Arama sonuçlarınız

1. T

Critical Process Died hatası

Eski bir Toshiba laptop kullanıyorum. Durup dururken " critical_process_died " hatası verdi ve bu hatayı verdikten sonra bilgisayar hiçbir zaman açılmadı. Güvenli modda da açılmıyor laptop hiçbir şekilde açılmıyor. İnternette araştırdım çözümleri fakat sistem yapılandırmasına girip oradan ayar...
  2. T

iPhone 7 üzeri 500 TL = Samsung Galaxy S9 Plus?

Bende iphone 7 var 32 gb üste 500 tl istiyor adam ondada s9 plus var sizce bu takas ne kadar mantıklı? s9 plus yurtdışı cihazı ama
  3. T

250 TL ye kadar telefon için kablosuz bluetooth kulaklık önerisi

Kulak için yada kanal içi kulaklık arıyorum arkadaşlar önerilere açığım şuanda samsung galaxy buds buldum sıfır kapalı kutu 350 tl ye ama karar veremedim pahalı geldi alamamda zaten 250 tl ye kadar müzik dinlemek için şarjı fazla tutan kaliteli müziği sesi tizi bası vs kaliteli veren mümkünse...
  4. T

Yabancı kanal nasıl açabilirim?

Açtığım kanalı sadece abd lokasyonlu olmasını istiyorum Türkiye'de görülmesini istemiyorum çünkü yabancı içerikler yapacağım fakat googlede bununla ilgili hiçbir video yok var fakat onlarda çok eski artık güncellendi seçenekler vs aynı değil
  5. T

Best moment nasıl yaparım?

Kısa kısa best moments (en iyi an videoları) nasıl bulabilirim? Örnek :
  6. T

League of Legends Wild Rift Tutarmı

Mobilde çok iyi mobile legends bang bang ve arena of valor (eski adıyla strike of kings) oynarım ama artık aov oynamıyorum mbll ile devam ediyorum ve iyi oynadığımı düşünüyorum youtubeye başlasam daha oyun türkiyeye gelmeden içerikler yapsam nasıl olur
  7. T

AutoTune yapamıyorum?

Şu yeni çıkan ses değiştirme uygulaması " Voicemod " u yükledim çalışıyor buraya kadar sorun yok. Fakat komik memes videoaları yapacağım Twitch kliplerine ama programda bir sese autotune yapma gibi bir yer yok. Sadece konuşarak oluyor. Bir videoya sese müziğe nasıl yapabilirim?
  8. T

Bu nasıl bir hatadır arkadaş?

Render alamıyorum Premiere Pro'dan kaç kere denedim hep bu hatayı veriyor arada hata verdiği saniyeler değişir bune böyle bu renderi sabaha kadar almam gerekiyor nasıl çözülür bu sorun?
  9. T

Premiere Pro ekran içi cetvel?

Arkadaşlar premiere proda bir çalışmam var ve ekran içi cetveli açamıyorum photoshopta ctrl+r ile açılıyordu milimetrik ayarlama yapacağım fakat nasıl yapabilirim?
  10. T

Anakartı değişmiş telefon alınırmı?

Benim cihazım iPhone 7 32 GB ve takas yapmak istediğim telefon Huawei Mate 10 Pro 128 GB. Anakartı garanti kapsamında değişilmiş. Arka kapağıda yan sanayi. Benim telefonumda pil sağlığı %73 ve yanlarda arkada bayağı çizikler var. Bu takas ne kadar mantıklıdır sizce?
  11. T

OBS Canlı yayınım neden kasıyor?

Arkadaşlar bazı oyunlarda yayın yapınca oyun kasıyor droplar giriyor YouTube'dan tüm ayarları denedim ama kasıyor sistemiminde iyi olduğunu düşünüyorum ama yinede kasıyor. İ3 4. nesil GTX 670 6 GB RAM 120 GB SSD Ekran kartım gtx 950 den daha iyi 960 ile eşdeğer nerdeyse ama yayın yaparken...
  12. T

Windows 7 ye format atamıyorum

Toshiba satellite laptobumda windows 7 yüklü fakat windows 10 format atmak istiyorum ama birtürlü USB den başlamıyor boot menüdende başlamıyor biostanda başlamıyor hiçbirşey yokmuş gibi direk windows 7 açılıyor. Boot menuden seçip başlatıncada Failed hatası veriyor.
  13. T

Bir oyun yapmak istiyorum fikirleriniz nelerdir?

Arkadaşlar bir oyun yapmak istiyorum iOS+Android, bir eğitim sitesine (udemy.com) 500₺ bütçe ayırdım fakat hangi seti alacağımı bilmiyorum. Öğrenmek istiyorum ve yaptığım oyunun credits kısmına bana fikir veren kişinin ismini ekleyeceğim. Ne tür bir oyun tutar sizce offline olarak kategori...
  14. T

Yanlışlıkla video dosyası sildim kurtarmam gerekiyor?

Arkadaşlar yanlışlıkla 2 adet mp4 dosyası sildim ve bunları kurtarmam lazım pc yi hiç kapatmadım sildikten sonra ve sanırım shift delete ile sildim lütfen bana yardımcı olun kurtarmam lazım lütfen
  15. T

Metin belgesinde belirli bir kelime ile tüm satırı silme?

Örnek olarak ; " Merhaba dünya naber nasılsın " " Merhaba dünya nasılsın " " Merhaba naber nasılsın " satırlarında nasılsın kelimesi geçen tüm satırların silinmesini istiyorum nasıl silebilirim? notepad++ ile
  16. T

Audacity ses dosyalarını silince proje bozuldu

Audacity yanlışlıkla ses dosyalarını sildim Shift+delete ile. Sonra bir program ile %100 başarılı bir şekilde dosyaları geri kurtardım. Fakat kaydettiğim .aup projesi bozuldu. Ses dosyaları .au uzantılı hiçbir oynatıcı açamıyor. Sesler çok önemli nasıl kurtarabilirim?
  17. T

DESTEK

Destek olun lütfen :) İlerde destek olanları da unutmayız :D Abone olup videolara yorum ve like at canımı ye :D Two Brow's