Arama sonuçlarınız

1. denissMDTV

Dacia Sandero Stepway 2021

Dacia Sandero Stepway 2021 videomuz yayında. 2021 Dacia Sandero Stepway 90 beygir güç ve 142 Nm tork üreten 3 silindirli 1.0 litrelik turbo beslemeli motoru, X-Tronic sürekli değişken oranlı CVT otomatik şanzımanı ve Prestige donanımıyla karşınızda. Hem de 180 bin TL'lik etiket fiyatıyla. Acaba...
  2. denissMDTV

Dron Corby Airmaster SD01 Kutu Açılımı

Bim de satılan drone yani Corby Airmaster sd01 kameralı drone Kutu Açılımı
  3. denissMDTV

Xiaomi Redmi Airdots Kutu Açılımı

peki hocam bir sonra ki kutu açılımını bugünlerde yapacağım eleştirilerinizi özenle değerlendireceğim
  4. denissMDTV

Teşekkür Ederim : )
  5. denissMDTV

haklısınız bir sonraki videomda bu eleştirilerinizi göze alacağım ve eksiklerimi gidermeyi deneyeceğim Teşekkürler
  6. denissMDTV

Xiaomi Redmi Airdots Kutu Açılım videosu ile karşınızdayız. Benim çok merak ettiğim ve iş ortamında çok ihtiyacım olan Bluetooth Kablosuz Fiyat Performans Canavarına Göz Attık.
  7. denissMDTV

PlayStation 5 çıktı! İlk Bakış

haklısın o konuda çok pahalı çıkıyorlar ben easter meteden izliyorum çok alamadığım oyunları şimdi ps5 i alınca amatörce bende deneyeceğim kitlesi saygılı ve kaliteli
  8. denissMDTV

aslında bir noktada haklısın ben oyunlarla iç içe olan bir hayatım olmasa belki bende aynı şekilde düşünebilirdim çok çabuk hızlı tüketen bir dünya olduk biri çıkar yenisi trailer da sonra cepler boşş
  9. denissMDTV

doğru karar olur ancak ülkemize gelene kadar tarih ne olur hiç belli değil
  10. denissMDTV

belki de ps4 fiyatları düşecek ve en azından onu alırlar karamsar bakmayalım diyorum ben
  11. denissMDTV

malesef ülkemizde ki dolar bandına bakarsak ve içerisinde ki donanımları da eklersek SSD vs üzücü ve 5 haneli rakamlara hazır olacağız
  12. denissMDTV

PLAYSTATİON 5 ÇIKTI !! TÜM OYUNCULARIN VE TEKNOLOJİ SEVERLERİN MERAKLA BEKLEDİĞİ KONSOL TANITILDI ! Yeni jenerasyon oyunlar ve çıkacak oyunlar tanıtıldı. Sizlerin Görüşleri Neler ? En beğendiğiniz tanıtılan oyun ? ve asıl Soru ! FİYATI ? PLAYSTATİON 5 KAÇ PARA OLACAK ?
  13. denissMDTV

6 GB BELLEK ile GTA V Oynanır Mı?

diğer özellikleri de yazmalısın ama multiplayer de sıkıntı yaşarsın
  14. denissMDTV

GoPro Hero 8 Black vs DJI Osmo Action İNCELEME 4K

AKSİYON KAMERALARININ 2 KRALI DJI Osmo Action ve GoPro Hero 8 Black iNCELEME VE KIYASLADIK GoPro Hero 8 Black en iyilerden bir tanesi olup piyasada en büyük yarışta bulunduğu dev rakibi DJI Osmo Action Sizce Hangisi Daha İyi ?
  15. denissMDTV

DJI Osmo Action Kutu Açılışı

Çok düşündüm ama sonunda almaya karar verdim : ) umarım artık daha profesyonel videolar çekebileceğiz
  16. denissMDTV

Xiaomi Redmi Note 8 Kutu Açılımı

Teşekkür EDERİM zamanla öğreneceğiz daha profesyonel olmayı : )
  17. denissMDTV

Xiaomi Redmi Note 8 Kutu Açılımı

Sami̇mi̇ ve güzel olsun dedi̇k amtör kutu açilimimizi si̇zlerle paylaşiyorum : )
  18. denissMDTV

Samsung Galaxy A40 Kutusundan Çıkıyor ✅

teşekkür ederim umarım bu samimiyet rahatsızlık vermez markalara :P
  19. denissMDTV

Samsung Galaxy A40 Kutusundan Çıkıyor ✅

KUTU AÇILIMIM HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM ARKADAŞLAR : ) Arkadaşlar Dedeme almış olduğumuz #samsung #samsunggalaxy40 #samsunga40 Sizlere Önerebileceğim Boyutu ile fiyat performans ürünü olan SAMSUNG GALAXY A40 KUTUSUNDAN ÇIKTI ! Samsung Galaxy A40 Özellikler Exynos 7885 işlemci...
  20. denissMDTV

Go pro hero 8 black ? Dji osmo action ?

büyük ihtimal profesyonel bir mikrofon gerekecektir ve yedek batarya mutlaka
  21. denissMDTV

çok teşekkür ederim bir sorum olucak peki kendi mikrofonları yetersiz kalıyor mu ?
  22. denissMDTV

5.71mpbs upload ile twitch te obs ile yayın yapabilir miyim

ÇOK RAHAT yapabilirsin sistem gereksinimlerini ve başka soruların var sa her konuda yardımcı olmaya çalışırım
  23. denissMDTV

Arkadaşlar çok kararsız kaldım iki ürün arasında konu hakkında bilgi sahibi olanlar lütfen yardımcı olabilr mi ? Kamerayı youtube kanalıma vloglar ve aynı zamanda profesyonel çekimler için kullanacağım Sizce hangisini almalıyım ?
  24. denissMDTV

LG Nanocell 55" 4K UHD Kutu Açılımı

DÜNYANIN EN İYİ TELEVİZYON MARKASI #lg KUTU AÇILIMINI Yaptık. GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM LG 55SM8000 55" 140 CM NANOCELL 4K UHD webOS SMART TV, DAHİLİ UYDU ALICI l #televizyon #teknoloji Ekran Boyu (cm):140 Çözünürlük:Ultra HDÇözünürlük (Piksel):3840 x 2160Görüntü Formatı:16:9Tarama Hızı:50 Hz...
  25. denissMDTV

Bilgisayarım eskisi gibi çalışmıyor

termal macun vs driver güncellemeleri bi bakmanı öneririm
  26. denissMDTV

Konsoldan nasıl canlı yayın yaparım ?

Merhabalar ben twitch de bilgisayardan yayın yapan bir kullanıcıyım ancak playstationdan da yayın yapmak istiyorum obs alertleriminde yayına dahil etmek istiyorum konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim bana gereken ekipman sizce nedir ? elgato game capture mu almalıyım yoksa cam link mi ...
  27. denissMDTV

Sizce en iyi Twitch yayıncısı kim?

JAHREİN !!! LORDUMUZ
  28. denissMDTV

Huawei̇ p20 li̇te kutu açilimi

Güzel ve bol mi̇zahli vi̇deomuz si̇zce nasil olmuş ?
  29. denissMDTV

Oda vlogu denemem

Kircaali̇ yöresi̇nden hemşeri̇yi̇z anlaşilan
  30. denissMDTV

LOGİTECH G305 Lightspeed Wireless KUTU AÇILIMI

Merhabalar Arkadaşlar Kanalımızın Güzel Abonesi EFLA Enes Kardeşimiz Mouse'una Kavuştu ve Kutuyu Beraber Açtık. Eğlenceli ve BOL MAKARALI VİDEOMUZU BEĞENMEYİ VE YORUMLAMAYI UNUTMAYIN Ürün Özellikleri ; Sensör Teknolojisi : Optik Sensör Kullanmaktadır Dpı - Cpı : 12000 Dpi Ağırlık : 99 Gram...
  31. denissMDTV

Oda vlogu denemem

şimdi düzenledim oldu galiba
  32. denissMDTV

Oda vlogu denemem

Arkadaşlar kendi̇mce oda vlogu ve eki̇pmanlarimi tanittim yorumlarinizi bekleri̇m ve eleşti̇ri̇leri̇ni̇zi̇de :)
  33. denissMDTV

SteelSeries Arctis 7 2019 7.1 Wireless KUTU AÇILIMI

Merhabalar Arkadaşlar Kanalımızın Yeni Göz Bebeği SteelSeries Arctis 7 (2019 Edition) #steelseries #oyun Twitch yayınlarımızda 2. yılımızı doldurduğumuz sürede bizde kanalımıza yeni bir ekipman alalım dedik ve tercihimizi kablosuz 7.1 ses sistemine sahip kulaklıktan kullandık. #denisszt Bizlerle...
  34. denissMDTV

Fiyat performans telefonu Samsung A50

Samsung'un 3 arka kamerası ve ekrandan parmak izi okuma sistemiyle gelen akıllı telefonu Samsung Galaxy A50 Kutu Açılımını Yapıyuoruz FİYAT - PERFORMANS kralı olan #a50 sizlerle..
  35. denissMDTV

Go Pro Hero 7

Arkadaşlar ve sevgili SDN ekipleri bir sorum olucak Ben twitch de yayın yapıyorum ve beğendiğim kamera gonpro hero 7 yi yayınlarımda webcam olarak obs de kullanabilir miyim ? Yardımlarınızı ve önerileri bekliyorum ☺
  36. denissMDTV

E-Spor klavyesi - BenQ Zowie Celeritas 2 Kutu açılımı

çok teşekkür ederim burakcan canım
  37. denissMDTV

E-Spor klavyesi - BenQ Zowie Celeritas 2 Kutu açılımı

Muhteşem bir ekipman herkese tavsiye ederim, Klavye Özellikleri ; Ağırlık : 1.89 Uyumluluk : Win XP , 7 , 8.1 , 10 32/64bit Switch Türü : 100% N-Key Rollover Drivers : Driver Yok Boyut : 44.2 x 17 x 3.8 Ek Makro Tuşu : Ek Makro Tuşu Yok Klavye LayOut (Tip) : İngilizce - Büyük Enter Bağlantı...
  38. denissMDTV

240 HZ MONİTÖR BenQ Zowie XL2546 KUTU AÇILIMI

Arkadaşlar benq severlere ısrarla öneriyorum,yüksek fps ve kaliteyle uyumlu 240 hz monitördür. ürün özellikleri ; BenQ XL2546 Modelimizin Özellikleri; Ekran Özellikleri Ekran Boyu 24,5 inch Çözünürlük 1920 x 1080 Görüntü Formatı 16:9 Ekran Renk Sayısı 16.7 Milyon Yenileme Hızı 240Hz Kontrast...
  39. denissMDTV

STREAM DECK KUTU AÇILIMI

Merhabar Arkadaşlar Sırada Ne Var ? Tüm Yayıncıların İşlerini Kolaylaştıran Stream Deck ilgili arkadaşlara tavsiye ederim Ürünümüzün Özellikleri ; 15 LCD-Buttons sahneleri değiştirmek için, ortam başlatın, ses ayarlama, ve daha fazlası Tamamen ayarlanabilir: gereksinim duyduğunuz düğmeler ile...
  40. denissMDTV

HP OMEN oyun canavarı kutu açılışı

Şarkıyı duydum aklıma hemen burası geldi
  41. denissMDTV

Call of Duty WWII

Arkadaşlar oynayan ve de oynamayı düşünen benim gibi Call OF delilerini bekliyorum Oyun gayet güzel ve de parasını hakediyor steam kullanıcı adım ; denisszt
  42. denissMDTV

Led Zeplinnn daha da güzel olurdu
  43. denissMDTV

Hocam acemilik ☺️
  44. denissMDTV

Teşekkürler Hocam
  45. denissMDTV

:)
  46. denissMDTV

Arkadaşlar Amatörce Çalışmam İyi Seyirler
  47. denissMDTV

RODE NT USB - Kutu Açılımı

Teşekkür Ederim ERDEM artık yayınlarda ses sıkıntılarına son veren ürün geldi .
  48. denissMDTV

RODE NT USB - Kutu Açılımı

Güzel ve Güçlü kelimesinin yanyana gelişiminden oluşan gg belki de diğer anlamı Rode Nt USB Tüm yayıncıların ve de Ses Kayıt Alanların Mikrofonu Ben twitch yayınları için aldım ilk mikrofon biraz problemliydi Şimdi Rodelandık :P iyi seyirler deniss ZT
  49. denissMDTV

Dünyanın en pahalı oyunu!

konvoylar yarışlar vs hepsi zevkli ama ETS CANDIR :p ben bu pahalı oyunu alsam yayını kiminle yapıcam :D
  50. denissMDTV

Hp Pavilion 14-AL002NT İncelemesi

Ben Şuan ihtyiyacımı görüyor ancak şöyle söylim beklenenin çok üstünde bir ürün
  51. denissMDTV

Yeni RAZER EKİPMAN 'Razer Seiren'

Beklerim HerZaman
  52. denissMDTV

discord sunucuma beklerim ancak oradan sana bunları gönderebilirim ya da reklama girmesse twitch e beklerim : )
  53. denissMDTV

Gözbebeğimiz Kristal Mikrofon Dediğimiz Razer Seiren sonunda benimle gayet memnunum ve de herkese öneririm İyi Seyirler denissZT
  54. denissMDTV

Anakart-İşlemci Uyumu?

çok önemlidir güzelce araştırman gerekir
  55. denissMDTV

NASA Dünyayı uzaylılardan korumak için "Gezegen Koruma Memuru" arıyor

farklı bir bakış-farklı bir boyut bunca sorun ve küresel dengesizlikler varken bize ne yahu Uz Ay lılardan :P
  56. denissMDTV

FOXHOLE ilkbakış-ilk inceleme

FOXHOLE, efsanevi bir strateji oyunu mu ? Kanalımızın 5. incelemesi olan ve de strateji oyunlarının tahtını sallar mı ? yok ya sallamaz ancak PUBG almaya imkanı olmayan arkadaşlarımız için ideal bir strateji oyunudur Steam Linki : http://store.steampowered.com/app/505...
  57. denissMDTV

Euro Truck Simulator 2 | Tam İnceleme

Oyun efsane ve de konvoylar şahane beklerim konvoylarıma reklam da yapalım biraz :P heryer ETS her mecra : denisszt (twitch) :D
  58. denissMDTV

Razer Blackwidow Chroma V2 Kutu Açılımı

Rica Ederim Sizden Takdir Almak beni gururlandırdı.
  59. denissMDTV

Türkiye en çok hangi oyunu oynuyor?

LoL - CS-GO - MİNEcraft bir yayıncı olarak bunları görüyoruz malesef. :D
  60. denissMDTV

gameing glavye dioruz biz ona : )
  61. denissMDTV

@Murat Burç itiraf ediyorum artık apple değil favorim Razer ! Yeşiline vuruldum
  62. denissMDTV

iPhone 8 ana ekran tuşu nasıl olacak?

vay Muratım nasılsın iyisin inşallah :D artık yürüyebiliyorum seni tanımak tanışmak çay içmek istiyorum
  63. denissMDTV

Gamers OYUNCU -SDNciler nerede ?

Güzel bir önerim var SDN ekibi ailesi evet bir teknoloji kanalı önerimde şu biz gamer - oyuncularda bir teknoloji parçasıyız hem shiftdelete olarak iyi olur Gönüllü olarak moderatörlük yaparım dc de akşamları bıç atacak cs-go cular ? veya far cry 5 gelicek Ben diyorum ki konsol yayınlarına...
  64. denissMDTV

Yeni site açtım bakarmısınız ?

evet ilk bakışım ben biraz değil baya kötü eleştirmenimdir :P site güzel arayüzleri de beğendim tek bir sorun biz gamerlara daha da geniş yer olsa :P
  65. denissMDTV

HellBlade İnceleme - İlkbakış

SDN AİLESİ Merhabalar Keyifler Nasıl Umarım iyidir : ) Ben Önce şöyle bir bahsediğim oyunları inceliyorum daha sonra görüşümü yazıyorum,youtube a da amatörce video ilk bakış olarak yüklüyorum . Nedir bu Hellblade ? Gerçekten yürek yiyenler var ise hikayesi ile süper uyuşan bir...
  66. denissMDTV

iPhone 8 ana ekran tuşu nasıl olacak?

Gerçekten heyecanlı bir şekilde bekliyorum bir Fan Boy olarak itiraf ediyorum ya 8 lenicez ya da yayıncılıık dünyasına uzay üssü bir Masaüstü :P
  67. denissMDTV

Galaxy Note 8'i ilk görenlerden olacağım :)

çok güzel olur Hakkı Reis ancak bize çifte düğün etkisi yaratmak istiyorsan ; apple lansmanı ve de senin güzel yüzünü görmek tam bir bayram havasına getirir
  68. denissMDTV

Canlı yayında sorularınızı cevaplıyoruz! SDN Cevaplıyor #99

Merhabalar Muhteşem İkili Keyifler nasıl Yayın için ultra pc arıyorum sizce bu nasıl ? OMEN by HP INTEL CORE İ7 7700 3.6 GHZ 32 GB 2TB+128GB 8 GB NVIDIA GTX1070 WIN10
  69. denissMDTV

Ahhh ya efsaneydi bu klavye ben 6 yaşındaydım komşuya giderdik world te yazı yazardık,sırf matematikten 5 alırdım komşuya gitmek için ne güzel günlerdi ya ...
  70. denissMDTV

Legendary
  71. denissMDTV

Mekanik Klavye Switchleri – Hangi Switch Daha İyi?

2 gün önce aldım ve de süper birşey green switch kullanmak tavsiye ederim Razer Blackwidow Chroma V2 Kutu Açılımı
  72. denissMDTV

Ekipmanların en iyisi ve de Razer Chroma Koleksiyonumda eksik olan sadece klavye vardı..ve de sonunda Razer Blackwidow Chroma V2 Klavyemiz TWİTCH kanalımızda ki yayınlara güzel bir renk katıcak Fazla söze gerek yok 'Razer' ve 'Gamer' eş anlamlı kelime gibi İyi Seyirler deniss ZT TEKNİK...
  73. denissMDTV

Redragon Karura K502 Oyuncu Klavyesi Detaylı İncelemesi

Güzel bir inceleme olmuş
  74. denissMDTV

Akıllı Çay Makinesi İnceleme

Herkese Tavsiye Ederim Amatörce ve de değişik bir vlog vari inceleme oldu : ) :):):) Keyifli Seyirler buradan ulaşabilirsiniz ;Bosch Ev Aletleri | Ürün listesi - Ürünler - Kahvaltı Hazırlama Grubu - Çay Makineleri - List
  75. denissMDTV

Umarım eksiz ve hatasız bir kullanım olur sizler için : )
  76. denissMDTV

Kardeşim bende bir sıkıntı yok hatta üstüne ben yayın bile yapıyorum bu pc ile hani derler ya üründen ürüne fark var die öyle
  77. denissMDTV

Razer (Yeşil Peri) Kraken 7.1 Chroma V2 Kutu Açılımı

Tamamen Katılıyorum Efsane
  78. denissMDTV

PlayStation 4 Kullananlar Kulübü

Yayın Kamerası olarak c922 aldım şimdi konsol dan yayınlar da da bana belki destek olur diye düşündüm ama .. PS4 seviyoruz da çok kendine müslüman ya , kemdine özel üretiyorlar demek ki Kesin bir bilgisi olan varsa bekliyorum cevabı : ) Teşelkkürler SDN ailesi
  79. denissMDTV

PlayStation 4 Kullananlar Kulübü

Arkadaşlar , Gençler bir sorum olucak Ps4 Camera V2 acaba pc de çalışır mı ?
  80. denissMDTV

Steelseries Rival 100 orta geç işliyor

bu sınıf pahalı bir ürünün teknik desteği yok mu ? Razer kullanıcısı olarak şaşırdım doğrusu
  81. denissMDTV

iphone kullanan birisini üzmeyecek android telefonlar nelerdir

bir apple kullanıcısı olarak kessinlikle Sony tavsiye ederim
  82. denissMDTV

Xperia XZ İlk Kamera Örnekleri Yayınlandı

Sanki bir çığır açmış gibi , gerçekten güzel bir aşama aşılmış
  83. denissMDTV

Teknoloji insanlar için ne kadar ulaşılabilir?

bu konunun yeri burası değil galiba ?
  84. denissMDTV

Razer Naga Hex V2 Kutu Açılımı - UNBOXİNG

Yöneticiler tatilde , tatil zamanı geçince gelicekler yeniden samsung or apple tartışmaları devam eder :P
  85. denissMDTV

forum iyi güzelde sanki uzun süredir üylerde bir düşüş var ?
  86. denissMDTV

Teşekkürler Kardeşim
  87. denissMDTV

Gençler,Oyuncular bu MOBA KRALI mouse tam size göre ben beğendim ve tasarımı kalitesine her zaman güvendiğim Razer'dan şaşmamaya karar verdim. Özellikleri : 14 adet, MOBA'lara göre ayarlanmış programlanabilir 7 düğmeli mekanik başparmak alanı 16.8 milyon renk seçeneğiyle Chroma aydınlatma...
  88. denissMDTV

İnternet paketi

Fazladan harcama yapmış olursun ?
  89. denissMDTV

Lol Karakter Tavsiyesi

Güzel bir bilgilendirme olmuş teşekkür ederim :)
  90. denissMDTV

Lol Karakter Tavsiyesi

Teşekkürler bende galiba vayne veya xayah düşünüyorum :)
  91. denissMDTV

Lol Karakter Tavsiyesi

Arkadaşlar LOL de güzel bir nişancı almayı düşünüyorum sizce öneriniz ne olabilir ? biraz hesaba para atıcam 3500 rp lik vs Xayah iyi midir sizce ? hızlı gelişmek için neler yapılmalı
  92. denissMDTV

Logitech C922 Pro Stream Kutu Açılımı - Unboxing

Gençler ve SDN ailesi Logitech C922 Pro Stream, akış ve yayın için üst düzey bir kamera olarak tanımlanıyor. 1080p videoları saniyede 30 kare, 720p videoları ise saniyede 60 kare olarak oynatabilen ve kaydedebilen kamera daha az ağ bant genişliği için H.264 sıkıştırma işlemini kullanıyor...
  93. denissMDTV

Galatasaray’a 2. Hagi

Her defasında yine mi yeniden mi diyoruz ancak GS ailesi olarak hep hüsran !
  94. denissMDTV

ShiftDelete tadında Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy J7 Prime'yi kutudan çıkardık!

Güzel bir tanıtım olmuş özellikle s8 tebrikler
  95. denissMDTV

Oruç tutarken spor yapılır mı?

Bir sağlık danışmanı eşliğinde neden olmasın ? ancak bir fizik tedavi uzmanı olarak asla tavsiye etmiyorum,beslenme ve spor dengesizliğe büründüğü zaman vücutta ki yıkımlar 2 kata varan oranlarda artıyor. Şöyle de bir şey var oruç 1 aylık spora ara vermek veya o günsel rutin alakalı bir spor...
  96. denissMDTV

iPhone 7 Plus neden alınır?

başlığa neden alarak tek sebep 'portre' ve fotoğraf yeteneği olabilir.
  97. denissMDTV

Çıt sesi

Apple Store zorlu center gönderdin mi ?
  98. denissMDTV

GTX 1050 Tİ MONİTÖR ÖNERİSİ

kendi kullanımım ve oyuncu deneyimlerini göz önüne alırsak viewsonic derim :)
  99. denissMDTV

Hangi Yağ Çeşidi ?

vallahi Zeytin Yağı :D
  100. denissMDTV

Hangi kulaklığı almamı önerirsiniz?

philips..
  101. denissMDTV

İOS 11 Beta1 İle İlgili Sorun

beta sürümü adı üstünde hatalar normaldir. acele işe şeytan karışır beklemekte fayda var
  102. denissMDTV

iOS 11 yüklü cihazlar Web'de görüldü!

Getirse de getirmese de alacaz memnunuz seviyoruz :D Sizde bi 10 sene daha konuşun apple nabmış ne yapmamış :P
  103. denissMDTV

iOS 11 yüklü cihazlar Web'de görüldü!

Sonuçta bizi memnun eden bir işletim sistemi :)
  104. denissMDTV

Merhaba arkadaşlar bilgisayar alıcam yardımınız lazım

Fiyat-performans olarak çok iyi gözüküyor bence almalısın
  105. denissMDTV

ViewSonic VX2276-smhd Kutu Açılımı Gözlerimizin Dostu

Gençler Gözlerimizin Dostu olan bu monitörü tavsiye ediyorum araştırabilirsiniz Flicker-Free nedir nasıldır..Ama Sağlık Önemli ! ViewSonic® VX2276-smhd 22 inç (21.5 inç görüntülenebilir) Full HD çözünürlük SuperClear IPS panel teknolojisi ile geniş görüş açısı Standart TN panellere göre...
  106. denissMDTV

SteelSeries Rival 100 Gaming Mouse İncelemesi

İki marka zaten aktif olarak birbirlerini geliştiriyorlar dizayn benim için baya önemli ürün baya zarif ve tatminkar , ha bu arada tıklama ömrü yorumuna birşey demiyorum , ortalama bir insan durmadan tıklasa belki 3. kuşak torunu bitirebilir :S
  107. denissMDTV

SteelSeries Rival 100 Gaming Mouse İncelemesi

Güzel Ellerine sağlık bende yakın zaman da bu marka ve Razer arasında kaldım bakalım incelemeler nereye ileticek beni
  108. denissMDTV

Üçüncü havalimanı inşaatında 1453 kamyonla rekor denemesi

çalışan bir insan gibisi yoktur,aynı zaman da çalışan bir millet gibi,, İşte biz onlardanız,baktıkça gururlanmamak elde değil:)
  109. denissMDTV

iPhone 7 vs iPhone SE

bak şimdi ben bir kere elma dalımı uzattım barış elçisi gibi görüldüğü gibi samsung nayır dedi :D daha da gelmem benim için davos bitti ! :P --- Gönderi Güncellendi --- Cevap budur ! nokta son . apple family by .
  110. denissMDTV

iPhone 7 vs iPhone SE

Valla olabilir neden olmasın :D ama not alsın ilerde bir elma vardı diyecek... Bu konu dışında bence senle ben şöyle bir araya gelip elmalı -samsung söyleşisi yapsak bende youtube kanalıma yüklesem güzel gır gır makara olur :P
  111. denissMDTV

Telefon Önerisi (ANKET)

seçeneklere bakılırsa 'şami' ama garantisi yok unutma
  112. denissMDTV

iPhone 7 vs iPhone SE

eğer 3 ay daha bekleme imkanın varise İphone Next Generation yani = iphone ( 8,x,pro ) bunlardan birisini al ve de huzura ereceksin .. Sosyal medya da eğer aktif isen ve de veri tabanlı paylaşımlar yapıyorsan İOS tan başkasını tercih etmek , rövaştaki şirketini yabancıya emnaet gibi olur ...
  113. denissMDTV

Beşiktaş kaç kez şampiyon oldu?

Bir Galatasaraylı olarak bu yıl keyif alarak Bjk maçlarını izledim , avrupa liginde bizi heyecanlandırdı Tebrik Etmek gerek güzel kartalı :)
  114. denissMDTV

OBS yayın hatası

arkadaşlar fikri olan var mı ne demek istiyor ?
  115. denissMDTV

Çarşamba günü bir viewsonic yavru gelicek , tamam abi tavsiyelerini değerlendirip yeni üründe uygulayacağım :):) --- Gönderi Güncellendi --- Çarşamba günü bir viewsonic yavru gelicek , tamam abi tavsiyelerini değerlendirip yeni üründe uygulayacağım :):)
  116. denissMDTV

Reklam olarak algılanmasın ancak karne döneminde Vatan Bilgisayar'da Karne İndirim dönemine girecekmiş
  117. denissMDTV

Teşekkürler Hocam :rolleyes::D
  118. denissMDTV

Ancak Hakediyor :)
  119. denissMDTV

İthalatçı garantili G5 alsam sıkıntı yaşar mıyım

uzak dur alma derim , ha bi o kadar daha paran var ise telefon için al bir dene arkadaşım
  120. denissMDTV

İçerde 36. Bölüm Fragmanı | İçerde 36. Bölüm Ne Zaman?

Bir ilerlemedir bu türk televizyonu için,keyfinde tadında bitirilen bir dizi olucak
  121. denissMDTV

Sizce Bir Oyunda Senaryo Mu Önemlidir Grafik Kalitesi Mi?

Senaryo gerçekten çok önemli ne için nasıl oynadığını bilenler daha tutku ile bağlanıyorlar,ancak görüntü kalitesi de buna eklenirse Ps4 te oldupu gibi bir oyuna 300-400 bandından paraları verebiliyorsunuz, sanki uzun metrajlı bir film gibi örneğin uncharted 4 ve gta 5 ..
  122. denissMDTV

İşte karşınızda Far Cry 5'in kötü karakterleri!

bunun zevki ve tutkusu başka olucak ne de olsa Konsol Ailesinde heyecanı bir başka
  123. denissMDTV

UEFA Avrupa Ligi Kupası Manchester United'ın

Güzel bir maç oldu ben bir İbrahimoviç ve Pogba hayranı olarak sevindim .. Ama final de Ajax pek tat vermedi keşki BJK olaydı
  124. denissMDTV

Apple Watch Görünümlü Saat GT08

Biraz önce ayrıldık arkadaşa geri verdim,bakakaldık ardımızdan :P Şaka bir yana telefon çok güzel Android kullanan birisi eğer htc huawıy veya zt mt alırsa yazık parasına Takılmadan ege yöremizin zeytinyağı gibi çalışıyor S8 Plus tavsiye eederim ısrarla !!!! best of :cool::cool:
  125. denissMDTV

hahah evet olabilir ışığı gördü odak yaptı :D
  126. denissMDTV

Gençler,Arkadaşlar eğer düşünüyorsanız yeğenlere karne hediyesi veya küçük sevinçler için ideal bir ürün tavsiye ederim :) Nasılsa 1 hafta sonra sıkılıyorlar o yüzden fazla büyük risk almaya gerek diye düşündüm,bizim yeğen sevdi
  127. denissMDTV

Apple ve Nokia arasında barış antlaşması!

e Nokia battı bayrak kalmayınca savaş bitti :D
  128. denissMDTV

iPhone 9'dan ilk bilgiler geldi!

Neden olmasın konu 'elma'ise hazırız :)
  129. denissMDTV

Hangi siteden kitap satın alabilirim?

Asla interneti önermiyorum D&R dan dolayı internetten kitap alma olayına son noktayı da koydum .. Benim şahsi düşüncem bence bir kitapçıya veya atlas pasajı gibi yerlerde kitapların tozlanmış o efsanevi kokusunu hisset Veya koliden çıkış sesi eline ilk aldığın an,Dostoyevski biraz kulak...
  130. denissMDTV

MSI GE62VR 7RF inceleme

yavru yavru maşallah , hayran bıraktırıyor kendisine belli bir de razer ekipmanları alıcaksın yanına ooh süper :):cool:
  131. denissMDTV

Fenerbahçe Avrupa şampiyonu!

Bir Galatasaraylı Olarak gerçekten gurur duydum !:)
  132. denissMDTV

Gençler bir sunum hazırladım bir bakın derim , Pazar günü neşelendiriyim sizleri Razer ile bir bakın yorumlarınızı merak ediyorum.. ben gayet memnun kaldım sizin favoriniz hangi kulaklık ? ben gayet memnun kaldım sizin favoriniz hangi kulaklık ?
  133. denissMDTV

Nokia 9 sızdırıldı!

ah 1100 bir yenileme yapsalar süper olucak
  134. denissMDTV

OnePlus 5 hakkında yeni bilgiler!

En içten dileklerimle ..Hayırlı Pazarlar ve de sağlıcakla :)
  135. denissMDTV

Tekrar Söylüyorum Apple ve Samsung,Sony aynı kulvardalar ve de birbirlerini geliştiren ,yenileyen firmalar Ha bu oneplus arkadaşımıza sadece one ya diyebilirim ancak testler ..yanlıda olabilir ve de Android ailesinde bir lider var o da 1 haftadır kullandığım Samsung S8 Plus bu sefer olmuş...
  136. denissMDTV

Malesef ki kulaklık girişi olmıyacak bu da çoğu kullanıcı için olumsuz bir özellik Oneplus 5 kendine rakip olarak apple ı görüyor ancak , Sen kimsin derler adama ? daha sonra da apple ' ın kullanıcılarına bir bakalım sadece telefon kılıfına 179 TL veren insan için bir kulaklık jakı almak...
  137. denissMDTV

Devrim Yarışları [Çok Yakında]

biraz daha profesyonellik olsa ,emek güzel saygı duyarım ama bir sunum ,katılımcılara saygısızlık gibi ..
  138. denissMDTV

Haftanın iOS Uygulamaları - 21 Mayıs

Camera RX bi deneyin derim
  139. denissMDTV

olumsuz yönleri çok fazla var malesef .
  140. denissMDTV

iphone SE ios 10.2.1den 10.3.2 ye geçeyim mi?

Geç arkadaşım ancak bu da son güncelleme olabilir,ondan sonra ki güncellemeler cihazı geri çekicektir,2 sonra ki güncelleme ise cihazı desteklemeyecektir..
  141. denissMDTV

YETER ARTIK VATAN ! Donduran Trust Notebook Gaming Soğutucu

Altı iş günü içerisinde 3. notebook soğutucumuz bu arkadaş hoş geldi ama bu artık son olsun Vatan arkadaşım yeter ya , Neyse bir unboxing daha sizlerle,Keyiflerle.. YouTube Trust 20817 GXT 278 Notebook Gaming Soğutucu 15.6" - 17.3"
  142. denissMDTV

iPhone 6 mı galaxy s6 mı?

:D bir yeşil elma gönül alma , samsung hiç alma off sıyırdım
  143. denissMDTV

iPhone 6 mı galaxy s6 mı?

aynen katılıyorum , bütçe eğer 2000 tl ise daha iyi telefonlar var 3 nesil öncesi cihaz almak iyi olmayabilir,ancak dizayn olarak çekicilik ve tutku : iphone 6 :cool:o_O
  144. denissMDTV

Azerbaycanlıyım, Türkiyede eğitim almak istiyorum. Lütfen Türkler yardım etsin.

Ulu Önderimizin Kurduğu ve Anayasasına tapar gibi bildiğimiz ilk 3 maddeyi hatırlatıyorum TC vatandaşı olan bizim kardeşimiz gardaşımız herşeyimizdir .. Evet 26 yıl boyunca milliyetçi değildim ama artık öyleyim ! Ülkende oku 'KÜRDÜMLE LAZIMLA ERMENİMLE TÜRKÜMLE TC'LİLERİMLE MUTLUYUM...
  145. denissMDTV

iPhone 8 fotoğrafları sızdırıldı!

'Steve Jobs' huzur içinde yatsın ve tanrı onu kutsarsa biraz da tim COCK a fikir versin please ha bu arada dostum 6s uzun süre kullandım ve tavsiyem,şarj bandını %20-%80 tut 1 ay devam et öyle , asla ve asla orjinal olmayan kablo kullanma
  146. denissMDTV

Azerbaycanlıyım, Türkiyede eğitim almak istiyorum. Lütfen Türkler yardım etsin.

iyi niyetli olarak cevap vermek gerekirs bu söylediğini ben başka bir ülke de söylesem ...'ler yardım etsinler burda bizim öğrencilerimiz de yardım istiyorlar ya da istemiyorlar,bence ülkende kal ve oranın beyin göçü yaşamasına son ver... azerbeycan,iran,suriye her gelen öğrenci başlarda ooo...
  147. denissMDTV

iPhone 8 fotoğrafları sızdırıldı!

Daha keskin bir değişiklikler olmalı neden mi ? 5000 TL'yi gözü kapalı verebilecek hatta hazırlamış insanlar var ve giderekte artıyorlar. Ancak iki çizgi yer değiştirip , kamera enine boyuna oynamak saçmalık olur. Benim gibi Apple Fan boyunu kaybederler ve... inadıma gider alır drope test...
  148. denissMDTV

MacBook'lar yenileniyor!

Bunu ençok bekleyenlerden birisi benim herhalde eski rahmetli macBook .. Bakalım yeniden bi 8-9 bin TL lik masrafı hakedicek ne yaptılar merakla bekliyorum
  149. denissMDTV

Sıcaklara Son Notebook Soğutucu ADDISON RAMPAGE AD-RC3

Addison Rampage AD-RC3 Siyah 140mm 4 Adet Fan Notebook Soğutucu Stand ; Soğutucunuzun yüzeyinde bulunan 4 adet büyük fanı sayesinde soğutmada maksimum performans sağlanır. Cihazlarınız ısınmadan sorunsuzca kullanmanın tadını çıkarın. 2 adet USB portu olması da iyi bir avantaj bi göz atın derim ben
  150. denissMDTV

Sorularınızı canlı yayında cevaplıyoruz! SDN Cevaplıyor #88

Hayırlı Yayınlar 'Sevdiğimiz İkili' Abiler benim bir sorum var hem ps4 slim ve hem de laptopta yayın amaçlı bana işime yarıyabilecek webcam söyler misiniz ? bütçe 200-400 TL
  151. denissMDTV

iOS 10.3.2 yayınlandı!

Evet bir anda şaşrdım,demek ki böyle sevindirici güncellemer getiriyor Apple :rolleyes:
  152. denissMDTV

PS4 Pro

bende 60 p açıyor az önce baktım
  153. denissMDTV

iOS 10.3.2 yayınlandı!

ve de en güzel olan güncellemede 3 GB lık ekstra yer açıldı :cool::)
  154. denissMDTV

iOS 10.3.2 yayınlandı!

Artık siri araçta daha aktif dedi arkadaşım bugün denemiş Güzel...:)
  155. denissMDTV

Yazı Sıcakları Geliyor Thermaltake Massive 23

Sıcaklardan önce alınması gerekiyordu ve de aldık,taşınabilir ve ergonomik yapısı ile muhteşem bir ürün diyebilirim ve de metal yapısı daha etkili bir soğutma sistemi sunuyor. Fiyat olarak pek hesaplı değil,ancak performans ürünüdür.:) CL-N0015 MASSIVE23 LX 10"-17" 23CM MAVİ LED FANLI NOTEBOOK...
  156. denissMDTV

VR ile günde 500 milyon porno izleniyor

Israrla Katılıyorum Arkadaşıma !
  157. denissMDTV

TTnet'ten pazar sürprizi :)

günde 4 defa arayıp şimdi de internete girirşlerde durmadan açılan sayfa ile bana günaydın diyen ttneti yine de seviyoruz :) şuan makul olduğum miktar ile sözleşme yok ancak beni durmadan zorluyorlar kontrat imzalamak için şükür ki 2019 a kadar sürem var ama her yerden atak yapıyorlar :D...
  158. denissMDTV

İndirim Dilimine Giriyor Vatan bilgisayar ' da beklemeni tavsiye ediyorum :)
  159. denissMDTV

Söyle Rahatla

ya şu değişik tipik insanlar var bazı sözüm meclisten dışarı ee anneler günü kapital oyun falan diyorlar alayının !... ula BİR GÜN SADECE BİR GÜN ANANA HEDİYE ALSAN,KADINI SEVİNDİRSEN NOLACAK !!! Arkadaşlar bir insan olarak sizden rica ediyorum..Ayakları öpülesi analarımızın yarın ki...
  160. denissMDTV

Ne dinliyorsunuz?

161. denissMDTV

İphone8 i beklemeli miyim?

Fikir sordu bende fikrimi söyledim :D seviyorum apple'ı android'ten çok çektim ve İOS güvencesi farklı,
  162. denissMDTV

Doğru Spor Ayakkabısı Seçimi

Mağlum günümüzün ortopedik hastalıklarının sebeplerinin gizli faktörüdür bu konu .. Fizik Tedavi ve Yaşam koçu olarak sana önerim paran var ise ve de bütçende ayakkabıya imkan var ise sağlık açısından biraz özenlli bir ürün alabilirsin Evet her spor ayakkabı ayrdır,yürüyüş...
  163. denissMDTV

İphone8 i beklemeli miyim?

Apple ' ımızın güzel hizmerlerinden ve ürünlerinden muaf kalma hemen al ! derim kardeşim şahsi fikrim.. Eylül' olmadı satar bir daha iphone 8 alırsın
  164. denissMDTV

Ps4 Pro mu Ps4 mü?

VR gözlük alıp kalite farkını hissedicekseniz evet ps pro ancak ekstra 2200 tl olduğunu unutmamak gerek aynı zaman da 4k tv ve mağlum fiyatlar... Ps Slim 1 TB daha makbul gibi en azından ben öyle düşünüp aldım :) ancak Ps 5 beklemekteyim segment atlamalılar artık
  165. denissMDTV

Tavsiye Ediyorum Fiyat-Performans olayında bence gayet iyi Şarj konusunda 7-8 saat aldığımdan bu yana sürekli devam ediyor.ben office sunum slaytlar vs fazla biraz yükleniyorum belki ufak bi çılgınlık yapıp oyunda yükledim :P Tavsiye ederim
  166. denissMDTV

Apple karanlıkta kablo aramaya son verecek!

Ucuz apple ürünü görünce sahte çakma mı diye düşünenlerden olduk :D
  167. denissMDTV

Kamera performansı için telefon önerisi

Samsung galaxy s8 ! Seçenekler arasında en iyisi,sakın Lg hatasına düşme o_O
  168. denissMDTV

Apple karanlıkta kablo aramaya son verecek!

oooh bir de fofor yeşili olan gelirse süper olur :)
  169. denissMDTV

Philips at620 inceleme

Galiba böyle birley yeniden almam lağzım ancak belirli bir süreden sonra çekme vee tariş artıyor deneyimi olan var ise yotumunu bekliyorum
  170. denissMDTV

Yenilenen Note 7 fiyatı ile herkesi şaşırtacak!

Kim ne derse desin günümüz ekonomisi ve güncel konumsal faktörler bu kalitede bir cihazın 3.000 Tl altında olmaz. He olursa da şu note 7 nin mağdurlarına olabilir..
  171. denissMDTV

iPhone 8 modelini konuşuyoruz - 5 Çayı #125

Yapan yapmış,eden etmiş,bakan bakmış vs .. İphone 7 çıktı ertesi gün konuşulmaya başlandı.. Kabul etmek gerekirse 2016 son çeyrek ve 2017 komple gündem İphone 8 Trump Geldi Referandum'dan Evet çıktı .. ee hala İphone 8 gündem ,tamam bir apple kullanıcısıyım ancak ,gündem yine apple yine yeni...
  172. denissMDTV

Yenilenen Note 7 fiyatı ile herkesi şaşırtacak!

Çok iyi olur 2000-3000 gibi mevlalar verip insanımız neredeyse çöp denilcek araçlar kullanıyor,umarım samsung bir affettirme indirimi yapar
  173. denissMDTV

Toyota, yeni otomobilleri için Nvidia'yı seçti!

Çocuklarımız demek ki bizim şuan ki yaşımıza geldiklerinde otonom trafiği,otv ( otonom tüketim vergisi) ödeme dertleri Jetgiller' e bir adım daha yakınız
  174. denissMDTV

Apple bir şirketi daha satın aldı!

Giyilebilir teknoloji alanında güzel bir adım ancak,kendi işlerini unutmamalılar yoksa sonları,o zirveden bir Toshiba gibi veya eski alaman araba markası gibi olmasın ..neyse Elma Ailesi büyüktür seveni de çoktur .. Genişlemeye devam
  175. denissMDTV

Atletico Madrid Başaramadı! Atletico Madrid - Real Madrid Maç Özeti!

Güzel bir madrid derbisiydi ancak kazanan taraf Elitte Classsico Madrido :cool:
  176. denissMDTV

Çözünürlük galiba ?

Güzel ve naçizane ilginize ve affınıza sığınaraktan rica etsem yazabilir misiniz :)
  177. denissMDTV

Çözünürlük galiba ?

arkadaşlar şöyle bir renk değişimine geçti ekran siyah beyaz, yeniyim windows ta yardım edebilir misiniz ?
  178. denissMDTV

Apple WWDC 2017 davetiyelerini gönderdi!

Evet beklenen ençok istenenlerden biriside budur umarım
  179. denissMDTV

Hangisini almalıyım? Huawei Mate 9 mu S7 mi?

S7 tabiki nerden bu mate 9 düşüncesi
  180. denissMDTV

Merdiven altı kurslara rekor ceza

Çokta iyi olmuş kapatılsın tamamen kurs adı altında genç beyinlerimizi kimbilir nasıl zehirliyorlar
  181. denissMDTV

Apple WWDC 2017 davetiyelerini gönderdi!

Bakalım neler bizi bekliyor,app ücretli uygulamalarda bir gelişme ve de İmovie de biraz geliştirme fena olmazdı.
  182. denissMDTV

Soru En son hangi filmi izlediniz?

John Wick 2 tavsiye ederim
  183. denissMDTV

Xperia XZ Premium testlerde oldukça iddialı!

e sonuçta android ailesinin göz bebklerinden olucak :)
  184. denissMDTV

SSD Önerir Misiniz?

iki sene önce kingston v300 120 gb vardı tamm belki klişe olucak ama yine de kingston bence bir güvencesi var..rakamlara bakıldığı zaman evet düşük ancak performansta bileşenlerle bütünleşiyor ssd hard diskler
  185. denissMDTV

SSD Önerir Misiniz?

Kingston SSDNow UV400 120GB 550MB-330MB/s Sata3 2.5" SSD Fiyatı içlerinde ki en iyisi olduğunu düşünüyorum
  186. denissMDTV

SSD Önerir Misiniz?

tam 1 hafta oldu alalı ben çok memnunum tavsiye ediyorum ısrarla
  187. denissMDTV

Sorularınız var mı? ShiftDelete.Net Cevaplıyor #87

Bilginiz var mı ? Dizi ve Sinema internet izlemelere birşeyler olucakmış ve de yaptırımlar acaba topyekün ülkecek Netflix tivibu ücretli yayınlara mı geçiyoruz ? Btk nın bir açıklaması var mı ?
  188. denissMDTV

Sorularınız var mı? ShiftDelete.Net Cevaplıyor #87

Merhabalar abiler sorum şöyle Office 365 lisanlı almayı düşünüyorum,ancak çelişkideyim vatran veya başka bir teknolojik yer mi yoksa direk Microsoft'un store dan mı bakıyim ?
  189. denissMDTV

Juventus - Monaco Maçı Ne Zaman? Hangi Kanalda? Canlı İzle!

Juve bırakmaz bu gece bu maçı ezer
  190. denissMDTV

"Facebook tüm nefret mesajlarını kaldırmalı"

Maddi alman yaptırımı işe yaradı anlaşılan
  191. denissMDTV

Shadowplay sorunu ?

Teşekkürler Bilgilendirme için :)
  192. denissMDTV

Shadowplay sorunu ?

Arkadaşlar iyi günler bir sorum olucak bilgili ve ilgili olanlara ? Bildiğiniz gibi Nvidia ekran kartı Shadowplay özelliği ile yayın paylaşılıp yayın yapılabiliyor ancak ; bende ki Paylaş kısmında : Hazır değil yazısı karşıma çıkıyor ve sizce bu sorunu gidermek için ne yapabilirim ? Ekran...
  193. denissMDTV

Hayatımda Kimseyi İstemiyorum Diyen Kız

Valahi çok güzel söylemiş Başkan
  194. denissMDTV

Hayatımda Kimseyi İstemiyorum Diyen Kız

Yol ver gitsin birader,kızların vardır öyle banko tuttuğu 2 garantileri.. bak hayatını yaşamana kör aşık olursan ..Leyla yı görünce bu benimki değildi dersin
  195. denissMDTV

Stres Çarkı Yasaklandı

malesef ki öyle
  196. denissMDTV

Stres Çarkı Yasaklandı

Çok doğru bir tespit ! 9 yaşında ki yeğenime kitap oku dediğimde,okursam Gta 5 oynıycak mıyım diyor 4 yaşında ki kardeşi tablet manyağı,bunların suçlusu hep biziz çocukları teknoloji ile kandırıp beyinlerinin gelişmesine engel oluyoruz Nasıl mutlu olsun ki o çocuk hep bir download hep update ...
  197. denissMDTV

50 saatlik oyunu 44 dakikada bitirdi!

DraQu zaten baya bir ısrarlı oyuncu Pewdiepie ve o ,alkışlanırlar
  198. denissMDTV

Başakşehir Yarıştan Vazgeçmiyor! Antalyaspor'u Tek Golle Geçti!

belkide haklısın düşünmezdim.. ancak geçenlerde aziz yıldırımın bir isyanı vardı TÜRK futbolu hakkında çokta haklıydı zaten galatasaray gibi bir klübün böyle rezil bir halde olmasının sebebi de sivasspor bursaspor başakşehir gibi klüplere yeterli miktar da ödenek açılmaması ve de fırsat...
  199. denissMDTV

Stres Çarkı Yasaklandı

Malesef bunu da bize güzel milletimize sattılar ya 'helal olsun bu koca göbekli zeki adamlara' !
  200. denissMDTV

Türkiye'de akıllı telefon satışları ne durumda?

Çok güzel söyledin taks olayını hiç düşünmüyorlar belki de bilmiyorlar,biz de bir kesim var sadece avrupa da amerika da güllük gülistanlık diye düşünülüyor.. Pahalı zevkler zaten her yerde pahalı,yoksa paran bakmıycan bu kadar basit
  201. denissMDTV

Taraftar Anketi

Hadi İnşallah seçeneklerden - DİĞER çıkar da o da Başakşehir olur
  202. denissMDTV

Stres Çarkı Yasaklandı

4 yaşındaki yeğenim bile kolayca kırtasiyeden abisine aldırtıyor abisi 9 yaşında ve bu alet kesici ve kanserojen madde içeriyor 10 tl lik bile olanı var. İlk çıktığında 200 tl ve lisanslı ürünlerdi. Mağlum ticari savaş oyuncağı oldu,zamanın stres bileklikleri gibi cebimizdekini almak için...
  203. denissMDTV

Yeni iPhone'lar için çarpıcı iddialar!

Güzel ve çarpıcı yenilikler beklemekteyiz..
  204. denissMDTV

Başakşehir Yarıştan Vazgeçmiyor! Antalyaspor'u Tek Golle Geçti!

Fanatik bir Galatasaray'lı olarak sadece artık maç sonuçlarına o da Başakşehir kazanmış mı diye bakıyorum. neden olmasın farklı bir takım da şampiyon olsun Türk Futbolumuza katkıdır hep :)
  205. denissMDTV

Türkiye'de akıllı telefon satışları ne durumda?

Evet Gayet kolay bir hesaplaması var.. Enflasyon notları, Dünya Ticaret Borsası'nın değer notu Ülke gelişim notları KDV yi belirleyen faktörler
  206. denissMDTV

Yurtdışından telefon

sadece apple ın vermiş olduğu ticari bir karar bu Sony XZ alabilirsin çokta memnun kalıcaksın
  207. denissMDTV

Yurtdışından telefon

YOK ARKADAŞIM YOK APPLE IN GARANTİSİ YOK
  208. denissMDTV

Yurtdışından telefon

Sana tavsiyem Sony Xz al mağdem garantili olsun diyorsun
  209. denissMDTV

safari'de youtube

Spotify indirmeni tavsiye ederim.Müzik dinlemek için Youtube Video portalı
  210. denissMDTV

Yurtdışından telefon

18.09.2016 konuşma tarihlerine bak ;)
  211. denissMDTV

safari'de youtube

neden Youtube safari'den açıyorsun ki ?
  212. denissMDTV

Yurtdışından telefon

Garanti kapsamı dışında kalacak o da bir sorun teşki ediyor.. Ancak money is never sleep diyorsan yurtdışından al Şahsi fikrim ülkemizden alman ve apple garantisi ile rahatça kullanmandır.
  213. denissMDTV

HDDyi SSD ile değiştirme

Aldığın yerle veya yetkili yerle irtibata geçmen gerek ,ancak pek iyimse cevap verebileceğimi zannetmiyorum
  214. denissMDTV

Samsung’un ilk çift kameralı telefonu göründü!

sıradan çift kameralı bir gsm,biraz daha güzel bir tasarım olabilirdi sanki
  215. denissMDTV

Kamera ve performans için hangi telefonu önerirsiniz?

Tartışmasız SONY !
  216. denissMDTV

En ucuz iPhone 7 nerede satılıyor?

Tamam herkes en iyisini hakediyor ancak kapital sistemi düzen de bazı şeyler pahalıdır Saçma değil bence yorgan ayak uzanmak giibi detaylar var .. Vede HighLife ürünlerde de var
  217. denissMDTV

Her zaman derim bir saat var Casio = 100 tl bir de rolex var 10.000 $ şuan saat 20.41 ve ikisinde de aynı
  218. denissMDTV

Kıbrıs buluşması yapalım mı? (Girne)

ooh Gülücekler Hakkı Reis'im muhteşem bir yerde toplamışsın ekibi :):)
  219. denissMDTV

ikiside dünyanın ekonomi devleri tebrik etmek gerekir,özellikle de Japonya'yı !
  220. denissMDTV

HDDyi SSD ile değiştirme

zannediyrum ki işlemcş numarası =A10-9600P ve ön bellek 2 mb ama sen cihazın seri numarası ile sorgulatman da fayda var olumsuz bir karar çıkması beklentisindeyim
  221. denissMDTV

malesef evet ama ekonomi için biz vatandaşlar ne yapıyoruz ?
  222. denissMDTV

Markanın piyasa değerini ülkeye yansıtmamak gerek,bizde ekonomik gelişmelerden önce daha önemli tartışma konuları var..bi kavga kaos ortamında ekonomide istikrar ve para biriminde düşüş olur bu da normal ... Ne yazık ki Rolex ve Maybach da pahalı ve pahalılanmaya can atıyorlar
  223. denissMDTV

Apple Magic Mouse

Magic Mouse 2 de böyle bir sorun olduğunu duymadım hiç ?
  224. denissMDTV

Asus SDRW Slim DVD Yazıcı - Siyah

:) Ok
  225. denissMDTV

iPhone 6 ve sırları

Çok doğru söyledin tebrikler..e bakarsın yangın tüpü,itfaiye kullanım kartı falan da verirler yanında aman allah korusun göze patlayan şey sokulmaz :D kafaya hiç takılmaz
  226. denissMDTV

Video yu kısa tutmaya çalışırken,dalgınlık amatörlük mazur görmenizi arz ederim :)
  227. denissMDTV

doğmamış çocuğa don diktik derler ya .. Bende güzel canımdan çok sevdiğim milletimizde öyleyiz 41 kere maşallah bizlere :D
  228. denissMDTV

İstiklal Caddesindeki nostaljik tramvay yenileniyor

İstanbul'umuzu istanbul yapan unsurlarımızdan ve onu özleten doğayen yerlerden biri güzel olmuş sevindim böyle bir şeye , bir 90 kuşağı genci olarak daha bi hevesle sevindim bilen bilir bizim zamanımızda onun önünde foto çok meşhurdu :)hatta baya
  229. denissMDTV

Toplumsal bir iredeleme söylemek istiyorum ; Gençler arasında en popüleritessi olan -Elmalı olan artık 40 üstü orta gençlerimiz iphone kaçı var diyor ? son yaş aralığımız emekliler --benim kendi dedem biraz genç ruhludur 5s e güncellleme gelmezse 8 alıcam diyor. Bu tamamen bir ekonomik...
  230. denissMDTV

iPhone 8 Touch ID bilmecesi devam ediyor

Bir Apple kullanıcısı olarak tebrik ediyorum,neyi mi dersiniz ? İphone 7 Eylül 2016'da piyasaya sunuldu ve İphone 8 adı her ne olucaksa tartışmaları 3. günden sonra başlandı konuşulmaya..İlk iki gün ise eleştirmek ve kötülemek aynı zaman da beğenmek ve kucaklaşmalarla geçti :D Yani gsm çıktı...
  231. denissMDTV

bir an şaşırdım ilk Türkiye görünce ama o en pahalı olanmış :D:D
  232. denissMDTV

Arkadaşlar 2.el iphone 7 alıcam sizce 2.el alınır mı?

Neden alınmasın ki ? Ama benim şahsi görüşüm almam,çünkü Sonuçta bu İphone,telefon değil farklı bir duygu ;)
  233. denissMDTV

Galatasaray Avrupa'dan da Vazgeçiyor! Paşa Tokadı!

Eskiden sahaya çıktığımızda bi korku bi tireme sarardı rakibi şimdi ? yahu deplaasman ekipleri gs den puan alıcaz die can atıyorlar
  234. denissMDTV

Samsung Galaxy S8 Durduk Yere Ekran Gelmiyor

Malesef dünya da tüm ürünlerde geçerli olan birşeydir.bir kez mekatronik tornavida değdiyse açılım olduysa başka servisler tarafından garanti dışıdır
  235. denissMDTV

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

7 plus al kardeşim memnun kalıcaksın , alıpta pişman olan yok Hakkı Reisin sözlerine biraz kulak ver ;)
  236. denissMDTV

Evet
  237. denissMDTV

ASUS SDRW-08D2S-U LITE, 8X hızında disk yazabilen harici bir DVD yazıcıdır.Arkadaşlar ben memnunum özellikle tasarım konusunda sizlere de ihtiyacınız var ise tavsiye ediyorum Yerden tasarruf etmeyi sağlayan ayağa sahip olan ürünün şık ve elmaslardan etkilenerek hazırlanan tasarımı, her açıdan...
  238. denissMDTV

iPhone 7 Plus mu S8 mi?

ne yalan söyliyim ben red dead redemption 2 ' den baya umutluyum ancak Rockstar gizli taşlarını GTA ya da saklıyabilir.
  239. denissMDTV

Anneler günü ne zaman kutlanır? Annenize ne hediye alacaksınız?

Beyler Unutmayın aman sakın ! Analarımız bizim canımızdır hediye'nin ne olduğundan çok onları hatırlamanız sevgi dolu sarılmanız önemli aman diyorum sakın ! unutmayın !:) ben bir case aldım telefonu için,bir de istediği yemek takımını aldım :)
  240. denissMDTV

iPhone 7 Plus mu S8 mi?

Denildiği gibi ikisi de sınıfının lideri,hitap alanları farklı -Sonuçta ikisinin de açamayacağı oyun henüz üretilemedi :cool: Audi & Bmw
  241. denissMDTV

Üç ayda yarım milyar trafik cezası

Cezaların caydırıcılık oranları yükseltilmeli ve de maddi yaptırımların yanında başka unsurlar da eklenmeli diye düşünüyorum,Mesela çöp toplama cezası veya zorunlu ağaç dikimleri,oto kontrol ve düzen için gerekli ve de ..Her yıl binlerce can,aileler yanmasın ...
  242. denissMDTV

iPhone 6 vs HTC one e8

iphone 6 Şaşma derim ancak ilk ios telefonun olucaksa iyi düşünmelisin , alıpta alışamayan beğenmeyen çok insan var yine de söyliyim
  243. denissMDTV

Göz alıcı iPhone 8 konsepti!

'Parası bile hazır' bekleniyor böyle birşey neden olmasın dedirtiyor ..:):)
  244. denissMDTV

Hangi Asus modelini tavsiye edersiniz?

Malesef ki arkadaşımız SSD laptop istiyor ve de oyun , bu mackbookta GTA 5 istemek gibi ama 3000 olsun Yok öyle bir dünya
  245. denissMDTV

O zaman size kendi yeni aldığım ürünü tavsiye ediyorum
  246. denissMDTV

iPhone 6 ve sırları

fiyatlarda pek bir uçurum olmaz biliyorsun ki 'kutsal elma' pahalı zevkler arasında bugün 5s bile 1499 civarında seyir ediyor... Bekliyim ucuzlar diye düşünürsen hata yaparsın çünkü o süre baya uzun olur Zamanında al tadını çıkar dostum Elma keyfi başkadır.Ben iphone 3g den beri...
  247. denissMDTV

Netflix yeni özelliklere kavuşuyor!

Akıllı cihazlara HDR desteği o da daha tam değil,güzel bir çalışma ama tamamlasınlar da sevinelim :)
  248. denissMDTV

Galatasaraylı Alperen Kılıç'ın bacağı kırıldı

Şifalar olsun,hep biz gs den eksik olmaz belalar ya !
  249. denissMDTV

sony xz premium beklemeye değermi?

Değer kardeşim bence Sony kalitesi ancak biraz daha zorlarsan bütçeyi s8 plus al tasarım dizayn daha güzel
  250. denissMDTV

Sadece 50 adet üretilecek lüks tekne

3 veya 4 milyon dolar olabilir Monaco da babamla bir galerisinde görmüştük,Kormaran zaten luxury edition malesef uzaktan hayalleri bile güzel:)
  251. denissMDTV

Acer yeni masaüstü bilgisayarlarını tanıttı!

Tabi ki neden olmasın site yönetimi 'evet'derse biz üyeler hazırız en azından kendi adıma yardımlarımızı elimizden geleni yapmaya çalışırız :)
  252. denissMDTV

hemen bakalım neler varmış
  253. denissMDTV

Hakkı Reiz canlı'yayında göstermişti hatta bir tane oval ekran vardı,Acer bir sıçrama yapıcak anlaşılan güzel çalışmalar
  254. denissMDTV

Survivor'da Nusret sürprizi

Takdir Ediyorum 'NUSRET'i neden mi ? benim erasmustan tüm arkadaşlarım UK' den sertap erenerden sonra ilk defa bizimle ırkımızla övgülü konuşuyorlar bir diğer deneyimim de 2.vatandaşlığım olan Bulgaristan,pek türkleri sevmez hatta nefret ederler ancak eylül ayında onları önce Nusr-et e sonra...
  255. denissMDTV

Apple Tr garantisi ile yurt dışı cihazın garantisini karsilastiriyorsun Ben orda sana senin anladığın gibi salak veya gerizekalı demedim düşünmeden konuşuyorsunuz dedim lafı istediğin yere çekme Applea geç cart curt diyorsun sat kurtul falan adamı zarar sokmaya calisiyorsun . Senin yaptığın...
  256. denissMDTV

Beşiktaş - Fenerbahçe Derbisi ne zaman? Saat Kaçta? Muhtemel 11'ler!

Galatasaraylı olarak tarafsız bakıyorum tamamen ancak Beşiktaş'ın oynadığı futbol ve kalitesi takdir-e şayan son 3 yıldır ilk defa heyecanlandım avrupa liglerinde bir türk takımı Fenerbahçe'nin avukatlı zarar yılında göz alırsak 3-1 Kartal Alır
  257. denissMDTV

"Murat Burç, Konuşmak için konuşuyorsunuz düşünme kafa yorma yok biraz daha sakin olsak ? tamam kafa yok düşünme de yok ok. sana şahsına birşey söylenmedi değil mi ? ben kendi deneyimimi anlattın ,iphone 6 -trden vs de ,düşünceyi gerektiren ne ? rica edicem bir daha kafamı da düşüncemi de...
  258. denissMDTV

Yine bana apple fan boy diyecekler ama ..böyle bir sorun gerçekleşti ,zorlu center a gittim kahvemi içtim ürün alındı yenisi 14 iş gününü gelmişti cihaz iphone 6dıydı o dönemlerde.. Bence hiç vakit kaybetme hemen git ,200-300 euro bandındadır yazılımsal yenileme ,eğer kullanıcı hatalı ise ...
  259. denissMDTV

2 aylık bir süreç göze alabiliyorsan git gel kargo e servsi yapım süresi vs derken oldu olucak bir de gümrükte sorun ki büyük ihtimal takılıcak çünkü mobil cihaz vergisini alıcak devlet ve de onun da süreci bir 10 iş günü Sat kurtul
  260. denissMDTV

Alışkanlıklar,alışkanlıklar e o zaman yapılacak tek şey hemen yetkili bir samsung servisi umarım işletimsel veya yazılımsal değildir hata :(biliyorsun ki pahalı bir cihaz ekran değişimi bile 1200 tl Bende iphone 3G den bu yana kullanıyorum..android ailesinde bana güven veren sadece Sony ancak...
  261. denissMDTV

Geçmiş Olsun.. öncelikle benim şahsi kendi düşüncem 'sat,kurtul,apple a geç' bende uyurken seviyorum tartışma programı hatta öyle uyurum ama bu dediğin Android cihazla zor ...Bu şahsi görüşüm Tavsiye edeceğim ; hemen en yakın yetkili samsung servisine gidip ne yapılacağına bir bak ve yap...
  262. denissMDTV

Türk Telekom hızı

Bahsettiğin şirket TTNET normaldir,alışırsın kötü birşey ama gerçek
  263. denissMDTV

Bilgisayar topluyorum sizce nasıl yardımcı olursanız

Çok güzel bir öneri taktim etmiş size bence içinizde ukte kalmasın rahatla olsun diyorsanız ..İntel ,sonra ısınma yapmasa da aklında soru gibi kalıcak İntel kullanıcısıyım ancak Amd kendini çok geliştirdi ve eski rivayetler artık doğru değil
  264. denissMDTV

Kıbrıs buluşması yapalım mı? (Girne)

Abi çok iyi olur arkadaşın dediği girne yat limanı gayet güzel bir yer ve vlog içinde ideal Girne kalesini de beğeneceğini düşünüyorum :)
  265. denissMDTV

PS4 Slim Mi ? Yoksa Xbox One S Mi ?

Dostum bende bu soruyu soruyordum 2 ay önce ve doğru seçim yaptığımı anladım,PS4 Slim 1 TB al mutlaka ,500 yetmez .. hatta şuanda kampanyalar var araştır görüceksin kaçırma derim v2 dualshock hediye ve oyunlar kaçmaz :)
  266. denissMDTV

BTK'dan AKK için önemli açıklama!

Ramazan da geliyor gömçürtmek lağzım download'ı ama korkuyorum şimdiden 29,9 GB Kotam 26 gün var 100 GB ı geçerim heralde e sonra ? ttnet hala açıklama yapmadı
  267. denissMDTV

BTK'dan AKK için önemli açıklama!

Kafalar baya karıştı ancak,var olan kişilerin kontratları devam ediyor ve de 02.00-08.00 arasında yapılan indirimler kotaya yansılıtmıyorlar.
  268. denissMDTV

Bilmiyorum ama oyun laptopu olmadığından dolayı olabilir mi ? SSD ve ofis ve seyahat için yeter diye düşünmüştüm :)
  269. denissMDTV

Call of Duty WW2'nin kamera arkası yayınlandı!

Bu oyun muhteşem olucak tahmin edebiliyorum .. Red Dead Redemption 2 ve Call of Duty tahminimce 400 er tl olucaklar Hadi Hayrlısı :)
  270. denissMDTV

fiyat aralığın ve hangi iş için ne yapıcaksın mesela ?
  271. denissMDTV

Xperia XZ Premium oldukça iddialı!

Hakkı Reis lansman da denemişti belki tanıtım ürünü diye açılmadı tekledi, Ancak cihaz güzel ve asil ben android tarafına geçiş yapıcak olsam Sony olur ancak daha o kadar gelişmediler bi büyü bir şeyler hala daha eksik gibi ama ne yalan söyliyim evde konsol ps ile uyum sağlaması için bile...
  272. denissMDTV

Önerebileceğiniz en iyi kamera performansa sahip telefon hangisi?

İphone 7 plus gerçeklik konusunda en iyi gibi ancak biraz extream olsun diyorsan S8 de hakkını yememek lağzım
  273. denissMDTV

Görseller biraz geç geldi sonradan gördüm konu açılırken 3 resmin olması gerektiğini :)
  274. denissMDTV

Apple İphone 7 mi Huawei P10 mu yoksa Galaxy S8 mi Alayım?

bencede son trende uy ve S8+ al ,ben iişletim den dolayı apple tercih ederdim ama seçeneklerin arasında Huawei görünce android ailesinin REYİZ ini almalısın
  275. denissMDTV

Steam'e her gün destek talebi yağıyor!

belli bir süreden sonra bayıyor artık
  276. denissMDTV

Siz Olsanız Xiaomi Mi 6 Alır mıydınız?

Hele Şükür Beni ANLAYAN BİR ARKADAŞ her ne kadar android hayranı da olsa çok güzel söyledin arkadaşım tebrikler :cool::)
  277. denissMDTV

Sağdıç iphone 7 32 gb 749 dolar ve 3.55 kur = 2700 piyasada fiyatı = 3.799 neden ?
  278. denissMDTV

Bence biraz daha beklemelisin belki garanti kapsamında gelicektir ve gelsede 2000 den pahalı olucaktır,bunu iyi düşünmelisin sdncevaplıyor yayınlarında değinilmişti bu konuya tüm vergiler ve telefon parası vs derken 3000 bazında olucaktır.
  279. denissMDTV

Aras Kargo, Austrian Post'a satılıyor

Evet Kalitesini arttırır ve hizmet olarak bizlere geri dönerse ne ala Hem hesaplı hemde işini yapan birileri olucak
  280. denissMDTV

oyuncu laptop tavsiyesi

Varan 1 = OMEN BY HP 15-AX200NT CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB-1TB+512SSD-15.6-GTX1050 4GB-W10 Varan 2 = MSI GE62 APACHE CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB-128GB SSD+1TB-15.6''-GTX1050-W10 tasarım olarak bana sorarsan HP ancak MSI da bir oyuncu için ideal bir tarz ikiside en az 5 yıl götürür rahatlıkla
  281. denissMDTV

Aras Kargo, Austrian Post'a satılıyor

Arkadaşlar sizleri bilmem ama ben bu firmadan baya mağdur durumlar yaşadım,değerli kargolarım vs derken hatta marka ürün bile değiştirmişliğim vardı bu kargo şirketi nedeni ile Ve sonunda beni rahatlatan haber satılmış,Belki bir iyileştirme ve rahatlama olabilecek :):) Austrian Post, Aras...
  282. denissMDTV

Vodafone Fibernet Nasıldır Önerirmisiniz ?

Bazen demiyor değilim bunlar adam mı seçiyorlar ya diye ? ama tamamen altyapı ve şehrin bağlantı noktaları ile alakalı diye düşünüyorum :)
  283. denissMDTV

O yüzden Superonline ı bekle derim fiyat-performans alamıyacağın vodafone riskine girme bence:)
  284. denissMDTV

Superonline tavsiye edebilirim,ancak Vodafone da yarışta yerini alıcak gibi güzel teklif kullanan varsa yorum yaparsa iyi olur.
  285. denissMDTV

Küçükken ....... sanıyordum

evet o dönemleri hatırlıyorum , kartpostalları vardı hatta o 'hanımefendinin' bende derdim bu kadın hiç üşümez mi.. :)çocukluk-sadelik-saf düşünce güzeldi
  286. denissMDTV

Neden Herkes Bir Markayı Savunup Diğerini Kötülüyor?

Sahiplenmek ve Algıyı Kabullenmek ve Benimsemek, İlk çağlarda insanoğluna lütuf edilmiş sonradan dünya ekseni odaklı sahiplenilmiş duygulardır.. Aynı şekilde 'tarafsızlar' diye bir kesim var,hoşuna gitmiyorsa ve de rahatsız oluyorsan bu gruba dahil olabilirsin benim görüşüm. Normaldir...
  287. denissMDTV

Teşekkürlerimi İletiyorum,SDN Ekibine:)
  288. denissMDTV

İlginiz için teşekkür ederim,Trafik kazası sonucunda ağır hasar görmüştü,değil kullanmak ssd anca kurtuldu,ssd hard diskin faydalarından biriside bu herhalde darbelere dayanıklı. Şuan ki Hp den de memnunum mağlum tavsiye SDN'den geldi.
  289. denissMDTV

Çin, kendi Wikipedia'sı için tarihi açıkladı!

Kendi başına bir gezegen ve dünyaya en çabuk soyutlanan ülkenin bugüne kadar bile geç kaldığını düşünüyorum :)
  290. denissMDTV

Yeni sistem topluyorum iyimi sizce ?

Güzel bir kombin yapmışsın ancak hangi amaç ile kullanıcaksın ?
  291. denissMDTV

Sizce en eğlenceli oyun hangisi ? - Anket -

Call Of Duty serileri ve Battlefield
  292. denissMDTV

2017 yılında çıkacak tüm oyunlar!

Red Dead Redemption 2 Ve Fifa 2018 Parası bile hazırnbunların ☺️
  293. denissMDTV

Teşekkür Ederim :)
  294. denissMDTV

Teşekkürler Hakkı Abi canlı yayınlar sayesinde bende kendimce heveslendim Kaan Abinin payı büyük :)
  295. denissMDTV

SDN Üyelerinin Oynadığı Mobil Oyunlar

en son Pokemon Go denedim o da sarmadı.. ama efsane olan ve en heyecanla oynadığım oyun 6600 da Real Football Soccer di galiba :D
  296. denissMDTV

Biraz Müzik ve Sago desek ?

366.Gün unutmamak gerek :)
  297. denissMDTV

Biraz Müzik ve Sago desek ?

Efsane bir çalışma olmuş sizlerin düşüncelerini merak ediyorum,ben dinledikçe dinliyorum ve daha iyi bir klip olamazdı diyorm sanki ? Sertlik Kanında Var Hayatın ha ?
  298. denissMDTV

Teşekkür Ederim :)
  299. denissMDTV

Hakkı Alkan "Gif"

Canlı'da biraz şok ediciydi ama şimdi baktıkça gülüyor insan :D
  300. denissMDTV

Çok Teşekkür Ederim :)