Arama sonuçlarınız

1. B

Penta bilgisayar garanti süreci nasıl işliyor?

Corsair marka RAM'lerin bir adedinde test sonucu bozuk olduğunu gördüm ve dün kendilerini aradıktan sonra kargoya verdim. Baktığım takip numarasından kargoyu sabah saatlerinde teslim almışlar. WhatsApp üzerinden kendilerine ulaştım ve kargoyu aldıklarını söyledim. Bana dedikleri ürününüz kayıt...
  2. B

HP24F Dalgalanma Sorunu

Merhaba, HP24F bir monitöre sahibim. Monitörümde 2 adet giriş var birisi VGA diğeri ise HDMI. Bu bağlantıların birinde laptop diğerinde masaüstü bilgisayarım bağlı. Otomatik geçiş düğmesiyle bilgisayarlar arası geçiş yapıyorum. Sıkıntım şu VGA'da olan bağlantım da dalgalanma oluyor fakat HDMI...
  3. B

VGA Bağlantısı Dalgalanma Sorunu

Laptop ile monitör arasında HDMI bağlantısı yaptığımda görüntüde sorun yok. VGA ile bağladığımda monitörde dalgalanma oluyor. Laptop adaptörü prizden çıkardığımda görüntü normalleşiyor. Sizce sorun kablodan mı yoksa adaptörden mi?
  4. B

9700K İçin Soğutucu Seçimi

Merhaba, sistemimi aşağıda belirtiyorum ve aklımda 3 adet soğutucu var karar veremedim. Sizden hangi soğutucuyu neden seçmeliyim konusunda yardım istiyorum. Aklımda ki soğutucu ise Noctua. Sistem; i7 9700K İşlemci Z390 GAMING EDGE AC Anakart Cooler Master TD500 Mesh Kasa bu sisteme aşağıdaki...
  5. B

Corsair Rm750 mi? Rm750x Beyaz Mı?

Merhaba, Arkadaşlar aralarındaki fark Corsair Türkiye instagram sayfasından aldığım bilgi kadarıyla "Japon kapasitör" denildi. Şimdi 750'lik güç kaynağını kullanacağım sistem. MSI Z390 Gaming Edge AC RTX 2070 Super Gaming X Trio 16 GB DDR4 3200 MHz Ram 1 adet SSD 1 Adet HDD 1 tane sıvı soğutma...
  6. B

MSI Z390 Serisi Anakart Tavsiyesi

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bu seride bir anakart alacağım ama hangisi olması gerektiğine pek karar veremedim. Bilgili ve ilgili arkadaşlardan hangisini ve nedeni ile birlikte cevaplarsa çok sevinirim. Seçim yapacağım anakart listesi. MSI MPG Z390 GAMING EDGE AC Z390...
  7. B

CD/DVD ROM GÖRÜNMÜYOR(Yardım Konusu)

Sorunumu kısaca açıklayayım arkadaşlar. Daemon Tool yükledim bir oyun kurdum ve tekrarda daemon toolsu sildim. Daha sonra DVD-ROM gözükmemeye başladı. ne yaptıysam olmadı Laptop daha sıfır yani donanımsal bir sorun olacağını sanmıyorum. çalışıyor ve dönüyor ama PC'de ne gözüküyor nede CD okuyor...