Arama sonuçlarınız

1. Limuen

Android Emulatoru (Bluetooth Destekli)

Merhabalar Bilgisayardaki Bluetooth sürücüsü ile birlikte kullanabileceğim Android "TELEFON" Simulatorü arıyorum. iPhone'dan Galaxy Watch'da çok kapsamlı değişimler yapamadığım için saatimi amulatore bağlayıp işlermlerimi kolaştırmak istiyorum. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
  2. Limuen

Akıllı Saat Önerisi

Ben de sizin gibi bütçeye sahibim. Galaxy Watch 42 mm'i tercih edeceğim bir bakın derim
  3. Limuen

Kablosuz Mouse Alıcısız çalıştırma

Arkadaşlar kablosuz mouse almayı düşünüyorum ama yanında verilen usb alıcılardan ziyade bluetooth ile kullanmak istiyorum böyle bir şansım var mı? Örnek Görsel
  4. Limuen

Windows Store vs Desktop (.exe) uygulamaları

Stabilite açısından soruyorum. Daha önce ikisini karşılaştırma fırsatı olan arkadaşların yorum yapmaları daha sağlıklı olacaktır. :)
  5. Limuen

Kulakiçi Kulaklık Tavsiyesi

Aktif olarak JBL T210 ve AirPods 2. Jenerasyon kullanıyorum.. Aralarında dağlar kadar fiyat farkı olmasına rağmen JBL çok daha kaliteli. Kesinlikle JBL'i öneriyorum ama fiyatına göre içlerindeki iletken sargının kalitesi değişiyor ne kadar yüksek fiyat o kadar kaliteli ses
  6. Limuen

Windows Store vs Desktop (.exe) uygulamaları

Merhaba arkadaşlar Windows Store ve Desktop (.exe) uygulamaları arasında fark var mıdır? Var ise hangisi daha stabildir? Teşekkür ederim. :)
  7. Limuen

Ayasofya'daki ibadetten sonra Yunanistan yas ilan etti!

eyvallah
  8. Limuen

Ayasofya'daki ibadetten sonra Yunanistan yas ilan etti!

Herkesin fikrine saygı duymak lazım tabii ki ama sannnnki bizden iyice nefret etsinler diye Ayasofya ibadete açılmış gibi değil mi? Şu zamana kadar iyiliğimiz için pek de birşey yapılmadığını göz önüne alırsak..?
  9. Limuen

Saglamindir.net güvenilir mi?

Merhaba arkadaşalr bildiğiniz gibi torrent oyun sunan çoğu mecra artık Mining yapmaya başladı bu da ekran kartına ve sisteme çok zarar veriyor.. Sağlamindir'den Forza indirmeyi düşünüyorum güvenilir midir?
  10. Limuen

200 TL ALTI KABLOSUZ MOUSE ÖNERİSİ

Teşekkür ederim de linke niye reklam koydun kaç kişi tıklayacak artı niye telif gelsin güldürdün akşam akşam Allah da seni güldürsün :D
  11. Limuen

200 TL ALTI KABLOSUZ MOUSE ÖNERİSİ

Selam arkadaşlar 200 TL altı mouse arıyorum Bluetooth özelliği olursa çok daha kullanışlı olur ekstradan USB adaptör ile uğraşmamış oluruz. :) Şimdiden teşekkür ederim.
  12. Limuen

Türkiye'de kadın hakları var mı?

17 Yaşındayım Z Kuşağına giriyoruz haliyle.. Şu an tek ümidim kendi neslim açıkçası.. Eğer biz birşeyler yapamazsak... Sonumuz hayır olsun
  13. Limuen

Türkiye'de kadın hakları var mı?

Ülkeden hepimizin çekip gitmesi için ellerinden geleni yapıyorlar
  14. Limuen

Bu konuya gelen mesajlar üzerine bisiklet alıcam Maksimum bütçe 2500

Modelden ve parçadan parçaya değişir elbet ama satış sonrası hizmet açısından btwin'i seçerdim ben olsam
  15. Limuen

5000 TL altıda laptop tavsiyesi

Çok sağlam bilgisayarlar ikiniz de aynısını attığınıza göre bu fiyata bundan iyisi yok :laughing:
  16. Limuen

5000 TL altıda laptop tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar 5000 TL altında laptop bakıyorum aklımda şimdilik Huawei Matebook D15 var sizin önerilerinizi de öğrenmek isterim. :)
  17. Limuen

SSD takviyesi garantide görünür mü?

Söylediğinizi çok net anladım. Vidalarada ayriyeten bant bulunmuyor ama Space Gray'e uyumlu olarak koyu renge boyanmış büyük ihtimal renk atması için yapmışlar. Ben genelde vidanın üzerine bir bez koyuyorum renk atmıyor. Bunun dışında yazılımsal olarak harici SSD bağlandığını fark edebiliyorlar mı?
  18. Limuen

Bu konuya gelen mesajlar üzerine bisiklet alıcam Maksimum bütçe 2500

Merhaba öncelikle Bianchi düşünüyorsanız son tercihiniz olsun arkadaşımla şehir içinde gezerken şasisi kırıldı kucağımızda eve götürdük. Ben GT kullanıyorum Amerikan Menşeili genelde Shimano parçalar kullanıyor ön arka disk bendeki model kasası da çok sağlam bütçenizin 300 TL üzerine çıkıyor ama...
  19. Limuen

Haklısınız, Teşekkür ederim. Bu arada E92 yakıyor.. MMP Mustafa Abiye de selamlar :D
  20. Limuen

Merhaba arkadaşlar. Birkaç gün sonra Huawei Matebook D15 modelini alacaktım, bu yüzden biraz araştırma yapmak istedim. 256 GB SSD bulunuyor ve ayrıca iç kısmında bataryanın yanında harici SSD ve HDD yuvası bulunuyor. Bu yuvayı kullanarak cihazınızın hafızasını artırabiliyorsunuz. Fakat garanti...
  21. Limuen

Hayalinizdeki araba hangisi??

Ferrari F8 Ve Tesla Radster'a Hayranım..
  22. Limuen

Unc0ver mi Checkra1n mi ?

Teşekkür ederim hocam iOS 12 Unc0ver'da telefonum (iPhone 6) 2-3 güne bir donup kilitleniyordu hard reboot yapmak zorunda kalıyordum sonra da birkaç gün yeni sürümün yayınlanmasını bekliyordum aynı sorunlar hala söz konusu mu acaba? 1594973812 Teşekkür ederim hocam Unc0ver'dan da memnundum ama...
  23. Limuen

Unc0ver mi Checkra1n mi ?

Merhaba arkadaşlar iPhone 7'de iOS 13.3 kullanıyorum 14'e kadar telefonumu Jailbreaklı kullanacağım siz hangi uygulamayı öneriyorsunuz Unc0ver mi Checkra1n mı?
  24. Limuen

Bilgisayarımı Kısıtlamak İstiyorum

Merhaba arkadaşlar genellikle bilgisayardan ders çalışıyorum çıktılarımı vs. alıyorum ama sonra bir anda kendimi forumlarda, sahibinden'de falan buluyorum. Bunun için bilgisayarımı kısıtlayacak bir uygulama arıyorum.
  25. Limuen

Spotify Hesaplarınızı Premium Yapıyorum.

Aile Premium kullanıyoruz birkaç kişilik daha açık yer var. Ama faturadır falandır diyorsanız hayır ben de sizler gibi kullanıcıyım
  26. Limuen

Neden Casper i sevmiyorsunuz?

Casper A15 laptobumda yaşadığım ve yaşamaya devam ettiğim bazı sorunlar : *Normal kullanımda aşırı ısınıp kapanma *Anakart arızasından dolayı hoperlörlerden ses alamama *Anakart arızasından dolayı yeniden başlatmada veya uyku modunda ekran görüntüsü alamama *Piyasadaki hiçbir oyunu...
  27. Limuen

Spotify Hesaplarınızı Premium Yapıyorum.

Merhaba arkadaşlar düşük fiyata spotify hesaplarınızı Premium'a çeviriyorum ilgilenenler mesaj yoluyla ulaşabilir. :)
  28. Limuen

Laptop tavsiyesi

merhaba arkadaşlar daha öncesinde hep sıkıntılı sistemler kullandım. casper'in ısınmasından ayrı bıktım, 15 yıllık masaüstümden ayrı bıktım.. üniversiteye geçeceğim için bütçeme uygun güzel bir laptop istiyorum bütçem 4000-4500 tl arası biliyorum çok çok iyi laptoplar yok fakat bir kafede...
  29. Limuen

Azerbaycan'dan dizüstü almak

Teşekkür ediyorum hocam yine hızır gibi yetiştin :D
  30. Limuen

İphone 6 plus mı 6s mi

Mecburen ikisi arasında seçim yapman gerekiyorsa kesinlikle 6S'i tercih ederim çünkü 6 yavaş yavaş karın ağrısı olmaya başladı.. 6S'i alırsan da iOS 14 ve uygulama desteği ile 2 sene daha (çok yüksek performans beklemeden) kullanabilirsin. Sınırlarını zorlayıp 7 alırsan (ki ben öyle yaptım :) )...
  31. Limuen

Azerbaycan'dan dizüstü almak

Arkadaşlar Azerbaycan'dan belki daha uygun fiyatlıdır diye bir yakınımıza notebook getirtmek isiyorum. Azerbaycan'ın fiyatlarına hakim misiniz acaba? Ortalama 1000-1100 manatlık bir şey bakıyorum.. :)
  32. Limuen

Temassız kart manyetiği

Çok kral sistemmiş doğrusu. Fakat maalesef Türkiye'de şu anda sadece Android'lerde NFC ile ödeme özelliği var. Ah Apple ahhhhh yine yaktın bizi :D
  33. Limuen

iPhone Fiyatların Biranda Fırlamasını Kötü Oldu!

Orijinal Apple kılıfı (300TL) ile 3150 TL'ye aldığım iPhone 7 4500 TL olmuş. Şimdi alacak olsam ya SE 2 alırdım (fiyatı hala yükselmemiş) yada iPhone'a birkaç sene veda etmek zorunda kalırdım.
  34. Limuen

Temassız kart manyetiği

Benim amacım cüzdan ile uğraşmayıp Apple Pay benzeri temassız ödeme yapmak öyle farklı fantezilere gerek yok. :)
  35. Limuen

Temassız kart manyetiği

Merhaba arkadaşlar papara temassiz kart aldim bugün karti telefon kilifimin arkasina koyarak ödeme yapmak i̇sti̇yorum manyeti̇k telefonuma veya karta zarar veri̇r mi̇ acaba?
  36. Limuen

iOS benzeri Youtube MP3 uygulaması

Anladım hocam. Ben de fakirlikten hep android kullandım :D Bir tane iPad'im var o da canavar.. Apple'ın kalitesi tartışılmaz..
  37. Limuen

OGYouTube'a bir bakayım. Diğer türlü yapıyorum şuan ama çok zahmetli oluyor ciden.. :( --- Gönderi Güncellendi --- iOS'daki bu tür uygulamalara hayranım. Keşke olsa.. :(
  38. Limuen

Merhaba arkadaşlar. iOS'ta sıkça karşılaştığımız App Store'daki Youtube mp3 uygulamaları çok kullanışlı oluyor. Androidde de buna benzer uygulamalar var mıdır acaba? Şimdiden teşekkürler :)
  39. Limuen

Laptop Anlık Mouse Çıkma Sorunu

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 6 aydır G300S mouse kullanıyorum, çok memnunum. Ancak son 1 haftadır Mouse laptobumda 2-3-5 saniyelik kopuyor, sonra tekrar geliyor. Oyun oynarken gerçekten kafayı yedirtiyor.. Ben de bunun üzerine sorun acaba Mouseumda mı diyerek Eski Masaüstü bilgisayarımda ve...
  40. Limuen

iPhone 5S mi, Samsung Galaxy A3(2017) mi?

Teşekkür ederim. :)
  41. Limuen

Pek büyük ekran tercih etmediğim için o iki telefonu listeye alamadım zaten.. :)
  42. Limuen

Merhaba arkadaşlar. yaklaşık 10 senedir android kullanıcısıyım. Şuan da Galaxy A3(2015) kullanıyorum.yıllardır arkadaş ortamında olsun, sevgilimin elinde olsun, akrabaların elinde olsun iPhone'a hep özenmişimdir. Artık Android'in kasmalarından donmalarından,arayüzünden çok sıkıldım. Hazır 5S'in...
  43. Limuen

Yurt dışı kargo durumu

Evet dün sabah girmiş. İlginiz için çok teşekkür ederim. :D
  44. Limuen

Yurt dışı kargo durumu

Akıllı bileklik alıyorum. xaomi'nin Orjinal Aliexpress mağazasını buldum. 60 günde ürün kapıma gelmezse para iadesi var. Bir sorun olacağını sanmıyorum ama eğer olursa ilk ve son alışverişim olur. :)
  45. Limuen

Yurt dışı kargo durumu

Merhaba arkadaşlar. Aliexpress'ten satın aldığım ürünün üzerinden 15 gün geçti. 17TRACK ve Aliexpress kargo takip sayfasında bunları yazıyor. Anladığım kadarıyla kargo yaklaşık bir haftadır gümrükte. Takılıp takılmadığı, ne zaman geleceği hakkında bir bilginiz var mı acaba? Şimdiden teşekkürler.