Arama sonuçlarınız

1. E

0-1500,1600 TL arası telefon önerisi

fena telefon değilmiş aslında bu benim için iş görür teşekkürler bi ara teknosa ya falan gidip bi inceleyeyim bari :D
  2. E

cevap yazan herkesten minnetarım önerdiğiniz telefonları bi inceleyeceğim sevgili dostum servisler olay şöyle sıcak para nerede var önce o iş yapılır benim çalıştığım yerde misal garantili ürünler son ana kadar beklerdi ama usb soketi yada ekran değişecekse müşteri getirdiği anda yapılırdı ama...
  3. E

peki teknik servis olayı nasıl memnun musunuz daha önce tv teyp tablet ve telefon servisinde çalıştım hepsi tek çatı altındaydı serviste neler döndüğünü az çok bilirim o yüzden teknik servislere hiç güvenmiyorum ürünü aldıktan sonra servisle sorun yaşayacaksam hiç almam :D --- Gönderi...
  4. E

Okul Saatleri Değişebilir

valla benim için saatlerin ileri geri alınması çokta etki etmiyor lakin sokağa çıktığımda 5 dk sonra lambaların kapanması hiç hoş değil gecenin köründe göz gözü görmüyor hiç olmazsa güneş doğunca kapansa iyi olacak şöyle 15-20 dk daha çalışsa hiç fena olmaz metrobüs durağında karanlıkta yarasa...
  5. E

arkadaşlar normal de iphone 6s alacaktım fakat hem fiyat hemde performans açısından pek bana gelebilecek bir telefon olmadığını anladım performanstan kastım android uygulamalar flan yapıyorum bluetooth üzerinde veri gönderimi ile ilgili projeler falan yapıyorum iphone 6s sanırım bunları...
  6. E

Uzun Ömürlü Kulaklık Tavsiyesi

kardeşim bu ne meret birşeymiş ya :D çok hoş bi ara bunu almam lazım çok süper duruyor airpods gibi ya :D
  7. E

Okul Saatleri Değişebilir

arkadaş haftada 46 saat dersim var geçen yıl 48 saatti cuma hariç tüm günler 10 saat dersim vardı sabah 8:10 da ki derse yetişe bilmek için evden 7:30 da çıkmam gerek 7:30 evden çıkmam için 6:30 da kalkmam gerek birde ohal yüzünden öğle arası okuldan çıkış yasak çok katı kurallar koymuşlar sabah...
  8. E

Uzun Ömürlü Kulaklık Tavsiyesi

birader çok sağolasın 5 yıldır belki 30 tane kulaklık kullandım içlerinden en pahallısı philips ti 60tl vermiştim birde çinden bir kulaklık almıştım içinde buffer ve normal hoparlörü vardı ses kalitesi iyiydi malzem kaliteside iyidi fakat kulaklığı sürekli cebimde taşıdığımdan bir gün kablosu...
  9. E

En büyük itiraflar bende :D

Anılarım aklıma geldi :tearsofjoy::tearsofjoy:
  10. E

Galaxy MİNİ GT-S557I root atma!!!!

Başlıktan da anlayacağınız üzere arkadaşlar telefonunuza root atmayınız :p (eğer netten üstün körü elde edilen bilgilerle bu işe hiç bulaşmayın) gelelim konu içeriğine. (burada bu konuyu açmamın sebebi kendi telefonuma cwm atarken brick olması ve teknik servisin telefonun şarj soketi ile...
  11. E

Kerimcan Durmaz Amerika'ya yerleşiyor

hakkı reis çok haklı :D
  12. E

Kafa nakli için geri sayım başladı

artık gelişen teknolojide dahi şahsın kopan parmağı,eli,kolu bile yerine geri dikildiğinde uyumluluk sorunu olabiliyorken kaldı ki kafa nakledecekler ben şahsen işe yarayacağını düşünmüyorum ama işe yararsa çok büyük bir kitleye umut kaynağı olacaklar (birde bu işin karaborsası var iddaaları...