Arama sonuçlarınız

1. Can1289

wifi gidiyor görünmüyor

Merhaba, öncelikle kullandığınız wifi cihazının marka modelini ve yaşadığınız sorunu tam olarak açıklar iseniz yardım eden kişi sayısı artabilir.
  2. Can1289

Fm Radyo yayını hakkında

Merhabalar, Fm radyo yayını hakkında bir soru sormak istiyorum. Ben deneysel amaçlı bir radyo ile müzik yayını yapmak istiyorum.(Yapacağım yayının mesafesi 500 metre). Bu şekilde radyo yayını yapmanın yasak olduğunu biliyorum ama benimki de merak işte .Duyduğuma göre yapılan yayın nerede...
  3. Can1289

Uzaktan Telefon Ekran'ı Yansıtma

Haklısınız ama ben de bir çözüm yolu arıyorum işte.
  4. Can1289

Uzaktan Telefon Ekran'ı Yansıtma

Herkese iyi akşamlar. Ben teamviewer benzeri bir program arıyorum. Amacım telefon ekranını kendi telefonumdan yönetmek. Program tavsiye edebilir misiniz? Telefonum Samsung galaxy s5 (replika) Android sürümü: 4.4.2 Rootlu.
  5. Can1289

Lityum Polimer Pil

Evet. + kırmızı kablo - siyah kablo anlamına gelir. Bu yöntemi yapın %60 çalışır tabletiniz.
  6. Can1289

Lityum Polimer Pil

Yine kesin bilgi değil ama benim çözümüm bu. Ama forumdaki abilerimizin kardeşlerimizin bakması doğru olur **Forumdakilerin fikrini alsan iyi olur.
  7. Can1289

Lityum Polimer Pil

Tekrar merhabalar, o zaman tek çareniz iki kablolu olanı alıp + - sine göre bağlantı yapmanız. Alacağınız pil tabletin voltajı ve miliamperi(MAH) ne yakın olsun.
  8. Can1289

Lityum Polimer Pil

Sorun olmaz diye düşünüyorum. Daha önceden çok deneme yaptım bununla ilgili. Gözle görülür bir fark yok.
  9. Can1289

Lityum Polimer Pil

2.tavsiyem ise tabletin markasına bakıp orijinal bataryasını almanız. (Örnek: Samsung tablet ise marka model bilgisine göre arama yapın.)
  10. Can1289

Lityum Polimer Pil

Merhabalar, size tavsiyem tabletin markasına uygun bir batarya almanız. 2 kablolu bataryalar sorun yaratabilir.
  11. Can1289

Kararlı Çalışan Modül

Evet esp8266 beni çok uğraştırdı. Sağlam kararlı çalışan bir modül lazım.
  12. Can1289

Kararlı Çalışan Modül

Evet
  13. Can1289

Kararlı Çalışan Modül

Arkadaşlar merhaba, arduıno projelerinde kullandığım esp8266 WiFi modülü sadece 12 saat veri gönderiyor internete. Bana daha kararlı bir modül lazım. projem sürekli elektriğe bağlı olacak ve uzun süre veri göndermesi gerekiyor. (1 ay - 2 ay ve daha fazla) yardımcı olur musunuz?
  14. Can1289

Uygulama tavsiyesi

Arkadaşlar bize gelen tum e mailleri sms ile bize gonderecek bir program arıyorum ben Cok arastırdım ama bulamadım tavsiyesi olan var mı?
  15. Can1289

Bu programı bilen var mı?

Arkadaşlar internette virtuino adlı bir uygulama buldum bu uygulama hakkında bilgisi olan varsa bana bu uygulamayı anlatabilir mi? Arduino projeleri ile ilgili bir uygulama sanırım...
  16. Can1289

Mini A8 Gps takip cihazının IMEI numarasını nasıl öğrenebilirim?

cihazı aliexpress üzerinden aldım kutusuz geldi faturası yok cihazın kullanma kılavuzunda yazmıyor. nasıl öğrenebilirim imei sini? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ayrıca cihazı bilgisayara bağladigimda bilinmeyen aygıt olarak gözüküyor.
  17. Can1289

Mini A8 Gps takip cihazının IMEI numarasını nasıl öğrenebilirim?

Arkadaşlar internet üzerinden mini a8 gps takip cihazı aldım. ama cihazın üzerinde hiçbir imei numarası göremedim. cihazın imei numarasını nasıl öğrenebilirim. cihazın resmi altta.
  18. Can1289

bin.uzantılı dosyaları açamıyorum.

tamam bi bakayim herkese teşekkür ederim.
  19. Can1289

Kesin sonuç verir mi,?
  20. Can1289

Merhaba arkadaşlar çok uğraşmama rağmen bir türlü bin. uzantılı dosyaları açamıyorum yardım eder misiniz?
  21. Can1289

ARDUINO PROJESI

Merhaba arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. şimdi gelelim sorumuza arkadaşlar ben herhangi bir arduinonun online olup olmadığını internet üzerinden görebilir miyim? İnternette biraz araştırma yaptım ama pek birşey bulamadım yardım eder misiniz?
  22. Can1289

PLV 720P Ip Kamera

peki sabit ip almak şart mı?
  23. Can1289

Ip camera bılgısı olan?

Arkadaşlar merhaba ben bir ip kamera almayı düşünüyorum ama bu resimdeki kamera ile uzaktan izleme yapabilir miyiz?
  24. Can1289

PLV 720P Ip Kamera

Arkadaşlar merhaba ben bir ip kamera almayı düşünüyorum ama bu resimdeki kamera ile uzaktan izleme yapabilir miyiz?
  25. Can1289

Aliexpress adres yazamıyorum

Arkadaşlar merhaba, aliexpress ten ürün alirken adres kısmına yazdığım adresi sistem kabul etmiyor site şu şekilde mesaj veriyor''**Please write English only** nasıl adresi yazabilirim?
  26. Can1289

ANDROID WEBCAM PROBLEMI

Arkadaşlar telefonu webcam olarak trackwiev sayesinde uzaktan izleyebiliyoruz ama Alfred, Ip webcam benzeri uygulamalarda sadece aynı wifi ağında olan cihazlar baglanabiliyor herhangi bir ayar ile kameramizi uzaktan izlemek mümkün olur mu? Fotoğraflar aşağıda
  27. Can1289

İnternet problemi

Arkadaşlar hattım Turkcell hattım faturalı internet paketi ile ilgili internette '''Turkcell bedava internet nasıl yapılır şeklinde bir başlık gördüm. bahsedilen şey yeni apn eklemek ayarların hepsini denedim ama bir türlü bedava internet almayı beceremedim. Sizin bildiğiniz herhangi bir apn...
  28. Can1289

VPN problemi

Arkadaşlar herhangi bir vpn programı indirmeden telefona vpn kurulabilir mi? bunların ayarları nasıl yapılıyor bilen var mı? sunucu adresi vb ayarlar nasıl yapilacak? Fotoğraflar en altta.
  29. Can1289

Word'de yazı yazamıyorum

guvenay1966 Saolasin teşekkür ederim.
  30. Can1289

Word'de yazı yazamıyorum

Teşekkür ederim.
  31. Can1289

Word'de yazı yazamıyorum

Büyük ihtimalle öyle. Peki internetten ücretsiz sürümünü indirmek mümkün mü? mesela www.tamindir.com vb yerlerden.
  32. Can1289

Word'de yazı yazamıyorum

lisanssız sürüm yazıyor baktigimda. ofis programlariyla aram pek iyi değil.Sizce lisanssiz olduğu için mi sorun?
  33. Can1289

Word'de yazı yazamıyorum

arkadaşlar bilgisayar word de bir tane harf bile yazmıyor ama wordpad powerpoint gibi yerlerde sorunu yok. bilgisayarın işletim sistemi windows 10. yardım edebilecek var mı?
  34. Can1289

Aktif olan hücre yayın kodları

KOD ==== KONU ADI ----------------------- 000 ==== Konu dizini 001 ==== Turkcell bilgi/reklam 034 ==== Belediye (Bulunduğunuz bölgedeki belediyeden önemli günlerde bazı bilgiler gönderiliyor-Su kesinti duyurusu gibi) 050 ==== Şebeke bilgisi (Bölge) 055 ==== Futbol bilgileri 090 ==== Sim konusu...
  35. Can1289

Facebook Kısa Mesaj Problemi

Yani o tür mesajlar göndermesi de Çok garip gerçekten:). Ama benim problemim hiç mesaj gelmemesi. Ayrıca ayarları kontrol ettim bir sıkıntı yok. Garip olan şey de 2 ay önce sırf bu iş için yeni bir facebook hesabı açtım. o yeni açılan hesaba anında kısa mesaj geliyor bu hesap 8-9 yıllık olmasına...
  36. Can1289

Facebook Kısa Mesaj Problemi

Merhaba arkadaşlar facebook ile ilgili bir sorum var. bildirim şeklini kisa mesaj olarak ayarladım ancak bildirimler kisa mesaj olarak gelmedi. tıpkı burada olduğu gibi ayarladım. bi bakar mısınız?
  37. Can1289

Turkcell tamamen ücretsiz servisler

Turkcell tamamenücretsiz servisler 2017 Turkcell sim menü içinde yer alan ücretsizservisler şunlardır; 1-Namaz ve ayet servisi ; bu servis için sim menü--Güncel--Sor öğren--Dini bilgiler kısmından yararlanabilirsiniz. ****Namaz servisi bulunduğunuz ilin plakakodunu yazarak namaz saatleri sms...
  38. Can1289

FACEBOOK KISA MESAJ PROBLEMİ

Merhaba arkadaşlar facebook ile ilgili bir sorum var. bildirim şeklini kisa mesaj olarak ayarladım ancak bildirimler kisa mesaj olarak gelmedi. tıpkı burada olduğu gibi ayarlar değiştirmedim. bi bakar mısınız?
  39. Can1289

Yurt dışından kaçak olarak gelen telefon 3-4 ay sonra kapandığında neden kullanamıyoruz?

çok teşekkür ederim herkese iyi forumlar.
  40. Can1289

Yurt dışından kaçak olarak gelen telefon 3-4 ay sonra kapandığında neden kullanamıyoruz?

O zaman süre bittiği zaman telefon tamamen kapanıyor. Bir daha asla kullanamiyoruz öyle mi?
  41. Can1289

Turkcell Hücre mesaj kodları

Merhaba maalesef her akıllı telefonda olmuyor. Eğer telefonunuz Samsung ise Mesajlar/ayarlar /genel ayarlar /cb(hucre yayını sekmesinden etkinlestirebilirsiniz. Lg marka akilli telefonlarda uygulama seklinde bulunuyor. //Futbol icin hücre yayını günümüzde kullanilmiyor. /// --- Gönderi...
  42. Can1289

Arkadaşlar benim merak ettiğim bir konu var. Yurtdışından kacak yolla gelen telefonlar 2-3ay gibi sürede tamamen kapanıyor telefonu bir daha kullanamiyoruz. Bu nasıl oluyor yani teknik olarak nasıl beceriyorlar bu işi?
  43. Can1289

Turkcell tamamen ücretsiz servisler 2017

Turkcell sim menü içinde yer alan ücretsiz servisler şunlardır; 1-Namaz ve ayet servisi ; bu servis için sim menü--Güncel--Sor öğren--Dini bilgiler kısmından yararlanabilirsiniz. ****Namaz servisi bulunduğunuz ilin plaka kodunu yazarak namaz saatleri sms olarak her gün gelir.****...
  44. Can1289

Modem Ethernet problemi

Merhaba evde zyxel modem var modemi kısa süre önce resetledim. açtığımda Ethernet ışığı yanıp sönüyor. ama kablosuz ağ da gözükmüyor. sizce neden? --- Gönderi Güncellendi --- ##hiçbir kablo olmadığı halde yanıp yanıp sönüyor. ##
  45. Can1289

Yurtdışından getirilen telefonlar

merhaba, telefon kapanmaz Türkiye ye geldiğinizde İmei niz sisteme düşer operatör den uyarı mesajı alırsınız. bu süre içinde kaydettirmeniz en doğrusudur.
  46. Can1289

Telekom kabloları kaç günde çeker ?

muhtemelen 1-2 hafta içinde bitirirler.
  47. Can1289

Android telefonu 4.5g 'ye zorlama

Merhaba Android marketteki MTK engine*ring adlı programı yükleyip Android ayarları/ağ seçeneklerinden yalnızca LTE yi seçin. Artık telefon sadece 4.5g şebekesine bağlı olur. Daha sonra bunu kapatmayı unutmayın!!
  48. Can1289

Uygulamayi tamamen kaldirmak icin yardim

Merhaba bi de şu yolu deneyin. Telefonunuzdan ayarlar /uygulamalar/tüm uygulamalar/Google play store ve fotoğrafta anlatıldığı gibi yapmayı deneyin.
  49. Can1289

Android telefonu 4.5g 'ye zorlama

Bunun bir yolu var Android marketteki "mtk engine*ring " adlı uygulamayi indirin. Ordan ağ seçeneklerini '' yalnızca LTE'' yi seçin. Bu sayede sadece 4.5g şebekesine bağlanacak. Daha sonra bu modu kapatmayı unutmayın!!
  50. Can1289

Otg kablosu hem şarj hem flash bellek

Merhaba bunları yapabilmeniz için 1)öncelikle cihazın otg desteklemesi gerekir. (her telefon desteklemiyor maalesef).Bunu Android marketten deneyebilirsiniz. 2)fikir güzel, denemek lazım. İyi çalışmalar.
  51. Can1289

Android Telefon Dokunmatik Sorunu...

Ekranda bir çatlak var mı?
  52. Can1289

Android telefonlar (yedek parça) hakkında bilgisi olan?

Cevabınız için teşekkürler.
  53. Can1289

Android telefonlar (yedek parça) hakkında bilgisi olan?

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım şu parça nedir ne işe yarar? Bilen cevaplasın?