Arama sonuçlarınız

1. Mtn S

Soru windows 10a geçsem fps artarmı?

Hayır. Windows 11'in oyun performansı daha iyi maalesef. Ayrıca şuan stabil çalışıyor. Sizin yaşadığınız bir problem mi var?
  2. Mtn S

Anket Bilgisayar toplamak geçici bir heves mi?

Aslında geçici bir hevestir ancak bu kariyerinize bağlı bir durumdur. Ne için sistem topladığınız da önemlidir. Oyun için topluyorsanız, maddi durumunuza göre bağımlılığınız artabilir. Kariyerinizde bilgisayarla iş yapıyorsanız bu ihtiyaca dönüşür. Geleceğinizi siz belirleyeceksiniz. 5-6 yılda...
  3. Mtn S

Haber Düzce'de 5,9'luk Deprem! Hisseden Oldu Mu?

Herkese geçmiş olsun.
  4. Mtn S

Geceye Bir Şarkı Bırak

5. Mtn S

WhatsApp’ta durum güncellemeleri için yeni dönem!

İngilizce destekli çalışıyordur. Umarım ilerleyen vakitlerde tam fonksiyonlu hale getirebilirler.
  6. Mtn S

Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Tasarımsal olarak yeterince iyileştirme gördü fakat forumun sıkıntısı bu değil.
  7. Mtn S

Rehber 2022 yılında çıkacak oyunlar [TAM LİSTE]

Gta 6 için remastred projelerinden vazgeçtiler bakalım ne olacak.
  8. Mtn S

Apple Watch 8 hasta olduğunuzu anlayacak!

Vücut sıcaklığını ölçerek sadece tahmin yapabilir.
  9. Mtn S

Ne dinliyorsunuz?

:cool:
  10. Mtn S

Haber Rockstar Games Mobile 25 Tane Oyun Çıkartabilir!

25 tane birden değil 1 tane mobil oyun Rockstar tarafından yakın gelecekte çıkabilir.
  11. Mtn S

Soru 10 senedir Samsung Note kullanıcısıyım. İPhone'ye geçmek istiyorum. Sizce mantıklı mı?

S22 Ultra'nın kamerasında sorun yaşamazsınız. Snapdragon işlemciyle geldiği için de bariz bir performans stabilitesini ve pil ömrü artışını göreceksiniz. En temel aksesuarları almaya kalkıştığınızda daha yüksek bir iphone modeliyle olan fiyat farkını da ödemiş olacaksınız ki o model arasında...
  12. Mtn S

Haber Hırsızlık ve Suç İşlemek Netflix Dizilerinde Neden Güçlü Karakter İmajı Veriyor?

Netflix'te yıllardan beri içerik kıtlığı var. Hırsızlık ve suç işleyen karakterler netflix'te güçlü göründüğünden değil yönetmenin ve senaristlerin başarısının eseri olduğu içindir.
  13. Mtn S

Soru 10 senedir Samsung Note kullanıcısıyım. İPhone'ye geçmek istiyorum. Sizce mantıklı mı?

En son hangi samsung note modelini kullanıyordunuz? Iphone gösterişli görünebilir fakat aksesuarları ucuz değil. IOS, android 12'ye göre yine karmaşık kalır. S22 Ultra işini görecektir fakat ilerleyen zamanlarda apple watchlarla eko sistem kurarım diyecekseniz 13 Pro alabilirsiniz.
  14. Mtn S

Elon Musk sonrası Twitter’dan ayrılmak isteyenler için üç alternatif platform!

Whatsapp alındığında da hiçbir şey olmadı. Kimse telegram'a falan öyle kolay kolay geçmemişti. Yine hiçbir şey olmayacak. Zuckerberg'in almasından daha iyidir.
  15. Mtn S

Yardım Valorant HZ Problemi

Nvidia Control Panelin'den Ekran/Masaüstü boyutunu ve konumunu ayarlarla/Ölçeklendirme bölümünden istediğiniz seçeneği ayarlar mısınız? Başka oyunlarda ekran tazeleme hızını 144 olarak mı görüyordu?
  16. Mtn S

Ne dinliyorsunuz?

17. Mtn S

Ne dinliyorsunuz?

18. Mtn S

Ne dinliyorsunuz?

19. Mtn S

Ne dinliyorsunuz?

20. Mtn S

Ne dinliyorsunuz?

21. Mtn S

Yardım twitch prime gta 5 bu ay 400.000$ kazanın

Evet var. Cayo perico replay yazın. Yöntemi de çok basit.
  22. Mtn S

Yardım twitch prime gta 5 bu ay 400.000$ kazanın

Aslında onlara gerek yok. Cayo perico Heist'i solo yaparak 1.5m kazanabilirsiniz. Replay bugları var ara görevleri yapmadan direkt final oynayabiliyorsunuz.
  23. Mtn S

Haber Demet Akalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın düzenlediği iftar yemeğinde müzik yasağının kaldırılmasını rica etti.

Davet ettiklerine göre zaten kesin olarak kaldıracak. Hülya Hanım'da ne güzel simit yiyor orada. :)
  24. Mtn S

7 Nisan 2022 itibariyle Starbucks ürünlerine de zam geldi

3'ü 1 aradanın şeker oranı çok fazla.
  25. Mtn S

7 Nisan 2022 itibariyle Starbucks ürünlerine de zam geldi

Starbucks mu o nedir? :D Kahve içmek lüks değildir fakat bu yer globalde pahalı.
  26. Mtn S

Ford Mustang ve Chevrolet Camaro üretimi durdu! İşte nedeni

Çok boş modelleri vardı zarar etmemek adına beklemeye karar vermişlerdir. Çip krizi her firmayı etkliyor fakat buna rağmen hala da üretmeye devam ediyorlar.
  27. Mtn S

Kriz varsa 7 milyon kişi Bergen'i nasıl izledi?

Geriye kalan 75 milyon kişi niye izleyemedi? Sabah kim erken kalkarsa: "Ben ekonomisttim."
  28. Mtn S

Yardım Nvidia Nis

Fotoğraftaki menüye tekrar gelin. O seçili olan çözünürlükler upscaling olduğu için hata verir. Bu yüzden aşağı doğru kaydırdığınızda monitörünüzün kendi çözünürlüğünü seçin. Oyunlarda ise bir tık daha düşük çözünürlük uyguladıktan sonra aktif olacaktır. Keskinlik ayarlarını yine nvidia denetim...
  29. Mtn S

GTA 5, yeni grafikleriyle Xbox Series kullananları üzebilir!

PC'ye de çıkmalı.
  30. Mtn S

Yardım Witcher 2 ve CS Go fps sorunu

Sadece bu iki oyunda mı böyle oluyor? Nvidia Control Panel'e girip 3D ayarlarının yönetilmesi'den oyunların exe'sini bulup maksimum kare hızını kapatmayı dener misiniz? O menüde bağlantılı optimizasyon ayarı da açık dursun. 1647505775 Ek olarak msconfig'ten bu ayarı işlemcinizin max thread...
  31. Mtn S

ShiftDelete.Net, yeni stajyerini arıyor!

Aranan nitelikler: -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, -Prodüksiyon, -Sosyal Medya, -Editör. Bilişim lise mezunu ben. :(
  32. Mtn S

Dünyanın En Hızlı Arabaları 2022

Jesko ❤️
  33. Mtn S

Ne dinliyorsunuz?

34. Mtn S

Soru V-Sync kullanmayıp FPS uçuranlar bir bakın hele.

Vantilatör fanı mı taktınız ekran kartına? O sesi duyabilmeniz için gerçekten ya kulaklık takmıyor olmanız falan lazım. V-Sync ne yazık ki her ekran kartı için ideal bir çözüm yolu değildir. Msi afterburner gibi programlarla fan devri ayarlanabilir. 50 desibelin üstünde gürültülü ses...
  35. Mtn S

Soru Fiber nezaman aktif olur

Maksimum 1 ay kadar sürebilir. Bütün site bloklarına fiber döşendiğine göre.
  36. Mtn S

Spotify ve Discord’a erişim sağlanamıyor! Discord ve Spotify çöktü mü?

Spotify çökmedi 4 saattir kullanıyorum ama SDN forum yavaşladı yine. Loading süreçleri arttı.
  37. Mtn S

Instagram, iki sevilen hizmetinin daha fişini çekti!

IGTV sevilmiyordu ve instagram temasına uygun değildi. Reels bölümü daha kullanışlı ve pratik kaldığı için popülerliğini yitirdi.
  38. Mtn S

Öneri Pinterest üzerinden indirilen bir görselden virüs bulaşır mı?

Sağ tık yapıp farklı kaydet derseniz, pinterest sayfasından ayrılmayıp görseli indirmiş olursunuz. Eğer görsele direkt tıklarsanız başka bir siteye yönlendirilirsiniz.
  39. Mtn S

Soru Bu kadar pahalı olmamalı dediğiniz neler var?

Ekonomik bağımlılık sonucu elde ettiğimiz zararlar. Yaptırım uygulamayan bir ülke haline geldik. Aselsan'dan, ziraat bankası hisselerine kadar her şeyi satıyoruz ama ona rağmen hiçbir şey olmuyor. Geçim derdimiz gün geçtikçe büyüyor. 2 yıldır bir giyim mağazasına bile uğrayamadık. Benzinden, ham...
  40. Mtn S

Haber Apple, Rusya’daki tüm satışları durdurdu!

Göz göre göre, sivillerin canına kıyılıyorken geç kalınmış bir davranış. Gerçi bu finansal yaptırımlar Rusya'yı savaştan vazgeçirmeye yetmez. Zaten bunlar öngörüldü.
  41. Mtn S

Haber GTA 5'in yeni nesil yükseltmesi ücretli gelebilir!

Yıllardır linç yiyorlar. Gta Online oyuncu sayısı giderek düşüyor. Her yaptıkları güncellemeyle oyun hantallaşıyor. Gören zannedecek ki oyunun grafik motoru güncelleniyor. :D
  42. Mtn S

Yeni bir gta projesi üzerinde çalışıyorlar. 2022-2023 te trailer görürüz.
  43. Mtn S

SDN SDN'nin topladığı 3050 sistemi nasıl buldunuz?

Sorun çıkarılmıyor ki. Ofis yönetimi bu konuya yeterli ilgiyi göstermediği için değerlendirilmeden bu tür projeler ve geri bildirimler bekletiliyor. Bizlerin bu konuda yapabileceği pek bir şey kalmadı.
  44. Mtn S

Ne yazık ki kendileri bilir demekle konuyu geçiştirmemek gerekiyor. :) Yönetim ekibi hala da yeni bir sayfa ile ilerlemek yerine, geçmişin yükünü taşımaya çalışıyor. Forum ile itibar neredeyse bitmek üzere. Yayınlara, inceleme konularında forumun adı bile geçmiyor. Bu süreç içerisinde forum, bir...
  45. Mtn S

iPhone 6s sahipleri üzgün: iOS 16 alamayacak telefonlar!

IPhone SE ve Iphone 6 ailesi artık tamamen emekliye ayrılmış oldu.
  46. Mtn S

Yıllardır böyle bir proje beklemiştik. SDN isminin verilmesinin bir önemi yok. Esas önemli olan sınırlı stoğa Sdn tarafından anlaşmalı indirim sunabilmek.
  47. Mtn S

Tarkan'ın yeni şarkısı Geçcek hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yolla albümünden sonra bitirmiş kendini.
  48. Mtn S

Esas ben Shiftdelete.net adına özel bir fiyat etiketiyle daha cazip bir fiyata çıkar diye umut ediyordum. Daha iyisi toplanabilirdi.
  49. Mtn S

Ubisoft bu oyun için yaptığı sunumda, sınıf ayrımı, her karakter ayrı level atlayacağını söylemişti. Tabi bir gta kadar olamadı ama gitgide batırdılar.
  50. Mtn S

Oyundaki her karakter aynı skillerini rahatlıkla kullanabiliyor. Sözde bu karakterler birbirinden farklı olacaktı. Yapay zekanın tepkisi çok düşük. Sürüş ve oyun dinamikleri yine her zamanki gibi kalas olarak kalmış. Manzara görmek için ideal bir oyun.
  51. Mtn S

Haber Cyberpunk 2077 Steam'de 20 milyon adet sattı!

Çünkü patch 1.5 gerçekten uğraşılmış bir güncelleme oldu. Grafik optimizasyonu konusunda hala da dengesizlikler devam ediyor.
  52. Mtn S

Soru Keşke ücretsiz olsa da hemen alsak dediğiniz oyunlar

Bende RDR'yi hiç sevemedim. Heleki online'i rezalet. RPG bakımından döneminin en iyisiydi.
  53. Mtn S

Xbox Game Pass'e gelecek o oyunlar.
  54. Mtn S

NPC kısmına bakarsak Witcher 3'te de aynı durum söz konusuydu. Siz etkileşime girmek istediğinizde sabit 2 diyalog metni çıkıyordu. Cyberpunk, CDPR'in ilk açık dünya fps-shooter projesi. Oyuna o kadar çok vaatler ettiler ki neymiş efendim RPG olacakmış, hikayeyi istediğimiz gibi...
  55. Mtn S

Konsol oyuncularından linç yemeye devam edecek. GTA 5 grafik teknolojisi bakımından, oynanış ve oyun motoru konusunda büyük sıkıntılar çekiyor. Halada bu oyunun emeğini yemeye çalışmak hem GTA 5 oyuncu kitlesine hakarettir. Çünkü oyun gitgide hantallaşıyor, hata veriyor, fps'iniz her yeni patch...
  56. Mtn S

İki oyun arasında dağlar kadar atmosfer, gameplay farkı var. Nasıl karşılaştırmaya çalıştınız ki? :D The Hunt var mesela. CDPR'in Cyberpunk'taki umudu göremeyip oyunu erken aşamada çıkarmaları bir sonraki oyun projelerini de etkiliyor maalesef.
  57. Mtn S

Epic Games'in 60 liralık kuponunu kullanabilirsiniz. Geçtiğimiz haftalarda sunduğu indirimlerle ben 3 adet oyun esnasında 75'e getirtmiştim. 1.50 patch ile oyun dahada güzelleşti. Beklemenize gerek yok, artık o hataları fark edemiyorsunuz.
  58. Mtn S

Cyberpunk 2077’i denemek isteyenlere müjdeli haber!

Evet minimum GTX 1060 veya RX570 gerektirir.
  59. Mtn S

Öneri En iyi Hızlı ve öfkeli filmi?

4 ve 5 çok aksiyon doluydu ve hoşuma gitmişti. :)
  60. Mtn S

Yardım gtx 1050 pubg kaç fps olur

60-70 FPS 1080p düşük ayarlarda akıcı bir şekilde oynarsınız. Ayrıyetten nvidia control panelinden, oyunun exe'sine 3D ayarları yapmanız gerekmektedir.
  61. Mtn S

SDN Bu akşam Twitch'te birlikte Valorant oynayalım mı? ^^

Uzun zaman önce oyunu öğrenmeden girdim birkaç maç başıma musallat oldu şu bronz. :D Rütbeye göre de hiç disiplinli oyuncular denk gelmiyor.
  62. Mtn S

Soru Gta 5 online oyun kaydetmr

Bazen kaydetme hatası veriyor. Bu yüzden Esc tuşundan pause yapıp oyundan çık kısmına gelin kaydediliyor penceresi tamamlana kadar bekleyin ve iptal edin.
  63. Mtn S

En güzel Sevgililer Günü hediyeleri

Bir gün bende alacağım...
  64. Mtn S

Rehber 2022 yılında çıkacak oyunlar [TAM LİSTE]

Witcher 3'e yeni dlc bekliyorum.
  65. Mtn S

Soru iPhone için 64 GB hafıza yeter mi?

Iphone 8'in bırakın 5 yılı aşağı yukarı 8 yıllık ömrü var. Bu süreç zarfında günümüz yeni modellerinden sadece kamera ve yeni ekran teknolojilerinden eksik kalırsınız. Apple bulut servisleri güvenilirdir fakat fiyat hesaplaması size kalmış.
  66. Mtn S

Haber Adalet Bakanı Abdulhamit Gül istifa etti, yerine Bekir Bozdağ atandı

IBB her zaman izleniyormuş. Dün haberlerde mobese kamera görüntüleri magazin haberi olarak kullanıldı. Bakanlıklara kim gelirse gelsin. CB'lığı ne derse onu yapmak zorundalar.
  67. Mtn S

Dünyada bir ilk: Yerli elektrikli traktör, seri üretime geçecek!

Bizim 5-10 yıl boyunca göremeyeceğimiz bir teknolojik araç olarak.
  68. Mtn S

Soru iPhone için 64 GB hafıza yeter mi?

Bulut depolama kullanmıyorsanız yetmeyecektir. Benim android telefonumda bile 50 GB kullanılıyor sizde fotoğraf/video çekip arşivliyorsanız 128 GB'lık modele bakmak zorundasınız. Ya da harici depolama yöntemlerini denemelisiniz.
  69. Mtn S

Ford, ikinci el araç alış/satış işine giriyor

2. el otomobil işine giriyor da fiyatları nasıl belirleyecek? Ülke ekonomisine göre mi yoksa piyasaya göre mi?
  70. Mtn S

Soru Forza Horizon 5 Saçma optimizasyon ve zibilyon tane sorun

The Crew 2 yalnız daha berbat bir oyun. 60 FPS kilidiyle PC'de devam ediyor. Sürüş dinamiği olsun, araç içi detaylarda Forza Horizon 5'in yanından bile geçemez. Kaplama yükleme sorunu bende sadece yollarda geçerli. Nvidia Kontrol Panelinden yapacağınız ayarlar bu etkiyi zayıflatacaktır.
  71. Mtn S

Acun Ilıcalı İngiltere'de futbol kulübünün sahibi oldu.

Diğer büyük şirketlerin yaptığı gibi satın alarak güçlenecek. Hayırlı olsun. Acun Bey'in futbol sektörüne yurtdışında açılması da ilginç oldu.
  72. Mtn S

Rehber Evin direği erkek değil "kolondur"

Bizim milletimiz cezai işlem yapılmadıça akıllanmıyor, kendi aklına uyuyor. Aile geçmişi ve eğitim tabiki önemli.
  73. Mtn S

Evet şimdi baktım oyuna. Oyunun video ayarlarından çözünürlük ölçeklendirmeyi kapatın. Grafikler'den ise ekran kartınızın gücüne göre yükseltin.
  74. Mtn S

Oyunun video ayarlarında performans çözünürlüğü diye seçeneği falan vardı onu kapatın. Oyunun grafik ayarları kısmından fps değerleriniz 120 FPS aşağısına düşmeyecek şekilde yükseltin. Sonra nvidia denetim masasından, 3D bölmesinden, oyunun exe'sini bulun. Doku süzme ayarını performans'a ve güç...
  75. Mtn S

Yardım TV uydu alıcısı birden çalışmamaya başladı, neden olabilir?

Uydu alıcısının kablolarını kontrol ettiniz mi? Görüntü girişine giden kablo hasar görmüş olabilir.
  76. Mtn S

İstanbul Sözleşmesi Avrupa Birliğine bağlı olduğundan beğenmeyip iptal ettiler. Sadece o da değil. Erkek topluluğun kadınlardan kendini üstün görme bakış açısı konuşulmuş bu makelede. Bu algı bizim milletimiz için kadına şiddeti körüklüyor.
  77. Mtn S

Evet yoruma tamamen katılıyorum. Bu konuda ise eşitlik ilkesi adalet karşısında tekrar gündeme getirilmesi gerekiyor. Kadın haklarının çok hafife alındığı ve neredeyse uygulanmadığı dönemden geçiyoruz. Bunun sorumlusu devlet ve bu probleme göz yuman üst yönetimdekilerdir. Bizlerin yapabileceği...
  78. Mtn S

Yardım Windows 11 etkinleştirme istiyor

Windows 11'e 10'dan OEM key ile yükseltme yapamazsınız. Windows 11 için oem key almak zorundasınız.
  79. Mtn S

Soru Forza Horizon 5 en hızlı araba hangisi

Jesko. Oyunun frankie ile ilgili hikaye görevi var 3 yıldız alarak ilerlerseniz aracı bedavaya garaja ekleyebilirsiniz.
  80. Mtn S

Yeni ekonomi bakanımızı tanıyalım

Kusura bakma ama ben burada bir vatandaş olarak beceremedikleri politikaların sonuçlarına dahil edildiğim için eleştiriyorum. Sizin bu konudaki rahatlığınızı tartışmayacağım. Sandıkta hesap sorulacak ancak seçimi kazanma politikasıyla halkı kandırıp kimsenin kuşkulanmaması için özgürlüğünü...
  81. Mtn S

Yardım Steam iadedede eksik para geldi

Direkt ödeme ile EFT kesmiyor. Bende ziraat kullanıyorum. Steam bakiyenizde para var mıydı?
  82. Mtn S

Evet ne yazık ki öyle oldu. Koca 20 yıl boyunca ülke ekonomisi saray harcamalarına yetmez hale geldi. Elimizdeki mal, mülkleri ve hisseleri satmaktan ve inşa ettiğimiz köprülerden içi boş binalardan ne kadar fayda sağlandığını bir kez daha görmüş olduk. Tarımcılık, sanayi ve gıda sektörünün...
  83. Mtn S

Manipüle sözcüğünün anlamını bir kez daha bak istersen. Halkı kendi yalandan vaadleri ile kandırmaya devam ediyor. Siyasiler, gazeticiler ve bakanlıklar dışında resmi olarak kim eleştirebiliyor? Geçenlerde Fox haber muhabiri Ömer Çelik'e röportaj yapacaktı red aldı. Neden?Sorun ne? Halk özgürce...
  84. Mtn S

İç işleri bakanı böyle örgütleri yakalamakla yükümlü zaten fakat milli güvenlikle uğraşacaklarına bambaşka sorunlarla ifsalanıyorlar. 15 Temmuz'dan sonrası durması o güne kadar çalıştığı için görevinden alınmış. 19 yıldır Akparti'nin halkı artık nasıl manipüle ettiğini açıklamaya gerek var...
  85. Mtn S

Forumda Yöneticiler yok.

İlk test atışı kendi elinde patladı galiba. :D O değilde aklınıza takılan bir yorum gördüğünüzde rapor butonuna yüklenenin. Forumda moderatör olmasa 1 saate kalmaz spamcılar işgal eder.
  86. Mtn S

15 Temmuz'a kadar doğru hatırlıyorsam özel okuldaydı. Daha sonra hiçbir okulda çalışması yasaklanmış. Kendisi bir bakkal işletiyor ve isteğe bağlı özel öğretmenlik yapıyor. Demediler mi? Üstüne üstlük boğaziçi üniversite öğrencileri protesto yaparken biber gazıyla copla karşılık verdiler...
  87. Mtn S

FETO'nun işlettiği iddia edilen bir okulda tanıdık bir öğretmen arkadaşım işinden alınmıştı. Adamın ne suçu vardı? Bu üç partililerin üst düzeylerin dokunulmazlığı var. Sn Tayyip dışarıda prostesto yapan üniversite öğrencilerini terörrist olarak sıfatla andığı ve yurt sorunu diyen bir ülkede...
  88. Mtn S

İşin ilginç yanı o fotoğrafın kadrajında bir vatandaş olunca hapis cezasına kadar çarptırılması gibi durumlar var.
  89. Mtn S

Haber Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan tepki çeken görüntüler!

Flash Tv oyunculuk sahnesi.
  90. Mtn S

Haber Sokak söyleşileri yapan ‘Kendine Muhabir’ tutuklandı

+Neden nezarete aldınız? - Çok soru soruyordu abi.
  91. Mtn S

Anket Tomb Raider mı Call of Duty mi?

Yeni COD serisinin hikayesi olmadığı için yakın bir zaman içinde sıkılacaksınız. Çünkü oyun sadece online. Tomb Raider serisinde hikaye var, açık dünya var.
  92. Mtn S

Söyle Rahatla V.2

Para tek başına bir işe yaramıyor oyun sektöründe. Özellikle oyun motoru satın alsanız oyuna entegre edecek ekip gerekiyor. Tecrübe gerekiyor. CD Project Red'in maddi bakımdan sorunu yok fakat deneyimi yok. Bu onların ilk fps oyunuydu. Half life döneminin en iyi oyunu olmayı başka bir rakibi...
  93. Mtn S

Windows 10 Ana Konu

Bu ay sonu sistem yükseltmesi yapabilirsem (cpu+anakart) o zaman geçiş yapacağım.
  94. Mtn S

Windows 10 Ana Konu

Programların yanıt verme süresi, çökmeler vs falan yaşıyordum. Kullandığım programların istediği güncellik nedeniyle 21H1'deyim. 1607'yi denemediğim için bilmiyorum.
  95. Mtn S

Windows 10 Ana Konu

1093'ten 21H1'e geçtim geçen hafta. Açıkçası oyunlarda 1803'teki gibi bir stabilite yok. Bilmiyorum, Windows'un bu eski sistemler üzerindeki planlı eskitmenin bir parçası olabilir de.
  96. Mtn S

Söyle Rahatla V.2

İmkanları yoktu riske girdiler. Ön siparişle akan parayla coştular. Rockstar Games gitti Grove Street'e GTA Trilogy yaptırttı. Sonuç? Hüsran oldu. Oyunların kontrol desteğini modernleştireceklerine sadece grafik motoru değişti. Üstüne 60 dolar gibi fiyat etiketi koyuldu. Cyberpunk'un potansiyeli...
  97. Mtn S

Söyle Rahatla V.2

Birde oynatacak sistem lazım. Pfff!
  98. Mtn S

Soru Fit vücut için ne yapılmalı

Dengeli beslenmen gerekir. Spor salonundaki aletlerin bazılarını evinde kullanamazsın ama daha uzun bir süreçte fit kalabilirsin.
  99. Mtn S

Soru Oyun arkadaşı arıyorum

Takım arıyorum bende ama tek girmekte sarmıyor. CS:GO gibi oyunları koordineli bir şekilde oynarım.
  100. Mtn S

En son hangi diziyi seyrettiniz?

The Office ve HIMYM bittikten sonra Fear Walking Dead Sezon 3 bölüm 5.
  101. Mtn S

Söyle Rahatla V.2

Mal ve mülklerimizi zaten yurtdışına satarak geçiniyorlar.
  102. Mtn S

Deniz Baykal'ın Vekilliğinin Düşürülmesi Teklifi !

Bu kadar yüksek rakamlı maaşlar nasıl böyle verilebiliyor? Tam olarak ne yapıyor bu vekiller? Otomotiv veya bilgisayar mühendisliğinden daha çok mu iş yapıyorlar?
  103. Mtn S

Üniversiteyi Bırakmak Hakkında

Açıktan üniversite okuyanlar ne olacak peki?
  104. Mtn S

Yardım Samsung 980 MZ m2 SSD

Grafik render ve video edit işlemleri dışında zaten dert etmeniz gereken bir konu değil. Kasa havalandırmanız iyiyse problem çıkmaz. Siz yinede anakartı aldığınız yerle konuşun.
  105. Mtn S

Haber Windows 11 çıktı! Nasıl indirilir?

İyi yapmışsın. :D Windows 11'de şimdi bir sürü hata bizleri bekliyor olacak önümüzdeki günlerde. Daha stabil çalışmasını istiyorsan temiz kurulum şart.
  106. Mtn S

iPhone şarjı çabuk bitiyor, neden olabilir?

Forumdaki kullanıcıların geçmiş tecrübeleri ve benim yaşadığım deneyimlerime dayanarak söylüyorum. Hocam yaptığınız güncelleme şeklinizde sorun olması mümkün değil ve mantık dışı. Iphone serilerinde dahada öncede bu durum yaşandı. Şuan yapabileceğiniz en mantıklı şey yeni güncelleme beklemek.
  107. Mtn S

Soru sdn forum siber saldiri

Veri sızıntısı olmadığı sürece panik yapmaya gerek yok.
  108. Mtn S

Zamanda yolculuk mümkün...

The Flash'taki gibi de zamanda yolculuk yapabiliriz.
  109. Mtn S

Söyle Rahatla V.2

Godzilla geliyor. Kaçın!!!
  110. Mtn S

İBB Tesislerinde 27 Yıl Sonra Alkol Satılması.

Yurtdışında hani bu durum normal olarak görülebilir. Fakat burada 27 yıldır yasağı ansızın bir gün yok sayıp bu dolapları koymaları bana daha çok alkole teşvik ediyorlarmış gibime geliyor.
  111. Mtn S

"Erkek denen aşağılık, karaktersiz cinsiyet..."

Her erkeği kapsayacak bir yorumda bulunursa ceza almasını normal karşılıyorum. Çünkü her erkek aynı değil. Böyle bir paylaşımı bir erkek yapsa sokakta linç ederlerdi.
  112. Mtn S

iPhone şarjı çabuk bitiyor, neden olabilir?

Uçak modu açmayıp bir gece beklettiğinizde eğer şarjınız %5'ten fazla bitiyorsa yaptığınız güncelleme sorunlu demektir. Arkaplan uygulamaları sistem otomatik olarak kapatmıyor ve gereksiz yere işlem yapıyor olabilir. Bu durumu Apple'a danışmayı deneyin.
  113. Mtn S

Soru Gelecekte katlanır telefonların, tabletleri bitirme olasılığı

Android tarafında katlanır telefonların fiyatlarında daha makul seviyeye inerse bitirebilir.
  114. Mtn S

Söyle Rahatla V.2

Günaydın.
  115. Mtn S

Söyle Rahatla V.2

Bence Üye yazmasına gerek yok o kadar makam taglarının yanında. :)
  116. Mtn S

Söyle Rahatla V.2

128 milyar dolar mevzusu unutuldu diyecekken yine gündeme gelmiş. Şimdi de 118 milyar dolar çıktı başımıza. :)
  117. Mtn S

Hayır. Konuyla alakasız dalga geçmek amaçlı trol yorumlardan söz ediyordum.
  118. Mtn S

Yazım kuralları yüzünden değil. Konu içeriği, trol yorumlar ve üye kalitesinden terk eden insalar var.
  119. Mtn S

Beğeni dışındaki reaksiyonlar sayılmıyor. Bir zamanlar ofiste SDN Cevaplıyor serisi vardı. Forumda ve sosyal medyadan alınan sorularla keyifli vakit geçiriyorduk. Üstelik bu yayının forumun hitine çok faydası vardı. Sitenin performansını düşürüyordu. Geçenlerde aktif edilip yine kapatılmıştı...
  120. Mtn S

Eski yönetimi ofistekiler dinleyip forumu sosyal medya ve YouTube içeriklerinizde tanıtmayı ya da ilgilenmeyi bırakmasaydınız bende keşke şu yorumu yazmasaydım. Bakacak adam bulunur fakat geçmişte yaşananları kabullenip ders çıkarmak zor geliyormuş. Üstelik forumun bir çok dönemde kabarık...
  121. Mtn S

Yardım 14 yaşında 173 boy normal midir?

Erken ergenliğin tadını çıkarmalısın. İleride çok işe yarayacak. Yinede bir doktora gidebilirsin. Herhangi bir hastalık taşıyormusun diye.
  122. Mtn S

Yönetimin forumu forum olarak kullandığı artık düşünmüyorum. Daha çok reklam panosu ve soru cevap programı gibi kullanılıyor. :)
  123. Mtn S

Soru Görev yöneticisinden başlangıçta Cortona ve Onedrive'ı devre dışı bırakırsam sorun çıkar mı?

Cortana'nın Türkçe dil desteği yok. Onedrive'ı ise aboneliğiniz yok ise boşuna çalıştırmanın mantığı da olmaz.
  124. Mtn S

Türkiye Uzay Ajansı Başkanı: “2023’te Ay’a Ulaşacağız, Dünya Çapında Bir Olay Olacak”

Komedyen şovlarını bile aştı. Neden 2025 değil? Neden 2023? Vergilerimizi harcama gösterisi olacak.
  125. Mtn S

Türkiye Uzay Ajansı Başkanı: “2023’te Ay’a Ulaşacağız, Dünya Çapında Bir Olay Olacak”

Canlı yayın ile ilk uçuşu yapsınlar bakalım.
  126. Mtn S

Soru Turknet & NetSpeed kullananların düşünceleri

Tamam işte ne güzel. Alabileceğiniz en düşük ping gecikme değeriyle ve download hızıyla 100 TL'ye bir hizmet alacaksınız. İlerleyen zamanlarda fiber altyapısı gelirse ücretsiz yükseltme yapacaklar ve fiber kullanıcıları da aynı fiyattan yararlanıyor.
  127. Mtn S

Soru Turknet & NetSpeed kullananların düşünceleri

Altyapısı sağlam bir mahallede yaşıyorsanız kesinlikle Turknet'i kullanıcısı olarak öneririm.
  128. Mtn S

Yardım iPad Pro 2021 kendi kendine şarj oluyor

Bildiğim kadarıyla her cihazın akım koruma devreleri var. https://eu.community.samsung.com/t5/galaxy-s20-series/s20-ultra-charging/td-p/1668130 Sizin tabletteki bu devre bozuk veya hiç yok ise dediğim gibi yenisiyle değiştirmeniz gerekebilir.
  129. Mtn S

Anket Rekabetçi oyunlar mı, hikayeli oyunlar mı?

Hikaye oyuna ilham veren bir konsepttir. Oyunun bir alanda konuşulmasını ve ödül almasına neden olur ve bu oyunun hikayesi ve oynanışı kapsamlı ise yıllarca oynanabilir.
  130. Mtn S

Bu foruma 2017 yılından beri üyeyim. Genellikle mobil cihazlar konusuna büyük bir miktarda mesajlarım var. Şarjın %100 olmadan şarjdan çekilmesinin hiçbir sorun olduğu söyleyen ne üyeyle karşılaştım ne de öyle bir sorun yaşadım. Uzun lafın kısası sizin tabletiniz hiçbir bağlantı olmadan şarj...
  131. Mtn S

Ürün belli ki fabrikasyon hatalı çıkmış. Bu sebep ile yenisini talep etmelisiniz.
  132. Mtn S

Yardım Uluslarası ticaret mi işletme mi

Uluslararası ticaret okuyup green kart ile hem gezip çalışabilirsin.
  133. Mtn S

Soru Tatil Için Nereye Gidilir

Ağustos ayından sonra nereye gideceksen git. Aksi taktirde fena bir şekilde fiyatlardan kazıklanabilirsin.
  134. Mtn S

Soru RX 6600 XT yi nasıl buldunuz?

Stok sıkıntısı yaşamaz ise alınabilecek bir ekran kartıdır.
  135. Mtn S

Anket Gta 6'Dan Beklentileriniz Nelerdir?

Günümüzün bir çok oyunu hikaye kıtlığıyla piyasaya sürdüğü ve ortada hikaye modunun bir rekabeti olmadığından masraftan kaçınıp GTA Online ekosistemi için emek harcayacaklar. Yeni Gta'da büyük bir harita ve araç çeşitliliğine yer verileceğinden eminim. Bu oyunun 15 sene gidecek düzeyde...
  136. Mtn S

Söyle Rahatla V.2

Açıkçası görmezden geliyordum. Bugün konu sahibine yazdığınız cevabı görünce bende cevap vermek istedim. Yönetimin yaptığı yanlışları zaten kimse söz geçiremiyor. Orası ayrı bir hikaye fakat benim de mesajlarım silindi. Bir çok nedenle haksızlığa uğradım ve yeterli ilgiyi göremediğim için bir...
  137. Mtn S

Söyle Rahatla V.2

Bıraktığınız SDN öyle kalmadı hocam. Konunuzun kapanmasına dair hiçbir gerekçe yok. İşte bu kabalık oluyor. Eski yıllardan bir sürü konu var iken hala aktif olabilecek konuya dokunmanız hiç hoş değil.
  138. Mtn S

En Sevdiğiniz Rock Grubu

Duman, Muse, Metallica ve Mor ve Ötesi dinlediğim favori sanatçılarımdandır.
  139. Mtn S

Yardım İşlemcinin sıcaklığı 70-80 gibi ama elimi yakacak kadar ısınıyor

Laptobun havalandırma sisteminin kıtlığı yüzünden yapabileceğin pek bir şey yok. Çok iyi bir termal macun alıp denersen en fazla 10 derece fark eder.
  140. Mtn S

Soru R5 5600X sistem alınır mı?

Gold sertifikası olduğu için güvenebilirsiniz. Asus üst segment ürünlerine özen göstermekten çekinmez. Bu sistem sizin bütçenize uyuyorsa alabilirsiniz fakat bu sistemi sadece oyun için alacaksanız HDD'yi iptal edip o SSD'nin 1 TB'lık modellerine bakmalısınız. Aksi taktirde HDD üzerinden...
  141. Mtn S

Öneri Sonsuz Mesaj Düzenleme Özelliği Gelebilir

Not ekleme konusuna katılıyorum. Düzenleme seçeneğini art niyetle kullanacak üyeler olacak bu yüzden forumun eklenti katoloğunda buna benzer bir şey var ise eklenmesini isterim.
  142. Mtn S

Soru Steam Ban sebepleri

Sadece tek hesaptan farklı bilgisayarlardan aynı anda o oyunu oynayamazsınız. Hesabı log out eder.
  143. Mtn S

5 yıl sonra 1 dolar kaç ₺ yapar?

Çoktan olmuş bile. İyi tahmin etmişim. .D
  144. Mtn S

Rehber Konu

Neden sıfır bir temayla yapmadılar ki şu işletim sistemini? Windows 10'u ctrl+v yapıp az modlamışlar. Başka büyük bir fark görebilen varsa lütfen bizleri aydınlatsın.
  145. Mtn S

Rehber Konu

Sistem gereksinimi tavan yapmaz. Microsoft'un genel prensibi bütün bilgisayalara windows yüklettirmek.
  146. Mtn S

Yardım Windows 10 Disk Kullanımı %100 Sorunu

HDD'nin genel sorunu bu. İşletim sistemi böyle görüyor. Yapabileceğiniz tek şey bir SSD'ye geçmek.
  147. Mtn S

Yardım Youtuberler Neden Ne Kadar Para Kazandıklarını Söylemiyorlar Yasakmı

Meslek haline geldiği için söylenmiyor. 5 bin abone üzeri kanallar esas adam gibi para kazanmaya başlıyor.
  148. Mtn S

Soru En Sevdiğiniz Twitch Yayıncısı ?

Taylan Yıldız ve Can dörtkardeş
  149. Mtn S

Söyle Rahatla V.2

Battlefield 5 Definitive Edition'u iyiki de 104 liraya almışım. Biraz arkadaş ortamı olduğunda çok güzel sarıyor.
  150. Mtn S

Soru 1600X900 Çözünürlüğü Yok

Nvidia Denetim masasından çözünürlük ayarlarınızı tekrar kontrol eder misiniz?
  151. Mtn S

Söyle Rahatla V.2

Uzun zaman olmuş buraya tekrar bakmayalı. ^^
  152. Mtn S

Öneri Bu Oyunları Oynamayanlar Çok Şey Kaybediyor ! Dediğiniz Oyunlar

Beklenebilir, bir süre sonra fiyatları idealleşecek.
  153. Mtn S

Öneri Bu Oyunları Oynamayanlar Çok Şey Kaybediyor ! Dediğiniz Oyunlar

Mass Effect 1-3 serisini oynayabilirsin.
  154. Mtn S

Yardım Geforce Now Görüntü Karıncalanma Sorunu

Hocam, yurtdışı sunucularında bende aynı performansı alıyorum bu konuda yapılacak hiçbir şey yok. Çünkü uzak sunucudan anlık veri yüksek akışı stabil olamadığından görüntü bozuluyor.
  155. Mtn S

Bir dakika siz Geforce Now'u Türk sunucularından free olarak mı denediniz?
  156. Mtn S

Soru Sizce Win 8.1 Nasıl?

Hocam yapılacak başka bir şey yok. Laptop kullanıyorsunuz yapabileceğiniz upgrade ya HDD'nizi söküp yeni bir SSD satın almak ya da Windows 8.1'e geçmek.
  157. Mtn S

Öncellikle Speedtest hız testi sonuçlarınızı bizimle paylaşabilir misiniz?
  158. Mtn S

Soru Sizce Win 8.1 Nasıl?

Windows 10 için 4GB RAM tam bir işkence olur ve siz zaten bunu deneyimlediniz. Bu yüzden Windows 8.1 işinizi görecektir.
  159. Mtn S

Yardım Fandan Çok Rahatsız Edici Ses Çıkıyor !

2-3 sene önce 30-40 TL'ye fan almıştım fiyatları yükseldiği için o civarda fiyat söyledim. Belki siz indirim yakalarsınız da daha hesaplı gelir. Fan hafif yamuk dönüyorsa dediğim gibi temizlik esnasında yanlışıkla bozmuş olabilirsiniz.
  160. Mtn S

Markalar Hk. Yıkıcı Eleştirilerimiz (Sadece Eleştiri)

Apple (Iphone) konusunda gelirsek, alacağın tedbirlere göre güvenlik seviyesi değişiyor. Ayrıca cihazın bir çok eksileri olmasına rağmen yinede en güçlü işlemci Iphone serisinde.
  161. Mtn S

Fanın ortasındaki fanı çalıştırmaya yarayan mekanizma. Bu mekanizma eğer iyi bir alaşım ile üretilmezse fan yüksek devirde tam dengeli bir şekilde dönemeyeceğinden sürtünme yapar ve ses çıkartır hatta tamamen bozulabilir bile. Bu yüzden bir fan alacaksan 100 TL küsür civarında kaliteli marka bir...
  162. Mtn S

Yardım İlk Ekran Kartımı Yoksa İşlemcimi?

Ekran kartları pahalı olduğundan ister bekle, daha hemen almak istiyorum diyorsan GTX 1650 işini görecektir.
  163. Mtn S

İşlemci fanını herhangi bir kabloya değiyor mu diye kontrol eder misin? Belki de temizlik esnası fanın balansı bozulmuş olabilir. Ucuz fiyatlı fanlarda bu durum normal. Kullanılan plastik-naylon alaşımı yüzünden iç mekanizma kolayca yamulup bozulabilir.
  164. Mtn S

S pen her telefonda çalışır mı?

İçindeki alıcı yeni nesil s-pen yazılımına destek veriyorsa tanıması lazım. Fakat çalışacağını sanmam.
  165. Mtn S

En son hangi diziyi seyrettiniz?

Braking Bad'a geç olsada başladım. Neden daha önce izlemediğimi hatırlamıyordum. Oysaki dizi çok ağır başlıymış. Diziyi ne kadar çok izledikçe o kadar keyif almaya başladım.
  166. Mtn S

Cs-Go Parayı Ikiye Katlama - Yatırım

1 ay sonra 10 liraya kadar ulaşması lazım. Çünkü aynı durum operasyon başında da oldu. Tam başladığı gibi her şeyin fiyatı düşmüştü.
  167. Mtn S

Cs:go Oynarken Fps Çakılması Ve Usb Çıkma Sesi

Oyunun optimizasyonuna yapabileceğin bir şey yok. Laptobu prizde takılı değilse takıp denemeni tavsiye ederim.
  168. Mtn S

Söyle Rahatla V.2

Zamanında Shadow Tomb Raider almışım, 70 liralık tam fiyaskoydu. Bu oynunda neredeyse içerik değeri çok farksız da değil. Fiyatı düşecektir. Gündemden de iyice kayboldu.
  169. Mtn S

Eğitim sisteminde haksızlık mı yapılıyor?

O özel eğitim yerlerine biri şikayet edene kadar sürdürürler. Esas sıkıntı çoğu teknik anadolu lisesi, ne doğru düzgün mesleğe hazırlıyor ne de koskoca 4 yılı verimli geçirebiliyorsunuz. YKS'ye ise koca 4 yılınız boşa harcanıp hazırlanmak zorunda kalıyorsunuz.
  170. Mtn S

Söyle Rahatla V.2

Control oyunu 85 liraya düşmüş. Fragmanlarından, oynanış videolarına kadar biraz göz attım fakat yinede pahalı kalıyor.
  171. Mtn S

Hiç ban almayan varmı?

Yaklaşık 2.5 yıldır hiçbir uyarım yok. :D
  172. Mtn S

8000 TL'ye kadar F/P Kamera Telefonu

Güncelleme desteğiyle, İPhone 11.
  173. Mtn S

106 Ülkeden 533 Milyondan Fazla Facebook Kullanıcısının Bilgilerini Yayınladılar!

Çalınmışta ne olmuş ki, ülkemizde kimler isyan ediyor? Hiçkimse. Düzenli olarak ceza da kesilmiyor.
  174. Mtn S

Geleceği olabilecek altcoinler

Bitcoin'e en başından beri karşıyım ama dolar kurundan ötürü değerlendireceğim gibime geliyor.
  175. Mtn S

RTX 3090 Assassin's Creed Valhalla'yı 4K Ultra Ayarlarda Sabit 60FPS Çalıştıramıyor

RDR2'Den söz ediyorsanız, zamanında oynun bir çok performans sıkıntıları vardı. Ubisoft buglu oyun çıkarmayı kabullendiği için artık hiçbir oyununu satın almaya tahammül etmiyorum. Yaptıkları hatalarına yüzlerine vurulup linç edilmesine rağmen umurlarında değil. 4K 60 FPS performansı...
  176. Mtn S

samsung mu iphone mu

Elinizdeki telefonu satıp geçmeyi planlıyorsanız, Iphone 11 serisi işinizi görecektir.
  177. Mtn S

PUBG Mobile Geri Dönüş Daveti

Teşekkürler.
  178. Mtn S

Milli Eğitim Bakanlığı 2021 Yılı Öğretmen Atama Takvimi !!

Hadi bakalım inşallah. 20 bin atama her ne kadar az olsada.
  179. Mtn S

battlefield nereden başlamalıyım?

İlk cümlede sırasıyla oynasın diye bir şey yazmadım. Konu sahibi oyun envanterini geç paylaştığı için düşüncemi yazdım. BF1 Ve Bf5 hikayeden çok online ağırlıklı oyunlar.
  180. Mtn S

@yavuzke, Bad company ile başlayın
  181. Mtn S

1. dünya savaşı temasıyla başlamak istiyorsan, BF 1942, Bf1, Bf5 oynayabilirsin. Modern savaş temasını denemek istersen eğer sırasıyla BF3, BF4 ve BF Hardline.
  182. Mtn S

SDN Forum Rütbe Sistemi

Eskiden öyle güzel ortam vardı ki günde 50 mesaj yazmak çok normaldi.
  183. Mtn S

Oyun önerir misiniz?

Bende 1 aylık abone olacağım. Bence değer çünkü 1 bir çok oyun için uzun süre. A Plague Tale, Tomb Raider serisini de tavsiye ederim.
  184. Mtn S

SDN deki Gıcık Konular

https://forum.shiftdelete.net/forumlar/nefret-ettiginiz-siteler.45/ Bu kategori hangi niyetle açılıp kısıtlama geldi ki.
  185. Mtn S

Size Göre En İyi İlk 3 Korku Oyunu ?

Resident Evil Village bence
  186. Mtn S

Üniversiteliler açıklama bekliyor, liseliler iptal istiyor! #kışınsonukampüs & #SınavdaYokuz

ÖSYM dışında hiçbir sınav çok ertelenmez.
  187. Mtn S

Oyun önerir misiniz?

15 Mart gibi GeForce Now erişime açılacaktı. Bence o platform'da oynamalısın. Steam kütüphane biriktirebildiğin kadar oyun biriktir. Resident 3 ve 7'yi deneyebilirsin.
  188. Mtn S

Google Beni Dinliyor

Geleceğe hoşgeldin. Yakın bir zamanda zaten uygulama içi reklam olayı kalmayacak. Metadata alıp başını gidecek.
  189. Mtn S

Witcher 3 için önceki oyunların hikayesi gerekli mi?

1 ve 2'yi oynamana gerek yok. Youtube'da oynayanların videolarını seyredebilirsin. Oyun mekanikleri oldukça eski kaldığından benim gibi 3. seriden oyuna başlayanlara eski seriler hiç tavsiye edilmez.
  190. Mtn S

Ne dinliyorsunuz?

191. Mtn S

PUBG Mobile Geri Dönüş Daveti

Merhabalar arkadaşlar, bu konu başlığı altında 15 level üstü 1 ay gibi uzun süre oyuna giriş yapmamış arkadaşlar için davetiye kodu paylaşalım. Etkinlik/Çağrı kısmından bir çok kayda değer ödüller kazanılabilir. Davet kodum: 2FGYHB3
  192. Mtn S

Biz CHP Yönetiminden ve Kılıçdaroğlundan Çok Memnunuz !!!

CHP o kadar memnun ki, Taylan Yıldız'ın IBB Meclisinde SODEM'in yurtdışı yaşama araştırması aklıma geldi. Açıkçası ceplerinde para bitene kadar şuanki koltuklarından ve yönetim şeklinden memnunum diyeceklerdir.
  193. Mtn S

Söyle Rahatla V.2

Ne demek Söyle Rahatla 13 yıllık ömrünü doldurdu. Konuya girince sayfa mı kasıyordu? :D
  194. Mtn S

Uçuşan üyeler V2

Bir de bu konudan hesabına ceza kesilmesin de. :)
  195. Mtn S

YouTuber'lara vergi cezası yağıyor! Peki kimlere ceza geldi?

Az bile kesmiş. Yıllık kazancı kadar ceza yapıştırmalıydı.
  196. Mtn S

Cyberpunk 2077 1.1 Yamasının Konsol Sürümlerine Getirdiği Geliştirmeleri Gösteren Karşılaştırma Videosu Yayınlandı

Ana odakları konsol tarafında. O kadar iade aldıkları için başka seçenekleri yok. PC Sürümü olabildiğince düzgün çalışıyor. Bence bu kadar çok sorumluluk gerektiren oyunu Ps5, yeni nesil xbox ve pc için tasarladıklarından, alt segment konsollara uyarlamak zor geleceğinden hemen yayınlamışlar...
  197. Mtn S

Cyberpunk 2077 1.1 Yamasının Konsol Sürümlerine Getirdiği Geliştirmeleri Gösteren Karşılaştırma Videosu Yayınlandı

Oyunu çıkarmadan 2 yıl önce böyle sahte oynanış videosu yayınlayıp çıkış tarihinde ise bu çok hatalarla çuvalamaları reyting için olsa gerek. Oyunun haritası ve içeriği çok kapsamlı olduğundan böyle bir oyundan bug beklememek ayıp olurdu fakat ben sırf reyting yüzünden bu kadar risk almalarına...
  198. Mtn S

GTA 5 inceleme

Gta 5'in Online modunu, para kazanma yollarını vs anlatarak daha geniş bir konu oluşturabilirsin.
  199. Mtn S

GTA 5 inceleme

İkisi ayrı oyun diyen kim? Gündemde olan Gta 5'in Online modu. Sen buraya story modu hakkında tanıtım yapmışsın. Bende diyorum ki hiçbir manası yok. Story modun üstünden 8 yıldır geçip hiçbir güncelleme almamış. Hatta Rockstar Games, RDR2 Online'ı ayrı satarak esas gelir gidişatının Online...
  200. Mtn S

GTA 5 inceleme

@Berat yapıcı 88, Gta 5 story ile Gta Online'ı çok karıştırmışsın. Gta 5, online modu sayesinde bu kadar çok satmaya ediyor. Hikaye modu yerine Online'ı tanıtabilirsin.
  201. Mtn S

Yeni konulara "Up." yazmak ne anlama geliyor?

Flood mesajlarla konuyu öne çıkarmaya çalışmak.
  202. Mtn S

YKS soruları internete sızdı iddiası!

O yeri şikayet etmek lazım o zaman. Çünkü her yerde polis var.
  203. Mtn S

ShiftDelete Forum Geliştirmeleri Hk.

@Usain, Aynen eski sembol daha iyiydi.
  204. Mtn S

Söyle Rahatla

Askerlik hâlin şimdiki hâlini görse tokatı yemiştin yahu. :D Bu ne rahatlık. Forum eriyip gidiyor, biz önceden mobil kategoride birbirizi yerdik sırf bir telefon için ne destanlar yazardık.
  205. Mtn S

Söyle Rahatla

Muhabbet edecek çok az insan kaldı. Tadı tuzu yok eskisi gibi.
  206. Mtn S

İninal Kart İle Steam'dan alışveriş yapa bilir miyim

Visa (BoaCompra) ile seçeneğinden yapabiliyorsunuz.
  207. Mtn S

Söyle Rahatla

Yeni yıl geliyor. Bakalım ne kadar kötü geçecek?
  208. Mtn S

Ne Oynuyorsunuz ?

209. Mtn S

Rütbe sisteminde değişiklik

Aynen eski konulara bakmak iyi hissettiriyor. :)
  210. Mtn S

Yazımı Nasıl Güzelleştiririm?

İnce yazı tonuyla yazmayı seviyorum fakat güzel yazamıyorum. Hızlı yazabilmek için önce yavaşça güzel yazmaya çalışıp daha sonra adım adım hızlanmanı tavsiye ederim.
  211. Mtn S

Battlefield 3 Ücretsiz Oldu!

Ben RDR2 Online için üyeliğe devam etmiştim. İşime yaradı.
  212. Mtn S

"Turknet'ten Ayrıldım Kafam Rahat" [TURKNET'e GEÇMEYİN][TURKNET'ten AYRILIN]

Turk Telekom ile anlaşamıyorlar. Mecburen hat kısıtlaması yapılıyor. Utanmadan numaramı değiştirmiş. Bende Türknet değiştirdi sandım oysa ki onlar yapmış. Düzeltmeleri için Türknet talepte bulunmuş 2 haftadır cevap yok.
  213. Mtn S

Discord sunucusu açmak ve ilk deneyimlerim!

Sunucunun adı SDN Forum olduğu için gelmemişlerdir. Olsun bir gün sende marka olursun. :)
  214. Mtn S

Yayın Açmak İçin En az Kaç Upload Gerekli?

8 Mhps upload altına yayın açmayı önermiyorum. Özellikle öğretmen değilsen.
  215. Mtn S

Rütbe sisteminde değişiklik

@ConfickerBelasi ordinaryus'a aday. Az bir gayretle o zirvede senide göreceğiz reis. :)
  216. Mtn S

İnternet Servis Sağlayıcıları Bizi İzliyor Mu

Adına soruşturma açılmadığı taktirde izlenmezsin.
  217. Mtn S

Açıklanan gerçek vaka sayıları sonrası sosyal medyadan tepki yağıyor

İnsanlar panik olsun ki tedbir alsın. Başka türlü kimse umursamıyor. Bu vaka sayılarını bu zamana kadar açıklanmayınca ne oldu ki?
  218. Mtn S

SDN Forum'un kalitesini arttıracak maddeler?

Ah hayaller... :D
  219. Mtn S

Türknet kullanıcı deneyimi olan

Altyapını sorgulat.VDSL ya da Fiber varsa ve santrale ev yakınsa kesinlikle geç. Kopma sorunları dışında anormallik bir problem yaşamadım.
  220. Mtn S

Söyle Rahatla

Esas sen bilgisayarın anakartının sata power kablosunu sökmeye çalış. Tam donanımlı bomba imha uzmanı olursun. :)
  221. Mtn S

En sevdiğiniz oyun ne?

Gta Online.
  222. Mtn S

"Ubisoft" ekibi Rehin alındı

Ubisoft'un müdürlerini rehin alsalarmış. Çalışanlara yazık valla.
  223. Mtn S

Günde kaç saat SDN Forum kullanıyorsunuz ?

7 saatten 30 dakikaya düştüm.
  224. Mtn S

Ne dinliyorsunuz?

Göksel-Yalnız Kuş
  225. Mtn S

Ne dinliyorsunuz?

226. Mtn S

İsrail hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kötü günde destek verileceğine iyi günde destek verecekse hiç vermesin bence. Açıkçası İsrail'e güvenmiyorum.
  227. Mtn S

Samsun'da 10 Kasım törenlerine Vali ve Belediye Başkanın geç kalması nedeniyle saygı duruşu tekrar yapıldı

Olması gereken bu ama olmayacağı için hemen aklımıza böyle bir düşünce gelebiliyor. Haber değilde soru niteliğinde bir konu.
  228. Mtn S

Ne dinliyorsunuz?

229. Mtn S

Ne dinliyorsunuz?

230. Mtn S

Dolar 8 TL Altına Düştü!!!

Çok güzel. Şuan tam 8 lira diye gösteriyor Google.
  231. Mtn S

Berat Albayrak, Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa etti!

Aynen çok azlık bir düşüş oldu. :D
  232. Mtn S

Berat Albayrak, Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa etti!

Partinin de değişmesi lazım. :D
  233. Mtn S

Telefon almak için hangi zamanı beklemeliyim

11 kasım n11.com indimleri, Efsane Cuma indirimleri ve yılbaşı indirimlerini bekleyebilirsin.
  234. Mtn S

Söyle Rahatla

Yardım istemek için soru sormuyorlar ki. Bilmem ne forumunda ceza yiyip buraya gelip içlerini döküyorlar. Kaynak hakları bakımından sıkıntılar çıkabilir diye bu kurallar var. Yarın öbürgün A sitesinin bir makalesini buraya cevap diye yazarsak adamlar hakkımızda şikayettte bulunabilir.
  235. Mtn S

Ne dinliyorsunuz?

236. Mtn S

Ne dinliyorsunuz?

237. Mtn S

Ne dinliyorsunuz?

238. Mtn S

Ne dinliyorsunuz?

239. Mtn S

Cyberpunk 2077 ön sipariş verilir mi?

Mağlum 500 liralık oyun fiyatlarını görünce 250 liralık ön sipariş makul gibi göründü.
  240. Mtn S

iPhone 11 mi OnePlus 8T mi?

Güncelleme desteğini önemsiyorsan Iphone 11, ergonomiği ve yazılım içi kolaylıkla ilgileniyorsan Oneplus 8T.
  241. Mtn S

Söyle Rahatla

Yalnızlık hissinden kurtulacağım inşallah yakın bir zamanda.
  242. Mtn S

Görmek istemediğimiz içerikler

Xenforo'da bu işleve sahip eklenti varsa değerlendirilmeli. @Developer
  243. Mtn S

Burger King'den McDonald's için destek çağrısı

Hahahahaha. Vay be dünya halkını düşünen bir firma böyle bir paylaşım yapıyorsa tebrik etmek lazım.
  244. Mtn S

Küçükken ....... sanıyordum

:D Türk dizileri sağolsun. Öyle sanıyorduk.
  245. Mtn S

Usain,neden hesabını devre dışı bıraktı ?

Üniversite sınavını kazanamayıp geri dönene bir 365 gün BAN lütfen.
  246. Mtn S

Evlilik Teklifi Ederken Ne Söylersin?

Evlilik masrafları tamam da teklif cümlesi kaldıysa bak sen şu işe.
  247. Mtn S

Cezalar manuel verilip kaldırılıyor. Keşke sistem tarafından sonlandırılsaydı.
  248. Mtn S

Steam iade edilen oyunu tekrar alma

Alabiliyorsun bir kere.
  249. Mtn S

İzmir'de Ege Denizi'nde deprem olmuş

Tuğla ile Beton alaşımını karıştırıp bina yapıyorlar ama bu yeterli değil. Özellikle yer temeline göre bu malzemelerin geliştirilmesi lazım.
  250. Mtn S

Âmin! Sağlam olmayan bir çok bina gitti. :(
  251. Mtn S

Trakya bölgesine kadar hissedildi. Geçmiş olsun.
  252. Mtn S

Emin Çıtak SDN'den ayrıldığından beri oyunlara pek merak saran editör veya moderatör gelemedi.
  253. Mtn S

Bir gün nasip ederse sunucu kapasitesi genişleyecek. Ama bir gün... :D
  254. Mtn S

Erdoğan'ın 2021 Projesi: Sadece Kadınların Gidebileceği Üniversiteler İçin Karar Resmi Gazete'de

Ondan sonra erkeklere vahşi hayvan muamelesi yapılır. Bu cahillik aldı başını gidiyor ya.
  255. Mtn S

TURKCELL'e geçilir mi?

4 GB üstü internet ve yurtdışı kullanımınız olmayacaksa kesinlikle tavsiye ederim. Vodafone'dan geçen bir kullanıcı olarak memnun kaldım.
  256. Mtn S

Erdoğan'ın 2021 Projesi: Sadece Kadınların Gidebileceği Üniversiteler İçin Karar Resmi Gazete'de

Eleştirmekte bir şey yok ki. Sen hakaret etmekten söz ediyorsun bambaşka konular. Aç televizyon kanallarını AKP hakkında bir sürü saydıran kanallar hatta YouTube'da bile bulursun.
  257. Mtn S

Camideki görüntü İlber Ortaylı'yı kızdırdı: Bu ne zevksizlik

Elektrik faturası mı çok mu gelmiş. Hayret. ?
  258. Mtn S

Benim bu yoruma cevabım bu. 1603923727 Halkın nasıl rahat davranabileceğini soruyor.
  259. Mtn S

Ayrılsa üzüleceğiniz kişiler.

En az 10 bin kişiye yardımım dokunmuştur ama kimse hatırlamaz beni ?
  260. Mtn S

Haydi Allah'a Emanet

Sat o bilgisayarı da :D Ağustos ayına kadar hiçbir şey alma yoksa sınava hazırlanmazsın.
  261. Mtn S

Eee kadınlar o üniversiteye elini kolunu sallayarak puansız mı tercih yapacak? Nasıl olacak? Yoksa bölümlerine göre mi uyarlanacak acaba. Çok gerekiyorsa açılmaya açılsın. Ülke elden gitmezde biz sokakta sürünecek kadar geçimsiz kalacağız.
  262. Mtn S

Amerikan Doları Türk Lirasına karşı 8 TL'yi de geçti

Çünkü çok gelişmiş bir ülke olduk ya. :)
  263. Mtn S

Sıradan Tipli Erkeklerin Nasıl Güzel Sevgilisi Oluyor?

Yalan olduğunu inkar edebilecek misin? Başka bir yolu varsa buyurun.
  264. Mtn S

Değişen hiçbir şey yok.
  265. Mtn S

Endüstri Meslek'te o işler öyle yürümüyor. Onlarla arkadaş olamazsan üstüne üstüne gelirler. Düz lise gibi rahat olamıyorsun.
  266. Mtn S

Haberim olmasına gerek yok ki her zaman laf konusu oluyor. .D
  267. Mtn S

Ben endüstri meslek mezunuyum. Hiç tanımadığın kadar tipte insanlar tanıdım. Birebir görmüş kadar oldum. Ah keşke Mr. Robot gibi milleti gözlemleyip kendime göre eş bulabilseydim. :D
  268. Mtn S

Gözlemlerime göre, maddiyat durumu, özgüven patlaması , çakallık, çekici dış görünüş ve romantik jestlere dikkat eden erkekler bir kızı hemen kapıp gidebiliyor. Bu durumun iç güzelliğiyle veya sempatik olmakla alakası yoktur. Biz bir kıza efendi gibi yaklaşırken, onlar "naber güzelim" diye...
  269. Mtn S

Nihat Hatipoğlu: Sokaktan hayretler içinde geçtim. Dört genç kızımız bira içiyorlardı

O zaman neden içtikleri biraları hocadan sakladıkları söyleniyor? Madem özgür iradeleri var utanılacak bir durum göremedim ortada.
  270. Mtn S

Nihat Hatipoğlu: Sokaktan hayretler içinde geçtim. Dört genç kızımız bira içiyorlardı

Yapabilen bakkallar var. Genç kızlarında bu alkole merakını hiç kavrayamadım. Toplum olarak çöküyoruz.
  271. Mtn S

iPhone 12 Pro Pil Performansında Sınıfta Kaldı!

Teknik bir aksaklık olduğunu düşünüyorum. Hemen dert edilecek bir durum değil.
  272. Mtn S

Söyle Rahatla

Aynen ölüm işareti geldi.
  273. Mtn S

Donald Trump'ın Twitter'ı çalındı!

Yanlış zamanda denemişsindir. Geçti o tren. .D
  274. Mtn S

Bu saat hangi cinsiyet için?

Kadınların bilekleri için bu saatin metal kayışı fazla gelir. Rengine aldanmayın. Erkek saatidir.
  275. Mtn S

Left 4 Dead'in ruhani devamı Back 4 Blood

Esas gelir, E-spor maçlarından geliyor. CS:GO'yu ayakta tutan şey bu maçlar ve skin envanteri.
  276. Mtn S

Left 4 Dead'in ruhani devamı Back 4 Blood

Valve'a oyun sektörü kalsa adamlar 20 yıl boyunca hiçbir oyun çıkarmaz. Var olan oyunun üstüne DLC eklenmekten oynu bug çöplüğüne çevirirler. Grubun takibinde kalırım.
  277. Mtn S

RTX 3090 Tasarım Oylaması

Gaming X Trio modeli her zaman çok hoşuma gider.
  278. Mtn S

Erdoğan'ın maaşına zam yapıldı!

Bir tek olağanüstü gücü eksikti. Yakında o da olur.
  279. Mtn S

r10.net davetiye çekilişi

Katılıyorum.
  280. Mtn S

İyi Geceler SDN...

İyi geceler.Sabah erkenden kalmak için iyi bir vakit.
  281. Mtn S

Bir telefona en çok ne kadar para verirsiniz?

Maksimum 3500 TL veririm. Fazlası gerçekten zarar.
  282. Mtn S

GTA 5 Online heist başlatamama

Evet CEO olmalısınız. Eğer birer motor klübü veya şirket sahibiyseniz ve CEO ya da VIP tarzında üye olamıyorsanız başka bir server arayıp tekrar deneyin.
  283. Mtn S

GTA 5 Online heist başlatamama

İnteraction menüden securoserv veya motorcycle club president'e üye olduğundan emin misin?
  284. Mtn S

Biz unuttuk , dünya F klavyeye dönüyor

Vatana millete hayırlı olsun. Benim ders gördüğüm Halk eğitim merkezindeki bilgisayarlarında klavyesi F klavyedir. :)
  285. Mtn S

Aşk acısından ölmek üzereyim

Artık efendi olmakta yaramıyor. Tiksiniyorlar. Çok yakışıklı olmayabiliriz ama bu durum çok endişe verici. Aşk acısı öldürmez süründürür ve yakar.
  286. Mtn S

Güzel sözler

Dikkat edersen zamanında bu kategorinin de moderatörüydüm. :)
  287. Mtn S

Güzel sözler

Dizilerde geçen sözler paylaşıyorsanız konu başlığını bir dahaki sefere ona göre ayarlayın. :)
  288. Mtn S

Söyle Rahatla

Atmosfere inmek için gerek var fakat sırf havalı görünsün diye süslüyorlar.
  289. Mtn S

Fatih Portakal 20 günde 200 bin abone kazandı!

Siyasete bulaşmadığı taktirde başı derde girmez. Meslek kariyeri sayesinde 200 bin abone sayısı bence normal. Günümüzün popüler şarkıcıları nasıl 1 ayda 500'ü buluyorsa o da olabilir.
  290. Mtn S

Kanada’da, ehliyet almanız için girmeniz ve geçer not almanız gereken sınav...

Demek ki o arabaya da saygıları varmış. :D
  291. Mtn S

Steam Oyun guncelleme

Oyunun kütüphanede ekli olması gerekiyor. Öyle elinde her oyun dosyası olan Steam'e okutabilseydi millet niye oyuna para verirdi ki. :D
  292. Mtn S

Kanada’da, ehliyet almanız için girmeniz ve geçer not almanız gereken sınav...

Çok iyi bir eğitim olurdu. Ana yasadan kendilerini sanki vali veya kaymakam gibi üstün görüyorlar. Bu adamların önüne istersen kamyon ile çık yinede yola zıplarlar.
  293. Mtn S

11.11 İndirimini beklemelimiyim?

11 kasım'a daha çok var. O güne kadar buzdolabının fiyatı 7000 liraya kadar yükselebilir. İhtiyacınız varsa kaçırmayın lütfen.
  294. Mtn S

Bölüm Sonu Canavarı

Kimisi yeni site, fabrika inşa etmek için örtbas eder kimisi bambaşka sebeblerden ya da çevre kirliliğinden orman yangını meydana gelir. Açıkçası gündemde yapılacak açıklamalara şimdiden inanmıyorum.
  295. Mtn S

Technopat Tarzı Çözüm

Geçen sene bir konunun cevabı verilmişti, bende çözümüne şait oldum gibi cevap verdiğim zaman uyarı almıştım. Ama tabi o konuya bir yönetici de yazmışsa da kaçarı olmuyor.Ard arda ihlal sonucu fazladan bir kaç yıl ekleyebilirler. :D
  296. Mtn S

Söyle Rahatla

Türknet'teki yöneticiler mi değişti anlamış değilim. Çakallıkta kimse ellerine su dökemez. Stabil olan internet hattımı bozup içine ettiler.
  297. Mtn S

Cep Telefonunuzu Kaç Sene Kullanıyorsunuz?

1.5 senesi dolmak üzere. Pili değiştirip bir 1.5 yıl daha kullanmayı planlıyorum.
  298. Mtn S

oyunlarda kılıç mı yoksa silah mı daha çok seversiniz? (ANKET)

Oyundaki atmosfere ve senaryoya bağlı bir durum bu. Misal PVP'de kılıç ve kalkan güzel gider.
  299. Mtn S

Forum güncellemesi hk.

Oturum açıkken BOT doğrulaması için ayrıyetten işlem yapmaya gerçekten gerek varmıydı?