Arama sonuçlarınız

1. K

2017'de s6 edge alınır mı? (3-4 yıl gidecek)

Doğru diyosunuz. --- Gönderi Güncellendi --- İphone se'ye bakıyorum oyunla aram yok kasmasın yeter.
  2. K

Çok teşekkürler --- Gönderi Güncellendi --- Çok teşekkür ederim --- Gönderi Güncellendi --- Mantıklı teşekkürler
  3. K

Çok pahalı geldi yoksa bende note 5 istiyorum.Ben polis memuruyum aldığım para belli e birde istanbulda yaşıyorum evliyim derken aylık para yetmiyor bile para biriktirdim telefon alacağım daha da bütçeyi yükseltemiyorum maalesef.
  4. K

Yorumunuz için çok teşekkürler ben edge ekranını beğendim için bu cihazı seçtım ama bir yandan bi yanım ios a geç diyor iphone se al diyor.Ama edge ekranını görüyorum bu sefer tamam edge alacağım diyorum sonra tekrar iphone istiyorum :) sizin öneriniz nedir telefon olarak yalniz en fazla 2250...
  5. K

Çok kararsız kaldım.Acaba oyunlarda bir süre sonra kasma yapar mı diye? Sizce
  6. K

S6 edge mi İphone se mi?

Telefon beni 3-4 yıl götürmesi gerekiyor.Biraz görunüşü iyi olsun iyide bi performansı olsun beni üzmesin istiyorum.Sizce hangisi?Ya samsung alıcam ya da iphone.
  7. K

2017'de iphone 6 alınır mı ? (3-4 yıl gidecek)

En fazla 2200 civarı
  8. K

Yorumunuz için teşekkür ederim ya s6 edge yada iphone 6 kararsız kaldım hangisini tercih etmeliyim ?
  9. K

2300 e kadar bütçem var iphone yada samsung istiyorum.Önerinoz varmı? Ve iphone 6 alsam 3 yıl 4 yıl gidermi sizce Acil yardım...
  10. K

A5 2016 mı J7 prime mı??

Doğru diyosunuz biraz daha verip S6 mantıklı Teşekkürler
  11. K

A5 2016 mı J7 prime mı??

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler geçen alısveriş merkezine gittim bana bilmediğim marka önerdiler ben samsung istediğimi söyledim dediler bana bakın lg ye kalktı samsung da böyle olabilir dediler yani diyeceğim şu lg piyasadan kalkmış yoksa bende lg düşündüm.A5 e baktım herkes kasıyor diyor...
  12. K

A5 2016 mı J7 prime mı??

Arkadaşlar bu ay içinde 1500 tl ye yakın bir telefon alacağım bu fiyat 1600 kadar olabilir.En mantıklı a5 2016 veya j7 prime olarak düşündüm sizce hangisi veya bunlar dışında öneriniz ? Bu arada reeder vb bilinmedik markalar istemiyorum.