Arama sonuçlarınız

1. Gtx1070

Amd'nin yeni Ryzen 5 2600X işlemcisi

Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz ki yeni işlemciler bu gün resmen karşımıza çıktı. Ben de Amd Ryzen 5 2600X inceleme makalesi ve videosu hazırladım. Sizlere yaşadığım deneyimleri ve işlemci ile alakalı tecrübelerimi aktarmak istiyorum. Sistemde özel mofsetle ve kaliteli kompanentlerle gelen...
  2. Gtx1070

Amd Ryzen 5 2400G ve Ryzen 3 2200G İnceleme

İnceleme sonuçları inanılmaz çıktı. Intel mi Amd mi? gibi sorular yine gündeme gelecek gibi duruyor. APU kanadında 1080P yeni bir dönem başladı diyebiliriz. APU oyun testlerine de yer verilen videoda aslında ekran kartı olmadan güncel her oyunu oynayabileceğiz. Amd Ryzen 5 2400G ve Ryzen 3...
  3. Gtx1070

Satılık Huawei P10 Plus 64 GB Sıfır

Arkadaşlar satılık Huawei P10 Plus 64 GB telefonum bulunmakta (Faturalı). pazarlıksız 2500 TL, takas istiyorsanız da LG G5 + 1500 TL olur. Sevgiler.
  4. Gtx1070

7K ve 10K Laptop İnceleme

Merhaba arkadaşlar, bu içerikte iki adet gaming sınıfı üst kalite laptop bulunmakta. Sizlerle birlikte Msi'ın high-end diyebileceğimiz güncel donanımla pekişmiş GS63VR 7RF(Stealth Pro 4K)-266TR ve MSI GS43VR 7RE modelli bilgisayarlarını inceleyeceğiz. Msi GS63VR 7RF inceleme GS63VR...
  5. Gtx1070

Ayak sesi kasabileceğiniz Anakart

Msi B350 Gaming Pro Carbon İnceleme CS:GO ve diğer bir çok oyunda ayak seslerini takip etmenize olanak sağlayan bir donanım sahip bu anakart; her yerinden ışık saçıyor. MSI B350 Gaming Pro Carbon aynı zamanda ek aydınlatma sistemlerini de desteklemekte. Şeffat kasanızı süsleyecek olan bu...
  6. Gtx1070

Monitöre ihtiyacı olanlar için fırsat

Arkadaşlar bu gün bir habere denk geldim. Benim de hali hazırda kullanmış olduğum XG2703-GS 2K G-Synch monitörde %18 KDV oranında indirim yapmışlar. 3.950 TL'den 3200 TL civarına kadar düşmüş. Nokta aralığı oldukça düşük olan ve güncel teknolojilerle pekişmiş IPS panelli bu monitöre bir göz...
  7. Gtx1070

Steelseries Arctis Serisi Kulaklıklar

Arkadaşlar sizlere yeni seri Arctis ile alakalı deneyimlerimi ve tecrübelerimi aktarıyorum. Umarım içerik hoşunuza gider. HOPARLÖR SÜRÜCÜLERİ - 40mm Neodimyum Sürücüler - Kulaklık Frekans Aralığı: 20 – 22000 Hz - Kulaklık Hassasiyeti: 98 dB - Kulaklık Özdirenci: 32 Ohm - Kulaklık Ses...
  8. Gtx1070

RYZEN 1800X+MSI GAMING X GTX 1070 ile Yeni Nvidia Sürücüsü Neler Sunuyor?

Merhaba arkadaşlar, sizler için gerçekleştirdiğim rehbere hoş geldiniz. Nvidia 381.89 /Nvidia 381.65 *Directx 12 kanadında 381 ile başlayan directx 12 optimizasyonları *Ekranda görmüş olduğunuz oyunlara destek ( Quake Champions Closed Beta, Warhammer 40,000: Dawn of War III, Heroes of the...
  9. Gtx1070

Amd Ryzen 7 1700 4.0 Hız Aşırtma Değerlerim

Eğer siz de Ryzen işlemci kullanmak ve hız aşırtma konusunda sınırları zorlamak istiyorsanız, işlemcilerin tepki bakımından beğenimi kazandığını belirtmek isterim. Açıkçası 4.0 GHz hızlarında aldığım skorlar her geçen gün beni daha da çok şaşırtıyor. Cinebench karşılaştırması ve voltaj...
  10. Gtx1070

Msi Z270 Gaming M5 Anakart İnceleme

Msi Z270 Gaming M5 Anakart İnceleme Led aydınlatmayla donatılmış en iyi anakart olmaya aday Msi Z270 Gaming M5'i inceleyeceğiz. 6. ve 7. jenerasyon işlemcileri destekleyen anakartın teknik detaylarını açıklama kısmında bulabilirsiniz. Voltaj Regülatörü 11 faz olan bu anakart 2. jenerasyon...
  11. Gtx1070

FPS Değerlerim Çoştu Nvidia 378.78 Sürücüsünü Test Ediyorum

Buyrun arkadaşlar sizler için kapsamlıca değerlendirdim ve yeniliklerden bahsettim. GeForce Game Ready drivers 376.09 vs GeForce Game Ready drivers 378.78 Testler 1080P En Yüksek Ayarlarda Alınmıştır. Unreal Engine Demo Benchmark 376: dx 11: 65.4 fps dx 12: 59.10 378: dx 11: 67.87 fps dx 12...
  12. Gtx1070

MSI RX 460 OC 4GB 128Bit Tek Fanlı Ekran Kartı Mı Çift Fanlı Mı?

Sizce tek fanlı ekran kartı mı, yoksa çift fanlı mı? Sizler için hem ekran kartına yakından bakıyor hem de ses şiddetini ve soğutma performansını değerlendiriyorum. Buyrun efendim. Rx 460 Teknik Özellikler: Model: RX 460 4G OC Mimari: Polaris 11 Arayüz: Pci Exp. 3.0 Çekirdek Sayısı: 896 Ana...
  13. Gtx1070

Adamlar Yapmış MSI DS502 DS4200 ve DS200 Oyuncu Ekipmanları

MSI DS502, DS4200 ve DS200 oyuncu ekipmanlarını sizler için derledim. DS502 GAMING HEADSET Geliştirilmiş Sanal 7.1 Surround Ses Akıllı titreşim özelliği Akıllı Ses Denetleyici Geliştirilmiş 40mm Yüksek Kaliteli kulaklık sürücüsü Muhteşem LED Işık Efektleri Hafif ve kendinden ayarlı kafa bandı...
  14. Gtx1070

En Sessiz Gtx 1050 Ekran Kartı Testi

Sizler için kapsamlı bir şekilde MSi Gaming X 1050 ekran kartını masaya yatırdım. Özelliklerine ve performansına değinirken, mmerak eden arkadaşlar için de sıcaklık değerleri ve ses şiddeti gibi konulara da değindim. Buyrun arkadaşlar tadını çıkartın. Neler Var? Rx 460 mı Gtx 1050 mi? MSI...
  15. Gtx1070

Steelseries Siberia 200 Kapsamlı Değerlendirme

Merhaba arkadaşlar, oyuncu kulaklığı seçmek bazen çok uzun sürebiliyor. Bu hususta bilgilendirici bir içerik hazırlamak istedim. Steelseries'in Siberia 200 modelli kulaklığını baz aldım. Umarım hoşunuza gidebilecek noktalara değinmişimdir. Gİriş seviyesinin bir tık üstü konuma sahip bu kulaklığa...
  16. Gtx1070

Yeni Seri Rival 100 ile Rival 300 Arasındaki Farklar

Merhaba arkadaşlar, bu içerikte, hem Rival 100 ile Rival 300 arasındaki benzer noktalara ve farklılıklara değineceğiz. Aynı zamanda kafanızı kurcalayan bir çok soruyu da cevaplamış olacağız. Steelseries’in yumuşak dokunuş hissi veren fare yüzeyine önem verdiğini söyleyebiliriz. Özellikle...
  17. Gtx1070

Steelseries Rival 700 Kapsamlı Değerlendirme

Bu gün sizlere taktiksel anlamda büyük yenilikler sunan, özelikle CS:GO ve Moba türünde affetmeyecek bir oyuncu faresi tanıtacağız. Steelseries’in yeni amirali Rival 700 ile oyunları yakından tadacağız. Dünyanın en donanımlı oyuncu faresi olma yolunda sizlere farklı bir deneyim yaşatacak bu fare...
  18. Gtx1070

Ekran Kartsız GTA 5 ve CS:GO Apu FPS Değerleri

Arkadaşlar A10 5800K 7660D ile bir test gerçekleştirdim. Bu hususta Rx 460 olan ekran kartımı söküp Apu'dan faydalanmaya çalıştım. Sonuç gerçekten şaşırttı. Böylelikle belleğin sisteme etkisini de görebilmiş oldum. Buyrun videosu;
  19. Gtx1070

A10 5800K ile kurduğumuz RX 460 GPU'lu sitemin performansı

A10 5800K ile kurduğumuz RX 460 GPU'lu sitemin performansına değinmek istedim. Bu hususta sistemin ses ve sıcaklık testlerinden tutun da Directx 12 performansına kadar geniş bir skalada değerlendirdim. Keyifli ve eğlenceli bir sistem oldu. En son çıkan oyunların bazılarına da değinmeden...
  20. Gtx1070

2000 TL'ye Uygun Fiyatlı Amd Sistem Topladık

Bilgisayar toplama rehberi ile karşınızdayız Umarım faydam dokunur o yüzden elimden geldiğince basit bir şekilde anlatmaya çalıştım. Hatta ilk defa bilgisayar almak istediğim dönemlerde başıma gelen bir olayı da paylaşma gereği duydum. Özellikle bu konulara meraklı ama hayatında hiç sistem...
  21. Gtx1070

En iyi Kulaklık Amfisi/Dac Astell&Kern AK XB10 İnceleme

Yüksek çözünürlüklü Hi-Fi ses kalitesini iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. Eğer ses sisteminizi ya da kulaklıklarınızı kablosuz ses sistemine dönüştürmek istiyorsanız, küçük ama özelliği bol olan AK XB10 ile yüksek çözünürlüklü ses deneyimini tadabilir ve kablosuz kalitenin rahatlığından...
  22. Gtx1070

Titan Gücünde Anakart MSI Z270 SLI PLUS

Arkadaşlar dün elime geçti. Lakin karda kışta zor da olsa alıp bir video çekmek istedim. Hoşunuza gideceğini düşünüyorum. Anakartın tasarımı çok hoşuma gitti. Socket Türü: Socket 1151 Vga Türü: PCIExp Ram Türü: DDR4 Çipset: INTEL Z270 BELLEK: • 4 x DDR4 memory slots, support up to 64GB -...
  23. Gtx1070

5 Harika GM5 Plus Kılıfı

General Mobile GM 5 Plus için tasarlanmış birbirinden şık ve estetik kılıfları değerlendirdim. Umarım beğenirsiniz.