Arama sonuçlarınız

1. RedDevil

5'Dakikada Bir Hata Alıyorum

Tarama yaptık dan sonra sistem geri yükleme yapın.
  2. RedDevil

Son yüklediğiniz program veya oyun var mı ? Yada güncelleme?
  3. RedDevil

Nvidia Denetim Masası Açmak Garantiyi Bozar Mı

Bozmaz yoksa ayarları nasıl yapılacak? Microsoft store de 'nvidia control panel' var onu dene
  4. RedDevil

Büyük ihtimal virüs bulaşmış ve sistem dosyalarına zarar vermiş. İlk olarak yazacağım programları tarama yaparken tek tek taratınız. Malwarebytes anti-malware, SUPERAntiSpyware, Kaspersky en düşük internet security, total security veya security cloud, Kaspersky Virus Removal Tool. Birde Emsisoft...
  5. RedDevil

Proxy Logları

Bilgi satıyorlar normal :)
  6. RedDevil

Proxy Logları

Aslında hukuk bürolarından bilgi alsanız daha mantıklı olur. Bu 5651 ve 6518 sayılı kanunlar sizin sorunuzla alakalı. Kaynak: Güncel 5651, 6518 sayılı kanun, ilişkili kanun ve yönetmelikler çerçevesinde kayıt tutma süreleri, | :: SentiLOG ...
  7. RedDevil

Windows 8.1 "Windows Özelliklerini Aç Veya Kapat" Boş

Kusura bakma geç dönüş olacak. Hizmet durumu: Başlat dediniz mi? Virüs taraması yaptınız mı? Sistem dosyaları bozulmuş. İlk olarak (DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth) komutu yazın bitmesini bekleyin. Sonra Komut istemi (Cmd) yönetici olarak çalıştırın. Bu komutu girin 'sfc...
  8. RedDevil

Windows 8.1 "Windows Özelliklerini Aç Veya Kapat" Boş

Windows modül yükleyici çalışıyor mu?
  9. RedDevil

Laptopumun Slotu Olup Olmadığını Nasıl Öğrenirim

Başlat kısmına Çalıştır ( win+r ) kısa yolu kullanarak açılan pencereye (Dxdiag) yazıp DirectX Tanı Aracı çalıştırınca öğrenirsin.
  10. RedDevil

Asus Tuf Gaming Fx505Gt Code 10 Hatası

Donanım kimliğine bakıp arama yaptınız mı?
  11. RedDevil

Windows 10, Ryzen 2200G'li Bilgisayarda Yavaş Çalışıyor

Kioxia Exceria yazmayı unutmuşum :rolleyes:
  12. RedDevil

Windows 10, Ryzen 2200G'li Bilgisayarda Yavaş Çalışıyor

Yanlış hatırlamıyorsam kronik sorunu vardı Kioxia modelinin.
  13. RedDevil

Half Life 1 Ekran Ortasındaki Nişan Çubuğu Yok

Konsola crosshair 1 yaz?
  14. RedDevil

Suzerian Türkçe Yama Virüs

Dil yamaları genellikle .exe olarak yayınlanıyor. Eski oyunlar genelde basit bir şekilde dil dosyasını düzenleme imkanı vardı. Kurulum basitti. Şimdi ise düzenlemek için düzenlemek için üreticilerin kullandığı farklı farklı düzeltme programı var. Diğer bir sebep ise kurulum için teknik bir...
  15. RedDevil

Youtube Video İndirirken Dikkat

Önermiş olduğunuz program ile cevap istenilen soru farklı :) Bir torrent istemcisi ile download manager rakip olarak görmek ilginç ;)
  16. RedDevil

Dgvoodo Isimli Program Virüs Mü?

Rica ederim.
  17. RedDevil

Dgvoodo Isimli Program Virüs Mü?

Yanlış tespit etmiş. Güncel versiyonu çıkmış. Malwarebytes forumunda da düzeltme için güncelleme yapacağız demişler 14 mart 2020 de :) Konu Linki
  18. RedDevil

Güvenli Siteye Girmeme Rağmen Virüslü Dosya Indirilmeye Çalıştı

Laptop kullanıyorsunuz sanırım markası nedir? Bazı markaların ön yükleme ilen uygalamarından kaynaklı olabiliyor.
  19. RedDevil

Trojan Için Güzel Bir Antivirüs Programı Önerisi

Bu programları denemeni tavsiye ediyorum. SUPERAntiSpyware, Malwarebytes anti-malware, Kaspersky en düşük internet security, total security veya security cloud, Kaspersky Virus Removal Tool.
  20. RedDevil

Güvenli Siteye Girmeme Rağmen Virüslü Dosya Indirilmeye Çalıştı

SUPERAntiSpyware ve Malwarebytes ile tarama yaptır. Kullandığın tarayıcı eklentilerini de kontrol et.
  21. RedDevil

Youtube Video İndirirken Dikkat

Free download manager programı kullanabilirsin. Ücretsiz ve idm'nin altarnatifi diyebilirim.
  22. RedDevil

Akrabamdan Gelen Şüpheli Mesaj Virüs Mü?

Büyük ihtimal virüslü link. Devlet kurum ve kuruluşları sms yolu ile başvuru linki yollamaz. Bit.ly uzantısı belli olmasın diye kısaltılıyor. Aslında böyle kısaltılmış linkleri "Link Expander & Decrypter ! Unshorten" tazı sitelerde normal halini görebilirsiniz. Rat yemiş olabilir gelen kişi.
  23. RedDevil

Termal Macunu Çok Sürmek

Bakır ısı borularındaki termal macunu temizlerken kazıma yaptınız mı? Fan kısmı ile bakır boru oynamış olabilir. Buda ısının düzgün şekilde taliye edilmiyor olabilir. Marka model nedir?
  24. RedDevil

Termal Macunu Çok Sürmek

Stok fan mı kullanıyorsun?
  25. RedDevil

volarant açarmı

Yok denemedim :)
  26. RedDevil

volarant açarmı

Açar oynar benim sistemim özellikleri yazdım. Bu sistem ile oynuyorsam haydi haydi oynar :D
  27. RedDevil

volarant açarmı

Açar oynansın. Hatta oynuyorsun. Ekran çözünürlüğü biraz düşür daha yüksek fps alırsın. Ben en dandik sistemde oynuyorum. Ben Intel Core 2 Dou E4400 İşlemcili ve ekran kartı olarak da GeForce 210 model fi tarihli bilgisayarda oynuyorum. Tabi 30 Fps altı oluyor bazen 30 Fps oluyor :D
  28. RedDevil

Koronavirüs olmuş olma ihtimalim ne olabilir?

Bahsettiğin sıkıntılar artmaya başlar ise bir doktora görün. Bağışıklık sistemin güçlü ise en az semptomla atlatırsın. Güçlü değil ise "Bazı doktorlar belirtilerden 4 gün sonra" test yaptırılmalı diyor. Halk arasında" ceyranda kalma" olarak adlandırılan hızlı hava akışına maruz kalmış da...
  29. RedDevil

Papua yeni ginelinin parası bizim paramızdan daha değerli

Asgari ücretini dikkat etmedim. O kadar yüksek olması güzelmiş ;)
  30. RedDevil

Papua yeni ginelinin parası bizim paramızdan daha değerli

Japonya para birimi "Yen" tl karşısında değersiz. Gelişmiş ülke ve kendi ürünlerini üreten bir ülke. Bir çok faktör ülke parasının değer kazanıp değer kaybetmesine etken.
  31. RedDevil

Bilgisayara antivirüs kurulmuyor.

O " WDAG (Windows Defender Application Guard) Edge internet tarayıcısına en son güncellemede eklenmiş ekstra koruma kullanıcısıdır. Dışarıdan bağlanma vb. durum yok. Sen dediğim Emsisoft yazılımını indir çalıştır. Tarama yaptır ve çözüm olmaz ise geri dönüş yap. Başka yol bakalım. Birde başka...
  32. RedDevil

Bilgisayara antivirüs kurulmuyor.

Bilgisayarınızda başka kullanıcı oturumu var mı? Yoksa "net user KullanıcıAdı /delete" komutunu girin. Silinmesi lazım. Birde "Emsisoft | Anti-Malware: Lightweight Malware Protection for the Home" Portable indir tarat. Güvenli mod ile tarama yapmayı dene.
  33. RedDevil

Sistemime dosyalarımın uzantısını readme.txt yapan fidye yazılımı bulaştı

Sisteminizi "Malwarebytes" ile tarama yapınız. Çıkan zararlıları "Karantinaya" alıp sistemi tekrar "Yeniden" başlatınız. Sonra "EmsisoftEmergencyKit" indirip çalıştırınız. Portable bir uygulamadır. Sonra "Start Emsisoft Emergency Kit” uygulamasını çalıştırınız. Uygulamayı güncellendikten sonra...
  34. RedDevil

Türk Telekom Genel Sorun Mu ?

Kütahya'dan Selamlar :) Durum youtube da fark ettim. Sadece google satın aldığı bazı sitelerde oluyor :)
  35. RedDevil

Windows 10 Pro Lisans Satışları Başladı

Haklısın iyi satışlar.
  36. RedDevil

Windows 10 Pro Lisans Satışları Başladı

Mehmet.Yildiz hayırlı satışlar. Sürüm yükseldikçe ücret artıyor 😀
  37. RedDevil

Söyle Rahatla

Cm security ile app kilitlenmiyor varmı bilen 😍
  38. RedDevil

Asus x550jx-xx097h vs Victor g602

Victor kasası çok ağırdır. İşlemcisi yanlış hatırlamıyorsam amd kullanıyor. Bence asus al.
  39. RedDevil

Faruk Giray Periscope yayını

Allah (c.c) verdiği akıldan şaşırtmasın.
  40. RedDevil

Himm tamam anladım periscope artık iyice saçmaladı.
  41. RedDevil

Bu adam kim ki? İşten güçten takip edemiyorum.
  42. RedDevil

3400 TL'lik sistem

enesyuksel Amacın ne senin? Bunca kendini ve önerdiğin forumu küçük düşürmen çabaların neden ? Hepsi bir ram unuttuk diye mi ? Al o zaman ram sana gelsin Kingston 8GB (2x4GB) HyperX Savage RED DDR3 1600MHz CL9 XMP Ram - Vatan Bilgisayar Yaşın küçük olduğu belli. Gençliğine veriyorum bu fevri...
  43. RedDevil

3400 TL'lik sistem

Sen ne içtin? Ram unutmuşum sadece onuda eklerim. Anliyormus gibi yapıyorsun alkış[emoji112] recep baltaş foruma ceki düzen versin gelirim
  44. RedDevil

3400 TL'lik sistem

Gereksiz mi [emoji3] sen cidden anliyormussun [emoji12] teyy teyy teyy
  45. RedDevil

3400 TL'lik sistem

Bu sistem güzeldir :) Sadece anakart'ı yükseltmek ve bir kaç ekleme ile güzel oldu. HDD depo olarak kullanabilirsin. Bu işlemciye o.c yapmak için alıyorsan soğutucu şart. Stok ile riske girme. Seagate 3.5" 1Tb Barracuda Sata 3.0 64Mb Cache 7200Rpm Harddisk - Vatan Bilgisayar
  46. RedDevil

Kenan Sofuoğlu'nun 4 aylık bebeği hayatını kaybetti

Allah c.c rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Allah c.c ailesine sabır versin.
  47. RedDevil

Söyle Rahatla

Ayrıntı :D
  48. RedDevil

Söyle Rahatla

Dedim. İlgilenen kişi cahil biri. Asıl malzeme bölümünün elemanı tatilde sanırım. Adama tüm parçaları ben gösterdim. Sonra sadece o fiyatını dıtlattı.
  49. RedDevil

Söyle Rahatla

Yok dolar kuru aynı. Fiyatlar mağazada farklı.
  50. RedDevil

Suriyeliler toplatılıp kamplara geri gönderilecek

Adamlar normal ülkemin vatandaşın dan daha refah yaşıyorlar. Ellerin de son model akıllı telefon. Hepsi markalı elbiseler ayakkabılar. Bunun neresi adalet.
  51. RedDevil

Söyle Rahatla

Böyle bir saçmalık var mı? Vatan bilgisayarın internet sitesindeki fiyatlar ile mağazasındaki fiyatlar acayip farklı. Bir hevesim vardı onunda içine ettiler 😪
  52. RedDevil

Söyle Rahatla

Ben de karşıyım ama 2bin tl nakit yok :) Orası öyle. Nakit olsa o kadar :) Yarısından fazlası tamam :)
  53. RedDevil

Söyle Rahatla

Bilgisayar toplıyacam ama kredi kartı problem:( Nakit mi alsam puff :'(
  54. RedDevil

Söyle Rahatla

Hediye geldi [emoji3] Evet hediye. Şans bizede güldü [emoji3]
  55. RedDevil

Söyle Rahatla

Hediye için teşekkürler Sdn Ekibi. Teşekkürler Troy Hakkı abi
  56. RedDevil

Söyle Rahatla

Akıllıca çözümler üstüne yokuz sanırım [emoji3]
  57. RedDevil

SDN Bardağı Kazananlar Belli Oldu

Şansa kazanmişim 😀 Gelince bir kahve içerim artık ♨
  58. RedDevil

Arka Sokaklar Bitmiyor, Kanal Değiştiriyor

Aynen bende
  59. RedDevil

SDN Ramazan Sohbetleri 2015

Sağol benim de bütler var. İnşallah bitirirsin. Allah c.c sanada kolaylık versin.
  60. RedDevil

SDN Ramazan Sohbetleri 2015

Nasıl kiskandim :( sabah 9 iş başı. Akşam 5 sözde. Allah c.c sabır verir. Benim yerime de uyu [emoji3]
  61. RedDevil

Tablet Yiyen Adam Öldü

Bir an aklıma küçük kuzenin bilgisayar dan virüs buluşacak diye korkup monitör den kaçtığı aklıma geldi [emoji3]
  62. RedDevil

Monster - Victor - MSI Tavsiyeleriniz.

Sümerler parayı bulmadı mı 😀 msi victor alma. Kuzenin arkadaşı almış bin pişman olmuş
  63. RedDevil

Rıza Kayaalp ve Enes Erkan'dan Bakü'de altın madalya

Helal olsun aslanlar
  64. RedDevil

İlginç Teknolojik Ürünler

Haklısın bende de var. Ama kullanmıyorum sigara [emoji3]
  65. RedDevil

Bilgisayar Toplama Tavsiyesi

Dolar düşecek yeni kurulan hükümetlerde olağan bir durum. Beklemek mantıklı.
  66. RedDevil

Çin virüs programı nasıl silinir

Malwerebayts ile dene.
  67. RedDevil

Yeni başlayacak tavsiye

Fiyatı normal hafıza kartı okuma hızı class 10 olsun. Yüksek hızda okuma yazma anlamına geliyor. Sigma lens ayrı satılır [emoji3]
  68. RedDevil

Satılık Toshiba 1 TB Harici Hard Disk Usb3-Usb2

Demek kütahya dasin memleket lim 😀
  69. RedDevil

Yeni başlayacak tavsiye

Giriş seviyesi olarak kabul ediliyor. Ama orta segmentte diyebiliriz. Digit 5 işlemci kullanıyor.
  70. RedDevil

Selamlar

Hoş geldin.
  71. RedDevil

Selamun aleyküm

Aleyküm Selam. Hoş geldin.
  72. RedDevil

Yeni başlayacak tavsiye

Orta seviye o fiyata bulman zor gibi. Bilgin var ise 650d al sonra sigma lens al tamamdır.
  73. RedDevil

Canon mu Nikon mu?

Canon d 650 öneririm. Giriş seviyesi ve butcene uygun.
  74. RedDevil

Orijinal Microsoft Windows Lisansları

Anladım mehmet bakalım alırız orjinal 😍
  75. RedDevil

Win pro mu
  76. RedDevil

Win 7 yok mu
  77. RedDevil

Ücretleri ne kadar dı? Birde aktive etme süreleri var mı
  78. RedDevil

Bende kesin söyleyemem 😪
  79. RedDevil

Satış 😀 Allah (c.c) nasip ederse yeni sistem toplayacağım. Onun için sordum.
  80. RedDevil

Bitiş zamanı var mı mehmet?
  81. RedDevil

Laptop açarken yaptığımız büyük hata [VİDEOLU]

Seyhoo güzel anlatım. Dediğin doğru sırayı takip etmeyen tamirciler gördüm. Bilgisayar okumadım ama ben bile o sıraya göre temizliyorum ailemin laptoplarini 😊🌵kaktüs güzelmiş 😀 esetci seni 😀
  82. RedDevil

Merhabalar

Hoş geldin sefa getirdin. İyi paylaşımlar
  83. RedDevil

Klavyeme çay döküldü

Klavyeyi sök içini nemli bir bezle sil. Sonra kurut. Tekrar tak çalışır
  84. RedDevil

LG G2 Sayaç sıfırlayarak Unroot Lollipop 5.0.2

Lg g2 de sayaç varda biz mi bilmiyoruz 😀
  85. RedDevil

Bu Siparişini verdiğim kasada nasil performans alırım

Ramlar düşük olduğu için yarı oranında fps alırsın. Şimdi ne alaka? Bir laptop ile bir masaüstü aynı mı?
  86. RedDevil

Google Chrome İlginç Bug

Bende her hangi bir sorun çıkmadı 😀
  87. RedDevil

G3258 4.4GHz - MSI GTX750Ti Oyun Testleri

Google amcaya sorsan daha kolay sonuç alırsın. Istediğin oyun ismi ile ara hepsi çıkar
  88. RedDevil

G3258 4.4GHz - MSI GTX750Ti Oyun Testleri

Yeni nesil işlemci ile 20. Yıl cidden biraz düşündürücü. Oc ile yapsanda ömrü kaç yıl düşecek?
  89. RedDevil

Yanlış hatırlamıyorsam kendi sitesinde yayınladı. Ya da youtube de olması lazım bulursun biraz araştırma ile bulursun.
  90. RedDevil

Cidden ben böyle bir riske giremem. Bende toplayacağım. Parçaları incelikle belirliyorum. Toplamadigsa söylesin neler var sonra toplasın.
  91. RedDevil

Yanlış anlama ama nasıl böyle bir riske girdin. Hangi firma yapacak acaba
  92. RedDevil

Şampuan önerisi ( en az kimyasal içeren hangisi)

Zegavus olması lazım ismi. Eczanelerde bulunur.
  93. RedDevil

Yeni başlayacak tavsiye

650d öneririm işlemcisi digit 5 600d digit 4. 2 side giriş seviyesi
  94. RedDevil

Tam donanım ismini yazsan daha hızlı yardımcı olunur. Örneğin anakart şu ram şu marka gibi
  95. RedDevil

Nikon D5200 ?

Kullanma kılavuzu ile başlarsanız sizin için iyi olur. Orada modlari tanıtıyor. Modları bilmeden tüyo versek yüzeysel olur.
  96. RedDevil

Oyun ve Tasarım için Bilgisayar Önerisi!

@basbeLası üstat seninde yorumlarını bekliyorum.
  97. RedDevil

Twitter hesap doğrulama (verified account) ve mavi tik alma

Troy Hakkı abi seni keklerim diyemi diye düşündü ne :D Heyytt kiminle dans ediyorsun :D
  98. RedDevil

Yav Seyhoo sende hemen darılıyorsun :D Seni kırdığsam affola. Yaşça küçüksün. Esnaf olacaksan alışman lazım :D
  99. RedDevil

Ödüllü Twitter Çekilişi!

haklısın :D bakalım kaç bin kişi katılacak:)
  100. RedDevil

Yurtdışından

Yanlış bilmiyorsam beli bir kg ile giriş yapılıyor. Fazlası görevli tarafından alınıyor
  101. RedDevil

Ödüllü Twitter Çekilişi!

Yapalı çok oldu :D Sen biraz geç kaldın sanırsam :D
  102. RedDevil

Ben bir daha değiştirmiyeyim diye o anakartları seçtim. Tamam ramlari salla peki ssd gererksiz mi yoksa ömürleri kısamı oyun ve tasarım için? - - - Mesaj Güncellendi - - - Seyhoo cevap yazmıyorsun. Sanırım çaktık diyorsun :)
  103. RedDevil

tamam sormamış say :D rusyadan falan mı alıyorsun da ucuza satıyorsun:D
  104. RedDevil

Seyhoo ben bu 2 anakart arasında kaldım. http://www.vatanbilgisayar.com/msi-z97a-gaming-6-intel-z97-soket-1150-ddr3-3300mhzoc-m2--usb-31-anakart.html http://www.vatanbilgisayar.com/msi-z97-gaming-5-intel-z97-soket-1150-ddr3-3200mhzoc-dvidp-anakart.html işlemci 20 yıla çakartığı model sanırım...
  105. RedDevil

Hala merakla hangi yerden temin ettiğini düşünüyorum [emoji3] uni geçiyor aklımdan
  106. RedDevil

Yeni ram aldım pc eksik gördü.Bende gittim bir üst seviye bios yükledim ve sizlere ömür :D
  107. RedDevil

Selamun Aleyküm arkadaşlar. Bilgisayarımın başına gelenleri hemen hemen bilirsiniz. Uzatmadan konuya gireyim. Hem tasarım hemde oyun için bilgisayar önerisi istiyorum. Bütçe 2000 tl civarı. Ram hızları yüksek ddr3 bir sistem düşünüyorum. Monitör,klavye,fare hariç pc önerilerinizi...
  108. RedDevil

Bios güncelleme!

Tamam sağol seyhan ismin sanırım. Nasip değilmiş artık. Bende buradakileri araştırıyorum.
  109. RedDevil

Bios güncelleme!

Foxconn 945p soket 775
  110. RedDevil

Bios güncelleme!

Tamam saol sorun değil 10 tl
  111. RedDevil

Bios güncelleme!

Yok olsa taktircam [emoji3] Yok kardeşim sakaydi o. Araştırıyorum bulursam yada pc ci bulursa takacak. Bakalım nasip ise olur. Yoksa yapacak bir şey yok.
  112. RedDevil

Bios güncelleme!

Lem Seyhoo beddua mı ettin bios sizlere ömür 😀
  113. RedDevil

Bios güncelleme!

Fiyatı söylemedi. Kasayı getir bir bakayım dedi. Tanıdık biri yönlendirdi. Bakalım artık ne kadar tutar allah bilir. Peki cd ile ezflash denesem okurmu
  114. RedDevil

Bios güncelleme!

Yok bian öyle yazdım [emoji3]
  115. RedDevil

Bios güncelleme!

Tam aynısı değil cd ye atıp birde öyle deniyeyim. Bios programlayan birini buldum. Bios chip sağlamdır getir bakayım diyor
  116. RedDevil

Bios güncelleme!

Seyhoo usb'yi fat 32 yaptım dosyayı attım içine ama anakart marka ve bios ekranını geçince reset atıyor
  117. RedDevil

Bios güncelleme!

Tamam confic sağol
  118. RedDevil

Bios güncelleme!

Anlatsan ezflash programı mı var yardım etsen 😀 kalastronikciyim de [emoji3]
  119. RedDevil

Bios güncelleme!

Seyhoo usb ile boot etmiyordu anakart. Okumuyor namussuz anakart
  120. RedDevil

Bios güncelleme!

Yok öylesine dedim
  121. RedDevil

Bios güncelleme!

Saol seyho sanırım pc bölümünü bitirdin. Teşekkür ederim. Konumu çalma [emoji12]
  122. RedDevil

Bios güncelleme!

Evet biosa giriyorum orda sıkıntı yok
  123. RedDevil

Bios güncelleme!

Evet öyle oldu. Phoenix marka farklı bios yükledim
  124. RedDevil

Bios güncelleme!

Şöyle soliyem başka model bios sürümü yükledim. Sonra siyah bios ekranı çıkıyor devam için. F1 bios setup del yerinde kalıyor
  125. RedDevil

Bios güncelleme!

Seyhoo bulabilirmisin sana zahmet.
  126. RedDevil

Grup Vitamin - İsmailll 2015 İndir, Dinle

İlk versiyon daha hoş 😀 Buda cilası olmuş
  127. RedDevil

Bios güncelleme!

Foxconn i945p anakartım için phoenix bios yazılımı lazım. Başka marka ile flashladim. Döngüye giriyor [emoji3] Yedeklemedim manak gibi [emoji3]
  128. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Vatan da biri var sorayım ona bakalım
  129. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Bakalım nasip artık
  130. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Başka yolu yokmu
  131. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

132. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Sadece sata kablolarının orada mavi jak var denedim olmuyor
  133. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Olmuyor jumper yok [emoji3] Seyhoo bios pilini çıkarttım yinede düzelmedi
  134. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Tamam saol denerim
  135. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Daha doğrusu model desem daha iyi. Sonsuz döngüye girdi yarin bakacam artık
  136. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Yok [emoji3] Sonsuz döngüye girdi
  137. RedDevil

Beşiktaş 1-1 Gaziantepspor - Video, Maçın Özeti, Golleri | 10 Mayıs 2015 Pazar

Tek bjk için değil ki [emoji3]
  138. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Sinir oldum çizim var yalan oldu Başka bios attip hayırlısı
  139. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Yok hic bir yerde 4 gb kullanamayacak pc
  140. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Para istiyor.
  141. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Yoktur ama demek lazım bulamadım bi sürücü
  142. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

64 bit kullanıyorum bios updTe için uğraşıyorum
  143. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Benim 4 gb oldu ama 2.75 gösteriyor [emoji3]
  144. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Sende ben gibi ihtiyarsin 😄
  145. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Aklıma zaten ilk sen geliyorsun [emoji3] kendi pc için ben gibi öve öve bitiremiyorsun. Napalim zamaninda para buna yetti[emoji3]
  146. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Buyrun tet bitti. Program ile ram bilgileri
  147. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Yok ddr3 olsa 54 tl satılmaz ve seyhonun dediği gibi soket yeri farklı olur Evet ddr2 667 mhz yazıyor. Suan winsows bellek tanımlama yapıyor. Bitince net resmini atarım. Slottan yapma gibide duruyor. Bakalım testten sonra göreceğiz.
  148. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

İlki o Valla kafam geceden beri duman oldu. Pc ciye götürdüm oda ddr2 dedi üstünde yazanda teyit ediyor. Ama üstündeki chipler entetesan olabilir de
  149. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Yok 2 side ddr 2 sadece logo yanlış basılmış. Büyük olasılık ram bozuk
  150. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Sanırım haklısın seyho mem test durum bu basbeLası üstat yorumlarını bekliyorum.
  151. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Tamam saol gondereyim
  152. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Ters taktim oldu. Ama pc çok yavaş. 4 gb gösteriyor. Kullanabilir 2.75 - - - Mesaj Güncellendi - - - C de 1,96gb boş alan var. Ramden sonra takılmalar başladı. basbeLası yorumlarını bekliyorum. Seyhoo seninde
  153. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Tamam sağol sabah ilk işim bu olacak
  154. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Him tamam saol peki ramler replika falan mi
  155. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Tamam http://m.n11.com/kingston-2gb-ddr2-667mhz-ram-kvr667d2n5-2g-P44501098
  156. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Yeni olan sıkıntılı
  157. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Yeni rami netten sipariş verdim. Şimdi pc uzun pip sesine girdi reset atıp duruyor
  158. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Çeltik tarafi düz takınca olmuyor. Ters takınca uzun dit sesi sonra reset
  159. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Soket yerine girmiyor işin garibi
  160. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Evet ilk resimdeki 1. Ram
  161. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Resimde deki anakart 667 mhz
  162. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Ama olmuyor
  163. RedDevil

Bu ramler ddr2 değil mi?

Kolay gelsin arkadaşlar. Bu 2 ram ddr2 değil mi? Yoksa ben yanlış mı biliyorum?
  164. RedDevil

Steam oyun çekilişi - 2

Listeye girmekte iyi hayirli olsun arkadaşa
  165. RedDevil

Steam oyun çekilişi - 2

Bende "Katılıyorum" edox Hadi hayırlısı :D
  166. RedDevil

İlginç Kümes kilidi tasarımımız :D

Bir an düşe sim geldi [emoji3]
  167. RedDevil

Shifdelete.net sitesini yer imlerimden çıkardım.

Kolay gelsin denir bu duruma
  168. RedDevil

Maksimum 350 Tl Civarında HD Monitör

Teşekkür ederim.Allah (c.c) borcundan kurtarsın.
  169. RedDevil

Akasa Venom Voodoo Kasama Sığarmı ?

Haklısın benimde senden kalır yanım yok :D Bi ara buna benzer alacaktım sonra caydım :D Sistem iyi olsa neyse :D
  170. RedDevil

Bu video sonrası @3232amacor kasana sığmaz :) Adam gelsin de benim kasayı da temizlesin :)
  171. RedDevil

Bulunduğunuz ildeki teknoloji marketlerine gidin.Orada varmı bi bakın. Yoksa ona benzer bir tanesine bakın ölçün. Sonra almayı düşünün. Kasanın içini komple kaplar yan kapağı kapatamazsınız.
  172. RedDevil

Blogger Kazancı

Deneme yanılma yöntemini denemen lazım :) Hangi tür yazılım ?
  173. RedDevil

İlk önce kasayı değiştir. Sonra bu fanı kullan. Kasa küçük.
  174. RedDevil

AOC I2269VW 21.5AOC I2269VW 21.5 alınmıştır. Öneri için teşekkürler @basbeLası. Çerçeve gölgelerine nasıl alıştın @Lazzz :D
  175. RedDevil

AOC önerdiğin 1ms aramam o zaman. Zaten pc gidik :D Profesyonel değilim :D Online fps oynarım orada da zaten ekrandan çok ttnet ilgili :)
  176. RedDevil

Bıçak bilemek için yardımcı olurmusunuz?

edox unda dediği gibi İlk önce kalından başla ince ile bitir. Bu arada güzel aletmiş Cem :D
  177. RedDevil

Vatan bilgisayarda bu model di sanırım. 417 tl Asus marka bir modelde gösterdi oda 405 tl. Parlaklık olarak Aoc daha iyi. Çerçeve yapısı olarak daha zarif. Bağlantı türü VGA alması eksi :) Ama büyük ihtimal saat 3 gibi bu modeli alacağım. Full hd olması daha da iyi :D @Lazzz Yorumun için...
  178. RedDevil

Bilgisayarımda Neleri Değiştirme Zamanı Geldi?

3Dmax için kullanıyor isen ram yükseltme yapabilirsin. Daha hızlı render için. Ekran kartını değiştirebilirsin.
  179. RedDevil

@basbeLası @Seyhoo Yardımlarınızı bekliyorum. Bütçe 400 tl yaptım.
  180. RedDevil

Kolay gelsin arkadaşlar. Maksimum 350 tl civarında 21.5 inç veya daha büyükte olabilir tavsiyelerinizi bekliyorum. Sizce bu monitör iyi mi? Buyrun Farklı markalar da olabilir. Şimdiden teşekkürler.
  181. RedDevil

Söyle Rahatla

Blogger'ıma tema bulamıyorum :D
  182. RedDevil

2000 Tl Arasında Genel kullanım için diz üstü tavsiyesi !

Alınmıştır. Teşekkürler arkadaşlar.
  183. RedDevil

Arkadaşlar başka öneri yokmu ? 1saat'e kadar alınacak.
  184. RedDevil

Tüm yorunlara tekrar teşekkürler. Daha başka onerilerde bekliyorum ☺
  185. RedDevil

Cem bilindik marka dediğim genel amaçlı kullanacaklar. Moonstar oyun leptop'u biliyorum. Enişte gile anlatamıyorsun. Genelde başkalarında ve teknoloji marketlerinde göz önünde olan markaları istiyorlar.
  186. RedDevil

hiç aklıma gelmedi acer. Güzel modelmiş. Not ediyorum hemen :)
  187. RedDevil

Sağol cem. Sorun şu :) bilindik marka istiyorlar :) Başka marka önerileri bekliyorum. (asus,Toshiba vb)
  188. RedDevil

Kimse fikir önermiyecek mi? @basbeLası @Seyhoo bi baksanız.
  189. RedDevil

Laptop harici ekran kartı driveri kurulmuyor yardım

Konu yanlış yere açılmış! Birde marka model yazarsan daha kolay yardım edilir.
  190. RedDevil

Kolay gelsin arkadaşlar. 2000 tl civarında genel kullanım için laptop tavsiyelerinizi bekliyorum. Vatan bilgisayar, bimeks ve teknosa olursa daha iyi olur. Şimdiden teşekkürler.
  191. RedDevil

Google Adblock İle Anlaşmış!

Bende çıkmıyor :D Filtre ile sorun çözülüyor :D Buyrun kullandığım filtreler:EasyList,Adblock Warning Removal List,EasyList without rules for adult sites,Malware Domains,Malware Domains,EasyPrivacy,Fanboy's Annoyance List,Spam404,Fanboy+Easylist-Merged Ultimate List
  192. RedDevil

Herkese selam olsun.Ben geldim :D

Hoşgeldin. İyi paylaşımlar
  193. RedDevil

Asus R9 280X 3GB 384 BIT Sıfır Kapalı Kutu Vatan Faturalı

Katılıyorum. Pazarlık yapmak çocukluk ise tüm tüketici grubu çocuk.
  194. RedDevil

Asus R9 280X 3GB 384 BIT Sıfır Kapalı Kutu Vatan Faturalı

Boş değil forum. İhtiyaçı olan alır. İlla hemen alıcı çıkmasını mı bekliyordun? Alıcı bulduysan satarsın. Sonra forumu kötüleme. Tecrübeli ve ihtiyaç meselesi. Her yere aç istersen satışı. Hemen satılabilecek bir yer bulursan gel söyle bende hemen o siteye satacaklarimi koyayım.
  195. RedDevil

Söyle Rahatla

Bende batının doğusundayim. Sıcaklık devamlı oynuyor [emoji2]
  196. RedDevil

Dünyanın en güçlü futbol ligi La Liga

İnsan bizim lig kaçıncı sırada onu yazar ya 😀
  197. RedDevil

Lenovo Z510 Garanti Dışı Kalır mı?

Sadece windows yazılımı garanti dışı kalıyor
  198. RedDevil

Tivibu ile TV Yayıncılığında Yeni Dönem

Yeri geliyor izlenmiyor bile [emoji2]
  199. RedDevil

Dünyanın En Hafif Bisikleti Sadece 2.8 Kilo !

Güzel olmuş. Bu kadar hafif olması gereksiz. Birde pedalları beğenmedim.
  200. RedDevil

"Forvet transferi yapacağız"

Önünden geçtim butten çıkınca. İçeri girmek zor geldi.😀
  201. RedDevil

Bluestacks Hakkında Yardım !

Bluestacks rootlu mu? Ya da indirdiğin oyun kırılmış oyun. Sistem oyunun kırılmış hali diyor. Güncelleme yaptın sanırım
  202. RedDevil

Dünyanın en küçük bikinisi!

Browni kek kalıbı gibi taksan ne takmasan ne
  203. RedDevil

Söyle Rahatla

Aynen sora bir an bende yardıma gideyim mi diye geçirdim içimdem [emoji20]
  204. RedDevil

Web tasarımı hakkında

Acayip bir konu olmuş. Şimdi sen sitemi kurdun? Arkadaş mı arıyorsun yardımcı ?
  205. RedDevil

Söyle Rahatla

Kod ile denedin mi?
  206. RedDevil

31 Aralık 2014 Yılbaşı Milli Piyango Çekiliş Sonuçları ve Sıralı Tam Liste

Kesin bana çıktı. Sabah bakıp ona göre moda gireceğim 😀
  207. RedDevil

Söyle Rahatla

Abisi sayesinde kanunların üstünü ezerek üniversiteye gelen. Kendini profesör zanneden biri yüzünden 3 dersten dz ile bırakılır mı? Üstelik sebepleri de biliyorken. Boşu buşuna sene gitti. Onun ben haksız yere hak etmeden gelen tüm kişileri sevgi ile anıyorum. [emoji35]
  208. RedDevil

En son hangi diziyi seyrettiniz?

Marco polo 1x4
  209. RedDevil

TAPATALK Güncellendi

Tek seven sizsiniz sanırım 😀 Bu tasarım ile telefon internetin den girenlerin biraz fazla gidecek kotaları.
  210. RedDevil

Tr5 Hakkinda

0.50000 olması lazım
  211. RedDevil

Merhaba Arkadaşlar

Hoşgeldin. İyi paylaşımlar
  212. RedDevil

Counter Strike 1.6 wall hack yardım lütfen

Helal üstat katılıyorum. Hile ile oynayanlar sadece kendi egolarını tatmin ediyorlar. Linki kaldırılmasını talep ediyorum. [emoji404]
  213. RedDevil

TAPATALK Güncellendi

Bu halini beğenmedim. Eski hali daha pratik ve daha kullanışlıydı. Kişisel görüşüm. Tabi aksini düşünenler de olabalir.
  214. RedDevil

Logo Quiz Oyunu Soruları Bilenler Buyursun

1.Saab 2.Bilmiyorum 3.john deere 4.ralph lauren polo 5. Bir giyim markası idi aklıma gelmiyor :) 6.Emaar mgf veya Emaar yazın :)
  215. RedDevil

LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Biraz açık şekilde yazsan? Yeni bir kripto yöntemi midir bu yeni neslin konuşması?
  216. RedDevil

3 Gündür youtube açılmıyor

Açılıyor. Sizde problem var.
  217. RedDevil

Photoshop'tan anlayanlar bakabilirmi ?

[Konu Dışı] Lg G2 farkı [emoji2] Reklamları dinlediniz 😊
  218. RedDevil

LG G2 Mini nasıl root yapılır?

Gerekli İşlemler: İlk olarak 3. parti uygulamaları yüklemek için*Bilinmeyen Kaynaklar*kutucuğunu işaretleyin. Yapmak için*Ayarlar > Güvenlik >Bilinmeyen Kaynaklar*yolunu izleyin. *TowelRoot*uygulamasını indirin ve telefona yükleyin. Menüye baktığınız zaman yüklemiş olduğunuz uygulamanın...
  219. RedDevil

Bilgisayarim sürekli donuyor (virüs yok)

mendoa ben birşey yapamadım. Hastayım şu aralar. Ram yükselteceğim. Ya da 32 bit kullanacağım. Ama 64 bit için ram yükseltsem de pek işe yarayacağını sanmıyorum. Sistemi yenilemek daha mantıklı.
  220. RedDevil

Bi sıkıntı var bulamadım

Seyhoo dediği gibi ramlerin yerlerini değiştir. Olmadı başka ram tak onboard görüntü geliyor mu bak. 2 seçenek var. 1. Ya anakartın gitmiştir. Ya da ramler
  221. RedDevil

Sizce bu 10 kuruşmu yoksa 1 kuruşmu?

Link kısaltmak boş iş boşuna uğraşmaya değmez. Kolay deniliyor ama o iş o kadar kolay değil. Sh.t sitesini kullanmayın.bot ile veya hitleap ile kasayim dersin sonra başlanmış hesap😀 bu iş yerine makale yaz sat daha kolay kazanırsın
  222. RedDevil

LG G2 Optimus G3 [V1.4.1 Çıktı]!

1.4.1 sürümü sanırım
  223. RedDevil

Söyle Rahatla

Ac normal sürümü 36.4 gb. Gold olanı 40 gb. İndiren kişiden alicam 😀
  224. RedDevil

Bende 64 bit kullanıyorum. Son güncelleme ile sistem senin anlattığın gibi donmaya başladı. Ya güncelleme kaynaklı. Büyük ihtimal cpu'dan diye tahmin ediyorum. Eski bir cpu kullanıyoruz. Üstüne 64bit w7 kuruyoruz. Güncelleme ile eski cpu yetersiz kalıyor. Büyük ihtimal cpu'dan kaynaklanıyor.
  225. RedDevil

C: DEKI tuhaf dosyalar yardım.

Oyunları hangisini oynamıyor isen sil. Zarar etmez onlar.
  226. RedDevil

mendoa ram yazdım aslında. Yanlış yazmışım :( Ram miktarın ne kadar?
  227. RedDevil

C: DEKI tuhaf dosyalar yardım.

Program ekle kaldıra gir tarihe göre sırala de son yüklediğin programı görürsün.
  228. RedDevil

Google Play Store Güncellendi

Bende 5.0.38 son sürüm kac oldu ?
  229. RedDevil

Lg G3 ten uzak durun.

Evet sakin almayın!!! Fiyatlar düşer o zaman. Bizde daha ucuz alırız. İlk sayfada bir arkadaş şans işi dedi. Aynen katılıyorum. Elektronik aletlerde şans lazım. Kuzen ile basimizdan geçen bir olayı anlatayım. Creative ses sistemi alacağız kuzene. Gittik mağazaya. Ses şiddetini falan dinledik...
  230. RedDevil

Kaç gbtam var cihazda
  231. RedDevil

Genel dil ve giriş. Lg klavye
  232. RedDevil

Speccy Görsel videolu bakış

Ücretsiz programı ücret beklentisi karşılığında yayınlamak etik değil. Programı indirecekler Piriform yani ccleaner üreticilerin programı. Kendi sitesinden indiriniz !!!
  233. RedDevil

Çizgi Tagem ile bilişim alanında tamamen ücretsiz sertifika imkanı

Pc başına geçince bir bakayım. Bilgi için sağol.
  234. RedDevil

İnternetime kim girmiş nasıl bakabilirim?

Yanlış hatırlamıyor isem homadele diye bir program var. Onunla bakabilirsiniz. Ya da pagio rogue scanner programı da gösterir. Sonuçları eklerseniz ona göre yol gösteririz. İsim ile yoruma eklerseniz kolay fark ederim.
  235. RedDevil

Söyle Rahatla

Işileri düşünce akıllarına gelirsin. Başka zaman tık yok. Nasıl bir millet olmaya başladık böyle 😲
  236. RedDevil

Google Inbox Uygulamasına Ait Davetiye Paylaşımı

THR key için teşekkürler.
  237. RedDevil

AMD mi Nvidia mı?

edox hemen hemen aynı fikirleri düşünüyoruz. Amd genelde btc için kullanılıyor. Onlar içinde güncelleme sorun değil
  238. RedDevil

AMD mi Nvidia mı?

Evet haklısın. Birde firma kendisi 6 ayda bir güncelleme yayınlanacağını belirtmişti. Bu yüzden oyuncular tercih etmiyor.
  239. RedDevil

Teknik Serviste Yeni Dönem

Böyle çalışan servisler olması güzel. Birde benim şehrimde böyle yerler neden yok ☺
  240. RedDevil

Kaldıysa alabilirmiyim ☺
  241. RedDevil

LG G3 Kullanıcıları Kulübü

G2 üstün olması normal. Ekran yapısından dolayı.
  242. RedDevil

Root ile yapılıyor. Kullandığınız seri 410k ise destekler. Üstü ise desteklemez. Format atınız. Düzelir.
  243. RedDevil

serkan55 üzerine basılı tutup fırça işaretini tıkla. Yani simge düzenle diyeceksin. Birde böyle dene.
  244. RedDevil

Lg g2 için radyo ( rootsuz)

Radyo yazılımı sorunlu çalışmaz. 3n garanti yolu root'tur. Yalnız yanlış hatırlamıyor isem 410k serisine kadar çalışıyor. Sonrasında radyo çip'i yok.
  245. RedDevil

Ozzynight hayırlı olsun. Bedava yeni bir cihaz. Bu şans nadir denk gelir ☺
  246. RedDevil

Hiitman Absolution Setup Kurulumunda dll Hatası

Oyun hatalı değil. Free arc sıkıştırma programı ile sıkıştırılmış. Bu programı araştır. İndir kur veya portable sürümünü aç. İçinde bu istediği dosyaları bul. Yanlış hatırlamıyorsam setup dosyasının yanına at. Sonra sistem 32'nin içine de atarsın.
  247. RedDevil

Kaspersky Mi Eset Mi ?

Boş bir konu olma yolunda ilerliyor. Herkes kullandığını önerecek. Ben kaspersky pure kullanıyorum şuan. Memnunum ve herkese öneririm. Virüs total hiç bir şeyin garantisi değildir. Hangi anti virüs programını kullanırsanız kullanın kullanıcı dikkatli değilse hiç bir önemi yok.
  248. RedDevil

.webm uzantılı videolar

Pc başında olsam denerdim. Webm player diye denediniz mi?
  249. RedDevil

.webm uzantılı videolar

K-lite codeck pack mega açar.
  250. RedDevil

Bilgisayarıma virüs bulaştı yardım

Anti virüs günlüğün de nerede bulduğunu yazar. Onu kopyala buraya bakalım
  251. RedDevil

Türkiye'de İnternet Bağlantı Hızı 1 Yılda %56 Arttı

Millet akk den bahsetmiş. Artış oldu deniliyor. Fakat neden bende bir fark olmadı ? Fiber alt yapıyı söylemiyorum bile. Hep laf. Hani icraat ?
  252. RedDevil

Arkadaşlar bir şifre kırma programı arıyorum ama

baba12 modem senin mi gerçekten? Eğer öle ise bat dosyası ile reset atabilirsin.
  253. RedDevil

Ara yüz şifresi desen daha mantıklı olur. Markası modeli ile yaz. Değiştirmediğsen standart şifreler olur. Yok değiştirdiğsen modemin arkasındaki reset yazan küçük düğmeye 5 saniye bas. Sonra fabrika ayarlarina döner
  254. RedDevil

Merhaba

Hoşgeldin iyi paylaşmışlar.
  255. RedDevil

Paybyme mi ? İnninal mi ? Paypal Nakit mi ?

Kart aidatı. İninal paypal vb tum hepsi kesiyor. Kullanım ücreti de denile bilir.
  256. RedDevil

Body Ve Fitness'a Başlama

Başlama daha kemik yapın tam gelişmiş değil. Boyunu uzatmak istiyorsan yüzmeye git. Biraz klişe gelebilir basketbol oyna. Burada amaç epifiz çekirdeklerini harekete geçirmek için kullanılıyor. Senin için en iyi yaş 16-17 civarı. Eski bir sporcu olarak sana tavsiyem. İstersen farklılık olsun...
  257. RedDevil

[SATILIK] LG G2 32GB Siyah

Bakalım etrafta arayan varsa alıp satarız 😀 usb içim ısındı gibi benimde çok usb var kararsızım 😔
  258. RedDevil

Paybyme mi ? İnninal mi ? Paypal Nakit mi ?

Paypal nakit kart al. Aylık kesintileri var.
  259. RedDevil

[SATILIK] LG G2 32GB Siyah

erenberk hayırlı satışlar. Elinde ne varsa çıkarıyorsun sanırım. Tekrardan hayırlı satışlar
  260. RedDevil

Football Manager 2015 Wonderkid Listesi

Ayıp ayıp oyun bir çıksaydı 😀 merak denen kötü bir huy var işin yoksa 6 gün bekle şimdi 😀
  261. RedDevil

Arkadaşlar ben dağitmiyorum. Özel mesaj bana atmayın 😀
  262. RedDevil

Twitterdan ip bulunur mu acil cevap

Sanal ortamda yapılan herşey kayıtlıdır. Özellikle sitelere yapılan giriş çıkış vb aktivite her zaman belirli bir zaman kaydı tutulur. Kısaca her ne yaptıysan sonuçuna katlan. Olmadı git özür dile.
  263. RedDevil

Kasım Ayında Hangi Oyunlar Çıkacak?

7 kasım günü bakalım yeni fm nasıl olacak
  264. RedDevil

Modem sizin mi?
  265. RedDevil

Teşekkürler
  266. RedDevil

Silahlı Saldırıya Uğrayan Astsubay ŞEHİT OLDU!

Allah (c.c) tahsiratını affetsin. Mekanı cennet eylesin. Ailesine ve yakınlarına sabır versin.
  267. RedDevil

Bacaklarımda Lekeler Yardım

Dermatoloji yani cildiye bölümüne gidiniz :)
  268. RedDevil

Hangi kasayı alacağım kararsızım yardım lütfen.

Tanıdığın bir bilgisayarcı yok mu? Eğer yok ise sor ben pc toplattıracağım siz ne kadara toplarsınız diye sorabilirsin.
  269. RedDevil

Bilgisayar Yazılımcısı için Laptop Tavsiyesi !

Ben kullanmıyacağım. Arkadaşım kullanacak. Bana programcılık için dedi. Birde oyun kaldırsın hep çalışacak değilim ya dedi. Bende o yüzden kullanan veya fikir sahibi olanlar var mı diye konu açtım. Aslında senin gibi bu işin içinde olan ve yardım etmek isteyen arkadaşlar yorumlarını eksik etmese =)
  270. RedDevil

Keyloger yazılımı / Virus Totale Yakalanmamısı /

Sen keyloger yapmak istiyorsun sonra kalmış kötü niyetim yok :D Nasıl oluyor da kötü niyetin yok hem virüs total'e yakalanmayacak hem de iyi niyetli keyloggırcık =) edox yardımcı olsana :D Bizim bu forumda zaten @keyloger var. Seni ona havale ediyorum. @keyloger arkadaş seni soruyor :D
  271. RedDevil

Daha başka öneri yok mu? Başka marka ve sağlam modeller de bekliyorum. Hayret basbeLası nasıl oldu da yorum yapmamış 😀
  272. RedDevil

Bütçe max 3bin Monster olmaz 😔
  273. RedDevil

İyi günler arkadaşlar. Bir arkadaş bilgisayar programcılığı okuyor. Bu sene 2. yılı. Uzun süre idare edecek hem oyun hemde yazılım yapabilecek sağlam bir laptop arıyor. Fikir fırtınası yaparak daha farklı seçenekleri görmek istiyorum. Bütçe maksimum 3 bin. Sizden fikirlerinizi ve önerilerinizi...
  274. RedDevil

Şeytana taş yerine iPhone fırlattı

Tövbe Tövbe Sen oraya ne yapmaya gittin ? Kameraman mısın ? Görevli misin ? İbadet için gidilen yerde Allah (c.c) iyi ders vermiş. Boşuna demiyorlar Allah'ın sopası yok diye :hammer:
  275. RedDevil

Android ana ekran başlığı altında sorunuz
  276. RedDevil

KYK Kredi Ve Burs Başvuruları Başladı!

Geri ödemesiz olması lazım
  277. RedDevil

Selen Geldi!

Aleyküm Selam hoşgeldiniz.
  278. RedDevil

Bilgisayarda Yapılan Chatleri Görmek İçin Program Önerir misiniz ?

Hangi amaçla kullanacaksin?
  279. RedDevil

Viasat History Kanalını Digitürk Platformuna İstiyoruz

Bence gerek yok digi kullanmıyorum o yüzden olmasina da karşıyım. Adamlar haksız kazanç sağlayacaklar olmasın
  280. RedDevil

Steam & Origin Oyun Kampanyaları

Tamam ama ben size soracağım şeyler var. Pek kullandığım platform değil. Hediye vb şeyler gelmiş 😀
  281. RedDevil

Steam & Origin Oyun Kampanyaları

Steam'i pek kullanmasını bilemiyorum ama oyun sadece günlük deneme sürümü gibi bu gün son diye biliyorum.
  282. RedDevil

Oyuna Girmiyor

Hangi oyun
  283. RedDevil

iPhone 6 Cebinde Patladı, Kullanıcı Yaralandı

Boşuna demiyorlar apple saatli bomba diye 😀 4 yeni ürün tanıttı. En kötü yanı son iddialı olduğu telefonu bu halde bunca kötü haberler ile itibarı bir nebze olsun zedelenir.
  284. RedDevil

2 uygulamayı üst üste attın mı klasör oluşuyor
  285. RedDevil

Bulut Cloud

@ahmetshaban bence fark etmez hangisini kullanırsan kullan illa ki bir yere kadar gider. Sonra oda nasibini alır. Özel foto,proje vb. için kullanırsan kullan adamlar kalkıp bizim gibi vatandaşın yaptıklarını paylaşacak değil ya :)
  286. RedDevil

Silinen Dosyaları Geri Getirme 'KESİN ÇÖZÜM'

Görüntü kalitesini Ekran görüntüsü olarak mı paylaşacaksın Yoksa ? En az 360 olarak yükleseydin de ihtiyacı olan biraz daha düzgün şekilde kullansaydı.
  287. RedDevil

Telefon güncelleme veya kullanırken bazı sistem dosyalarının kararsız ve hatalı çalışmasını düzeltme diyelim 😀
  288. RedDevil

SDN Fenerbahçe Kulübü

Buna benzer iskelet saatim vardı bozuldu 😪 bunu alayım bari 😀 banka kredi verirmi 😀
  289. RedDevil

Hard reset atacaksan uygulamalar silinir.
  290. RedDevil

Sunum yapmak için gerekli program acil!!

open office var ücretsiz ms office yakın sayılır
  291. RedDevil

Evet pc suite üzerinden uzun sürebilir
  292. RedDevil

Office programları acill!!

Daha açıklayıcı yazarsan işi olmayan veya yardım etmek isteyenler için. Daha iyi olur
  293. RedDevil

Letonya macinda davulcu bizim Hakki abi degilmi

Yok yeni lumia tanıtımına gitmişlerdir
  294. RedDevil

4 Telefon Arasında Kaldım

5c mi ? Siz emin misiniz ? Adamın elinde mi patlasın 😀 Bırak iphone 5c alacağına diğer telefonlardan birini al daha iyi
  295. RedDevil

15 Metrelik Dev Yengeç !

Kedi dir kedi. Hurafe sadece o büyüklükte bir yaratık bunca sene kimseye denk gelmez mi ?
  296. RedDevil

Shiftdelete'deki Sony ürünleri

Yok onlar göstermelik di 😀 Esnaf adam müşteriye yok diyemiyor ya buradaki de aynı mantık 😀 Şaka bir yana yapılır onlarında incelemeside. -- Takipte Kalın--
  297. RedDevil

Sıfır mı ? Olmadı telefona reset at düzelir
  298. RedDevil

Yok görüyor. Ben kullanıyorum 😍
  299. RedDevil

Tp-Link Tl-Wa901ND Hakkında

Yanlış hatırlamıyorsam değiştirile bilen anten ile geliyor. Anteni değiştir db si yüksek anten al düzelir diye tahmin ediyorum
  300. RedDevil

Şöyle yapın. Telefonu kapalı 3-5 dk kapalı bekleyin. Sonra deneyin.