Arama sonuçlarınız

1. J

Facebook Hacklendi mi?

Az önce actim Facebook u ve son defa göz gezdireyim dedim ve ne göreyim... herkeste ayni yazi... Ooo, xx tane daha sayfa varmis lan! :D koptum tabiki... mükemmel olmus.. :D
  2. J

Bluetooth Mouse-Klavye Alici (problem)

Selam. Logitech mx3200 klavye&mouse setim var. 1,5-2 metrelik mesafede cekme problemi yapiyor.. Tavsiyeleriniz nelerdir ?
  3. J

GTX260 FullHD 100Hz Problemi

Selamlar Shiftdelete ailesi. Yine bir problemle karsinizdayim :) Cok garip ama bi o kadar hakli oldugum bir problemim var... Zotac GTX260 AMP! aldim.. Yaninada Sony Bravia 32" Full HD 100Hz TV almayi düsünüyorum.. Buraya kadar hersey normal fakat ekran kartinin özelliklerinde Full HD yani...
  4. J

Üst seviye Anakart Tavsiyesi.

Selam SDN ailesi. P4 CPUlar bayagi eskidigi ve cok yavas kaldigi icin tavsiyenize ihtiyacim var. Önümüzdeki 3 sene beni cok rahat bir sekilde götürmesi ve tabiki ileride yükseltmeye kalktigimda kolaylikla yükseltebilecegim parcalar olmasi gerekiyor.. Mesela min. 16GB Ram ve 3 lü veya 4 lü...
  5. J

SDN Mobile!

m.shiftdelete.net i ne zaman görebilecegiz ? Normal sayfanin acilmasi 2-3 saniye sürüyor ama bir konuda problem var.. IRIS(mouse lu mobile browser) haric herhangi baska bir browser ile baglanmak istedigimde ana sayfadaki Flash konu basliklarina bakamiyorum veya yan tarafta acilan flash reklam...
  6. J

CeBIT-Hannover'den sicak sicak..

Robocan insanlarin gazabindan kurtulmak icin dua ederken :helpsmilie: Bunlarda sehir icinden bir-iki kare.. Simdilik videolarda eklenene kadar bu kadarcik..
  7. J

Bios Update (ariyorum)

ati x1600 pro iceq ekran karti aldim ve pc yi acarken sorun cikartiyor.. dügmeye bastigimda; bazen fanlar ve discler calisiyor ama hic ses gelmiyor, bazen uzunca bir ses geliyor ama yine acilmiyor(ekran görüntüsü dahil gelmiyor) bazen normal acilacakmis gibi oluyor ama windows acildiginda ekran...