Arama sonuçlarınız

1. tesla.amca

Wordpress Ücretsiz Blog Teması

Merhaba millet internette dolaşırken görseldeki temayı buldum. Link aşağıda belki işinize yarar. İndirmek İçin Buraya Tıkla :
  2. tesla.amca

Ücretsiz Cv Scripti

Cv Scripti'ne İhtiyaç Duyanlar Alttaki Linkten Kısa Süreliğine Ücretsiz Olarak İndirebilirler. (Güncel Sürümler Gelecektir.) Ürün Adresi : CV Scripti 2018 v1.0 Kupon Kodu : 0W03IVOWTW Herkese İyi Çalışmalar (Kalan Kupon Sayısı : 39)
  3. tesla.amca

Footer Alanına Yazacak İsim Aklıma Gelmiyor

Herkese merhaba uzun süredir php kodlamakla uğraşıyorum Başlıkdan da anlayacağınız gibi footer alanına imzamı bırakmam gerekiyor ama benim aklıma ne yazmam gerektiği gelmiyor güzel isim önerilerinizi bekliyorum :)
  4. tesla.amca

Yeni Responsive WEB sitesi tasarımım

Herkese merhaba bu aralar responsive web sitesi tasarlamakla uğraşıyorum site ve kaynak kodları aşağıda yorumlarınız bekliyorum : NOT : "<span></span>" etiketine link vermeyi bilen biri varsa yazabilir mi acaba ? Herkese iyi Forumlar :) anasayfa kaynak kodları : <!DOCTYPE html> <html>...
  5. tesla.amca

Visual Studio ToolBox Sorunu

Aynı oluyor değişen bir şey yok
  6. tesla.amca

Visual Studio ToolBox Sorunu

Merhaba. Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama ; Bugün Visual Studio 2013 kurdum. Kurulum bittikden sonra yeni bir proje oluşturdum ama ToolBox Kutusu boş gözükmekte. Çözümü bilenler ilgilenirse çok iyi olur teşekkürler.....
  7. tesla.amca

Elektronik Sigara ve Bilinmeyenler

Selam Dostlar. Bugün sizlere piyasa da hayli rehabet gören eloktronik sigra ve zararları hakkında kısa bir söyleşide bulunmak istiyorum. Lütfen hatalarımı ve eksiklerimi ayriyeten sizinde düşüncelerinizi görmek istiyorum. Elektronik Sigara Çalışma Prensibi ; E-sigara, dumansız...
  8. tesla.amca

İp 6s IOS 10 Güncellemesi Yapılmalı mı ?

Yapılmasını tavsiye ederim
  9. tesla.amca

GÜNCEL PC TOPLAMA REHBERİ

Teşekkürler
  10. tesla.amca

GÜNCEL PC TOPLAMA REHBERİ

SELAM DOSTLAR. BUGÜN SİZLERLE İŞ ALANINDA İYİ BİR PC TOPLAMAYA KARAR VERDİM. (İlk Deneyimim Yorumlarınız Bekliyorum) İlk olarak ANAKART ile başlamak istiyorum. ANAKART : MSI Z170A GAMING M9 ACK Teknik Özellikler : ATX İşlemci Soket Tipi : Soket 1155 Ram Tipi : DDR4 MB Chipseti : Intel Z170...
  11. tesla.amca

Talihsizlik !!

İdare eder pekde iyi değil
  12. tesla.amca

Brezilyalı Futbolcuları Taşıyan Uçak Düştü

79 ölü olduğu söyleniyor
  13. tesla.amca

10 senelık modem kullanıyorum ne almalıyım orta veya ucuz yollu

Servis sağlayıcından istersen piyasadan daha ucuza veya ücretsiz olarak da verme ihtimali var.
  14. tesla.amca

İos işletim sisteminde fotoğraflar klasörüne kilit koyulabilirmi

Hesap Makinesi görünümlü bir program vardı ve galeriyi şifreli bir hale getiriyordu. Adını tam hatırlayamıyorum.
  15. tesla.amca

Power bank zarar mı veriyor ?

Belli bir marka yani kendini kanıtlamış ses getirmiş bir markanın power bank'ında sıkıntı olacağını zannetmiyorum
  16. tesla.amca

S7 Edge mi Iphone 7 mi Lütfen yardım edin

Bir iPhone kullanıcısı olarak iPhone tavsiye ederim ama sıkılırım diyorsan sana kalmış ;)
  17. tesla.amca

Talihsizlik !!

Selam dostlar size başımdan geçen ilginç bir olay anlatmak isterim. İlk olarak hangi filmi izlemek için sinemaya gitsem ya internete yada televizyona veriliyor. Kurtlar vadisi ırak sinemada izledim TV ye verildi. Kurtlar vadisi Filistin aynı şekilde Geçenlerde çıkan dağ 2 filmi mesala filmi...
  18. tesla.amca

Yeni bir televizyon kanalı geliyor

Bugün kurulumu yaptım :) Adanalı, Avrupa Yakası ,Ezel :) Nostalji kuşağı :D
  19. tesla.amca

KPSS'ye telefonuyla giren aday hakkında işlem yapıldı

Kapıdaki görevliler uyuyor galiba
  20. tesla.amca

İnternet olduğu halde internet yok hatası?

ip çakışması veya dns problemi olabilir mi ?
  21. tesla.amca

Oyun geliştirmek için nelere ihtiyaç var

Sektörö iyice araştırman gerek ayrıyetten sadece c# yetmeye bilir hiç olmassa php Java gibi dilleride öğrenmeni tavsiye ediyorum
  22. tesla.amca

Call of Duty satışları hiç iyi gitmiyor

Call of Duty en büyük hatası ileri savaş teknolojilerini kullanması olabilir. Daha çok günümüze ait ve daha da eski 1. ve 2. dünya savaşı dönemini biçiminde bir tarzla giriş yapsa daha çok tutulur diye düşünüyorum. Örnek : battlefield 1
  23. tesla.amca

Beyaz Futbol 11 Saniye

:):):)
  24. tesla.amca

Lüzumsuz Programları Kaldırma

Merhaba Dostlar Sizlere Bir Sorum Olacak ; Bu operatör telefonlarında bulunan Cüzdanım , Hesabım gibi uygulamaları silmenin bir yolu var mı ? Ben silmeye çalışıyorum ama olmuyor taktik verebilecek var mı ?
  25. tesla.amca

Touch ID Sorunu

Teşekkürler :)
  26. tesla.amca

Sosyal medyada bir başka "troll" vakası

KEDİDİR KEDİ :):):)
  27. tesla.amca

Adil Kullanım Kotası Nedir?

Bize de uğrasa hiç de kötü olmaz :)
  28. tesla.amca

Adil Kullanım Kotası Nedir?

İnternet'e sınırsız diyerek kullanıcıları kandırma ve 100-200 GB internet kotası koyarak bu kotayı geçen kullanıcıların internet hızın 3/10 oranında yavaşlatarak süründürme biçimidir.
  29. tesla.amca

ücretsiz logo yardımı arıyorum

Derneğin Adı ne belki yardımcı olabiliriz
  30. tesla.amca

3 Aydır Vodafone İnternet Yolluyor

Hayırlısı :D:D
  31. tesla.amca

Lig TV, Van Persie'nin paylaştığı videoyu sildirdi

Kabus gibi çöktüler :)
  32. tesla.amca

1gb oyun telefonda kac mb internet yer

1 GB + Oyun Son güncellemesi falan da içinde olursa 1.5-1.8 GB olabilir :)
  33. tesla.amca

İphone 6s plus mı İphone 7 mi

Yerinde olsam 6s alırdım. Çünkü 7ile arasında pek farklılık yok ama illa diyorsan son çıkan sana kalmış :tearsofjoy:
  34. tesla.amca

UFO'lar mı geldi?

Kedidir kedi :D:D:tearsofjoy::tearsofjoy:
  35. tesla.amca

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinin İddaa oranları belli oldu

Oranların değişme ihtimali yüksek Fenerbahçe ye 2.10 Beşiktaş'a 2.50 beraberliğe 3.20 olur bence
  36. tesla.amca

Üniversite

biraz saçma olucak ama dershanedeki geometri hocamın bir lafı var " İstediğiniz Kadar Üniversite okuyun Patronunuz Lise mezunu olacak "
  37. tesla.amca

iOS 10.1.1 sonrası batarya sorunları!

Gece %50 ile bıraktığımda sabah %15 gibi aşırı düşüş olmakda aynı problem bende de var
  38. tesla.amca

Touch ID Sorunu

Teşekkürler
  39. tesla.amca

Kullandığım HABER Programı - NABIZ

Evet :):) Mevcut
  40. tesla.amca

Touch ID Sorunu

Merhaba dostlar bir sorunum var. Arkadaşım da iPhone 5s var. Telefonu yere düşüyor ve ekran yerinden çıkıyor. Buda kendi imkanlarıyla Takıyor yaklaşık 2 yada 3 gündür telefon aşırı yavaşladı ve kapatıp açtığında "touch ıd bu iphone'da etkinleştirilemiyor" hatası veriyor. başına gelen varsa...
  41. tesla.amca

Kullandığım HABER Programı - NABIZ

Merhaba Dostlar . Bugün sizlere uzun zamandır kullandığım bir programdan bahsetmek isterim. Uygulamanın adı "NABIZ". Nabız uygulaması ÜCRETSİZ olarak 500'ün üzerinde Türkçe haber kaynağı arasından seçim yapmanızı ve kendi haber akışınızı kişiselleştirip en son gelişmelerden haberdar olmanızı...
  42. tesla.amca

Zula Klan Kuralım

35 lv benim kurma imkanı olan SDN - Şeklinde Kurabilir güzel olur
  43. tesla.amca

Son 1 SAAT

İçerde başlıyor beyler bayanlar Alyanak için planlar neler?
  44. tesla.amca

Zula Klan Kuralım

Merhabalar :) Zula'yı duymayan yoktur herhalde. Biz de siz büyüklerin önderliğinde ZULA klan kurarak stres atmış oluruz fikir ve görüşlerinizi bekliyorum :)
  45. tesla.amca

3 Aydır Vodafone İnternet Yolluyor

Merhaba Arkadaşlar Hemen Konuya Giriyorum : Yaklaşık 3 aydır ücretsiz olarak internet paketi gelmekte.:) Nasıl oluyor diye sorarsanız şu ; Her ayın başında gelene operatör mesajı. Şu tarifeye geçin 1 GB şu tarifeye geçerseniz 3 GB internet hediye :) eğer böyle devam ederse çok güzel olur :D:D