Arama sonuçlarınız

1. M

blogger yardım lütfen...

blogger ile ilgili teknik sorularınızı blogger yardım sayfasında paylaşabilirsiniz.
  2. M

Kişisel blog nedir?

Kişisel blog; insanların tecrübelerini, bilgilerini ya da duygu ve düşüncelerini yazı ve görsel içeriklerle paylaştığı bir blog sitesidir. Kişisel bloglarında yazarlar, uzman oldukları konular hakkında geliştirici içerikler paylaştıkları gibi yetenekleri doğrultusunda resim, hikaye, şiir gibi...
  3. M

Altın Elbiseli Adam hayatını kaybetti

Allah rahmet eylesin, çok üzüldüm ya. Daha bir kaç hafta önce videolarını izlemeye başlamıştım. Samimi, sevecen birine benziyordu. Özellikle çocuğu ve eşiyle çektiği o videoda ne kadar da iyi bir adam diyordum. Kader işte... Allah gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun....
  4. M

Blogger domain sorunu

bu şekilde yapıldığı taktirde her hangi bir sorun oluşmuyordu Godaddy'den alınan domaini Blogger'a entegre etme | Blog Tecrübem » Kişisel Blog
  5. M

Blogger domain sorunu

Bu yöntemle sorunun çözülmesi gerekirdi. Domaini nereden aldınız?
  6. M

Başlıklar farklı kategorilerde mi aynı kategorilerde mi olmalı?

Bence de tüm konuları tek bir sitede paylaşmanız daha iyi olacaktır. --- Gönderi Güncellendi --- Örneğin kendi blogumda teknoloji, web master konuları, sosyal içerikler gibi bir çok alandan içerik paylaşıyorum.
  7. M

Blogger domain sorunu

Merhabalar daha önce kendi blogumda paylaştığım şu Blogger bloglarda www sorunu ve çözümü! | Blog Tecrübem » Kişisel Blog yazı sorunu çözecektir.
  8. M

Tarih kodu

Blog sayfanıza tarih kodu eklemek isterseniz eğer eklenti olarak aşağıdaki kodu eklemeniz yeterli olacaktır. <script language="JavaScript"> <!-- var now = new Date(); var yr = now.getYear(); var mName = now.getMonth() + 1; var dName = now.getDay() + 1; var yr_str = " 19"; // yil 2000 iken, 19...
  9. M

Blogger Konusunda Yardım Eder misiniz?

Ana sayfada zaten görünecektir. Bunun için ekstra bir şey yapmana gerek yok. Belirli sayfada görünmesini istersen etiket ekleyerek kategorilere ayırman gerek. Bu konu ile ilgili şu yazımı okumanı tavsiye ederim burada Yazıları kısaltmak için ise "atlama aralığı" var bu konu için ise şu yazımı...
  10. M

Tüm linklere otomatik nofollow kodu eklemeye ne demeli?

Nofollow ve dofollow kodları ile ilgili bilgiler burada. Ne işe yaradıkları ile ilgili detaylı bilgiyi buradan öğrenebilirsiniz. Bunun dışında Blogger blog sayfalarında tüm dış bağlantılara otomatik olarak nofollow kodu eklemek isterseniz eğer </head> kodunun hemen üstüne <script...
  11. M

Linklere nasıl nofollow kodu eklenir?

Bogger'da basit bir şekilde yazı içine link eklemek mümkün, detaylar burada, ayrıca nofollow ekli link kodu: <a href="http://blogtecrubem.blogspot.com/" rel="nofollow">Kişisel Blog</a>
  12. M

feedburner sorunu

feedburner kullanıcı adı ekli mi widgette?
  13. M

Blog Açacaklara Tavsiyeler

İmla ve dil bilgisi kuralları da oldukça önemlidir. Kaliteli bir içerik oluştururken imla ve dil bilgisi kurallarını es geçemezsiniz.
  14. M

Blog Açacaklara Tavsiyeler

öncelikle tecrübeli olduğunuz konularla ilgili paylaşımda bulunabileceğiniz bir blog açmanız gerekir. daldan dala aklınıza gelen her konu ile ilgili paylaşımda bulunarak arama motorlarını hedef almaya çalışmayın. bu bir süre sonra blogunuzu bir çöp site haline getirecektir. ayrıca kopya...
  15. M

Blog site içi tavsiyeler

blogger tercih edilebilir...
  16. M

Ücretsiz blogger teması ?

Kişisel blog olarak kullanılabilecek 5 Blogger teması
  17. M

Blogger Tema Kurulumu Nasıl Yapılır?

Blogger şablonu nasıl yedeklenir ve yeni tema nasıl yüklenir?
  18. M

SAYFA YÖNLENDİRME..

Blogger'da "sayfa bulunamadı" sayfasını ana sayfaya yönlendirme
  19. M

Blogum Hakkında Yorumlarınız

tam anlamıyla bir dil bilmiyorum ama az çok okuyabiliyorum. html css takılıyoruz şu an. aslında seo konusunda kendimi geliştirmek istiyorum ve bunun için uğraşıyorum.
  20. M

Blogger İle İlgilenenler Bakabilirmi ?

blogspotta form oluşturma oldukça sıkıntı. şu yazdığım yazıyı okumanı tavsiye ederim. bu yazımda iletişim formu hazırlamayı gösterdim ama aynı yöntemle istediğin gibi bir form oluşturabilirsin.
  21. M

Blogger Ziyaretçi Sayısı Hakkında

seni de hesap ediyor blogger. daha sağlıklı sonuçlar için google analytics kullan
  22. M

kendime ait domainlerim de var kardeşim merak etme, wordpress le de takıldık :) blogger ın zevki ayrı. ayrıca burası "blogger" kısmı olduğu için paylaştım.
  23. M

adres bu, yalnız ben girebiliyorum nerede hata var anlamadım Blog Tecrübem - Kişisel blog sitesi
  24. M

Blogger icin Kisisel blog temasi

geçenlerde yazdığım şu yazımı kontrol edebilirsin adres
  25. M

Blogger sayfaları için geliştirici öneriler, Wordpress, Dijital Pazarlama, SEO, sosyal medya ve diğer webmaster konuları ile ilgili içeriklerin yer aldığı bloguma www.blogtecrubem.com davetlisiniz.
  26. M

Blogger ile Para Kazanmak Mümkün Mü?

ilk 6 aydan önce gelen başvuruları direk reddediyor adsense ama youtube kanalı ile adsense onayı alıp blogger a eklemek daha kolay. bu arada şöyle farklı kazanç yolları da var -Blog yazarak gelir elde etmek isteyenlere "basit bir öneri" | Blog Tecrübem - Kişisel blog sitesi