Arama sonuçlarınız

1. A

Stajyer bilgisayarında lisanssız solidworks ?

valla alt tarafı bir staj olaylara bak
  2. A

Stajyer bilgisayarında lisanssız solidworks ?

eylül ayında okulun onayladığı bir yerde staja başladım 3 aylık eylül ayında bilgisayarıma çalışan biri solidi kurdu ekim ayında bilgisayarın yakalandı dediler bilgisayarına format atalım daha getirme dediler. geçen hafta arayıp solidden avukatların bastığını bende bilgisayarın fişinin olup...
  3. A

Laptop vidaları çıkmıyor

Merhaba 2 yıl önce bilgisayarı açmıştım fakat kapadıktan sonra vidaların bazıları dönmüyor gömülmüş gibi nasıl çıkarabilirim ?
  4. A

İlk staj yerim beni meslekten soğuttu

Staj yaptığım yer sarsak konveyör falan üretiyor küçük çaplı burdaki işleride anladımf akat yapım donuk ve bundan dolayo ağzına gelen konuşuyor
  5. A

Mesleğe çok istekli geldim hala öyleyim ama özgüvenim kırıldı aslında.
  6. A

3. Sınıfım daha zorunlu stajlarım var 3 tane ama sırası gelmedi bende işi öğreneyim diye buraya başladım soğudum
  7. A

Makine
  8. A

Hazır okul onlineken zaman değerlensin diye küçük çaplı bir şirkette isteğe bağlı staja başladım Bana vaat olarak şunu yapacaz bunu yapacaz dedi burdaki mühendis fakat sonuç sıfır Buna rağmen ben yine her günden verim almaya çalışıyorum fakat yaptığımız tek şey oturmak ve ayak işleri. Farklı...
  9. A

Başım belaya girer mi ?

Ben türkiyede lisans alan orta ölçekli firma görmedim pek. Almaları lazım prosedürü böyle ama işte sonuç bu
  10. A

Başım belaya girer mi ?

Ben stajyerim zaten özellikle başlamadan önce bilgisayara format atıp gitmiştim başımıza böyle bişi gelmesin diye fakat kendileri kurdu. Benim sorum şu yarın bir gün başka yerde işe girerken kullanacağım bilgisayarın bu konuda bir sıkıntısı olur mu 1605528124 Ben evde şu an sadece youtubedan...
  11. A

Başım belaya girer mi ?

Çoğu arkadaşımda kullanıyor yakalandık şirkette ve benim bilgisayardan. 2 aydır ses seda yok umarım başıma bir şey gelmez
  12. A

Başım belaya girer mi ?

60 günlük o lisans bildiğim kadarıyla ve onu doldurdum hocalarımız ordan ödrv istiyor bazen ve çoğu kendi cracklemeyi anlattı
  13. A

Başım belaya girer mi ?

Sildim format attım ama.kullanmam gerekiyor derslerim var evde kulanıyorum yani
  14. A

Başım belaya girer mi ?

Solidi sildim format attım ve sonra kendim öğrenci olduğum ve kullandığım için tekrar kurdum mecbur ödevdir projedir kendimi geliştirmektir vs
  15. A

Başım belaya girer mi ?

2 ay önce bir firmada isteğe bağlı staja başladım ve bilgisayarıma solid kuruldu daha sonra firmaya sahte solid kullanıldığı için ceza gelmiş. Bilgisayarını daha getirme dediler 2 aydır ses seda yok fakat ben bu bilgisayarı kullanacam başka yerde işe girecem belki. İleride bu benim başımı...
  16. A

Şu 2 bilgisayardan hangisini almalıyım ?

4gb ram olmasa bunu direk alacaktım 8in nile tartışıldığı dönemde 4 çok yetersiz özellikle autocad için
  17. A

5000 TL'ye kadar bu laptoplar alınır mı ?

Cad programlarında sıkıntı çıkarır mı
  18. A

Tamam hocam bilgisayar bakmaktan beynim yamuldu yanlış anladım kusura bakmayın :D Bende onu almaya düşünüyordum 4500 den 5k ya çıkabildik şu an matebook d15 ile acer arasında kalsanız hangisini alırsınız özellikleri hemen hemen aynı freedos olması dışında
  19. A

D15 e bakıyorum hocam şu an ama acerlerle aynı işlemci ve ekran kartı var attıklarım ne gibi fark olur artısı ne olur yani.ikna olsam alacam şimdi
  20. A

4gb ramli olan model mx330
  21. A

Hocam bu fiyata çıkamıyoruz malesef ya Acerler arasında neden mx330 lu yerine bunu tercih ettiniz acaba 1600116917 Alırsam eğer 5k olacak fiyat stokta da yokmuş zaten şık bilgisayar ama huawei bilgisayarda ne kadar iyi pek fikrim yok doğrusu ayrıca 4300 e de aynı ekran kartlı işlemcili...
  22. A

xiaomi red mi 7 belleği hakkında ?

Merhabalar, iyi forumlar. Babam yaklaşık 7 yıldır Samsung S4 8GB kullanıyor ve ona doğum gününde yeni bir telefon almaya karar verdim. Kendim Red Mi 8 Pro kullanıyorum o yüzden Xiaomi ilk tercihim kendiside beğenmişti fakat red mi 8 alacak bütçem yok ancak bütçem red mi 7 16GB olan versiyonuna...
  23. A

Uzun ilişkiden sonra hemen başkalarıyla konuşmak ne demek?

öyle tabi hocam ben de konuşayım kafasına girmiyorum ki ne bileyim. sordum ona neden böyle bir şey yaptın diye sende konuşsaydın diyor bir de. Kimle muhattap olmuşuz biz ya
  24. A

sağol hocam öyle yapmaya çalışıyorum kendimi sırf ayrıldığım için değil kendiim için geliştirmeye adım attım iyi oldu ama hep aklıma geliyor saçma bir yerde saçma bir anı o zaman da böyle konu açıyorum işte
  25. A

bunu ben varken yapmıştır zaten. ayrıldıktan 1 gün sonra telefon numarasını verecek kadar ne ara tanıştın onu geçtim çocuğun tüm fotoğraflarını beğenecek kadar ne konuşmuşluğun oldu bir kaç günde ---- Mesajlar birleştirildi ---- keşke bunları öğrenmeseydim bitti deseydim ama bildiğin boynuz...
  26. A

takma kafana demek kolayda yapacak bir şey yok istemiyorum takmak ama arka plandaki gereksiz uygulama gibi çalışıyor devamlı
  27. A

9 aylık sevgilimle 1 hafta ramız kötüydü ve konuşamdık biraz zaman verdik o benden ayrılmak istedi yeri geldi ben bitirelim dedi bir şeyler oldu aramızda her neyse orası önemli değil. En son bitti dedi ben yapma etme dememe rağmen o düzelmeyecek hiç bir şey havasındaydı. Sorun değil başladığı...
  28. A

Bilgisayarımı 16GB Ramlik aldım ama 8GB görünüyor

1 ve 3 . slotlarda 4 er gb lik ram gösteriyor yani 2 ve 4 boş görünüyor allah allah
  29. A

orda iki tane slot var 4096mb şeklinde gösteriyor ama ben eminim aldığımda 16 gb idi. fakat ben 4-5 ay önce fan arızası nedeniyle bilgisayarı servise göndermiştim fan değiştirilmişti acaba orta bi haltlar mı döndü kötü düşünmek istemiyorum ama
  30. A

aldığımda 16gb olduğunu hatırlıyorum geçen 1 ay önce windowsa bir güncelleme yapmıştım belki onla alakalı bilemiyorum yazılımsal bir şeyse windowsu 0 dan kurmam boşuna mı olur ?
  31. A

gösteriyor diye hatırlıyorum son bir windows güncellemesinden sonra böyle olmuş olbilir
  32. A

yaklaşık 1.5 yıl önce lenovo z500 marka bir bilgisayar aldım bilgisayarın rami 16gb idi az önce şans eseri bilgisayarda gezerken 8gb göründüğünü farkettim ne yapmam lazım ?
  33. A

Laptopumdan gelen ısınmadan dolayı gelen tıkırtı ?

Lenovo z500 laptopum var bugün oyun oynarken baya ısındıktan sonra bilgisayarın sol tarafından birden tıkırtı gelemye başladı fandan şimdide fan dönerken hafif tıkır tıkır ediyor neden olabilir ne yapmam lazım alet daha 4-5 aylık