Arama sonuçlarınız

1. Batubenn

Instagram Hikaye Bildirimi Geliyor Ama Göremiyorum

Herkese iyi günler. Kız arkadaşımın instagram bildirimleri açık, bana hikaye paylaştı diye bildirim geliyor ancak açtığımda göremiyorum. Sadece 24 saat sonra kalkacak vs. Uyarı veriyor. Bu 7-8 kere oldu. Sorduğumda ben bir şey paylaşmadım diyor. Yakın arkadaşlara attığını ise görebiliyorum...
  2. Batubenn

iPhone 5s batarya değişimi

Arkadaşlar 5s pili berbat halde. Orijinal değişimi 319₺ yani değmez derece pahalı. Deji dediler ama güvenmiyorum hiç. iFixit de galiba getirtilemiyormuş. Mahalle tamircisine de güvenemem. Ne diyorsun ne tavsiye edersiniz?
  3. Batubenn

Instagram’a giriş yapamıyorum

Yaklaşık 1 aydır hesabım kapalıydı. Şimdi açmak istedim ama bu hatayı alıyorum. Ne yapmalıyım? Web sitede de denedim açılmıyor.
  4. Batubenn

iTunes Film İndirme

Arkadaşlar iTunes’dan satın aldığım filmi harici diske falan atabiliyor muyum? Hdmi ile uğraşmadan usb ile izlemek istiyorum tvde. Olabiliyor mu yani?
  5. Batubenn

Windows 10 kişisel verileri silmeden sıfırlamak

Arkafaşlar merhaba cihaz çok kötü bir hale geldive ben cihazı kişisel verileri silmeden sıfırlamak istiyorum. Sadece c sürücüsü var cihazda. Masaüstündeki fotoğraf ve videolarım işlem sonunda silinir mi?
  6. Batubenn

Airpods Klozete Düştü

Arkadaşlar Airpods dün akşam klozete düştü. Allahtan klozet temizdi. Eldivenle alıp bi su tuttum. Ne yapmalıyım?
  7. Batubenn

iosninja app store

Arkadaşlar merhaba. iosninja sitesinden İnstagram++ ya da phantom gibi uygulamalar yüklememin bir zararı ya da sakıncası var mıdır?
  8. Batubenn

Beğeni Arttırma

Arkadaşlar merhaba. Yıllardır hesabı kullanmıyorum. Ölmüş. 5k takipçi var fav 10. Bunu nasıl arttırabilirim? Bildiğiniz güvenilir site-grup var mı?
  9. Batubenn

Lg 4k tv Netflix sorunu

Arkadaşlar televizyon Netflixde video oynatmıyor. Hesap girişi falan her şey tamam. Ancak izlemek istediğim içeriği açınca ilk 1-2 sn görüntü geliyor sonra hata verip kapanıyor.
  10. Batubenn

iPhone 7 Suya Düştü

Arkadaşlar telefonum sabunlu suya düştü. Ve ben de cihazı hemen kapatım su ile hafifçe duruladım. Şimdi ne yapmalıyım?
  11. Batubenn

iPad Pro 12.9 Klavye Sorunu

Arkadaşlar smart keyboard sorun çıkarıyor. Bazen görüyor bazen çalışmıyor. Bu aksesuar desteklenmemektedir diye uyarı veriyor, tableti hafif oynatıyorum ön arka sağ sol falan görüyor. Yardımcı olabilir misiniz?
  12. Batubenn

S-Pen için iPhone bırakılır mı?

Bir iPhone 7 kullanıcısı olarak çok merak ediyorum. Note kullananlar kalem şöyle iyi böyle süper kalemsiz telefon kullanamam diyor ama o kalemle ne yapıyorsunuz hayatınızı değiştirecek kadar merak ediyorum.
  13. Batubenn

iPhone 7 Çiziliyor mu?

Arkadaşlar iPhone 7 Mat kullanıyorum. Korkumdan kılıfsız kullanamıyorum. Cidden kolay çiziliyor mu? Sizin deneyimleriniz nasıl?
  14. Batubenn

iOS 12 Telefon Doğrulama Hatası

Arkadaşlar merhaba! Beta 2 güncellemesini yaptım dün gece böyle bir hata çıktı. Telefon numarasını güncelleyin diyor. Butona bastığımda ise bir tepki vermiyor kilitliyor. iPhone 7 kullanıyorum. Sizde de var mı aynı hata?
  15. Batubenn

iPad Pro 12.9 1.Nesil Klavye Sorunu

Arkdaşlar cihaz bütün yazılımlarda denendi. iOS 11den bu yana çıkar tak yapmadan Smart Keyboard’u çalıştırmıyor. Bu aksesuar cihaza uygun değildir diye uyarı veriyor. Çıkar tak yapınca çalışıyor ama bir süre sonra geri aynı hatayı veriyor. Ne yapmalıyım?
  16. Batubenn

iPhone 7 Uygulama Verileri Silinmiyor

Arkadaşlar bir oyun hesabımı yeniden oluşturabilmem iöin uygulamayı verileriyle birlikte silmem lazım ancak ayarlardan silmeme rağmen uygulamayı tekrar yüklediğimde kaldığı yerden devam ediyor. 3 ay önce sildiğim bir uygulamayı tekrar yükledim mesela hiç şifre sormadan direkt oturum açıktı.
  17. Batubenn

Spotify Para İadesi

Arkadaşlar merhaba. Spotify öğrenci indiriminden yararlanacaktım. Kart bilgilerini girdim sonra üni seç falan deyince ünide olmadığım için çıktım. Kartınızdan para çekmedik diyordu ama banka hesabıma baktığımda çekmiş olduğunu gördüm. İade için iletişim formu doldurdum ama cevap gelmedi. Nasıl...
  18. Batubenn

Spotify mı Yoksa iTunes mu?

Arkadaşlar spotify öğrenci üyeliği aylık 7tl. bu üyeliği yapmalı mıyım yoksa itunesdan aylık 7 tl lik müzik mi almalıyım? hangisi mantıklı?
  19. Batubenn

iPhone 7 İçin Tam Ekran Koruyucu

Görüntüyü bozmayacak güzel, kaliteli bir artık 3d mi 5d mi o tarz bir ekran koruyucu arıyorum arkadaşlar. Yardımcı olabilir misiniz? Teknosadan 100tlye almıştım o kadar kötüydü ki çıkarıp kendim kırdım.
  20. Batubenn

Mac Chrome Instagram Story

Arkadaşlar günaydın. Macbook'uma chrome u ve gerekli eklentileri yükledim. Hikayeleri izleyebiliyorum download butonu da gözüküyor. Ancak tıkladığımda indirmiyor. Yardımcı olabilir misiniz?
  21. Batubenn

Oyun Yükleme

Arkadaşlar ücretsiz windowstaki gibi nasıl oyun yükleyebilirim?
  22. Batubenn

Apple News Türkiye

Apple News Türkiye’ ye ne zaman gelecek?
  23. Batubenn

Apple Deri Kılıf Kavladı

Arkadaşlar deri iPhone 7 kılıfım sert cisime takılma sonucu kavladı. Ne yapabilirim?
  24. Batubenn

iPhone 7 Tam Ekran Koruyucu

iPhone 7 Tam Ekran Koruyucu Önerir misiniz? Ekran görüntüsü bozmayacak bir şey.
  25. Batubenn

KoçSistem Apple Yardım

Merhaba arkadaşlar. Geçen çarşamba telefonumu Teknosa aracılığıyla servise gönderdim. Sorun kameradaki tozdu. Pazartesi aradığımda telefonumun onarım merkezinde olduğunu sürecin 10 ila 21 gün arasında süreceğini söylediler. Sizce kamera mı değiştirilecek yoksa telefon mu gönderecekler? Yoksa...
  26. Batubenn

Sizce telefonu garantiye göndermeli miyim?

Arkadaşlar telefonu alalı 3 ay oldu ilk günden beri var kameradaki bu leke. Teknosadan aldım. Önce bir şey olmaz dedim ama bir iki arkadaş uyardı toz su geçirgenliğinde sorun olur dediler. Sizce göndermeli miyim? Telefon ya da kamera değişimi yaparlar mı?
  27. Batubenn

WhatsApp’tan tehdit geldi

Eski bir tanıdık WhatsApp’tan beni tehdit edip küfür etti ve ben mesajları sildim. Sonra pişman oldum ve onu şikayet etmek istiyorum. Mesajları geri getirebilir miyim? iPhone 7 kullanıyorum. Ya da Mesajlar olmadan suç duyurusunda bulunabilir miyim? Yani savcılık mrsajları çıkarabilir mi?
  28. Batubenn

YouTube Video İzlemek

Arkadaşlar merhaba tubidy falan gibi youtube videolarını internetsiz izleme programı var mu çalışan? Ve güvenilir.
  29. Batubenn

iPhone 5s Pil Değişimi

Arkadaşlar kardeşimin kullandığı bir iPhone 5s var ve pili %82 kapasitede. Değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum ancak galiba Apple’ın pil indirimi galiba 5s ler için geçerli değil. 319 tl de veremem sizce nasıl bir işlem yapmalıyım? iFixit falan mı yolsa Apple’ın pil indirimi 5slerde geçerli...
  30. Batubenn

Buff Ekran Koruyucu Kalkıyor

Arkadaşlar merhaba. Ben 5 gün önce Turkcell satış noktasından 100 tl ye bir adet Buff ekran koruyucu aldım. Cihazın üzerine orada uygulandı. Ancak uygulandığından 1 gün sonra kenarları ekrandan ayrılmaya başladı. Bunun için ne yapabilirim? Ne tavsiye edersiniz? Aldığım yere gitsem bir faydası...
  31. Batubenn

iPhone 7 Diamond Protect ya da Spigen Nano Liquid

iPhone 7 için Diamond Protect ya da Spigen Nano Liquid almalı mıyım? Sizce gerçekten işe yarıyor mu? Derdim kırılması değil çizilmesi. Yani çizilmeye karşı etkili olur mu? Ve sizce hangisi daha başarılı?
  32. Batubenn

iPhone 7 Hoparlörden Az Ses Geliyor

Arkadaşlar müzik dinlerken alt hoparlörden daha çok ses geliyor. Ahize daha az. Sizde de böyle mi yoksa bende sıkıntı mı var?
  33. Batubenn

iPhone 7 Kamerada Leke

Arkadaşlar merhaba. 2 hafta önce Teknosadan iPhone 7 aldım. Ama kamerada kenarında hava kabarcığı gibi bir şey var. Fotoğraf çekerken falan sorun olmuyor ama ama bakıldığında iPhone 5s teki kamera mikrofonu kadar büyük bir şey gözüküyor. Garantiye göndermeli miyim?
  34. Batubenn

AirPods Şarj Sorunu

Arkadaşlar haziran başında AirPods almıştım. Şimdi şarjla ilgili sorunlarım. Mesela şarja takıyorum bakıyorum %100 sonra şarjdan çekip Bluetoothu kapatıyorum. Sabah kalktığımda şarj %93. Ya da mesela kutunun şarjı var kulakları çıkarıp takıyorum daha takar takmaz %99-98 gösteriyor. Garantiye...
  35. Batubenn

Beta iOS Zararlı Mı?

Arkadaşlar iPhone 7 kullanıyorum ve iOS Beta 11.1 Public Beta kullanmak istiyorum. Telefona herhangi bir zararı var mıdır?
  36. Batubenn

USB Yanlışlıkla Fotoları Sildim

Arkadaşlar merhaba Kingston DTSE9 8gb flash bellekteki fotoğrafları yanlışlıkla sildim ve geri getirmem gerek çok önemli. Yardımcı olur musunuz lütfen.
  37. Batubenn

iPhone 7 Flaş Sorunu

Arkadaşlar merhaba. iPhone 7 ön kamera ile fotoğraf çekmek istedipim zaman çok ışıklı ortamda olsam bile otomatik flaş açık gözüküyor ve flaş patlatıyor. Sadece çok parlak güneş altında olduğumda falan istemiyor. Tam ekran koruyucu kullanıyorum ama sensörler açık. Sizce sorun nedir? Apple destek...
  38. Batubenn

Sürekli açık Bluetooth çok şarj yer mi?

Arkadaşlar merhaba. iPhone 7 kullanıcısıyım Airpods da kullanıyorum. Ama Bluetooth aç kapa çok can sıkıcı. Sürekli açık kalsa öok şarj yer mi?
  39. Batubenn

ABD’den iPhone 8 Alacağız Yardım

Arkadaşlar bir tanıdık benim için ABD’den iPhone 8 alacak bana maliyeti kaç tl olur? Kendi pasaportunda teşefon kayıtlıysa yine de bana getirebilir mi?
  40. Batubenn

iOS 11 Beta Jailbreak Yapma

Arkadaşlar şuan iOS 11 Beta 9 kullanıyorum. Jailbreak yapabilir miyim? iOS 11 de olmuyor biliyorum downgrade yapmam gerek ama Jailbreak olan sürümlerin imzaları açık mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
  41. Batubenn

AirPods cilası kalktı

Arkadaşlar AirPods'u oje temizleyicisiyle temizleyince cilası hep uçtu. Şimdi ne yapabilirim? Bir şekilde kendim cilalayabilir miyim? Ya da Teknosadan almıştım garantiye göndersem faydası olur mu?
  42. Batubenn

WatchOS 4 İlk Watch'a Gelecek Mi?

Arkadaşlar dün akşam duyurulan WatchOS 4 ilk çıkan 1. seri Apple Watch'a gelecek mi? Yoksa artık çöp mü olacak?
  43. Batubenn

iPad İçin VPN

iPad için ücretsiz ve güvenilir vpn var mı?
  44. Batubenn

Instagram'da Takip Etmeyenleri Bulma

Instagram'da unf yapanları beni takip etmeyenleri nasıl bulabilirim? Eskiden bir uygulama kullanıyordum ama artık çalışmıyor. Uzun zamandır. Şuan çalışan bir site ya da uygulama var mı? (iOS için)
  45. Batubenn

500px Engelleniyorum

Arkadaşlar ben sıkı bir 500px kullanıcısıyım ama sürekli banlanıyorum. Bu açtığım 8. Hesap oldu bu nedendir? Yapabileceğim bir şey var mı?
  46. Batubenn

iOS 10.3.2 Önbellek Temizleme

İyi günler arkadaşlar öncelikle hepinizin 19 Mayıs'ınız kutlu olsun! 10.3.2 için önbellek temizleme uygulaması ya da yöntemi var mı? Instagram şişti 700mb oldu. Zaten 16GB telefon. Çok zor durumdayım.
  47. Batubenn

AirPods Değişimi

Arkadaşlar ben bir adet AirPods aldım daha haftası dolmadı düşürdüm ve çizikler oluştu. Acaba tek seferlik değişim gibi bir şey var mı? Teknosadan almıştım
  48. Batubenn

Apple Watch'umun Ekranında Toz Var

Arkadaşlar Apple Watchumun ekranında toz var ve böyle ölü pixel gibi duruyor. Ne yapmalıyım? Kendim halledebilir miyim?
  49. Batubenn

Watch Alıcam Fikir Verin Dostlar

Arkadaşlar Apple Watch Alacağım. Apple Store'dan 1399₺ ye Series 2 Sport mu yoksa Teknosa'dan 1297₺ ye Watch Orjinal çelik Milano loop kayışlı mı? Sizce hangisi? İzlediğim videolarda Watch orjinal yavaş. Os3 te hızlandı mı?