Arama sonuçlarınız

1. soykan44

Samsung Galaxy S9 ve S9+ Kullananlar Kulübü

Yeni güncellemeden sonra her aramada, her mesaj (sms) da bu hata çıkıyor...
  2. soykan44

Fatal Error (Steam yükleme)

Arkadaşlar selam format attıktan sonra steam yükledim, uygulamayı ilk kez açıcam ama bu fatal error hatasını alıyorum. Youtube da insanlar oyun açarken fatal error hatası alıyormuş ama aynı değil. Nasıl çözebilirim bunu?
  3. soykan44

papara güvenilir mi

18 yaşından büyüksen EnPara, değilsen Tosla (akbank) kart öneririm.
  4. soykan44

Lenovo Z500 SSD Taktıktan sonraki Performansı

ben kurtarma usb oluşturdum bunlara başlamadan önce. O usb ile sıfırdan format atıp SSD den win 8i başlatabilir miyim?
  5. soykan44

Benim sabit diskte çok bişey yok zaten o zaman sıfırdan mı kursam windows? windows 8 orj olduğunu için format atmak istemiyordum ama mecburen yapmak zorundayız sanırım
  6. soykan44

Bu tip videolara bakarsan ne demek istediğimi anlarsın. Zaten bi daha windows kurma işlemi yapmak istemediğim için disk klonlama yaptım.
  7. soykan44

ben anlayamadım hala... Bu dediğinde pc ye format atmak zorunda kalıyorum galiba ama ben bunu istediğim için zaten direk kopyaladım
  8. soykan44

onu nasıl yapabilirim? ben sadece disk 0 olarak gözüken sabiti disk 1e yani ssd ye kopyaladım
  9. soykan44

nasıl kontol edebilirim?
  10. soykan44

HDD Candy ile evet. UEFI olarak mı yaptım bilmiyorum.
  11. soykan44

Bende harici ssd taktim. Sabit diskten clone yaptım ama boot ayarlardan pc nin ssd üzerinde çalışmasını ayarlayamadım.
  12. soykan44

Xiaomi Mi Box S 4K siyah ekran

Selam Xiaomi Mi Box S 4K cihazım ekranı birden simsiyah oldu. Tuş seslerini duyuyorum, cihaz açık ama ekran komple siyah. nedenini bilen var mı ?
  13. soykan44

ASLA biçimlenmeyen SD kart !

Hala olmuyor... Bundan umudu kesmeli miyim?
  14. soykan44

Kartın üzerindeki fiziksel yazma kiliti açık. Verdiğin siteden iki farklı türde denedim hala olmuyor.
  15. soykan44

16gb samsung (sarı renk) sd kartım var. İçinde dosyaları alıyorum pc ye takınca ama telefona takınca bozuk diyor. Pc de biçimlenmede hata veriyor. Dosyaları siliyorum ama yenileyince silinmemiş şekilde kalıyor. Cmd komutundan çıkana sonuç da bu (işe yaramayan); Nasıl sıfırlayabiliriz bunu?
  16. soykan44

Mi box tv - Firefox

Selam, mi box tv aldım ve tarayıcı olarak Firefox'u tercih ettim, stabil çalıştığı ve güzel bir arayüzü olduğu için ama Pinned Tiles kısmını özelleştiremiyorum. Firefox kullananlar yardımcı olabilir mı? Bir de mi box kullanan varsa, sevdiği uygulamaları veya oyunları tavsiye edebilir. Teşekkürler.
  17. soykan44

Apple Kimlik hangi cihazlarda açık?

Merhaba ben apple kimliğim hangi cihazlarda açık olduğunu görmek istiyorum. Google hesabının açık olduğu cihazları görebiliyoruz kolaylıkla ama apple kimlik için bu nasıl oluyor?
  18. soykan44

HDMI önerisi

Arkadaş sağlam bir HDMI almak istiyorum. Uzun ömürlü ve kaliteli bir kablo önerisi lütfen. Netflix, YouTube gibi kanallarda görüntü kaybı olmasını istemiyorum. HepsiBurada'da da çok çeşit var, ordan önerirseniz daha iyi olur. Teşekkürler.
  19. soykan44

Lightning to usb adaptör alacağım ama en az 4 adet usb 3.0 girişi olmalı ???

Bunlar için hızlı şarj destekleyen kabloda lazım. Bende kablo bakıyorum şuan, tavsiyen var mı?
  20. soykan44

konser tadında fan sesi!

içini temizlettir ve termal macunu yeniletme işlemlerini nerde yaptırıyım? yani mahalle arasındaki biri bile yapabilir mi yoksa sizin tavsiye edebiliceğiniz bi yer var mı İstanbul içi?
  21. soykan44

konser tadında fan sesi!

Evet yüksek performanstaymış onu dengeliye almadım ama driver güncelleme kısmını anlayamadım...
  22. soykan44

konser tadında fan sesi!

Arkadaşlar levono Z500 i7 kullanıyorum. Pc yaklaşık bi aydır açıldıktan 5-10dk sonra fanlarını full kapasitede çalıştırıyor. Fan temizliği vs denedim ama bi sonuç alamadım. Fanlar devreye girdiğinde de sadece chrome da takılıyorum, oyun falan da değil yani. Çözüm için nasıl bir yol izlemeliyim?
  23. soykan44

Samsung Galaxy S9 ve S9+ Kullananlar Kulübü

Kap ve ekran koruyucusu tavsiyesi almak istiyorum? Telefonu alalı bir yıl oldu ve iki veya 3 kere sırf yanları açıldığı için değiştirdim. Spigen nano sıvı ekran koruyucusunu düşünüyorum ama ona da güvenemiyorum... Kap olarak da iphonelar gibi çok ve şık kaplar olmaması biraz üzüyor açıkçası...
  24. soykan44

Galaxy S9 +'da şarj

Arkadaşlar bende s9 plus var. Şarj girişi Type-C ama bende daha eski model birsürü kablo ve adaptör var. Eskileri taktiğimda " kutudan çıkan cihazı kullanın" diyor. Eğer bu uyarıya rağmen kullanırsam bataryada sıkıntı çıkar mı? Birde şarj %100 olmadan çekmek ve %60 cıravırda takmak gibi şeyler...
  25. soykan44

format usb'sini normale çevirme

olmuyor. başka neden olabilir? televizyon bozuk değil başka usbler çalışıyor. usb im pc de çalışıyor ama hala tv de çalışmıyor
  26. soykan44

format usb'sini normale çevirme

usb mi win format için kullandım, işim bittikten sonra usb'ye format atıp sıfırladım ama eskiden usb yi televizyona takınca görüyodu şimdi bu işlemlerde sonra usb televizyonda çalışmıyor. nedenini bilen var mı?
  27. soykan44

S9 plus alınır mı?

Hepsiburada da fiyatları az da olsa indirilmiş halde olduğu ve iphone göre fiyatını daha çok karşılan bir telefon olduğu için s9 plus almayı düşünüyorum... P20 pro da güzel ama ön kameranın vasat oluşu üzüyo. Sizin para sıkıntınız olmadığını varsayarsak ne telefon alırdınız? S9 plus hakkındaki...
  28. soykan44

Spotify da müziklerin sözleri ve TR çevirisi

Bunun için Spotify'ın desteklediği bir program var ama yabancı şarkıların Türkçe'ye çevirisi yok... Musixmatch diye bir uygulama var onda da çeviri az ve de aşırı reklam var vs Dostlar sizin bu iş ( spotify da yabancı müziklerin sözlerini TRye çevrilmiş halleri) için bildiğiniz bir yöntem...
  29. soykan44

ailenden sosyal medyayı uzak tutma?

ailenin görmemesi gereken bir resim var ama arkadaşlarımız görsün istiyoruz bunu nasıl yaparız? * bu özelliklik hikayelerim de var ama normal resim atarken nasıl yapıcaz
  30. soykan44

4K TV'si olmayanın ps4 pro alması mantıklı mı?

selamlar arkadaşlar soruyu ps4'u sadece 4k oynata bilime olarak görüyorum için bu soruyu soruyorum ; 4K TV'si olmayanın ps4 pro alması mantıklı mı? p4 pro almak yerini ps5'i beklemek mı mantıklı olur ?
  31. soykan44

YouTube'daki otomatik altyazı oluşturma sistem

Arkadaşlar YouTube'daki İngilizce videolara gayet güzel bir şekilde otomatik alt yazı oluşuyor, bunu bir programı var mı? mesela bende İngilizce eğitim videosu var ona alt yazı istiyorum ama bunu otomatik yapacak bir program bulamadım. Bu konu hakkında bilgisi olan? *Film ve diziler için deil...
  32. soykan44

pc kapatma (utorrent )

pc açmak için bir şey yapabiliyor muyuz ?
  33. soykan44

pc kapatma (utorrent )

AKK mayıs da hafifletilmesiyle gece indirme yapıcam. PC ye komut vermek istiyorum mesela torrent indirme bittikten sonra kapansın veya 2de pc kendi açılsın 4 saat sonra kapansın... bunun gibi komutlar verilebilir mi? bu konu hakkında fikirleriniz neler?
  34. soykan44

Opera developer video açılmıyor

Eskiden her türlü videoyu açan Opera developer şuan hiç bir videoyu açmıyor. Flash player güncel. VPN açık. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?
  35. soykan44

Opera developer video açılmıyor

Eskiden her türlü videoyu açan Opera developer şuan hiç bir videoyu açmıyor. Flash player güncel. VPN açık. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?
  36. soykan44

Video indirdiğin site IP ni görüyor mu?

Merhaba arkadaşlar; ben şunu merak ediyorum mesela ben bir film sitesinden IDM ile film indiriyorum, bunu yaparsam site sahiplerinin haberi olur mu ? veya bunu yapmam onları rahatsız eder mi? Açıkçası İnternet hızı o kadar yavaş ki İnterneti kullanmazken film indiriyorum izledikten sonrada bu...
  37. soykan44

windows 10 yavaşlığı

win 8 di, win 10 yüksetmesi çıktı pc de ordan win 10a geçtim --- Gönderi Güncellendi --- siz hangisini tavsiye edersiniz ? bide bunlar biri kurmak için torrentden falan indirsem yapa bilir miyim ? mesela pro yu
  38. soykan44

windows 10 yavaşlığı

corei7 - 8gb ram - 1tb disk yani çok rahat kaldırır diye düşüyorum. --- Gönderi Güncellendi --- Dizüstü Bilgisayarlar | IdeaPad Z Serisi Bilgisayar | Eğlence Bilgisayarı | ABD | Lenovo (TR) i7 1tb lık sürümü, garantiden çıktı 3 yıl oldu...
  39. soykan44

windows 10 yavaşlığı

win 10'a geçtikten sonra bilgisayar aşırı yavaşladı, mavi ekran hatası alıyorum, masa üstünde sağ tık yapıyorum ve 15 dk bekliyorum hiç abartısız söylüyorum 15dk bekliyorum. Her şey yavaşladı program açarken, pc açarken... Neler tavsiye edersiniz ?