Arama sonuçlarınız

1. ihramcı_zade

Yardım pc internet bağlı ama telefon görmüyor

pc de internet olmasına rağmen telefonda benim wifi görülmüyor (5 ayrı cihazda) ancak komşuların wifi si görülüyor.. bu hata gün içinde bir anda oldu dün böyle bir olay yoktu.. modem dahil diğer telefonları kapatıp açmama rağmen bir düzelme olmadı ne gibi şeyler yapılabilir? (mh aradım ama ekip...
  2. ihramcı_zade

Soru mikrofon önerisi alabilir miyim

Arkadaşlar çok fonksiyonlu ve kullanımı rahat bir podcast mikrofonu almak istiyorum. Pc'ye bağlanan versiyonlar vs ile bana daha önce kullanmış olduğunuz birkaç öneri verir misiniz?
  3. ihramcı_zade

Yardım Win 8.1 ekran yarıya bölme nasıl kapatılır

Win 8.1 pro kullanıyorum benim için sorun teşkil bi durumu belirtmek istiyorum.. masaüstünde en yukarda olan dosyayı taşımak istedigimde ekran ikiye bölünüyor ve bıraktıgımda masaüstünde belli bir sıralama ile dizgiğim tüm app/klasörlerin yeri değişiyor kimi aşağı kimi yukarı kayıyor ve böyle...
  4. ihramcı_zade

Soru Monitör görüntü gitmesi

Tarayıcıda rastgele gezinirken monitör gitti kasa çalışıyor ancak monitör ekranı gittiğinden pc de işlem yapılmıyor.. arkasındaki kabloları çıkarıp taktım ancak ekran açılmadı pc resetleyince düzeldi bu sorun daha öncede yt da video izlerken olmuştu.. bu sorunu yaşayıp çözen var mı yoksa...
  5. ihramcı_zade

Soru Google aramalarda spam site çıkıyor

Google üzerinden (telefon veya pc aynı) ne arama yapsam uzantısı bilinmedik spam siteler çıkıyor bu sorunun çözümü var mı veya farklı arama motoruna geçsem düzelir mi? Aşağıda örnek:
  6. ihramcı_zade

Öneri 2 bin bütçeli toplama

2 bin lira bütçe ile toplama pc önerisi alabilir miyim aradığım bir özellik yok sadece basit düzey YouTube’a video atıyorum.
  7. ihramcı_zade

Yardım Kasadan yanık kokusu gelmesi

Dün gece kasadan yanık kokusu gelince kardeşim kasayı fişten çekmiş şimdi kasayı taktım çalıştırmak için monitör çalışmasına rağmen pc açılmıyor kasayı açtığımda psu fanı hafif yanmış sizce yeni psu mu alayım yoksa bilgisayarcıya mı götüreyim?
  8. ihramcı_zade

Yardım 1 Günlük mouse çalışmıyor

Amazon Tr üzerinden Logitech B100 model mouse aldım 29.09.2021 Çarşamba günü elime ulaştı. İlk gün 2 saat kullandım ve bir sorun yoktu ancak bugün kullanmak istediğimde kullanamıyorum mouse pc'ye takılı olduğu halde ışığı yanmıyor. Takılı olduğu yerden çıkarıp farklı portlara takıp denedim ancak...
  9. ihramcı_zade

Soru Bilinmeyen usb aygıtı hatası

1 sene önce aldığım Logitech B100 model mouse bugün hata vermeye başladı ışık yanıyor ancak ekranda gözükmüyor başka portlarda denedim ancak yine çalışmadı çözümü nedir acaba? HATA
  10. ihramcı_zade

(Çözüldü)Pc Bu Şekilde Kalıp Açılmıyor Ne Yapılabilir?

Pc normal YouTube ye girerken bile drop yiyordu ram ve bios pilini çıkarıp taktım ancak bu sorunla karşılaştım ne yapabilirim çözüm olarak?
  11. ihramcı_zade

Pc Bu Şekilde Kalıp Açılmıyor Ne Yapılabilir?

Pc bir türlü açılmıyor sürekli resetleyip aynısı oluyor bu durumda neler yapılabilir formatladan çözebilmem mümkün mü? Çıkan Hata!
  12. ihramcı_zade

(Çözüldü) bu sorunu çözmek için gerekli Adobe Application Manager eksik veya hasar görmüş hatası?

her pdf açmaya çalıştığımda bu hatayla karşılaşıyorum bu hatadan nasıl kurtulabilirim: "bu sorunu çözmek için gerekli Adobe Application Manager eksik veya hasar görmüş "
  13. ihramcı_zade

0-100 TL arası kablolu mouse önerisi?

Ev kullanımı için f/p odaklı 0-100 arasında kablolu mouse arıyorum neyi tavsiye edersiniz? Edit: Bu ürünü buldum sizce nasıl bir de site güvenilir midir? Tıkla
  14. ihramcı_zade

Yurt dışından telefon getirmek

Iraktan bir arkadaşımla telefon getirtmek istiyorum ilk önceliğim kamera olarak tatmin edici olması aklımdan huawei p30 geçiyor sizce f/p olarak nasıl olur başka öneriler varsa da alabilirim bir de gümrükte veya açtırmada ek masraf vs neler çıkar?
  15. ihramcı_zade

monitör adaptörü yandı

Aşağıdaki adaptör monitöre bağlıydı yanık kokusu geliyordu çıkardığımda bu hale gelmiş bir bacağı yanmıştı. Çarşı esnafı gezdim hiçbirinde aynısını bulamadım ancak bir bilgisayarcı da farklı voltajlı olanı vardı fiyata 85 TL dedi sizce alınır mı veya daha ucuza internette bulabilir miyim öneri...
  16. ihramcı_zade

Telefon ülke kodu nasıl değişir?

Telefonda birine whatsaptan mesaj atmak istiyorum ancak tr kodu +90 yerine başka ülke kodu yazmak istiyorum nasıl yapabilirim?
  17. ihramcı_zade

Kayıtsız iphone

Elimde yurt dışı iphone 6 var bu cihaz kayıtsız kapanırsa sadece aramalaramı kapanıyor yoksa tamamen mi kapanıyor bir de cihazla whatsap, facebook,youtube ve instagram vs gibi app’ler kullanılabilir mi?
  18. ihramcı_zade

16 mbps internet için modem tavsiyesi alabilir miyim?

Türk telekom 16 mbps paketini Tp-Link TD-W9970v3 modemiyle kullanıyorum ancak pek verim alamıyorum evde salondayken wifiye 1 çubukla bağlanıyorum fps oyunlarında biri wifiye bağlansa ping 900 lere çıkıyor tüm bunları göz önüne alarak hangi modemi alabilirim bir de ilerde paketi yükseltmek...
  19. ihramcı_zade

Huawei Nova 5T alınır mı?

Genel olarak kamera ile işim oluyor acaba bu telefonu kullanıpta memnun kalan var mı tavsiye eder mi?
  20. ihramcı_zade

Max 2.5k ya hangi tel alınır?

Max 2.5k ya kadar kadar hangi telefonu önerirsiniz pubg de sıkıntı yaşatmayan?
  21. ihramcı_zade

Windows boot manager hatası neden olur?

Pc’yi yeni açtım bu hata ile karşılaştım çözüm için neler yapılabilir?
  22. ihramcı_zade

Bu sistemin ederi nedir?

Eldeki sistemi boşta diye satmak istiyorum bilgisayarcı 1.1k verdi satılır mı sizce? Anakart: Ga-H61M-S2-B3 İşlemci: İ5 2500K Ekran Kartı: GeForce GT 9600 HDD: 1 TB Ram: 8 GB Power: 425W Kasa: Everest 276K
  23. ihramcı_zade

Bu makinenin ederi nedir

Bu makineyi almak istiyorum alıcı 250 tl fiyat çekti sizce ederi nedir birde makinenin özellikleri nasıl başlangıçtaki biri için uygun mudur?
  24. ihramcı_zade

Omuz Çıkığı

Traji komik bir şekilde hapşırma sonucunda sol omzum çıktı ilk defa geçen sene temmuz ayında düşme sonucu çıkmıştı şimdi aradan o kadar zaman geçmesine rağmen bu kadar basit olayda çıkması moral bozuyor açıkçası şuan kol askıda ve 2 hafta sonra kontrol var. Daha önce omzu çıkmış olan yada bu...
  25. ihramcı_zade

E Tab 5 Stabil ROM Önerisi

GM E Tab 5 için güncel, sıkıntı çıkarmayan rom arıyorum son olarak öğretmen romunu kullandım ancak youtube girdiğimde 5-10 dk geçtikten sonra hep durduruldu hatası alıyorum. Bu konuda stabil fazla hatası olmayan rom önerisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Ayrıca bu gibi youtube de yüzlece...
  26. ihramcı_zade

cyberduck yandex disk sunucu adresi eklenmiyor

Pc den bulut depolamaya daha kolay yükleme yapmak için cyberduck indirdim ancak Yandex Disk ve Google Drive için sunucu adlarını ekleyemiyorum yandex disk için sunucu adresini "disk.yandex.com.tr" yapınca kabul etmiyor programdan anlayanlar bakabilir mi?
  27. ihramcı_zade

z kitapları pdf çevirmek mümkün mü?

Elimdeki z kitapları pdf ye dönüştürmek istiyorum internette bu konuda denenmiş yöntemler olmasına rağmen çoğu şuan işe yaramıyor Not: kitaplar fernus alt yapısına sahip
  28. ihramcı_zade

pdf açıp yazma programı aranıyor

android için pdf üzerine yazı yazabileceğim yeri geldiğinde karalama yapabileceğim program arıyorum yardımcı olursanız sevinirim ücretsiz olması tercihimdir
  29. ihramcı_zade

G300s pubg mobile tuş atama

G300s fare kullanmaktayım yanlarda olan 6 tuştan 5 ini kullanmıyorum bu tuşlara oyunda işime yarayacak cinsten ne atayabilirim birine f2 atadım yani düşman göründü diğerlerine ne atayabilirim?
  30. ihramcı_zade

Videodan nasıl kaliteli resim alabilirim?

Slm, iki sorum olacaktı ilgili arkadaşlar cevap verirse yada yardımcı olursa sevinirim. 1. Elimde olan videodan bir resim almak istiyorum bunu klavyeden PrtScn tuşu ile yapınca kalitesi düşüyor bunun için bir çözüm yolu var mı? 2. Elimde 3 - 4 adet resim var bunu yan yana kolaj şeklinde nasıl...
  31. ihramcı_zade

ücretsiz ts3 açmak mümkün mü?

slm, org - com veya başka uzantılı ts3 açmak istiyorum ancak internette dolaşan ücretsiz ts3 lerden olsun istemiyorum (yourko vs ).. bu konuda yardımcı olabilcek var mı nasıl yapılıyor?
  32. ihramcı_zade

Pc format ekranına gelmiyor

Arkadaşlar pc ye usb ile format atmaya çalışıyorum ancak format ekranına gelmiyor pc başlatmak için power tuşuna basıyorum 1-2 saniye fanlar çalışıp sonra kapanıyor.. ram leri çıkarıp diğer porta taktım olmadı bios pilini çıkarıp taktım yine olmadı.. yardımlarınız bekliyorum
  33. ihramcı_zade

Bu saatlerin ederi nedir?

Letgoda bir ilanda gördüm satıcı ikisini alırsan 50 TL dedi sizce alınır mı ikisi ne eder?
  34. ihramcı_zade

Televizyondan anlayan bakabilir mi?

Arkadaşlar görüldüğü üzere Tv ekranında düz çizgi çıkmış televizyoncuya gösterdim gider dedi ancak 3 hafta oldu sebebi ve çözüm önerisi olan var mı?
  35. ihramcı_zade

Bulut depolama için uygulama önerisi olan?

Arkadaşlar pc ye format atacağım ondan önce 650-700 GB yakın arşivimi (film,dizi, ekitap vs) bir yere depolamak istiyorum yandex disk denedim bir yerden sonra ücret istiyor bildiğiniz ücretsiz depolama sitesi veya uygulama varsa yazarsanız sevinirim :))
  36. ihramcı_zade

Bu görseli nasıl yapabilirim?

Arkadaşlar bu görseldeki ortada olan arapça ve altta yazılanları sanırım after effect ile yapıyorlar tam bilmiyorum ama ben de yapmak istiyorum nasıl yapabilirim yt de bunula ilgili eğitim bulabilir miym ?
  37. ihramcı_zade

videodaki logoyu kaldıran program var mı?

Dostlar, elimdeki videoların logosunu kaldırmak istiyorum ancak bir çok kişi orayı flu yap diyecektir ama ben kaldırmak istiyorum yani flu izi de görünmesin istiyorum. Buraya yazmadan önce biraz araştırdım ancak adam akıllı bilgi bulamadım eğer bildiğiniz program varsa yazarsanız sevinirim :xd
  38. ihramcı_zade

bu programın adı nedir acaba

slm böyle tahta gibi kullanılan programın adını arıyorum :
  39. ihramcı_zade

İnstagram hatası mı bug mu?

İyi akşamlar, dostlar soldaki telefon arkadaşın sağdaki ise benim solda görüldüğü üzere instada kalp simgesine geldiğimizde bende olan “takip ve sen” adlı seçenekler onunkinde yok ancak telefonunda iki hesap kayıtlı ve ikinci hesapta görünüyor ancak bunda görünmüyor ayarlardan baktık bulamadık...
  40. ihramcı_zade

Bu sistemi kaça satabilirim

Arkdaşlar geçen sene sistemi 1600 liraya toplamıştım şimdi maddi sebeplerden satmak istiyorum kaçtan gider sizce ? Anakart: GİGABYTE H61M-S2-B3 Ekran Kartı: GEFORCE 9600 GT Ram: 4x2 8 GB DDR3 HDD: 1 TB İşlemci: İ5 2500 3.30GHz FARE: LOGİTECH G300s KLAVYE: MICROSOFT Wired Keyboard 600...
  41. ihramcı_zade

Keylogger yedim ne yapmalıyım

Arkadaşlar dün akşam oyundan tanıdık birine alpemix verdim sadece görev yöneticisine girip çıktı daha sonra bugün her gün yaptığım taramayı yaparken şu gördüğünüz virüsleri buldu çözümü nedir sizce https://ibb.co/9pJ9rGw
  42. ihramcı_zade

Türkçe rap önerisi

Gençler ilk defa Türkçe rap dinliyeceğim önereceğiniz sanatçı ve parçalara açığım konu farketmez :))
  43. ihramcı_zade

Adsense para kazanma özelliği devre dışı sorunu

Sevgili üyeler, 4 yıldır aktif şekilde kullandığım hesabımda son 1 yıldır para kazanma özelliği kapalı durumda bunu açtırmak için nasıl bir yol izlemeliyiz üstelik şuan hesapta birikmiş parada var onu da alamıyorum (eşiğe çok yakın ama) bu durum hakkında sizden gelecek önerilere açığım ..
  44. ihramcı_zade

Bu sistem kaça satılır?

Ps4 e geçmek için sistemi satmak istiyorum bana maliyeti 1600 TL oldu şimdi ne kadar eder? Anakart: Ga-H61M-S2-B3 İşlemci: İ5 2500 Ekran Kart: GT 9600 1 GB HDD: 1 TB Ram: 8 GB ddr 2 Power: 425W Kasa: Everest 276K
  45. ihramcı_zade

z kitap nasıl pdf çevrilir?

z kitapları pdf haline nasıl getirebiliriz elimde Sothink SWF Decompiler programı var ancak nasıl yapıldığına dair Türkçe içerik yok bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
  46. ihramcı_zade

kitapları pdf haline çevirmek

47. ihramcı_zade

Huawei telefon önerisi

1.5 yıldır kullandığım iphone 5s cihazımı satıp huawei serisinden birini almak istiyorum. Fiyat olarak max bütçem: 2.000 TL Aklımdaki cihaz: Mate 10 Lite f/p olarak sizin öneriniz nedir?
  48. ihramcı_zade

Mouse sol tuş basılı kaldı

Mouse oyun oynerken basılı kaldı silahı kendi sıkıyor anlayan arkadaşlar bakabilir mi?
  49. ihramcı_zade

Bu parçalar ne kadar tutar

Bu parçaları bilgisayarcıya vermeyi düşünüyorum ne kadar tutar? 200 300 olsa kafi
  50. ihramcı_zade

Pıgb mobile win 10 sorunu

Pugb mobile pc de oynarken böyle hata veriyor ayarları nasıl yapmalıyız F4-E8-EE5-F-0205-47-B1-8-C41-4-DB5-CE1-A776-A
  51. ihramcı_zade

Bu kablonın çıkması ne gibi sorun oluşturu

Bu kablo nereye bağlıdır geri takmak için nereye bağlamak lazım
  52. ihramcı_zade

1700 TL aldığım sistem nasıl

Arkadaşlar sistemi bilgisayarcıdan aldım şuan pugb mobile orta ayarda, gta V vs sıkıntısız oynatıyor bir sıkıntı olduğunda her an getirebilirsin dedi. Sizce fiyat performans olarak nasıl? Anakart: Ga-H61M-S2-B3 İşlemci: İ5 2500 Ekran Kart: GT 9600 1 GB HDD: 1 TB Ram: 4 GB Power: 425W Kasa...
  53. ihramcı_zade

1.5k olan yeni sistem nasıl

Arkadaşlar öncede post açmıştım şimdi fiyatı bazı sebeplerden ötürü biraz çektim bilgisayarcı ona göre düzdü Sistemden beklentim, pubg düşük ayarlarda wolfteam yüksek ayarlarda oynatsın yeterli? G4400 işlemci Msi h110 anakart 4gb corsair ram 2400 mhz Power bost gaming kasa 500w psu 500 gb...
  54. ihramcı_zade

Bilgisayarcının önerdiği sistem nasıl alınır mı?

Arkadaşlar fiyat olarak 2.5k dedi sizce alınır mı? İşlemci: I5 4460 cpu Anakart: Asus H81M D Ram: Hyperx 8Gb 2x4 Kasa: Rampage 77 gaming kasa psu (17 ay garantili) Ekran Kartı: Gigabyte rx 580 4gb (17 ay garantili) Hdd: 1 TB
  55. ihramcı_zade

65-70 arası telefon kulaklığı önerisi

Ses konusunda sıkıntı çıkarmayan uzun ömürlü ve kulakta durma konusunda iyi olan kulaklık arıyorum tavsiyeniz ne yönde olur? Bütçe: 65-70 ---- Mesajlar birleştirildi ----
  56. ihramcı_zade

1400 TL olan sistem alınır mı?

Donanım arşivinin 1400 TL koyduğu sistem alınır mı ek olarak HDD yerine SSD alabilirsiniz demiş ikisini alıp takmak mı iyi yoksa birini mi almalıyım? Günlük işler ve Wolfteam-Metin2 tarzı oyunlar oynanacak tavsiyeleriniz bekliyorum
  57. ihramcı_zade

2.5-3k arası sistem tavsiyesi ?

Arkadaşlar fiyat maks= 3k Sıfır sistem almayı (monitör hariç) düşünüyorum aradığım özellikler; video, resim düzenlemede geriye atmayacak ve metin2, wolfteam vs ayarlarında oyunları rahat oynatabilecek bir sistem arıyorum. Rx 550 veya ayarında olacak şekilde sistem kurar mısnız
  58. ihramcı_zade

2.5k bu pc alınır mı?

Arkadaşlar bu pc ye 2.5k fiyat çekti bilgisayarcı alınır mı alınmaz mı ? Genel olarak metin2,zula ve günlük işlerde kullanmak için alınabilir mi? *İntel İ5 3470 Soket 1155 3.2GHz 6Mb önbellek 22 nm işlemci *Msi gtx 760 OC 2GB GDDR5 256 bit *Kingston 8GB ram DDR3 *1.5 TB HDD *240 GB SSD *...
  59. ihramcı_zade

Wolfteam vs online oyun oynarken kasma sorunu

Pc bilgileri şu şekilde kasma sebebi ne olaki? :
  60. ihramcı_zade

Kasanın on off tuşu basmıyor

Kasanın arkasında siyah olarak bulunan on off tuşuna bir kere bastım diğer kısmı içine girdi sanırım basıldığında durmuyor ne yapmak lazım
  61. ihramcı_zade

Tabletin desen kilidini nasıl açabiliriz

Bugün çekmeceleri karıştırırken 2 sene önce sakladığım Samsung e tab 3 ü buldum ancak bir sorun var; ne deseni nede google play hesabını hatırlıyorum içinde çok önemli hatıralar vardı bunları kaybetmeden kurtarma durumumuz var mı?
  62. ihramcı_zade

USB’den format atınca pc kapanması

USB den format atıyorum her türlü adımı geçip F10 ile kaydettikten sonra file is loading bölümünün yarısında pc kapanıyor sebebi ne olabilir ?
  63. ihramcı_zade

Win 7 format atılmama sorunu

Win 7 64 bit Quake kasa kullanıyorum. Format atmaya çalışırken tüm ayarları resimdeki (1- 75 DB5 E63 706 F 4965 9308 34 EFCA3 ADC23 ) ( 2- 69193013 7 A56 45 AD 98 D5 D2 B06920 DC9 D ) gibi yaptım daha sonra F10’a bastığımda kaydedip yeniden başlatıyor ancak format işlemine geçmeyip pc normal...
  64. ihramcı_zade

Cd den format atıyorum burdan sonrasını bilmiyorum??

Ek de gösterdigim yerdeyim neye girmem gerek? --- Gönderi Güncellendi --- Youtube de bir çok video izledim ancak anakart eski oldugundan benzerine rastlamadım bi zahmet yardımcı olun - F11 ile yapınca şu geldi: http://i.hizliresim.com/ojP9yk.jpg
  65. ihramcı_zade

Windows 7 hiçbif klasörü açmama sorunu

Windows açılıyor ancak hiç bir klasöre girmiyor sistem geri yükleme dahi yapamıyorum, anti malware yükledim ancak onuda açmadı nasıl çözebilirim ? 1- http://i.hizliresim.com/77Oz3W.jpg 2-http://i.hizliresim.com/d86pRX.jpg suan mobıldeyım cözümü yok mudur format olmadan