Arama sonuçlarınız

1. muharrem poyraz

Sdn Forum yurtdışından üyeler kac kisi?

Almanya...
  2. muharrem poyraz

Grup Kuracağız ama İsim Bulamadık

adini bulmussun haberin yok.(GRUP ADI ARAYANLAR GRUBU) nasil?
  3. muharrem poyraz

Pc Acılıyor Monitöre Görüntü Gelmiyor

ayni sorun bende de oldu.benim anakart yandi yenisini satin aldim,kasaya taktim ama bilgisayar calisiyor ama görüntü gelmiyordu,daha sonra anladim ki anakartla kasanin demiri birbirine sürterse görüntü gelmiyor,biraz gevsettim,daha sonra ana karti kasanin disinda bagladim öyle calistirdim...
  4. muharrem poyraz

Hayırsever Fahişe

ne diye ceza vereceklerki... yada kim verecek cezayi?
  5. muharrem poyraz

Ak Parti Bu yazıya Dava Açacak

yani su milletvekilinin dedigi söze bu yazi cok yakismis.bu yazim bu yaziyi yazan kisiye destek olsun diye degil zaten adami tanimiyorum bile ama bu milletvekili bu kafayla nasil vekil olmus buna sasiyorum.sanki orta cagin avrupasinda yasiyor.kendini burjuva felan mi zannediyor bu adam,bir...
  6. muharrem poyraz

Sisteminiz Windows 7'ye Hazır mı?

windows 7'yi daha ilk ciktigi hafta indirdim bilgisayarima yükledim.Ben cok begendim gayet hizli yükleniyor hizli aciliyor bilgisayarimi hic kasmiyor,ilk yüklendiginde treiberleri kendi yüklemeside muhtesem bir sey,fakat bazi programlarla uyumsuzlugu problem,insallah kararli sürümü yani tam...
  7. muharrem poyraz

Samsung'dan Sonra Nokia'dan Dev Telefon

ben kimseye katilmiyorum türkiyede olsa kirilir diyenlere,sadece türk insanini barbar göstermek isteyenler provakasyon yapmassa bir sey olmaz...peki siz olsaniz kirarmisiniz,herkes kendi adina konussun lütfen baskasinin adina degil...
  8. muharrem poyraz

ShiftDelete.Net Sitemiz ve Forumumuz Kapatılıyor

bende bu sakayi yedim,cünkü gercek sanip tikladim üstüne sok olarakdan,,,ama böyle sakalar yapmayin kardesim sdn forum bize lazim...basarinizin devamini dileyerek tesekkür ediyorum SDN'e....
  9. muharrem poyraz

İspanya-Türkiye maçını kim kazanır?

türkiye kazansin istiyorum ve baska türlü bir skor düsünmek istemiyorum,Allah yardimciniz olsun milli takim,fatih terim hocaya selamlar...
  10. muharrem poyraz

Türbanlıların topu cehennemlik

ulan ne ***** belirsiz ***** bu ülkede cumhurbaskaninin ve basbakanin hanimlarindan öncede müslüman yasiyordu,simdide yasiyor devletin en üstünde görüncemi zorunuza gidiyor,anlayin artik ******** müslümanlar artik daha zengin olacak,daha bilgili olacak,modernizmi en iyi sekilde...
  11. muharrem poyraz

Tuvana'dan duyuru lütfen okuyun

(alintidir)... canlilarin evrim gecirmesi vardir.bu zaten bir hakikat ama darwinin savundugu gibi dinozorlar kuslara döndü yada maymunlar insan oldu gibi kavramlar yanlis.bunlar asla ispatlanmamis seyler.zaten ispatlanmasida imkansiz.evrim vardir mesela tirtillarin kelebek olmasi gibi bu bir...
  12. muharrem poyraz

Dini konular ve SDN Silahlı Kuvvetleri'nin yönetimi ele geçirmesi

ben almanyadan shiftdelete.net'in yakin takipcisiyim,ne karar alirlarsa alsinlar ben yönetime birakiyorum bu isi.zaten onlar bilirler ne yapacagini.ben bu forum'a bir seyler ögrenmek ve istifade etmek icin giriyorum,bir seyler ögrenmeye ihtiyacim olmasaydi girmezdim zaten,ama burasi tartismak...
  13. muharrem poyraz

Ateist misiniz? Bırakın tanrıyı gitsin

Ateistlerin ise bu varolma sürecini açıklayan tek bir gerçekçi yaklaşımı yoktur,Bilim yaratılış gerçeğini kabul ediyorken,ateistliğin inanılası noktası nedir bunu çok merak ediyorum.Bi ateist bu varoluşu nasıl açıklıyor bu öğrenmek istediğim tek şey. evet bence de dogru söylüyorsun.dünyada...
  14. muharrem poyraz

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Kategorisine 100 Mesaj Sınırlaması

Evrim teorisinin anlatildigi kitaplarda hep bilimsel ilmi gerceklikler vardir,dogadan alintilar vardir evrimin yanlis yeri daha dogrusu islama uymayan yeri bütün bu bulgulara bakarak kendi yorumlarini yapip canlilar veya bu evren kendi kendine meydana geldi ve canlilar degiserek sekil...
  15. muharrem poyraz

Ateist misiniz? Bırakın tanrıyı gitsin

small_hayta'dan alintidir; (40 yaşına kadar İslâm gelmediği halde Peygamber Efendimiz(S.A.V.) o zamana kadar Müslüman gibi yaşamıyor muydu zaten?? (bkz. Muhemmedul Emin, Şakkı Şadır vs.vs.) Hz. Muhammed (S.A.V.) İslâm'dan önce Hz. İbrahim Aleyhisselam'ın dininin gerektirdiklerini en iyi...
  16. muharrem poyraz

İmamı Rabbani[ksa]hazretleri altın silsile [din kültürü mutlaka tıklayın]

allah razi olsun cok güzel bir insan ve yazi secmissin.ayrica imam-i rabbani hazretlerinin ehli beyt yani peygamber efendimizin soyundan gelen birisi oldugunu yazmak isterim.allah onlardan razi olsun.allah bizleri ilmiyle amel eden salih kullarindan ve ehli beytinden ayirmasin.
  17. muharrem poyraz

Yeni Bilgisayarım Sizce Nasıl

ben almanyada yasiyorum,burda da elektronik esya satan büyük sirketlerde fiyatlar gercekten kazik,ama bir toplama bilgisayar satan yani internnette kendi isteginize göre dizebileceginiz sistemler satan sirketler var bende böyle bir yerden yaklasik 6 ay önce yeni bir bilgisayar aldim. amd athlon...
  18. muharrem poyraz

Kaplan görünümlü Tavşan

güzel
  19. muharrem poyraz

Sorun Ses Kartımı yoksa yazılımmı ???

Problemim sona erdi sonunda yaptim. arkadaslar belki sizinde basiniza gelebilir diye yaziyorum...problem su:servis pack 3 ü güncelledikten sonra ses dreivesini yükleyince ses olmuyor benim realtek ses karti servis pack 3 ile uyumlu degilmis.service pack 3 ü sildikten sonra ses oldu..ben ses...
  20. muharrem poyraz

Ses sorunu

bilgisayarla beraber verilen cd deki dreiveri yükledim,bilgisayarima önce windows 7'yi yükledim daha sonra tekrar xp'yi format atarak yükledim,dreiverlerin hepsini cd den bilgisayara yükledim,hepsini tanidi ama ses dreiverini tanimiyor,bilgisayarda yüklü gözüküyor ama ses aygitini pc...
  21. muharrem poyraz

Ses sorunu

ses kartı sürücüsünü baştan yüklemeyi denediniz mi?? bunu nasil yapacaz?
  22. muharrem poyraz

Sorun Ses Kartımı yoksa yazılımmı ???

realtek ses kartim var dreiveri yükledim ama bilgisayar tanimiyor,yani pc den ses gelmiyor ne yapabilirim?dreiver'in dogru oldugundan eminim,hoparlörden sesi duyabilmek icin ne yapmam lazim?acil yardim lütfen
  23. muharrem poyraz

Acer laptoptan uzak durun

evet arkadaslar burada tamir ve garanti konularinda magdur olmayanimiz yok gibi,burada teknik servisden dolayi cikan problemler icin bir konu acilsada icimizi döküp yazsak bir faydasi olur mu bilmiyorum,ben sedace tek firma degil hepsinin servisinden sikayetciyim arkadas,...
  24. muharrem poyraz

Hayırlı Cumalar

sdn ' deki bütün arkadaslara benden selam olsun...SDN forum'un insanlara daha fazla ve faydali olmasi dilegiyle cumaniz mübarek olsun
  25. muharrem poyraz

İki Bilgisayarı Aynı Anda Kullanın

ürün harika cok sevdim ama bir sorum olacak.Bu baglanti kablosu ile iki bilgisayar arasinda oyun oynayabilirmiyiz?yada iki bilgisayarla ortak oyun oynamak icin nasil bir sey yapmak lazim?
  26. muharrem poyraz

Ben de Bilgisayar Topluyorum... :)

arkadasim sen isini biliyorsun her seyi gayet iyi aciklamis ve cok iyi bir sistem toplamisin,bu yazilarin üstüne söylenecek bir sey yok sana iyi calismalar diliyorum yeni bilgisayarinla...
  27. muharrem poyraz

Hrant Dinkin Yayınlanmayan Röportajı

bu konuyu siyaset malzemesi yapip cikar pesinde olduklari belli,faturasini ermeniler ödüyor,milleti sadika diye anilmis bu millet osmanli zamaninda,3 -5 tane ermeni ruslarla birlik olmus müslümanlari öldürmüsler sonra bizimkilerde sanki bütün ermeniler yapmis gibi bu katliami gördükleri...
  28. muharrem poyraz

Windows 7 Beta İndirme Süresi Doluyor

dene tabiki kardesim ne zararin olur ki,denedikten sonra bizede söyle ki sonucu bizde ögrenelim...sen bu zahmete katlanirsan baskalari katlanmak zorunda kalmaz,ol´du yada olmadi haberini bekliyoruz...
  29. muharrem poyraz

Bu virüs bulaştıysa YANDINIZ !

Hangi virüs programı olursa olsun hiç korkmuyorum bilgisayarım bana en fazla bir format uzakta, Herkez virüs dedinmi neden bu kadar panik yapıyor anlamıyorum binlerce GB veri sahibi olan bankalar şirketler bile bu kadar panik olmuyor virüs dediğiniz nedirki güler geçerim format atarsinda ya...
  30. muharrem poyraz

Hz.Muhammed [sav]Efendimizin soy ağacı

burada kisadan verilmis. ehli beyt bizlere peygamberimiz (s.a.v.)den emanet,allah bizleri ehli beyt'den ve ehli sünnet yolundan ayirmasin, bu soy agacini yayinlayan arkadas'dan bir ricam olacak peygamberimizden sonraki soy agacinida bulup yayinlarsa seviniriz...tesekkür ederim paylasim icin
  31. muharrem poyraz

Windows 7'yi Tek Tıkla İndirin

hard diskim tek bölüm,160 gb ,fakat pardus yüklemistim 55 gb felan pardus kurulu,ayrica bu windows 7 yi dvd'ye yazdiramiyorum.(benim isim cok galiba) :)
  32. muharrem poyraz

Dinlediğimiz Müziğin Ne Kadarı Korsan?

iyi oluyor aslinda bunlara,önümüze müzik diye ses kalabaligi getirip sonra sanat yapiyoruz diyorlar, ya adam gibi sanat olacak müzik yapsinlar ,yapmazlarsa daha da beter olsunlar,nerde simdi türk sanat müzigi sanatcilari,bizim dünyada esi benzeri olmayan bir türk sanat müzigimiz var ve halkimiz...
  33. muharrem poyraz

Windows XP Bitmiş, Okeye Dönüyor

xp'yi ortadan kaldirmak istemeselerdi w'7 yi cikarmazlardi,windows 7 demek xp nin kalkmasi demektir,xp kullanildikca baska bir program hayatta kalamaz,microsoft para kazanmak istiyorsa ki zaten amaclari bu o zaman xp'ye elveda demek gerekiyor bence..
  34. muharrem poyraz

Ne dinliyorsunuz?

murat gögebakan_kalbim yarali
  35. muharrem poyraz

Hangi Müzik Çaları tercih ediyorsunuz

windows kullaniyorum,ama daha iyi oldugu icin degil,kullanmayi bildigim icin,cünkü winamp'i bir ara indirdim ama kullanmasini ögrenmektense bildigim programda devam ettim,denememde ise winamp daha iyi gibi geldi.ama wmp kullaniyorum.:)
  36. muharrem poyraz

Windows 7 gercekten farkli bir vista deneyimi.

beta 'yi kurup bir deneyelim,xp hala beni idare ediyor ve bir cok kullanici vazgecmiyor benim gibi,ama galiba windows yedi ile yeni bir hayata acilacaz gibime geliyor,bence tabiki bu bana ait bir komplo teorisi;windows 7 demek xp'nin tarih olmasi demek...yeni isletim sistemimiz hayirli ugurlu...
  37. muharrem poyraz

posta ile cd göndermek yasak arkadasim.farkettiler mi aliyorlar... Azerbaijan´isimli üyeden Alıntı Geniş Bilgin İçin Çok Teşekkür Ederim Kardeşim Çok Saol. Ama Sanırım Benim Bunu İndirmeğe Mecalim Olmayacak. Aceba Ne Yapsam? Yaa Forumda Bi Duyuru Yaptım İndiren...
  38. muharrem poyraz

arkadaslar diyelim ki ben bu windows 7'yi indirdim ve kurdum.daha sonra begenmedim ve silmek istedim,xp'yi silmeden ve yeni format atmadan nasil silerim?yardiminiz ve desteginiz icin simdiden tesekkür ediyorum...
  39. muharrem poyraz

Microsoft Google'ı Engelliyor

her sey ortada,yorum ve düsünce yazmaya bile deger görmüyorum,ben bu aile koruma programini indirdigimde google arama cubugum yok oldu,google'nin daha iyisini yada bir benzerini yapmadigi müddetce ne yaparsa yapsin emekleri bosa gidecek,bu yapdigina gicik oldum,benden kocaman bir (0) aldi...