Arama sonuçlarınız

1. Kutto

Turkcell Ev Telefonu Ses Sorunu

Merhabalar restoranımda kullandığım Türk Telekom modemini iptal edip Turkcell internetine geçiş yaptım. Fakat sipariş alınan telefondan (ev tipi telefon kablolu) ara ara ses gelmemeye başladı (100 aramanın 70'inde gelmiyor) telefondan kaynaklıdır diye telefonu değiştirdim kabloyu değiştirdim ama...
  2. Kutto

Yardım Website projeme yardımcı kaynaklar

Üstadlarım selamun aleyküm hayırlı bayramlar herkese. Bilgisayar programcılığı bölümünü okumaktayım. Proje olarak web site kurmam gerekiyor. Bunu sıfırdan bir şekilde asp.net yazılım diliyle yapmam gerekiyor. Derslerimiz online olarak işlendiği için yeterince bilgi sahibi değilim...
  3. Kutto

Soru C# Ödev Soruları Yardım

Merhaba herkese iyi günler. C# programlama dili ile alakalı 3 adet sorum olacaktı yardımcı olur musunuz? Soruları aşağıya bırakıyorum yardım ederseniz çok memnun kalırım. S1) Bir textbox içerisinde seçili olan metin dışında kalan karakterleri klavyeden ALT+U tuş kombinasyonuna basınca büyük...
  4. Kutto

Maksimum 4500₺ Sistem Önerisi

Merhabalar; 4500TL'yi geçmeme şartıyla sistem önerilerinizi bekliyorum.Monitörsüz bir şekilde.
  5. Kutto

700-800 TL Monitör Önerisi

Merhabalar; 700-800 TL'ye alınabilecek 75Hz monitör önerisi istiyorum.Önerilerinizi bekliyorum. LG M22K400H modelini önerecek arkadaşlar boşuna önermesin lütfen.Bazı sorunları varmış almak istemiyorum.
  6. Kutto

Sizce nasıl ? Eksileri var mı ?

Merhabalar lafı fazla uzatmadan aşağıya sistemi bırakıyorum. https://www.sinerji.gen.tr/Pc-Toplama/Config/JD3JPN4Q Eksileri var mıdır ? Varsa nelerdir ? Önerilerinizi bekliyorum,parça değişimi yapılacak olsa bile bu fiyat bandının aşılmasını istemiyorum bu fiyatlarda ancak alabilirim.İyi forumlar.
  7. Kutto

GhostScreen ve WiFi Sorunu

Merhabalar; Yaklaşık 10 aydır kullandığım Redmi Note 8 de GhostScreen ve bir anda WiFi kopma sorunları yaşamaya başladım.Ne güzel gidiyoduk bir anda niye böyle oldu ya,ulan bütçe kısıtlı ucuz telefon alalım dedik olana bak.Garibanın yüzü gülür mü¿ Bu arada tek ben yaşıyor olamam değil mi ?
  8. Kutto

MIUI12 Güncellemesi!

Merhabalar; Temmuz ayında MIUI12 güncellemesi alacak telefonları listeyen bir makale okumuştum.Makale de Ağustos ayında Redmi Note 8'in MIUI12 güncellemesi alacağını söylüyordu.Ağustos ayının sonlarına geldik neredeyse fakat hâlâ güncelleme yok ? Sebebi nedir ? Bileniniz var mı ¿
  9. Kutto

PSU'su iyi mi ?

Merhabalar; Sistemin PSU'su yeterli midir sizce ? https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-spica-ryzen-5-3500x-16gb-512gb-ssd-rx5600xt-shiftdeletenet-p-36208/?SelectedProducts=2437,2436,2366,1354,1326,1318,1308,1304,1297,1290
  10. Kutto

B450M-K vs B450M-S2H

Merhabalar; Asus B450M-K anakarta,Gigabyte RX5600XT ekran kartını yerleştirmemiz mi daha iyi olur yoksa: Gigabyte B450M-S2H anakarta,Gigabyte RX5600XT ekran kartını yerleştirmemiz mi daha iyi olur ? Reelden arkadaşım B450M-S2H anakartı eski sistemler kullanıyor diyor sizce iyi bir anakart mı ...
  11. Kutto

5500 TL Masaüstü Önerisi (Monitörsüz)

Merhabalar; Oyun ve yazılım odaklı 5500TL'ye monitörsüz sistem önerilerinizi bekliyorum.
  12. Kutto

DGS mi MEZUN mu ?

Merhabalar; Yks maratonunu yeni atlatmış 12. sınıf biriyim.Sınavda beni tatmin etmeyen bir sıralama(310K) yakaladım.Sonrasın da düşündüm taşındım DGS ile 2 yıllık bölümümü güzel üniversiteler de 4 yıllığa tamamlayayım.Bu kararı vermemde ki en büyük etken mat1'imin iyi olması.Bu yıl TYT'de 40...
  13. Kutto

TCL 10L

Merhaba dostlarım,kuzenime telefon alacağız.Fakat alım pazarı biraz dar.Benim aklımda seçenek çok var gayette iyi bir şekilde yardımcı oldum.Ama kuzenim sadece Turkcell üzerinden ve 12 ay taksit olabilecek şekilde alabiliyor telefonu.Bütçesi 3.500 civarı,ben de ona Realme 6 Pro-Mi Note 10 Lite...
  14. Kutto

Kitap Önerisi

HTML'e yeni başlayan biri için kitap önerisi istiyorum.Varsa güzel kitaplar önerilerinizi bekliyorum,iyi forumlar.
  15. Kutto

0'dan Yazılım

Merhaba arkadaşlar başlıktan da anlayacağınız üzere 0'dan yazılıma başlayacak biri için hangi programdan başlamasını önerirsiniz ? 1 haftadır C# üzerinde çalışıyorum ama doğru mu yaptım yanlış mı onu da bilmiyorum.Sizce doğru bir hareket mi yoksa daha temelden alınabilecek bir program var mı ?
  16. Kutto

Sizce de uygun değil mi ?

Merhabalar,uzun vakittir internette kendime göre laptop bakıyordum,ve böyle bir laptop karşıma çıktı ram'i olsun,ekran kartı olsun fiyatına göre gayet ideal.En can alıcı noktası ise ekranın 120Hz olması sizce de gayet f/p ürünü değil mi ? Yanlışım varsa düzeltir misiniz veya kullanan varsa...
  17. Kutto

Oyun ve Mühendislik Dersleri İçin Laptop

Merhaba abilerim,kardeşlerim.Hem oyun hem de mühendislik(yazılım) derslerim için laptop önerisi bekliyorum.Beğendiğim bir kaç tane laptop var fakat fiyatı beni aştığı için almayacağım.Bütçem yaklaşık olarak 5.000₺-6.000₺ bandında,sizin de önerilerinizi almak istiyorum.
  18. Kutto

Gamer Notebook Önerisi

Hepinize merhaba abilerim,kardeşlerim.Benim son günlerde bilgisayarımın performansı bir haliyle azaldı.Şuan oyun oynanmayacak durumda,oynamıyorum.Yaklaşık 9-10 yıldır kullandığım bilgisayara veda etme vakti geldi diye düşünüyorum.Yeni Gamer Notebook almak istiyorum.Aklımda bir marka var.Monster...
  19. Kutto

Laptop Ekran Kartı Sorunu...

Merhaba Arkadaşlar... DELL İnspiron N5110 Marka Bir Laptopa Sahibim.Sistem Özelliklerim Şöyledir ; Sistem : Windows 7 Home Basic 64Bit İşlemci : İntel Core İ5 -2410M 2.30GHz (4 Çekirdek) Ram : 4GB Ekran Kartı : İntel HD Graphics 3000 2GB Ekran Çözünürlüğü : 1366x768 Oynadığım Oyun Metin2 Ve...
  20. Kutto

Bluestacks'a Girince Karşıma Gelen Saçma Hata

Selamun Aleykum abilerim,kardeşlerim.Telefondan oynadığım Clash of Clans oyununu bilgisayarımda oynamak istedim,ve Bluestacks adlı uygulamayı indirmek istedim.İndirip kurulumunu yaptım.Fakat programı açarken çok uzun bir hata veriyor.Şahsen bunu google'da aratmam imkansız gibi bir şey.Bende son...