Arama sonuçlarınız

1. volkansozeri

İşlemci Sorunum

Arkadaşlar merhaba Birincil sorum; Bir işlemcinin çalışıp çalışmadığı,arızalı olup olmadığı nasıl anlaşılır? devamı; kullandığım anakart modeli : Anakart Modelim, MSI 760GM-P21(FX) ANAKART AM3 VE AM3+ SOKET UYUMLU Satın aldığım " ikinci el " işlemci modeli ;İşlemci Modeli AMD FX-4300 3.80 GHZ...
  2. volkansozeri

Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

Cankat senin de bilgin olsun kardesim, iPod 6 Cihazımı 23 inch İPS Led monitör ile takas ettim. Alan arkadaş cihazı iTunes ile Bilgisayar'a bağlıyor,ekrana gelen her şeye evet dedim abi, sonrasında iOs 12 güncelleme yükledi ve iCloud şifresi istiyor cihaz elimde kaldı diye geri dönüş yaptı :D
  3. volkansozeri

200 tl ödül !! Web site için isim önerisi ?

Önerim : korcahil.com , gerizekalı.com Madem bilgi sitesi olacak, adı biraz ironi içerebilir, İnsanlar alışılmışın dışında şeylere ilgi gösteriyorlar. Özeleştiri yapmak gerekirse toplum olarak gerçekten cahiliz,birşeyler bildiğimizi zannediyoruz ama büyük çoğunluğumuz daha kendi...
  4. volkansozeri

Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

Arkadaşlarlar Merhaba, iPod Touch 6.Nesil cihaz satın aldım,iTunes mevcut fakat iCloud hesabı bana ait değil ve şifresi bilinmiyor. ios 10.1 yüklü, Soru : Cihaza güncelleme yaptığımda güncellemeden sonra iCloud Şifresi ister mi ?