Arama sonuçlarınız

1. Y

Redmi Note8 Pro IMEI

tek sim yeterli benim için. ancak imei sn sorgulamaları kafamı karıştırdı. iade etmeli miyim?
  2. Y

Redmi Note8 Pro IMEI

Herkese Selam iyi forumlar. Bu sabah hepsiburada üzerinden satın aldığım Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128 gb Beyaz telefonum elime ulaştı Ancak Xiaomi hakkında okunuşu dahil bildiğim hiçbir şeyden emin değilim. O yüzden cehaletimi maruz görün. biraz fazla soru sorabilirim. Hakkınızı helal edin :>...
  3. Y

Xiaomi Telefonlar Arasında Kaldım. (1000-1400 TL)

1400 TL ye kadar bütçem var. Genelde film izler kitap okurum. Çok fazla oyun oynamam. Kamerası önemli. Başka Bir öneriniz varsa aşağıya yazarsanız sevinirim. Xiaomi Redmi 5 Plus 64 GB Xiaomi Mi Max 2 64 GB Xiaomi Mi A1 64 GB Başka Bir öneriniz varsa aşağıya yazarsanız sevinirim.
  4. Y

1000-1400 TL telefon önerisi

Selamun aleyküm. Telefon alacağım. Bütçem en en en fazla 1400 TL. Daha da yukarı çıkmaz. en az 2 sene sıkıntı çıkarmayacak. Ara sıra oyun oynayacağım. Kamera benim için çok önemli. Sony Xperia XA1 Plus Xiaomi Mi A1 Bu iki telefon hoşuma gitti. Daha baka önerilerinizi bekliyorum.
  5. Y

Asus Laptop Garanti

Merhaba Asus dizüstü bilgisayarımı teknin servise göndereceğim. Bilgisayarı aldığımda içinden HDMi VGA dönüşütürücü çıkmıştı. Bu aparatı bilgisayar ile birlikte göndermem gerekiyor mu ? O aparatı bulamıyorum. Sanırım kaybettim. Bir sıkıntı yaratır mı benim için ?
  6. Y

Asus Laptop Garanti Servis

Teşekkürler :)
  7. Y

Asus Laptop Garanti Servis

Selamlar dostlar. Cahilliğimi mazur görün Asus laptoba sahibim. Alalı 1,5 sene oldu. Servise göndermek istiyorum. Aklımda Birkaç Soru var? 1-) Daha önceden Asus servisi ile bir deneyimi olan var mı ? Ekşi sözlükte yerin dibine sokmuşlar servisi. 2-) Laptobun içini tozlardan temizleyip termal...
  8. Y

Bilgisayarım garanti dışı kalır mı ?

Hepinize çok teşekkürler konu kilitlenebilir :)
  9. Y

Bilgisayarım garanti dışı kalır mı ?

Selamun Aleyküm İyi Forumlar Asus TP501UB sahibiyim. Aldığımdan beridir içini hiç temizlemedim. Termal macununu yenilemedim. Artık performans kaybı yaşamaya başladım. Isınmaya başladı. Ben bunun kasasını açsamtemizlesem termal macun yenilesem garanti bozulur mu ?
  10. Y

Domain Satışı Hakkında Sorularım Var ?

Selamun aleyküm öncelikle hepinize. Cahilliğimi mazur görün. Birkaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim. Biz 3 arkadaş ihs üzerinden bir domain aldık. Şimdide yurtdışından birisi bu domaini 150 dolara satın almak istiyor. Buraya kadar sıkıntı yok. Şimdi sorularım : - Ben bu domaini bu adama...
  11. Y

Samsung, Note 7 Patlama Sebebini Resmen Açıkladı..

Dünya devi Samsung, uzun süredir heyecanla beklenen Note 7'nin patlama sebebini sonunda açıkladı. ►Resmen Açıkladı!!! | Filmodit
  12. Y

"Super Pi" İncelme ve Anlatım

Merhaba , bugünki konumuz başlıkta gördüğünüz gibi ‘Super Pi’. Bu ürünümüz ‘Raspberry Pi’ve‘Banana Pi’nin bir bakıma yan sanayi ürünü.. Tam bir fiyat-performans canavarı. En başta söylediğim abileri kendisinden yaklaşık 4 katı pahalı ve onun kadar...
  13. Y

Facebook 'a Giremiyorum...

Son bir haftadır Chrome tarayıcısından Opera ya geçtim. Ve çokta memnundum. Taki bu geceye kadar. Artık facebook a tıklayınca Bu site güvenli bağlantı sağlayamıyor www.facebook.com geçersiz bir yanıt gönderdi. Yazıyor. ve bu sadece operada değil. Chrome- Edge de de açılmıyor . Ne yapabilirim??
  14. Y

Blogger Domain Yardım!

blogger üzerinden bir sitemiz var bizim. Ve bu siteyi .com a çevirmek istiyoruz. En iyi domain firmaları neler dir. Ayriyeten blogger üzerinden olann bu siteye hosting kiralamak gerekirmi??
  15. Y

Wordpress Premium Yardım

wordpress üzerinden 3 arkadaş amatörce bir site oluşturduk. Ve şu anda sitemizi geliştirmek için 8.25 dolarlık premiumu almak istiyoruz. Ancak yükselte bastığımızda yıllık 99 dolar yazıyor. Fakat biz aylık vermek istiyoruz. Aylık ödeme gibi bir şansımız var mı ?