Arama sonuçlarınız

1. A

Gitar Önerisi (Ses Kartı İçin)

Merhaba arkadaşlar, bir akustik gitara geçiş yapacağım. Uzun zamandır klasik çalıyorum. Elimde Lastvoice marka bir ses kartı ve BM800 mikrofon var. Ses kartına bağladığımda iyi ses verecek(preampı iyi olan) gitar önerilerinize açığım. 1500 TL'ye kadar bütçem var. Biraz düşük olduğunu biliyorum...
  2. A

Windows 10 Ağ Kullanımı

Windows 10 çok fazla veri kullanıyor.Evde 2 kişiyiz,youtube'tan normal bir video açtığımda ağ kullanımı 3,0 lara dahi çıkabiliyor.Dolayısıyla arkadaşımda ping yükseliyor.Wifi ayarlarından tarifeli bağlantı yapsam da bu ani artış değişmiyor.Önerilerinizi bekliyorum
  3. A

Fifa 17 takılma

Denendi :)
  4. A

Fifa 17 takılma

Çözünürlükle alakalı her şeyi yaptım, ki olayın çözünürlükle de bir alakası olduğunu sanmıyorum.Bu bilgisayar bu oyunu mediumda dahi çok rahat çalıştırması lazım,ben düşüğe alıyorum yine sorunda en ufak bir değişim olmuyor.
  5. A

Fifa 17 takılma

Repair yaptırdım,değişim yok.
  6. A

Fifa 17 takılma

Fifa 17 oyuna girerken fan çok hızlı çalışıyor ve işlemci hızım 3.15 ten 0.70 lere düşüyor game-debate.com üzerinden yeterlilik testi yaptım medium kalitesinde oynayabiliyormuşum.Sistem gereksinimleri yeterli anlayacağınız.Gerekli güncellemeleri yaptım(ekran kartı,windows vs.) Ekran kartım 2 GB...
  7. A

Fifa 17 Donma Sorunu

GÜNCEL! game-debate.com üzerinden yeterlilik testi yaptım ve medium kalitesinde oynamaya uygun görünüyor pc. İşlemci hızım turbo ile 3.15 GHz yalnız oyuna girdiğimde fan çok hızlı çalışıyor ve 0.70 GHz'e kadar iniyor.Bu konuda fikri olan arkadaşlar var mı? 10 gündür bekliyorum
  8. A

Fifa 17 Donma Sorunu

GÜNCEL! Abi kafayı yicem boşuna mı verdik 250 TL.ne ayarı varsa yaptım ya millet daha kötü bilgisayarlarda çatır çutur oynuyor
  9. A

Fifa 17 Donma Sorunu

güncellemeyi yaptım zaten.Fifa 17 optimize edilemiyor.
  10. A

Windows 10 fazla internet yiyor

GÜNCEL! dalgınlığıma gelmiş konuyu Windows 8 olarak açmışım.Windows 10 olacak o
  11. A

Fifa 17 Donma Sorunu

Arkadaşlar bugün itibariyle Fifa 17 orijinal oyun aldım kurdum.Kontrol etmek için maça girince acaip bir donma olayı başladı.Menüde felan gayet hızlı akıyor maç başlamadan önce antrenmanlarda da aynı şekilde hızlı ama maça girince bildiğiniz ağır çekim,hiç oynanmıyor oyun.Belli bir süre sonra da...
  12. A

Windows 10 fazla internet yiyor

Öncelikle konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum.Fakat bilgisayarımda tuhaf şeyler oluyor şu sıralar.Herhangi bir tarayıcıdan bir video izleyince (480p veya 360p) Tarayıcım aşırı internet yiyor.Ağ kullanımına bakıyorum 2,8 felan yazıyor.Şuan Opera kullanıyorum ama diğer tarayıcıların da pek bir...
  13. A

Dizi Repertuarı Geniş Arkadaşlardan Tavsiye Bekliyorum

İnan Breaking Bad 4. sezon bittikten sonra en az 1 yıl oldu 5 i izleyemiyorum bir türlü en iyisi de 5. sezon diyorlar.Spartacus'ü arkadaşım önermişti,o tarz -antik çağda geçen diziler- beni pek sarmıyor.Anlatmak istediğim olay dizi yavaş aktığında ben bayıyorum,onun yerine açıp 3-5 kitap okurum...
  14. A

sorun bende değil isim faul :D ona da bakıcam,teşekkür ettim :)
  15. A

Sağolasın bakıyorum hemen :) Yalnız %3 felan demişsin onu anlamadım :D Taboo da İngiliz dizisi :D
  16. A

Oyun arıyorum!

Allah senden razı olsun :D Hack and Slash oyun modunu daha önce hiç duymamıştım.Yalnız MMORPG'den tam olarak farkı ne çözemedim,oyun sonu felan mı var? o konuda bi aydınlatırsan sevinirim.İzlediğim kadarıyla Path of Exile hoşuma gitti,hem steamden de oynanıyor onu yüklicem gibi duruyor.Senin de...
  17. A

İstediğim şekilde oyun arıyorum pls

Pes yerine Fifa'yı denemenizi tavsiye ederim :D
  18. A

Arkadaşlar öncelikle Selamun Aleyküm.Prison Break tutkunları bilir;diziyi bitirdikten sonra artık diğer diziler çok ekşi tat veriyor.Pb'deki heyecan,gerilim ve kurguyu başka dizide bulamadım,belki siz bulmuşsunuzdur :) Bana konusu güçlü,heyecan ve aksiyon dolu,bir bölümü izlediğimde peşinden...
  19. A

Oyun arıyorum!

Fps aramıyorum aslında.Rpg tarzı bi şey arıyorum diğer oyun modları hakkında pek bi fikrim yok mesela WoT tarzı bir şey de olabilir.Civilization serisinin türkçe versiyonu varsa onu da yükleyebilirim.Oyun kalite koksun yeter ki çok oynanmasa da olur :) Eğer ki bulamazsam dönüp dolaşıp metin2 ye...
  20. A

Oyun arıyorum!

dediğin oyunların çoğu minecraft tarzı şeyler mi?İnternette pek bir açıklama yok.World of Tanks kulağa hoş geliyor.World of Warship diye bi oyun var onun gemili olanı yani :D onu önerdi arkadaş başlamayı düşünüyorum --- Gönderi Güncellendi --- kafa ütülemeyenin argosu :D yani oyunu oynarken...
  21. A

Oyun arıyorum!

Arkadaşlar;zevkli,stratejiye ve bireyselliğe dayalı(başka kimsenin oyunumu mahvedemeyeceği),satışından para kazanabileceğim(oyun içi veya komple çar) emek isteyen ama kafa şey yapmayan(anladınız siz onu) bi oyun önerebilcek misiniz??? dota 2 veya cs go gibi şeyler demeyin zaten buraya yazmamın...