Arama sonuçlarınız

1. M

React Native Bildirim

Merhaba arkadaşlar, React Native kullanarak bir uygulama geliştiriyorum. Fakat bildirim kısmında takılıp kaldım. İnternette tonlarca kaynak olmasına rağmen hala cozebilmis değilim. Firebase ile uygulamayi geliştiriyorum. Bildirim kodunu yazsam bile bilgisayardaki simülatörden bildirim gelse...
  2. M

İddia ve maç uygulaması için veritabanı

Merhaba arkadaşlar, Yapacağım uygulama için bir veritabanına ihtiyacım var. Aramakta olduğum veri tabanı iddia ile alakalı ve maçların oranlarıyla alakalı. Yani veritabanında 10 sene 20 senelik maçların oranları ve kazanananı göstermesi gerekiyor. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...
  3. M

React-Native Icin Kaynak

Merhabalar, Bir hybrid uygulama gelistirmek , ogrenmek istiyorum. Bunun icin arastirma yaptim ve en sonunda react-native de karar kildim. Kaynak tavsiye edebilir misiniz ? Ve sizce react nativa dogru bir karar mi fikirlerinizi bekliyorum..
  4. M

SQLİTE

Sqlite ile internetten veri çekip kaydedebilir miyim ?
  5. M

Bilgisayarım LOL de Kaç Fps Alır?

Butcem 600 lira civari ama ekran karti haric islemci anakart ve ram olarak. Ram icin 600 lirayi asabilirim. Ekran karti da onerebilirsen iyi olur. --- Gönderi Güncellendi --- H1z1 de oynicam hatta galiba h1z1 icin topluyorum bu bilgisayari kac olur fps bi fikrin var mi
  6. M

Bilgisayarım LOL de Kaç Fps Alır?

Merhaba arkadaslar yaklasik 500 600 liraya anakart islemci onerir misiniz rica etsem. Benim aklimdakiler X5460 - 180 TL G41 P5G41C-M LX - 150 TL 8 GB DDR3 RAM - 160 TL Boyle bi sey alacaklarimim yanina da gtx 960 alsam cs go da veya lol de kac fps alabilirim cok teşekkürlerrr.
  7. M

Pc Topladim

Merhaba arkadaslar soyle bi bilgisayar toplicam performansi ne olur veya neleri degistirmem gerek bi yardim eder misiniz
  8. M

Islemci Tavsiyesi

Merhaba dostlar :) Benim bi kac tavsiyeye ihtiyacim vardi da onu sorucam size. Evde duran eski masaustunu tekrar halka kazandirmaya karar verdim. Amacım oyun oynamak (lol,h1z1,csgo). Islemcim cok kotu oldugu icin ilk guzel bi islemci alicam Izoly M144 Intel Core i5 520 2.5GHz 4GB 320GB Masaüstü...
  9. M

Anakartıma Hangi Ekran Kartı Uyumludur?

Merhaba arkadaslar evde duran masaüstü bilgisayarımı tekrar kazanmak ve oyun oynamak istiyorum. Ondan bir delilik yapıp cok guzel ekran kartı almayı düşünüyorum. Anakartım Gigabyte G31M-ES2L (biliyorum kötü baya, cok zaman geçti bunu toplatalı). Şimdi ben bu anakarta GTX 1050 2GB almayı...
  10. M

Ekran kartı tavsiyesi

Merhaba arkadaslar yeni bi ekran karti almak istiyorum fps artisi icin su an amd radeon r7 200 series kullaniyorum ne onerebilirsiniz 400 500 civari simdiden tesekkurler intel islemci kullaniyorum
  11. M

Islemci Tavsiyesi

Butcem o kadar yok yani 500 600 civari iyi bir takviye yaparak iyi duruma getirmek istiyorum. Baska neler yapabilirim --- Gönderi Güncellendi --- Bu dediginiz islemciyi aldigimda iyi fps alabilecek miyim ?
  12. M

Islemci Tavsiyesi

Merhaba arkadaslar daha yeniyim bu konularda ve bu sitede :) Yeni bi bilgisayar topluyorum yani evdeki bilgisayari bastan yaratiyorum. Bilgisayarimin ozellikleri resimde var ordan bakabilirsiniz . Asil amacimsa h1z1 lol gibi guzel ve fps isteyen oyunlari oynayabilmek (lol olmasa bile h1z1 fps...