Arama sonuçlarınız

1. BatuhanB.

Aliexpress Red Switch Klavye Önerisi!

fiyat bakımından orası daha uygun diye söyledim fakat genel bir öneri de yapabilirsin
  2. BatuhanB.

Aliexpress Red Switch Klavye Önerisi!

Merhaba Dostlar; Ben Aliexpress'ten red switch klavye almayı düşünüyorum fakat fiyatı 40 doları geçmemesi lazım önerebileceğiniz veya kullandığınız bir klavye var mıdır ?
  3. BatuhanB.

Sitemde kodları nasıl böyle yapabilirim?

https://www.paste.tc
  4. BatuhanB.

Sitemde kodları nasıl böyle yapabilirim?

Pastebin kullanabilirsin bayağı kullanışlıdır.
  5. BatuhanB.

Redmi note 8 mi? Samsung Galaxy A21s mi?

Son olarak o zaman her biriniz den 3400 liraya kadar bir telefon önerisi alayım
  6. BatuhanB.

Galiba oppo a72 alacağım bu fiyata çok iyi geldi
  7. BatuhanB.

Çok teşekkürler inceleyeceğim 1606043186 Dediğim gibi vatan bilgisayardan alacağım için orada bulamadım yoksa kesin alırdım
  8. BatuhanB.

Bir de Samsung'un a31 i varmış onun da özellikleri iyi o nasıldır acaba
  9. BatuhanB.

Vatan bilgisayardan almayı düşünüyordum da orada sadece realme 6i var o nasıldır acaba
  10. BatuhanB.

çok artıramam belki 200 lira daha 1606042370 Realme 7 yi ilk defa duydum güvenilir bir marka mıdır acaba ?
  11. BatuhanB.

Merhabalar 3000₺bandında telefon bakıyorum aklımda bu iki telefon var şimdilik varsa daha iyi bir öneriniz bilmeyi çok isterim cevaplarınız için teşekkürler.
  12. BatuhanB.

HDD den gelen click sesi ve arada gitmesi

Merhaba dostlar benim laptopumda 1tb HDD ve 120gb SSD var Windows falan SSD de kurulu fakat HDD den arada ses geliyor ve görünmüyor gidip geliyor . Daha önce servise yolladım içini açıp bakmamışlar bile SSD ye format atıp bırakmışlar. Bu SSD 1-2 ay kadar düzelmişti fakat tekrar aynı şey olmaya...
  13. BatuhanB.

Aşık oldum çok acı çekiyorum

Arkadaşlar kızdan 3 gün önce ayrıldım son zamanlarda bana karşı ilgisizdi ve bana bu sıralar kimseyi sevemiyorum dedi yalnız kalmak istiyorum dedi. Ben de uzunca bir mesajla ayrıldım. Ve şunu öğrendim ki gerçekten üzüldüğüme değmezmiş şuan gerçekten mutluyum aklıma geliyor fakat beni sevmediğini...
  14. BatuhanB.

Teşekkür ederim umarım yıllar sonra dönüp baktığımda sizin gibi insanlar sayesinde ayakta kaldığımızı hatırlarım sevgiyle sağlıcakla kalın
  15. BatuhanB.

Çok teşekkür ederim bana çok şey kattın ona layık olacağım 1601330195 Çok teşekkür ederim bana çok şey kattın ona layık olacağım
  16. BatuhanB.

Denemek istiyorum o benden çok çok olgun bir insan bense daha toyum fakat inanıyorum ki yapabilirim umarım...
  17. BatuhanB.

O hiç açmak istemiyor aynı sizin de dediğiniz gibi hepsi benim tecrübesziliğim yüzünden çok pişman oluyorum hata yaptığımı yaptıktan sonra farkediyorum yoksa o hiç açmıyor eskiyi dediğim gibi 1601329139 Yani diyorsun ki senin tecrübesizliğin yüzünden oluyor bunlar zamanla alışır aşarsan devam et...
  18. BatuhanB.

Dediğim gibi ben ona şeref sözü verdim hiçbir zaman onun geçmişini dile getirmek için fakat inanın konu hep oraya evriliyor atıyorum ilk öpücük konusunu soruyor bana anlatıyorum ediyorum ee ister istemez ona da geliyor ama onun çok kez ilişkisi olduğu için ve en son ilişkisinden çok zarar...
  19. BatuhanB.

Merhaba dostlar ben 21 yaşındayım ve hayatım boyunca sadece 1 kişiyi sevdim o da şu anki kız arkadaşım 2 ayı geçti tanışalı fakat şöyle bir sorun var ki ben onu çok seviyorum yani kelimelerle tarifi yok. Ve ben ne zaman onunla konuşmaya çalışsam konu onun eski ilişkilerine kayıyor. Ben hep...
  20. BatuhanB.

Jbl T500BT almalı mıyım? Alırsam pişman olur muyum ? Kullanıcı yorumları.

Merhabalar uzun zamandır aklımda Jbl T500Bt bluetooth kulaklığını alma fikri var fakat o kadar paraya değer mi ? beni ne kadar götürür ? pişman olur muyum bilemedim. Daha önce kullanmış veya kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi? Ayrıca başka kulaklık öneriniz varsa sevinirim.
  21. BatuhanB.

TurkNet iyi mi ? Geçmeli miyim ?

Anladım teşekkürler
  22. BatuhanB.

Güvenilir mi sürekli internet kesintisi olur mu veya faturaya fazla fiyat yansıtması oluyor mu ?
  23. BatuhanB.

Merhabalar, Şu anda türk telekom kullanıyorum 16 mbps tarifesini fakat altyapıdan dolayı max 7 alıyorum. Bende türkneti gördüm ve altyapı sorgulattım 35 mbps verebilecekleri yazıyor taahhüt yok falan baya iyi geldi. Kullananlar var mı çünkü 85 tl ye bu kadar iyi interneti verebileceklerini...
  24. BatuhanB.

Dizi Ağır Dram ve Romantizm Filmleri Hastasıyım.(Öneri)

Hepsini izledim yok mu daha mağara 1595192138 Just Mercy'yi izlemedim onu izleyeceğim teşekkürler 1595192162 Dizi sarmıyor , beni yoruyor
  25. BatuhanB.

İnanırım tabii ki neden inanmayayım.
  26. BatuhanB.

Kaliteli film olsun yeter 21 yaşındayım
  27. BatuhanB.

Olur aslında bir dünya film izledim daha bulamıyorum
  28. BatuhanB.

evet güzel film
  29. BatuhanB.

Ayrıyeten kore filmlerine karşı çok ilgim yok 1595189681 Örnek verecek olursak Sidney Hall filmini çoğu kimse bilmez çok iyi bir filmdir izlemediyseniz tavsiye ederim.
  30. BatuhanB.

Dediğim gibi piyasada ki çoğu dram filmini izledim artık çok deep mağara filmler lazım bana
  31. BatuhanB.

izlemiştim
  32. BatuhanB.

Hadi inşallah Teşekkürler. 1595185967 Teşekkürler
  33. BatuhanB.

Merhabalar, bu zamana kadar ki en ağır dram ve romantizm kokan filmleri izlediğimi düşünüyorum. Acaba çok eski olmayan 2005 yapımı ve üstü dram veyahut romantizm içeren film önerebilir misiniz ?
  34. BatuhanB.

Faceit Premium Kazandırır Mı ?

Merhabalar, ben uzun zamandır cs go oynuyorum faceit e de yeni başladım diyebiliriz. Faceitte premiumu keşfettim yaklaşık 60 tl civarı sizce faceit premiumdan fazla kazanabilir miyim ?
  35. BatuhanB.

Stres ve Gelecek Kaygısı!

Öneriniz için teşekkürler.
  36. BatuhanB.

Stres ve Gelecek Kaygısı!

Merhabalar, ben henüz bilgisayar mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Benim endişe gibi bir problemim var hayatımda en rahat olduğum hiçbir derdim sıkıntım olmadığı zaman bile sürekli okulu düşünüp okuldan sonra mezun olduğumda çalışacağım çalışmak istediğim işleri düşününce inanılmaz stres...
  37. BatuhanB.

Bootstrap 5 Alpha Sürümü ve Yeni Logo Yayınlandı!

haklısınız fakat ben henüz backend de kendimi geliştirmiş değilim. Yoksa tabii ki bilgisi olmayan bir insan frontendde de iş yapamaz.
  38. BatuhanB.

Bootstrap 5 Alpha Sürümü ve Yeni Logo Yayınlandı!

Desenize frontend artık çok kolaylaştı. Yakında herkes web tasarımcısı olacak. Ekmeğimizden olacağız.
  39. BatuhanB.

185 TL altında en iyi kulakiçi kulaklık

https://www.hepsiburada.com/jbl-c100siuwht-mikrofonlu-kulakici-kulaklik-ct-ie-beyaz-p-HBV00000201ER Ben bu kulaklığı kullanmıştım gayet kaliteli bassları ve ses seviyesi güzel fakat bütçenize göre biraz düşük kalabilir jbl in kulaklıklarını tavsiye edebilirsiniz.
  40. BatuhanB.

Ölü piksel var mı , yok mu ?

tamamdır yardımınız için teşekkür ederim.
  41. BatuhanB.

8.800 TL Daha iyi fiyat performans var mıdır acaba?

Bence bu fiyata gayet iyi , ekran kartı ve işlemcinin 10. nesil olması çok iyi
  42. BatuhanB.

Lipton Ice Tea vs Fuse Tea

Fuse tea karpuzlu der geçerim
  43. BatuhanB.

dediğim gibi bu testi çokca yaptım hiçbir sıkıntı yok fakat arada bir çıkıyor ekrana dokununca gidiyor
  44. BatuhanB.

cevabınız için teşekkürler o zaman ölü piksel değil ben garantiye yollayayım yine de
  45. BatuhanB.

Merhabalar, yaklaşık 1 hafta önce 144hz 1 ms monitör aldım fakat yeni yeni farkediyorum ki bazen monitörde renkli noktalar çıkıyor. Nokataların olduğu yere 1 kere dokununca geri gidiyor monitörün garantisi var sizce bunlar ölü piksel midir? garantiye yollamalı mıyım ?
  46. BatuhanB.

Mezuna Kaldım Ne Yapmam Gerekiyor?

???
  47. BatuhanB.

Dostum inşallah istediğin yeri kazanırsın evet sınav biraz zordu. Ben bilgisayar-yazılım mühendisliği düşünüyorum.
  48. BatuhanB.

Sayısalcıyım yani resmen yargı dağıttım ??
  49. BatuhanB.

? Cidden bu sorunun geleceğini beklemiyordum bunun için sağol. Valla hocam tokatladım ya mezun korkulacak birşey değilmiş inşallah herkesin sınavıda iyi geçmiştir.
  50. BatuhanB.

İnşallah hedeflerimize ulaşırız dostum?
  51. BatuhanB.

Arkadaşlar öncelikle merhabalar ben sayısal öğrencisi olarak geçen sene 190k sıralama yaptım ve istediğim sıralama 70-80k idi bu senede mezunum bana tavsiye de bulunabilir misiniz bu sene garanti gidersin dediğiniz yöntem var mı şimdiden teşekkürler.
  52. BatuhanB.

Gmail' inize kayıtlı hesapları bulun!!!

Öncelikle merhabalar; Kendi gmail hesabınızla farketmeden veya önceden kaydolup unuttuğunuz birçok uygulama ve siteleri görebilir hatta silebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey altta bıraktığım site linkine giderek gmailinizle giriş yapmak. Sonrasında nereye giriş yaptığınızı görebilir...
  53. BatuhanB.

Galiba lanetlendik!!!

Bundan yaklaşık 1 hafta önce ''Dolar arttı nasıl bilgisayar alacağız?'' konusu yayınladığımda dolar 5.08 di şimdiyse dolar 6 tl oldu. Evet , galiba lanetlendik arkadaşlar bize Türkiye'de teknolojiyi yasak edecekler gittikçe durumun kötüye gitmesi ve insanların bu konuyu dalga konusu olarak...
  54. BatuhanB.

Yeni bilgisayar tavsiyesi (mühendislik için)

Daha çok artar çoook
  55. BatuhanB.

Dizüstü ve butcem 4200-3000 civarı
  56. BatuhanB.

Öncelikle ben yazılım mühendisliği okuyacağım ve bana uzun vadeli yazma hızı yüksek ve depolama alanı geniş full hd bir bilgisayara ihtiyacım var. Bana bu konuda önerebileceğiniz bir bilgisayar var mı? Şimdiden teşekkürler. 1 ABD Doları = 5,08130081 Türk Lirası
  57. BatuhanB.

Dolar Arttı! Nasıl Bilgisayar Alabiliriz?

Mantıklı ?
  58. BatuhanB.

O kadarda düşmedik ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Fiyatlar gerçekten uçuk bütçeyi aşar gibi gibi
  59. BatuhanB.

Sizinde bildiğiniz üzere dolar kurunun artışıyla birlikte teknolojik ürünlerin de fiyatlarında bir hayli artış oldu. Peki bilgisayarı nasıl almalıyız? Ve alınması en uygun fiyatlı bilgisayarlar ne? -Oyuncu bilgisayarı -Notebook -Laptop Bu 3 bilgisayar türlerinden en uygun fiyatlı olanları...
  60. BatuhanB.

League Of Legends bağımlılığından nasıl kurtulurum?

Selam arkadaşlar ; Bende eskiden bir Lol oyuncusuydum lisede bu oyuna bağımlılığım daha da çok artmıştı.Artık derslerime çalışmaz olmuştum.Ve kedi kendime düşündüm ve dedim ki ''ben ne olmak istiyorum?''.Bu sorunun cevabı aslında çok basitti fakat hayatıma yön verecek bir düşünceydi.Ben...