Arama sonuçlarınız

1. RedDevil

Oyun ve Tasarım için Bilgisayar Önerisi!

Selamun Aleyküm arkadaşlar. Bilgisayarımın başına gelenleri hemen hemen bilirsiniz. Uzatmadan konuya gireyim. Hem tasarım hemde oyun için bilgisayar önerisi istiyorum. Bütçe 2000 tl civarı. Ram hızları yüksek ddr3 bir sistem düşünüyorum. Monitör,klavye,fare hariç pc önerilerinizi...
  2. RedDevil

Bios güncelleme!

Foxconn i945p anakartım için phoenix bios yazılımı lazım. Başka marka ile flashladim. Döngüye giriyor [emoji3] Yedeklemedim manak gibi [emoji3]
  3. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Kolay gelsin arkadaşlar. Bu 2 ram ddr2 değil mi? Yoksa ben yanlış mı biliyorum?
  4. RedDevil

Maksimum 350 Tl Civarında HD Monitör

Kolay gelsin arkadaşlar. Maksimum 350 tl civarında 21.5 inç veya daha büyükte olabilir tavsiyelerinizi bekliyorum. Sizce bu monitör iyi mi? Buyrun Farklı markalar da olabilir. Şimdiden teşekkürler.
  5. RedDevil

2000 Tl Arasında Genel kullanım için diz üstü tavsiyesi !

Kolay gelsin arkadaşlar. 2000 tl civarında genel kullanım için laptop tavsiyelerinizi bekliyorum. Vatan bilgisayar, bimeks ve teknosa olursa daha iyi olur. Şimdiden teşekkürler.
  6. RedDevil

Bilgisayar Yazılımcısı için Laptop Tavsiyesi !

İyi günler arkadaşlar. Bir arkadaş bilgisayar programcılığı okuyor. Bu sene 2. yılı. Uzun süre idare edecek hem oyun hemde yazılım yapabilecek sağlam bir laptop arıyor. Fikir fırtınası yaparak daha farklı seçenekleri görmek istiyorum. Bütçe maksimum 3 bin. Sizden fikirlerinizi ve önerilerinizi...
  7. RedDevil

LG G2 Costum Rom Radyo Aktif Etme !

Sizlere costum rom'larda bulunan radyo özelliğini aktif etmeyi göstereceğim. Costum rom'larda hazır olarak gelen ve 309-310k serilerinde bulunan radyo uygulamasını nasıl aktif edileceğinden bahsedeceğim. En çok kullanılan ve diğer rom'lara göre herşeyi içinde olan 2 rom'da bulunan (optimus G3 ve...
  8. RedDevil

Flash Professional ile Web Sitesi Nasıl Yapılır !!!

İyi günler arkadaşlar. bir kardeşim için "flash professional" ile yapılmış bir site lazım. Elinde hazır .fla dosya varsa veya yapmasını bilenler yapıp paylaşırsa çok hora geçecek. Şimdiden teşekkür ederim. Not:".fla" uzantılı olması lazım.
  9. RedDevil

AVG AntiVirus for Mac Free Edition 14.0

The idea that Macs are impervious to viruses is a false one, but it is true that Macs are less susceptible to infection. Nevertheless, the risk – however small – remains, so these days most PC anti-virus vendors ship with Mac versions too. AVG AntiVirus for Mac is free and...
  10. RedDevil

Panda Cloud Antivirus Free 2.3 [ Windwos 8.1 Desteği ]

Build 2.3 ships with these new features/fixes:- Important performance improvements (on-demand scans and permanent protection) - Adds some changes to better integrate with Windows 8.1 - Includes a new version of Panda Security Toolbar - Fixed console crashes that could appear under certain...
  11. RedDevil

CCleaner 4.07 [Windows 8.1 Uyumluluğu Eklendi]

Sistem bakım ve optimizasyon programı: Windows 8 Uyumluluk eklendi Internet Explorer 11 yayın önizlemesi için Windows 7 Uyumluluk eklendi Eski Windows yükleme klasörü temizleme eklendi Geliştirilmiş Internet Explorer geçmişini temizleme Baidu spark tarayıcı Temizleme Eklendi Gelişmiş hata...
  12. RedDevil

Google Chrome 30.0.1599.101 FINAL

Chrome has been updated to 30.0.1599.101 for Windows, Mac, Linux and Chrome Frame. Security Fixes and Rewards Note: Access to bug details and links may be kept restricted until a majority of users are updated with a fix. We will also retain restrictions if the bug exists in a third...
  13. RedDevil

Avast! Free Antivirüs 2014 Sürümü Yayınlandı ! [2014.9.0.2006]

avast! Free Antivirüs 2014, Avast şirketinin yıllardır bilgisayarlarımızı korumamızı sağlayan güvenlik programlarının son versiyonu. Bir çok yeni ve gelişmiş özelliği ile karşımıza çıkan avast! Free Antivirüs 2014 ile hem bilgisayarlarınız hemde internet üzerinde maksimum güvenlik...
  14. RedDevil

[Kampanya] Ashampoo Anti-Virus 2014 [24 saat]

Zararlı yazılımları yapan kişiler, bilgisayarınıza bulaştığını fark etmenizi istemezler. Bilgisayarınız siz bilmeden virüs, casus yazılım ve diğer İnternet tehditleri tarafından gizlice tehlikede olacaktır. Ashampoo Anti-Virus 2014, mevcut tüm tehditleri algılayıp kalıcı bir şekilde...
  15. RedDevil

[Kampanya] Advanced SystemCare PRO 6 24 Saat

Bilgisayarın düzenli olarak temizlenmesi ve bakımını yapmak zaman alıcı ve zahmetli bir iştir. Sisteminizi sorunsuz çalışır durumda tutmak hayati önem taşımaktadır. Temel kullanıcıların bu yıldırıcı, hatta kafa karıştırıcı süreçte yaptığı işlemler hatalı sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple...
  16. RedDevil

Advanced SystemCare PRO 6

Iobit ve Softpedia ile ortaklaşa gerçekleştirilen hediye lisanlar. 31 aralık ve 30 ocak arası lisansı doğrulamanız lazım. Yani girmeniz lazım. Advanced SystemCare PRO 6 mail adresinizi yazdıkdan sonra "Get It Now" butonunu tıklayarak alabilirsiniz. Buyrun link ►Tıkla◄
  17. RedDevil

Oyun için Laptop Tavsiyesi !!!

Kolay gelsin SDN ailesi. Kuzenim için laptop tavsiyesi istiyorum. Bütçe:2700-750 tl. Başlıkta belirttiğim gibi oyun ve multimedya (film) ağırlıklı kullanacak. Ekran kartı "Nvida" olması iyi olacak. Benim önerim "Toshiba Satellite L50T-A-122" bu model. Sizlerden de öneriler bekliyorum. Ekran...
  18. RedDevil

Çözümü bulamadığım Net kopmaları ?

İyi günler arkadaşlar. Geçen haftadan beri internette kopma yaşamaya başladım. Tarayıcıdan 2. sekmeyi açınca bile kopuyordu. Sonra ttnet'i aradım. Orada yetkili "Sorununuzu çözdüm" dedi. Aklıma internet paket hızımı yükseltebilecekleri geldi. Yetkiliğe " acaba benim internet hızım 8mbit. Onu...
  19. RedDevil

Forumda Görüntüleme sorunu

Kolay gelsin arkadaşlar. Firefox 23.0.1 sürümüne geçiş yaptığımdan beri forum eskisi gibi gözükmemektedir. Lafı uzatmadan foto ile derdimi göstereyim.
  20. RedDevil

Bisiklet Alırken Boy Seçimini Doğru Yapmak

Bisiklete binerken sorun yaşamamak için doğru bisiklet boyunu seçmeniz gerekiyor. Özellikle arazi sürüşlerinde ve sportif kullanımlarda alt sınır ölçülerini , gezinti ve uzun mesafeli sürüşlerde ise üst sınır ölçülerini seçmenizi öneririz. Çok önemli bir hatırlatma: Tablolar genel vücut...
  21. RedDevil

Doğru Karbonhidrat Zayıflatır !

Karbonhidrat diyetleri zayıflamak yağ yakmak için doğru karbonhidratların seçilmesini gerektiren diyetlerdir. Doğru Karbonhidratlar Zayıflatır Hesabınızı Yağa Göre Yapın Kalori hesabını özellikle yağlara göre yapın. Çünkü yağlar, doğrudan depolanabilir. Oysa karbonhidratlardaki yağın...
  22. RedDevil

EN İYİ BESİN TAKVİYELERİ ( Kısa Bilgiler)

Hedef: Zayıflamak Reçete #1: CLA CLA et ürünlerinde doğal olarak bulunan, doymamış bir yağ asidi. Vücudumuz tarafından üretilemeyen her faydalı şey gibi, dışarıdan alınması gerekiyor. CLA, esas olarak; yağların vücutta depolanmasına yardım eden LPL enziminin çalışmasını engelliyor. Bu da...
  23. RedDevil

L Carnitine Nedir.

L Karnitin nedir : L- Carnitine, vücudumuza giren besinlerin enerjiye çevrilmesinde önemli rol oynayan bir besin maddesidir. Esas olarak yağ asitlerinin enerjiye dönüştürülmesinde görev alan esansiyel bir elementtir. En önemli görevi; hücre içinde yağ asitlerini mitokondiriye taşıyarak kalp...
  24. RedDevil

CLA ile Yağlara Elveda !

Sağlıklı yaşam, fiziksel uygunluk ve sportif performans için vücut yağ oranının ve serum lipit profilinin uygun sınırlar içinde olması gerekir. Günde 2,5-5 g CLA takviyesi vücut yağ miktarını azaltıp kas kütlesini artırarak fiziksel performansını yükseltir, vücut yağlarının yakılarak...
  25. RedDevil

Vücut tipinizi biliyor musunuz ?

Vücut tipinizi biliyor musunuz? EKTOMORF - ECTOMORPH • Genellikle İnce yapılı • Dar çatılı • Zayıf kas kütlesi olan • Çabuk kilo almayan • Hızlı metabolizmaya sahip • Düz göğüs yapısı olan • Omuzları dar Egzersiz tipi: Kısa ve Yoğun, büyük kas gruplarına odaklı çalışma önerilir...
  26. RedDevil

Antremanda Sakatlanmak İstemiyorsan Esnemeyi İhmal Etme !!!

Uzmanlar, esnetme hareketlerinin antrenman sırasında oluşabilecek sakatlıkları önlemede büyük bir rol üstlendiğini belirtmişlerdir. Her antrenman öncesi yapılacak esnetme çalışmaları, vücudunuzun hareket kapasitesini arttıracağı gibi, stresinizi de ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır. En...
  27. RedDevil

Yanliş bilinen 5 fitness efsanesi

YANLIŞ BİLİNEN 5 FİTNESS EFSANESİ Yanlış spor metabolizmanı yavaşlatır ve sağlığını kötü etkileyebilir. Doğru şekilde kilo vermek, yağ yakmak ve kaslarını güçlendirmek istiyorsan, çevrede lafı geçen yanlış bilgilerin seni yanıltmasına izin verme. -Efsane 1: Kalp atış hızı yağ yakım nabzı...
  28. RedDevil

600-700 Tl Civarında

Selamun Aleyküm arkadaşlar. Uzatmadan konuya gireceğim. Vaktim olmadığı için sizlere danışmak istiyorum. Eniştemin doğum gününe ablam telefon alacak. Bütçe 600-700 gibi. Ben HTC öneriyorum. Sizden de fikirlerinizi bekliyorum. Dayanıklılık, internette gezerken sorun yaşamamak, ekranın büyük veya...
  29. RedDevil

Sizce Bu Hostingi ne Yapmalı ???

Hayırlı geceler arkadaşlar. Bir dergi aldım ve hediyesi bedava hosting. Özellikleri: [*=left]WordPress Kurulu Hazır Sistem [*=left]1 Yıllık Ücretsiz Hosting 5 GB Disk Veri Depolama Alanı 50 GB Aylık Trafik 1 Adet Eposta Oluşturabilme 1 Adet Veritabanı Oluşturabilme Ücretsiz .sitewebadam.com...
  30. RedDevil

Hong Kong da Düşük Gelirlilerin Yaşadığı Apartmanlar !!!

Onlar mutlu görünüyor Tuvalet ve duş odanın köşesinde Yatağın altında banyo Not: Halimize ne kadar şükretsek azdır.
  31. RedDevil

Dikkat Isırır!

İlk kez 11 mart 2013 de görüntüleniyor. Son olarak ta 13 Mart 2013. Bu harita da adamın kat ettiği yol. İnanılmaz ama gerçek :D Kaynak
  32. RedDevil

Tvyo sitesinden video indirme !!!!

İyi forumlar arkadaşlar. Tvyo adresindeki videoları indiremiyorum. Kaltura adlı video sistemi kullanıyor. Aşılmıyor. Amacım indirip arşiv yapmak. Paylaşmak gibi bir düşüncem yok. Sizden yardımlarınızı bekliyorum. İnş. aşabilecek arkadaşlar çıkar. İyi forumlar. Not:Yalış katagoriye açmış isem...
  33. RedDevil

Chrome Sürüm 25.0.1364.97 m HTTPS sorunu ?

İyi forumlar arkadaşlar. Chrome son sürümüne güncelleyince "https" ile bağlanamıyorum. Bağlantı hatası veriyor. Ama normal "http" olarak bağlanıyor. Sorunun kaynağını bilen var mı ? Birde youtube'deki yorumlardaki resimler çıkmıyor. :blink:
  34. RedDevil

VMware Workstation 9 Sürümüne BackTrack 5r3 Password Sorunu !!!

İyi akşamlar. Kolay gelsin arkadaşlar. VMware Workstation programı ile sanal işletim sisztemi kurmak istedim. Bt 5 i kurdukdan sonra restart edip tekrar başlattım. Fakat "Login giriyor sonra password geldimi klavye yazmıyor. Neden böle bir şey oluyor. İlk defa sanal kullanayım dedim oda olmuyor...
  35. RedDevil

Başlarken Reset Atma !!! (Xp)

Selamun Aleyküm arkadaşlar.Tanıdığımın bilgisayarı açılıştı restart atıyor.İlginç olan bir durum var.Harddiks ki bilgisayarında format atıyorum.Harddisk sorunsuz tıkır tıkır çalışıyor.Onun bilgisayarında taktığımad restart yapıyor açılırken.Onun bilgisayarda format atmaya kalktığımda format...
  36. RedDevil

Zinkwink Virüsü !!!

Kolay gelsin arkadaşlar. Zinkwink denilen bir virüsle başım belada. Ne zamandır uğraşıyorum ama kalıcı bir çözüm bulamadım. Virüs corsair adında bir küçük eklenti ile bulaşıyor. Neyse eklentiyi kaldırdım ama sorun devam ediyor. Sonra "Güvenli modda" Malwarebytes' Anti-Malware programı ile tarama...
  37. RedDevil

Fuji finepix hs 20-canon EOS 500-SONY A33Y-SONY A380L Ama Hangisi ???

Kolay gelsin arkadaşlar. Başlıkda yazan modelller arasında kararsız kaldım. Sizce amotör veya yarı profesyonel olacak. fuji finepix yurtdışından 400 tl civarında gelecek. Fiyatı ülkemize göre çok iyi. Ama kullanan veya anlayan arkadaşlar varsa bu modeller arasından hangisi daha çok işime yarar ...
  38. RedDevil

Format Atmadan Disk Birleştirmek ???

Selamun Aleyküm arkadaşlar kolay gelsin.Başlıktada belirttiğim gibi format atmadan diskleri veri kaybı yaşamadan veya performans düşüklüğü olmadan birleştiren program varmı ? Nedenine gelince.Harddisk kapasitesi doldu.Bende 1Tb samsung sipariş verdim. Şuan 3 disk olarak kullanıyorum."C" de...
  39. RedDevil

Banner Fikri ??

Arkadaşlar bir blogum var. Bir %100 seo uyumlu bir tema kullanmaktayım. http://img378.yukle.tc/images/218logo.png Bu ölçülerde nasıl bi değişik bir banner yapılabilir. Blogumun adı "turkispatch" uzun zamandır düşünüyorum fakat nasıl bir çalışma yapacağımı bulamadım.Sizden yardım istiyorum...
  40. RedDevil

DvD sürücüm her turlu dvd yi okumuyor ????

öncelikle s.a dvd sürücüm her türlü dvd yi okumuyor taktığımda boş olarak gösteriyor bunun nedeni ne olabilir acaba işletim sistemim :vista yardımcı olursanız sevinirim:helpsmilie: Kötü Adam Not: Forum Kurallarını okuyun lütfen