Arama sonuçlarınız

1. E

Android Telefonlarda Şifrelemeyle Format Atma

Cihaz sifresini kaldirayim derken tüm verilerim silindi. Tekrar tüm verilerimi nasil geri getirebilirim? Yukarda anlatilanlarda ilk adimi denemistim. Format atmis gibi oldu telefonum. Lütfen acil yardim.
  2. E

Cihaz Sifreledikten sonra tüm bilgilerim silindi

Samsung A7 kullaniyorum. Cihaz Sifreleme yerinden sifreyi degistirmek isterken iyi okumamisim. Cihaz format atilmis gibi oldu. Tüm bilgiler belgeler resimler dosyalarim silindi. Telefonu nasil eski haline getirebilirim? mümkün olmali. en son care ne? lütfen yardim
  3. E

Galaxy A7 ve A5 (2016) için Android 6.0 Başladı

Samsuung A7 kullaniyorum. Cihaz belleginiz dolu uyarisi aliyorum. Android 6 büyüklügü 905 mb. Telefondaki 1 gb uygulamalari sd karta tasidim yer acilsin diye. Olmadi. Telefona 1 gb uygulamalari tasidim yine olmadi. 1 gb bos yeriniz var 905 mb bos yere ihtiyaciniz var diyor. Yinede olmuyor...
  4. E

Galaxy J5 için Android 6.0.1 Başladı

Resim
  5. E

Galaxy J5 için Android 6.0.1 Başladı

Ya arkadaslar internette baktim bulamadim. Bir elalemin enayisi benmiyim ya. Samsung A7 telefonuma android 6.0 güncellemesi geldi. Cihaz hafizasi dolu yaziyor. 1 gb uygulamalari sd karta yükledim olmadi. 1 gb uygulamalari cihaz hafizasina yükledim yine yer yok diyor. Güncelleme 905 mb. Yardim...
  6. E

Facebook gurubum yönetisiciz kaldi

Facebook profilim begeni sayfasina dönüstü. Actigim guruplardaki yöneticiligimi kaybettim. Guruplarim yoneticisiz kaldi. Yardim lütfen.
  7. E

Belgelerinizi inceleyeceğiz ve isteğinizi işleme aldığımızda size bilgi vereceğiz.

Facebookumda adimin önüne sahte yabanci bir kelime daha eklemistim. Kimlik dogrulamasi istedi. Bos kagida tekrar 3 ismi yazdim. Sahte kelime adim ve soy adim. Yolladim. "Belgelerinizi inceleyeceğiz ve isteğinizi işleme aldığımızda size bilgi vereceğiz." Yazdi yolladiktan sonra. Email geldi su...
  8. E

facebook "daha fazlasini göster" sorunu

Merhaba, Android samsung galaxy s4 telefonu kullaniyorum. Facebookta eski paylasimlarim telefondan görünmüyor ama tarayicidan görünüyor. Tarayicidan girince "daha fazlasini göster" yazan yerde nokta isareti oluyor acilmiyor.
  9. E

Facebookta gruba arkadas ekleme

merhaba, kendime yeni facebook actim. bir de grup actim. facebookumdaki arkadaslarimi grubuma toplu yada otomatik olarak nasil ekleyebilirim/aktarabilirim? o kadar kisiyi tek tek ekleyemem.
  10. E

[Galaxy S2][GT-I9100] Root Yapma (Odin ile)

tskler hallettim. daha önce telin internetiyle jelly bean e yükseltmistim. hicbirsey silinmemisti. simdi odin ile stock romu attim yine hicbirsey silinmedi. iyi oldu. odin > PDA > stock rom > start.
  11. E

[Root] Framaroot (Tek Tıklama ile Root Yapma)

sonradan farkettim. bu iki link daha iyi. tsk.
  12. E

download moduna alabiliyorum. odinde sari yerde com12 yaziyor.
  13. E

s2 gt-i9100 4.1.2 yüklü cihazima root yapmak istedim. yukaridakileri denedim. download moduna aldim ses acma tusuna bastim ondan sonra sari ücgen uyari isareti geldi. 10 dakika kadar bekledim degisen birsey olmayinca kabloyu cekip pili cikarip tekrar taktim sari ücgen isareti var. güc butonundan...
  14. E

......
  15. E

[Root] Framaroot (Tek Tıklama ile Root Yapma)

linkler bos. yardim lütfen s2 jelly bean 4.1.2yi rootlamak istiyorum.
  16. E

LG Optimus G, 50 Ülkede Satışa Sunuluyor

2 yil önce android froyo lg telefonum vardi. telde konusurken karsi tarafin sesi az geliyordu o dönemdeki lg telefonlarda. bu sorun düzeldi mi yeni lglerde?
  17. E

Galaxy S4'ün Fotoğrafı Sızdırıldı!

samsungun en önemli eksigi htcdeki gibi f2 diyaframli iyi bir kamerasinin olmamasi. htc cam gibi fotolar cekiyor. yada nokia lumia 920 kamerasi gibi. diger bir eksiklik bence s4 diyelim fazla büyük olmasin ki kullanimi rahat olsun. S2 büyüklügü iyi.
  18. E

Sony'den Şık ve İnce Taşınabilir Batarya

s2 icin 2450 mAh batarya aldim. Telefona da pil az gitsin diye ayar cektim. Biterse 1650 mAh lik orijinalini kullaniyorum. S2 nin kapaginda cok dis oldugu icin oynama derdi olmuyor. Bu aleti nerde tasiyacaz..
  19. E

Instagram Twitter'ı Solladı

Bir uyguluma bir milyar dolar mi vay be. Daha iyi uygulamalar var. Yine de bazen kullaniyorum. Pek bir artisi yok.
  20. E

Rovio'nun Yeni Oyunu Bad Piggies Çıkıyor

Galaxy s2 de oyunu actiktan birkac saniye sonra donuyor. Dün teli root ettim. Ondan mi acaba?
  21. E

Bugün telefon alacak olsanız seçiminiz Samsung mu olurdu?

Galaxy s 2 kullanicisiyim. Cin mali 2450 lik batarya aldim. Tek eksik kamera kalitesi. Htc one x in kamerasi kadar iyi kamera görmedim. Fotosuz da olmuyor malesef :( sirf kamerasi icin htc one x derim cam gibi. S3 iyidir. Sony ucuz. Yüksek donanimli. Iphone ferrari tabi iyidir. Nokia zevkli pahali.
  22. E

Galaxy S3'e Dört Renk Seçeneği Daha

beyaz
  23. E

Iphone 4S mi Galaxi S3 mü?

hangi sony? fark mi? sony ile? ne özelligi var sonynin?
  24. E

HTC Sensation whatsapp sorunu

Ayni sorun bende de var. Whatsapp update uyarisi verdi update ya bileptim. ondan sonra bir daha giremedim. arkadsin da ayni telefondan var onds oluyormus. bilen yok mu?
  25. E

Cep Telefonu 250-300 TL Arası

nokia 6300 ü annem kullaniyor. eskiden nokia e71 vardi bende. sarji en uzun giden ve sesi en cok cikan telefonumdu. nokia 6300 i tavsiye ederim. kullanmadim ama cok karizmatik bir telefon. bir de kilif alirsan kirilmaz tas gibi.
  26. E

Amiral Gemilerin Kamera Savaşı

htc one x in fotograflarini görünce dudaginiz ucuklayip "bir telefon nasil fotograf makinesi gibi bu kadar güzel fotograf cekebilir" diyeceksiniz. kamerasi harika ötesi. ve fotografin uzakligini otomatik ayarlayip netlestiriyor. basili tutunca saniyede 3 fotograf cekiyor. 4s ten % 40 iyi...
  27. E

Issız Bir Adaya Düşseniz Yanınıza Alacağınız 5 şey Ne Olurdu?

kiz arkadasi sectim. diger 4 secenege ihtiyac duymuyorum :D
  28. E

HTC One X'in Pil Ömrünü Uzatın

pili samsung galaxy s2 den az mi gidiyor cok mu?
  29. E

Nero alternatifi program?

Ashampoo Burning Studio Free 6.80http://www.gezginler.net/indir/ashampoo-burning-studio-free.html ücretsiz olani. basit, kaliteli, türkce, her isi yapsin en iyisi olsun diyorsan kur keyfine bak.
  30. E

Samsung kies ile laptop arasinda baglanti kurmak

kabloyu taktim. samsung galaxy s2 deki kies air programina tikladim. "agi ac" basligi altinda >> Wi-Fi >> Tasinabilir Wi-Fi alani diye 2 secenek geldi. hangisini sececegim? kablo ile bagladim wifiyle falan ne alakasi var. kabloyu taktim. samsungta programi acinca yukardakiler geliyor...
  31. E

Samsung kies ile laptop arasinda baglanti kurmak

kies programini laptopuma kurdum. samsung galaxy s 2 telefonum var. android 2.3.3 sürümü 2.3.5 yani son sürüme güncellemek istiyorum. ama laptopum ile telefonum arasinda baglanti nasil kuruluyor bilmiyorum. yardim eder misiniz lütfen.
  32. E

Samsung Galaxy S Plus Video İnceleme

bugün yurt disinda samsung galaxy s plus un kampanyasi var. normalde 300 €. ama sadece bugün 200 €. almayi düsünüyorum. yalniz fotograf cekerken led isiginin olmamasi isigi az olan yerlerde sorun yaratir mi?
  33. E

Samsung Galaxy S Plus Video İnceleme

fotograf cekerken led isigi yok telefonun arkasinda. sirf bu yüzden alinmasini tavsiye etmiyorum.
  34. E

Sony Ericsson XPERIA Arc S Video İnceleme

ön kamerasi yok. yani örnegin google plus ile ayni anda birkac kisi görüntülü görüsme yapabiliyor internet üzerinden. ön kamerasi olmadigi icin ve tek cekirdekli oldugu icin ve yilbasindan sonra yüksek donanimli ve android 4 lü telefonlar cikacagi icin henüz piyasada alinacak telefon yok diyorum.
  35. E

Nokia Lumia 800 Satışa Çıktı

iconlar yerine windows phone gelecege hitap ediyor
  36. E

Avira Internet Security 2012 Türkçe

arkadaslar birakin artik antivirus kampanyalarini korumalarini. kurun bir ücretsiz antivirus ömür boyu antivirus derdiniz olmasin. Microsoft Security Essentials kullaniyorum kafam rahat. antiviruslarla ömrünüzü harcamayin :D
  37. E

Nokia Lumia 800 incelemesi - VİDEO

telefonun dis görümününe hayranim. hem de mavi renk olmasi hem de tipi cok güzel. ama tek cekirdek ve 512 ram az gibi. flash player yok diyor. yani flashlari oynatamiyor mu? tv izlemek istiyorum telde. androidin bir sürü uygulamasi var. uygulama olmayan telefonu ne yapayim? nokianin az...
  38. E

HTC Yeni Rezound'u Tanıttı

android 4 e güncellerken telefondaki rehber yada kayitlar siliniyor mu? güncellemeyi telefoncu mu yapiyor? kendimiz de yapabiliyor muyuz? indirip kuruyor muyuz?
  39. E

BMW'den Elektrik Destekli Turbo

Hasan Basri Özdamar yüzde 40 tasarruf saglayan motor icad etti. Cumhurbaskanimiz tarafindan devlet projesi olarak tanindi. Bu motor istendiğinde benzin, istendiğinde de dizel, doğalgaz veya diğer yakıtlar rahatlıkla kullanılabiliyor. HBO Motor www.youtu.be/Es33CiV9jYk www.youtu.be/NkgAffUZ4kU
  40. E

Panasonic Lumix FS16 Video İnceleme

cep kameralari icinde bence en iyi ve fiyat olarak uygunu Canon IXUS 220 HS. karanlikta bile isik acikmis gibi bembeyaz fotograflar cekiyor. piyasadaki en iyi cep kamerasi bence. ben aldim. panasonicin hepsinden daha iyi. fs16 da güzel. ama 220 ye göre cok fark var.
  41. E

Siri, Diğer iOS Cihazlara Gelmeyecek!

hic panik yapmamiza gerek yok. zamani geldiginde arkadaslarimizin bile yerlerini haritada gösteren telefonlar cikacak. tahminim 5 yil icinde cikar. 1 yildir iphone 5 in cikmasini bekliyordum. 2012de bir telefon alicam artik.
  42. E

Google hesabinizi kurun uyarisi

android 1.5 lg gw620 dokunmatik ekranli telefonum var. android markete girince hemen ekrana google hesabinizi kurun diye bir sayfa geliyor. google kullanici adimi ve sifremi yaziyorum olmuyor. baska kullanici adi denedim yine olmadi. onun altinda yeni bir kullanici adi olustur yazan yerden yeni...
  43. E

İPhone 5 almak istiyorum

aile faciasina yol acmamak icin bir an önce 4 ten kurtul derim :D 5 i sende görürse 4 bas agritir :D
  44. E

Ücretsiz Filtre program - İnter Filtre

Basligi degistirme butonu olmadigi icin degistiremiyorum.
  45. E

Samsung Galaxy S2 yurtdışında ne kadar?

2 yil kayitli, 1000 dakika sms 20 € / 2000 dakika sms 30 €
  46. E

Optimus Black (İnceleme) VatanBilgisayar

hayirli olsun. eski telefonun neydi. yani aküsü ne kadar gidiyor?
  47. E

Samsung gs2 mi htc sensation mu evo 3d mi alsam yoksa iphone 5 i mi beklesem???

basligi acanla ayni durumdayim. galaxy 2 yi coktan alirdim ama söyle bir alici gözüyle bakinca almamaya karar verdim. neden? bundan 10 yil yada 5 yil öncesini ve 1 yil öncesini düsünüp son 1 yilda telefon teknolojisinin ne kadar hizli büyüdügü cok acik. birkac ayda bir ardi ardina birbirinden...
  48. E

Yasal Lisanslı Antivirüs Kullanımı Konusu

Microsoft Security Essentials bunu kurun. bir daha basinizi cevirip antivirusa bakmayin. ücretsiz. uzatmayla kampanyayla ugrasmayin.
  49. E

Google+ Davetiye Paylaşımı

gooddialog @ gmail com
  50. E

Samsung Galaxy SII mi iphone 5 mi?

yorumlar icin tskler. yurt disinda yasiyorum. buraya birkac ay önce geldi. 2 yil kayitli. 2000 dakika. ayda 30 € telefon kutusunu ücretsiz veriyorlar. yilbasina dogru iphone 5 cikar. daha 6 ay var. htc mi alsam?
  51. E

Fatih Tuğralı iPad'i Kim İster?

yapmayin iphone yabanci mali. arkasina fatih sultan mehmet yazmak. sag olsaydi ne derdi tahmin etmek zor degil.
  52. E

1.9 Milyon Dolarlık Fotoğraf Makinesi

herhalde en ilginc yorumu ben yapacagim :D bu adam türkiyede olsa döverler :biggrin::biggrin:
  53. E

Samsung Galaxy S2 Kaç Adet Sattı?

ben yurt disinda yasiyorum. burda galaxy 2 var. elime alip inceledim. android hosuma gidiyor. iphone 5 in cikmasini mi beklesem yada galaxy 2 mi alsam? galaxy 2 mi iphone 5 mi? galaxy 2 ince ve plastik. yere düsse kirilabilir. galaxy 3 ü mü beklesem?
  54. E

Samsung Galaxy SII mi iphone 5 mi?

Samsung Galaxy SII mi daha iyi yoksa iphone 5 i mi beklesem? hangisi daha iyidir?
  55. E

Nikon coolpix s3000

Panasonic TZ-8 hergün pantolon cebimde tasimak icin büyük oldugu icin indirimde olan Nikon Coolpix S3000 i almak istiyorum. Bu nikonu tavsiye eder misiniz? Yada tavsiyeleriniz nelerdir? Canon ixus 30 ilk fotograf makinemdi. canonun yeni modellerinde ve diger fotograf makinelerinde satin alirken...
  56. E

Tüm Dünyada ses getiren "The Arrivals- Gelenler Belgeseli"

Tüm Dünyada ses getiren Masonluk ve Gizli Tarikatlerle ilgili İnsanlığı uyaran The Arrivals- Gelenler Belgeseli http://www.youtube.com/watch?v=_KUg4m9CEj0
  57. E

Bilgisayar Sistemine İnce Ayar

yilda bir format. mümkün oldugunca az program kurulu olmasi. bir arkadasa cd kopyalama programin niye yok dedigimde gerekirse kuruyorum yük olmasin diye demisti. ccleaner. baslat >> calistir >> msconfig>> baslangicta calisan gereksiz seyleri silmek. C: ve D: sag tik özellikler. en alttaki...
  58. E

Windows vista home premiuma nasil format atilir?

windows vista home premium kullaniyorum. benim ayni laptoptan baskasinda da vardi. o arkadasin laptopuna format atarken cdyi takmistim format attiktan sonra laptop acilinca sonradan konulan programlar haric (örnegin ad aware diyelim) bilgisayarda bazi programlar duruyordu. simdi ben benim...
  59. E

Panda Cloud Antivirus yada Microsoft Security Essentials mi?

önce microsoft kurdum. uzun tarama yaptim. sonra microsoftu pasif yaptim ama kurulu. pandayi kurtum tarattim ve pandayi aktif kullaniyorum. ikisi ayni anda aktif olmadigi sürece birbirlerini engellemezler degil mi? biri kapali digeri acik.
  60. E

panda 13 cookies buldu.
  61. E

ikisini kursam. birini aktif digerini pasif yapsam ikisi kurulu bir sekilde. olur mu? cakismamasi icin.
  62. E

Panda Cloud Antivirus yada Microsoft Security Essentials mi? ----- antiviruslar ilerledi. bir de birkac ayda bir kampanya bul uzat istemiyorum. artik ücretsiz takiliyorum. firewall, antispyware yada baska seyler gerek mi bunlarin yaninda yorumlarinizi bekliyorum. comodo firewall mi baska...
  63. E

.Asp to .flv

flash2x ile swf olarak pcye indi. format factory görmüyor indirdigim videoyu. sürükleyip birakmaya calisiyorum yine olmuyor. ve koskoca video 393 kb olarak indi. ----------- programi acip kapatinca flv ye cevirebildim. 28 kb flv oldu. 1 saniye aciliyor ikisi de. yani yukaridaki 393 kb i...
  64. E

.Asp to .flv

kaynak kod nedir nerde bulabilirim yani?
  65. E

.Asp to .flv

http://www.animasyonlar.net/Flash/SevgiAsk/Gulumse005.asp bu videoyu flv olarak bilgisayarima kaydetmek istiyorum. ordan da amacim youtubea koymak. bu sitede bircok video oldugundan en azindan nasil yapildigina yol gösterebilir misiniz? tesekkürler
  66. E

Apaçi Papağan

bunu sonuna kadar göz kirpmadan izleyen yada izleyebilecek olan var mi? :hammer::D
  67. E

Herkes Bu İşin Peşinde, Haberiniz Olsun!

Bu okulun mezunlarını firmalar işe alırken deneyim aramıyor, hatta eğitim bitmeden iyi firmalar tarafından seçiliyorlar! KİŞİLERİN ARKADAŞLARINDAN BİLE SIR GİBİ SAKLADIKLARI EĞİTİM !!! Amerika’ ya satılan halılar, kayısılar, kuru incirler, havlu, mermer, ayakkabılar, Çin’den gelen...
  68. E

Kullanici Sifresini Degistirme

masaüstü bilgisayarim ikinci el. aldigim adama da ulasamam. acilirken 2 secenek geliyor: parmak izi okuyucu yada sifre girmek. ben hep parmagimi sürerek aciyorum. acaba sifreyi nasil bulabilirim yada degistirebilirim? windows vista home premium
  69. E

BMW mi, Mercedes mi?

ikisinin de yeni modelleri güzel. parasi az olan bmw alsin derim. yine de bir servet. cünkü mercedes SIKIYOR.
  70. E

12 megapixel tavsiye edermisiniz?

iphone 4 e de bundan koymuslardi yanilmiyorsam.
  71. E

öncelikler herkese ayri ayri tesekkürler. geldigim sonucu paylasmak isterim. daha önceden 6 MP canon ixus 60 vardi. sonra indirimde diye 80 € ya traveller marka bir makine aldim. almaz olaydim. oyuna geldim. mercek berbat görüntü ehven kalitesiz. 12 MP, 5 optik zoom, foto sabitlestirici...
  72. E

güzellik cekimi mi? o da ne ki? poster cekimi mi? portre yani? ilk defa duyuyorum. ---------- saat 11:55 eklendi ---------- önceki mesaj saat 11:41 eklenmişti ---------- her fotograf makinesinin flashi vardir. burda farkli bir durum var. flash ama hangi flash? flash ile alakasi olamazn...
  73. E

linkini verdigim makineyi aldim. ama 12 megapiksel oldugu icin sanki yüzüme pirilti dökülmüs gibi gösteriyor. yüzümde nem olsa hemen belli oluyor. sacimdaki azcik jöleyi abartarak yas gibi gösteriyor. ne diyorsunuz bu konuda? uzaktan cekince illaki o kadar olmaz ama yakindan cekince hos bir...
  74. E

Twitter Rekor Kırdı

hazir laf kustan acilmisken.. komik bir kus animasyonu :) http://www.superonline.com/videogaleri/bir-animasyon-harikasi-12843
  75. E

Muhteşem Bir Bilardo Masası

kac paraymis acaba? belki alabilirim.
  76. E

Kendimize yakisan sac modelimizi nasil buluruz?

malum 2010 yilina geldik ve bilhassa artik uzun saclar moda ve baya da etkileyici. ama ben uzun sac birakan biri degilim. sacin uzun yada kisa olusunu bir kenara birakarak kendimize en uygun sac modelini nasil bulabiliriz? renk olarakta genelde sari kullanilir.
  77. E

örnegin gülümseme tanimasi yok ve 4 zoom factor. yukardakinde gülümseme var ve 5 zoom factor. arasinda hemen hemen 2 kac fiyat farki da var. canonu tuzlu olmasina ragmen alirdim ama yukaridakinin özellikleri güzel. büyük ihtimal bunu almayi düsünüyorum. ------------ Item Description...
  78. E

yurt disinda yasiyorum. fiyat sorun degil. özellikli istiyorum. samsung MARKAsini niye tavsiye ettiginizi bilmiyorum? burada bazi siteler var. 50 tane falan fotograf makinesi koyuyorlar altlarina da özelliklerini yaziyorlar. merceklerin hangi marka oldugunu yazmiyorlar yazmazlar da. mercek...
  79. E

yüz ve gülümseme taniyici, titresim düzeltici, gibi özellikler yeni fotograf makinelerinin özeklikleriymis. asagidakini almayi düsünüyorum: 89 € (kampanya)...
  80. E

6 megapixel canon markali fotograf makinem var. bazen facebookta baskalarinin fotograflarina bakiyorum cam gibi net parlak göz kamastirici harika. onun icin 12 megapixel fotograf makinesi alsam ben de öyle fotograflar cekebilir miyim? amacim güzel fotograf bir de büyük megapixel demek...
  81. E

Hangi Sürümü Kullanıyorsunuz?

firefox nedense birkac versiondan beri cöküp tekrar aciliyor.
  82. E

Sanırım Firefox'u bırakacağım

önceden laptopum eski ve yavasti yillar önce. eleme yapa yapa hic eklenti kullanmamaya kadar indi. sonuc? firefoxu neden kullaniyorum? sadece yapistir kopyala kes secenekleri icin kullaniyorum. en üstte. bu özellikler chromeda olsa bir saniye durmam chroma gecerim.
  83. E

Laptop alacağım Windows 7 yerine Vista var

laptop alicam windows 7 yerine vista var. 4 gb ram 500 gb hp gri renki 2 ghz windows vista var. windows 7 istiyordum. sizce alayim mi?
  84. E

Msnde kişi listem doldu yeni kisi ekleyemiyorum

bu devirde eski msn mi kullanan kaldi? :) birkac hafta önce yeni format atip son sürüm msni hotmailden indirdim. live messenger 9 yani. sadece bende degil. bir arkadasta da ayni sorun var. yani limit 1000 kisi. sende nasil 2500 oluyor? sen hangi msni kullaniyorsun?
  85. E

Chrome İçin Rapidshare Eklentisi

www.adrive.com www.remixshare.com www.divshare.com
  86. E

KIS 2010 internete giremiyorum

kaspersky internet security 2010 kurdum. 4-5 defa denedim ayni. internete baglanamiyorum. korumayi 1 dakika kapat secenegini seciyorum. o zaman internete girebiliyorum. koruma 1 dakika sonra aktiflesmiyor o ayri mesele. 1 dakika korumayi kapat secenegini secince Web-Anti-Virus yeri gri renkli...
  87. E

Msn reklamlarini silme

arkadaslar ilgileriniz icin tskler ama ben asagidaki reklam bölümünü msnden kaldirmak istiyorum. basligi acarken resmi vermistim. anlasilmadi galiba. neyse. msn discovery live var ve 3-4 defa heryerine iyice baktim böyle bir ayar bulamadim. msnplusta var bende. yani asagidaki reklam yerini...
  88. E

Bitdefender Internet Security 2010

ramle falan alakasi yok ben 512 mb ramle her antivirusu kullanabiliyorum. orayi gecelim. sadece bitdefender de oluyor bu sorun. 2 yildir ne zaman bitdefender kursam hep ayni sorun oluyor. baska bilgisayarlarda da öyle oluyor bazen. bitdefenderin exe sinde sorun varmis. yeniden baslatinca gecer...
  89. E

laptop acildiginda ram durumum bitdefender ile 260 MB. Norton 2010 ile 320 MB. Norton her bakimdan daha kullanisli ve kaliteli. Yalniz demek istedigim bitdefender bende bazen yani hergün birkac defa kirmizi renkten siyah renge dönüsüyor. svchost.exe de bir sorun mu varmis yada bitdefenderin .exe...
  90. E

(Dur,Düşün,Adım At) 40 Sene Gitti Boşa

hersey iyi güzel süper de bu 30 yillik bekleme sabir vay canina. ben nasil insanim o zat nasil insan diye düsünüyorum. ve bu zamanda bu 30 yil olayi kesfedilmeyi bekleyen bir hazine. nedir bu?... belki de hedeflerimize böyle kararliliklarla ulasicaz.
  91. E

Peygamber Efendimiz'in sav. En Sevdiği Yiyecekler?

sütlü müdür bilmem ama bizde bulambac derler. güzel olur. yemenizi tavsiye ederim.
  92. E

İçkinin Ve İçki İçmenin İslamdaki Yeri Ve Hükmü

Konu iki ayri text ile anlatilacak. 1) İÇkİnİn Ve İÇkİ İÇmenİn İslamdakİ Yerİ Ve HÜkmÜ 2) Bu konuyu önemi sebebiyle, ve ilmî, içtimaî, dînî yönleriyle raporlar hâlinde ve beş bölüm içinde takdim edeceğiz. ------------- İÇkİnİn Ve İÇkİ İÇmenİn İslamdakİ Yerİ Ve HÜkmÜ...
  93. E

155 günlük rapid linki calismiyor !
  94. E

msn yedekleme fotmat

birazdan format aticam. msnimdeki smileyleri yani komik yüz ifadelerini nasil yedekleyebilirim? ---------- saat 22:20 eklendi ---------- önceki mesaj saat 21:18 eklenmişti ----------...
  95. E

Msn reklamlarini silme

msnin altindaki gereksiz yer kaplayan reklamlardan nasil kurtulabiliriz? kisi görünümünü büyük sectigim icin reklamdan kurtulmak istiyorum.
  96. E

Sağlık Bölümü Açılsın mı ?

bilgiden zarar gelmez. burdan alinan bilgilerle ameliyat olacak halimiz yok. acilsin tabi. moda güzellik bakim bölümleri de acilsin lütfen.
  97. E

Cep Telefonu Antivirüs

nokia e71 kullaniyorum. cepten internete giriyorum ve virus bulasmasindan endise ediyorum. ücretsiz bir antivirus önerebilir misiniz. tskler. msn ve cep tarayicisi da tavsiye edebilirmisiniz. operadan baska...?
  98. E

Şirket değerini artıran ve güven veren marka olmanın yolları

Şirket değerini artıran ve güven veren marka olmanın yolları -1- Küresel İklim Değişikliğinin ve Küresel Ekonomik Krizin tersyüz ettiği dünyamızın geleceği ile alakalı çeşitli düzlemlerde konferans ve çalışmalar oldukça hararetli konulara ev sahipliği yapmaktadır. Öte yandan...
  99. E

1000 kisiye nasil email gönderebilirim?

msnimde örnegin 1000 kisi varsa ayni gün 1000 kisiye email yollayamiyorum. günlük sadece 100 kisiye yollayabiliyorum. yok mu bunun bir cözümü? hotmail . com
  100. E

Uğur Dündar'ın İstediği Gençlik Bu mu?

namaz kilan ögrencileri cani gibi ekrana cikaracaklarina en son ne zaman baslari secdeye degmis merak ediyorum. bu ne inat. adamlar geberecek hala bihaberler.
  101. E

En Sevdiginiz Tarihi Kişilik Kim?

tarihe bakinca islam ruhuna hayranim. ne kadar özledik göremiyoruz... kisi derseniz yakin gecmisten örnek vereyim belki bir faydasi olur. Bediüzzaman Said Nursi Necmettin Erbakan http://www.youtube.com/watch?v=3z-HCWkIUM4&NR=1 Zor bir yolda yürümek mecburiyetinde olan insanlar, yolda...
  102. E

Karıncalar nehri nasıl geçer - Video

Komşunun komşunun külüne muhtaç olduğu insanlık aleminde sosyal yardımlaşma, birlik ve beraberliğin önemi tam kavranamazken, sosyal yardım ve dayanışmanın zirvesinde hiç şüphesiz karıncalar yer alıyor. İzleyin, şoke olacaksınız. Teknoloji, kollektif çalışma, askeri strateji, gelişmiş iletişim...
  103. E

Olsada Kullansak...

msnde konustugum kisinin adresini bulma programi
  104. E

Kadir geceniz mübarek olsun

Bu gece kimse internetten cikmadan herkese dagitin ve en önemlisi ÖNCE KENDINIZ IZLEYIN !!! Kadir Gecesi 2 gün sonra da olabilir !!! Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı Kuran-i Kerim: Quran Explorer
  105. E

Zeytinin Hayali (Film) Filistin

giden oldu mu?
  106. E

Hız Tümseklerinde Devrim!

binalardaki isiklarin aynisi. isiga yaklasinca isik yaniyor. gidince sönüyor. ne var bunda.. türkiyede ve dünyadaki cogu binalarda apartmanlarda bu yöntem yok. halbuki cok ucuz ve cok tasarruflu.örnegin ben ikinci kattaysam sadece ikinci katin isigi yanacak. ücüncü kata cikinca ikinci kattaki...
  107. E

Firefox'unuzu Hızlandırın!

bu kisayollari silme meseli yas. kisayollar gerekli.
  108. E

haber7.com daki sag tarafta reklamlarda görmüstüm. rica ederim
  109. E

04.Eylül.2009 dan itibaren sinemalardaymis. Lütfen su günlerde bu gibi yapimlara destek verelim yani hepimiz gidelim. Reklam kazancim yoktur. Tek kazancim müslüman olmamdir. Lütfen herkese duyuralim !!! Konuyu baltalayani BIZ BALTALARIZ :hammer: Zeytinin Hayali
  110. E

Google'ı Tasarruflu Kullanın

GoogleBlack :hammer:
  111. E

Kablosuz Elektrik İletimi Yapılabilir mi?

bence basari daha önemli. sekillerin bir önemi yok. yani biz müslümaniz ve tarihe baktigimizda görecegizki en iyi yapilacak icat bizim kendimize gelme icadidir. görüyoruzki imansiz beserin gücü bizi ayaklari altinda eziyor. ben müslümanim imansiz birini önümde görmek istemem. islam...
  112. E

Üniversitelere Giriş İmtihanları Kalkacak

YouTube - Prof. Dr. Necmettin Erbakan - 2. ESAM Konferansı / 3. Bölüm 28:08-28:50 arasindaki 42 saniyeyi izleyin lütfen. ÖSS BÖYLE KALKAR !!!
  113. E

Opera Mı? Yoksa Firefox Mu?

google preview, forecastfox (hava durumu) ve fast dial eklentilerini kullaniyorum. tek sorun kisa yola basinca gec acilmasi. her zaman firefox 1 numara.
  114. E

29 Ağustos 2009 - Günün Bedava Yazılımı - Youtube Music Downloader 2.8

vdownloader. ücretsiz. yukardakine gerek yok.
  115. E

Word'e ücretsiz alternatif

openoffice portable kullaniyorum her istedigimiz var
  116. E

Word'e ücretsiz alternatif

tanidiklarimi siraliyorum: word cdsi oldugu halde wordu kullanmiyorum. daha dogrusu yasal lisansli degil. ve worde ihtiyac duymuyorum. wordu kullanmak sadece zevktir. özellikler fazlasiyla openofficede var. zevk acisindan da word olmasa da olur diyorum artik. openoffice kendini baya gelistirdi...
  117. E

Chrome Firefox'u Sollayacak mı?

firefoxun acilisi yavas. chromeda hava durumu ve google preview yok
  118. E

Spybot Harikasın...

dogal birsey. ben de önceden "herkez" bilirdim. dogrusu "herkes"mis. bunun gibi bircok kelime var.
  119. E

neyse simdilik 50 kisi sildim. zamanla silerim artik. ama bunun yok mu bir caresi microsofttan? SDN bunu haber yapabilir :D
  120. E

msndekilerin kim oldugunu da bilseniz :D
  121. E

kisi listem tekrar doldu. 1000 kisi SINIR. ne yapalim mecburen silicez herhalde.
  122. E

Nero Yola Geldi: Artık Ücretsiz!

Totally Free Burner yada Ashampoo Burning Studio Free
  123. E

3G'yi Sizler İçin Test Ettik

Avusturyanin baskenti Viyana sehrinde yasiyorum. Buraya 2 yil önce geldi. 1 bucuk yildir her yerde yaygin. Türkiyeye neden gec geldi?
  124. E

SDN Kızları Buraya!

erkekler yazmasin diye not düssen daha iyi görürdük. baslik almis basini gidiyor.
  125. E

deneyen oldu mu? :D
  126. E

Cin iskencesi

YouTube - ÇİN İŞKENCESİ Siz sildikce ben yukleyecegim !!! Bu basligi nereye acmaliydim? Dogru yere mi actim? Yönetici basligi kitliyor ama gereken yere tasimiyor. uygun yer bulamadim. YouTube - Prof Dr Necmettin Erbakan Ankara il Kongresi - Keci Necmettin Erbakan: "muhterem İsa Yusuf...
  127. E

Günlük Bing.com resimleri

bilmiyordum. tskler
  128. E

Uygur Türklerini kurtarmanin tek yolu !!!

url=http://www.youtube.com/watch?v********]****************
  129. E

bing.com a hergün arkaplan resimleri koyuyorlar. lütfen burada paylasalim tskler.
  130. E

Üç Türk'ün buluşu yok satıyor

bu tür sahalarda bircok potansiyel var. böyle projeler pilanli bir sekilde yürütülse önü acilir ve cig gibi büyür.
  131. E

Media Markt'ta Kilonuz Kadar Hediye

Ben Avusturya/Viyanada yasiyorum. Media Markt hem fiyatlarinin uygunluguyla hem de hizmetiyle saygin bir firma ve devler arasinda. Türkiyede de uygun fiyat sunulabiliyorsa yeri yüksek olacaktir.
  132. E

Google neden renk secenegi koymayi akil edemiyor?
  133. E

Nasıl manita tavlanır?

Kiz tavlama kanali olsa rekor kirardi :D
  134. E

135. E

Kolayca CD ve DVD Yazdırın

Yani bazi programlar cd kopyalarken eksik mi kopyaliyor? Acamiyor diyorsunuz ya?
  136. E

Linuxta programlar calismiyor neyini seviyorsunuz?

Basligi dün acmistim simdi tavan yapiyor :D Zamanim oldukca okuyorum. Forumun hislerine tercüman olan bir baslik :) Türkiyedeki okullarda linux ögretiliyordur insallah.
  137. E

Kolayca CD ve DVD Yazdırın

Neroyu bilgisayara yük yapmak yerine Ashampoo Burning Studio Free 6 yi tavsiye ederim. Bu program da cok basitmis. Yani güzel ama eksigi ingilizce olusu. Yine de iyi. ekle kaldirda ashampoo 30 MB Totally Free Burner 3 MB yer kapladigi icin bundan sonra Totally Free Burner yi kullanacagim !
  138. E

o amacla acmadim ama sonradan öyle göründü :D acikta birsey gören damliyor basliga :)
  139. E

3 Büyük Tarayıcıyıda İnceledim Ve Sonuç.

firefox acilirken chrome gibi acilsa bayram edecegim
  140. E

(Duygusal sarki ve rap) sarkilarinin ismi?

Bu tür duygulu yada yavas müzigin arkasindan rap yapan sarkilarin ismi nedir? YouTube - Musa & Gülsah - Cek Git Bebegim Yep Yeni Orjinal Videoklip
  141. E

Linuxta programlar calismiyor neyini seviyorsunuz?

(ubuntuyu kasdediyorum sayilir). Biliyorum. Fakat programlar calismiyor. (calisan programlar var ama sonuc: COGU PROGRAMLAR CALISMIYOR ISTE!!!) live messenger calismiyor. pidgin var ama live messenger tadini vermez. sonuc: linuxta programlar calismiyor. neyini seviyorsunuz? Ben: Dizüstü...
  142. E

Her key her XP-CDsine uyar mi?

:D ------- cok tskler ------- ebahar bende de ögrenci cdsi var (almanca). key icine gömülmüs. ama tamir secenegi bulunmuyor (soru degil yorum) !!
  143. E

Arama yaparken uygun bir baslik. Ilgi cekip bilgilendirici. Komik bulanlar kadar bulmayanlar da var tabi :thumbup1: bence komik bir baslik :D Programa gelince ücretsiz bir programa göre cok basarili !! Arastirdim digerlerini de. Sonucta program ve üzerine düseni yapiyor. Ayarlarina girip...
  144. E

Öz kızını türban takmadığı için öldürdü

dede ne ise yariyor merak ediyorum
  145. E

Mozilla hepten uçtu (Firefox 3.5 Rc2)

Mozilla Celebi uctu :D
  146. E

Bing Türkiye-Resimleri

Bing.com a hergün bir resim koyuyorlar. O resimlerin yerine Türkiyeyi tanitan resimlerin konulmasini isterdim. Yani bir arama motoru yapilsin arkasina Türkiyeyi tanitan resimler konulsun hergün. google kadar dev olmasa da Bing kadar tutulsun daha dogrusu Türkler tutsun yeterli ! ulusal bir...
  147. E

F-Secure İnternet Security 2010 BETA 6 Aylık Lisans

tskler kullanan deneyen yok mu? ne kadar kasiyor diger antiviruslara göre? hizi?
  148. E

Her key her XP-CDsine uyar mi?

Elimizde örnegin bir key olsa bir de XP cdsi olsa ve bu keyin bu cdnin keyi olup olmadigini bilmesek yani her key her xp cdsine uyar mi? yoksa her xp cdsi sadece kendi keyi ile mi calisir? tskler !!
  149. E

Hindistani bagimsizligina kavusturan Keci

YouTube - Prof Dr Necmettin Erbakan Ankara il Kongresi - Keci
  150. E

Geleceğe Dönüş 4 Geliyor (Fragman)

bu adamlarin ellerinde dünyanin gücü var saf saf bakiyorlar. millet film diye geberiyor. yapin en iyi filmleri. elinizde bilgisayar var hersey var. ama calismiyorlar.
  151. E

Tarayici yorumlariniz

Firefox 1 numara, google preview eklentisi olmazsa olmaz, baska eklenti kullanmiyorum hizli acildigi icin standart tarayici olarak chromeyi ayarladim. cok hafif. hizli arada bir de opera bazen ikinci elimi kullanmak gibi gerek oluyor ie8 de hosuma gidiyor ama kullanmiyorum pek. ama güzel artik...
  152. E

Facebook Adınızı Aldınız mı?

benim ön ismimi almislar. nasil alabilirim? hacker falan? :D
  153. E

Ücretsiz Photoshop Alternatifi Güncellendi

gimp, picasa, paintnet
  154. E

Risale-i Nurdan Vecizeler

ekmekci abi gecen yil viyanada konferans vermisti. ben gitmistim. yani fotografini koysaniz daha etkili olabilir.
  155. E

Kibirden sakınalım..

birgün hocam en iyi insan insanlarla iyi anlasan insandir demisti. (hoca türk degil)
  156. E

Osmanlı'dan Japonya'ya Robot

arkadaslar osmanliyi geri getirelim lütfen
  157. E

Google'da Bing Alarmı!

googlede skydrive özelligi olsa cok iyi olurdu. google mail ne kadar basit olsa da hosuma gitmiyor. pisaca chrome güzel. bing e ne resim koymuslar diye meraktan bazen giriyorum ve hosuma giden olursa bu resmi masaüstü resmi olarak ayarliyorum. Resimler dosyasinin icine yeni bir dosya yaptim...
  158. E

IrfanView Güncellendi

hafif ama is görmez. photoshop yada gimp ;)
  159. E

Ya Abidel Harameyn ( Ey Mescid-i Haram´da İbadet Edenler)

hz muhammed: Gün gelecek üzerinize ac kurtlar gibi dökülecekler. ozaman müminlerin kalbinde vehn olacak.ölüm korkusu,asiri dünya sevgisi ve iman zayifligi. ve müsriklerin müminlerden hic bir korkusu olmayacak.müminlerin sayisi cok olmasina ragmen. ISTE O GÜN BUGÜNDÜR!
  160. E

Risale-i Nurdan Vecizeler

Risale-i Nur’dan Vecizeler Tevhid Tevhid, en ehemmiyetli ve en halavetli ve en yüksel bir vazife-i kudsiye ve bir fariza-i fıtriye ve bir ibadet-i imaniyedir. İnsan bir yolcudur Sen burada misafirsin. Ve buradan da diğer bir yere gideceksin. Misafir olan kimse, beraberce...
  161. E

Firefox 3.5'ta Sona Doğru

ayri kuruluyor. hem firefox 11 hem de bu oluyor. 2 tane yani. C: nin altindaki programlar dosyasindan kisa yollarina ulasabilirsiniz. 11den daha hizli bu.
  162. E

Google Chrome'u Mac ve Linux'ta Deneyin!

firefoxun eklentisiz durumdaki yapabileceklerini chrome de yapsin yeterli. ama ne yazikki.. en önemli eksigi bu. calismayan eksigi.
  163. E

Rabbim Koruyor

bunlarin medeniyetle bir alakasi yok egoist olduklarini göstereceksin. don gömlek ortada koyacaksin. bir de incil orijinal degil deyip ayna alip yüzünüze bakin diyeceksin.
  164. E

Rabbim Koruyor

gec korumayi morumayi. amerika kendi cani can asyada avrupadaki ezilen müslümanlari seyrediyor. süper oldu. öldüler üzüldüm. ama yaptiklarina biraz bedel oldu.
  165. E

Cep telefonu bellek kartindaki dosyalari kurtarma?

sorun cözüldü: tel hafiza kartini okuyucu karta taktiktan sonra okuyucu karti laptopun kart okuyucu yerine takarkan kart okuyucu kartin kitleme yeri asagi inmis. ondan olmadigini farkettim. takarken hep asagi iniyor. dikkatlice taktim sorun cözüldü. cok tskler. recuvaya devam ;)
  166. E

İş arayan arkadaşlara duyurulur - Akortek

CV nedir?
  167. E

MSN'i Web'den Açanlar Kamera da Açacak

meebo.com da bu özellik zaten mevcut
  168. E

WinRar 9 İndir!

7zip in herseyi iyi fakat winrarin ücretsiz sürümünü kullaniyorum sebep: görünümü hosuma gidiyor
  169. E

Boğaziçililer İnternette Sosyalleşiyor

diger üniversitelere de tavsiye edildi insallah bence gec kalinmis bir adim hem yerli bir site yapmak dururken yabanci site ne getirecek?
  170. E

İnter Filtre 4.3 Ne yazık ki dünyada sayısı milyonları bulan yasaklı site mevcut. Bu siteleri tek tek filtre programınıza tanıtmanız imkansızdır. "Inter Filtre" programında siteyi analiz eden akıllı bir sistem vardır. Analiz sonucu site yoğun şekilde zararlı içerik bulunduruyorsa yasaklı...
  171. E

karti telefona takinca kart okunamadi hata falan yaziyordu. format atilmasi lazim format atilsin mi yaziyordu. ben de kurtarmak icin her yolu denedim. sonuc bulamadim. sonra format at i sectim ve format attim. arkadaslar hic kart kullanmiyor musunuz? kimsenin basina gelmedimi? :) recuva ile...
  172. E

Bilgisayar tamiri için tüm programlar

paylasim yaptim sadece
  173. E

cep telefonumda 2 gblik bellek karti var. cikarip taktim birgün. fotmat atin dedi. mecburen format attim. icindeki fotolarimi yada sarkilarimi nasil kurtarabilirim? tskler. nokia sd card
  174. E

Eurovision'a saatler kala şok gelişme

bülent ersoyu mu cikarsak napsak? yada müslüm babayi? :D
  175. E

ABD'den tarihi itiraf

linki de verebilir misiniz lütfen
  176. E

Şeytanın en tatlı 12 sözü

manevi kalkinmaya önem verelim. ileriye bakarsak millet gavurlasmaya basliyor iyice. su hale bak islam memleketinde basörtüsüne düsman müslümanlar var.
  177. E

% 100 Türk malı otobüs tasarlandı

dolmuslar kalksin otobüsler gelsin. fiyatlar ucuzlasin. adamin araba alacak parasi yok. trafik sorunu var diyorsunuz. ucuzlatin fiyatlari.
  178. E

Opera mı? firefox mu? explorer mı ? neden?

firefox araban olsun. digerleri MOTOSIKLETIN... firefox kullaniyoum. digerleri de gecici zevk
  179. E

Bu MSN Mesajına Sakın Tıklamayın!

insanin shiftdelete editörü olasi geliyor :D meshur olmanin bir diger yolu :icon_: böyle linklere tiklamiyorum. zaten süpheli adres oluyor. msnde virus varsa bunu tavsiye ediyorum. türkce. ücetsiz. kurulumsuz MSN Virus Remover verdigim programin da haberini yapabilirsiniz :)
  180. E

Almanya Türkiye'yi şoke etti

Arkadaslar kimse bosuna bir yerini yirtmasin. Er yada gec Necmettin Erbakan Hocanin dediklerine geliyoruz !!!
  181. E

988 kisi 34 kisi SIK kullanilanlarda 4 kisi mobile :D arkadaslar yok mu bu isin cözümü. yukardakiler haric? neyse galiba silmek gerekiyor mecburen :)
  182. E

msnde kisi listem doldu yeni kisi ekleyemiyorum. mevcut kisileri de silmek istemiyorum. ne yapmaliyim? tskler asagidaki programi denedim hata verdi. hem kendi msn adresimi ve sifremi yazdim hem de baska msn yazip sifreyi uydurdum ama ikisi de hata verdi olmadi.
  183. E

OpenOffice 3.1.0 Çıktı

cok tesekkürler !! o zaman artik microsoft word e veda edebiliriz :)
  184. E

Google bu kez tahttan indirilecek mi?

bazi yorumlari okudum olmaz imkansiz diyorsunuz. karsinizda bu isin uzmani var. en iyi arama motoru daha yapilmadiysa yürüyene yol acik ve uzay araclarindaki bilgisayardaki arama motoru gibi yapmak mümkün !!! googlenin neyi var? :S
  185. E

OpenOffice 3.1.0 Çıktı

OpenOffice metinleri otomatik olarak .odt uzantili kaydediyor . Tabi kaydederken uzantiyi secmek mümkün ama ben otomatikten bahsediyorum. .odt uzantili bir metni Word acmiyor. Cogu yerde Word kullanildigi icin OpenOffice ile hazirladigimiz bir metni nasil otomatik olarak .doc (Word) uzantili...
  186. E

Google bu kez tahttan indirilecek mi?

Google bu kez tahttan indirilecek mi? Harvard Üniversitesi, dünyanın en büyük arama motoru Google’ı tahtından indirecek yeni bir sistem üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Harvard uzmanları bu konuda ne kadar iddialı olduklarını da, “Google bu yeni icadımızla birlikte Commodore 64...
  187. E

Joomla Eğitimi

bekliyoruz hani nerde?
  188. E

Joomla Eğitimi

remiXshare | Anonym & Fast Filehosting | 100% Free! her indirdikten sonra 6 ay dosya kaliyor. 6 ay 6 ay 6 ay
  189. E

İnternet cafelerde filtre yüzünden çıldırmayın?

portablesi olsaydii..
  190. E

Resim düzenleme programı

paint.net programini kur ac. sihirbaz degnegi gibi bir degnek var sol tarafta onunla yapabilirsin.
  191. E

Silinmiş resim getirme!!

recuva
  192. E

Bilgisayarınıza hız kazandırın

iobit smart defrag
  193. E

Kulandığınız Firefox Eklentilerinizi Bizimle Paylaşın

Google Preview & Fast Dial Baska kullanmiyorum
  194. E

Bilgisayar tamiri için tüm programlar

Bu programlar sayesinde bilgisayarı cd'den boot ederek birçok sorununuza çözüm getirebilirsiniz.Bilgisayardan anlarım diyen her elemanın alet çantasında olması gereken programlar --------------------------------------------- ERD Commander 2005 (Lisanslı Sürüm)...
  195. E

Panda'dan Ücretsiz Cloud Antivirus

Panda, ilk bulut tabanlı anti-virüs yazılımını tanıttı Conficker virüsü gibi tehlikeler arttıkça güvenlik sorunu Windows kullanıcıları arasında gittikçe daha öncelikli hale geliyor. Panda Internet Security ve Panda Antivirus yazılımlarının sahibi Panda Security, virüsten korunma ihtiyacını...
  196. E

Panda'dan Ücretsiz Cloud Antivirus

Biz Pandaya bakiyoruz Panda bize bakiyor. SDN tesekkür ama ücretsiz avira ve avg gibilerine göre ne kadar iyi onu da ölcseniz daha iyi olurdu. Sonucta Panda firmasi sizin degil. tskler yine de.
  197. E

Antivirüs Tavsiyesi

Kendi bilgisayarinizsa en iyisi budur. Baskasinin bilgisayariysa ve yani 6 ay ile ugrasmak istemiyorsaniz Avira Antivir Personal Classic 9 derim. Biliyoruzki söylüyoruz
  198. E

Kusursuz Windows İçin 15 Ücretsiz Yazılım

winrar (ücretsizi) klite codec pack standart Ashampoo burning studio free
  199. E

Format atildi sürücüleri nasil bulabiliriz?

cok tskler sorun cözüldü
  200. E

Firefox Yine Güncellendi

Herhalde Opera kullaniyordur :wassat:
  201. E

Prof. Dr. Necmettin Erbakan | Saadet Partisi

mevlana uyuyan cok insan oldugu icin az uyuyorum dermis. o hesap. erbakan hoca bu yasinda ve ömür boyu ülkesine hizmet etti ediyor. adamliktan bahsediyorsunuz adam olun da onun kadar ve o yasta siz de ülkeniz icin calisin. öyle degil mi? kimin 10 yasinda oldugu belli. aslinda aciklama yapmak...
  202. E

12 yaşında anne oldu

iyi olmus tebrik ederim. dogal birsey. köpekler nasil kic kokluyorsa yolda onun gibi..
  203. E

20 saat uyuyarak, kendi rekorumu kırdım

SDN kendine baksin :) ben en fazla 16 saat uyumusumdur herhalde. cok uyuyunca kendimi herkül gibi hissediyorum :D kaplumbagalar beni geciyor :D
  204. E

1 Milyar Virüsü Bu Program Temizledi!

Bu program haric piyasada denemedigim program kalmadi. a-squared, spyware terminator ve Spybot Search & Destroy en iyileri. ama artik bu tür yazilimlar yerine 3 aylik yasal kampanyali Avira Premium Security Suite yi kullaniyorum. Bitince 6 ayliga gececegim. Kafam rahat. Bilgisayara ek yük...
  205. E

everesti kurdum. everestin neresinden bakicam? everesti actim simdi neresinden bakmam gerek? ne yapmam gerek? fazla zamanim yok isteyen bilgisayarima da girebilir. adim adim acikca anlatir misiniz lütfen. everesti ac ordan sürücülere bak deyince anlamiyorum. everesti actim simdi ne yapmam gerek?
  206. E

Padişah'ın İşi ne ?

daha önce ben de okumustum. tskler
  207. E

Ubuntu Kurulumu

iyi güzel konusuyorsunuz da bu ubuntuda windows live messenger olmuyor. diger msnler de berbat. ubuntunun icinde Pidgin diye bir programla msne girilebiliyor !!! cözüm windows ve ubuntuyu bir arada kullanmak. yarim saa bir saat ubuntu. msn falan gerekirse windows. ubuntuyu kurmadan da...
  208. E

dil seceneklerinden türkceyi sectim everesti acinca simdi hangi sürücüler icin everestin hangi bölümüne bakmam gerek onu arastiriyorum.
  209. E

evereste girince resimdeki 9 bölüm cikiyor. icinde de dallari var. agac gibi. 100 tane sanki. hangilerini arayacagim? girince ne yapmam gerek örnegin 9 taneden birine girdim. sonra? bakayim bir googleden de.. ----------- daha dogrusu bir program olsa. tüm driverleri internetten kendi bulup...
  210. E

basligi sürekli okuyorum ariyorum
  211. E

Bilgisayarin sürücü-CDsi yok. XP-CDsi ile format attik. Sürücüleri en kisa yoldan nasil bulabiliriz. Acil. Biraz sacma bir durum ama.. Tskler. Not: USB girisli bir internetle internete girebildigimiz icin internet calisiyor.
  212. E

Doğum Günün Kutlu Olsun Kübra Alioğulları

iyiki dogdun nice yillara
  213. E

Ubuntu 9.04 Çıktı!

iyi de ubuntuda windows live messenger calismiyor. buna ne demeli. messengerplusta calismiyor. bunlarsiz olmaz.. pidgin e razi degilsek?
  214. E

Hangi gazeteyi okuyorsunuz?

haber7.com
  215. E

23 Nisan'da bir üyecik, admin olur mu?

hatta bu konu haber yapilabilir ilgi ceker. tesvik eder. ertesi gün bir de bakiyormusuz SDN satilmis :D
  216. E

Sultan Abdülhamid'in Siyonistler verdiği mücadele

Moral Medya :: Sultan Abdülhamid'in Siyonistler verdiği mücadele
  217. E

Dehşet saçtı...

Benim verdigim videoyu nasil bu sekilde koyabildiniz? Yolu gösterir misiniz? tskler
  218. E

Dehşet saçtı...

Video : Dehşet saçtı...- SUPERONLINE Video
  219. E

Görünüşü sizi aldatmasın

YouTube - Full Version. Win Susan Win. Susan Boyle - Britains Got Talent. kariya bak eski kurtlardanmis :D
  220. E

ben firefox basta olmak üzere operayi da kullaniyorum. kafam karisinca digerini kullaniyorum. hangisi iyi diye sormak yerine digerini kullaniyorum. forum ve örnegin chat sitelerinde firefox daha kullanisli ve kolay ve yormuyor.
  221. E

orcanin hizina opera ve firefox yetisti. hemen hemen ayni. orca bazi sitelerde cildiriyor. isim olmaz !!!
  222. E

simdilik en iyisi bu firefox 3.1 Beta 3 Firefox web browser | Help us test the latest beta 5 eklentiden fazla eklenti kullanmamani tavsiye ederim. ben sadece fast dial eklentisini ve google preview eklentisini kullaniyorum.
  223. E

Mozilla Firefox 3.0.0.9

kimse indirmesin sorun cözülmüstür yola devam. betadan cok ne var. resmi sitesi 8 hala :)
  224. E

İmkansız denilenin sadece zaman aldığını ispatlayan fotoğraf

İmkansız denilenin sadece zaman aldığını ispatlayan fotoğraf
  225. E

Video ses seviyesi nasil yükseklir?

youtubede yaklasik 15 yil önce cekilmis bir videonun sesi az cikiyor. videonun sesini nasil yüksek cikartip tekrar youtubeye yükleyebilirim? sesi az cikan videoyu >> sesi normal yani yüksek cikan videoya nasil cevirebilirim? tskler video bu: YouTube - Prof. Dr. Necmettin Erbakan - Demokrasi...
  226. E

Internet Explorer 8 Her Yerde

ie icinde ie8 en iyisi ve kullaniyorum windows 7 ile firefox 3.5 hayalim :)
  227. E

Prof. Dr. Necmettin Erbakan | Saadet Partisi

Allah razi olsun bu videoyu ariyordum. Helal olsun Erbakan Hoca. Tüm Heybetinle sonuna kadar ayaktasin. Masallah.
  228. E

Google Chrome'u Güncelleyin

Google Chrome Channel Changer i buradan da indirebilirsiniz. linkten indiremedim. Download @ remiXshare | Anonym & Fast Filehosting | 100% Free!
  229. E

Yeni Ücretsiz Ofisiniz

kurup denedim. wordde yazi yazdigimiz yerin etrafinda yaklasik 2 cmlik bir mesafe olur. bunda yok. üstelik kagidin sol tarafinda cetvel var. kimsenin kurmasina gerek yok. konu sadece word ise abiwordu tavsiye ederim.
  230. E

Bedava Forum Kur...!(Saniyeler İçinde ;) )

tskler cok güzel :)
  231. E

Steve Perlman`dan müthis bulus! (oyun oynayan herkes baksin)

OnLive (Dosya) Steve Perlman, oyun dünyasını sarsacak yeni buluşunu GDC 09'da tanıttı OnLive (Dosya) Katılımcılar, OnLive için düzenlenen basın toplantısında duyduklarına inanamadılar; peki ya siz inanabilecek misiniz? GDC 09'un OnLive basın toplantısında Steve Perlman, en son çıkan...
  232. E

Steve Perlman`dan müthis bulus! (oyun oynayan herkes baksin)

OnLive (Dosya) Steve Perlman, oyun dünyasını sarsacak yeni buluşunu GDC 09'da tanıttı OnLive (Dosya) Katılımcılar, OnLive için düzenlenen basın toplantısında duyduklarına inanamadılar; peki ya siz inanabilecek misiniz? GDC 09'un OnLive basın toplantısında Steve Perlman, en son çıkan oyunların...
  233. E

Muhsin Yazıcıoğlu - Taziye Defteri -

Allah rahmet eylesin. Müslüman adamdi.
  234. E

Helikopter bulundu!

ne gözlemi? adam uzaydan vücut isisini ölcüyor kac bin kilometreden. BU NE DEMEK BILIYOR MUYUZ? BITMISIZ BIZ !!! arkadaslar hatirlayin canakkalede o kadar savunmamiza ragmen düsman gemisi bogazdan geciyordu. yani biz herseyimizi verdik ve kanimizin son damlasina kadar savunduk ama yine de...
  235. E

UCAK BULUNDU !!! Savunmamizi düsmanin silahiyla yapiyoruz. Bu ne mantik?

Amerika'dayaşayan bir Türk'ün NASA'da çalışan arkadaşına rica etmesiyle uydu vasıtasıyla enkazın yeri tespit edilebildi. ABD Başkanı Barack Obama'nın ziyareti nedeniyle Türkiye semalarında konuşlandırılan üç casus uydu bu kez Muhsin Yazıcıoğlu ve arkadaşlarının yer tespiti için kullanıldı...
  236. E

Avustralyali Bir adamin islam ile tanismasi

hahahahah son cümle güzeldi :D cennette kebap yemek :D
  237. E

Internet Explorer 8 için Ne Dediler?

firefox kullaniyorum. opera bile ie8 den daha hizli
  238. E

Televizyona Türkçe Alternatif: Bvt Live TV

interstartv yok galiba? ayrica pc acilisina koyuyor kendini. msconfigten startupu siliyon calisirken kapanmiyor bir de..
  239. E

ESET Smart Security 4 Çıktı

3 aylik yasal antivirus kampanyalari oluyor. örnegin kaspersky internet security 2009 gibi. böylesi daha iyi.
  240. E

Hotmail için POP3 Desteği Geldi!

bence gmailin tek eksigi yükleme yeri. hotmail 30 gb yükleme yeri veriyor. bir de gmailin görünümü hotmail kadar sempatik degil. bana öyle geliyor.
  241. E

Firefox 3.1'e 3. Beta Geldi

Daha hizli. Tek eksigi hizdi. Hizlandigi icin diger özellikleri bakimindan operadan tekrar firefoxa geciyorum.
  242. E

Opera 10'u Deneyin

10 az da olsa daha hizli 9 a göre
  243. E

Salavat-i Serifeler

SALAVAT-I ŞERİFELER DELÂİL’ÜL HAYRAT ŞERHİNDEN OKUNACAK SALÂVAT-I ŞERIFELER. RESULÜLLAH S.A.V. EFENDİMİZESALÂVAT OKUMAMIZIN FAZİLETİ EUZUBİLLAHİMİNEŞŞEYTANİRRACİM BİSMİLLÂHİRRAHMANİRRAHİM SÛBHANALLAHİ VEBİ HAMDİHİ SÛBHANALLAHİL AZÎM EL-HAMDÜ LİLLÂHİ RABB’İL ÂLEMİN...
  244. E

E-Postalarınızı Denetleyin

hotmaile baglanamiyor. hata veriyor. cözüm ne? ismimi sifremi yazdim. service yazan yere ne yazicam? deneyen var mi?
  245. E

Windows'u bırak, Nova'ya bak...

bu sistemde birsey yapamazsin. yaparsin da yani türkiye adil düzene gecmeden rahat yok. oyunu saadet partisine ver adil düzene gecersin.. necmettin erbakan youtube yazip izleyebilirsin.
  246. E

+++++++ ben degistirdim beyaz göze zarar. masaüstüm bile siyah... bir tasla iki kus :D
  247. E

firefox Greasemonkey http://userstyles.org/styles/5630 üzerinden firefoxu hallettim ama ben operada da aynisini yapmak istiyorum ama olmuyor?
  248. E

Hangi Antivirüs'ü Kullanmalıyım

arkadas satin almayacaksa not düserek tavsiye yapalim lütfen. ben antovirusa para vermemeyi düsünüyorum genelde. avast home edition yada kaspersky internet security 2009 un internette yasal keyleri oluyor. 3 aylik gibi. onlari kullanabilirsin. arayan bulur ;) yeterki istedigin yolda yürü :)
  249. E

Peygamberimizin Güzel Sözleri ve öğütleri

Allah razi olsun. Birgün arayacaktim bu bilgileri.
  250. E

Peygamber Efendimiz[sav]in şemali

Sual: Allahü teâlâ, Peygamber efendimiz için, (Eğer sen olmasaydın âlemleri yaratmazdım) buyuruyor. Bu kudsi hadis hakkında bilgi verir misiniz? CEVAP Âdem aleyhisselam, Arşta gördüğü nurun mahiyetini sual etti. Hak teâlâ buyurdu ki: (Bu nur, gökte Ahmed, yerde Muhammed denilen, zürriyetinden...
  251. E

www.blackle.com kullanissiz. isinize yaramaz. resim arama ve dil secenekleri gibi özellikleri yok. http://userstyles.org/styles/5630 girin Firefox kullanicisiysaniz Greasemonkey eklentisini kurun. Load as user scripte basin. firefoxu yeniden baslatin yada baslatmayin. saatin ordaki...
  252. E

Google Chrome masaüstü resimleri

http://www.youtube.com/watch?v=SHZFsJKlsuA
  253. E

InfraRecorder Download

Ben aylarca ücretsizler icinde en iyi cd kopyalama yazilimini arastirmistim. Ashampoo Burning Studio Free 2009 8.04 Her dil mevcut, kullanimi kolay, cok özellikli, blu ray destekli yukardaki program dahil tüm ücretsiz programlari denedim, portable de is görür...
  254. E

Çevrimiçi Video Yakalayın

Yöneticilere bir soru: Böyle (ayni isi yapan .... alternatifler varken) basliklari reklam amacli mi yapiyorsunuz? Cikariniz var mi?
  255. E

Safari 4'ten Acid3 Test Rekoru

iron portable de 100/100 aliyor ama bir tuhaflk var. failed yaziyor. chrome 78 aliyor
  256. E

SDN Duvarkağıdı (Wallpaper)

SDN kendini hakli olarak övüyor ve üyelerin de SDN aski var. O halde böyle duvarkagitlari yapilsa kullaniriz..
  257. E

Google Chrome, Japan

http://www.youtube.com/watch?v=SHZFsJKlsuA ------ Ve ayrica bir sorum olacak: Tarayicilar hakkinda nerede baslik acabilirim? tsk.
  258. E

Günaydın SDN

Bu topicte ne oluyor. Türkce yazsaniz nolur? Biliyorum ne oldugunu..
  259. E

Sizinle Tanışabilir miyiz?

böyle videolari herkesin görebilecegi bir yere koysaniz bence daha iyi olur. sdn yi tanimis olduk ne güzel.
  260. E

Kurulum cd 'ne sp2 yi nasıl yukleyebilirim yada baska alternatifi var mı ?

chipte bu konu adim adim anlatilmisti. google ..konu.... chip yazarsaniz ulasabilirsiniz.
  261. E

Google Chrome bunu nasıl yaptı

sozluk.net e gir ve google arama motoru gibi sözlük ekleyebilirsin. ayrica youtube arama motoru pcnet yaz googleye. youtube yi de arama motoru yapabilirsin.
  262. E

16 Milyon Çocuk Sosyal Ağlara Üye

Allah sonumuzu hayir etsin. Manevi kalkinma bilincli ve kurumlu bir sekilde yürütülmezse cesme suyuyla degirmen dönmez.
  263. E

Virüslere Karşı Ekstra Koruma

programin nasil kullanildigini biri yazabilir mi acaba? herhangi bir activite yeri yok.
  264. E

XP'yi bırakamayanlar hesabını verecek!

kimse para veripte isletim sistemi degistirmez. örnegin windows 7 ye gecilmesi isteniyorsa windows 7 yi laptoplarin icine koyup öyle satmalari gerekir. 1000 kisiden kaci para verip isletim sistemi satin aliyor? hepsi laptopun icinde satin aliyor.
  265. E

Medinenin yeni imarı bumu olacak

tskler. mekke ve medinede yüksek katli binalar görmek moralimi bozuyor. nitekim hadis-i serifte yüksek katli binalar yapilmadikca kiyamet kopmayacak deniliyor. oranin her topraginda bir iz vardir.
  266. E

Diskinizin Sağlığına Önem Verin

iobit smart defrag i hic birine degismem yillardir kullaniyorum. ücretsiz, türkce ve sürekli yeniliyor kendini.
  267. E

Msn 9 Kişi Listem Boş !!! Ne Yapacağım. ?

Kisi listesi görünmemesinin cözümü: Arkadaslar ben de ayni sorunla 1 aydir ugrasiyorum. Bugün laptopa windows xp sp2 yüklü cd ile format atip windowsu kurdum. sp3 haric diger güncellemeleri yaptim. sp3 e gecmedim cünkü gerek bazi sürücüler olsun gerek bazi programlar olsun desteklemiyor gibi...
  268. E

bu yazini ayni sorunu ben de yasarken okumustum ve bana biraz mantikli görünse de mantiksiz geldi. cünkü bilgisayar bilgisayardir. bilgisayari bilgisayardan farkli kilan ne olabilirki diye düsündüm ve sorunu cözdüm. asagida :)
  269. E

Abd Türkiye'ye Saldırdı ( Mesela Yani )

tarihini bilmeyen gelecegini de bilemez. ne anlamli bir söz. hele biz müslümanlar icin... aslinda söylecek cok sey var. insanoglu azginliga dogru gidiyor. asil tehlike bu. cemiyetin bünyesi malesef buna dayanamayacak ve ahir zamana dogru yaklasiyoruz. özgürlük adi altinca insanoglunun...
  270. E

Winsows 7'de Browserların Acid3 test sonuçları.Sonucu görünce şaşıracaksınız :)

opera hizli yada uyumlu eyvallah. firefoxun da dünya kadar is gören eklentileri var. eklentisiz internete girmem abi gibi birsey. eklentisiz opera pek bir ise yaramaz öyle degil mi? ne düsünüyoruz bu konuda acaba?
  271. E

Bilgisayarınız Donup Kalınca Ne Yaparsınız?

2 hafta önce laptopum dondugunda kapatma dügmesine bastim hdd can cekisiyor. ölmüstü geri hayata döndü ne hikmetse. laptop acilmiyordu. bölümler görünmüyor ve hddyi tanimiyordu. 1 haftadir da hdd regenerator programiyla bad sectorlari düzeeltiyorum cünkü D: ye tiklayinca bicimlendirilmemis simdi...
  272. E

Çift windowsdan biri nasıl silinir?

http://www.pcnet.com.tr/forum/yazilim/178014-winxp-kaldirma.html
  273. E

Ney sesi rahatlatıyor hard rock huzursuz ediyor

ney programi olsa dinlerdik :)
  274. E

Laptopta Sabitdisk sorunu (disklerim görünmüyor)

diskimi laptop tanimiyordu. internete 1 bucuk haftadir cdden calisan UBUNTU ile giriyordum. dün gece internete giremez oldum. hddnin ölmediginden büyük ihtimal emindim. cünkü ubuntuda 80 gblik diskimin 3 e bölünmüs bölümleri aynen görünüyordu ama acilmiyordu !!! onun icin hem hdd belki calisir...
  275. E

ayni sorunu ben de yasiyorum malesef. bir önceki sürümü yani .exe uzantili msn 2009 u indirebilecegim bir yer ariyorum.
  276. E

Sınırsız Online Deponuz Yenilendi

madem ücretliymis sevgili shiftdelete.net niye tavsiye ediyor:( www.adrive.com 50 gb ücretsiz. SINIRSIZ.
  277. E

Yayılan Virüsü Temzileyin!

yani?
  278. E

Bu duvar kagidini ilk defa mi paylasiyorsunuz? Daha önce paylastiniz mi? Ne zaman yaptiniz?
  279. E

güzel olmusta mavi renk ve shiftdelete yazisi biraz sönük kacmis. hem en alttaki yazi da gereksiz bence. hem mavi renk yerine daha güzel bir renk ve hafif desenli de olabilir. sadeler güzel olsa da bir süre sonra SIKICI oluyor.
  280. E

güzel olmus. baska yok mu? :D
  281. E

firefox sitelerle cok uyumlu. ama operanin uyumlu oldugu site bir elin parmaklarini gecmiyor malesef. hal böyle olunca operanin hizi birsey ifade etmiyor. ayrica firefoxun eklentiri de süper. gerci ben 10dan fazla eklenti kullanilmasini önermiyorum. hizi düsüyor.
  282. E

anliyorum. o zaman IDE sabitdisk alayim. Zaten kisa bir süre sonra yeni laptop almayi düsünüyorum. HERSEY ICIN HERKESE SIMDILIK TSKLER. Kisa bir süre sonra basliga tekrar sabitdiskin ikinci test sonuclarini yazacagim.
  283. E

bugün sabitdisk okuyucu aleti yani sabitdisk adapta sini aldim. ama sabitdiskim görünmedi. yeni bir sabitdisk alacagim bu hafta. Laptopum 6 ay önce tekrar bozulmustu ve tüm dosyalari internet cafedeki bilgisayara yedeklemistim. Hala duruyor cafede. 6 aylik zararim olacam ama neyse... Laptopu...
  284. E

Tek Tıkla İstediğiniz Kadar Program Açın

ayrica baslat>>programlar>>autostart yerinden de bilgisayar baslangicinda baslatilabilir :S ?..
  285. E

Masaüstünüzde Menüler Oluşturun

bu program trenc micro antivirusunu kurdurmuyor mu?:surprised::wassat: ne alakasi var anlayamadim. :) ben turbolaunch programini öneririm. http://www.savardsoftware.com/turbolaunch/ Fiyati: 20 dolar 2 kisi alirsa 16 dolara düsüyor......
  286. E

Her Şeyi Yakın

BurnAware Free programinin 1.0 sürümünü denemistim. ne yazikki türkce dil destegi olmamasina karsin kolay kullanimiyla hosuma gitmisti. Gerek coklu dil secenegi gerekse coklu özelliklerinden ve ücretsizler icinde bence en iyi cd kopyalama programi olan Ashampoo Burning Studio Free 6.75 i...
  287. E

laptopun gözümde bir degeri yok. yani gidip yeni sabitdisk taktiririm olur biter yada dediginizi yaparim. önerinize katiliyorum. ama benim icin önemli olan D: deki bilgilerim. mutlaka kurtarmam gerek. versidiniz linkteki yazilanlari iyice okudum. C: ve D: tüm bölümler silinir diyor.
  288. E

Bugün Laptopu tamirciye götürdüm. "sabitdiskin ölmüs. ama aslinda tam ölü degil de bozuk. kesin birsey söyleyemem. ama sabitdisk okuyucu bir alet satin alip calisip calismadigina bakabilirsin" dedi. O aleti simdilik almadim. En önemlisi benim sabitdisk SATA degil IDE ymis. Simdi kaldigimiz...
  289. E

perfect xp yi cdye cektim. Disket yerinden OEM Sürücülerini yüklemesi gerekmis. Ama laptopumda disket sürücüsü olmadigi icin disket sürücünüz yok diyor. Bu cdlerin kullanimini bilen yok mu?
  290. E

3 e bölünmüs .rar uzantili .iso dosyalarini nasil birlestirir yazdiririm?

Avusturyada. 2 yildan fazladir shiftdelete üyesiyim ama forumu sadece okurum. diger nicklerim de ban almisti. deniyorum söylediklerinizi tskler. ------------------------------------------ yaptim oldu tskler.
  291. E

3 e bölünmüs .rar uzantili .iso dosyalarini nasil birlestirir yazdiririm?

elimde 3 e bölünmüs .rar seklinde iso dosyasi var. bunlari birlestirip nasil yazabilirim?
  292. E

perfect xp 2008 i yapacak kadar bilgili birisiymis ama rapidden baska upload edecek site bulamamis sagolsun. onu bekliyom. indirme hizi 30 kb. www.remixshare.com tavsiyelerimi yaptim. neyse..
  293. E

Maxblast 4 programı: bunu hddyi sifirlamayi bosverelim. verilerimi mutlaka kurtarmam lazim. cafeye gidiyorum bir tane perfect xp buldum onu indiricem. http://www.nebuforum.com/perfect_xp_sp3_lite_v2_edt_245mb6_dk_kurulum_8207-t47340.html?p=172957#post172957
  294. E

bakiyorum hemen. isin kötü tarafi benim D: de dataylarim var onlari kurtarmam gerek. Maxblast 4 programı: aman ne yapiyorsunuz ben o kadar cesur degilim daha D: de kurtarilmayi bekleyen dosyalarim var. :)
  295. E

tskler. hddyi baska bir bilgisayara takamam. benimki laptop icini kendim acamam? baska laptop ta yok zaten. ama diger yöntemi deniyorum hemen. yukarda yazdigim gibi sata destekli xp cdsi yapmada bazi sorunlar yasadim. onlari da yazdim.
  296. E

aliitemel ben de onu yapmaya calisiyorum. elbruz46 benim laptopta recovery yok icinde. o recovery yeni laptoplarda oluyor. recovery cdsi var sadece.
  297. E

simdi cafedeyim. isteyen cafedeki bilgisayara baglanabilir. laptop ve akla gelebilecek hersey yanimda. ertan2002 verdiginiz linkte satayi xp icine gömdüm ama ikinci resimdeki gibi ayni. degisen birsey olmadi. benim laptopun driver cdsi yanimda. bu sata dosyalari verdiginiz linkteki sayfada...