Arama sonuçlarınız

1. Batubenn

Instagram Hikaye Bildirimi Geliyor Ama Göremiyorum

Galiba umarım birileri görür 1621520912 Ben de bundan şüpheleniyorum ama reddetiyor bunu nasıl kesinleştirebilirim? Bu hassas bir konu takdir edersiniz ki. 1621520945 Kafamdaki şüpheyi çözmem gerek ama ?
  2. Batubenn

Denedim usta kabul etmedi ?
  3. Batubenn

Herkese iyi günler. Kız arkadaşımın instagram bildirimleri açık, bana hikaye paylaştı diye bildirim geliyor ancak açtığımda göremiyorum. Sadece 24 saat sonra kalkacak vs. Uyarı veriyor. Bu 7-8 kere oldu. Sorduğumda ben bir şey paylaşmadım diyor. Yakın arkadaşlara attığını ise görebiliyorum...
  4. Batubenn

Clubhouse davetiyesi dağıtım merkezi!

Selamlar. Gece gece rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama Clubhouse davetiyesi olan var mı? Rica etsem yardımcı olabilir misiniz? @Batubenn hesabım. E-mail [email protected]
  5. Batubenn

yıl olmuş 2019 hala iphone 7 alınırmı ?

Ben de kullanıyorum 1.5 yıl oldu pil 81 de ama bana her anlamda yetiyor. Bence şu ekonomik durumda alınacak en iyi cihaz. Hala son model samsunglarda bile pubg gibi oyunlar (tamam kasmıyor ama) daha rahat oynanıyor. Kamerası bence çok iyi. Param var sorun yok diyorsan ve illa iyisi olsun...
  6. Batubenn

Twitter hesabım kitlendi

? sevindim senin adına
  7. Batubenn

iPhone 5s batarya değişimi

Usta ona da ilk 3-4 ay iyi sonra eskisinden beter oluyor diye birçok yorum gördüm
  8. Batubenn

iPhone 5s batarya değişimi

Arkadaşlar 5s pili berbat halde. Orijinal değişimi 319₺ yani değmez derece pahalı. Deji dediler ama güvenmiyorum hiç. iFixit de galiba getirtilemiyormuş. Mahalle tamircisine de güvenemem. Ne diyorsun ne tavsiye edersiniz?
  9. Batubenn

iTunes Film İndirme

??
  10. Batubenn

iPhone 5S’e iOS12 yüklemeli miyim?

Yükle sen yükle. Ben bizzat kendim denedim. Eğer 11 ise yüklenir. 10 veya öncesi ise yüklenmez.
  11. Batubenn

iPhone 5S’e iOS12 yüklemeli miyim?

5s için 12 her anlamda 11 den daha iyi. Bence güncelle farkı anlarsın.
  12. Batubenn

Instagram’a giriş yapamıyorum

Yaklaşık 1 aydır hesabım kapalıydı. Şimdi açmak istedim ama bu hatayı alıyorum. Ne yapmalıyım? Web sitede de denedim açılmıyor.
  13. Batubenn

İtunes

Evet gelir. O hesapla açtığın her yerde kullanabilirsin o müziği
  14. Batubenn

iPhone 7mi 6s plus mu 2019

Bence 7 almalısın
  15. Batubenn

iTunes Film İndirme

O zaman Netflix devam ne yapalım
  16. Batubenn

Windows 10 Youtube video izleyememe

Anladım sorun değil o zaman her sorunun kendi bölümü var. Sen bu konuyu iOS bölümüne açmışsın. Soruna gelince farklı bir tarayıcı denedin mi?
  17. Batubenn

Windows 10 Youtube video izleyememe

Kardeş konuyu yazdığın bölüme baktın mı hiç?
  18. Batubenn

iTunes Film İndirme

Arkadaşlar iTunes’dan satın aldığım filmi harici diske falan atabiliyor muyum? Hdmi ile uğraşmadan usb ile izlemek istiyorum tvde. Olabiliyor mu yani?
  19. Batubenn

Kitap seç .com MNG kargo

Bu ne alaka burada??
  20. Batubenn

Airpods Klozete Düştü

Yok ya olay olalı bayağı bir zaman geçti. Sıkıntı yok.
  21. Batubenn

Airpods Klozete Düştü

Çalışıyor. Ondan sonra baya antibakteriyel sıvıların içinde falan beklettim. Sıkıntı yok hiç.
  22. Batubenn

İnstagram girememe sorunu

Adam haklı ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ya sıkıntı yaşıyanı pek duymadım açıkcası. Sadece arada tutuda bir sorun oluyor işte. Silip yeniden yüklemen gerekiyor (en azından bende böyle bir sorun var). Onun haricinde instagram++ daha farklı avantajları da var. Ama benim sana tavsiyem cihaza...
  23. Batubenn

Ya aklıma 2 şey geliyor. Cihazı sıfırlayıp kurman. Kesin çözüm ama yorucu. Ya da tutuapp indirip ordan İnstagram ++ falan kullanacaksın.
  24. Batubenn

Siteden denedin mi hiç girmeyi?
  25. Batubenn

yıl olmuş 2019 hala iphone 7 alınırmı ?

Sonuna kadar alınır. Hiçbir sorunu yok. Ama o fiyat sıkıntı. Ucuza bulursan 3-3,5 gibi al. Ya da biraz bekle. iPhone fiyatları ucuzlatılacak.
  26. Batubenn

iphone instagram hatası

Uygulamayı silip yeniden dene
  27. Batubenn

İphone hey siri sıkıntısı

Temiz kurulumla düzelir
  28. Batubenn

4G’ye nasıl dönebilirim?

4.5g dediğin zaten 4g değil mi? O çekmeme sorunu genel olarak TurkTelekom ile alakalı. Operatör değiştirmen lazım.
  29. Batubenn

İphone 7 wifi Devre disi sorunu

Kardeş resmi servisler dışı sakın bulaşma. Cihazı bi sıfırla. Daha önce bana da oldu. Düzelir öyle. Düzelmezse tekrar yaz.
  30. Batubenn

İphondan Windows Bilgisayara 4k Video Nasıl Atılır

Bilgisayara nasıl attığın da önemli. Bilgisayarın 4k için yeterli olmayabilir. Eğer yeterlilik sorunu yoksa en uyumlusu QuickTime. Çünkü bu oynatıcı zaten Apple’ın. MediaPlayer Classic, VLC, KMP de iyidir.
  31. Batubenn

Uygulamayı komple silip yeniden yükşemeyi dene
  32. Batubenn

Sürüm düşürme nasıl oluyor?

Sürüm düşürme ancak imzalar kapatılmadıysa yapabilirsin. Acele etmen gerek.
  33. Batubenn

Apple Destek Maili

Aman kardeş sakın
  34. Batubenn

Windows 10 kişisel verileri silmeden sıfırlamak

Teşekkürler
  35. Batubenn

Windows 10 kişisel verileri silmeden sıfırlamak

Arkafaşlar merhaba cihaz çok kötü bir hale geldive ben cihazı kişisel verileri silmeden sıfırlamak istiyorum. Sadece c sürücüsü var cihazda. Masaüstündeki fotoğraf ve videolarım işlem sonunda silinir mi?
  36. Batubenn

Apple iPhone Son Yıllardaki Durumu Üzerine

Steve Jobs zamanında bunların daha salakçaları yapıldı. Mesela iPhone 4 lerde anten çizgilerine dokunca bağlantı kopuyordu. Jobsa yazdılar adam o zaman dokunmatın diye mesaj att. Vs vs
  37. Batubenn

Airpods Klozete Düştü

Saf alkolü nasıl kullanacağım? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Çalışıyor da hijyeni nasıl sağlayacağım onu düşünüyorum
  38. Batubenn

Airpods Klozete Düştü

Arkadaşlar Airpods dün akşam klozete düştü. Allahtan klozet temizdi. Eldivenle alıp bi su tuttum. Ne yapmalıyım?
  39. Batubenn

iPad İlk Şarj

Eski hurafelere inanma. Şarj şekli önemli değil.
  40. Batubenn

iPad ile Yazıcı Çalıştırmak Mümkün Mü?

Evet
  41. Batubenn

iPhone pil+kablo

Kablonun kutusunda ve kablonun üzerinde seri numarası yazar en basit ayırt etme yöntemi bu. Kablonun üzerine bak lazerle yazılmış mı
  42. Batubenn

iPhone batarya değişimi

Mahalle tamircilerine zaten orjinal pil olmaz. Çünkü Apple destek ürünlerini sadece yetkili servislerine tedarik ediyor. Yetkili servis dışı her ürün orjinal deniyor ama tamamı 3. Parti. Diğer konu ise mahalle tamircisi zaten aşağı yukarı yarım saatte hatta siz yanındayken taktığı için...
  43. Batubenn

iphone xs ve xs max türkiye fiyatları

Ben bilmiyorum orayı ama umarım beklediğin gibi olur ?
  44. Batubenn

iphone xs ve xs max türkiye fiyatları

ABD’ye git al gel daha iyi.
  45. Batubenn

6s kasmaya başladi

iOS ile uzaktan yakından alakan olmadığını anlatan bir yorum. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Temiz kurulum yap. Sonra da yedekleme falan olma. Yedekleme alırsan istediğim kadar sıfırla bir şey ifade etmiyor. 3 şey olabilir: 1- Pil kapasitesi düşük olduğu için bu herkesin başına gelen olay...
  46. Batubenn

iPhone X apple kiliflari iyimi?

Folyo kılıfı aşırı iyi. Daha doğrusu silikon olanlar kötü. Silikondan yzak dur. Deri ve folyo harika ama. Hem kalite hem koruma olarak.
  47. Batubenn

iPhone batarya değişimi

Servise sıfırlayıp vermen gerek. Oyun kayıtların gitmez ama oyunların gider. Tabi apple yetkili servisinde yaptıracaksan. Mahalle tamircisiyse yaptıracağın yer sıfırlamana gerek yok.
  48. Batubenn

Yeni bir iPhone'a geçeceğim ama kararsızım

Xs al. Apple’ın ilk serilerinde genelde kronik sıkıntılar oluyor. Ama s’lerde düzeltiliyor. Kesinlikle x almanı tavsiye etmiyorum alıyorsan xs al. Ve son olarak bence hiç para harcama. Ben bu videoyu izledikten sonra yenisini aldığıma pişman oldum çünkü. git watch al. Hayatına yeni bir şey...
  49. Batubenn

iosninja app store

Arkadaşlar merhaba. iosninja sitesinden İnstagram++ ya da phantom gibi uygulamalar yüklememin bir zararı ya da sakıncası var mıdır?
  50. Batubenn

7 Plus Kasadan Çıt Sesi Geliyor

Hafızlar koskoca airbus bile hava şartları çok zorlu olduğunda değişik sesler çıkarıyor. Elinizdeki bir cihaz sonuçta yani
  51. Batubenn

İphone 5S İos 12 Güncellemesi

Bence de geçebilirsin
  52. Batubenn

iPhone 7 Plus iç ekran kırıldı..

Sakın ekran değişimine girme. Cihaz değişimi yap. Arada 1500 tl var ama ekran değişimi yaparsan cihazından olursun
  53. Batubenn

Sizce apple airpods mu beats solo 3 wirelles mi?

Ben airpods kullanıyorum rahatlığı çok iyi ama fiyatı artık çok havaiiiii ?. Gerek yok bence. Ve açıkcası bazen bunu satsam da kablolu mu alsam dediğim de oluyor. Ama kulaküstü sıkıntı. Sözünözü AirPods çok pratik, rahat, serbest; solo 3 kalitesi iyi ses güzel ama hantal, taşıma zor, pratik değil
  54. Batubenn

Beğeni Arttırma

Çok teşekkür ederim ama bunlar Instagram için. Bana Twitter lazım.
  55. Batubenn

Beğeni Arttırma

Arkadaşlar merhaba. Yıllardır hesabı kullanmıyorum. Ölmüş. 5k takipçi var fav 10. Bunu nasıl arttırabilirim? Bildiğiniz güvenilir site-grup var mı?
  56. Batubenn

Twitter hesabım kitlendi

Aile imzasıyla falan açılabiliyor. Ama daha açılanı görmedim
  57. Batubenn

Twitter hesabım kitlendi

4. Sayfadaki linke anne veya babanın kimliğini onların adını yazarak gönder. 3 saate açılır.
  58. Batubenn

Twitter hesabım kitlendi

Sorun olmaz merak etme sen. Ben abamın kimliğini gönderdim. Doğum tarihini ona göre düzenlemişler mesela. Ben de geri kendininkini göre düzenledim (yıl hariç) sorun olmadı.
  59. Batubenn

Twitter hesabım kitlendi

Nerden anlayacaklar
  60. Batubenn

Twitter hesabım kitlendi

Sabah atmıştım 3 saate açıldı. Pazar olmasına rağmen.
  61. Batubenn

Ios İşletim sistemi,Android işletim sisteminden güvenilir mi?

iOS bu işin ustası. Senden izin almadan kesinlikle bir etkileşim sağlanamaz.
  62. Batubenn

Yenilenmiş iphone

Her zaman 0 kullanmanı tavsiye ederim. Pişmanlık olmaz. Yenilenmiş cihazlarda anakart aynı. Yani ömründen kullanıldığı ölçüde azalmış. Alışveriş güvenli ama ben almanı tavsiye etmiyorum
  63. Batubenn

İphoneumu açtırdım

Öyledir öyle. Sıkma canını. Ne demek her zaman soru sorabilirsin.
  64. Batubenn

İphoneumu açtırdım

Cihazların tamamında sıvı temas sensörü var. Yani açmadan anlayabilirler. Eğer sıvı teması varsa oksitlenmeyi açmadan anlayamazlar. Seninkine bakmışlardır sıvı teması yok açmamışlardır
  65. Batubenn

İphoneumu açtırdım

doğru söylemişlerdir. Niye yalan söylesinler. Hem aklın yolu bir. Sim karttan bakılabiliyorken sırf onun için cihazı açmazlar.
  66. Batubenn

İphoneumu açtırdım

iPhone veya iPod'da sıvı hasarı, garanti kapsamında değildir Olabilir tabi ama bilemeyiz. Linki okumanızı öneririm. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ekran kırılması zaten garanti kapsamında yapılmaz ki. Ücret talep edilir.
  67. Batubenn

İphoneumu açtırdım

Yapıştırdıklarını sanmıyorum ama her halükarda anlarlar.
  68. Batubenn

İphoneumu açtırdım

Sıvı teması olup olmadığı simkart yuvasından anlaşılır. Bir daha böyle bir durum olursa aklınızda olsun. Cihazı açtırmanıza gerek yok
  69. Batubenn

Apple Kulaklık Değişimi

Ben canım sıkıldıkça makineye atıyordum. Yarın eskisi gibi olur
  70. Batubenn

Twitter hesabım kitlendi

Hadi canım
  71. Batubenn

İphone aygıt yönetimi

Ne profili yüklediğine göre değişir
  72. Batubenn

iPhone 8 arka kamera

Gönder garantiye
  73. Batubenn

Aplle Watch series 3

Anladım. Onlar mutlaka bir çözüm bulacaktır.
  74. Batubenn

Aplle Watch series 3

Bu durumu apple destek ike görüşmenizi tavsiye ederim
  75. Batubenn

Aplle Watch series 3

Evet bende de vardı aynısı. Hatta benim cihazım ölü pixel nedeniyle değiştirildi. Yeni gelende de vardı.
  76. Batubenn

Aplle Watch series 3

mesajlarda ilk sürümden bu yana öyle bir durum var. İsim güncellemesinde is cihazı kapatıp acın eşitleme yapıyor.
  77. Batubenn

iPhone 8 arka kamera

Belirgin bir şey ise bu donanımsal bir sorundur. Önce cihazı sıfırla ve yedek almadan temiz kur. Sorun hala devam ediyorsa garantiye gönder. Cihaz değişimi yapılır.
  78. Batubenn

Önerileriniz nedir

icloud yedeklemeyi kapat bence
  79. Batubenn

iPhone 6s 2018

Arkadaş galiba ios istiyor. Android değil ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bence 6s değil de 7 düşün. 6s kamersı o kadar iyi değil
  80. Batubenn

İphone 6 pil

Pil kalibre nasıl oluyor?
  81. Batubenn

İphone x mi İphone 9 mu

Çok açıklayıcı olmuş.
  82. Batubenn

İphone x mi İphone 9 mu

Onu bilmiyorum
  83. Batubenn

İphone x mi İphone 9 mu

Ben 7’den çok memnunum yani. 6s ile de aralarında büyük farklar var.
  84. Batubenn

Erdoganin Iphone Cagrisi Yerini Buldumu Sizce ?

İş vergi ise Apple da vergi veriyor. Hatta çok konuşuldu devlet Apple’dan çok para kazanıyor diye. Cargill gibi firmalara o fabrikalarıb nasıl ya da neden satıldığı hala tartışılırken bu yanlış bir bakış açısı. Başkalarını aşağılaman ise zaten senin ne olduğunu gösterir. ---- Mesajlar...
  85. Batubenn

Düşünceniz yoksa bulaşmayın. Android gibi değil. Sizi kendi ekosistemine bağımlı hale getiriyor. Kurtulamıyorsunuz. O yüzden ya tam geçeceksin ya da hiç bulaşmayacaksın Apple’a
  86. Batubenn

iPhone 6S Apple logosunda kaldı

Kurtarma moduna alıp yazılım at. Servise de göndersen yapacakları o. (Yani tan olarak ankattığın gibi ise ve başka bir ley yok ise). Boşu boşuna yaklaşık bir ay telefonsuz kalırsın.
  87. Batubenn

-Dolarla yapılan ihaleler iptal edilmeden, -ABD menşeili bakan,C. B., koruma vs. araçları iade edilmeden, -Boeing ile yapılan uçak satın alım taahhütü iptal edilmeden, -ABD’ye peşkeş çekilen şirketler, fabrikalar geri alınmadan veya sözleşmeler iptal edilmeden Kimse kusura bakmasın ihtiyaçlarımı...
  88. Batubenn

ios hafıza saçmalığı

iTunes’a gir 5-6gb bir filmi satın al de ama onay verme. 2 kere yap. Temizler büyük oranda.
  89. Batubenn

Twitter hesabım kitlendi

Arkadaşlar yeni gelişmeler var. Sonuca bağlanınca size detaylı bir açıklama yapacağım.
  90. Batubenn

İphone x mi İphone 9 mu

Karşılaştırmalar öyle demiyor pek ama
  91. Batubenn

İphone x mi İphone 9 mu

7’nin neyi var?
  92. Batubenn

İphone x mi İphone 9 mu

Güce bakacaksanız küçük ekranlı model çözünürlükten dolayı daha güçlü olacaktır yani 8>8+ gibi. iPhone SE’yi hatırlayın.
  93. Batubenn

İos 12 developer beta 7 sorunu (ambargo) ???

Ülke ne hale geldi ya düşünce...
  94. Batubenn

İphone x mi İphone 9 mu

Apple söz konusuysa yeni çıkan daha iyidir. X deki hatalar giderilmiştir.
  95. Batubenn

İPhone % Kac oldugunda sarja takilmali?

Kuru batarya kullanmamak lazım. 20 olup uyarı verdiğinde takıyorum ben.
  96. Batubenn

İOS resim düzenleme

Pixelmator. En ama en iyi program. Her istediğini yapabilirsin.
  97. Batubenn

İphone X ısınma sorunu

Niye bilmiyorum ama 5s ve 7de de aynı problem var
  98. Batubenn

iPhone arayüz sorunu

Ne demek her zaman
  99. Batubenn

iPhone arayüz sorunu

Erişilebilirlikten. Orada görebilirsin
  100. Batubenn

iPhone arayüz sorunu

Ayarlardan saydamlığı azalt’ı etkinleştirmiş olabilirsin.
  101. Batubenn

ABD den metrogps sim-lock telefon türkiyede unlock olur mu?

Nasıl?
  102. Batubenn

iOS 12 beta

Sdn sayfasında detaylı anlatıyor. Bulabilirsin
  103. Batubenn

iMac Almayı Düşünüyorum

Yani ben karşılaştırmalı olarak bilemem ama macler ömürlük. 16gb al bence. Macbook alırsan daha sağlıklı olur. Her yerde işini görürsün. Pil süreleri de windowslara göre muazzam.
  104. Batubenn

Mimarlık Barajı

Baraj varsa özel de olsa giremezsin. Zaten baraj o durumlarda özellere gidilememesi için.
  105. Batubenn

Galeri sorunu

Yani uğraşırsan yaparsın
  106. Batubenn

İphone instagram sorunu

O zaten tüm kullanıcılara açılmadı. Ama yine de uygulanayı sil geri yükle
  107. Batubenn

İphone 6 plus cihazımda yeni ekran değişimi yaptım kısa süre sonra böyle bir leke oluştu

Yaptırdığın yere geri götür
  108. Batubenn

Kulaklık

O kulaklık artık ölmüş. Bence yenisini aramaya başla.
  109. Batubenn

ABD den metrogps sim-lock telefon türkiyede unlock olur mu?

Olmaz.
  110. Batubenn

Güvenli mi

Sonra pişman olabileceğin bir şeyi yapma
  111. Batubenn

Home tuşu bozuk açamıyorum

Oo çok sıkıntı. Galiba servise göndermekten başka bir yol yok. Ama sizin için yine araştırırım.
  112. Batubenn

İphone 8 Takas ?

Değmez bence hiç girişme. iPhone sarın aldıktan sonra ikinci el iken bile üstüne koyabiliyorken Samsung 2. Elde ve hatta sıfırıken bile zamanla aşırı ucuzluyor. Zararın olur. Baya.
  113. Batubenn

7plus mikrofon

Büyük ihtimalle değişim yaparlar. Apple destek ile iletişime geçip gönderin
  114. Batubenn

İphone x hızlı sarj adaptörü

Dostum ipad pronun şarj aletini al. Çok memnun kalırsın.
  115. Batubenn

Lg 4k tv Netflix sorunu

Netflix ile görüşme sağladım bir çözüm sunamadılar. Model no: 42ub820v-zh
  116. Batubenn

Lg 4k tv Netflix sorunu

Arkadaşlar televizyon Netflixde video oynatmıyor. Hesap girişi falan her şey tamam. Ancak izlemek istediğim içeriği açınca ilk 1-2 sn görüntü geliyor sonra hata verip kapanıyor.
  117. Batubenn

[Çözüldü] kilitli ekranda silinemeyen sembol

Bende o simge bir uygulama watchda ya da ipadde açık olduğunda Handoff özelliği nedeniyle açılıyordu. Handoffu kapat bir de
  118. Batubenn

[Çözüldü] kilitli ekranda silinemeyen sembol

Siride uygulama önerileri var. Onu kapat
  119. Batubenn

need help??

Ben zaten sözlerimle sizi kastetmemiştim. Nitekim kuralları bu kadar bilmeniz nedeniyle yorumunuzu beğendim. Ben forum kurallarını kastetmiştim.
  120. Batubenn

need help??

Yabancı ülkeden arkadaşların yazmasında ne sakınca olabilir ki?
  121. Batubenn

İOS 12 Hakkında Düşünceleriniz?

Kardeş hem 5s’te hem 7 de hem de ipad pro 12.9 da kullanıyorum ve ben bir hata ile karşılaşmadım. Bu yok demek değil. Ki zaten bu beta. Beta’nın ne olduğunu webtekno bilmiyorsa yapacak bir şeyim yok.
  122. Batubenn

Ben böyle düşünmüyorum. Beta 1 güzel ama kullanım açısından bol hata barındırıyordu. 2 tam sıçmıktı. Ama 4 sorunsuz gibi ve hızlı.
  123. Batubenn

Kardeşim 5s kullanıyor 2 den sonrakiler çok iyi, eskisinden (ios11) baya iyi diyor. Ben de 7 kullanıyorum ben de aynı görüşteyim.
  124. Batubenn

Apple watch 3 bugs

Saati sıfırlamayı dene
  125. Batubenn

iphone x açılmıyor

Dostum bu bir kere benim başıma da geldi. Okuldaydım. Patlaklığı en kısığa getirmişim etraf da biraz aydınlık olduğu için kısa süreli bir kalp krizi oldu. Bi ona bak istersen
  126. Batubenn

İphone yapılan zam

Durum ortada. Apple ne yapsın? ?
  127. Batubenn

İphone yapılan zam

Xiaomi Türkiye Mağazalarının yerleri belli oldu! - Teknoloji Haberleri
  128. Batubenn

Yanlışlıkla Abonelik

Tamamdır hayırlı olsun. 2 güne yatar paran
  129. Batubenn

İphone yapılan zam

Zaten Türkiye mağazasını açtı. Resmi alırsın.
  130. Batubenn

İphone yapılan zam

?
  131. Batubenn

İphone yapılan zam

O zaman bunun adı ticari başarı olur zaten.
  132. Batubenn

5s de beta profili alma

Yeniden yüklemen gerekir. Güncellemeleri görmez.
  133. Batubenn

Isınan telefonu su ile yıkamak??

Suyla uğraşma. Riske girme. 2 dk klima ya da vantilatörün önüne, buzdolabına koy tamam
  134. Batubenn

iPhone 7 32 GB (yenilenmiş)

Yenilenmiş ne demek?
  135. Batubenn

İphone yapılan zam

Ben şu an almam. iPhone 7’yi 8 çıktığında almıştım ve memnunum. Ancak değişrirmeyi düşünsem alırım. Niye almayım? Eskiden çok mu ucuzdu? Ya da diğer markalar çok mu ucuz? Bu arada Samsunga meilli arkadaşlar cihaz alacaksanız bu aralar tam sırası çünkü piyasaya yeni girecek olan samsunglar da...
  136. Batubenn

Yanlışlıkla Abonelik

Apple destekle iletişime geç ve durumu anlat. Sorunu çözeceklerdir. Olmazsa eğer şu formu adım adım izleyerek doldur. App Store para iadesi nasıl alınır? Uygulama nasıl iade edilir?
  137. Batubenn

App Store'dan Nasıl Para İadesi Alınır?

App Store para iadesi nasıl alınır? Uygulama nasıl iade edilir? Adım adım anlatılıyor ?
  138. Batubenn

iPhone 7'yi 1700 ₺'ye almak mümkün mü?

Güvenemiyorum. Sağlam bir iş değil ama.
  139. Batubenn

İphone 7 Pil Kullanımı ve İos Sürümleri

Maalesef benimki de o seviyelerde.
  140. Batubenn

8+ Satıp Note 8 Almak Mantıklı Mı?

Bence değil. Hem o fiyatlar hemen 2. Ele yansımaz
  141. Batubenn

iPhone 7 Suya Düştü

Çok teşekkür ederim. Endişelenmezdim ama dün forumda 7+’sı su yüzünden bozulan arkadaşı görünce bi tedirginlik oldu
  142. Batubenn

iPhone 7 Suya Düştü

Arkadaşlar telefonum sabunlu suya düştü. Ve ben de cihazı hemen kapatım su ile hafifçe duruladım. Şimdi ne yapmalıyım?
  143. Batubenn

Apple'dan telefonlara zam.

Dmsbds sğssğsvsğsvjsjssk çıldırdım ---- Mesajlar birleştirildi ---- Kardeş apple be yapsın. Dolar dayanmış 5’e
  144. Batubenn

iphone 7plus su geçirdi

Geçmiş olsun
  145. Batubenn

sizin yeni iphone beklentiniz

Aslında hız farkı dengeli gibi. Biri bir testte önde diğeri başka bir testte. Kameraya gelince hem de çok güzel tartışılır. Ben çektiğim fotoğrafın gördüğüm gibi çıkmasını istiyorum. Güzelleştirilmesini, keskinleştirlmesini vs. İstemiyorum. Benim yeni iPhone’dan beklentim: -Şarjının daha iyi...
  146. Batubenn

sizin yeni iphone beklentiniz

O zaman apple bloglarında takılma zorla mı ios başlığına cevap yazdırdık. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ne konuda geride bıraktığını düşünüyorsun üstat ?
  147. Batubenn

iphone 7plus su geçirdi

Kabul ederlerse aynı gün verirler ---- Mesajlar birleştirildi ---- Sıvı geçirmezliği belli bir derinlik ve belli bir süre için geçerli
  148. Batubenn

İphone Home Tuşum Arızalandı

iPhone parmak izi tarayıcılarının kendi kodlama sistemleri var ve çalışmıyor diye biliyorum. Ama yinede bir sor
  149. Batubenn

xiaomi mi band 2

Bu nedenden.
  150. Batubenn

Samsungcular neden bu kadar iPhone a öfkeli ?

İşte burada sallıyorsun. Resmen ya bilgisizsin ya da bilerek yalan söylüyorsun. Ve bence sadece diyaframı açılıp kapanıyor diye s9 iyi falan değil. Açık ara hiç değil. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Aşağılık kompleksi dostum. Yapacak bir şey yok. Psikolojik bir durum ---- Mesajlar...
  151. Batubenn

iOS 11.4.1 ne zaman gelir

1.si zaten tahmindi. İkincisi ara sürümlerde genelde sadece çok ufak hatalar ve açıklar giderilir. 11.1.x gibi. Asıl büyük ve köklü değişimler 11.x gibi sürümlerde olur. Birkaç beta gerektiren onlardır. İos 11 gibi asıl bir sürüm bile yanlış hatırlamıyorsam 10 beta sürdü. 11.4.1 için bu kadar...
  152. Batubenn

İşte biz buna bağnazlık diyoruz.
  153. Batubenn

ıphone 8 plus aldım hızlı şarj için adaptör önerisi

Mac nostalji kılıflarından bir tane almayı düşünüyorum
  154. Batubenn

xiaomi mi band 2

Var ama tavsiye etmem
  155. Batubenn

ıphone 8 plus aldım hızlı şarj için adaptör önerisi

Usta şarj aleti ipad pronunkini al. Normal şarj aletiyle yarı yarıya fark ediyor. Kılıf için spigen ekran koruyucu için de buff.
  156. Batubenn

Ben de buna katılmıyorum. 200klık bir ev de konfor sağlayabilir 3milyon liralık bir ev de. Mercedeste sağlar ford da. Ama bu bir tercih meselesidir. İnsan sadece iPhone’un sessize alma tuşu için bile onu tercih edebilir. Ya da p.izi tarayıcısı arkada diye Samsung’u. Ve bu bir lükstür. Lükse de...
  157. Batubenn

Beta 3’ün pil performansı güzel.
  158. Batubenn

iphone kayıt dışı sorunu

Bütün bu işlemlerin ve mesajların apple sisteminde kayıt edilir. Hiç canını sıkma halledersin bir şekilde.
  159. Batubenn

iphone kayıt dışı sorunu

Apple desteke yaz. Yardımcı olmazlarsa güvenlik kamerası kayıtlarını iste. Tüketici hakları mahkemesine ya da heyetine başvuracağını söyle. Apple gibi bir kurum böyle bir hata yapamaz.
  160. Batubenn

İphone x kasma sorunu

Download Profile Beta İos download diyeceksin. Konfigürasyon izinleri çıkacak onayla hepsini. Sonra telefonu kapat aç ve yazılım güncellemesi ara. Ya da ipsw yüklemeyi biliyorsan temiz kurulum yapabilirsin. İpsw ike temiz kurulum daha sağlıklı olur. Yükleyince tüm ayarlarını sağlayıp bize...
  161. Batubenn

İphone x kasma sorunu

Bence yazılımsal. Betayı bi yükle dene hala aynı şekilde devam ederse götür ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ya da sıfırlayıp temiz kurulum yap
  162. Batubenn

iphone 6s plus kamera tamir ücreti

Fabrikasyon bir hata olduğu zaman garantinin geçip geçmemesi hiç önemli değil. Sorunu ücretsiz ve genelde de cihaz değişimi yaparak çözüyorlar. Pil ile aynı şey değil ---- Mesajlar birleştirildi ---- O kadar ucuz olacağını hiç sanmıyorum ?. Safir olması lazım o lensin. Değilse bile apple o...
  163. Batubenn

Betanın olayı bu. Bir betada hata çıkar kilitler ikincisinde onu düzeltir ama batarya gider. Daha bu final sürümü değil. (Not: beta 3, 2’den çok daha stabil. Gold master sürüm gibi)
  164. Batubenn

Mi 8 Vs İPhone X

Mi8 iPhone x’in android yüklü çakması resmen. Apple’ın çok büyük ve düzgün bir müşteri destek ağı var. Yurt dışından bile gelse global destek sağlıyor. Ama mi8 yarın bir gün bozuldu ya da kırıldı. Muhattap olarak kimi bulacaksın? Derdini kime anlatacaksın? Hadi buldun sana taktığı parça yan...
  165. Batubenn

Alvaro Negredo'ya İspanya'dan Teklif Var

Çok şükür
  166. Batubenn

iOS 12 Beta 3 yayınlandı!

Tespit ettiğim klavye, pin kodu ve YouTube hatası düzeltilmiş. Performans iyi. Pili daha test edemedim.
  167. Batubenn

Iphone 5s mi? Xperia z3 mü ?

iPhone 5s. Hala güçlü ve Apple hala destekliyor. İos 12de de baya hızlandı.
  168. Batubenn

Bir ara sürüme 5. Beta biraz enteresan.
  169. Batubenn

iPad Pro 12.9 Klavye Sorunu

Arkadaşlar smart keyboard sorun çıkarıyor. Bazen görüyor bazen çalışmıyor. Bu aksesuar desteklenmemektedir diye uyarı veriyor, tableti hafif oynatıyorum ön arka sağ sol falan görüyor. Yardımcı olabilir misiniz?
  170. Batubenn

TYT-AYT Net Tahmin?

Hangi alan? Ben tm 78 tyt 63 ayt yaptım. Sence ne gelir? OBP 91
  171. Batubenn

Apple watch mantıklımı?

Bence al. Güzel bir deneyim
  172. Batubenn

İOS 11'e Geçilir mi?

Bilen ve katlanacak olan beta kullanmalı. Bilgisiz ve öf şöyle püf böyle diyecekler hiç yaklaşmasın
  173. Batubenn

Twitter hesabım kitlendi

Bana da güncel konuşarı bildirim olarak atmışlar. Girdim hala kilitli. Açıldı sanmıştım. Lan dalga mı geçiyorsunuz
  174. Batubenn

Sizce iPhone neden bu kadar seviliyor?

Tabi kullanışlı. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Sıkıcı diyorsun. İkisi farklı şey
  175. Batubenn

Sizce iPhone neden bu kadar seviliyor?

Pahalı pahalı diyorsunuz ama samsung, huawei çok mu ucuz? Baz model iPhone ve + tan daha pahalı
  176. Batubenn

Twitter hesabım kitlendi

Nasıl? Şu an yaş kaç?
  177. Batubenn

Twitter hesabım kitlendi

Haftaya belli olacak. Galiba çok tepki gelmiş. 13 yaşından küçükken atılmış twitler silinip hesap açılacak galiba
  178. Batubenn

Beşiktaş Babel'i Satıyor Mu?

Keşke gitse. Arada kurtarsa da bireyselliği ve mal mal şutları insanı deli ediyor
  179. Batubenn

İPhone Elması

O zaman sorun olmaz
  180. Batubenn

İphone telefonu nasıl ilk alındığı hale getirebilirim ?

Ayarlar->genel->sıfırla->tüm içerik ve ayarları
  181. Batubenn

İPhone Elması

Yani illaki oluyor. Kısa sürede elinle silince geçer ama uzun kullanımda kalıcı olur
  182. Batubenn

iPhone 8 Plus Ekran-Kasa ayrılması

Batarya şişmişdir. Donanımsal sorun iyi ki patlamamış. Sıfır veririler gönder hemen
  183. Batubenn

Yeni I Phonelar çıkınca 8 plus ne kadar ucuzlar?

O kadar büyük ucuzlama olmaz. 200-300 olur maksimum o da 2-3 aya
  184. Batubenn

IPhone Ekran Koruyucu Kalite - Fiyat

Spigen’in kılıflar süper koruyucular çöp. Kalite farkı tabiki var. İnternette kalite fark videoları var. İzleyebilirsin. Buff marka öneririm. Çok iyi.
  185. Batubenn

J7 prime 2 önerisi

Satılmayan ürünleri zorla göz boyayarak satıyorlar
  186. Batubenn

J7 prime 2 önerisi

Sıkma canını. Geçmiş artık
  187. Batubenn

Samsung Note 4 alınır mı?

Bence bu saatten sonra alınmaz. Artık eskidi. FE falan al
  188. Batubenn

Twitter hesabım kitlendi

Doğrusu benim işime gelir. Keşke hepsini silseler ? ne zamandır siliyorum diyorum ama üşeniyorum
  189. Batubenn

Twitter hesabım kitlendi

Anladığım kadarıyla 13 yaş ve altındayken atılan twitler silinip hesaplar açılacakmış
  190. Batubenn

Twitter hesabım kitlendi

Arkadaşlar Twitter’dan Mail var!
  191. Batubenn

iPhone X Hangi Modelini Alayım?

Ben de şaşırdım zaten. Applea ters ? o hep öyle duyurur çünkü
  192. Batubenn

J7 prime 2 önerisi

Hayırlı olsun o zaman
  193. Batubenn

J7 prime 2 önerisi

Bil ki daha kötü. Samsung o modelleri sadece satmayı biliyor. Destek yok. Güncelleme sorun. Kalite sıkıntı. Alınca başta sevinirsin ama sonra (1-2 ay) çok pişman olursun
  194. Batubenn

Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

Aklıma gelen tek şey buydu
  195. Batubenn

Ne dinliyorsunuz?

Tuna Kiremitçi- İstanbul Köleleri Feridun Düzağaç - Söz Ver A7x - So Far Away
  196. Batubenn

J7 prime 2 önerisi

A ve J serisinden köpekten kaçar gibi kaç. Uzaklaş yaklaşma yanında görürsen ölü taklidi yap koklar gider
  197. Batubenn

Fotoğraflarım telefondan bilgisayara atarken yok oldu.

Geçmiş olsun. Çok zor
  198. Batubenn

Güncellemeden sonra bazen kurulu olsa da kurulmamıl gibi gözüküyor. Bi gir bak
  199. Batubenn

Gg5 mi?
  200. Batubenn

Yurtdışı Eğitimi Ucuzmudur ?

Bu tamamen olmasa da yanlış. Kazanç Türkiye tr harcama euro olunca baya kazık oluyor. Ama maaş euro harcama euro olsa dedi sen de çok sallamışsın o kadar da değil ---- Mesajlar birleştirildi ---- Arkadaşın aracıya para dediği olayı anlamadım. İlla aracı mı olması lazım. Arkadaşın kendi aklı...
  201. Batubenn

Yurtdışı Eğitimi Ucuzmudur ?

1-pahalı. Oraya göre değil ama dolar/tl euro/tl den dolayı pahalı. Örneğin italyada ortalama 10bin euro. Ama buraya göre 54bin tl. 2-tam tersi düşünülür “vay be çocuk yurtdışında okudu” diye. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bu tamamen olmasa da yanlış. Kazanç Türkiye tr harcama euro olunca...
  202. Batubenn

Zaten çok kaliteli de olamaz çünkü hem ses verip hem o sesi kayıt ediyor. Verdiği sesin titreşim vs. Ama aşırı bir kalitesizlik varsa sorun tabi. Snapchat’te olmadığına göre sorun instagramda. Zaten @Hakkı Alkan Beyciğimin de dediği gibi “instagram mühendisleri anca yatıyor” ---- Mesajlar...
  203. Batubenn

Snapchat’te de denedin mi
  204. Batubenn

Zevke kalmış. Benim gibi Beşiktaşlılar için tercih edilebilir ?
  205. Batubenn

Eskiden siyah modelin avantajı sensörler ve ekran çerçevesinin görünmemesiydi. Şimdi xte beyaz kasalı modelin ekranında siyah olduğu için fark etmiyor.
  206. Batubenn

İphone 6s Mi alsam a7 17 mi?

A ve j serisine kesinlikle yaklaşma bak. Kesinlikle. ki hiçbiri 6s kalitesinde dahi değil
  207. Batubenn

Apple watch mantıklımı?

Kardeş ben apple watch kullandım. Arama ve mesaj özelliğini çok yoğun kullandım. Çok güzeldi. Ancak bazı uygulamalar mağazasından kalkmaya başlanıştı. Twitter da kalkınca ben sattım. Tabi satmamdaki en büyük etken telefonu değiştirecek olmamdı (5s->7). Ama almanı tavsiye ederim bütçe sıkıntın...
  208. Batubenn

İmkansız. Çünkü kenarları çelik. Çelik soyulma yapmaz.
  209. Batubenn

Earpods Sağdan Ses Gelmeme Sorunu

Aynen. Orijinal ise faturasıyla birlikte gönder. Turkcell-teknosa gibi bir yerden aldıysan direkt oraya götür
  210. Batubenn

iPad ile Apple Watch kullanılabilir mi?

Hayır
  211. Batubenn

6 Plus Darbe Sonucu Kamerada Siyah Nokta

Bence acilen bir apple storea götür. Düşürdüm falan da deme. Onlar kabul ederse garanti süresi sorun olmuyor. Benim arkadaşım 5si götürdü. İlk çıktığında almıştı. Kendi harçtasıydı. Birden oldu falan demiş oardon bu bizim hatamız deyip cihazı değiştirdiler
  212. Batubenn

Siyah candır her zaman.
  213. Batubenn

iPhone'ların kilidi güvenli değil mi?

Fbi bile hatırlarsanız bir ışid olayında ne kadar uğraşmıştı. Sevgilin-arkadaşın çözemez yani. Çözerse zaten onda bir iş vardır ?
  214. Batubenn

16 GB İphone 6s Plus yeterli midir?

Lgye yaklaşma derim
  215. Batubenn

16 GB İphone 6s Plus yeterli midir?

Gerçekten sadece bu şekilde kullanacaksan yeter
  216. Batubenn

Haftaya gelir bence
  217. Batubenn

İOS 11'e Geçilir mi?

Geçme başkan. Bekledin bekledin 12 beta kur ya da dinal sürümü bekle ---- Mesajlar birleştirildi ---- Beta 12 kursun daha iyi
  218. Batubenn

iPhone X pişmanlıktır.

Usta acilen ios beta12 yükle
  219. Batubenn

Ön kamera ters çekme sorunu

Maalesef düzeltilemiyor. Snapchat gibi bir uygulamayla çekmen gerek
  220. Batubenn

iOS instgram bildirim

Bildiğim kadarıyla öyle bir seçenek yok
  221. Batubenn

Apple Müşteri Memnuniyeti

Sadece bu nedenden dolayı bike apple alınır
  222. Batubenn

ios 12 beta mesaj sorunu

Usta Turkcellli misin?
  223. Batubenn

S-Pen için iPhone bırakılır mı?

Galiba en tatmin edici cevap. Benim birkaç öğretmenim de öyle.
  224. Batubenn

İ7 ile 1 hafta değişmeye varım
  225. Batubenn

Ona bir şry demiyorum. Olabilir. İllaki olumlu olumsuz vardır. Sorun kalem. Çok abartılıyor ---- Mesajlar birleştirildi ---- İşte beklediğim cevap çok teşekkür ederim
  226. Batubenn

Konuyu açmamdaki amaç kime sorsam “ya abi kalemi var bir kere. O kadar fark ediyor ki.” Diyor. Ben de merak ediyorum ne farkı var
  227. Batubenn

iOS 12 Beta

Arkadaşlar az önceki Twitter güncellemesiyle giriş hatası düzeltildi.
  228. Batubenn

iPhone 7 Çiziliyor mu?

---- Mesajlar birleştirildi ----
  229. Batubenn

? sohbet çok hoş
  230. Batubenn

Bir iPhone 7 kullanıcısı olarak çok merak ediyorum. Note kullananlar kalem şöyle iyi böyle süper kalemsiz telefon kullanamam diyor ama o kalemle ne yapıyorsunuz hayatınızı değiştirecek kadar merak ediyorum.
  231. Batubenn

Iphone X (Hayal Kırıklığına Direniyorum)

Cidden hayretler içindeyim. Hemen yazıyorum
  232. Batubenn

Hayır kesinlikle küçümsemiyorum. Sadece söylendiği kadar önemli olmadığını bunun bir fetiş haline geldiğini savunuyorum. Var mı var tamam ama kim tam özellikle kullanıyor?
  233. Batubenn

iPhone 7 Çiziliyor mu?

Haklı bir isyan ---- Mesajlar birleştirildi ----
  234. Batubenn

Kelime çevirisi cidden iyiymiş bak onu bilmiyordum. Ancak onun haricinde diğer yazdıklarınız bence önemli değil. Çok hayati kabul eden varsa bilemem.
  235. Batubenn

iPhone 7 Çiziliyor mu?

Onu zaten hayatta kullanmam.
  236. Batubenn

iPhone X mi? 8 Plus mu?

Çok iyiymiş ya.
  237. Batubenn

iPhone 7 Çiziliyor mu?

Teşekkür ederim ?
  238. Batubenn

iPhone 7 Çiziliyor mu?

Kullanmamamı mı?
  239. Batubenn

1-2 günlük fanboy falan değilim iphone 4 ten bu yana apple kullanıyorum. 2-Daha önce çıkan güncellemelerde oluşan bütün hatalar 1-2 hafta içinde ARA GÜNCELLEMELERLE halledildi 3-Kronik sorunlar sadece 11 de vardı 11.4 ile onlar da çözüldü 4-Android güncelleme vermediği için sorun çıkmaması son...
  240. Batubenn

Uzun uzadıya kullanmadım sadece arkadaşlardan aldıkça ama sanıyorum en fazla instaya story atarken bir şeyler yazar-çizer atarım Mesela siz ne için kullanıyorsunuz?
  241. Batubenn

Haklısın bak o konuda. Üniye inş bu yıl gideceğim. Lisede 2 yıl aktif kullandım kalemi. Ben ders haricinde demek istemiştim ama yazmamışım. Apple pencil gibi profesyonel kullanılabilecek bir kalem bile ders dışı olunca bir işe yaramıyor. Ki note 8in ekranı da ipade göre küçük. Onu kastettim...
  242. Batubenn

iPhone 7 Çiziliyor mu?

Arkadaşlar iPhone 7 Mat kullanıyorum. Korkumdan kılıfsız kullanamıyorum. Cidden kolay çiziliyor mu? Sizin deneyimleriniz nasıl?
  243. Batubenn

ben de öyle tahmin etmiştim. Benim arkadaşım sadece samsung olsun ve kalemi var diye aldı. Arada bir derste not alıyorum diye ayak yapıyordu. Şimdi çıkarmıyor bile yerinden. Geçen ben elime aldım bi deneyim diye ne zamandır çıkarmıyorsa kir olmuş hep. Ayrıca kendimden örnek vereyim ipad pro...
  244. Batubenn

Yani ram sayesinde mi? Ben hiç android telefon kullanmadım ama önceleri tablet kullanmıştım çok sıkıntı oluyordu. Ondan soruyorum.
  245. Batubenn

Neymiş en iyi telefon ?
  246. Batubenn

Peki bunu cidden soruyorum s pen’i cidden kullanacak mısın? Yani mesela ne yapacaksın s pen ile? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Android’in sürekli önbellek biriktirme ve zamanla yavaşlaması sorunu hala var mı?
  247. Batubenn

iPhone X mi? 8 Plus mu?

7 ve 8 kullananlar için nasıl bir fark var sizce? Açıklar mısınız?
  248. Batubenn

iPhone X mi? 8 Plus mu?

Bence 6-7-8 hepsi aynı. Performans bakımından zaten pek fark ettirmiyor. Kullanış, görünüş açısından zaten bire bir aynı. O açıdan söyledim ben.
  249. Batubenn

iPhone 6s Plus Hepsiburada

iPhone7 den aşağısını kesinlikle alma. Onun haricinde satıcı hepsiburada ise geç gelir bazen ama sağlamdır.
  250. Batubenn

Acilen ios12 beta kurmalısın (kamu spotu) ancak şunu da söyleyim beta 1 2 den daha iyiydi. 2 hafta bekle 3 e geç. Daha sağlam olsun
  251. Batubenn

iPhone X mi? 8 Plus mu?

Arkadaşım geçebilirsin ama onun verdiği hazzı vermez. Bir kere ferrariye binmişsin passat aynı hazzı vermez. Hem zararının da çok olacağını düşünmekteyim. Ülkemiz telefoncuları amiyane tabirle ölmüş eşek arıyor. Yoksa iPhone 8 piyasanın babalarından biri
  252. Batubenn

iOS 12 Telefon Doğrulama Hatası

Hata düzeldi. Lte ile açtım
  253. Batubenn

iOS şarj

-Benimki iPhone 7 -Apple Store’da var (attığınız linkteki) -kablo fark etmez.
  254. Batubenn

iOS şarj

iPad Pro adaptörü ile şarj ediyorum arada yarı yarıya fark ediyor. Ve apple danışmanının verdiği cevap kesinlikle zarar vermez
  255. Batubenn

Sadece bende mi var onu merak ediyorum
  256. Batubenn

AirPods lar samsung gear sport da çalışır mı ?

Aynen. Ancak sadece onu düşünme. Gear sportu iphone ile tam fonksiyonlu kullanabilecek misin?
  257. Batubenn

Arkadaşlar merhaba! Beta 2 güncellemesini yaptım dün gece böyle bir hata çıktı. Telefon numarasını güncelleyin diyor. Butona bastığımda ise bir tepki vermiyor kilitliyor. iPhone 7 kullanıyorum. Sizde de var mı aynı hata?
  258. Batubenn

iOS 12 Beta

Twitter giriş ekranı. Giriş yapamıyorum ne yapmalıyım? Beta 2 kullanıyorum.
  259. Batubenn

IOS Verilerini Nereden Alabilirim?

Oyun içinden game center bağlantısı yaparsan kaybolmaz
  260. Batubenn

iphone 7 hangi renk almalıyım

Ben mat aldım ama jet almadığıma pişmanım. Siyah da çabuk çiziliyor diyorlar. Korku dan kılıfsız kullanmıyorum. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ben mat aldım ama jet almadığıma pişmanım. Siyah da çabuk çiziliyor diyorlar. Korku dan kılıfsız kullanmıyorum.
  261. Batubenn

iOS YouTube sorunu

İndirmeye çalıştım uygulamalar yüklenmiyor?
  262. Batubenn

İzoly masaüstü almalımıyım.

Sırf oyun için istiyorsan git ps4 al bence. Kırdırırsın istediğin oyunu açar
  263. Batubenn

iOS Wifi Sorunu

iPhone 5S, iPhone 7 ve iPad Pro var evde ve böyle bir sorunu hiç yaşamadım. Sadece 5s’e metal çerçeve takınca kesiliyor ona samsungda yapsan o bile keser.
  264. Batubenn

iOS YouTube sorunu

Bak bunu bilmiyordum. Başınaza bir iş gelmesin sonra?
  265. Batubenn

iOS YouTube sorunu

Yaş sınırı yüzünden otomatik açmıştır
  266. Batubenn

apple watch onarım süresinin 20 iş gününü aşması

Arkadaşıma apple storede satılmayan bir hoparlör göndermişlerdi. 250-300 tl gibi bir şeydi.
  267. Batubenn

apple watch onarım süresinin 20 iş gününü aşması

Evet yüzsüzlük olur. 1800₺ lik cihaz için 900₺ Jest yapacaklarını düşünmüyorsun herhalde. Sana 0 bir cihaz ve bir de Bluetooth hoparlör gönderirler.
  268. Batubenn

Iphone hakkinda bilmediklerim var

1. Evet 2. iTunes üzerinden mp3leri telefonuna atabilirsin illa satın almak ya da program kullanmak zorunda değilsin. 3. Şarj eder 4 iPad Pro adaptörü lightning kablo ile çok hızlı şarj ediyor ama hızlı şarj yerine geçer mi bilmem. İzlediğim incelemelerde ve arkadaşlarımın tecrübesine dayanarak...
  269. Batubenn

Yeni aldığım iPhone’un 0 olup olmadığını anlayamıyorum

Pil hatalı olabilir. Sen onu hemen bi apple store götür. Değişim yaparlar.
  270. Batubenn

İphone kulaklık sorunu

O zaman önemli bilgi yoksa tavsiyem sıfırlayıp temiz kurulum yapman. Yoksa icloud yedek alıp temşz kurulum yapman da işi görür
  271. Batubenn

İphone 8 i suya soktum

Kocakarı mocakarı hala en etkili yöntem ?
  272. Batubenn

İphone kulaklık sorunu

Başka bir kulaklıkla daha dene (hem apple hem farklı bir marka) apple olanda sorun olmazsa kulaklığında bir hata vardır. Sorun olursa yazılımda sorun vardır. iCloud yedeklemesi ol ve çihaza temiz kurulum yap.
  273. Batubenn

İphone 8 i suya soktum

O sadece bir uyarı olarak vermiş sorun etme bir şey olmaz. Ama bir daha da yapma.
  274. Batubenn

iPhone 6 Mesaj Gönderilmedi Hatası

Faturayı ödemekte geç kaldığın veya ödemediğin için olabilir. Turkcell yapıyor öyle.
  275. Batubenn

bellek yükseltme

Evet yapılabiliyor ama çok zor ve tehlikeli bir işlem. Cihaz zaten kesinlikle garanti dışı kalıyor. Yapılırken cihaz gidebilir. Bu riskleri alırsan yaptır
  276. Batubenn

Twitter hesabım kitlendi

Benim 3. Gün ya. Atlamaz bir cevap atarlar galiba. O değil de hesapta bir sürü ünlü takipçi falan var ya. O hale getirene kadar yıl alır.
  277. Batubenn

Twitter hesabım kitlendi

Arkadaşım aynısı benim de başıma geldi aynı durumdan muzdaripim. Ancak bana daha cevap gelmedi. Sana ne kadar zaman sonra cevap maili attılar? Bir de anladığım kadarıyla şu anki yaş değil twitter’ı açtığındaki yaşın +13 olmalıymış. Arkadaşlar senin hesap yandı dedi ama bilmiyorum.
  278. Batubenn

iOS 11.4 sürümü yayınlanmış ne düşünüyorsunuz?

Hangi cihaz. Bende gözükmüyor
  279. Batubenn

İphone 6 sistem çok fazla (12gb) yer kaplıyor.

iTunes Store’a gir yüksek gb li bir film seç. İndirmeye dokun ama satın alma iptal et. Sonra bir daha dokun yine aynısını yap girip baktığında yer açıldığını göreceksin.
  280. Batubenn

iPad Pro 12.9 1.Nesil Klavye Sorunu

Arkdaşlar cihaz bütün yazılımlarda denendi. iOS 11den bu yana çıkar tak yapmadan Smart Keyboard’u çalıştırmıyor. Bu aksesuar cihaza uygun değildir diye uyarı veriyor. Çıkar tak yapınca çalışıyor ama bir süre sonra geri aynı hatayı veriyor. Ne yapmalıyım?
  281. Batubenn

iPhone 7 Uygulama Verileri Silinmiyor

Arkadaşlar bir oyun hesabımı yeniden oluşturabilmem iöin uygulamayı verileriyle birlikte silmem lazım ancak ayarlardan silmeme rağmen uygulamayı tekrar yüklediğimde kaldığı yerden devam ediyor. 3 ay önce sildiğim bir uygulamayı tekrar yükledim mesela hiç şifre sormadan direkt oturum açıktı.
  282. Batubenn

Kılıf telefon ısısıne etkisi?

Her halükarda ısıtır. Az ya da çok.
  283. Batubenn

Kimler Hangi iPhone Modelini Kullanıyor?

iPhone 7 32gb kullanıyorum. Ondan önceki de iPhone 5S 16gb idi.
  284. Batubenn

Kılıf telefon ısısıne etkisi?

Bizzat kendim deneyerek gözlemledim. Tecrübeyle sabit daha fazla ısınmasına neden oluyor. Metal kılılar daha az ısındırıyor. Özellikle Kalın tam kaplayan kılıflar. Kesin bilgi yayın
  285. Batubenn

Spotify Para İadesi

Arkadaşlar merhaba. Spotify öğrenci indiriminden yararlanacaktım. Kart bilgilerini girdim sonra üni seç falan deyince ünide olmadığım için çıktım. Kartınızdan para çekmedik diyordu ama banka hesabıma baktığımda çekmiş olduğunu gördüm. İade için iletişim formu doldurdum ama cevap gelmedi. Nasıl...
  286. Batubenn

S9 kasar mı?

Her ne kadar S9 çok hoşuma gitsede haklısınız. Apple kendi kendine bir çalım atmazsa daha uzun ömürlü olacaktır. Ben mesela son güncellemeyle 5S in çok performanslı olduğuna şahit oldum. 5 yıllık telefon yani. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Teşekkür ederim ---- Mesajlar birleştirildi ----...
  287. Batubenn

S9 kasar mı?

SD'li ne demek?
  288. Batubenn

S9 kasar mı?

6 4 yıllık telefon bi zahmet kasmaya başlasın. 6s te kim sorun yaşıyormuş bi gelsin de bana telefonu göstersin. 8in kasması gibi bir mantık var mı ya? Şuan telefon piyasasının en güçlü cihazı. Ben 7 kullanıyorum onda bile en sıkıntılı sürümlerde bile en ufak kasma olmadı. 8in kasması akıl...
  289. Batubenn

Spotify mı Yoksa iTunes mu?

Arkadaşlar spotify öğrenci üyeliği aylık 7tl. bu üyeliği yapmalı mıyım yoksa itunesdan aylık 7 tl lik müzik mi almalıyım? hangisi mantıklı?
  290. Batubenn

Performans düşüklüğü

Bilmiyorum dikkat edip geri yazayım
  291. Batubenn

Halen iphone 7 alinirmi

alınır. büyük sorun olmaz dersen plus al. bütçe sorunum yoktu ama yine de 7 aldım. 8 almadığım için pişman değilim.
  292. Batubenn

iPhone 7 İçin Tam Ekran Koruyucu

Görüntüyü bozmayacak güzel, kaliteli bir artık 3d mi 5d mi o tarz bir ekran koruyucu arıyorum arkadaşlar. Yardımcı olabilir misiniz? Teknosadan 100tlye almıştım o kadar kötüydü ki çıkarıp kendim kırdım.
  293. Batubenn

Mac Chrome Instagram Story

Arkadaşlar günaydın. Macbook'uma chrome u ve gerekli eklentileri yükledim. Hikayeleri izleyebiliyorum download butonu da gözüküyor. Ancak tıkladığımda indirmiyor. Yardımcı olabilir misiniz?
  294. Batubenn

iOS 11.3 ne zaman yayınlanacak

Karşılaştırma videolarına göre gözle görülür bir performans artışı var. Beta 6'da. Yayınlanır yayınlanmaz temiz kurulum yapacağım.
  295. Batubenn

Oyun Yükleme

Arkadaşlar ücretsiz windowstaki gibi nasıl oyun yükleyebilirim?
  296. Batubenn

Apple News Türkiye

Apple News Türkiye’ ye ne zaman gelecek?
  297. Batubenn

Apple Deri Kılıf Kavladı

Ben de zaten yapıştırma anlamında sormuştum.
  298. Batubenn

Apple Deri Kılıf Kavladı

Arkadaşlar deri iPhone 7 kılıfım sert cisime takılma sonucu kavladı. Ne yapabilirim?
  299. Batubenn

iPhone 7 Tam Ekran Koruyucu

iPhone 7 Tam Ekran Koruyucu Önerir misiniz? Ekran görüntüsü bozmayacak bir şey.
  300. Batubenn

Airpords almamı önerir misiniz?

Bu yıl yeni iosla birlikte tanıtılır galiba. Alınmaz diyen arkadaşa da bence alınır çok rahat ve sesi iyi veriyor. Kaybetmek tamamen kişiyle alakalı 1 yıldır kullanıyorum hiç kaybetmedim. Kulak üstü kulaklığını kaybedenler. Yani kişisel bir durum.