Arama sonuçlarınız

1. A

Stajyer bilgisayarında lisanssız solidworks ?

eylül ayında okulun onayladığı bir yerde staja başladım 3 aylık eylül ayında bilgisayarıma çalışan biri solidi kurdu ekim ayında bilgisayarın yakalandı dediler bilgisayarına format atalım daha getirme dediler. geçen hafta arayıp solidden avukatların bastığını bende bilgisayarın fişinin olup...
  2. A

Laptop vidaları çıkmıyor

Merhaba 2 yıl önce bilgisayarı açmıştım fakat kapadıktan sonra vidaların bazıları dönmüyor gömülmüş gibi nasıl çıkarabilirim ?
  3. A

İlk staj yerim beni meslekten soğuttu

Hazır okul onlineken zaman değerlensin diye küçük çaplı bir şirkette isteğe bağlı staja başladım Bana vaat olarak şunu yapacaz bunu yapacaz dedi burdaki mühendis fakat sonuç sıfır Buna rağmen ben yine her günden verim almaya çalışıyorum fakat yaptığımız tek şey oturmak ve ayak işleri. Farklı...
  4. A

Başım belaya girer mi ?

2 ay önce bir firmada isteğe bağlı staja başladım ve bilgisayarıma solid kuruldu daha sonra firmaya sahte solid kullanıldığı için ceza gelmiş. Bilgisayarını daha getirme dediler 2 aydır ses seda yok fakat ben bu bilgisayarı kullanacam başka yerde işe girecem belki. İleride bu benim başımı...
  5. A

xiaomi red mi 7 belleği hakkında ?

Merhabalar, iyi forumlar. Babam yaklaşık 7 yıldır Samsung S4 8GB kullanıyor ve ona doğum gününde yeni bir telefon almaya karar verdim. Kendim Red Mi 8 Pro kullanıyorum o yüzden Xiaomi ilk tercihim kendiside beğenmişti fakat red mi 8 alacak bütçem yok ancak bütçem red mi 7 16GB olan versiyonuna...
  6. A

Uzun ilişkiden sonra hemen başkalarıyla konuşmak ne demek?

9 aylık sevgilimle 1 hafta ramız kötüydü ve konuşamdık biraz zaman verdik o benden ayrılmak istedi yeri geldi ben bitirelim dedi bir şeyler oldu aramızda her neyse orası önemli değil. En son bitti dedi ben yapma etme dememe rağmen o düzelmeyecek hiç bir şey havasındaydı. Sorun değil başladığı...
  7. A

Bilgisayarımı 16GB Ramlik aldım ama 8GB görünüyor

yaklaşık 1.5 yıl önce lenovo z500 marka bir bilgisayar aldım bilgisayarın rami 16gb idi az önce şans eseri bilgisayarda gezerken 8gb göründüğünü farkettim ne yapmam lazım ?
  8. A

Laptopumdan gelen ısınmadan dolayı gelen tıkırtı ?

Lenovo z500 laptopum var bugün oyun oynarken baya ısındıktan sonra bilgisayarın sol tarafından birden tıkırtı gelemye başladı fandan şimdide fan dönerken hafif tıkır tıkır ediyor neden olabilir ne yapmam lazım alet daha 4-5 aylık