Arama sonuçlarınız

1. L

Yardım BIOS'dan W11 Yüklemeye Çalışıyorum Olmuyor

BIOS üzerinden bilgisayarımı w11'e yükseltmeye çalışıyorum fakat fotoğrafta gösterdiğim gibi bu ekrana atıp normal bilgisayarı başlatıyor. Bilgisayarım w11'i çalıştıracak düzeyde. Yardımcı olursanız çok memnun olurum, şimdiden teşekkür ederim.
  2. L

Yardım Merhaba Laptopum Windows 10 Veya 11'i Kaldırır Mı?

Merhaba. Benim bilgisayarımın özellikleri böyle, İşlemci: i3-2310M 2.10GHz Ram: 4 GB Sistem Türü: 64 Bit Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7610M Bellek Boyutu: 2784 MB , bende pek anlamıyorum ve w10 veya 11'i yüklemeyide çok istiyorum. Anlayan birisi bilgisayarımın Windows'un bu sürümleri kaldırıp...
  3. L

Yardım Cities: Skylines New Game Butonu Aktif Değil, Nasıl Düzeltebilirim?

Merhaba laptop'a Cities: Skylines yükledim oyun açıldı fakat new game butonu aktif değil. Epic games'ten aldım. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. (oyun şuan yüklü değil).
  4. L

Yardım CD-ROM Sürücüsünü Nereden İndirebilirim?

Merhaba. benim cd rom çalışıyor fakat cd görünmüyor. hangi sürücüyü yüklemem veya nereden indirmem lazım yardımcı olur musunuz?
  5. L

Soru Bu Bilgisayarda Valorant Oynayabilir Miyim?

https://www.amazon.com.tr/HP-Diz%C3%BCst%C3%BC-Bilgisayar-i5-1135G7-4H251EA/dp/B09NV4NRKM/ref=asc_df_B09NV4NRKM/?tag=trshpngglesp-21&linkCode=df0&hvadid=510354382017&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=10698587294681090015&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=m&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1012798&hvtargid=pla-164168...
  6. L

Soru ÖSYM Özel Koşul "150" ne anlama geliyor?

Özel Koşul "150" Öğretmenlik programlarına (Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık programı dâhil.); programın, yerleştirme puan türünde başarı sırası 300 bininci sırada olan adayın yerleştirme puanının altında yerleştirme puanına sahip adaylar yerleştirilmeyecektir (Ek puansız yerleştirme puanının...
  7. L

Yardım Bilgisayarım Çok Kötü Ama Oyun Oynamak İstiyorum.

Arkadaşlar bilgisayarım acayip kötü, bilgisayarım hangi oyunu açar hangi oyunu açmaz bilmiyorum. Cahilliğimin kusuruna bakmayınız. O yüzden sizden ricam bana yardımcı olur musunuz? (istediğiniz bilgi olursa hemen paylaşırım)
  8. L

Ben The Crew 2 oynamak istiyorum sistem özellikleri uygun mu bilmiyorum.

Sistem özellikleri böyle.
  9. L

Laptop bilgisayarım var. The Crew 2 Oynayabilir miyim?

Laptopta sistem özelliklerini bilmiyorum. Bilmediğim içinde oyunu yüklemekte tereddütte kalıyorum. Lütfen bana yardımcı olur musunuz?
  10. L

Galaxy Buds Plus Mı Yoksa Buds Live Mı Almalıyım?

Herkese merhaba. Ben kulaklık almayı planlıyorum ama bu iki kulaklık arasında takılı kaldım. Sizce Galaxy Buds Live mi yoksa Buds Plus mı almalıyım? Teşekkür ederim.
  11. L

Benim bilgisayarım GeForce NOW'ı ekran kartım olmadığı için açılmıyor. Bana ekran kartı almamda yardımcı olur musunuz?

Benim bilgisayarım GeForce NOW'ı ekran kartım olmadığı için açılmıyor. Bana ekran kartı almamda yardımcı olur musunuz? Neye göre alınır, nasıl alınır vb.?
  12. L

UYGUN FİYATLI TOPLAMA BİLGİSAYAR MALZEMELERİNİ ADLARINI YAZARMISINIZ ACİL

UYGUN FİYATLI TOPLAMA BİLGİSAYAR MALZEMELERİNİ ADLARINI YAZARMISINIZ ACİL