etmez biraz spor duran bir araç genellikle uzun yol yaptığım için yokuş yukarı çıkarken. Zorlanmayacak birşey ve uzun yolda...
  49. Durmuşkandemir

Ios için akıllı saat önerisi

Arkadaşlar tam anlamıyla ıos uyumlu olacak sıkıntı yaratmayacak spor akıllı saat önerisi isteyecektim yuvarlak kasa olması şart hiç bir bilgim Yok nelere dikkat etmeliyim bu konu da fiyat önemli değil. Apple marka istememin sebebi şekil olarak ilgimi çekmiyor ve bildiğim kadarıyla android...
  50. Durmuşkandemir

Apple TV 4K ön sipariş fiyatı açıklandı

Apple TV 4K 64GB | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji
  51. Durmuşkandemir

Face ID hakkında düşünceleriniz nelerdir

Böyle birşey imkansız derece de gerçekten mükemmel yani pc ile ilgilenenler animasyon filimi ile araştırma yapanlar bilir bunun için çok büyük sistemler kuruluyor. Bakmayın lansmanda apple işin eğlenceli kısmını anlatmak istedi eğer bu teknolojiyi geliştirirler de ileri ki zamanlar da gerçekten...
  52. Durmuşkandemir

İPhone 8, 8 Plus ve X Hakkında Düşünceleriniz Neler?

Evet arkadaşlar bir çok kişinin beklentisini yarı yolda bırakan ve bazı konularda çığır açan Yen'i ıphone modelleri hakkında düşünceleriniz nelerdir forum olarak merak ettim
  53. Durmuşkandemir

Ios 11 kullanıcıları

Çıkmasına sayılı günler kala ben böyle bir konu açmak istedim lütfen ıos 11 çıktığı zaman kullanım deneyiminizi veya hatalarını sevdiğiniz yönünü yazarmısınız özellikle 6 ve 5s de basıl bir kullanıcı performansı verecek en çok merak ettiğim konu o. Ben ıos 10.3.3 kadar akıcı olmayacağını...
  54. Durmuşkandemir

Note 8 hakkında ilk izlenimlerim

Merhaba arkadaşlar bugün bir teknoloji mağazasın da uzun süreli note 8 inceleme fırsatım oldu. Zaten bir çok kanalda detaylı incelemesi mevcuttur o yüzden sadece genel fikirlerimi yazacam İlk önce kamera konusun da olan yorumumu yapmak internette atılan fotoğraflar da çıkıntı olduğu söyleni...
  55. Durmuşkandemir

6s cızırtılı ses gelme sorunu

Öncelikle merhaba arkadaşlar uzun zamandır yaşadığım bir soru vardı karşı taraftan konuşurken ses cızırtılı geliyordu servise vermeyi düşünüyordum telefonu ayarları sıfırladım ve şimdilik sıkıntı çözüldü. Böyle sorun olan arkadaşlar bir denesin diye bu konuyu açıyorum bir de sormak istediğim...
  56. Durmuşkandemir

Turcell den bir güzel servis daha

Sizde huzur evindeki yaşlı ve kimsesiz büyüklerimizin bayramını kutlamak ister misiniz cevabınız evet ise likten ulaşa bilirsiniz. Bu arada sevgili sdn ailesi hepinizin bayramını canı gönülden kutlar ailenizle sağlıklı huzurlu bayramlar dilerim TURKCELL - Bayram Olsun --- Gönderi Güncellendi ---...
  57. Durmuşkandemir

Pişman olduğunuz telefon hangisi?

Bu zamana kadar kullandığınız telefo lar için de aldıktan sonra sizi en çok pişman eden telefon.
  58. Durmuşkandemir

Ios 11 8. Beta yayınlandı

ıos 11 8. Betayı da yayınladı hata konusun da beklentiyi arttıran bu beta sürümü ile apple ıos 11 üzerin de çok çalışıyor gibi bir algı uyandırdı bende zaten ıos 10.3.3 de gözle görünür bir hızlanma var dı her güncelleme de kötüleşiyor klasiğine apple son vere bilir mi sizce
  59. Durmuşkandemir

Samsung a7 2016 açılmıyor

merhaba arkadaşlar bugün arkadaşımın telefonu kendiliğin den Kapandı ve Samsung logosun da kaldı ne açılıyor ne kapanıyor ses kısma tuşuna açma tuşuna bastım orta tuşa açma tuşuna vs bütün yolu denedik yine bir tepki vermedi
  60. Durmuşkandemir

iPhone 8, Android cihazlara fark atacak!

iPhone 8, Android cihazlara fark atacak! - ShiftDelete.Net bu haberden sonra değerli yorumunuzu merak ettim sizce bir zamanlar performans canavarı olan 5s gibi bizi şaşırtacak bir telefon mu gelecek yoksa bu sızıntılar sadece yalan mı. Ben şahsen Apple'dan performans beklemiyorum şimdi bile ara...
  61. Durmuşkandemir

Evcil hayvan katagorisi

merhaba arkadaşlar daha önce de bir arkadaşımız istekse bulunmuştu evcil hayvan kategorisi ne zaman açılacak acaba
  62. Durmuşkandemir

Apple Yen'i cihaz mı kullanılmış cihazmı veriyor

Merhaba arkadaşlar 17 gün önce iPhone 6s telefonumu ekran kararma ve ölü piksel sorunu nedeniyle servise verdim yaklaşım bir 10 gün sonra bana yeni cihaz ile değişim olduğu mesajı geldi ve servise telefonumu almak için gittim kozmetik olarak bir kaç yerinde sıkıntı vardı ekran kısmın da soyulma...
  63. Durmuşkandemir

Apple yine patent davası ile gündemde!

Apple tekrardan bir patent ihlali davası ile baş başa kaldı. Wisconsin Üniversitesi Apple için açmış olduğu tazminat davasını iki katına katladı. İşte dudak uçuklatan tazminat davası! Apple yine patent davası ile gündemde! - ShiftDelete.Net
  64. Durmuşkandemir

J7 2016 ve j7 2016 prime hangisi

Merhaba arkadaşlar benim çalıştığım yerdeki usta başı için telefon lazım 2 telefon arasında kararsız kaldık hangisi dersiniz 2 telefonun da fiyattı media markta 1350 tl sanırım karşılaştırmaya baktım da bazı konularda prime önde gibi ama bir çok kişi neden bilmiyorum düz j7 al diyorlar benim de...
  65. Durmuşkandemir

Kaplosuz kullaklık önerisi

Merhaba arkadaşlar dünden buyana apple kulaklığımda sıkıntı yaşıyorum sanırım kaplosu kırıldı ses gidiyor giriş kısmındaki kaplosu kurcalayınca tekrar geri geliyor bende kaplosuz kullaklık almaya karar verdim çalışırken de rahat edecek olduğum birşey istiyorum BEATS MKPX2ZE/A POWERBEATS2 ACTIVE...
  66. Durmuşkandemir

6s için power bank

TTEC 5000 mAh Taşınabilir Güç Ünitesi Sarı 2BB115SR merhaba arkadaşlar bu power banki almayı düşünüyorum 6s için sizce nasıl kullanan varmı ilerdi büyük ekran telefon alabilirim note serisi ya da Plus gibi iş görümü sizce
  67. Durmuşkandemir

Sizce bu doğrumu

#BİLGİLENDİRME #Çagri #ALamıyor veya yapamıyorsanız, Arama engelleme ve yönlendirme iptali için sırasıyla #330*0000#yi ve ##002#yi arayıp, sonrasında cihazınızı kapatıp~Açınız... #Not: İnternet ve telefonunuz hızlanacaktır;) Kaynak:Türk TeLekom Arkadaşlar kaç kere keşıma böyle paylaşımlar...
  68. Durmuşkandemir

İPhone 6s şebeke sorunu

merhaba arkadaşlar konu başlığını nasıl açacağımı bilemedim ama akşamdan buyana kafayı yiyecem telefonu dün akşam elim den düşürdüm kılıf sağlam olduğu için kozmetik bir sorun olmadı ama baktım şebekesi gitmişti telefonu kapatıp açtım pin kodunu gidiyorum resim deki ekranda kalıyor ayarları...
  69. Durmuşkandemir

Yurt dışından ıpad alma

merhaba arkadaşlar uzun zamandır hep sorulara cevap veriyorduk ama şimdi benim cevaba ihtiyacım var :) benim abimin arkadaşı var Amerika'da ben iPad mini kullanıyorum yenileme vakti geldi artık abime sordum o da arkadaşını aramış ben alayım burdan gelince hesaplaşırız demiş. Benim sorum şu acaba...
  70. Durmuşkandemir

Ios 11 hakkında düşünceleriniz nelerdir

Bugün WWDC17 de tanıtılan apple yazılımları içinde yer alan en çok dikkat çeken ıos 11 hakkında düşünceleriniz nelerdir http://shiftdelete.net/ios-11-hakkinda-her-sey-82480 ben en çok kontrol merkezini ve ıpad deki yeniliklerini çok beğendim.
  71. Durmuşkandemir

Turkcell platinum kitap kampanyası

Merhaba arkadaşlar Turkcell dr kampanyası pazar günleri platinum da 1000 kişi ile sınırla 20 tl kitap hediyesi 20 tl üstü kitap için ise kitap fiyatından 20 tl indirim yansıyor. Ayrıca yenilenen şifre kısmı ise daha çok kullanışlı.
  72. Durmuşkandemir

Yen'i Fatih Kenan İmirzaloğlu

Kenan İmirzalıoğlu çekimleri yazın başlayacak dizide Fatih Sultan Mehmet’i oynayacak. Rolü için sakal bırakıyor. Kenan ‘bölüm başına 145 bin TL alacak. Daha öncede çağrı dizisin de rol alacak iddaları varken bu sefer Fatih Sultan Mehmet'i oynatacak olduğu idda edildi.
  73. Durmuşkandemir

Iphone 8 yeni tasarımı

merhaba arkadaşlar bugün karşıma çıkan bir tasarım videosunu sizlerle paylaşmak istedim
  74. Durmuşkandemir

Spigen Sgp 11744 İnceleme

6s cihazım için aldığım bir kılıf genellikle yürüyüş yaparken telefonla cebimde rahat edemeyen birisiyim telefonu elimde taşırım ve geçenlerde elim den düşürdüm ve alt kısım dan küçük bir darbe aldı onun üzerine bu kılıfı araştırdım ve aldım iyiki almışım dediğim bir klıf. Telefonu çok düşüren...
  75. Durmuşkandemir

6s batarya seviyesi düşme sorunu

Merhaba arkadaşlar bugün telefonu şarja taktim ve normalde dolması gereken sürede iken baktığım da yüzde 99 dolmuştu bıraktım 10 dk sonra baktım yine 99 du sonra kullandığım program ile test ettim yukarıda resim de gördüğünüz gibi 1600 mAh seviyesine düşmüş. Şarjdan çıkarttığım da ise yeniden...
  76. Durmuşkandemir

Ios 10.3.2 kullananlar

Yen'i sürüme güncelleyenler yorumunuz nedir
  77. Durmuşkandemir

Samsung ve intel Qualcomm'a karşı dava açtı

Federal Ticaret Komisyonu, 2017 yılına gelindiğimde Qualcomm' rekabet karşıtı davranışı hedefleyerek başladı ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde, chip üreticisi kabul ettiği gibi rekabet etti. Intel ve Samsung, FTC dava dosyasını destekleyen, Qualcomm'un diğerlerini sıkıştırmak için mobil işlemci...
  78. Durmuşkandemir

Fiat Chrysler için zor günler

Fiat Chrysler şu anda bir milyondan fazla insanın potansiyel olarak tehlikeli bir yazılım hatası nedeniyle şirketten aldıkları kamyonları teslim etmeleri gerektiğini bildirmenin tam ortasında. Otomobil üreticisi, 1.02 milyon 2013 - 2016 Ram 1500 ve 2500'u ve 2014 - 2016 Ram 3500'ü ABD'de...
  79. Durmuşkandemir

Microsoft'un ilginç sanal gerçeklik deneyimi

Microsoft , yepyeni bir dizi iddalar ortaya atıldı sanal gerçeklik onun için hareket kontrolörleri , Windows Karışık GerçeklikVRsistemine. Yeni cihaz, hareketi izlemek için tamamen yenilenmiş bir yöntemi kullanıyor. Hareket kontrolörleri içinde sensörleri kullanacak kulaklık harici hareket...
  80. Durmuşkandemir

Nintendo PlayStation

Bir zamanlar Sony ve Nintendo ortaklığını bilen varmı. Freudcu bir fiş gibi ya da bilinmeyen bir ebeveynin çocuğunun konsolunu 90'larda çağırması gerektiği anlaşılıyor gibi, bir zamanlar bir Nintendo PlayStation vardı . Birazca. Nintendo ve Sony , CD-ROM'larda SNES kartuşları ve oyunları oynayan...
  81. Durmuşkandemir

Milli takımın yarı final rakibi belli oldu

D gurubunu başarılı bir şekilde bitiren İngiltere Türkiye ile yarı finalde karşılaşacak UEFA 17 yaş altı futbol şampiyonasın da çekcumhuriyeti'ni 1-0 yenen İngiltere yarı finalde Türkiye ile karşı karşıya. 16 mayıs salı günü oynanacak olan maçı bende sabırsızlıkla bekliyorum.
  82. Durmuşkandemir

Ronaldo ve arabacıkları

Ünlü futbolcu Ronaldo futbol başarısının yanı sıra lüks süper arabalarıyla'da herkesin dikkatini çekti.
  83. Durmuşkandemir

Dünya siber saldırı tehditi altında

Wanna, Wannacry veya Wcry olarak bilinen zararlı yazılım virüsten koruma sağlayıcısı Avast'a göre en az 75.000 bilgisayar bulaştı. AV sağlayıcısı Kaspersky Lab, Rusya'nın orantısız olarak etkilenerek en az 74 ülkedeki organizasyonlardan etkilendiğini ve bunu Ukrayna, Hindistan, Cin ve Tayvan...
  84. Durmuşkandemir

Philips Powerpro Active FC9532 İnceleme

Sevdiklerine hediye almak isteyen arkadaşlar bu inceleme tam size göre. Philips toz torbasız elektirikli süpürge.Uygun fiyatlı olsun ama emiş gücüde kaliteli olsun diyenlere tavsiyem teknik detaylarına girmeden anlatmak istiyorum resim de mevcut olduğu için. Öncelikle sessizliğe önem veren...
  85. Durmuşkandemir

Philips at620 inceleme

Merhaba arkadaşlar inceleyecek olduğumuz ürün Philips at620 üç bıcaklı traş makinalarının için de giriş seviyesi olarak kabul ettiğim bir ürün yaklaşık bir yıldır kullanmak da olduğum ürünün en büyük artısı kesinlikle su geçirmez olması.Bu sayede ister ıslak ister kuru traşlar yapabilirsiniz...
  86. Durmuşkandemir

Turkcell bağlantı problemi

Arkadaşlar tarifemi değiştirdiğim günden buyana internet sorunu yaşıyorum başka yaşayan arkadaşlar varmı acaba 2 gündür aynı sorun var bazen düzeliyor
  87. Durmuşkandemir

Apıc Run

Şirinlerin çok eylenceli macera dolu bir oyunu kesinlikle tavsiye ederim
  88. Durmuşkandemir

Film Tavsiyem | Galaksinin Koruyucuları 2!

Bu hafta sinemaya gidip eğer güzel bir filim izlemek isteyenlere eğer bu tarz filimlerde hoşlanıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim
  89. Durmuşkandemir

İos 11 Yakında İndirilebilecek

Apple, 5 Haziran'da Türkiye saati ile 20:00'da başlayacak olan WWDC 2017 de ıos 11 de duyuracak. Sizin ıos 11 de beklentileriniz nelerdir devrim niteliğinde de bir yenilik yaşanırmı sizce
  90. Durmuşkandemir

Iphone 8 Ön bilgiler

Arkadaşlar gün geçtikçe ıphone 8 hakkında meraklar çok daha artıyor. En büyük idda ekran kasa orası s8 de olduğu gibi komple bir ekran oranı geleceği yönünde ama eğim kısmı s8 de olduğu kadar çok olmaya bilir. Bir diğer idda ise parmak izi okuyucusu iki yönde idda var 1 apple logosun da yer...
  91. Durmuşkandemir

Sınırsız internet

Mobil teknoloji gün geçtikçe ilerliyor önce 2 gb internet bir ay rahat rahat giderken şimdi 2 gün demiyor. Sizce mobil hatlara sınırsız internet gelse nasıl olur sizce
  92. Durmuşkandemir

Ekranlı teyip önerisi

Arkadaşlar bir kaç gün önce aldığım Jameson ekranlı reyini kesinlikle öneriyorum özellikle ıos uyumu beni şaşırttı kablosuz olarak bağlıyor müzik konuşma yapabilirsun. Ios kullanan ve uygun fiyatlı katlanır ekranlı teyip arayan arkadaşlara kesinlikle öneririm js825
  93. Durmuşkandemir

Android için veri kısıtlaması

merhaba arkadaşlar ben ıos işletim sistemin den başka bir sistem kullanmadım ama hem deneme amaçlı hemde değişiklik olsun diye yakın zaman da android geçmeyi düşünüyorum ama ıos da olduğu gibi android veri kısıtlaması varmı ör şu uygulama fotoğraf larıma erişmesin ya da şu uygulama internetim...
  94. Durmuşkandemir

Ps4 alınır mı

merhaba arkadaşlar bu saatten sonra ps4 alınırmı sürekli matti olarak para biriktirip bir konsol alacak durum da değilim önceden ps3 aldım bir yıl bile demeden ps4 çıktı anakart arızası açtığı için çöp oldu şimdi Yen'i konsol almayı düşünüyorum acaba bu saatten sonra geç kalmış oldum mu ps5...
  95. Durmuşkandemir

Samsung Galaxy S8 ekran parlaklığı düşük mü?

Merhaba arkadaşlar bana Samsung telefonların ekran parlaklığı düşük geldi iPhone 6s ile s8 test ettim bugün belli olacak şekilde düşük geldi ve beyaz rengi biraz sarımsı gibiydi bu neden peki daha iyi olmadı lazım değilmi sizce yoksa test telefonu diyemi hatta bir kaç kişiye onlarda onayladı yan...
  96. Durmuşkandemir

Hızlı ve Öfkeli 8 Güzel mi?

Hızlı ve öfkeli 8 vizyona girdi izleyenler yorumlarını yazabilirmi beğeni derecenizi oylaya bilirmisiniz. Ben kendi fikrimi söylemek istiyorum ben çok beğendim görmek istediğim karekterin kimileri yoktu ama yine bile izlenmeye değer kesinlikle tavsiye ediyorum 2. Kez yine gitmeyi istiyorum...
  97. Durmuşkandemir

Hangi İşletim Sistemini Kullanıyorsunuz?

Şu an forum da kaç kişi hangi işletim sistemini kullanıyor?
  98. Durmuşkandemir

Sürekli internet akışı aktif

Arkadaşlar resimde görüldüğü gibi Yen'i güncellemeden sonra sürekli 3G simgesinin yanın da internet aktif sembolü beliriyor. Telefonu kapatıp açınca tekrar eski haline geliyor ama belli kullanım dam sonra yine aynı çözüm bulamadım arka tarafta ki uygulamaları kapattım yine aynı ıphone mi bul...
  99. Durmuşkandemir

WhatsApp'dan gelen sosyal medya mesajı

Arkadaşlar bu mesaj gerçek mi bilen varmı bana bu güm geldi güvenemedim
  100. Durmuşkandemir

SDN videoları yazılı anlatım

Arkadaşlar mobil internet kotaları belli herkesin WiFi ye erişmesi ya da sınırsız interneti olması zor ben SDN video larının alt kısmına video içeriği ve video daki konunun bir özeti olacak şekilde yazı yazılmasını istiyorum sizce nasıl olur haber yapılırken benim gibi kota sıkıntısı olan video...
  101. Durmuşkandemir

Ios güvenliğini bir üst seviyeye çıkartma

Merhaba arkadaşlar ıos güvenliğini üst seviyeye taşımak ister misiniz bunun için çok basit bir ayar olduğunu biliyor muydunuz öncelikle ayarlar,genel,sınırlama kısmına gelin ve parolanızı koyunuz. Neler yapa bilirsiniz uygulama saklamadan silme seçeceğini kapatmaya kişiler rehberinize erişimini...
  102. Durmuşkandemir

Biri android mi dedi?

Detaylar resimde
  103. Durmuşkandemir

Ios 10.3 sorunları

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi ıos 10.3 çok hızlı ve hafif program olmuş ama onun dışında da küçük hataları Yok değil benim karşılaştığım eksiler den biri. Kapatma düğmesine bir 4.5 Saniye kadar başınca öyle kapat işareti geliyor ve onun dışı da önceden de ıos 9 da olduğu gibi 5s de karşıma...
  104. Durmuşkandemir

Ios platformun da olmasını istediğiniz özellik

Merhaba arkadaşlar hangi özelliğin ıos sistemin de olmasını istersiniz... Benim kendi isteğim toplu mesaj gönderirken tümünü seç özelliğinin olması ya da kutucuk halinde kolay şekilde seçe bilmek ve listeye sonra başka bir kişiyi ekleye bilmem ya da çıkarta bilmem Cuma'ları iyi işime yarar
  105. Durmuşkandemir

İos 10.3 Kullananlar Buraya

arkadaşlar 10.3 kullananlar yorumunu yaza bilir mi tavsiye edermişsiniz sıkıntısı varmı kuracak olan arkadaşlara bilgi olsun
  106. Durmuşkandemir

Whatsapp Yedeği Nasıl Alınır?

Merhaba arkadaşlar faturalı bir hatta whatapp dökümanına ulaşmak mümkün mü telefon olmadan WhatsApp mesajlarına ulaşa bilir mi hattın sahibi
  107. Durmuşkandemir

LG G3 te Nasıl Konferans Yapabilirim?

Arkadaşlar ben şirket hattı olarak Vodafone kullanıyorum lg3 de nasıl konferans konuşması yapabilirim çağrıyı durdurmalısınız diyor konferans butonuna basınca
  108. Durmuşkandemir

Konferans yapamıyorum

Arkadaşlar ben şirket hattı olarak Vodafone kullanıyorum lg3 de nasıl konferans konuşması yapabilirim çağrıyı durdurmalısınız diyor konferans butonuna basınca
  109. Durmuşkandemir

İçerde

Favoriniz hangisi Celal mi kudret mi
  110. Durmuşkandemir

Kayıp ıphone

Merhabalar ıphone kayıp olursa şifrelerini kırmaları ya da usb bağlantısı ile için deki özel resimlerime ulaşmaları mümkün mü ıos bu konu da ne kadar güvenilir...
  111. Durmuşkandemir

İphone 6s Batarya Performansı Nasıl?

Merhabalar kullanan arkadaşlar dan yardım istiyorum 6s 3G sürekli açık oyun vs oynanmadığını taktirde genel kullanım da ne kadar bir batarya ömrü sunuyor konum servisi kapalı