Arama sonuçlarınız

1. burakelden1905

PS4 kolunu PC ye bağlayamıyorum

İlk olarak ikinci yöntemi uyguladım ve farklı bir sonuç aldım. Önceden kabloyu taktıktan sonra yanan turuncu ışık hiç sönmüyordu şimdi ise ilk taktığımda yanıp sönüyor ve bir daha yanmıyor. Windows kolu tanıdıktan sonra diye bir cümle kullanmışsınız dediklerinizi yapmama rağmen pc yine hiçbir...
  2. burakelden1905

PS4 kolunu PC ye bağlayamıyorum

Arkadaşlar öncelikle merhaba umarım sağlığınız yerindedir. Arkadaşımdan PS4 kolunu ödünç aldım bilgisayarımda fifa benzeri oyunları oynamak için. Bilgisayarımın bluetooth özelliği bulunmadığı için bunu kablolu yapmam gerekiyordu. Bu forumda da böyle bi konuya rast geldim ve bana DS4Updater...
  3. burakelden1905

Sistemim Bannerlord kaldırır mı?

teşekkür ederim
  4. burakelden1905

Sistemim Bannerlord kaldırır mı?

İşlemci: Intel I5 750 2.67GHz Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750ti Ram: 8Gb en çok beklediğim ve istediğim oyun sizce bu sistemle oynayabilir miyim?
  5. burakelden1905

Lapse tarzı mobil oyun yapmak istiyorum!

Merhabalar Lapse tarzında bir oyun yapmak istiyorum. Güzel sürükleyici hikayesi olan bir fikrim var. Kafamda tasarım dahil bir çok şeyi hallettim fakat maalesef bilgim yok. Nereden nasıl başlamalıyım fikrim yok. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.
  6. burakelden1905

Donanım Yükseltme

Merhaba sistemimi yükseltmek istiyorum. Amacım oyunlardan daha yüksek fps değeri almak, yeni çıkan oyunları oynayabilmek ve twitchte yayın yaparken sıkıntı çıkarmayacak bir bilgisayar. Bütçem ve donanımım şu şekilde; 2.500, 3000 ₺ İşlemci: Intel I5 750 2.67GHz Anakart: GA-P55M-UD2 Ekran...
  7. burakelden1905

Harddiski pc tanımlamıyor !

lütfen bana öğret bulamıyorum hiç birşey :grin: 1560706105 başka bilgisayarda denediğimde direkt açıldı
  8. burakelden1905

Harddiski pc tanımlamıyor !

Arkadaşlar yeni harddisk aldım ve kablosunu pc ye taktığımda bu hatayı veriyor lütfen yardım edin ne yapmam lazım ?
  9. burakelden1905

GTA 5 Açılmıyor Nedendir?

Kuzenimin bilgisayari gta 5 kaldirirmi?
  10. burakelden1905

GTA 5 Kaldırırmı ?

Kuzenimin bilgisayarı , gta 5 oynamak istiyor sizce kaldırırmı ?
  11. burakelden1905

Youtube kanal gizleme

Arkadaşlar youtube da kanal gizleme yerine gelince kanalınızın tamamen gizlenmesi için biraz süre tanıyın gibisinden bi yazı çıktı by süre ne kadar sürer birde kanalımın aboneleri gidermi?
  12. burakelden1905

Metro 2033 0xc000007b hatası veriyor

sorunu çözdüm konu kilit
  13. burakelden1905

Metro 2033 0xc000007b hatası veriyor

metro 2033 aldım indirdim fakat oyunu oyna dediğimde solda çalışıyor yazıyor ama 2 saniye içindi o yazı gidiyo ve oyun açılmıyo. -oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula (yaptım) -ctrl+alt+del ile görev yöneticisinde oyun gözükmüyo -oyunun kurulu olduğu yerden exe siyle çalıştırınca bu hatayı...
  14. burakelden1905

Açık Liseye Geçiş Nasıl

Merhaba. Şu anda 10. sınıfa giden bi kuzenim var ve 2. dönemin ilk sınavlarında çok düşük notlar aldı.Şuan da açık liseye geçiş yapabilirmi ? yaparsa 10. sınıfın kaldığı dersleri vermesi gerekirmi ? kıredi olaylarında 9 sınıf ve 10. sınıfın 1. dönem notları krediye yansırmı? Şimdiden teşekkürler :)
  15. burakelden1905

sanırım benden başka bu sorunu yaşayan yok --- Gönderi Güncellendi --- sorun çözüldü konu kilit.
  16. burakelden1905

Beyler direk sorunun resmini atıyorum bunun çözümünü bilen varmı ? steam_api64.dll dosyasını oyunun yüklü olduğu yere , system32 ye syswow64 de attım ama sorunum çözülmedi yardım.
  17. burakelden1905

Bilgisayar İyi ama Oyunlarda Kasıyor!!!!!

Dostum çok teşekkür ederim sorunu çözdüm Allah Razı olsun termal macun yenilemek gerekiyomuş :D
  18. burakelden1905

hard diski kontrol ettim ama termal macunla bi alakası olduğunu hiç düşünmemiştim onu bi denicem
  19. burakelden1905

Her şey güncel
  20. burakelden1905

Bilgisayarın Özellikleri: windows 7 64 bit İntel Core i5 4GB Ram Asus Gtx 750ti ekran kartı ben bu sistemle daha önce oynadığım,rahat oynadığım oyunları şimdi oynayamıyorum. Kasa kasa dona dona oynuyorum.Denemediğim çözüm kaldımı bilmiyorum. Virüs taraması yaptım , driverları güncelledim daha...
  21. burakelden1905

OYUNDA BÜYÜK SIKINTI YAŞIYORUM

arkadaş şu lanet sorunun çözümünü bilen yokmu ya ?
  22. burakelden1905

Ekran Kartını Kullanamıyorum

Arkadaşlar sorunun çözümüyle veya sebebiyle ilgili bilgisi olan yokmu ?
  23. burakelden1905

OYUNDA BÜYÜK SIKINTI YAŞIYORUM

aynı sorun bendede var son çare format attım ama hala aynı ne yapıcağmı bilmiyorum
  24. burakelden1905

dediğini yaptım , formatta attım ama galiba sorun ekran kartında değil
  25. burakelden1905

acaba format atsam intel core i5 de galiba sorun ekran kartında deil başka şeylerde sorun var --- Gönderi Güncellendi --- hayır
  26. burakelden1905

nvida nın kendi sitesinden indirdim ekran kartının güncel olduğunu söylüyor ama oyunlarda hala kasıyo ? --- Gönderi Güncellendi --- acaba format atsam driver ları kursam sonuç değişirmi ?
  27. burakelden1905

ekran kartının cd sinden kurmuştum şimdide öle yaptım.
  28. burakelden1905

Arkadaşlar bilgisayara format attıktan sonra ekran kartını düzgün bi şekilde kurdum . Bilgisayar ve oynadığım oyunlarda ekran kartını görüyo ama formattan önceki oyun performansını şimdi alamıyorum. Akıcı bi şekilde pes 2017 oynarken şimdi kasa kasa dona dona oynuyorum. Driverleri kaldırıp...
  29. burakelden1905

FORMAT ATILDIĞI HALDE KASIYOR

Teşekkürler bütün herşeyi söktüm tamizledim bilgisayar eski haline döndü :)
  30. burakelden1905

Yok sorun birtek oyunlarda da değil bilgisayar genel olarak donuyor. Ekran kartının driver ı yüklü. --- Gönderi Güncellendi --- HDD biraz eski ama 10 gün önce tıkır tıkır çalışıyodu bi sorun yoktu .
  31. burakelden1905

Arkadaşlar bilgisayarımın hiç bir sorunu yoktu.Sorunsuz çalışıyodu.Ben tatilde biyere gittim ve bilgisayar 10 gün boyunca hiç açılmadı.Eve geldiğimde bilgisayarı açtım ve çok yavaş açıldı.Açılığında başlat menüsüne yada herhangi bi şeye tıkladığımda bilgisayar donuyodu ya yanıt vermiyo hatası...